Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ Ν ΛΕΜΕ Ν9


Recommended Posts

γεια σας φουσκοκοιλιτσες!

τι μου κανετε?

εγω καλα ειμαι κοριτσακια μου!

πηγαμε και εχθες γιατρουδακο!ειδαμε τη μπεμπα μας!ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ολα καλα!

το βαρος της εγινε 991 γραμμαρια!1 κιλο σχεδον το μπεμπακι μας!

ειδαμε και τον τραχηλο ο οποιος ειναι στα φυσιολογικα ορια ευτυχως!

τις αντιπηκτικες τις συνεχιζουμε μου ειπε!

για να δουμε:)

σημερα παμε και το 1ο μαθημα τοκετου!ειναι 4 συνολικα για ενα μηνα!

ενα καθε βδομαδα!σημερα θα παμε για ξεναγηση στα χειρουργεια και στα δωματια!

γραψατε πολλα εσεις ε?

απ οτι ειδα η αγγελικουλα μας γεννησε!να τον χαιρεσε τον μπεμπη κοριτσακι μου!

ακολουθουν η μαρια 12 και το δωρακι μας!αντε να παιρνετε σειρα σιγα σιγα κοπελες μου!

γιατι περιμενουμε και μεις!χεχε

αναστασουλα πολλη κοτοπουλακι ε?:)νομιζω οτι μετα τη γεννα δεν θα θες να ξαναφας κοτοπουλο!

δεν θυμαμαι τι αλλο να πω!

φιλακια κοριτσακια μου!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γκερλ μια χαρα!! θηριακι το μπεμπεκι!!!

αναστασακο να σε ρωτησω κατι ασχετο

φρυγανιες μπορεις να τρως? η οχι επειδη ειναι απο ψωμι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρα η μπεμπουλινα σας girl Μου.Η Παναγιτσα ειναι μαζι μας!!!!

Λενακι μπορω αλλα σικαλεως και συγκεκριμενη ποσοτητα, δηλαδη στο πρωινο αντι για ψωμι σικαλεως 4 μικρες φρυγανιες σικαλεως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΧΑΛΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΥΧΕΝΙΚΟ Κ Ο ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΣ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΤΣΑΚΙΣΕΙ.....ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΩ.ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΣΚΕΤΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΗΓΑ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ Κ ΜΕΤΑ ΣΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΝΑ ΑΛΑΞΕΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΛΙΓΑΚΙ.

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΝ ΣΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΤΑ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΠΑΡΕ ΤΗΛ.ΓΙΝΕ ΜΕΛΟΣ Κ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΚΟΥΠΟΝΙΑ.Κ ΓΩ ΜΕ 40% ΤΑ ΠΗΡΑ Κ ΚΟΥΠΟΝΙΑ Κ ΒΓΗΚΑΝ ΠΟΛΥ ΦΤΗΝΑ.

ΝΙΑ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ ΔΕΙΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΣΤΗΛΑΝ ΑΠΟ ΤΙΝ ΒΑΒΥΛΙΝΟ ΜΟΝΟ ΚΟΥΠΟΝΙΑ.

ΛΑΧΑΝΟΝΤΟΛΜΑΔΕΣ ΤΟΥΣ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!!

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ Κ ΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΠΟΝΑΚΙΑ.

ΛΕΝΑΚΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ.

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΠΕΡΣΤΙΚΟΥΛΙΑ!!!!

ΔΩΡΑ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΠΡΟΣΕΧΩ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΟΝΟ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΣΩ.

ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ?

ΗΛΙΑΝΑ Κ ΝΑΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΠΑΛΙ ΧΑΜΕΝΕΣ?

ΦΙΛΑΚΙΑ Κ ΤΑ ΛΕΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ.ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια!

Το πρωί ήρθαν η μάνα μου με τον αδελφό μου και συνεχίσαμε τη ζωγραφιά. Φαίνεται ότι θα γίνει πολύ ωραία, με έντονα χαρούμενα χρώματα!

