Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια χειμώνα 2010+σποράκι Νο5/Working-mums-σε-κατάσταση-π


Recommended Posts

καλησπερα μανουλακια μου..τι κανετε???εριξα κατι υπνους το απογευμα αλλο πραγμα..αλλα το χρειαζομουν κι ολας...ηρθε και εστρωσε το δερματακι...ο μικρος κοιμαται ακομα...και δεν τον βλεπω να ξυπναει και οχι τιποτα αλλο αλλα σημερα ειχαμε μαζωξη γιατι εχει γενεθλια η μητερα και ο αδερφος του αλεξη αλλα βλεπω να πηγαινει μονος του... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

εμεις εχουμε αυτο το καθισμα...http://www.ebaby.gr/inglesina-1-2-3/eue ... t330x1186_ και εχει βολεψει παρα πολυ...το εχουμε αναποδα ακομα και δεν τον ενχλει..ακομα...

αννουλα τα εχω κανει και εγω αυτα τα μπισκοτα και οντως μετα θελει τριψιμο γιατι κολλαει παντου ασε που και μενα το θεριο μου δεν καθεται και υσηχος γυριζει παντου με το μπισκοτο στο στομα και τα κανει ολα χαλια..οποτε τα εγκατελειψα...

φυσικα και θα βαλω βιντεο με την πρωτη ευκαιρια αλλα να σας πω ειναι τοσο αστειος..στεκεται περνει φορα περπαταει μεχρι την μεση και εκει που παει να χασει την ισσοροποια του κανει κωλαρακι μπρος πισω ξαναισσοροπει και τσουπ ξαναφευγει.. :lol::lol::lol::lol: ειλικρινα ειναι σε μια φαση να κεθεσαι καπου και να τον βλεπεις..το μονο που με προβληματιζει ειναι που εχει κοψει τα ενδιαμεσα γευματα πινει γαλα το πρωι μετα τοστ και χυμο αλλα φρουτο δεν θα φαει οπως πριν ελαχιστο μονο μετα μεσημεριανο κανονικα και το απογευμα δεν θελει τιποτα ουτε κρεμα ουτε γιαουρτι ουτε φρουτο..αντε να φαει ενα δυο κομματακια μπανανα η πεπονι και το βραδυ αν εχει ορεξη γαλα...τι να κανω να ανυσηχησω η θα περασει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 983
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα μανουλες!σημερα ξεκινησαμε πολυ δυσκολα...μες γκρινια εγω να μη ξερω τι να κανω πρωτα...να ξερνοβολαω παντου η να πιασω το μικρο που κλαιει!ε μεχρι τις 2 το μεσημερι ηταν ενα δραμα..μετα εστρωσε η κατασταση.ειμασταν και οι δυο καλυτερα,πηγαμε και το απογευματακι κουνιες!εχουνε φτιαξει καινουργιες σχεδον διπλα στο σπιτι μας εχει κατω και τεχνιτο γκαζον ταπητα??δε ξερω πως το λενε για να αποφευχονται τα βαρια χτυπηματα.εκει μας βλεπβ να κανουμε τα πρωτα μας βηματακια.τωρα με την εγκυμοσυνη δε τη παλευα να τον πηγαινω μεχρι το σεφ...θελει το λιγοτερο κανα τεταρτο...κι εγω τωρα εχω αρχισσει και γινομαι βαρεων βαρων παλι!

ευη κι εγω του δινω τα μπισκοτακια τις nutricia ,ανουλα τα εφτιαξες μονη σου ?δεν καταλαβα καλα..θα ξαναδιαβασω το ποστ σου.

ενινα καθισματακι δεν θυμαμαι ακριβως τι μαρκα ειναι.παντως εχω μια γνωστη που δουλευει σε καταστημα με βρεφικα ηδη και μου ειπε οτι απο το πιο φτηνο μεχρι το πιο ακριβο ειναι ακριβως ιδια και προσφερουν την ιδια ασφαλια.οποτε μη τρελενεσαι με μια συγκεκριμενη μαρκα αν δε σε βολευει στα κιλα.θα συμφωνησω με την ευη οτι εχει μεγαλυτερη σημασια να συνεχισει να ειναι αναποδο,δυστυχως ομως αυτο το πληροφορηθηκα αφου αγορασα αυτο που εχω,ασε που δεν ειδα και κανενα γι'αυτα τα κιλα να μπαινει και αναποδα.

