Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο 52!!!Βασικό ένστικτο!!!(?)


Recommended Posts

Μωρε πολλα παιδακι ειναι αρρωστα... :(:(

Περαστικα ρε Τονια.

Ιουλια μου εσεις ειστε καλα;;Αυριο θα πατε παιδικο;;

για βαθμους που λετε,εγω ειμαι β!μα Παναγιωτα,οι εκπαιδευτικοι απο γ ξεκιναμε,μετα απο 2 χρονια γινομαστε β κ μετα απο αλλα 7 νομιζω α!!!το δ κ το ε πώς σου ηρθαν καλε;εχεις χαρτι που λεει κατι τετοιο;; :shock::shock::shock::?:?:roll::roll::roll::roll::roll:

Αλλαξαν τα παντα κοριτσακι μου. :( Και οι βαθμοι και τα Μκ.

Οι βαθμοι ξενινανε απο στ και αλλαζουν αναλογα με τα χρονια προυπηρεσιας και με το πτυχιο.

με μτπ πας κατευθειαν ε με διδακτορικο πας κατευθειαν δ.

εγω με 7μιση χρονια πρ. (πε) ειμαι στον ε.

ο μισθος ξεκιναει απο 1092 (μικτα για πε) και πολλαπλασιεζεται με καποιους συντελεστες.

γαμησε τα ......

Αδιαθετησα και εχω ενα κεφαλι καζανι.

Μωρε αν δεν υπαρχει ελληνικο σχολειο εκει κοντα τους που να τα στειλει τα παιδια;;;Αργυρω καλυτερα να τους τα κανεις εσυ.

Λενακι εσεις εχετε κοντα σας;;Τα μικρουλια σου διγλωσσα ειναι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ιουλια τα ειχα δει και εγω στο ιντερσπορ για τον Ν...αλλα δεν ειχε νουμερο.Και ετσι πηρα καποια αλλα.

Καλα ητανε..η σολα μου ειχε φανει λιγο πιο σκληρη απο οτι θα ηθελα.

αυτα του πηρα. Τα μονα που ειχε νουμερο και ηταν και τα πιο ακριβα. :evil::evil:

http://www.newbalance.gr/products/view/KV574NBI

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα μου ναι,λεω να τον στειλω αυριο παιδικο..κ ο Θεος βοηθος! :roll::roll:

δηλαδη εγω με 5 χρονια προυπηρεσιας κ π.ε. τί βαθμο εχω;στ;;;;;;;;;;;;;;;; :shock::shock::shock: κ επηρεαζει αυτο το μισθο μας;καλε τί 780 μικτα λες;;;;;;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock:

αχ Παναγιτσα μου!

σκληρη η σολα,ε;;μμ..αυτο δε το ειχα σκεφτει..πηρα το 25,5..25 φοραμε,αλλα δεν ειχε κ ετσι πηρα μισο νουμερο πανω..

αν δε μου αρεσουν ομως λεει οτι μπορω να τα επιστρεψω κ να παρω κ τα χρηματα πισω!

στο ιντερσπορτ ποσο τα ειχε,θυμασαι;να συγκρινω τιμες! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρεπει να τα ειχε λιγο πιο ακριβα αλλα οχι καμια τεραστια διαφορα.Γιατι και εγω τα ζαχαρωνα λογω της καλης τιμης τους. ;)

Μακαρι να παει καλα αυριο ρε συ.

Κατσε να δω το νομοσχεδιο να σου πω το βαθμο θα εισαι.

ναι ρε 780... :(:(:(

και παει χοντρικα 1092_(780* 1,4 (λογω πε)) * συντελεστης βαθμου * συντελεστης μκ

εγω ειμαι <1000.... :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαλλον ειναι η μερα του παπουτσιου!!! κ εγω απο το μαϊ σου κατεληξα στο αμαζον το αγγλικο,έχει ενα καταστημα αουτλετ κ εχει κ αθλητικά Ιουλία!!! τελικά της πήρα ενα ζευγαρι μαυρες μπαλαρινες για να ταιριάζουν με όλα,8 ευρώ κ 6 τα μεταφορικα 14... επίσης τις παρείγγειλα αυτά τα σταράκια απο τη λαρεντουτ ,ελπίζω να μην κανουν κανα χρονο να ερθουν ,μισο να τα δείξω!

