Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια χειμώνα 2010+σποράκι Νο5/Working-mums-σε-κατάσταση-π


Recommended Posts

Ααααα ρε Μανωλιο εισαι τρελααααααα !!!!!!!!!!!!!!

Τρεχατε ποδαρακια, τωρα που πιρε φορα δεν τον σταματαει τιποταααααα και ποσο το χερετε το πουλακι μου.....

Μπραβο Μανωλακι :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπραβο σα ρε Μαρακι!!!!

Τωραααααααα σε 10 χρονια θα ξαναπιεις καφε εκτος σπιτιου...μαζι δηλαδη θα τον πιουμε!!!! :lol::lol::lol:

ρε συ τι ωραιο σπιτι...και καθαρο εεεεεεεε;;;; :!::!::!:

Ευηηηηηη :lol::lol::lol::lol:

Καλα πηρες τα βουνα και το διαστημα;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!

Καλοφώτιστα να είναι τα μωράκια μας, γιατί και εμείς φυσικά βαπτιστήκαμε...

και φυσικά δεν σταμάτησε ο μικρός Επαμεινώνδας (Νώντας) να κλαίει...

Εμάς ευτυχώς ο παπάς ήταν άψογος και δεν είχαμε καθόλου παρατράγουδα τέτοιου τύπου. Απλά με το που τον έβλεπε ο Νώντας έβαζε τα κλάματα. Τον κρατούσα εγώ σε όλη την διάρκεια του μυστηρίου γιατί αλλού δεν καθόταν καθόλου. Ο παπάς ήταν δικός μας (τον είχε προετοιμάσει η πεθερά μου) και προσπαθούσε να κάνει ότι μπορούσε για να σταματήσει ο μικρός να κλαίει - κάποια στιγμή μου λέει γύρνα το παιδί να μην με βλέπει!!!

Όλα καλά πήγαν εκτός από μικρές βλακείες που με έκαναν λίγο τούρκο (γίνομαι και δύσκολα!!), αλλά νομίζω ότι όλοι πέρασαν καλά. Αχ κορίτσια ηρέμησα!! ΄

Σήμερα στην δουλειά κανονικά αλλά είμαι εντελώς στον κόσμο μου!! Αγκαλιά με το παιδάκι μου ήθελα να είμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευγενια μου να το χαιρεσαι το χριστιανακι σου και ναναι παντα γερο και δυνατο...τελικα ειναι σημαντικο να εχεις παπα που να μην θελει απλα να κανει την δουλεια του...εγω σκεφτομαι πως αμα ζορισει τον δικο μου θα γυρισει το μανωλακι και θα του πει καμια βαρια κουβεντα και αντε να γλιτωσει μετα... :lol::lol::lol:

μαριεττα μου φτηνα το γλιτωσες δηλ.το εγκεφαλικο εε???και οχι τιποτα αλλο δεν μπορεις και να μιλησεις εκεινη την ωρα... :roll::roll::roll: να περασετε καλα σημερα και να ευχαρηστηθεις το μωρο σου...δυσκολη μερα σε περιμενει αυριο...

ευη...οντως τιποτα δεν τον σταματα...με κυνηγουσε να μου παρει την καμερα...και μολις τα καταφερω θα τον τραβαω οταν ανεβοκατεβαινει καναπεδες αλλα δεν πρεπει να με παρει ειδηση εκει να δειτε τι γινετε...

παναγιωτα ευχαριστω για τις ευχες ρε.. :cry::cry::cry::cry::cry: αλλα εχεις απολυτα δικιο..τωρα δεν καθεται πουθενα...οταν παω στο μαγαζι μου βγαινει η ψυχη για να κατσει λιγο ηρεμος..ετσι ειναι τα καθαρα σπιτια???φαινεται ετσι επειδη ειναι ακομα πρωι και δεν εχει προλαβει να τα βαλει ολα στην μεση...οταν ξανατραβηξω θα ειναι βραδακι ετσι για να μην λες :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!!!

