Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ Ν ΛΕΜΕ Ν9


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?Η ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ?ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ ΓΙΟΥΠΙ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΣΙΔΕΡΟ ΓΑΜΩΤΟ.Η ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΑΚΟΜΑ Κ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΙΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ.

ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΡΣΤΙΚΑ.Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΟΣΟΝΤΑ Ε? :lol::lol::lol: ΤΥΧΕΡΗ Η ΝΥΦΗ ΣΟΥ!!!!!!

ΝΙΑ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΡΣΤΙΚΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΩ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ.ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ ΣΟΥ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ?

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ Κ ΕΔΩ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΛΟ Η ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΛΕΣ Κ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΕΠΙΤΗΔΕΣ.Κ ΓΩ ΟΤΑΝ ΣΙΔΕΡΩΝΩ ΘΕΛΩ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ.

ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΞΙ ΣΑΣ Κ ΝΑ ΧΑΡΕΙΤΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ!!!!!ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ Κ ΤΙΝ ΚΟΥΝΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΩΜΑΤΙΟ.

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ...ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ηλιαννάκι μου ακόμα ταλαιπωρήστε;;;;;

Περαστικούλια σας!!!!!!!!

Και πολλά φιλιάααααα!

muriam αργήσανε τα πραγματάκια σου και εχεις αγχωθεί ε;;;

Μάλλον περισσότερο ανυπομονείς να τα δεις!!!!!

Ακόμα σε ταλαιπωρεί το αυχενικό σου;;

Σε φιλώ και εσένα και την κοιλιτσα σου!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλιτσες τι κανετε?Σημερα δεν εχω και πολλα κεφια,χθες αρπαχτηκα με τον αντρα μου και με επιασαν τα κλαματα και σημερα δεν του μιλαω.Ολο χαζομαρες λεει δεν σκεφτεται!!!ουφ τελος παντων!

Madi στην κλινικη θα παρω1 νυχτικια και 3 μπυζαμες και 1 ρομπα!Ας υπαρχουν μην λερωθουμε και μετα εκει αντε να βρεις αν ειναι και σ/κ.

Τι αλλο γραψατε,ειμαι λιγο στα χαμενα....ολες καλα να ειστε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ.ΕΧΩ ΑΝΧΩΘΕΙ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΙΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΤΙΝ ΑΕΡΙΣΩ ΝΑ ΤΙΝ ΚΑΘΑΡΙΣΩ Κ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΩ ΣΙΔΕΡΩΜΕΝΑ ΣΕ ΒΑΛΙΤΣΕΣ 1,5 ΜΗΝΑ ΤΙΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΠΟΤΕ ΠΟΙΑ ΘΑ ΤΙΝ ΦΕΡΕΙ?ΕΛΕΟΣ.

ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ?ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΝΑΚΙΑ ΚΛΠ.?ΦΙΛΑΚΙΑ Κ ΣΤΙΝ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!!!!!!!

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΕΤΕ!!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΣΕΣ ΕΙΣΤΕ ΑΠΟ ΘΕΣΝΙΚΗ Κ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΒΛΑΣΤΟΚΥΤΑΡΑ ΕΧΕΙ ΔΩΡΕΑ ΤΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ Κ ΣΕ ΑΛΛΟ ΠΟΣΤ 2313 30 74 19 ΩΡΕΣ ΕΠΟΙΚΙΝΩΝΙΑΣ 8Κ30 ΜΕΧΡΙ 2Κ30 ΘΑ ΠΑΩ ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΚΙΤ Κ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ.

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραουλίτα μου γλυκιάααααααα θα σε μαλώσω!!!!!!!!

Δε θέλω κλάματα! Μην στεναχωρείς και το μικρό σου φραουλάκι....

Είναι και οι ορμόνες περίεργες...

Φιλάκιααααααααα

Μυριαμ είμαι καλά εδώ παρέα με τον μπεμπούλη μου τα λέμε λίγο... :lol:

Από πονάκια τίποτα άκομα......... :?

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΜΙΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΑΛΗ ΜΟΥ Κ ΜΙΝ ΚΛΑΙΣ ΓΙΑΤΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΤΕ Κ Η ΦΡΑΟΥΛΙΤΣΑ!!!!!!!

ΜΑΡΙΑ 12 ΚΑΛΟΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΜΠΟΜΠΙΡΑΣ Κ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μυριαμ μου καλοπερνάει όντως!!!!!!!

Απλά εγώ έχω αγωνία τώρα και δε κρατιέμαι....

Να τον δω, να πάνε όλα καλά, να καταλάβω πότε γεννάω, να γίνω άξια μάνα, να καταφέρω να θηλάσω, καταλαβαίνεις!!!!!!!!!!! :lol:

Θέλω τόσο πολύ να γεννήσωωωωωωωωωωω :!:

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι αμα ακουω χαζομαρες και ηλιθιοτητες τι να κανω?ειμαι και ευαισθητη τωρα αστα να πανε!!!!