Φυσικά, μου έσπασε τα νεύρα μου η μάνα μου. Πριν μερικές μέρες πήρε να πλύνει τα καλύμματα που έχουμε στις καρέκλες της κουζίνας. Μας τα έφερε προχτές πλυμένα σιδερωμένα, αλλά δεν τα βάλαμε. Έρχεται σήμερα κι αρχίζει τη γκρίνια και τις φωνές "επιτρέπεται, να μην έχετε βάλει τα καλύμματα τόσες μέρες;". Μου έσπασε τα νεύρα. Κι όταν της φώναζα μου λέει "μα γιατί μου συμπεριφέρεσαι έτσι;". Ουφ Εν τω μεταξύ, έφερε δυο σακούλες πράγματα. Κοιτάω, δικά μας ζιπουνάκια/φορμάκια, καλτσάκια, πλεχτές κουβερτούλες, ζακετάκια. Κάτι σεντονάκια, κι ένα μαξιλαράκι!!! Το μαξιλαράκι γιατί;;; Για να στολίζω την κούνια!!!!!!! Και κάθε φορά που θα κοιμίζω το μωρό θα πρέπει να το βγάζω!!!!!!! Τα έπλυνε και τα σιδέρωσε όλα, είμαι σίγουρη με κανονικό απορρυπαντικό και μαλακτικό, ενώ της έχω πει ότι πρέπει να βάλουμε το προδέρμ. Της ξεχώρισα μια σακούλα πράγματα που θα πάρει πίσω.

Δώρα, εσύ έχεις την πεθερά, εγώ έχω τη μάνα μου...

Ο άντρας μου έχει αρχίσει να τα παίρνει, γιατί η μάνα μου κάπου παρα-ανακατεύεται στο σπίτι μας.

Μαρία, οι κουβερτούλες σας ωραίες. Την ασλάνης την πήρα κι εγώ, μη σου πω και ίδιο σχέδιο! Θα κρατήσω αυτές που μου έφερε η μάνα μου, τις πλεχτές, οπότε νομίζω είμαι κομπλέ από κουβερτούλες.

Δώρα, εγώ πήρα δύο σουτιέν θηλασμού από το Marx and Spencer, νομίζω 35 ευρώ και τα δύο μαζί. Είναι αρκετά καλά, λίγο τεράστια βέβαια, αλλά τώρα δεν αντέχω τα σουτιέν γενικώς...

Πάνες δεν έχω πάρει ακόμα, έχω τις υφασμάτινες. Θα πάρω για την κλινική ένα πακέτο, και ίσως να χρησιμοποιώ πλαστικές και σε διάφορες εξόδους. Πάντως δεν τις αντέχω τις πλαστικές, μόνο που τις βλέπω κάτι με πιάνει... Θα δούμε, όμως, πώς θα πάει η προσπάθεια με τις υφασμάτινες.

Ουφ, δε θυμάμαι τι άλλο γράψατε... :(

Εμείς σήμερα φάγαμε γίγαντες!

Σας φιλώ κοριτσάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας φουσκοκοιλίτσες!!!!!!!!

Απ'ότι βλέπω τα κέφια καλά......γλώσσα δεν βάζετε μέσα!!!!!!!!!! Μεγειά στα κοριτσάκια που πήρανε προικούλες, όλες πολύ όμορφες και με τα μπεμπάκια μέσα θα γίνουν τέλειες!!!!!!!!!!

Εγώ λαχτάρησα εχθές το βράδυ που σηκώθηκα για πιπί, ένιωσα σαν να με πιτσίλισε νερό στα γόνατα.....βάζω το χέρι μου, όντως υγρό, πιάνω το εσώρουχο ήταν εντελώς στεγνό......ξανακοιμήθηκα και το ξέχασα (μιλάμε για πολύ μυαλό)!!!!!! Το πρωί πήγαμε στους γονείς μου πάλι (τους βοηθάει ο άντρας μου με τις ελιές στον διαλογέα, σας είχα πεί) και κάααααααποια στιγμή θυμήθηκα αυτό που έγινε και το ανέφερα...καλά έφαγα το κράξιμο της ζωής μου από τον άντρα μου.....Τελικά πήγαμε άρον άρον στον γιατρό, όλα ΟΚ και τα αμνιακά υγρά μπόλικα (έτσι μου είπε), η μικρή είναι 3144 kg και μάλλον με βλέπει να γεννάω σε καμιά 15αριά μέρες!!!!!!! Του λέω αποκλείεται, δεν έχω ετοιμαστεί ψυχολογικά....μου λέει ετοιμάσου γιατί η μπέμπα είναι μεγαλούτσικη και αποκλείεται να πάρει όλο τον μήνα!!!!!!!! Τον ρώτησα για τους πόνους που έχω από κάτω, τις αναγούλες και τους εμετούς που με ξανάπιασαν και μου είπε ότι όλα είναι φυσιολογικά......αααα του ανέφερα και ότι δεν πολυακούω την μπέμπα και μου είπε ότι στον υπέρηχο μια χαρά ζωηρότατη την είδε!!!!!!!!!

