Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο 52!!!Βασικό ένστικτο!!!(?)


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλημερα!! :-h Τι κανετε?

Εχει παγωνια! Απο σημερα θα αναβω κανονικα τα καλοριφερ και θα φοραμε μπουφαν εξω! Αγαπιεται η ζεστουλα του σπιτιου. Νυσταζωωω (-| βρεχει και ο καιρος ειναι μονο για υπνο.

Αργυ ωραια ηταν στο Αμβουργο απο τα λιγα που ειδα. Βασικα μονο κεντρο πηγαμε καναμε πρωινο σε ενα πιανο μπαρ και μετα πηγαμε προξενειο και φυγαμε αμεσως πισω. Μου αρεσε που ειναι γεματο μεγαλα εμπορικα! Η χαρα της γυναικας! :D Την αλλη φορα ειπε ο Π. θα παμε και στα μαγαζια. Στο C&A και εγω ειχα χρονια να μπω, αλλα στην προσπαθεια μου να βρω αδιαβροχο για την Ε. που να της κανει μπηκα και εκει. Πρεπει να εχει πολυ Τουρκια εκει ε? Εδω δεν ειναι τοσο τραγικα τα πραγματα. Δεν μου απαντησες...Η Ε. που ειναι γεννημενη 20 Οκτωμβριου θα παει δημοτικο 7 χρονων? Και μεχρι τοτε θα πηγαινει 4 χρονια παιδικο? Αληθεια Ελληνικο σχολειο εχετε εκει? Ο Λ. δεν θα παει και σε Ελληνικο?

Αφρο ακομα εδω εισαι? Ποτε φευγεται για Τρικαλα?

Λενα μου αρεσε πολυ αυτο που κανεις με το φαναρι! Πολυ εξυπνο! Συμφωνω με οσα λες!!

Γιωτα 25 νουμερο παπουτσι η Κωνσταντινα? :o Και δεν της φαινεται!

Η Ειρηνη φοραει 23 σε μποτακι και αθλητικο και 24 σε παντοφλακι για το σπιτι. Απο ρουχα φετος φοραει το 86-92 απο τα Η&Μ και μερικα της ειναι μεγαλα. Γενικα εκει 86 η 92 φοραει.

Δεν εχω ορεξη να κανω τιποτα και εχω να μαγειρεψω φασολακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ λενακι σας ζηλευω!!! θελω κ εγω να φορεσω μακρυμανικα κ μπυφαν!! αν κ μπουφαν δεν εχω, μαλλον ξεκουμπωτα θα τα φοραω με την κοιλαρα!

αφρο ναι, δε φευγετε???

χαιρομαι που σας αρεσει το φαναρι!!

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άντε κ στο διάολο!έχω κάτι νεύρα!!!! γύρισα απο τη δουλειά κ καταπιάστηκα να φτιάξω τα παπουτσια τα χειμωνιάτικα κ τα ρουχα,εκει που διόρθωνα λέγαμε γ κιλα κ τέτοια κ μου είπε κάτι κ μου έπεσαν τα μούτρα ,του είπα ότι έχει διδακτορικό στο να κάνει τον άλλο να νοιώθει σκατά!!!!!!!!!!!!!!! μετά πείραζε η μικρή τα ρούχα και μου λέει ε δουλειά με τη μικρή δεν γίνεται ,φυσικά να καθεται αυτός στο σαλόνι κ να βλέπει τη Βιουγιουκλάκη κ ο μακακας να κανει δουλειες γίνεται!!!! του λέω ωραία παρτην κ πηγαίντε μια βόλτα γ να τελειώσω κ η απάντηση?που να πάμε? βαριεστημένα...... ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! έχω φουντώσει ,τα παράτησα έτσι κ δεν έχω σκοπο να ταχτοποιήσω τιποτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααα!!!!

Εδω Λενακι εχει ζεστη.Κοντομανικα φοραμε ακομη..δεν με πολυχαλαει γιατι δεν εχω καθολου χειμωνιατικα ρουχα. :?

Καλο μαγειρεμα. :D

Λενα πολυ καλο αυτο με το φαναρι!!!Και γενικα μου αρεσει η προσεγγιση σου!!!!Ειδικα εκει που λες για τις ταμπελες στα παιδια.

Αργυρουλα θα πατε καμια βολτουλα;;;

Αφρο ποτε αναχωρητε;;;Ετοιμαστηκες;;;

Εγω θα θελα να παω για κανα καφεδακι..εχει πολυ ωραιο ηλιο!!!!!