Φιλακια στην κοιλιτσα σου!!!Ειπαμε μπαμ και κατω θα πας εσυ και αθ γεννησεις!!

Μιριαμ παρτους ενα τηλεφωνο και ρωτα τι γινεται, δεν μπορει να το αφηνουν ετσι τελευταια στιγμη!!!

Εγω ποτε να πλυνω λετε?Σε καμια εβδομαδα καλα ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να'μαι κ παλι κοριτσακια μου!!!

μυριαμακι μου εχεις το αυχενικο σου???περαστικα σου κοπελιτσα μου!!!!!μηπως εχει αργησει η ντουλαπα λιγο?? :roll: λεω εγω τωρα. :roll::roll::roll: παρ'τους κανα τηλ.

αναστασια μου μη μου συγχιζεσαι καλη μου!!!το ξερω ειναι δυσκολο αν ακουνε διαφορα τα αφτια σου ομως μην ξεχναμε κ τα μικρα μπουμπουκακια μεσα στις κοιλιτσες!!!! ;)

μαρακι μου τι κανεις κοριτσι μου????η κοιλιτσα πως ειναι?δεν πονας καθολου?δεν εχεις καθολου πονακια, τιποτα???

εγω εχω αρκετα συχνα, συνεχεια πονους περιοδου, πετρωματα στην κοιλια , κατι περιεργους πονους κατω χαμηλα, κ με πιεζει πολυ χαμηλα ο μπεμπης!!!ολα τα καλα δηλαδη!!!χαχαχα

αχχχχχχ κοριτσια σε δυο βδομαδες γενναωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!την παραπανω παρασκευη!!!!!!!!!!αχ ανυπομονω τοοοοοοοοοοοοοοοσο!!!!!!

μακαρι την τριτη που θα παω στον γιατρο να μου ελεγε να γεννησω κ πιο νωρις!!

αχχχ λαχταρω τοσο γι'αυτη τη στιγμη που θα τον κρατησω στην αγκαλια μου, θα τον αντικρισω τον μικουλη μου.....!!!

αντε κοριτσακια μου κοντευουμε ολες σιγα σιγα!!!!!!τι καλα, με το καλο ολες μας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!!!τι κανετε??? εμεις ασχολουμαστε με το δωματιο συνεχεια .τωρα εχω ανοιξει ολα τα συρταρια να αεριστουν για να βαλω μεσα τα ρουχαλακια, σεντονακια κτλ...δε χορταινω να το κοιταζω!!!

αναστασια μου, μη στεναχωριεσαι δεν αξιζει ουτε για σενα,ουτε για τη φραουλιτσα σου!!!λογικο ειναι να μαλωνουμε που και που με τους αντρες μας,αρκει να μην ειναι για σημαντικα θεματα που δε λυνονται.ολα τα αλλα ξεπερνιουνται.και αν ακους παραλογα πραγματα και ανοητα, σε ολες μας συμβαινει,δεν εισαι η μονη.απλα η κανε πως δεν τα ακους η με συζητηση αποδειξε του οτι εχει αδικο...παντως μη τα βαζεις μεσα σου!!!

μυριαμακι σε καταλαβαινω απολυτα με τη ντουλαπα.κι εγω μεχρι να μου τα φερουν ,που δεν τα αργησαν κιολας ημουν μεσα στην ανυπομονησια.παρε τους τηλεφωνο και πες τους να το επισπευσουν.αν τους παιρνεις καθε μερα κ τους πρηζεις θα τα φερουν για να ησυχασουν!!!

αγγελικουλα να σου ευχηθω να σας ζησει το μωρακι σας και καλη λοχεια σε σενα!!!ανυπομονουμε να μαθουμε νεα σου και να δουμε φωτο!!!

αννα μαρια βαλε κι εσυ φωτο με τη ζωγραφια νε τη δουμε!!!θα πρεπει να ειναι πολυ ομορφη!!!

νασια, ηλιαννακι, μαρια, δωρα, λυδια, νιακι φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραουλίτσα μου ας είναι μπαμ και κάτω....τι να πω! :shock:

Ηλιαννάκι μου δεν έχω καθόλου πόνους!!! :shock:

Κάτι συσπάσεις μόνο!

άντε θα γεννήσουμε παρέααααα στο τέλος!!!!!!!!! :lol:

με το καλό όλεςςςςςςς μας!!!!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΠΗΡΑ ΤΗΛ.Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΙΝ ΕΧΕΙ ΕΤΟΙΜΗ Κ ΤΟΥ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΠΑΙΡΝΕΣ ΤΗΛ.Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΕΙΧΑ ΠΟΛΛΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ Κ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ ΣΤΥΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΕΛΕΟΣ ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΑΚΟΥΣΩ.ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΜΟΥ ΤΙΝ ΠΑΡΑΔΩΣΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΘΩ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ.

