Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου ν.51!!!κ καλη σχολική μας χρονιά!!


Recommended Posts

Καλημερα!!!!

Καλοριζικο το τρενακι μας! Καλη σχολικη χρονια να εχουν τα παιδακια μας με οσο το δυνατον λιγοτερες αρρωστιες!

Ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!!! Με συγκινηται!

Δεν προλαβαινω να σας διαβασω τωρα αλλα θα σας γραψω επιγραμματικα για την βαφτιση πριν ξυπνησει ο μικρος.

Ο παππας τα ειπε και τα εκανε ολα πολυ γρηγορα γιατι ειχε και αλλη βαφτιση μετα και δεν καταλαβαμε και πολλα πολλα. Ο κουμπαρος ειπε οπως να ναι το πιστευω αλλα μαλλον απο το τρακ του. Στον Γιωργη εβαλα το ασπρο πουκαμισακι του και το παντελονι του κουστουμιου για βαφτιστικα. Το σακακι δεν το εβαλα γιατι ειχε πολυ ζεστη. Χαλασε η βιντεοκαμερα μας και ετσι εβγαζα βιντεο με την φωτογραφικη. Φωτογραφιες εχω λιγες αλλα εχουν και τα 2 ξαδερφια μου οποτε θα τις μαζεψω ολες και θα σας βαλω μερικες. Ο μικρος αρχισε να κλαιει μονο οταν μπηκε λαδι στα ματια του και τον ετσουξε πολυ και οταν τον εντυνα. Ολη την αλλη ωρα ηταν κυριος! Γενικα ηταν ομορφα. Μετα πηγαμε ολοι μαζι για φαγητο και περασαμε τελεια. Ηπια 2 μπυρες και τωρα εχω τρελο πονοκεφαλο. Πρεπει να ντυθω να παμε σε κινεζικο να φαμε και δεν εχω καθολου ορεξη...Αυτα τα ολιγα!

Σας αφηνω να ετοιμαστω. Καλη Κυριακη να εχουμε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

έφυγαν τα πεθερικά και σιγά σιγά γυρίζουμε στον ρυθμό μας!!! :?

θα πάω σε λίγο με τον Λ. να κάνουμε κάποια εργασία για το σχολείο, αν και δεν ξέρω αν πρέπει να την κάνουμε στο σπίτι ή εκείνος στο σχολείο!!! :?:?:?:?

το μπουμπούκι πήγε μόνη της στην τουαλέτα για πιπί :?

Λενάκι να τον χαίρεστε τον Γιώργη σας! :x ....όλα ωραία τελικά :x

μπουμπουνίζει, κεραυνοί και πολύ βροχή σήμερα, αν ακι το πρωί είχε λιακάδα 8-) ......ο καιρός αυτός ταξιδεύει ανατολικά!!!! :!: (θα μου πείτε τι σας νοιάζει τώρα!!!!)

είπε ο πεθερός στον άντρα μου τις προάλλες, όταν ήταν μόνοι, ότι είναι πολύ τυχερός που με έχει για γυναίκα του γιατί είναι σίγουρος ότι δεν θα έβρισκε κάποια άλλη σαν εμένα, με υπομονή και καλή καρδιά!!!! κ.λπ, κ.λπ, κ.λπ :shock::shock::shock::shock::shock: .....και ότι πρέπει να είναι πιο καλός μαζί μου και να μου το δείχνει με πολλά χάδια!!!! :shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::roll::roll::roll:

μου τα είπε αυτά ο άντρας μου γιατί ξαφνικά ερχεται και με χαϊδεύει και ρωτώ "τι έγινε, έχω τα γενέθλιά μου?" :lol::lol::lol::lol::lol: "όχι", μου λέει και μου ειπε την ιστορία!!! :? α και ότι ο πεθερ. είναι φαν μου!!!! :lol::lol::lol:

Αφρο εγώ στον Λ. του έβαζα πολλά γαλάζια, μπλε και κόκκινα ;) ....ειδικά το κόκκινο του ταιριάζει πολύ!!! ;)

Ιουλία καμμιά φορά μου το κάνει και μένα η Ρ. και την πιέζω, την δένω και φεύγω!!!! :? (για το αυτοκίνητο λέω!)