Σισσακι ελιωσα ρε με την μικρη και το τηλεφωνο!!! :lol::lol::lol::lol:

Α και για να μη ξεχνιομαστε...Βαθμος Ε(με 7μιση χρονια προυπηρεσιας) και μκ_αγνωστο. = κατω απο 1000!!!

(για τους Δημ.Υπ. της παρεας)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: χαλάρωσε βρε, σε νιώθω όμως, ...... αλλά γελάω γιατί έτσι όπως τα έγραψες ήταν αστείο :lol::lol::lol::lol:

Λενάκι θυμάμαι που μας έλεγες πέρυσι για το φανάρι και κάτι άλλα και μου άρεσαν πολύ, αυτό είναι η διαφορά ηλικίας!!!! ;)

Αμβούργο και Μόναχο οι πιο ωραίες πόλεις για μένα, γιατί εγώ διάλεξα Βόννη, δεν ξέρω :roll::roll::roll: ωραία είναι και εδώ, αλλά εμένα μου αρέσουν οι πολύ μεγάλες πόλεις, ο πολύς κόσμος..... :D

Λενάκι να σου εξηγήσω: το Ρηνάκι σου γίνεται 6 ετών τον Οκτ., αυτήν την χρονιά λοιπόν θα είναι στο νήπιο και τον Σεπ, όταν θα είναι κοντα στα 7 θα πάει δημοτικό!!! :!: vorschul kind θα είναι λίγο πριν τα 6!!!......ελληνικό σχολείο δεν έχουμε εδώ στην Βόννη, δεν ξέρω αν έχει στην Κολωνία, αλλά δεν νομίζω να είναι και τόσο καλό να πηγαίνει και στα δύο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα που διάβασα: Παναγιώτα καλύτερα εκέι που είσαι ,πιστεψε με!!!! ,ασε γτ τα ειπα ηρεμησα κ παω να συνεχίσω! :lol::lol::lol::lol::lol:

Χρύσα θα πιούμε καφεδάκι στα Σταρμπακς!! Φιλάκια σε όλα τα μουτράκια,μικρά κ μεγάλα!!!! α εγώ λατρεύω τσε ουντ α!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!παω!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα το 2004 με ειχανε παρει εποπ Πληρ. και δεν πηγα...ο Γ. μου ειχε πει οτι θα με χωριζε αν εμπλεκα με το στρατο...(στην πλακα βεβαια το πε).

Απλα αναρωτιεμαι ..αν με κανουν κρατικο υπαλληλο και με στελνουν απο τον Εβρο στην Κρητη και απο την Αλλονησο στα Κυθηρα με 900 ευρω και χωρις να μπορω να παιρνω και τον αντρα μου μαζι εεε δε θα εχει και μεγαλη διαφορα απο τη ζωη του στρατιωτικου.... :?:?:? τουλαχιστον σαν στρατιωτικος παιρνεις μαζι και το/τη συζυγο.

(με την προϋποθεση οτι δε θα με απολυσουν βεβαια)

αυτα τα τσε ουντ α τι ειναι παλι??? :?::?: Γερμανικα???

Καλημερα Μητσακι!!!!τι κανετε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια τσούπρες!! :D

Γιώτα, πέθανα στο γέλιο με το "τα 'πα, ξεθύμανα... και τώρα πάω να συνεχίσω!!!" :lol::lol::lol: Μα, τι σταθερότης!!! :P Όχι, που δεν θα συνέχιζες!!! :P

Λενάκι μου καλό, άσε, τραγική ειρωνία, τα βράδια που ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ κοιμάται το μικρόβιο, τυχαίνει να είναι ανήσυχη η Β!!! :shock: Προχθές, ξύπνησε στις 3 και μετά 6-8 ήταν μισοξύπνια και ανήσυχη!!! :? Και το μικρόβιο να κοιμάται του καλού καιρού (μου φαίνεται ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ μπροστά στους μήνες που προηγήθηκαν, γι' αυτό και δεν ενθουσιάζομαι ότι θα κρατήσει!) :roll: κι εγώ να λέω ΓΙΑΤΙΙΙΙΙ; :cry::lol: Απ' το στόμα σου και στου Θεού τ' αυτί πάντως! :D

Τα μικρούλια θα τα στείλεις και σε ελληνικό σχολείο; Για πες!!! 8-)

