Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ Ν ΛΕΜΕ Ν9


Recommended Posts

Αγάπεςςςςςςςςςς μουυυυυυυυυυυυυυ....:)

΄

τί κάνετε?.......Νία μου τί τέλειες κουβερτούλες είναι αυτές κοριτσάκι μου?...:).....πωπωπω...:)

εμένα βρε κοριτσια δεν μου εστειλαν τίποτα αποτα babylino.....μηπως πλεον δεν στέλνουννν?..... :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εύη, φαγανούλα η Μίλα ε; Μια χαρά!!! Σε λίγο καιρό λογικά θα στρώσει το ωράριό της!

Δώρα, κι εγώ αυτό πιστεύω, το χειροποίητο μετράει. Το φτιάχνουμε με αγάπη και πολλά γέλια, κάθε λίγο έρχεται κι ο άντρας μου και καμαρώνει, γιατί τα δικά του χέρια δεν πιάνουν καθόλου σε τέτοια πράγματα! Ούτε του αδελφού μου πιάνουν δηλαδή, αλλά οκ, να βάψει τον δίσκο του ήλιου πορτοκαλί και να βάψει και τις ακτίνες γύρω γύρω που τις είχαμε σχεδιάσει από πριν με κιμωλία, δεν είναι τίποτα δύσκολο! Και μας βοηθά με τα ψηλά σημεία. Τώρα έχει ενθουσιαστεί και μου στέλνει μηνύματα πότε να ξανάρθει!

Νία, θα πλέξετε κουβερτούλες ε; Εμένα δεν πιάνουν τα χέρια μου σε τίποτα τέτοιο. Ούτε ράψιμο, ούτε κέντημα, ούτε πλέξιμο. Τίποτα απολύτως. Μικρή προσπαθούσε να με μάθει η μάνα μου, αλλά εγώ τίποτα. Κάναμε και στο σχολείο απ' όλα αυτά, αλλά δεν... Έκανα κάτι κασκόλ θεόστραβα, έκανα κάτι κεντήματα φουσκωτά απ' το πολύ σφίξιμο της κλωστής, για ράψιμο στη ραπτομηχανή δεν το συζητάμε καν... Η μάνα μου αντίθετα ξέρει πολύ καλά, αφού το νυφικό μου αυτή το έραψε!! Τη βοήθησε, βέβαια, μια φίλη της που έχει εργοστάσιο ρούχων, γιατί κάποια πράγματα έπρεπε να γίνουν σε μηχάνημα, αλλά την περισσότερη δουλειά την έκανε αυτή. Το νυφικό μου ήταν το μοναδικό ωραίο πράγμα στο γάμο μου, γιατί ήταν δική μου επιλογή.

Μύριαμ, εμάς φέτος η τηλεόραση δεν παίζει τίποτα ποτέ! Είναι όλα κάτι χαζομάρες που δεν βλέπονται με τίποτα. Έτσι κι εγώ την κλείνω και διαβάζω ένα βιβλίο! Αλλά με το σίδερο (εκείνη τη μακρινή εποχή που σιδέρωνα) πάντα ήθελα την τηλεόραση για να χαζεύω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου!!!τι υελεια πραγματακια ειδα παλι????με το καλο να ερθουν τα μωρακια σα να τα χαρουν!!!δε μπηκα χτες και σημερα γιατι ηρθαν τα πραγματακια μας και φτιαχναμε το δωματιο της μικρης!!! ξεπατωθηκαμε μεχρι να τα συναρμολογησουμε,αλλα εγινε τελειο!!!βεβαια μενουν ακομη οι τελευταιες πινελιες διακοσμησης αλλα τα πιο πολλα ειναι ετοιμα!!!με το που μπαινεις εκει μεσα αισθανεσαι μαγικα!!!τοσο ομορφουλι ειναι!!!!(ψωναρα)!!!αν τα καταφερω θα βαλω φωτο αν κ δε μπορουν να αποτυπωσουν την ομορφια, ειδικα με το βραδινο φωτισμο!!!ανυπομονω να ερθει το κοριτσακι μας να τα χαρει...

αρκετα σας επρηξα!!!θα τα πουμε αυριο ,δεν προλαβα να διαβασω πολλα!!!μονο τις φωτο ειδα!!!!φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα Μαρια μου εμένα πιάνουν τα χέρια σε κέντημα και ραψιμω αλλα δεν μπορω να ζωγραφισω και θα το ήθελα πολυ κλαψ κλαψ.....άντε να ετοιμαστεί το δικό σας να το δούμε.....