Μαράκι,ο Μανωλιός είναι σκέτη τρέλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Αξιολάτρευτος!!Φτου φτου!!!

Ευγενία,καλοφώτιστος ο Νώντας σου!Πάει και αυτό...Εμείς να δούμε πότε θα βαφτιστούμε...Παρέα με την Μαρία,αλήθεια Μαρία,πότε με το καλό?

Εύη,μου ξαναθυμίζεις πως μετράω το ποδαράκι του μικρού για να ξέρω τι νούμερο παπουτσάκια να του πάρω?Έχουμε κάτι νούμερο 17 που του έβαλα χθες αλλά του ήταν λίγο μεγάλα...

Θαυμάστε το μοντελάκι μου....

post-13601-13873937744473_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!

Μαράκι ο Μανωλιός σου είναι τρέλα!!! Φτου φτου, γερό να'ναι το παιδί!!!

Είδα και το βιντεάκι με τις σκάλες... μου κόπηκε η ανάσα!!! Ουφ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!!!

Μαράκι,ο Μανωλιός είναι σκέτη τρέλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Αξιολάτρευτος!!Φτου φτου!!!

Ευγενία,καλοφώτιστος ο Νώντας σου!Πάει και αυτό...Εμείς να δούμε πότε θα βαφτιστούμε...Παρέα με την Μαρία,αλήθεια Μαρία,πότε με το καλό?

Εύη,μου ξαναθυμίζεις πως μετράω το ποδαράκι του μικρού για να ξέρω τι νούμερο παπουτσάκια να του πάρω?Έχουμε κάτι νούμερο 17 που του έβαλα χθες αλλά του ήταν λίγο μεγάλα...

Θαυμάστε το μοντελάκι μου....

Τι κουκλάκι είναι αυτό;!! Φτου φτου!

Και τι ωραία που τον έχεις ντυμένο!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανουλες καλημερα!!!!τι καλημερα δηλαδη καλο μεσημερι!

Κοριτσια να σας ζησουν τα αγγελουδια σας!καλοι Χριστιανοι! αχ θελω και εγω!!!!!!! :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Μαρια μου θα τρελαθω τον εβλεπα που περπαταγε και ασυναισθητα τρομαξα φοβηθηκα μην πεσει! :D:D:D:D:D:DΜπραβο βρε Μανωλακη κουκλε!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::-*:-*:-*:-*:-*:-* αντε καλα τρεξιματα τωρα!!!!!! μεγαλωνουν μωρε τα μικρα μας!Βρε Αννουλα τι φτσουλα τρομερη ειναι αυτη??????και τι υφος τελειος μαγκακι!!!!!!!!αχ εχουμε πολυ ομορφα παιδια ολες μας μπραβο μας!!!!!!!και εμεις κουκλες ειμαστε ομως!!!!!!!!

Κοριτσια σημερα εφτιαξα φασολαδα δεν ξερω πως μου ρθε εχω πολυ καιρο να φαω!!!!!!!

εχθες το βραδυ ειδα στον υπνο μου οτι η μικρη μου περπαταγε!!!!!! :D:D:D:D

:-*:-* !!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννουλα τι φατσωνι ειναι αυτο ρε??κουκλος και θα συμφωνηδω για το ντυσιμο ειναι σουπερ τρεντυ...και γαμω τα μωρα :lol::lol::lol::lol: εμεις λογω δουλειας καταληξαμε στις 14 ιουλιου ελπιζω να μην εχω θεμα ουτε με εκκλησια ουτε με κεντρο για αυτο και εχω σκοπο με το που μπει η χρονια να τα κλεισω αμεσως..οσο για το νουμερο βαλε τον να πατησει σε μια κολλα χαρτι και σημειωσε αρχη και τελος..και ψαξε μετα να δεις την αντιστοιχια...εγω μπηκα στην σελιδα της laredoute..