ΜΑΡΑΚΙ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΠΕΡΠΑΤΑ Κ ΑΝΕΒΟΚΑΤΕΒΕΝΕ ΣΚΑΛΙΑ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ!!!!!!1

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΞΕΚΙΝΑ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΕΓΝΩΝΟΥΝ Κ ΕΥΚΟΛΑ ΑΠΟ ΔΩ Κ ΠΕΡΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ Κ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΟΣΟ ΦΟΥΣΚΩΝΕΙΣ ΚΛΠ.ΕΓΩ Η ΚΑΗΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΣΙΔΕΡΩΝΩ ΜΕ ΚΟΥΡΑΖΕΙ ΠΟΛΥ Η ΟΡΘΟΣΤΑΣΙΑ Κ ΕΧΩ Κ ΤΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ.

ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΟΥΝ Κ ΓΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΑΛΩΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΧΑΖΑ Κ ΑΣΗΜΑΝΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ....ΜΙΝ ΣΤΕΝΜΑΧΩΡΙΕΣΑΙ.

ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΜΟΥ ΠΩΣ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ Κ ΚΑΝΕΙΣ ΟΝΕΙΡΑ....Κ ΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΝΩ ΧΑΖΟΜΑΜΑ ΕΙΜΑΙ!!!!!!! :lol::lol::lol:

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ Ε?ΤΙ ΩΡΑΙΑ Κ ΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΑΓΓΑΛΙΑ Κ ΝΑ ΤΟΝ ΓΕΜΙΣΩ ΦΙΛΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

muriam και περπατάω και από σκάλες άλλο τίποτα!!!!!

Έχουμε εσωτερική και όλο πάνω κάτω είμαι.

Η κοιλιά μου όπως την βλέπω έχει κατέβει λίγο....

Καλά έκανες κα πήρες τηλέφωνο για την ντουλάπα....να τελειώνειες, να μην αγχώνεσαι!!!!!!

Αναστασάκι ετοίμαζέ τα σιγά σιγά τι πειράζει;;;;

Θα παιρνεις και χαρά απο αυτό μπόλικη!!!!!!!

Εγώ δεν έβαλα μαλλακτικό και μια χαρούλα είναι τα πραγματάκια του!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsakia mou!!!!!!!!!!!!!

kale vlepw kontevete polles na genisete!!!!!!!!!!!!!!ante vre koritsia mou poly xairomai!!!!ante me to kalooooooooooooo ante na gemisoume mwrakiaaaaaaaaaaaaaa

oriste kai freskies fwtografies tou mpempouli mou....mou exei parei ta myalaaaaaaaaaaa pws allazei etsi kathe mera?????????

post-11182-1387393779597_thumb.jpg

post-11182-13873937796065_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα γλυκές μου φιλενάδες...:)

Μαράκι μου λίγο έμεινε καλή μου μέχρι να αντικρύσεις το μωράκι σου.....:)........

Αναστασάκι μου μην στενοχωριέσαι για τίποτα.....όσο για τα ρουχάκια προσωπικά θα βάλω λίγο μαλακτικό και συγκεκριμένα το lenor υποαλλεργικό.....και λέω να αρχίσω νε πλένω μόλις ετοιμαστεί η συρταριέρα του μωρού γιατί δεν θέλω να τα έχω από εδώ και από εκει και σκονιστούν πάλι...:)

Μυριαμάκι μου......καλά έκανες και τους πήρες τηλ........και εγώ έτσι θα έπραττα....πρόσεχε όμως πολύ με τις δουλειές καλή μου....:)

Ηλιάννα μου φτάνει και η δική σου η σειρά....:)...

Βανεσσάκι φαντάζομαι πώς νιώθεις με το δωμάτιο της μικρούλας σας....:)

Βρε κορίτσια......εμένα δεν μου έχουν στείλει τίποτα ακόμη από τα babylino......και μιλάμε ότι τους απέστειλα το αίτημα τον Ιούλιο....βέβαια τώρα τους τηλ και μου είπαν ότι έστειλαν φάκελο με εγγραφή... :roll::roll::roll::roll: ......τί στο καλό ......ποιός μου πήρε τον φάκελο οεοοοοοο....τεσπα.....θα μου στείλουν ξανά...ελπίζω μονάχα αυτή την φορά να έρθουν....:)......

σας φιλώ γλυκά.....