Λενάκι-μαϊμουδάκι, τα έγραψες ΤΕΛΕΙΑ!!!! :D:D:D Συμφωνώ με κάθε λέξη και σε βρίσκω σούπερ-δασκάλα!!! 8-)

Α! Σισσάκι... ΘΕΑ η Χαριλίνα, ΘΕΑ, ΘΕΑ, ΘΕΑ!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σταματώ εδώ, γιατί περιμένω τον άντρα μου να γυρίσει και πρέπει να τις ετοιμάσω να πάμε σε εξωτερικές δουλίτσες!!! Αύριο έχουμε μία βάπτιση και 2 γάμους!!! :shock::!:

Σας φιλώ όλες!!!

Καλημερούδια συμπεθερούλα μου!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα το 2004 με ειχανε παρει εποπ Πληρ. και δεν πηγα...ο Γ. μου ειχε πει οτι θα με χωριζε αν εμπλεκα με το στρατο...(στην πλακα βεβαια το πε).

ήθελε να σου το πω και τότε που το ανέφερες αλλά το ξέχασα, μην μπλέκεις με στρατό, μια χαρά είσαι, μείνε εκεί που υπάρχει και κάποια λογική!! :!::!::!: και μπορείς να συννενοηθείς χωρίς να επηρεάζεται το νευρικό σου σύστημα.....οι μεταθέσεις είναι το λιγότερο......η υγεία σου το πιο σημαντικό!!!! :!::!:

καλέ έβγαλε ήλιο :o:o:o:D:D:D:D ....θα πάμε στο κέντρο γιατί ο άντρας μου θέλει να αγοράσει καινούργια βαλίτσα, φεύγει από βδ., :?

Μιτσάκη :D μπράβο στο μικροβιάκι :D:x:x:x

Σισσιώ :lol::lol::lol::lol::lol::D:D:D:D:x:x:x:x για την Χ. σου .....

Αφρο και πάλι καλό ταξίδι, βρήκες ρούχα στην τουλάπα σου τελικά? :roll::roll::roll::roll:

Νατάσα δεν ξέρω πόσο το πουλάμε, θα ρωτήσω τον άντρα μου, αυτός είναι για αυτά τα θέματα!!! :roll::roll::roll: .....πρώτα πρέπει να βρούμε τρόπο για να βολευτούμε εμείς και μετά θα το πουλήσουμε!!!! :roll::roll::roll::roll: .....

το λινκ για το αυτοκίνητο εντάξει? ή θέλεις κάποια εξήγηση? :roll::roll::roll:

τι άλλα? δεν θυμάμαι :roll::roll::roll:

α ο Λ. θέλει να γίνει δάσκαλος, τόσο πολύ του αρέσει το σχολείο!!!! :roll::roll::roll::roll::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τώρα που έριξα μια ματιά έχει ωραίες πιτζαμούλες hello kitty για το μπουμπούκι, μπορεί να πάρω και βρακάκια, έχει και ΒΙΟ cotton ρούχα!!! ;)

τα πέδιλα της Ρ. είναι 26 νούμερο για τον χειμώνα θέλει καινούργια, θα της μετρήσουμε ξανά το πόδι να δούμε!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα....Χάθηκα.... :oops::oops::oops::oops: Τι μου κάνετε;;;Εμείς σπίτι....Σε 23 μέρες γυρίζω δουλειά... :?:?:?:? Και θέλω και δεν θέλω... :roll::roll::roll::roll: Σας διάβασα...Θα σχολιάσω όσα θυμάμαι... :oops::oops::oops:

Χαριλίνα έλιωσα στο γέλιο με τη Χαριλίνα... :lol::lol::lol::lol: Είναι ΘΕΑΑΑΑ...Την αγαπώ... :x:x:x

Χρυσάκι περαστικά σας ρε.... :(:(:( Πωπωπω για το μικρούλι...Και μενα έχουν ακομα μίξες και οι δυο... :?:?:?:?:?