Βένη αν υπάρχει καυγάς για τέτοιο απλό θέμα, τότε κάπου αλλού είναι η αιτία και ξεσπάμε στα απλά!!!....δες το απλά όλτι είναι μια κακή στιγμή και συνεχίζετε.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επίσης να πω ότι θα προτιμούσα να έμενα τα πεθερικά στην ίδια πόλη με μας γιατί έτσι και τα παιδιά θα έπαιζαν μαζί τους και θα έστελνα εκεί τον Λ. να διαβάζει με την πεθερά γιατί έχει υπομονή και έχει και τον τρόπο!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χελοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

τι κΑΝΕΤΕ???????????????????

δε τα διαβασα οοολα..]]

λεναρα μα καλα απο της 9 τι σκατα ωρα ξυπνησε ο μικρος??????????????

εγω λεω να μη κανεις σχεδια απο τωρα για το δεκεμβρη..ξεκκκκκοοοοοολλλαααα :D

γωγωκα περαστικα ρεεε

εμενα τη πρωτη χρονια που πηγε παιδικο το πρωτο μηνΑ ηταν μονο αρρωστος..

μετα ηταν μονο με τις κλασικες μυξες...

τονια καλε γτ δε κανει να κανεις μπανιο το μωρο?δε το ξερα]

μμμμ αρχισε να χαλαει κ η αντριαννα μας? 8-)8-)

η νατασα που μου χαθηκε παλι?

αναστασια τι εχεις ρεεεεεεεεεεεεεε

καλε να ερθουμε σπιτι σου?με κτελ μπρω? :P:P:P:P

βενι οοοοοχι στο ασος ρε..να φαν σκατα που αθ δωσω τοοσα λεφτα..καπου αλλου?

τι εγινε εμ το κωστα δε διαβασα..δε προλαβα :?:?:?

εισαι καλυτερα?

αφρο ΤΕΛΕΙΟ το μαλλι..δε ξερω αν μπορεις εσυ να το στρωνεις αλλα ειναι τελειο..σου παει..

ιουλια αληθεια ΔΕΝ εχεις ξανα ανοιξει εσυ τρενο :?::?::?::o:o:o:o:o

θυμαμαι καποτε που δε κοιμοταν τα μεγαλα μας που διναμε μαχη για το ποιος θα ανοιξει το επομενο τρενακι αρκει να κοιμουνται..αλλα στα πρωτα..στα δευτερα χεστηκαμε..μαλλον αυτα κοιμουνται.. :roll::roll::roll::roll:

παναγιωτα ποσο τα πηρες τα ρουχα ρε?

φρα εσυ τι επεθες ρεεεε

αργι ο λουκακος καλα?χρονια πολλα στη μητερα :P:P

ιουλια να χαιρεσε το μπαμπακια

μα καλα ιουλια 4 ωρες κοιμαται μεσιμερι????????????????????????????????????????????

αναστασια τελεια η ατακα της αννυ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: βρε το σκατοοο

με τη πανα καλα?????????????????

νενι τι ταξη παει η μεγαλη σου ειπαμε?

βικυ σε τι τμημα θα σε πανε αν θες εσυ?τι ωραριο ειπες?

μπεμπουλης χαθηκες ρεεεεεεε...

χρυσα νατασουλα σισσιω ερη μαρια σαυρακι ποντικακι κ οποια αλλη ξεχνω τα φιλια μουυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα το ζωονννννν τη λενα ξεχασαααααααααα :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

καλοφωτιστος ο παλικαρος μΑςςς

\δε ξερω αν ειπες τα νεα αλλα ακομα δε τα διαβασα ολα...

γερος να ειναι κ παντα ευλογημενος :x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια απαντα μωρη στην απο πανω ερωτηση που σου κανα... :mrgreen::mrgreen: !!!

Ρε σεις οταν εγραψα δεν υπηρχαν οι δικες σας δημοσιευσεις ουτε εσενα ουτε της Αναστασιας!!!!!! :shock::shock::shock:

Αλλιως 1ον θα ειχα λυθει στα γελια με την ατακα της Αννυς!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

και 2ον υποθετω θα σου ειχα απαντησει μια και το πρωι νομιζω εχω περισσοτερη διαυγεια!!! :P

Ναι πρωινη ειμαι Παναγιωτα μου στη δουλεια,αφου μονο πρωι ειναι ανοιχτοι οι παιδικοι..μεχρι τωρα ομως που ηταν 6ωρο αλλοτε πηγαινα 7 αλλωτε 8 κι αλλωτε 9-9:30..τωρα φανταζομαι θα υπαρχει 1 μονο ωραριο! :?