εγώ στην κλινική θα έχω μαζί μου μια νυχτικιά, μια πυζάμα και μια φορμούλα......τίποτα άλλο.....θεωρώ ότι θα μου φτάσουν....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι ...... ο γιος σου είναι αξιολάτρευτος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

για πες μας εσύ ώς πιο έμπειρη.....πόσες νυχτικές-πυζάμες θα χρειαστούμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΟΥΚΛΟΣ ΘΑ ΚΑΨΕΙ ΚΑΡΔΙΕΣ!!!!!!!!!

ΜΑΡΙΑ 12 ΟΠΟΤΕ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ ΑΦΟΥ ΚΑΤΕΒΗΚΕ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ Κ ΕΧΕΙΣ Κ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ ΕΡΧΕΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ Κ ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ.ΕΓΩ ΜΑΛΑΚΤΙΚΟ ΕΒΑΛΑ ΣΕ ΟΛΑ ΡΟΥΧΑ ΠΑΝΤΕΣ ΚΟΥΒΕΡΤΑΚΙΑ.ΤΩΡΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΑΝ ΘΕΣ ΒΑΛΕ.

ΜΙΚΙ ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΡΩ 2 ΝΥΧΥΤΙΚΑ Κ ΜΙΑ ΜΠΥΤΖΑΜΑ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Κ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΠΡΟΣΦΑΤΑ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραία....συμφωνούμε Μυριαμάκι μου....απλά εγώ θα αντικαταστήσω την μια πυζαμούλα με μια φορμούλα..:).....

Μαρία μου....σου ανταποδίδουμε τα φιλάκια....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΚΙ ΜΟΥ Κ ΓΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΙΑ ΦΟΡΜΟΥΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΙΟ ΑΝΕΤΗ.ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΒΑΛΙΤΣΑ ΕΧΩ ΑΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ,ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΛΕΩ ΝΑ ΤΙΝ ΕΤΟΙΜΑΣΩ.ΕΣΥ ΕΤΟΙΜΑΣΕΣ ΒΑΛΙΤΣΑ?ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΙΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια ...... Τι κάνετε? εγω είμαι στην Μαμα για φαγητο χιχιχιχ

Αναστασακι μου μην στεναχωριεσε και ταραζεις και το φραουλακι μας ....

Μυριακι επειτελους ε? θα έρθει η ντουλάπα να τελιωσεις και εσυ .....

Ηλιανακι ου χάρηκα που είσαι Καλητερα φιλακια στα παιδάκια σου....

Λυδιακι μου γλυκο τι κανείς?

Και εγω απο βδομάδα λέω να αρχίσω να πλενω τα ρούχακια μας......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!!!

Γύρισα από τον γιατρό, όλα καλά δόξα το Θεό!!!

Η μπεμπούλα μου έφθασε τα 3 κιλάκια, το αμνιακό υγρό

φυσιολογικό, ο πλακούντας μια χαρά και ο λαιμουδάκος

της καθαρός-μακριά ο λώρος!!

Τελικά δεν κατέβασε το κεφαλάκι κάτω οπότε πάμε για

καισαρική, δεν μου είπε ο γιατρός πότε αλλά από ότι

κατάλαβα σε 1 εβδομάδα - 10 μέρες θα έχουμε αγκαλίτσα

τη ζουζουνίτσα μας!!!

Λενάκι τι παίδαρος είναι αυτός, τι προσόντα είναι αυτά;Φτου φτου!!!!

Τυχερή η νυφούλα σας!!! MaDi ο γαμπρος σας σκίζει, βέβαια είμαι

σίγουρη ότι και η μπεμπούλα σου είναι αστέρι!!!

Muriamaki έχεις δίκιο που τα πήρες με τη ντουλάπα, άντε να την παραλάβεις

τη Δευτέρα και να τη γεμίσεις μοσχομυριστά ρουχαλάκια!!

Βανεσσάκι με το καλό να τα χαρεί όλα τα πραγματάκια η ζουζούνα σας!!!

Αναστασάκο μην στεναχωριέσαι για το καυγαδάκι με το σύζυγο και εγώ κάπου

μέσα στον όγδοο κάθε μέρα είχα τη διάθεση να τσακώνομαι μαζί του.Δεν ήξερα

τι μου έφταιγε...Όλα με νευριάζανε, ξέρεις...Με το που μπήκα στο μήνα μου

όλα έφτιαξαν!!!Είναι οι ορμόνες μας τσίτα, κάνε υπομονή φιλενάδα, συν ότι

εσύ έχεις τη σκατοδίαιτα!!Σκέψου τη φραουλίτσα σου και τίποτα άλλο!!

Νια μου είσαι πολύ προκομένη, πλέξιμο διαβάζω, μπράβο φιλενάδα!!

Ηλιαννάκι χαίροαμαι που είσαι καλύτερα, δεν είμαστε για τέτοια τώρα!!

Κορίτσια η "koupaki" ποια είναι ξέρετε γιατί μου λεχει κάνει αίτημα φιλίας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...