στελιτσα μου αμα σου πω οτι 28 απο τις 31 μερες του μηνα τρωω την ιδια φρικη καθημερινα με σενα θα νιωσεις λιγο καλυτερα :lol::lol::lol::lol: παντως για τη δικη μου περιπτωση πρεπει να βρω κατι να κανω εκτος σπιτιου να ξελαμπικαρω λιγο..δε παει αλλο δεν ειναι νορμαλ αυτη η κατασταση να ειμαι καθε μερα ετσι!σε καταλαβαινω που δε θες να αφησεις τη μικρη σου.

μαρια περπατατε καλε?????ειδες το αγγελουδι σου λεει κατσε να περπατησω να μη χρειαζεται να με σηκωνει η μαμα για να μου φερει το αδερφακι!

ποιες βαφτιζουν αυριο??

καληνυχτα κοριτσια!

αναστασια παναγιωτα ειρηνη μαριετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Κατερινούλα!!!Ναι μόνη μου τα έφτιαξα τα μπισκοτάκια!!Θέλει πολύ λίγα υλικά και πολύ λίγο χρόνο!! :D Τι ήταν αυτό που περάσατε σήμερα βρε???Καημενούλα μου,τι τραβάς...Υπομονή!Αξίζει τον κόπο!! ;) Αλήθεια,που μένεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι τι τραβας μωρε??? :?:?:?:? ελα υπομονη ποσο θα κρατησουν πια και αυτοι οι εμετοι??θα περασει γρηγορα ι καιρος..ναι και εγω αυτο λεω το παιδι μου δεν θελει ναμε ταλαιπωρισει και στην κοιλια οταν ηταν δεν μου δημιουργησε το παραμικρο προβλημα...

μεγαλη μερα αυριο με τα βαφτισια...αντε να μπει η εβδομαδα να μαθουμε λεπτομερειες...κουτσομπολα που ειμαι :oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια...

Αχχχχχ πολυ εριμια επεσε εδω η μου φενετε???

Που ειστε καλεεεε????

Κατερινα κουραγιο, τι τραβας και εσυ η δολια μανα :roll: Οταν σου λεω εγω πως ο Γιαννακης σου κανει χαρη που δεν ειναι πολυ κινιτικος ,φανταζεσε να ειχες να τον κηνιγας σε ολοκλιρο το σπιτι θα τα ειχες παιξει τελιος #-o#-o#-o#:-s#:-s#:-s

Περιμενουμε νεα και εντιποσοις απο τα βαφτισια κοριτσια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! καλέ που εξαφανιστήκατε όλες; ελπίζω να βολτάρετε!

Μαριέττα να σου ζήσει ο Ηλίας σου! Αναστασία σε λίγες ώρες βαπτίζεται και η Σοφούλα, με το καλό και να σου ζήσει! ελπίζω οι βαπτίσεις σας να ήταν τέλειες και να τις ευχαριστηθήκατε δεόντως!! περιμένουμε πολλές πολλές λεπτομέρειες!

Το πρωί πήγαμε με τον νονό της την μικρή να κοινωνήσει, τελευταία Κυριακή σήμερα. Της αρέσει πολύ να είναι στην εκκλησία, χαζεύει τους πολυελαίους, τις εικόνες, και γενικά τους πάντες και τα πάντα :lol: . Δεν ξύπναγε με τίποτα, την ξυπνήσαμε εμείς με το ζόρι στις 9.30, της έδωσα το γάλα και φύγαμε, ευτυχώς ο παπάς της ενορίας μας κοινωνάει γύρω στις 10.30. Πάει κι αυτό λοιπόν, ολοκληρώθηκαν οι διαδικασίες της βάπτισης! μα πότε πέρασαν 3 εβδομάδες, σαν χθες μου φαίνεται.