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B005GCP81S

http://www.laredoute.gr/product-%CE%A8% ... opLevel=21

πως το λεμε στο Γ τωρα? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σήμερα δεν έχω χρόνο να γράψω γιατί ο άντρας μου φεύγει για ταξίδι ε και θέλει να ετοιμαστεί, να τον βοηθήσω όσο μπορώ.....δλδ μόνος του τα κάνει απλά κάθομαι δίπλα και μιλάω για συμπαράσταση!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: .....μετά τον έπιασε το συναισθηματικό και παραλίγο ν αβάλει τα κλάμματα γιατί λέει ότι θα του λείψουμε πολύ και αν τύχει κάτι σε μας δεν θα μπορέσει να μας βοηθήσει και αν δεχθώ τίποτα απειλές να πάω στον δίπλα γείτονα, θα με βοηθήσει!!!! :roll::roll::roll::roll::roll::lol::lol::lol::lol::lol:

θα σας πω την θεωρία μου περί ελληνικών σχολείων αύριο που θα έχω και πιο πολύ χρόνο........

μόνο να πω ότι τα δικά μου παιδιά μεγαλώνουν σε μία οικογένεια με 3 γλώσσες και όχι μία!!!!

Τόνια περαστικά στα μωράκια σου και σε σένα :x:x:x:x

αυτό με την γκρίνια ακόμη και αν πονά η βνλεφαρίδα :lol::lol::lol::lol: το έχει και ο Λ., αλλά και όλοι οι άνδρες, ως γνωστόν!!! :shock::shock::shock::shock: .....η Ρ. τίποτα ήσυχη, βέβαια δεν αρρώστησε κιόλας, αλλά μια φορά που είχε πυρετό 38,5 ήταν μια χαρά!!!! :D ....ενώ ο Λ.!!!! άστα....

σας αφήνω..... :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!

παναγιωτα μου δεν το καταλαβαμε εμεις οτι εχει ασθμα.. αλλαξαμε παιδιατρο τον ακροαστηκε κ μας ειπε αμεσως οτι εχει ασθμα. ειπε οτι υπαρχουν τα ακροαστικα της πνευμονιας κ αυτα του ασθματος, οτι ειναι τελειως διαφορετικα κ μαλιστα ειχε απορησει που δεν το ξεραμε ακομα

αλλα τα συμπτωματα ειναι επιμονος βηχας που αργει πολυυυυυυυυυυυ να περασει, χωρις αλλα συμπτωματα, μονο οταν ειναι πολυ βαρυς εχει κ λιγη διαφανη μυξα, βηχει κ του κοβεται η ανασα, με μεγαλη συχνοτητα μεσα στη μερα οταν εχει κριση, τον πιανει περισσοτερο το βραδυ κ μετα απο καποια εντονη δραστηριοτητα, πχ αν τρεξει

γιατι βηχει πολυ ο νικολακης? βηχει καιρο?

για τα ελληνικα σχολεια που λετε ο αντρας μου πηγαινε κ σε κανονικο κ σε ελληνικο κ δεν ειχε μαθει τιποτα, ντιπ! οταν ηρθαν να μεινουν ελλαδα το μονο που ηξερε να λεει ηταν καλημερα! :lol:

χαχαχαχα τονια ατελειωτη σου φαινεται η εγκυμοσυνη μου ε??

που να δεις κ την κοιλια μου!! απεναντι κοντευει να φτασει!! :lol::lol:

επισης τι ειναι αυτα που λετε για τους βαθμους μας? δεν καταλαβα... που μπορω να τα δω κ εγω?

χρυσα πως εισαστε??? ο φοφος? ο μικρουλης?

αργυρουλα καλο ταξιδι στον δικο σου ποσο θα λειψει??

αχ προσπαθω να φτιαξω τις ντουλαπες................. γινεται Ο χαμος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕΧΕΙ!

διαλογος:

Μ-Ι:μαμα ποιος στελνει τη βροχη?

Ο Χριστουλης?

Β: βροχη γθνεται απο τα συννεφα....οταν μαζευοντα πολλα στον ουρανο και δεν χωρουν τοτε το ενα σκουντα το αλλο, ετσι σπανε και πεφτει ολο το νερο...!

Μ-Ι: το χιονι?

οι αστραπες?