Γειασου βανεσεκι τι κανείς δουλίτσες ε? χαχαχχα έχουμε πέσει ολες με τα μούτρα στα δωματιακια των μωρων μας ...τέλεια θα είναι όλα για να υποδεχτούν τα μωρακια μας......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χε χε, ναι, αυτές τις μέρες τα παιδικά δωμάτια είναι από τα βασικά μας θέματα συζήτησης!!!

Ουφ, έχω ένα τρομερό δίλημμα. Να φάω μια κουταλιά νουτέλα ή να μη φάω; Έφαγα κι ένα μπισκότο το μεσημέρι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες μου!!!

πω πω νασια καλε κ εγω αγχωθηκα!!!!! σε διαβαζα κ νομιζα οτι δε θα προλαβω να κανω τιποτα!! :lol::lol::lol: αντε μια χαρα η μικρη, με το καλο να γινουν ολα!!!

μαρακι οχι καλε, εγω εεεεεεχω ακομα πολυ, πητ εχω 16-12

νασια καλα που ειπες γαι το χαρτι της ονοματοδοσιας, στο ληξιαρχειο σιγουρα το θελουν!

αχ βανεσακι να μας βαλεις φωτο!!!

κ εγωσας εχω υποσχεθει τοσο καιρο κ ακομα δεν εβαλα η γουρουνα...

αννα μαρια κ εμενα μου τη δινει η μανα μου οταν λεει το παραμικρο, κ επειδη κ εεγω ειμαι αντιδραστικο πλασμα κανω το αντιθετο μονο κ μονο για να της τη σπασω1!

μιριαμ τι να πω κοριτσακι μου για τον πονοκεφαλο, περαστικα σου..

λοιπον πηγαμε ειδαμε το μπεμοη μας!!! ειδαμε κατι αρχιδια νααααααααααααααααα (με το συμπαθειο κιολας) καλε μου φανηκαν πολυ μεγαλα! στον ανασταση δε θυμαμαι τετοιο πραγμα :lol::lol::lol:

ειναι 1430 γρ (λιγο μπουλουκος μου ακουγεται) καλε πηρε πανω απο μισο κιλο σε ενα μηνα!!!!

η γιατρος μας ειπε οτι εχει πολυ μακρια ακρα, θα βγει ψηλο παιδι. ακους συμπεθερα?????τι γαμπρο δινω στην κορακλα σου???

μου εκανε ντοπλερ, ειδε τα υγρα μου, χερακια ποδαρακια κλπ ολα τελεια!!!!

ειδαμε κ φατσουλα!! καμια σχεση με τον ανασταση, εχει τη ποντιακη μυτογκα του μπαμπα μου :lol::lol::lol::lol::lol: μα αυτο βρηκε να παρει απο το σοι μου?? χαθηκε η δικια μου η μυτουλα??? :lol::lol: αλλα ηταν τελειος, τον βλεπαμε να κανει κ γκριματσες, τρελαθηκαμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από εμένα!

Αρε γαμπρό βαρβάτο που θα κάνουμε!!! :lol::lol::lol: Μπράβο το παλικάρι μας και μεγάλη μύτη και μεγάλα αρχ...ια! :D:D Τι άλλο θέλουμε! Αλλά και τι νύφη του ετοιμάζουμε ε; Με τα ούλα της! :lol: Είδες μόλις άκουσε ότι η νύφη ψήλωσε αμέσως έβαλε τα δυνατά του και έριξε μπόι! :D

Εγώ σήμερα πήγα σε μια συνάδελφο που γέννησε πριν 2 μήνες μια μπεμπούλα και ήταν τόσο γλυκιά και όμορφη, αλλά και τόσο μικροσκοπική. :x:x:x Και η δικιά μας άραγε τόσο μικρούλα θα είναι; Πως θα την πιάνουμε; Πώς θα την αλλάζουμε; Πως θα την κάνουμε μπάνιο; Και μου άρεσε που μου είπε ότι είναι και από τα μεγάλα μωρά! Βρε τι μεγάλο αυτό μια σταλίτσα ήταν! :shock:

Κορίτσια να ρωτήσω, στο μαιευτήριο/νοσοκομείο εσείς πόσες πιτζάμες ή νυχτικιές θα πάρετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχα το ειδε πατριωτικα ο δικος σου1!! σου λεει ε οχι κ να μ περναει μια γυναικα!! :lol::lol::lol::lol::lol:

εγω λεω στην κλινικη να παρω 2 νυχτικες κ μια πιτζαμα, νομιζω θα φτασουν

λεω να παρω κ μια ρομπα μαζι

ναι μια σκατια θα σου φαινεται!!!! να εισαι σιγουρη!!