ρουλα μην ανγχωνεσαι βρε για τις σκαλες τις εχουμε μαθει πια απεξω και ανακατωτα...εχει ηδη αρχισει και τις κατεβαινει κι ολας αν και κανουμε πολεμο για να φυγει απ[ο κει..

στελλα το ιδιο παθαινα και εγω ειδικα στην αρχη και ημουν συνεχεια πισω του μην πεσει τωρα πια ξερω θα την ξαναβρει την ισσοροποια του...εχω παρατηρησει δε πως οταν τον εχω μονο του ακομα και αν πεσει δεν θα κλαψει ενω αν ειμαι μπροστα θα πλανταξει στο κλαμα...μεγαλη σουπια το παιδι μου :lol::lol::lol:

εχω και εγω καιρο να φαω φασολαδα αλλα μπα οχι δεν μου λειπει..καλα ειμαι και χωρις αυτην.. =;=;=;=; εχεις αγχος με το περπατημα???ισως για αυτο να το ειδες στον υπνο σου..και εννοειται πως ειστε κουκλες δεν το συζηταμε αυτο... :x:x:x:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!ολα καλα πηγαν με τις βαφτισεις μπραβο να σας ζησουν τα μωρακια σας!

μαριετα εγω ευτυχως τη γλιτωσα γιατι ο παπας ειχε μωρο οποτε ηξερε πως να το πιασει,φανταζομαι πως θα φοβηθηκες!εβαλα πριν μια φωτο και τα καταφερα αλλα την εσβησα γιατι δεν φαινοταν τιποτα!ηταν πολυ σκοτεινη :(

προς εκπληξη μου μολις συνηδειτοποιησα οτι τοσο καιρο βγαζω τον γιαννη φωτογραφιες με τη καμερα αντι για τη φωτογραφικη και ειναι ολες θαμπες :shock: ευτυχως εχει τραβηξει και η μανα μου παρα πολλες αλλιως θα υπηρχε προβλημα.οπως καταλαβαινεται δεν με παει καθολου το θεμα φωτογραφια.που θα παει συντομα θα σας βαλω φωτο κι απο το γιαννακη μου αργω για να κανω εντυπωση :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλα ο μανωλιος απαιχτος ΔΕ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ!απο τωρα σε κυνηγαει μαρακι?βρε τι παιδι ειναι αυτο!

ανουλα ο μικρος σου...ΣΟΥΠΕΡ ΤΡΕΝΤΥ ΦΑΤΣΟΝΙ!!!!!!!!καλε τι παιδια εχουμε??

κοριτσια αυτες τις μερες ειδικα σημερα ειμαι πολυ νταουν πολλα προβληματα μαζεμενα.εχω ενα θεματακι με τα πεθερικα μεγαλουτσικο αλλα δεν ειναι αυτο που με κανει τοσο χαλια..ισως ειναι πως οταν λειπει ο αντρας μου ειναι συνεχεια η μανα μου εδω για βοηθεια.με εχει κουρασει λιγο αυτη η κατασταση,δεν χανει καιρο να πει τη γνωμη της για ολα.επισης μας βοηθανε αρκετα οικονομικα χωρις ομως να τις το ζητησω ποτε π.χ. τα παμπερς του μωρου και τα γαλατα του θελει να τα παιρνει εκεινη.εχω φτασει σε ενα σημειο που νομιζω τα'χω κανει μανταρα στη ζωη μου...εχω αφησει τους δικουα μου να κοβουν και να ραβουν μεσα στο σπιτι μου και το μοναδικο ρεπο του αντρα μου να το περναμε οπωσδηποτε στο σπιτι της πεθερας μου...αλλιως...εχει μουτρα και πολλα αντιποινα απο μερους τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάρες!!!Τι κάνετε??Ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια! :D:D:D

Σήμερα γνωριστήκαμε με την Στελλίτσα και την μικρή Κωνσταντίνα!!Είναι και οι δυο τους γλύκες!!! :D