Οπότε τρεχάτε ποδαράκια μου τώρα να τελειώσω όλες τις δουλειές μου για να είμαι έτοιμη για παν ενδεχόμενο......Αύριο έχω οδοντίατρο, την Κυριακή θα έρθουν η μαμά και η αδερφή μου να καθαρίσουμε όλο το σπίτι, να στρώσω χαλιά (αναγκαστικά νωρίτερα φέτος) και να κάνουμε μπαλκόνια, πατζούρια, τζάμια, κουρτίνες κτλ., την Δευτέρα θα κάνω ανταύγειες (μην πάω με την ρίζα ως τα αυτιά) και την Τρίτη θα κατέβω Σαλόνικα στην Γενική Κλινική για καρδιοτοκογράφο.......Από την βαλίτσα τα μόνα που μου λείπουν είναι επιθέματα στήθους και όλη η χαρτούρα που θα χρειαστούμε για τα διαδικαστικά (αυτά μάλλον αύριο που θα πάω στην Νικήτη στα ΚΕΠ!

Πωπω τώρα έτσι όπως είδα γραμμένο το πρόγραμμα των επόμενων ημερών μου με έπιασε πανικός......

Teddyyyyyyyyyyyyyy μου φιλενάδα όπως βλέπεις όπου πάς από πίσω κι εγώ........μα σε όλη την εγκυμοσύνη όλα τα κάναμε με μία εβδομάδα διαφορά.....λες να γεννήσεις και να σε ακολουθήσω?????????? Τις υπόλοιπες μάλλον θα τις προλάβω κι ας είχα ΠΗΤ αργότερα....

Μυριάκι μου δεν φαντάζομαι να σας πειράζει αν η νύφη βγεί λίγες μέρες πρίν τον γαμπρό.......

Αγγελικάκι μου γέννησες???????????????????? Να είδες αυτά παθαίνω.....δεν μπαίνω μία μέρα και χάνω όλες τις εξελίξεις!!!!!!!!!!!!!!!! Να σου ζήσει ο μπέμπαρος κοριτσάκι μου και καλή λοχεία να έχεις!!!!!!!! Θα σε περιμένουμε να μπείς να μας πείς όλες τις λεπτομέρειες........είδες που φοβόσουν ότι δεν θα καταλάβεις ότι γεννάς??????????????

Μαράκι τέλειες οι κουβερτούλες σας!!!!! Μεγειά σας!!!

Νία μου και τα δικά σας κουβερτάκια υπέροχα!!!! Μα δεν είναι μούρλια τα προικιά για τα μωρά?????????? Μόνο που τα βλέπεις έτσι ροζούλια και γαλαζούλια και σκέφτεσαι τα ανθρωπάκια που θα μπούν εκεί μέσα σου έρχεται.........να τα μπήξεις (τα κλάμματα!!)

Άννα Μαρία μου μην τα βάζεις τόσο πολύ με την μαμά σου μωρέ....να βοηθήσει θέλει η κακομοίρα!!!!! Τί να κάνει....αυτά ξέρανε οι παλιές, αυτά λέει και σε σένα! Κι εγώ έχω ένα πολύ μικρό μαξιλαράκι (ενθύμιο από την γιαγιά μου που το είχε φτιάξει για μένα όταν γεννήθηκα) μέσα στην κούνια της κόρης μου για ντεκόρ πιο πολύ γιατί δεν το χρησιμοποίησα καθόλου......

Ωχ ξύπνησε το ταρζανάκι μου και με φωνάζει........θα επανέλθω!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που εισαι βρε Νασιουλα μου, τι κανεις? καλε τι χαρτουρα δηλαδη θελει?τοσα πολλα ειναι?Μολις πηρα τηλεφωνο και μου ειπαν οτι θελουν μονο την ταυτοτητα την δικη μου, ουτε καν του αντρα μου :lol: Μαλλον δεν μετρανε αυτοι χεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια μου μια χαρά η κουκλάρα σου!!!!!!!

Καλά που σε πήγε ο άντρας σου, καλά εκανε!