Εδω στο Ηρακλειο ειναι ο σταθμος που δουλευω αλλα ειναι μονο βρεφικος δηλαδη ηλικιες απο 8 μηνων-2,5χρ..ο Αλεξ ειναι για παιδικο..αλλα κι αλλιως να ηταν τα πραγματα δθα τον επαιρνα σε καμια περιπτωση στο τμημα μου!!! δεν ειναι καλο τα παιδια οταν πανε σχολειο να ειναι με τη μαμα τους για δασκαλα! ;)

Αναστασι μωρη επιτηδες το κανε το φορουμ να μη δω αυτα που εγραψες για να μας χωρισει!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Θεα παντως η Αννυ!!!ακομη γελαω!!!!! :lol::lol::lol:

Εισαι καλυτερα σημερα;;;

Δεν εχω διαβασει τιποτα απο κει και κατω παω τωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε προλαβαινω να τα διαβασω ολα τωρα...

Βενακι αν και το εσβησες καταλαβα ατι στα χωσε επειδη πηρες λαθος καφε;;;; :roll: οντως ηλιθιος λογος,αλλα κι εγω υποθετω οτι αυτο ηταν απλα η αφορμη...εχει μαζεμενα νευρα και ξεσπασε εκει..

Κι εμεις με το Μακη το τελευταιο καιρο σφαζομαστε και συνηθως η αφορμη ειναι γελοια..η κατασταση με τον Αλεξ μας εχει σπασει τα νευρα και δε ξερουμε που να διοχετευσουμε τα νευρα μας!!! :?

Αφρο μου αρεσουν ΠΟΛΥ τα μαλλια σου!!!!!! δε σε ειχα δει με τα προηγουμενα,αλλα τωρα εισαι πολυ γλυκια και σου δινουν ωραιο στυλ!!! ;)

Του Πανουλη θα συμφωνησω με τη φιλτατη Ιουλια για τα χρωματα που θα του πηγαινουν!!! :P

Ιουλια τι επαθε ρε ο Χ;;;; μαλακια εφαγε ή καμια ιωση τον περιτριγυριζει;;;;

σε λιγο θα διαβασω και τα υπολοιπα!

Α εγω πρωτη φορα χαιρομαι που τελειωνει το καλοκαιρι...δε το χαρηκα καθολου...μονο τη ζεστη εφαγα και τα κωλοτζιτζικα διπλα στο παρκο να μου ζαλιζουν τον εγκεφαλο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tόνια :lol::lol::lol::lol::lol: λοιπόν πιστεύω ότι ο Άλεξ όταν μεγαλώσει, φτάσει στην ηλικία των 6 θα ηρεμήσει.....μέχρι τόοοοοοοτε όμως :lol::lol::lol::lol: αλοίμονο σε σας!!!!!....πάντως του αρέσουν ο κίνδυνος!!!! 8-):!:

Άννυ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: τώρα το διάβασα!!! :lol::lol::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα προηγουμενα τονα μου ηταν ενα τιποτα ...απλα μακρια μαλια .

ειχα παρα πολυ καιρο να παω κομμωτηριο λογο δυσκολης εγκυμοσυνης και γεννας μετα ....

εβαλα το μεσημερι τον Μ για υπνο και κοιμηθηκα και εγω ....και ο Π κοιμηθηκε στο γυμναστηριο αφου γκρινιαξε λιγο (τον ακουγα αλλα νυσταζα) τωρα ξυπνησε ο ΠκαιοΜ ακομα κοιματε .....

ο Κ λιποθυμισε σημερα το πρωι στην δουλεια ...υπογλυκαιμια ,κουραση η τιποτα αλλο ...μα ειναι σωματοδης δεν μπορει να το επαθε επειδη ηταν νυστικος ....

τονια εμενα αυτο το παιδι μαρεσει πολυ ...

για το μαλι σας ευχαριστω .

ρωτησα χθες τον Μμετα το κουρεμα αν του αρεσω με τα μαλια μου κομμενα και μου ειναι "ΝΑΙ" και με φιλησε !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα καλοφωτιστος ο Γιωργης μας!!!!! :D:D:D

Ρε συ μα τελικα δε βαλατε φωτογραφο και καμερα να σας τραβηξει τη βαφτιση;;;;; :? α ρε γαμωτο κριμα!!!!! να σου πω...με τη δικια σας καμερα τραβηξατε τιποτα;;; αν αξιζει αυτα που τραβηξατε κι αν μπορει καποιος να τα βαλει ολα μαζι με αυτα απο το κινητο σου,να τα στειλει του Μακη να τα μονταρει(αυτη τη δουλεια κανει,εκτος του καναλιου) να σας φτιαξουμε μια ωραια βαφτισουλα να την εχει να τη βλεπει το γαμπρουδακι μου!!!! Εννοειται λεφτα δε θελουμε!!!!!! :YMHUG::YMHUG::x:x