Κατερίνα μου,σε καταλαβαίνω...κουράγιο,έχεις και τις τρελές ορμόνες και δικαιολογείσαι..Μίλησε με την μαμά σου και εξήγησε της πως νιώθεις,μίλησε και με το αντράκι σου και πες του πως έχουν τα πράγματα.Όλα θα πάνε καλά...Κι εμείς από προβλήματα άλλο τίποτα...Αλλά κάνουμε υπομονή και προσπαθούμε να έχουμε όσο γίνεται θετική ενέργεια...πάμε όλοι μαζί... οοοομμμμμμμμμ.... [smilie=thumbsup.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω....κατι δεν εχω κανει σωστα στη συνταγη με το γαμο μας..ολα πανε κατα διαολου.δεν τη φανταζομουνα ετσι τη ζωη μου!φανταζομουν να εχω την οικογενεια μου γονεις και πεθερικα να μην εχουν λογο στη ζωη μας,να ειμαι ανεξαρτητη,να δουλευω,να μην δεχομαι τιποτα οικονομικα απο τριτους κατι που τωρα κανω κανω...κακως γιατι αυτο τους δινει το δικαιωμα αυτοματα να εισβαλλουν στη ζωη μας.εχοντας αυτα τα προβληματα στο κεφαλι μου ειμαι συνεχεια μουτρωμενη στον αντρα μου και δεν εχω ορεξη για τιποτα.νοιωθω οτι εχω γινει ενας ανθρωπος χωρις ενδιαφεροντα πλεον που δεν εχω τιποτα εκτος απο αγαπη να δωσω στο παιδι μου.τι εχω παθει ρε κοριτσια???πως τα εχω κανει ετσι μανταρα στη ζωη μου και πως να βρω κουραγιο τωρα να τα αλλαξω εγκυος με ενα παιδι.σορρυ που το πηρα μονοτερμα με αυτο το μεγαλο μηνυμα αλλα ηθελα να τα βγαλω απο μεσα μου!!! :evil::evil::evil::evil:

μου φαινεται πρεπει να κανω ριζικες αλλαγες στην οικογενια μου αλλιως θα μας παρει η κατρακυλα για τα καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Κατερινάκι,να΄ξερες πόσο σε νιώθω...Καταρχάς ηρέμησε και σκέψου τι θέλεις και πως το θέλεις,από εκεί και πέρα κάνε μερικές σοβαρές συζητήσεις με τον άντρα σου,τη μαμά σου,τα πεθερικά σου και εξήγησε πως έχουν τα πράγματα και ότι δεν νιώθεις καλά με όλα αυτά που συμβαίνουν και θέλεις να αλλάξουν κάποια πράγματα.Εύχομαι να στρώσει η κατάσταση και να είσαι καλύτερα....Σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να'σαι καλα ανουλα μου!πρεπει να παρθουν αποφασεις!με τα πεθερικα ειναι κατι που δεν αλλαζει γιατι ειναι πολυ ξεροκεφαλοι ανθρωποι.'η που καποιαστιγμη θα τσακωθω και δεν θα τους ξαναδουμε η βαζω ορια οσο μπορω και κανω υπομονη.γι'αυτο κανω υπομονη για να βλεπουν τον γιο τους και το εγγονι τους ποτε ποτε.