Μας βλέπω να γεννάμε παρέα!!!!!!

Όπως έγραψες το πρόγραμμα και έγώ πανικοβλήθηκα!!!!! :lol:

Δωράκι με αυτά που άκουσες από την Άγγελικούλα φοβήθηκες;;;

Λες κάτσε τώρα που πάω για εξέταση μην γεννήσω κιόλας;;; :lol:

Την Δευτέρα θα πάω και εγώ......για εξέταση εννοώ....για γέννα πότε;;;;; :lol::lol::lol:

Άντε Λενάκι σήμερα νεάκια........κοντά κοντά γεννάει και η γυναικολόγος σου!

Αν γεννήσετε μαζί δηλαδή ποιος θα σε αναλάβει;;;;

girl μια χαρά το κοριτσάκι σου!!!!!!!!

muriam ακόμα ταλαιπωρήσε με το αυχενικό και τον πονοκέφαλο;;;

Πάντως και εμένα από την μπεμπιλινο μου έστειλαν ολόκληρο κουτί με προϊόντα και κουπόνια όταν έκανα εγγραφή....

Άννα Μαρία βλέπω δουλεύετε εντατικά για το στο τελείωμα του δωματίου....

έχουμε και την ίδια κουβερτούλα!!!!!!!

Και εγώ όποιος ανακατεύεται σπίτι μας .......τα παίρνω :evil::evil::evil:

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασάκο μου θα πάρω μαζί μου όλες τις εξετάσεις που έχω κάνει, ληξιαρχική πράξη γάμου και ονοματοδοσίας - ξέρεις αυτό το χαρτί που γράφει ποιό επίθετο θα πάρει το παιδί - ταυτότητες και όλα αυτά φωτοτυπίες και επικυρωμένα γιατί δεν θυμάμαι ποιά ζητάνε και στο ληξιαρχείο για να δηλωθεί το μωρό!!!!!! Δεν δίνω ποτέ τα πρωτότυπα γιατί κάποια από αυτά δεν τα ξαναδίνουν......

Μαράκι μου αν αργήσεις λίγο ακόμα κι εγώ γεννήσω νωρίτερα όπως λέει ο γιατρός μου σίγουρα θα γεννήσουμε μαζί!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!!

Νασιούλα πανέτοιμη η μπεμπούλα σου και κορίτσαρος με τα όλα του!!!

Μας βλέπω να γεννάμε μαζί με μια εβδομάδα διαφορά το πολύ!!

Και βέβαια μαζί μας και το Μαράκι12 αν όχι πριν από μένα,

ανάμεσά μας!!

Μαράκι ναι φοβήθηκα με την Αγγελικούλα και είπα ας τα έχω έτοιμα, για

και κάθε ενδεχόμενο...

Άννα Μαρία μου εσένα είναι η μαμά σου καλό μου, άλλο η πεθερά πιστεψέ με!!!

Προσπαθεί να βοηθήσει η καημένη και μένα η μαμά μου το τι κάνει....αλλά την

αφήνω γιατί έχει τόση μεγάλη χαρά και δεν θελω να την αποπάρω!!