Συμπεθερούλα είσαι τόοοοοοσο καλή δασκάλα.... :D:D:D:D Ο Στασης καλά;;Το νινάκι μας;;;;;

Αρτζι σε ευχαριστώ που με αναζήτησες... :x:x:x Μπράβο στη ΡΕΑ για την πάνα... :D:D:D Ήθελε το χρόνο της... ;);)

Νατασούλα μου είναι φυσιολογικό να είναι ζουζουνιάρης ο Μ... :x:x:x Εμένα μουτ αρέσουν αυτά τα παιδιά... ;);) Τα μουρόχαβλα τα λυπάμαι... :oops::oops::oops:

Τόνια ελα μωρή Αθηνα να δεις κι εμένα... :twisted::twisted::twisted: Λατρεύω Αλεξξξ.. :lol::lol::lol:

Θου κρίμα ρε για το χεράκι του Παντελάκου.... :cry::cry::cry: Θα περάσει...Α που έλεγες για την πάνα...Χθες η Ιω κατουρήθηκε στο σχολείο.... :o:o:o:o:o:o Μα τι έπαθαν όλα τους;;;;

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ...ΑΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΟΥΜΕ ΛΙΓΟ....ΕΣΥ ΤΑ ΟΡΓΑΝΩΝΕΙΣ ΚΑΛΑ...ΑΝΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ..ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ... :x:x:x:x

Αναστασάκι είδα τις φωτος της Αννυς στο φατσοβιβλίο...Κουκλίτσα... :x:x Αντε ανέβα...

Γιώτα θεααααα η μπαλαρίνα σου...Πως μεγάλωσε η μουσίτσα... :x:x:x

Λενάκι όλα καλά;;Ο Γιώργης και η Ειρήνη σε ταλαιπωρούν ακόμα;;;;; :?:?:?

Εγώ αποφάσισα επιτέλους ότι θέλω να πάω ένα ΣΚ κάπου με το Γ. οι δυο μας...Του το είπα και πέταξε από τη χαρα του..Με ρωτησε αν βρούμε κάτι οικονομικό να πάμε Ιταλία... :D:D:D:D Για να δούμε....

Τα βαζάκια στην καταψυξη έφτασαν τα 20... :D:D Σήμερα θα της δώσω και λαχανικά...Για να δω...

Παπούτσια παίρνω συνήθως από μούγερ και αθλητικά...Η νονά της το καλοκαίρι της πήρε πέδιλα Cavalli ΜΕ 110 ευρώ.... :o:o:o:o:o:o Κάτω από 50 ευρώ δεν έχω δώσει για παπούτσι...Τώρα της πήρα 2 ζευγάρια αθλητικά από toys.de με 65 ευρώ και τα 2 μαζί με μεταφορικά... ;););) Τέλεια...Φοράει 24 και 25...Μέχρι τα Χριστουγεννα ελπίζω να της κάνουν..Αυτά..

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιτέλους τέλος!!!!για να εξιλεωθεί έβαλε ηλεκτρική!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Παναγιώτα μην συγκρίνεις 2 ανόμια πράγματα ,μπορεί να έχουμε ίδιομισθό μα δουλεύουμε πολύ περισσότερες ώρες .... :? , αλλάζεις το Δευτέρα -Παρασκευή 8 ώρες με καθε μέρα ανεξαρτήτου αργιών κ υοηρεσιών 24ωρου?μπαααααααα,πιστεψε με καλα εισαι εκεί που είσαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω θενκς!!!!!ωραιο το τους ντε ε? 8-) Τόνια κανε ένα φεις!!!! Αργυ εδώ δεν εχει τετοια σύγχρονα μηχανήματα γ μετρημα ποδιών!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Σισσυ όντως η Χαριλινα τέλεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?

σημερα σηκωθηκα 3,30 κ πηγα το μεγαλο τουαλετα κ ετσι δε ειχαμ ατυχημα :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

ιουλια καλα ειναι ο γιωργης?

χρυσα ο φοφο?η φρα χαθηκε...

λενακι δε του καναμε καθημερινες αλλαγες..κ προχθες που πηγα δε θυμαμαι αν με ειπε να του το καν καθημερινα :oops::oops:

αυριο θα ξανα παμε..αμβουργο εχω παει..τι τελειααααα

γωγωκα ποσα φρουτα τρωει δηλ?

νατασα πριν λιγο τα συμμαζεψα ολα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλα τα κοριτσια σου?

μαρια που εισαι?

λεναρα τα ΄λες κ ΓΑΜΩ..προσκυνωωωωωωωωω

παναγιωτα θα σε τηλ απο βδομαδα.. :D:D:D καλα ο νικολας?

αφρο καλα να περασεςι..θα σε τηλ κ εσενα :D

αναστασιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :?:?:?:?