τωρα για τους γονεις μου στο χερι μου ειναι αλλαξει με προσπαθεια...αχ! και βαχ!ανταποδιδω αγκαλιτσα! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινιω μου μην κανεις ετσι βρε..και εγω ειχα ενα σωρο σχεδια και ονειρα για τον γαμο την οικογενεια και γενικοτερα την ζωη μου αλλα οπως τα ειχα ετσι τα ξεχασα...η μαλλον συμβιβαστικα...ετσι οπως κανεις και εσυ..και δεν ειναι κακο καμια φορα ειδικα οταν αυτο σε εξυπηρετει(κακα τα ψεματα οταν μπορουν να μας βοηθουν ας το κανουν)εαν δεν θελεις την μαμα σου στα ποδια σου πες της το..μαμα σου ειναι αλοιμονο αν δεν μπορουμε να συννενοηθουμε τουλαχιστον με τις μαναδες μας...αν δεν θελεις ουτε τα πεθερικα σου πες το και σε αυτους και βαλε οντως σοβαρα ορια...απλα πριν τα κανεις αυτα σκεψου το χειροτερο σεναριο που μπορει να συμβει..πχ.η μαμα σου να θυμωσει και να μην ξαναερθει για βοηθεια η τα πεθερικα σου να στραβωσουν και να τα βαλουν με τον γιο τους...και μετα εκεινος πως θα ειναι απεναντι σου???εσυ??θα τα καταφερεις μονη σου εγκυος γυναικα με μωρο παιδι να τα βγαλεις περα???αν ναι αν πιστευεις στον εαυτο σου τοτε ξεκαθαρισε τα πραγματα με ολους...

και φυσικα πρωτα απο ολους με τον αντρα σου μιλα του να δεις τι εχει εκεινος να σου πει μπορει να σου προτεινει κατι που δεν το ειχες σκεφτει..δυο μυαλα ειναι καλυτερα απο ενα...

εγω το εχω παρει αποφαση πως θα τα βγαλω περα μονη μου οταν με το καλο βρεθω στη θεση σου..πρωτον γιατι η μαμα μου ειναι μακρια και δευτερον γιατι δεν θελω την πεθερα μου μες στα ποδια μου..καλυτερα μονη μου και οτι καταφερω...φαντασου πως καθομαι και σκεφτομαι η κανω προβες διαφορες καταστασεις τις καθημερινοτητας αν ημουν εγκυος..ακομα και τι θα κανω με τον μανολη εχω σκεφτει οταν θα παω να γεννησω...

κατσε λοιπον και εσυ να σκεφτεις ηρεμα και λογικα γιατι πανω απο ολα εχεις ενα παιδακι στην κοιλιτσα σου και αλλο ενα στην αγκαλιτσα σου που και τα δυο χρειαζονται μια μανουλα δυνατη αισιοδοξη και χαμογελαστη...

πολλα ειπα εε???βγηκε παλι απο μεσα μου η θεια λενα...αλλο προβλημα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kορίτσια μου τι κάνετε;

Σας ευχαριστώ και πάλι για τις ευχές σας. Να στε καλά κι εσεις και όλα τα μωρά μας!

Ευγενία μου να σου ζήσει κι εσένα ο Νώντας σου. Όλα καλα κι εσένα ε; Περιμένουμε φωτογραφικό υλικο από τον κούκλο σου!

Μαριετάκι μα καλά τι τον έπιασε τον παππα; Ήθελε να μαθει μακροβούτια στο Ηλία; Φαντάζομαι την λαχτάρα σου. Αλήθεια πως είναι το δαχτυλάκι του;

Ευάκι και η Φλωρίτσα πως είναι;

Καλα Μαράκι τι να πω για τον γιο σου;;;; Ειναι αποθέωση!!!! Φτου φτου το παιδάκι μας που σηκώθηκε και περπατάει όλο καμάρι!

Προσπαθώ να σας βάλω κι εγώ ένα βιντεάκι αλλά δεν μπορώ. Τι στο καλό έχει πάθει αυτό το μάμμυ;

Ρεββεκάκι είσαι καλύτερα κοπέλα μου;;; Μην ανυσηχεις ότι κι αν είναι μπόρα θα είναι και θα περάσει. Έγώ έτσι σκέφτομαι και παίρνω δύναμη.

Κατερινάκι μου κι εσύ μην μου ανχώνεσαι και μην τα βλέπεις έτσι μαύρα. Συζήτα με τους δικούς σου ανθρωπους ότι κι αν σ΄ενοχλεί και θα δεις ότι θα νοιώσεις καλύτερα.