Αναστασάκο από χαρτούρα εγώ ξέρω μόνο ταυτότητες και ληξιαρχική πράξη γάμου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Teddy μου εμείς οι δύο έτσι το πάμε από την αρχή......την μία εβδομάδα εσύ, την επόμενη εγώ...οπότε αν γεννήσεις είμαι σίγουρη ότι την επόμενη εβδομάδα θα σε ακολουθήσω!!!!!!! Αν σε προλάβω να ξέρεις ότι έχεις μια εβδομάδα καιρό να ετοιμαστείς....... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προφανως στο ληξιαρχείο μηπως θελουν πολλα χαρτια? Πρεπει να μαθω οπωσδηποτε γιατι μετα θα εχει ταλαιπωρία να ξανα παει ο αντρας θεσ/νικη να τα κανει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου επειδή κι εγώ δεν θυμάμαι τί ζητούσαν από το ληξιαρχείο κι επειδή ούτε για μας είναι εύκολο το πήγαινε-έλα από Χαλκιδική γι'αυτό θα τα έχω όλα μαζί μου.......οπωσδήποτε ΜΗΝ ξεχάσετε το χαρτί της ονοματοδοσίας για το επίθετο του μωρού!!!!!! Εμείς είχαμε (στην κόρη μου) αυτό που μας έδωσαν στον πολιτικό γάμο και μάλιστα μας είχαν τονίσει από το δημαρχείο να δώσουμε αντίγραφο γιατί σε περίπτωση που δώσουμε το πρωτότυπο ή το χάσουμε δεν ξαναβγαίνει!!!! Μετά τον θρησκευτικό γάμο είδα ότι μας έδωσαν κι ένα αντίστοιχο από την εκκλησία.....δεν ξέρω ποιό από τα δύο χρειάζεται οπότε θα τα έχω και τα δύο έτοιμα επικυρωμένα αντίγραφα και όποιο μας ζητήσουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οκ Νασια οβερ,θα τα ψαξω αν ειναι αυριο και θα τα κανω κι αυτα,να τα βαλω στη βαλιτσα!Νομιζω απο το δημαρχειο μας ειχαν δωσει επικυρωμενα αντιγραφα αρκετα οπου εκει αναγραφει για το επιθετο του μωρου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΜΠΑΣ Κ ΣΥΝΕΛΘΩ ΑΛΛΑ Ο ΠΟΝΟΣ ΣΤΟΝ ΑΥΧΕΝΑ ΠΟΝΟΣ ΕΚΕΙ ΕΠΙΜΕΝΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΚΡΟΣΙΑ Κ Ο ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΣ ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕΙ.ΤΩΡΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΠΙΦΤΕΚΙΑ ΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ ΓΙΑ ΒΡΑΔΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΑ 3ΗΜΕΡΟ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΠΕΙΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΣΕΙΣ?

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Η ΝΥΦΟΥΛΑ ΜΟΥ,ΘΑ ΒΓΕΙ ΜΕ ΠΙΑΣΙΜΑΤΑΚΙΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: Κ ΒΙΑΣΤΙΚΑ ΤΙΝ ΒΡΙΣΚΩ ΣΠΡΩΞΕ ΣΠΡΩΞΕ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΠΡΩΤΗ!!!!!!ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ Κ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΙΝ ΑΡΓΗΣΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ!!!!!!

ΔΩΡΑ Κ ΜΑΡΑΚΙ12 Η ΣΕΙΡΑ ΣΑΣ ΤΩΡΑ....ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΣΕΙΡΑ!!!!!!!!

Η ΠΡΟΙΚΟΥΛΕΣ ΣΑΣ ΤΕΛΕΙΕΣ ΜΕΓΕΙΑ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασιούλα εμείς οι δύο πάμε πακέτο!!!

Για να δούμε, αύριο μπορεί και να έχω νέα πιο συγκεκριμένα!!

Αναστασάκο ξέρω ότι οι ληξιαρχικές πράξεις γάμου πρέπει

να είναι επικυρωμένες μέσα στο εξάμηνο, όχι πιο παλιές!!

Επίσης μπορείς να τις ζητήσεις σε ένα ΚΕΠ!!

Murimaki υποφέρεις με αυτό το αυχενικό και τον παλιοπονοκέφαλο κοριτσάκι μου!!

Ελπίζω να συνέλθεις το συντομότερο!!

Άντε πλησιάζουμε εμείς για να παίρνετε και εσείς σειρά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω ρε κορίτσια, έχουμε αρχίσει να πλησιάζουμε επικίνδυνα... κι εγώ δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμα...

Προηγουμένως συνέχισα μόνη μου τη ζωγραφιά. Έφτιαξα καφέ χρώμα, μια που είχαμε ξεχάσει να πάρουμε, κι έκανα τους κορμούς των δέντρων, έκανα φυλλαράκια να πετάνε από δω κι από κει, έκανα τις καμινάδες των σπιτιών! Γενικά κουράστηκα πολύ σήμερα, χωρίς να έχω κάνει κάτι το ιδιαίτερο. Τώρα ξάπλωσα για καμιά ώρα, αλλά στη φάση που πήγα να γλαρώσω χτύπησε το κουδούνι και ήταν κάτι κυρίες από μια ενορία και πουλούσαν λαχεία! Εννοείται δεν κατάφερα να κοιμηθώ... :(

Αύριο έχουμε το ντόπλερ στη Λευκωσία (το ξαναείπα; Ούτε αυτά που γράφω δε θυμάμαι πια) και μετά θα πάμε ΙΚΕΑ για μικροπράγματα, κάτι φωτιστικά, κάτι μπιχλιμπίδια για το παιδικό.

