Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ Ν ΛΕΜΕ Ν9


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

το απογευμα θα παμε για τισ κουβερτουλεσ μαλλον χιχιχιχι.. παλι ψωνακια θα εχουμε.........

τωρα πρεπει να παω για μπανιο ακομα οι κολοκαουρεσ δεν σταματισαν πηρα και μαλλοξ.......γρρρρρρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι γινετε που ειστε ολεσ χαμενες????????? ηλιαννα, μυριαμ, αγγελικουλα, σαραντοπουλου μαρια,και ολεσ οι υπολοιπες που ειστε????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KOILITSEEEEEEEEEEEEEEEEEEES!!!!!!!!!!!!!!!!!

GINAME 1 MHNWN SHMERAAAAAAAAAAAAAAAAA YUPIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!

TON TRELANA STIS FWTOGRAFIES TON MPEMPI SHMERA.....TON KAIMENOULI TON KOURASA KAI EXEI PESEI KSEROS STON YPNO......OUPS MALLON KSYPNISEEEEEEEEEEEEE EPISTREFWWWWWWWWWWWWW!!!!!!!!!!!!!!!!!!

να ζησει το κουκλακι σου κοπελα μου .................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νια μου όσο για τα κιλάκια μην ξεχνάς ότι εσεις είσαστε και 3!!!!!!!!!!

Ακόμα οι καούρες ε;;;;;;;

Είναι σπάσιμο οι καούρες!!

Λογικα με το μαλόξ θα ηρεμήσεις!

κάνε το μπανάκι σου, θα κάνω και εγώ ένα ντουζάκι, έκανα λιγο διάδρομο αργότερα πάλι!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νια μου βρε μπας και οι χορευτές σου βγάζουν μαλλάκια;

Γιατί έτσι λένε για τις καούρες.........

Εμείς σήμερα τρώμε κοτοπουλάκι στο φούρνο με πατάτες!!

Αναστασάκο γεμιστούλια ε;μια χαρούλα σε βρίσκω γιατί είχε

πέσει πολύ κοτόπουλο.Σήμερα είναι η σειρά μου να βγάλω

φτερά!!!!!!!!!

Γλυκιά Miki πως είστε σήμερα;

Τιτινάκι να σας ζήσει το αγγελουδάκι σας!!!

Κοριτσάκια λέτε η Αγγελικούλα να έγινε μανούλα;Μακάρι....................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX KORITSIA KOITAXTE TON FTAIW EGW POU THELW NA TON FAW??????????????????????????????????????? :P:P:P:P:P:P:P:P:P

LETE NA GENISE H AGGELIKOULA MAS??????ANTE NA MATHOUME NEA THS!!!!!EMENA KATI MOU LEEI OTI THA EXEI GENISEI....PANTA EMPENE KAI MAS ELEGE TA NEA THS ARA....MALLON MANOULA EGINE :D:D:D

post-11182-13873937752998_thumb.jpg

post-11182-13873937753063_thumb.jpg

post-11182-13873937753153_thumb.jpg

post-11182-13873937753239_thumb.jpg

post-11182-13873937753328_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι μου μαμά και γιος ειστε κουκλιάααααα!!!!

Μου έρχεται να τον φάω τον γιο σου!!!!!!!!!! φίλησέ τον εκ μέρους μου!!!!!

Τι ΓΛΥΚΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι μου μαμά και γιος ειστε κουκλιάααααα!!!!

Μου έρχεται να τον φάω τον γιο σου!!!!!!!!!! φίλησέ τον εκ μέρους μου!!!!!

Τι ΓΛΥΚΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Οι φωτογραφίες τις περισσότερες φορές αδικούν τα μωρά.............φαντάζομαι πώς θα είναι live!!!!!!!!!!!! ;)

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααα σας φιλεναδες...Χριστινα μου να σου ευχηθω και απο εδω..καλα μηνογενεθλιααα...αντε να δουμε τι εγινε και με την Αγγελικη...καλε κοριτσια οι θηλες στα μπιμπερο ειναι ηδη με τρυπουλα κοιτατε μονο ποιο νουμερο αγοραζετε να μην ειναι μεγαλυτερο και πνιγουν τα μωρακια...αυτο το ανοιχτηρι απο τα τζαμπο το ειχα παρει και εγω στο Χριστοφορο και το εχω ακομα αλλα ζητημα να το χρησημοποιησα κανα 2 φορες...απλα αγοραζα θηλη μεγαλυτερο νουμερο και του ηταν μια χαρα...απο σημερα φοραω λιγο λιγο και τον κορσε...εχω μερικα ραμματακια ακομα γιατι τα βλεπω στην σερβιετα...απλα επειδη εχω θεμα με τις σερβιετες δεν μπορω για πολυ ωρα να φοραω..βαζω χαρτι μετα..γιατι δεν φοραω πολυ τον κορσε να μην σκαω...αντε να τελειωσουν τα λοχεια να τον φοραω ολη μερα...εγω απο τα 7 κιλα την προηγουμενη δευτερα που ζυγιστικα 3 ειχα χασει...χασει λεμε τωρα...2.630 ηταν το παιδι κατι ο πλακουντας κατι τα υγρα να πως φυγανε...παντως το 0 νουμερο στα ρουχα εμας ακομα τεραστιο μας ειναι...για αυτο μην το σνομπαρετε...θα το φορανε αρκετο καιρο...μην πω για το 0-3...κολυμπαμε,...κολυμπαμεεε....σημερα την εχει δει να τρωει καθε μια δυο ωρες απο λιγο και να κοιμαται....παει ο υπνος μουυυυυ....σημερα τρωμε μπουτι αρνι στη γαστρα με πατατες....μυριζει τελειααα και τζατζικι αλλα οχι για εμενααα κλαψψψψ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα οσο για τις βαπτισεις που λετε...μιας και ειναι το θεμα μου...οποτε θελετε το βαπτιζετε...εγω προσωπικα προτιμω να ειναι το παιδακι καπου 1 ετους να ειναι...πιασαρικο..χιχι να του μπαινουν ωραια τα ρουχαλακια να καταλαβαινει πιο πολυ να κανει γελακια και τετοια...το γιο μου τον βαπτισα 1 και εκανα βαπτιση και γενεθλια μαζι και ετσι λεμε πρωτα ο θεος να κανουμε και με τη Μιλα...καπου του χρονου τον Σεπτεμβρη βαπτισιογενεθλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Ευούλα με τα μαναράκια σου!!!!!!!