Αννούλα ο μικρός είναι αστέρι! Πολύ όμορφος!!!! Να τον χαίρεσαι κορίτσι μου!

Εγώ φιλενάδες σήμερα ξεκίνησα δουλεια στα καινούργια γραφεία στο Κορωπί. Είναι πολύ καλύτερα σαν περιβάλλον εκει. Η απόσταση με προβλιματίζει λίγο αλλά θα συνηθίσω τι να κάνω;

Η Σοφούλα μου έχει κρυώσει λιγο ρε γαμώτο και βήχει αραια και που όμως. Ελπίζω να μην χειροτερέψουμε.

Ρε κορίτσια να σας ρωτήσω και κάτι; Θα πάρω και την γιατρό αύριο βέβαια (μην σου πω θα τηνπάω από κει καλύτερα να την δει μιας και που είναι και κρυωμένη). Είχε χτυπήσει προ ημερών στο μπουτάκι της και είχε κάνει μια γρατζουνιά και αντί να φύγει σιγά σιγά η γρατζουνίτσα εξελίχθηκε σε κοκκινίλα με τραχύ αφή από πάνω που αν το πιέσεις ασπρίζει. Τι μπορεί να είναι;

Θα προσπαθήσω να σας βάλω το βιντεάκι και μετά φωτο από την βάφτηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*):-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd σοφακι εισαι κορυφηηηηηη...καλα εεε..τελεια ειναι...θεα τελειο το ρουχαλακι λατρευω χιαστη τιραντα και φυσικα αυτο το υφος που περνουν οταν καταφερνουν κατι ειναι θεικο.και το καλυτερο ειναι που γυρνανε πισω να δουν ακολουθουμε τους βλεπουμε??ετσι κατεβαινει και ο δικος μου και παει να κωλοκατσει και ευτυχως που ειμαι πισω του αλλιως ουτε εγω δεν ξερω ποσα καρουμπαλα θα μετρουσαμε...

νατασσα που γρατζουνιστηκε???μηπως ηταν τιποτα μολυσμενο?ξερω και εγω?μπορει να μην ειναι και τιποτα..αλλα καλυτερα να την πας στο γιατρο..θα σου φυγει και η εννοια ετσι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό θα καν Μαράκι. Πρώτα θα πάμε στην γιατρό αύριο το απόγευμα και μετά κομμωτήριο!!! Θα κόψουμε αφέλειες στην Σοφούλα γιατί της μπαίνουν στα μάτια τα μαλάκια της!

Ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια Μαράκι. Ναι είναι τρέλα όταν γυρνανε και σε κοιτάνε; Σαν να σου λένε "βλέπεις τι κάνω, ε;"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία!!!Αστέρι η μικρή σου!!!Τι πονηρά μουτράκια είναι αυτά!!Αχχχχχ αυτό θα πει ευτυχία και χαρά...Αυτά τα πονηρά χαμόγελα και τα λαμπερά τους τα ματάκια!!!Σας καληνυχτίζω,φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι ομορφιες ειναι αυτες??φτου φτου...δεν φανταζομαι τελεια περασατε εε???και τι καμαρι ειναι αυτο..φτου φτου...τελειωσε το σαλιο δεν εχω αλλο...

σας αφηνω κουκλες..θα τα πουμε αυριο παλι..ηρεμη και υσηχη νυχτα να εχουμε ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ Αννούλα μου και σενα Μαράκι μου. Καληνύχτα! Μάλλον πάω κι εγώ για ύπνο. Θα τα πούμε αύριο.

Να ευχηθώ μόνο στο Μαριεττάκι καλή αρχή για αύριο. Περιμένουμε νέα σου αύριο ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια δε μου παει να μη σας πω ενα γεια και καληνυχτα μαζι...

δε προλαβα να διαβασω οσα γραφετε,δεν εχω μυαλο και πολυ...

αυριο ξημερωνει δυσκολη μερα και να σας ευχαριστησω για τις ευχες που μου δινετε για καλη αρχη αυριο στο γραφειο..