Κατερίνα εσείς τελευταία Κυριακή είχατε την προηγούμενη ε; μιας και τον βάπτισες Σάββατο; κουράγιο με τις αναγούλες και τους εμετούς, ευτυχώς έχεις μπει ήδη στον τρίτο μήνα και όπου να 'ναι θα σταματήσουν κι αυτά. Ο Γιαννάκης καλά είναι μετά το χθεσινό πέσιμο ε;

Μαρία ωραίο το καθισματάκι σας, αλλά κι εσύ θα πρέπει να αγοράσεις κι άλλο μετά ε; αλλά το καλό είναι ότι αυτό είναι από 0 κιλά, οπότε θα αγοράσεις άλλο για τον Μανωλιό σε αυτό θα βάλεις το αδερφάκι του :D . Εγώ έχω το 0-9 (μου το έδωσαν για την ακρίβεια), οπότε θα έχω αυτό και μετά να έχω και το 9-18 και το 15-36;;; 3 καθισματάκια;;; μάλλον τελικά κορίτσια θα πάω κατευθείαν στο 9-36 να ξεμπερδεύω μια και καλή, και μάλλον θα πάρω αυτό http://www.letoshop.gr/default.asp?pid= ... &colID=617 αν το έχει κάποια ας μου πει εντυπώσεις!

Αυτα προς το παρόν, πάω να τελειώσω τις δουλειές γιατί περιμένω κόσμο. Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη ξέχασα να σχολιάσω τη φωτογραφία σου, τέλειααααααα :lol::lol:

Κάνε πρόβες γιατί σε λίγο καιρό θα μετακομίσουμε όχι σε άλλη χώρα, αλλά σε άλλον πλανήτη έτσι όπως μας έκαναν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη ξέχασα να σχολιάσω τη φωτογραφία σου, τέλειααααααα :lol: :lol:

Κάνε πρόβες γιατί σε λίγο καιρό θα μετακομίσουμε όχι σε άλλη χώρα, αλλά σε άλλον πλανήτη έτσι όπως μας έκαναν!!

Αχχχχ ναι εβαλα κατι προχιρο πανο μου σημερα και βγικα :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια τι κανετε??ενα θα σας πω σημερα επαιζα κυνηγητο με τον γιο μου ολο το απογευμα...ναιιιιι αρχισαμε τα ωραια..μια τον κυνηγουσα εγω και μια εκεινος... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: αντε να φευγουν τα κιλα σιγα σιγα...

μαριεττουλα και νατασακι μου να σας ζησουν να χαιρεσε τον ηλια σου και την σοφουλα και να τα δειτε χαρουμενα και ευτυχισμενα..

ελενακι πολυ ομορφο το καθισμα...και φυσικα σωστη η σκεψη και για το δικο μου...αχ πως μαρεσει οταν σκεφτεσται ετσι για μενα δεν λεγεται... ;););););)

ευη τελικα τι αποφασισες κοπελα μου?αρη η αφροδιτη??? :-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!!Τι κάνετε μαμάδες-φιλενάδες???!!!Ψιλοχαθήκαμε ε?!

Μαριέττα και Αναστασία,καλοφώτιστα τα μωράκια σας!!!Ελπίζω να πήγαν όλα όπως τα θέλετε!!

Μαράκι,μπράβο σας,αρχίσατε γυμναστικούλα ε?!! :lol: Μπράβο στον Μανωλιό,την έστρωσε την μανούλα!!Μέχρι το Καλοκαίρι θα έχεις γίνει φέτες!!! :D

Εύη,τι ωραία ένδυση είναι αυτή???Είπες να πεταχτείς ως το φεγγάρι να δεις τι παίζει?!! :lol:

Α κορίτσια βρήκα ένα site με παιδικά τραγούδια!!Όποια θέλει εδώ :

http://steliosmusic.blogspot.com/2010/0 ... _2077.html

Φιλούρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εχω εξαφανιστει γιατι εχω καποιες ανησυχιες που πρεπει να ασχοληθω...ενεργειακα...σε 2 με 3 μερουλες θα επιστρεψω σας διαβαζω αλλα δεν πολυσχολιαζω....ολα καλα δεν εχει να κανει με μ ενα η γενικα με ατομο....