ασε ασε θα μου πεις οταν χιονισει...παω να το πω στο μπαμπα γιατι πριν που τον ρωτησα δεν ηξερε....μαλλον δε διαβαζε στο σχολειο...θα ειχε το μυαλο του στο παιχνιδι σαν τον Λευτερη(ανηψιος)

:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::D:D:D:D:D:D:D:lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για τα ελληνικα σχολεια που λετε ο αντρας μου πηγαινε κ σε κανονικο κ σε ελληνικο κ δεν ειχε μαθει τιποτα, ντιπ! οταν ηρθαν να μεινουν ελλαδα το μονο που ηξερε να λεει ηταν καλημερα! :lol:

ακριβώς αυτό ήθελα να πω, αλλά αύριο τα περισσότερα!!! :roll::roll::roll:

Βίκυ :lol::lol::lol::lol: τέλεια νυφούλα έχω!!! :x:x:x

ο μπαμπάς όλο κοπάνες θα έκανε!!!! :lol::lol::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν συμφωνω για το ελληνικο σχολείο στη Γερμανια ,ξέρω παιδιά που πήγανε μόνο Ελληνικό ,τελείωσαν και σπουδασαν στην Ελλαδα και φυσικα εμειναν εδώ μετά... η ξαδερφη μου τελείωσε το χαουπσουλε εκανε 2 χρονια μαθηματα νηπιαγωγου κ 2 χρονια πρακτικη,όταν ηρθε γ παντα Ελλαδα της αναγνωρισαν οτι τελείωσε ΤΕΕ Α' Κύκλου βρεφονηπιοκομίας!!!ουτε καν Β΄κύκλου!! πήρε τα γερμανικα πτυχία ουμπερστουφε κ δεν θυμαμαι το αλλο για να διδάξει γερμανικα αλλα δεν μπορουσε γτ δεν ηταν αποφοιτος λυκείου!τελικά παρακολούθησε το νυχτερινό στη Δραμα και πήρε απολυτήριο!!! της στοίχισε πολύ που δεν πήγε Ελληνικο σχολείο γτ οτι εμαθε να γραφει το εμαθε όταν ήταν Ελλάδα μέχρι τα 9 δηλ που πηγαιναμε μαζί...ο αδερφος της δεν ξέρει να γράφει όυτε να διαβάζει ,με το ζόρι καλα καλα δεν μιλαει Ελληνικα,δεν πηγε ποτε Ελληνικο σχολείο κ με τους γονείς μιλούσε κ μιλαει γερμανικα,φανταζομαι παιζει ρολο κ οι προθέσεις του άλλου ,εαν δεν προκειται να γυρίσεις ποτέ στην Ελλαδα ίσως να μην σου χρειαστούν ποτέ..στην περιπτωση της ξαδέρφης μου της χρειάζονταν γτ ήθελε να γυρίσει Ελλάδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικη εχει ενα στομα η κορη σου :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: !!!!!!!είναι φοβερή!!!εγώ σημερα ειπα της δικιάς μου να παψει να μιλαει :?:?:?:?:?:?:?:? μα ακαταπαυστα :?:?:?:? το πρωι επεσε στα πόδια πήρε το χερι του μπαμπα της κ του είπε :Μπαμπα μου σαγαπώ πολύ ,θα με πας στον ποποπο (παιδοτοπο ) σε παρακαλώ? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι σας ειπα πριν;;;καλα ειμαστε;;;;αμ δε!!!! η μικρη με πυρετο... :(:(:( το γαμοεμβολιο παλι μας πηδηξε!!!!! :twisted::twisted::twisted:

Αργυ μπαμπακωκολος και ο Λουκας;;;;;; :lol::lol::lol::lol: ρε συ δε μπορει ολα τα ελληνικα σχολεια να ειναι χαλια εκει ε;;;; κριμα παντως να μη μαθουν να γραφουν και να διαβαζουν και ελληνικα... :(

3 γλωσσες γιατι;;;; εσυ ελληνικα,ο αντρας σου γερμανικα και η 3;;; εσεις με τον αντρα σου μιλατε αγγλικα πχ γιατι εσυ δε ξερεις καλα γερμανικα;;; τα παιδια τι μιλανε περισσοτερο;;;

Παπουτσια δεν εχω παρει ποτε απο ιντερνετ γιατι φοβαμαι τα νουμερα..αυτα που πηρατε παντως Παναγιωτα και Ιουλια μου αρεσαν πολυ!!!ειδικα αυτα του Νικολα παρα πολυ!!!