ξερω οτι ο μικρος Ηλιας θα ειναι σε καλα χερια,αλλα οχι της μαμας για καποιες ωρες και αυτο με ποναει..

αυριο ελπιζω να διαπραγματευτω μια καλη προταση οσον αφορα στο ωραριο μου,ελπιζω να πετυχω να μη δουλευω τις Παρασκευες για οσο διαστημα δικαιουμαι..θα ειναι το ιδανικοτερο και για μενα και για τον γιο μου...

Νωντα να ζησεις αγορακι μας,καλοφωτιστος να εισαι και παντα γερος και γελαστος αγκαλιτσα με τους γονεις σου και με τα αδελφακια που θα σου κανουν!!!

κοριτσια σας φιλω,θα σας πω τα νεα μου αυριο μετα το γραφειο...

Υ.Γ. το μονο που προλαβα να δω ειναι τα videaκια απο τα δυο ταρζανακια της παρεας!!εκει πρεπει να παιχτει το προξενιο και ας με μισησει η Σαρα!! :lol::lol::lol: Μαρακι ή Νατασσακι μαλλον πρεπει να συναντηθουν τα παιδια σας κι εκει να τραβηχτει τρελο σκηνικο!!!! σημειωτεον μου αρεσε απιστευα η οπισθεν της Σοφουλας!!! ρε συ Νατασσα,ποσα κιλα εισαι; απο περιεργεια δηλαδη!!! αν σε φυσηξει η Σοφια πεφτεις κατω; :lol::lol: δε μιλαμε για αερα με τρελα μποφορ!! εκει πρεπει να κρατας βαριδια!!!!

φιλια πολλα σε ολες και χρωσταω σχολια απο το Σαββατο,αλλα πού θα μου παει,θα κατσω να διαβασω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααα!!!!!

Καταρχην να ευχηθω στη Μαριεττα καλη αρχη στη δουλεια!!!Ευχομαι να πετυχεις να μη δουλευεις Παρασκευες!!!Ολα να πανε καλα!!!!

Νατασα τι κουκλα η μπουμπου σου ρε!!!Και εσυ πολυ κομψη και ομορφη εισαι ομως!!!! :x:x

Ελενη γιατι δεν κανεις και εσυ εναν διακανονισμο οπως η Μαριετα;;;Να παρεις τις ωρες μειωμενου μαζεμενες την Παρασκευή;;;

Επισης ρε κοριτσια να σας ρωτησω κατι;;;Γιατι πηρατε μειωμενο και δεν συνεχισατε με αδεια μεχρι να χρονησουν τα παιδιά ;;Δεν το δικαιουστε;;;

Εγω 4 χρονια που δουλευα στον ιδιωτικο τομεα ειχα δει οτι το μειωμενο δεν βολευε κανεναν.Ουτε τη μαμα ουτε το αφεντικο.Η μαμα ειχε παντα τυψεις που εφευγε νωριτερα και το αφεντικο παντα δυσανασχετουσε. (κακως βεβαια!!!!!) :roll::roll::roll:

Κατερινακι δε ξερω να σου απαντησω ρε!!!Δε ξερω τα δεδομενα σας!!!!

Αν δουλευει μονο ο συζυγος σου, εχετε ενοικιο, πιστωτικες, δοσεις αυτοκινητου και εισοδημα 1000 ευρω...τοτε καλα κανεις και δεχεσαι βοηθεια!!!(γνωμη μου ε)

Τωρα αν σας περισσευουν τα λεφτα εεεεε μην δεχεσαι...ξερω εγω ρε συ..εγω παντα τα βλεπω πολυ απλα τα πραγματα....

τωρα για τα πεθερικα καλα κανει και κρατας τις αποστασεις.Δε χρειαζονται και πολλα πολλα.

Με τη μαμα σου μπορεις να γινεις λιγο πιο ξεκαθαρη.

Φιλια και σε ολες τις υπολοιπες κουκλες... :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...