σας διαβασα λιγο βιαστικα!!!

εμεις μια χαρα σημερα φαγαμε κοτοπουλακι και μας αρεσει πολυ...

φιλια σε ολες!!!

αννουλα μια συνταγη ενδιαφερον ειδα!!!!μπραβο...

κατερινακη μου υπομονη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω πονοκεφαλο αλλα αξιζε τον κοπο...................

και οι 2 βαπτισεις τελειες και οι μαμαδες ακομα πιο τελειες......................βεβαια το κλαμα πηγε συννεφο αλλα δεν πειραζει...................

Σοφουλα και Ηλια σας ευχομαστε η επομενη φορα που θα σας δουμε να κλαιτε να ειναι στον γαμο σας απο χαρααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

βεβαια η Σοφουλα μπορει να κλαιει επειδη θα με εχει πεθερα..... :lol::lol::lol::lol:

αυριο ξεκιναω γιογκα :shock:

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γειά σας! Σας ευχαριστώ για τις ευχές σας!

Εγινε κι αυτό, την βαφτίσαμε την Σοφούλα μας!!! Όλα πήγαν μια χαρά. Δεν ανχώθηκα καθόλου, ούτε κουράστηκα. Η μικρή φυσικά και έκλαψε και μάλιστα πολύ. Αλλά εμένα δεν μου έφυγε ούτε δάκρυ (άσπλαχνη μάνα). Το πήρα πολύ ψύχραιμα το πράγμα. Βέβαια βοήθησε και το γεγονός ότι ήταν πάρα πολύ καλος ο παππας. Δεν ήθελε να την ταλαιπωρούμε και έτσι την κρατούσα εγώ την περισσότερη ώρα και μου την παρέδωσε και νωρίτερα απ' ότι έπρεπε. Να είναι καλά ο ανθρωπος!

Τι άλλο; Δεν θυμάμαι πολλά τώρα είμαι και σε υπερένταση.

Αύριο θα σας βάλω φωτογραφίες.

Μαριεττάκι μου να σας ζήσει και εσας ο Ηλιας! Πάντα γερός και ευτυχισμένος να είναι!

Ελπίζω να πήγαν όλα και σε σας!

Κορίτσια μου θα σας αφήσω να παω να ξαπλώσω γιατί αύριο πάω πρώτη μέρα Κορωπί για δουλειά και θέλω να μην νυστάζω το πρωί στο δρόμο.

Καληνύχτα λοιπόν. Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσια αν δεν κανω λαθος σημερα βαφτιζει και η Ευγενια τον Νωντα....

Ευγενιαααααα θελουμε και απο τα δικα σας βαφτισια φωτος......

Την δικη μου φωτογραφια την τραβιξα στην Σουηδια (χαχα που αλου??) πρην 2 χρονια οταν ειχαμε παει με την Φλωρα διακοπες το καλοκαιρι και περασαμε τελιαααααα....Σε ενα μουσιο ειμασταν εδω...

Ελενη σκεφτικα λιγο το θεμα σου με το καρεκλακι και κατελιξα στο εξης σιμπεραζμα.....

Νομιζω πως ειναι περιτο να εχεις ενα καρεκλακι που φτανει τα 36 κιλα γιατι ουτος η αλος θα το αλαξεις πρην τα φτασει τα κιλα, δλδ τι θελω να πω. Η Φλωρα ειναι τωρα 27 κιλα και 1.30 cm , δεν θα χορουσε με τπτ σε ενα τετιο καρεκλακι γιατι ειναι πολυ ψιλη και μεχρι να γινει 36 κιλα θα ειναι κοπελα για παντρια (που λεει ο λογος). Εμεις γιρο στα 4 της πιραμε ενα της Chicco που μεγαλονει μαζι με το παιδι (ανεβενει η πλατη και φαρδενει στους ομους) ειναι για παιδακια μεχρι τα 12 περιπου..Εχει και τα πιο απλα που ειναι μονο καθιζμα για τον κολο για να περνει υψος το παιδι και να μην το πνιγει η ζωνη (για αργοτερα λεμε τωρα)...Αυτα σιλογιζομουν οσο ταξιδεβα στο διαστιμα σημερα :lol::lol::lol:

Μαρια καλα λεω εγω πως εχεις τον καλιτερο περσοναλ τραινερ, ευτηχος που εχεις μεγαλο σπιτι για τροχαδια....

Γεια σου Ανουλα φιλακια :-*:-* Ενα για σενα και ενα για τον μπομπιρα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια καλοφωτηστη να ειναι η Σοφουλα σου, να σας ζησει παντα γερη και ευτυχιζμενη να ειναι στην ζωη της....

Εκλαψε εεε?? δεν πιραζει μορε παει περασε και αυτο...

Καλη νυχτα και καλη αρχη αυριο στο καινουριο σου γραφιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρεββεκα μου μην ανυσηχεις κανε αυτο που νομιζεις σωστο και εμεις εδω ειμαστε τι νομιζεις ετσι απλα θα σε ξεχναγαμε???αμ δε...δεν ξεμπλεκεις απο μας ετσι ευκολα...

νατασσουλα να σου ζησει και να την δεις οπως ποθεις..ξεκουρασου σημερα μιας και εχεις δρομο αυριο και μας τα λες λιγα λιγα καθε μερα...

ευγενια βαφτισες και εσυ???να σου ζησει ο νωντακος σου..να τον καμαρωνεις οπως ποθεις...αντε να περασει ο καιρος και να βαφτισω και εγω τον τρομοκρατη μου...πρωτη γεννησα τελευταια θα βαφτισω...παλι εντυπωση θα κανω =))=))=))=))=))=)):YMHUG::YMHUG::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: (ψωναρααααααααα)

ειρηνακι γιογκα εε??οοοοομμμμμμ ;););););););)

ευη κοψε μωρε τα γαλαξιδιακα ταξιδια γιατι πολυσκεφτεσαι :lol::lol::lol: παντως πλακα πλακα θεμα μεγαλο τα καθισματακια..καλο παντως αυτο με το να πηγαινει μαζι με το παιδι...οταν φτασει η ωρα θα το ξανασυζητησουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλα ητανε και σημερα αλλα κουτουλαω...οποτε σας αφηνω και θα τα πουμε αυριο...

καληνυχτα ηρεμη και υσηχη νυχτα να περασουμε ολες μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μπαινω βιαστικα να δωσω το παρον,εχω να γραψω απο το Σαββατο...

βαπτιστηκαμε,το ονομα μας πια και με τον νομο ΗΛΙΑΣ και ριξαμε ενα κλαμα...που πηγε συννεφο!!! :((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

η αληθεια ειναι οτι ηταν κουρασμενος και νυσταζε,μιας κι η βαπτιση ηταν στις 12:00...στην αρχη ημασταν πολυ σοβαροι,στις φωτο δε σκαγαμε ουτε ενα γελακι..με τα χιλια ζορια να τον κανω λιγο να χαμογελασει...ειχε μπλοκαρει με τον πολυ κοσμο..

στην διαρκεια του μυστηριου δε πολυκαθοταν με τους νονους(η αδελφη μου κι ο αδελφος του Μανου),οποτε τον ειχα την πιο πολυ ωρα εγω αγκαλια..αλλα και παλι κλαψουριζε...