σημερα ειχαμε παι στον παιδιατρο να παρουμε ενα χαρτι για τον μικρο επειδη τον γραψαμε σε κατι δραστηριοτητες κ ηταν ενα μπεμπακι 2 μηνων κ ηταν μια κουτσουλιτσα!!!!!!!!!!!! ειχα παθει σοκ!!!! φοβομουν να το βλεπω, οχι να το κρατησω!! κ των φιλων μου τα μωρακια οταν ηταν μικρα ουτε κατα διανοια δε μπορουσα να τα παρω αγκαλια, φοβομουν πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέεεεεεεεεεεεεραααααααααααα σε όλα τα κοριτσάκιααααααααα!!!!!!

Τι κάνετε φουσκοκοιλίτσες μου!!!!!!!

Όλα τα μπεμπάκια μας καλάααααααα!!!!!!!!

Φιλάκιαααααααααα σε όλεςςςςςςς!!!!!!!

Λενάκι μια χαρά ο μπέμπης σου με κάααααααααααααατττττττττιιιιιιιιιιιιιιιι προσόντα διάβασα ναααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναιιιιιιιιιιι κανουν τα δικα τουσ παλι .......εσενα τι κανει το μπουλουκι σου ποτε θα παρει την αποφαση να κανει την εμφανιση του??????????? εχεισ κανενα πονακι η τιποτα ακομα????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είναι ο μπεμπούλης μου!!!!!!

Κουνιέται όσο μπορεί βέβαια!!! :lol::lol:

Δεν έχω τίποτα ακόμα, κανένα πονάκι....δεν τον βλέπω να θέλει να βγει νωρίτερα....θα βγει στην ώρα του μάλλον!!!!! :lol:

Λες να θέλει να μου κάνει έκπληξη, να μου έρθει εκεί που δεν το περιμένω;;;;; :lol::lol::lol:

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι θα γινει μαλλον χιχιχιχιχι μια μερα θα σε ψαχνουμε και εσυ θα τον εχεισ αγκαλιτσα .........με το καλο μαρακι μου γερο να ειναι και οποτε θελει να ερθει...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοείται!!!!!!!!

Πάνω από όλα γερό να είναι!!!!!

Γερά να είναι και τα δικά σου Νιάκι μου,,,,,,, το σκέφτομαι σαν εικόνα τρέλααααααααα!!!!!θα γεμίσει η αγκαλιά σου!!!!!!! Με τους χορευτές σου!!!!!! Είναι απίστευτη στιγμή και μόνο σαν σκέψη!

Και εμείς έχουμε κληρονομικό στα διδυμάκια, αλλά μέχρι στιγμής κανείς δεν έχει κάνει.....

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η πιο γλυκια κουρασει θα ειναι χιχιχιχιχι.......... ακουω που δεν προλαβενουν να κανουν τιποτα με ενα και λεω παναγια μου τι εχω να περασω ...χιχιχιχιχιχι....... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα λέμε Δόξα το Θεό που μας χάρισε τέτοια δώρα!!!!!!!

Έτσι θα σκεφτόμαστε!

Σίγουρα στην αρχή και ειδικά εσύ που θα έχεις και δυο θα μας φανεί περίεργο, δύσκολο, θα είμαστε κουρασμένες αλλά θα τα κοιτάμε Νιακι μου και θα λιώνουμε!!!!!!!!!

Όλα θα πάνε καλά, θα τα καταφέροουμε με υπομονή και αγάπη!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!!τι κανετε???????οι κοιλιτσες?????

εγω σημερα ειμαι καλυτερα, μονο που εχω βραχναδα κ μπουκωμα!απ'οτι ημουν αυτες τις δυο μερες χιλιες φορες καλυτερα ειμαι τωρα!!!!!!!!

ο αγγελος ειναι μια χαρα ευτυχως μια μερα του κρατησε, το πουλακι μου!!!

η αννουλα μου καλα ειναι κ αυτη μονο που εχει ενα μπουκωματακι κ αυτη κ τρεχει λιγο η μυτουλα της, πιο ευαισθητουλα η μικρη μου σαν τη μαμα της!!!!!!χιχι

εχετε γραψει παρα πολλα κ δεν θυμαμαι για να σχολιασχω , θα σχολιασω μονο τις φωτο που θυμαμααι κ να ευχηθω στην αγ γελικουλα μας.

κατ'αρχην αγγελικουλα μου να σου ευχηθω κ απο δω, να σου ζησει το το αγορακι σου!!!1να ειναι γερο υγιεις κ παντα καλοτυχο !!!!καλη λοχεια να εχεις κουκλιτσα μου!!!!!

νιακι μου η κοιλιτσα σου ειναι σκετη γλυκα!!!!!κ εσυ μια κουκλα!!!!!!!φτου φτου

κοριτσακια μου πολυ ωραιες ολες οι προικουλες!!!!!με το καλο να τις χαρουν τα μωρακια!!!!!!

πολλα φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...