Βικυ μα πες μου ποση ωρα κανετε να συνελθετε μετα απο αυτα που πεταει η Μ-Ι;;;;;;;μα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ μιλαμε αυτη η σουρλουλου!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Γιωτα πως σε καταλαβαινω δε μπορω να σου πω!!!!! το εχω πει παρα πολλες φορες του Αλεξ αυτο!!!! μα ειναι κατι ωρες που νομιζω οτι θα τρυπησει ο εγκεφαλος μου απο τη λογοδιαρροια!!! κι εχει και μια τσιριχτη καρτουνιστικη φωνη που οταν την ακους για πολυ ωρα ε δε τη παλευεις!!!! %-(%-(%-(

Λενα τελικα μπορουμε αν θελουμε να παμε τα παιδια μια χρονια μετα στο δημοτικο;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερακι :(:( τοσο χαλια μωρε τα μωρουλια μου...περαστικα τους και ευχομαι να γινουνε γρηγορα περδικι. Ωχ τι εχω να τραβηξω και εγω με τις ιωσεις σε λιγο καιρο που ξεκιναει η Ε. παιδικο. Τρεμει η καρδουλα μου μονο που το σκεφτομαι. Μια αγκαλιτσα απο εμενα και στα 2 :YMHUG::YMHUG:

Γιωτα κριμα για την ξαδεφη σου να ταλαιπωρηθει τοσο...Εγω ειμαι της αποψης πως και ακομα να μην εχεις σκοπο να γυρισεις Ελλαδα τα Ελληνικα πρεπει να τα μαθεις οπως και να εχει. Εχω δει Ελληνακια που ακομα και το ονομα τους το γραφουνε λαθος και το βρησκω πολυ λυπηρο. Πολυλογου και η δικια σου ε? :D Μια απο τα ιδια με την Ειρηνη! Γλωσσα δεν βαζει μεσα η σκατιαρα.

Λενα γιατι δεν εμαθε κατι απο το Ελληνικο σχολειο? Δεν το καταλαβαινω... Βεβαια ειναι και θεμα γονιων, αν επιμενουν εκεινοι να μαθει Ελληνικα και βοηθανε σε αυτο τοτε το παιδι θα μαθει. Μηπως δεν τον βοηθουσαν οι δικοι του?

Βικυ δεν υπαρχει το κοριτσι σου :lol::lol:

Θου σε βλεπω! Τα βγαλατε τα ραμματα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενακι δεν ξερω τι καναν στο σπιτι, φανταζομαι οτι δεν επεμεναν κ ιδιαιτερα, αλλιως θα ηξερε κατι παραπανω απο το καλημερα.. παντως αποτι μου εχει πει ο τολης στο ελληνικο σχολειο παρακολουθουσε κανονικα

ο τολης μου ελεγε οτι πηγαινε μια φορα την εβδομαδα για 1.5-2 ωρες τη φορα.

τωρα δεν ξερω τι ισχυει αλλα τοτε (απο αυτα που μου χει πει ο τολης ετσι?) αν πηγαινες κ σε γερμανικο κ σε ελληνικο σχολειο, επειδη δε συμβαδιζουν, στο ελληνικο πηγαινε απογευμα

υπηρχε η δυνατοτητα να παει μονο σε ελληνικο σχολειο, οπου παραλληλα με τα κανονικα τους μαθηματα εκαναν κ καποια πραγματα στα ελληνικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα ...χαχχαχα....εμ ηξερε που γονατισε....στο μπαμπα....αν το ελεγε σε εσεναα θα της ελεγες

¨σηκω επανω α κρυωσεις η δεν εχω σφουγγαρισει¨

τελιακ την πηγε?

Τονια η αδελφη μου τον 2ο γιο της τον πηγε 1 χρονο αργοτερα σχολειο!

Λενακι αρχιζει ο παιδικος αρχιζουν και οι ιωσεις!

εκει ειναι υποχρεωτικος ο παιδικος?

αν οχι γιατι την στελνεις?