Με τη μάνα μου πάντα τσακωνόμαστε, αλλά τώρα επεμβαίνει συνέχεια και το έχει παρακάνει. Ανέκαθεν δεν μπορούσα να επεμβαίνει κανείς στη ζωή και τις επιλογές μου. Σε σημείο που, όταν έμενα μαζί τους μικρή και μου έλεγε "γιατί δεν κοιμάσαι λίγο νωρίς σήμερα να χορτάσεις ύπνο;", παρ' όλο που το συγκεκριμένο βράδι νύσταζα και είχα σκοπό να κοιμηθώ νωρίς, αναγκαζόμουν να καθίσω μέχρι πολύ αργά, για να μη γίνει το δικό της!!! Στο γάμο μου, π.χ. κάθισε και τα έκανε όλα αυτή, πριν έρθω εγώ από τη Θεσσαλονίκη, και κατέληξα να κάνω ένα γάμο στον οποίο σχεδόν δε συμμετείχα και πέρασα απαίσια. Γι' αυτό δε θέλω να ξανανακατευτεί ποτέ και πουθενά.

Από χαρτούρα δεν έχω ιδέα τι γίνεται. Δεν ξέρω αν έχουμε Ληξιαρχείο εδώ, φαντάζομαι θα έχουμε κάποια σχετική υπηρεσία. Π.χ. το γάμο δε χρειάζεται να τον δηλώσουμε στο Ληξιαρχείο. Φαντάζομαι θα μου πουν στην κλινική ή σε κανένα ΚΕΠ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα Μαρία είναι όντως απίστευτο!!

Από τη μια θέλω να έρθει η στιγμή να δω το μπεμπεδάκι μου

και από την άλλη με πιάνει ο πανικός!!!

Πολύ καλό αυτό που πιάνουν έτσι τα χέρια σας στην οικογένεια,

είμαι σίγουρη ότι η ζωγραφίτσα θα είναι τέλεια.Και αυτό που μετράει

πάνω από όλα είναι το χειροποίητο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδεςςς εδω ειμαι...τωρα που κοιμαται το κινεζακι μου και ελπιζω να μην ξυπνησει μεχρι να τελειωσω...μιλαμεεε...με εχει ξεζουμισει το πουλακι μου ζωη να εχει...την εχει δει τελευταια την ημερα να τρωει περιπου καθε μια ωρα απο λιγο να κοιμαται κανα μισαωρο και ξανα παλι...δεν προλαβαινω α κανω τιποτα..αλλα στο θηλασμο δεν υπαρχει ωραριο οποτε θελει το παιδι πρεπει να φαει...το βραδυ παλι τρωει τελευταιο γευμα στις 8 και μετα στις 1 η στις 3 αναλογα πως θα της την δωσει...και μετα παλι στις 5 αλλα το βραδυ ειναι καλα τρωει και κοιμαται ενω τα πρωινα εχει και φως και τηλεορασει και θελει να ακουει κιολας...χιχι...για πανες λετε εεε??Λοιπον εγω το παρατηρισα χρειαζομαι 1πακετο οικονομικη συσκευασια την εβδομαδα...μιλαμεεε..πολλα κακα...και αλλα τοσα τσισα...την αλλαζω και μολις την αλλαξω τα ξανακανει...υγεια υγεια...αυτα τα νεακια μας...Αναστασιααα καλως ηρθες και στο φεις...αα και εμενα στο νοσοκομειο μου εδωσαν δωρο ενα κουτι απο την παμπερς και εχει μεσα πανες ντετολ και ενα σωρο αλλα δωρακια...αμα δεν σας δωσουν να το ζητησετε....γιατι τα κρατανε...εγω το ζητησα...εχει και πολλα κουπονια μεσα...και μου εχουν στειλει και απο τις επιθυμιες κουπονια για πανες μια χαρα...και στελνεις και μια καρτελα με τα στοιχεια σου να σου στελνουν κουπονια και δωρακια...το ειχα κανει και στο χριστοφορο και μεχρι 3 ετων περιπου ολο κουπονια μου εστελναν για πανες κρεμες γιαουρτακια γαλατα και επισεις μου εστελναν μια καρτελα να μαζεψω κατι εικονιτσες απο τα γιαουρτακια τα δελτα advance που ετρωγε και μολις το συμπληρωνες το εστελνες και στελνανε παιχνιδι δωρακι...και τα εχει ακομα...γραφω γρηγορα για να προλαβω οποτε σορρυ αν ειναι ακαταλαβιστικα...φιαλακια πολλααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα φουσκοκοιλιτσες μου, πως ειστε??οικοιλιτσες??μπηκα να σας πω ενα γεια!!