νατασουλα δε ξερω για τη τιμωρια...δε εχω αποψη..για αυτη τη ηλικια δηλ

αργι τελεια που τα παμτε τελεια με τη πανα..για τα κακα εγω σας ειπα πω τη εκοψε..εβαλα τη ανηψια να κανει κ καλα κακα τη ειδε κ απο τοτε τα κανει :roll::roll::roll:

εσυ δηλ διαλεξες που θα μεινετε?

σισσιω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: το διαβαζα κ χαμογελουσε..μα τι σουργελο που ειναι?σηκωνει γενικως τηλ?

η μπεμπουλης που χαθηκε?ξερετε?

η νενι?κατερινααααααααααααα 8-)8-)8-)

τονια καλη μουυυυυυυυυυυυ που εισαι?

βενι?>????

κ η ερη χαθηκε..η γκρουσι ειναι εγκυος..εχει κανεις νεα της :roll::roll:

μα τι φλασιες τρωωω... :roll::roll:

βικυ σε βλεπωωωω..τι κανει η γλωσσου σου?ιδιαιτερα? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

τι κανετε?

Αφρο δεν εφυγες ακομα?

Παναγιωτα....ειδες τον μικτο βασικο βαση κλιμακιου?

εγω οτι ειχα παει β βαθμο (ενοειται χωρις αυξηση) και τωρα δ αλλα σε 3 χρονια θα παω γ!

παει και το επιδοαμ συζηγου...

αρα δεν χρειαζεται να το εχουμε πλεον...

εγινε συζηγος + 1 παιδι 50 ευρω, +2 παιδια 70 ευρω...

αραγε τα επιδοματα που περναμε καταργουνται τελειως?

η -20%

καλα το αποδοσης ηταν εγινε -50%

αν γινουμε κρατικοι υπαλληλοι θα γνωρισουμε ολη την Ελλαδα....Τονια θα ερθουμε και σε εσενα!

Γωγω να πατε ταξιδαι...τελικα τι εκανες με το θηλαστρο?

Γιωτα ποιος εβαλε ηλεκτρικη....μη μας πεις ο συζηξ γιατι θα σε λιθοβολισουμε....!

Δημητρουλα.... 2 γαμους και 1 βαφτηση?

καλο κουραγιο....σε ολα θα εχει τις μικρες?

Φτιαχβω χαμπουρκερακια, κεφτεδακια, κοτομπουκιες για το παρτυ του γιου της φιλης μου!

θα παω χωρις τη Μ-Ι ...το παρτυ θα γινει σε ντισκο....εεεεε μη μαθαινει απο τωρα αυτους τους χωρους!

θουλη αν το κανεις αυτο ..δεν αθ εχεις αυχηματα...ακι σιγα σιγα θα το ζητα μονος το βραδυ....αν και αν μπορεις απεφυγε τα πολλα υγρα πριν κοιμηθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικυ ναι το ξερω οτι ετσι θα θα εχω ατυχημτα αλλα με περνει ο υπνος..εκτος αν βαζω ξυπνητηρι :roll::roll:

πηγα h&m κ ειδα τα χελλο κιτι αυτα τα αυτακια που ειχε βαλει η αργι

μιτσακι σε ξεχασα..καλε τι καλα πουκοιμαται σεριιι

εμενα ποτε μεχρι τωρα

γιωτα :lol::lol::lol::lol:σορυ αλλα γελασα γτ σε φανταστηκα :oops::oops::oops:

η μπαλαρινα μας καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι είναι τα α, β, γ κλπ; Δεν γνωρίζω! :?

Μόνο 50€ για το παιδί; Μα τότε για θα έπρεπε να είναι 100€ για τα δυο!!!!

Να μην πω εμείς ποσά παίρνουμε για το ένα!

Γιώτα μπορείς να παραγγειλεις και ονλαιν αν σου αρέσουν τόσο πολύ τα ρούχα!! ;)

Περιμένουμε τα παιδιά να φάνε για φύγουμε και αυτά σταμάτησαν και πήγαν πάνω στο δωμάτιο τους και παίζουν!!! :evil: πολύ μου την δίνει αυτό!!!

Βίκυ τι καλά που τα κανείς για την φίλη σου :D πόσο χρόνων είναι το παιδι της;;

Ιούλη μπράβο για τον Ντοντο, αλλά δεν μπορώ να σηκωνομαι το βράδυ για αυτό τον λόγο!!!!

εγώ γράφω Μάρθα αλλά το υποκοριστικό και αυτό βγάζει Ιούλη :lol::lol:

Είναι η σύγκρουση της γης !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...