εκει που τα ειδαμε ολα,αλλα ολα μιλαμε ηταν οι βουτιες που του εκανε ο παπας...στην κυριολεξια το παιδι μου εκανε πατητες,μακροβουτια..κι ολα αυτα με ματια,αυτια,στομα,μυτη ΑΝΟΙΧΤΑ..ο παπας ουτε το χερι του δεν εβαλε να του καλυψει την μυτουλα...το παιδι καθε που εβγαινε απο το νερο για δευτερολεπτα δεν ανεπνεε :shock::shock::shock::shock::shock: τρελαθηκα!!!με την πρωτη βουτια,λεω στον παπα να του βαλει το χερι μπροστα να μη πνιγει κι εκεινος μου ελεγε να μη φοβαμαι και οτι ετσι ειναι το σωστο μυστηριο!!!!κοριτσια εχασα δεκα χρονια απο την ζωη μου...αφου μολις τελειωσαν οι βουτιες,τα μηνιγγια μου χτυπαγαν κοκκινο και πηγα πιο περα να παρω ανασες...θα παθαινα εγκεφαλικο!!!θα τον πηδουσα μεσα στην εκκλησια και θα το ευχαριστιομουν κιολας!!! το μωρο ειδε τον ουρανο με τα αστρα....αυτο ειναι σιγουρο!!! πού να ηρεμησει μετα!!! ξεχασα και το αγχος μου να τον ντυσω και ολα και προσπαθουσα να ηρεμησω τον εαυτο μο...ευτυχως ο Μανος ηταν ψυχραιμος και οταν τον κοιτουσα ηρεμουσα καπως..μηπως αυτο λεγεται αναισθησια; :lol::lol: κι ολο σκεφτομουν το μωρακι που πνιγηκε στην κολυμπηθρα απο παπα ασχετο!!εξω μακρυα!!

με τα πολλα ηρεμησε και αργοτερα κοιμηθηκε στην αγκαλια μου!!

το μεσημερι ξεκουραστηκε κανα δυωρο και το απογευματακι προς βραδυ περασαμε ομορφα στο τραπεζι με τα αδελφια μας,τις μαμαδες μας και τους κοντινους μας συγγενεις...ο μικρος επαιζε με τα ξαδελφακια του και δε γκρινιαξε ουτε μεχρι τις 24:00 που ηρθαμε σπιτι και τον ταισα..ειχα παρει γαλα μαζι μου,αλλα αφου δεν εκλαιγε το αφησα να του το δωσω στο σπιτι και να κοιμηθει κατευθειαν..τελος καλο,ολα καλα κι ο μικρος μας Ηλιας εγινε ενας χριστιανος..η Παναγια να ειναι κοντα του σε ολη του την ζωη και να τον προστατευει σε καθε του βημα!!

Να σας ευχαριστησω για τις ευχες σας και ειδικοτερα την Σαρα και την οικογενεια της που εδωσαν το παρον σε αυτη την στιγμη της ζωης μας!!! :-*:-*:-*:YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σοφακι καλοφωτιστη να εισαι,να ζησεις και καθε βημα στην ζωη σου να ειναι χτισμενο με γερα θεμελια απο αγαπη,υγεια κι ευτυχια!!!

σας αφηνω,παω να κοιμηθω,αυριο ειναι η τελευταια μερα με το μωρο μας πριν παω στην δουλεια...θα τον χορτασω απο φιλια κι αγκαλιες μιας κι ο Μανος πηρε κι εκεινος αδεια να ειμαστε μαζι κι οι τρεις μας!!!

φιλια και τα λεμε με το καλο απο αυριο!!!

και παλι σας ευχαριστω!!!

Υ.Γ.σαν την Νατασσα,ουτε ενα δακρυ δεν εχυσα,σκληρη μανα θα γινω τελικα...πού να προλαβω να συγκινηθω οταν ημουν στα προθυρα εγκεφαλικου; :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια.. άργησα πολύ να μπω σήμερα, είχαμε παρεούλα ένα ζευγάρι φίλους μας..

Καλοφώτιστα τα μωρά μας που βαφτίστηκαν!!!

Γερά και καλότυχα!!!

Μαράκι μου, μη στεναχωριέσαι που θ'αργήσει η δική σας βάφτιση...

Με το καλό να γίνει! Αυτό μετράει!!