κανει συνεχως ερωτησει η Μ-Ι ...οτι της φανει διαφορετικο η νεο...θελει να μαθει!

απλα πρπει να σκεφτομαι....τι θα της πω για να το καταλαβει....

ενοιωσα το μπεμπε... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

σήμερα σηκωθηκα νωρίτερα να χαιρετήσω και τον άντρα μου, Παρ πάλι..... :(

αχ θα με ξετινάξουν τα πιτσιρίκια :o:o:o:o ...... όχι ότι ο άντρας μου κάνει πολλά, αλλά όταν έρχεται μπορεί και τα βάζει σε τάξη!!!! :?

να σας πω:

Τα δικά μου τα παιδιά μεγαλώνουν με σκοπό να ζήσουν εδώ, να σπουδάσουν, να εργαστούν......τώρα αν πάνε Ελλάδα μετά, δεν ξέρω...... θα ήθελα λοιπόν να μάθουν ΚΑΛΑ την γλώσσα της χώρας στην οποία μένουν για να μπορούν να συνεχίσουν.......ο Λ. πάει πρώτη δημοτικού, είναι στη φάση ή διαδικασία όπου μαθαίνει τα γράμματα, λεξούλες....θα πρέπει να μάθει καλά π.χ να γράφει την λέξη "τραπέζι" στα γερμ. πρώτα, δεν θέλω να τον μπερδεύω δείχνοντάς του πώς να την γράφει και στα ελλ.,......θα του μάθω να γράφει και να διαβάζει ελλ., αλλά δεν το θεωρώ απαραίτητο αυτήν την στιγμή.....πρέπει να ξεκαθαρίσει λίγο στο μυαλουδάκι του τις γλώσσες......και μπορεί να λέμε ότι το παιδικό μυαλουδάκι είναι σαν σφουγγάρι, αλλά είμαι σίγπυρη ότι εκεί μέσα θα υπάρχει και μια σύγχυση.......το να μάθει 2 γλώσσες και αυτές μισές, εμένα δεν με καλύπτει.........Ελληνικό δημοτικό σχολείο εδώ δεν έχουμε, νομίζω ότι έχει Λύκειο στην Κολωνία.......ακόμη και να είχε στην Κολωνία δεν ήμουν διατεθημένη να οδηγώ κάθε φορά σε άλλη πόλη έστω και αν επρόκειτο για 2 φορές την εβδομάδα........θα προτιμούσα αυτές τις φορές να τις παιρνά κάνοντας κάποιο σπορ........γιατί λέμε 2 φορές την εβδ., αυτό σημαίνει ότι πρέπει να πηγαίνει για 2 ώρες εκεί, να έρχεται πίσω και να διαβάζει.......και μπορεί τώρα το πρόγραμμά τους να είναι χαλαρό, αργότερα θα γίνει λιγότερο χαλαρό.................

μίλησα και με την Αθηνά, η οποία βρήκε ελλ. σχολείο στο Βερολίνο (εκεί υπάρχει, όπως και στο Αννόβερο που μένει η Λενάκι), το έψαξε και αποφάσισε να στείλει την Νατ. σε καθαρά γερμ. γιατί είδε ότι στο ελλ. δουλειά καλή δεν γίνεται, δεν υπάρχει και ακολουθία μετά και τα παιδιά μαθαίνουν μισά πράγματα!!!! :?

Σε μία οικογένεια όπως της Αθηνά ή της Λενάκι, όπου είναι καθαρά ελληνική, οι γονείς μιλούν μόνο την ελληνική, δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα τα παιδιά να μην μάθουν την γλώσσα!!!! :!::!:

Τόνια εμείς μιλάμε αγγλικά μεταξύ μας, στα παιδιά ο καθένας μιλάει την γλώσσα του, ακόμη και τέλεια Γερμανικά να ήξερα δεν θα μπορούσα να τους μιλήσω σε άλλη γλώσσα εκτός της Ελληνικής......πώς θα το έκανα άλλωστε, αφού με την ελληνική γλώσσα αισθάνομαι, εκφράζομαι καλύτερα :| ..... για αυτό λέω ότι στο μυαλουδάκι τους έχουν ΠΟΛΛΑ!!!!.....ο Λ. όταν ήταν 3 ετών έκανε μετάφραση τα αγγλικά στα ελληνικά!!! :shock::shock::shock::shock::shock: καταλαβαίνει τα πάντα όταν μιλάμε, η Ρ. όχι γιατί δεν δίνει σημασία, επειδή παίζει ή ασχολείται με τον Λ.!!