ειμαι παρα πολυ χαλια!!!! το βραδυ ψηνομουν στον πυρετο,ευτυχως δεν ξανα εκανα μονο κατι δεκατα!! :( :(

σημερα ομως ειμαι πολυ χαλια ολη μερα την εβγαλα ξαπλα.ποναω ολοκληρη , ολο μου το κορμι!!!!!!!!!!!!!!!!

ολα τα ειχα , αυτο μου ελειπε τωρα...!

δεν εχω μπορεσει να σας διαβασω,πιστευω να ειστε ολες καλα κ οι κοιλιτσες!!!!!

τα φιλια μου σε ολες τις κοιλιτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φιλεναδες .......τώρα γύρισα και εγω σπιτάκι με τον αντρουλι μου βέβαια θα φύγει σε λίγο παει να δει την μπάλα με ένα φίλο του κλαψ κλαψ.....και θα είμαι μοναχουλα μου .....

Λοιπόν πήρα επειτελους αυτοκολητα για το κοριτσάκι μου τινγκερμπελ και για το αγοράκι μου με ζωακια..αχ είναι πολυ γλυκουλιαααααα ......

Καλα τραβας πολυ κουράσει τώρα ευη μου αλλα είναι γλυκιά εεεε???

Ηλιαννακι μου περαστικουλια κοριτσάκι μου.....

Αννα Μαρια μου μην τα βάζεις με την Μανουλα να βοηθούν θέλουν οι καημενουλες εμένα μου κάνει όλο μασάζ στα πόδια πιλινγκ και φυσικά ολες τις δουλειές αλλα και εγω την αποπερνω πολυ και μετα το μετανιωνω; .....

Α δεν είπα πήραμε και μαλλιά για πλεξιμω και ξεκινάμε και πλεκτες κουβερτουλες δλδ η Μαμα άρχισε και τώρα που θα είμαι και Μονή θα αρχίσω ακι εγω χιχιχιιχ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι περιμενουμε νεακια.....

Girl μου μια χαρα είναι το μικρουλι σου .....

Αχ δεν θυμάμαι αλλα συγνώμη όμως σας σκέφτομαι ολες φιλακια φιλεναδες μου γλυκές......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΩΡΑ ΜΟΥ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΔΕΝ ΛΕΣ ΤΙΠΟΤΑ Η ΦΑΣΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΟΝΟΣ Κ Ο ΙΛΛΙΓΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΓΙΚΟ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΓΕΝΝΑΤΕ ΝΑ ΠΕΡΝΩ ΣΕΙΡΑ ΧΙΧΙ :lol::lol:

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΟΘΥΝ ΘΕΛΟΥΝ Κ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ.ΓΙΑ ΡΩΤΑ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΛΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΙΝ ΑΡΧΗ ΠΩΣ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ Κ ΕΧΩ Κ ΠΟΝΟΥΣ Κ ΠΕΤΡΩΜΑΤΑ.

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΝΝΑΡΩΣΗ Κ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΟΥΠΕΡ Κ ΕΣΥ Κ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!!!!

ΕΥΗ ΜΟΥ Η ΜΙΛΑ ΦΑΓΑΝΗ Ε?ΜΠΡΑΒΟ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΑΝΑ ΤΑ ΜΠΙΦΤΕΚΙΑ Κ ΤΙΣ ΠΑΤΑΤΕΣ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΦΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΠΕΙΜΝΑΩ ΤΡΕΛΑ.

ΒΑΡΙΕΜΑΙ Κ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΣΙΔΕΡΟ ΓΑΜΩΤΟ.

ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ Η ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΜΟΝΟ ΤΟΥΡΚΙΚΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ :twisted::twisted:

ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μυριακι μου περαστικουλια και σε εσένα είναι ο ατιμος ο πονοκέφαλος άλλο πράγμα ξαπλα να ηρεμήσεις ...φιλακια στην κοιλιτσα σου.......

Καλε που είστε ολες Μονή μου θα είμα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...