Άσε που θα μπεί μόνος του στην κολυμπήθρα ο Μανωλιός!! :lol:

Τα λέμε αύριο, φιλάκια σε όλες, καληνύχτα!!

Μαριέττα τώρα είδα όσα γράφεις... κόντεψα να πάω εγώ εγκεφαλικό!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια....

Μαριεττα να σου ζησει και με το ονομα πλεον ο Ηλιας σου, παντα γερο και ευτυχισμενο να ειναι το παιδακι σου...

Αφου γλιτωσε απο του παπα τα χερια τωρα δεν εχεις να φοβιθεις τπτ, ευτυχος τετια δεν ειχαμε στα δικα μας βαφτισια γιατι θα χαλιομουνα παρα πολυ....

Τα λεμε αργοτερα τσουπρες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια και καλη εβδομαδα!!!

Καλοφωτιστα τα μωρακια σας...να ειναι παντα γερα και εσεις να τα καμαρωνετε!!! :x:x

θα σας διαβασω πιο μετα...φιλακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δεν θα του έκανα την χάρη να τον αφήσω έτσι.... Ας μην την βλέπει αλλά θα την αναγνωρίσει και θα δίνει ότι πρέπει για το παιδί του!!!!εγώ όχι δεν θα του έκανα αυτή την χάρη.... Γιατί δεν έγινε μόνο του το παιδί!!! 
    • @maroo8 @Gioher κορίτσια την παρήγγειλα και τώρα αν τυχόν στην πρώτη μετακίνηση από το μαιευτήριο στο σπίτι δεν έχει έρθει δε νομίζω ότι χάλασε κι ο κόσμος.. οριακά είναι, μάξιμουμ έως 14 Αυγούστου μας έχει πει ο γιατρός..
    • 500 ανα ετος;; εμενα προσφατα ρωτησε μια φιλη μου που θα γεννησει συντομα και σκεφτεται να το κανει και της ειπαν 1500 για ολη την 20ετια.. εχουμε κανει πολλες συζητησεις γι αυτο το θεμα και η αληθεια ειναι οτι κι εγω δεν ξερω τι παιζει με αυτο το θεμα και αν ισχυουν ολα αυτα που λενε..
    • Ειναι λογικο να υπαρχουν αυτα τα συναισθηματα. Ολοι αισθανομαστε καπως οταν ανακαλυπτουμε οτι υπαρχει καποιο θεμα. Προσωπικα περασα δυσκολα αλλα το πιο σημαντικο ηταν να στηριξω τον συζυγο ωστε να μην νιωσει ουτε στιγμη ασχημα. Ολοι θελουν τον χρονο τους. Τωρα για τις θεραπειες θα συμφωνησω με την κοπελα παραπανω που σου εγραψε να δωσεις το τριμηνο να δειτε πως θα παει αλλα παραλληλα μπορεις να δεις τα χαρτια που χρειαζεται να συγκεντρωσεις για να περασεις απο επιτροπη εξωσωματικης γιατι θα χασεις κι εκει αρκετο χρονο αν χρειαστει τελικα να το κανεις. Εμεις καταφυγαμε σε αυτην την επιλογη γιατι η αληθεια ειναι οτι ειδαμε μια μικρη βελτιωση με τη θεραπεια αλλα οχι κατι θεαματικο ωστε να μας δινει σοβαρες πιθανοτητες να συλλαβω κανονικα. Βεβαια ο καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος οποτε ποτε δεν ξερεις. Παντως οπως γραφτηκε με την εξωσωματικη παρακαμπτονται αυτες οι δυσκολιες με το σπερμα οποτε στο τελος θα πανε ολα καλα και θα πετυχετε τον στοχο σας. Ευχομαι κοριτσι μου το καλυτερο να εχετε δυναμη και να αποκτησετε το θαυματακι σας!
    • Εχω παρει εγω, σιγουρα χρειαζεται για μεγαλες αποστασεις , τωρα αν εισαι κοντα στο μαιευτηριο δεν εγινε και κατι λογικα θα βαλεις τη ζωνη και θα εισαι οκ...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...