Η Νατ. της Αθηνάς πηγαίνει σε ελληνογερμανικό παιδικό- νήπιο, όπου υπάρχουν και Έλληνες παιδαγωγοί, οι οποίοι μπερδεύουν σε μία πρόταση τα ελλ. με τα γερμ., φανταστείτε λοιπόν ένα παιδάκι πόσο καλά θα μάθει την γλώσσα!!!!! :!::!::!::!:

τα Ελληνικά σχολεία εδώ δεν κάνουν την ίδια ύλη που κάνουν στην Ελλάδα ..........

και ξαναλέω, ότι αν επρόκειτο τα παιδιά μου σε 5 χρόνια να γυρίσουν Ελλάδα, σαφώς και θα πρέπει να μάθουν την γλώσσα........

αυτά .......... ελπίζω να εξέφρασα, αυτά που ήθελα, σωστά και να καταλάβατε τι εννοώ!!! :roll::roll::roll::roll:

επίσης αυτή είναι η δική μου άποψη και αυτό κάνω για τα δικά μου παιδιά.....δεν υπάρχει "πρέπει" ή "δεν πρέπει", ...... "σωστό" ή "λάθος" .......δεν θέλω όμως και να τα πιέσω, τουλάχιστον στην αρχή και στην τελική να μην μάθουν τίποτα........!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ σημερα ειπα της δικιάς μου να παψει να μιλαει :?:?:?:?:?:?:?:? μα ακαταπαυστα :?:?:?:? το πρωι επεσε στα πόδια πήρε το χερι του μπαμπα της κ του είπε :Μπαμπα μου σαγαπώ πολύ ,θα με πας στον ποποπο (παιδοτοπο ) σε παρακαλώ? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: αυτά είναι, τα κορίτσια είναι πολύ μαλαγάνες!!! :D

και τα δικά μου μιλάνε πολύ :? ....ειδικά ο Λ., που τα βρίσκει δεν ξέρω :roll::roll::roll::roll:

ένα πρωί πηγαίνοντας στο σχολείο έκανα μαθήματα γεωλογίας, με ρωτούσε για τον σεισμό, τα ηφαίστεια κ.λπ. :roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορες!!! :D

Αυπνη φυσικα με τη μικρη να κανει πυρετο..καποια στιγμη της εδωσα ντεπον γιατι νομιζω πονουσε καπου..λαιμο αυτια δε ξερω... :roll: θα τη παω σε λιγο παιδιατρο..

Αργυ ναι ρε εννοιεται οχι τωρα που μολις αρχισε το σχολειο ο Λουκας!!!!Για αργοτερα μιλαμε...πως πανε τα δικα μας εδω απο 2α δημοτικου αγγλικα;;ε ο Λουκας θα παει ελληνικα!!! :lol:

Αλλα αν δεν υπαρχει τιποτα στη πολη σας,ειναι πολυ δυσκολο φυσικα... :roll:

Παντως κι εγω αν ημουν Γερμανια(η οπουδηποτε αλλου) τα παιδια μου θα πηγαιναν σε κανονικο σχολειο της χωρας,αλλα θα φροντιζα με καποιο τροπο να μαθαινανε και ελληνικα...

Που παει ο αντρας σου ειπαμε;;;;

Βικυ το ειδα που το εγραψες για τον ανιψιο σου,αλλα λεω μην εχει αλλαξει ο νομος απο τοτε.. :roll:

Το ενιωσες το σπορακι;;; :P αληθεια εσυ τι προτιμας να ειναι(γερο πανω απολα σιγουρα!);;;

Συμπεθερα δυστυχως αυτο με τις ιωσεις δε θα το γλιτωσεις οταν παει παιδικο η μικρη... :? τα μωρα θα τη πληρωσουν ομως ρε γαμωτο... :(

Παναγιωτα μου καλημερα!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Παναγιωτα απο χθες ηθελα να σε ρωτησω...ποτε αδιαθετησες;;;; εμενα ακομη αφαντη...λεω μπας και αν αδιαθετησω ρυθμιστουν λιγο οι ορμονες και ηρεμησω... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...