Χαίρομαι που είστε καλά!!!!!!!!

Φιλάκια στην μπεμπούλα!

Νια και μαλλάκια να μην έχει εσύ κορδελάκια θα της βάλεις!!!!!! :lol:

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοιλιτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε??????? τα μικρα νινακια μεσα στις κοιλιτσες πως ειναι???

εμεις ειμαστε λιγο χαλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!χθες ειχα τον αγγελο χαλια με πυρετο , μυξα , συναχι κ μπουκωμα

κ σημερα εχω την αννα μαρια με δεκατα κ ολα τα υπολοιπα μαζι συν το κλαμα της με τη γγκρινια διοτι ειναι κ πολυ ευαισθητουλα η γλυκουλα μου!!!!!! :cry :cry:

ειμαι κ εγω με πονολαιμο κ συναχι!!!!!!!!!!!!!!!!ολα τα ειχα αυτο μου ελειπε τωρα

κολλησαμε απο την αδερφη μου που δουλευει σε εναν παιδοτοπο κ τα πηγαινουν αρρωστα τα πιτσιρικια και ....!!!

ηθελα να ξερα που στο καλο τα πανε αρρωστιαρικα γμτ????? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

κοριτσακια μου δεν εχω προλαβει να σας διαβασω , ελπιζω να μπορεσω να τα καταφερω να μπω το απογευμα παλι!!!!!!

ελπιζω να ειστε ολες καλα με τα μωρακια σας!!!!!

φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα σίγουρα θα βάζω και 5 τρίχες να έχει Χαχαχα ...... Περεστικα ηλιανακ μου ..πωπωωπ αυτο σου έλειπε τώρα αμάν με αυτές τις μαμάδες δεν έχουν μυαλό καθόλου μερικές έλεος φιλακια στα παιδάκια σου...."

Σας αφήνω κοριτσακια θα ξαπλωσω λιγάκι φιλακια σε ολεσσσσσσς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EYXARISTW EVAKI MOU!!!!!oNTW SKAI EGW AYTO GIA TIS TRYPES DEN VLEPW NA TO XRHSHMOPOIW....KAI TA ROUXALAKIA TOU JUMBO TA 0 KAI EMEIS TA EXOUMEFORESEI PARA POLY KAI AKOMA TA FORAME...VEVAIA TOU VAZW KAI TA 3 MHNWN TOU JUMBO KAI MERIKA TOU EINAI ENTAXEI...EINAI ANALOGA TO KOPSIMO TELIKA....PANTWS KORITSIA MHN TA TSIGOUNEFTITE TA ESWROUXAKIA PARTE ARKETA....TOULAXISTON EGW DEN PROLAVAINW NA TOU TA ALLAZW GIATI VGAZEI GOULIES KAI LERONETE KAI TA VGAZW NA MHN KRYWSEI....EEEE KAI GIA NA MHN VAZETE KAI PLYNTIRIO SYNEXEIA!!!!!!!!!!!

MWRE THA TON DAGWSW APO OLES SAS EGW..XIXIIXIXIXIXIIXI EINAI GIA FAGWMAAAAAAAAAAA ONTWS OI FWTOGRAFIES TA ADIKOUN POLY TA MWRAKIA!!!!!!!!!

KORITSIA H AGGELIKH MAS GENNHSEEEEEEEEEEEEEEEEEE MPHKA STO FACEBOOK TIS KAI DIAVASA POU TIS EGRAPSAN EYXES!!!!!!!!TI KALAAAAAAAAAA

NA SOU ZHSEI LOIPON KORITSAKI MOU TO GLYKO SOU TO MWRAKI!!!!!!!!!!PERIMENOUME PWS KAI PWS TA NEA SOU KAI THN EMPEIRIA SOU!!!!!KAI FYSIKA FWTOGRAFIA!!!!!!!!!!!!GERO NA EINAI KAI KALOTYXO SE OLH TOU THN ZWH!!!KALH LOXEIA KAI SE ESENA!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Ευούλα μου με την κουκλάαααααααααραααααααααα σου!!!!!!!! :P

Γειά σου Ηλιάννα!!!! Περαστικούλια σε όλους σας!!!!!!!

Νια μου καλή ξεκούραση!!!!!!!

Με βλέπω να πηγαίνω και εγώ για να αφήσω και λιγο περιθώριο να δράσει καλύτερα ο μπέμπης!!!!!!!! :lol:

ΚΑΛΑ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!

ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ, ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΗΣ ΚΑΛΟΤΥΧΟ!!!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...