Θουλακι ειδες μου κανει νουμερα το μικρο τσαπερδονακι τελευταια και θα τα χαλασουμε!!!! :lol::lol::lol:

Οχι μωρε εξακολουθει να ειναι πολυ καλο,απλως αρχιζει να αποκταει αποψη!!! :P

Βικυ κι εγω μπερδευτηκα ρε με τα της δουλειας σου!!! τωρα σε τι θεση εισαι και τι θεση σου προτεινουν;; κι αν πας στη καινουρια θεση δε θα μπορεις να παρεις αδεια αμεσα γιατι θα βαλουν αλλη στη θεση σου κι εσυ οταν ξαναγυρισεις μετα απο 1,5 χρονο θα πας αλλου;;;

Καλα κατσε μετα απο τοσο καιρο μπορει να εχουν καταρευσει ολα ουτως η αλλως!!! :?

Αργυ να βρε ο πεθερος σου που τον κακολογουσαμε οι κακουργες!!! :oops::oops: η πεθερα που ηταν εκεινη την ωρα;;ακουγε;;;;ειπε τιποτα;;;; :P

Εμενα η δικια μου δε νομιζω να ξεστομιζε τιποτα απολυτως!!!σιγα μη με επαινουσε!!!εμεις μισιομαστε κρυφα,οι αλλοι νομιζουν οτι αγαπιομαστε μονο μεταξυ μας το ξερουμε!!!!αλλα εγω ξερω οτι της γυριζουν τα αντερα οπως κι εμενα!!! :P

Α Σισσακι κι εγω οταν ειχα παει στο γαμο της κολλητης μου που τον εκανε στο

Λαγονησι στο grand resort ειχα παθει λιγο με το χρημα που κυκλοφορουσε εκει!!! ελεγα να μην ειχα κι εγω τοσο χρημα να δεις τι καλα θα περνουσαμε!!! $-)$-)

Αλλα δε βαριεσαι ρε καλα να μαστε!!! ;)

Αφρο τον Αλεξ οταν τον πρωτογνωριζουν ολοι τον λατρευουν...μετα στριβουν!!!! :lol::lol::lol:

Οχι μωρε ενταξει το παιδακι μου απλως εχει εντονη προσωπικοτητα και δε συμβιβαζεται!!! :x:x:x

Παντως η αληθεια οπου παμε τον χαζευουν με αυτα που κανει και λεει!!! εχθες στη πλατεια ειχε γινει η μασκοτ!!!! :lol::lol::lol:

Καλα και το Μανωλακη μες τη καρδια μου τον εχω βαλει!!!τι τρυφερο παιδι!!!! :x:x:x

Α και να σου πω κουκουβαγιομανα....βαλε χρυσα και μεταξωτα στο Πανουλη σου μπας και ικανοποιηθεις γιατι με τα ρουχα των κοινων θνητων δε σε βλεπω να βρισκεις ακρη!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Ο Κωστας εχει θεμα με υπογλυκαιμια;;; μηπως στρεσαριστηκε;;; :? δεν εχει χσεση παντως με το αν ειναι σωματωδης μωρε νομιζω...

Αργυ εχεις δει τη ταινια του Ντενις;;;με το ξανθο 5χρονο παιδακι;;;; ε καπως ετσι βλεπω τον Αλεξ τοτε και καπου ενα κυριο Γουιλσον να οριεται μονιμως!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω βρε τονια ...εγω εχω παρει μαστερ στην λυποθυμια γιατι επι χρονια που ημουν 50-55 κιλα επεφτα κατω συνεχεια (εφηβεια μεχρι 22 ετων)....και πριν μανωλη που ημουνα 55 κιλα αν δεν ετρωγα ...παρτην κατω ...

τωρα δεν οσο νυστικη και να ειμαι και πριν απο 6 χρονια που ημουν παλι 70 κιλα δεν το επαθα ποτε ...μονο στα 55 και κατω το παθενω .

ετσι το εχω συνδιασει με την αδυναμια ,την ελιψη λυπους για καυσιμο σε ωρα αναγκης .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη μου κι εγω ημουν 50 κιλα προ παιδιων και τωρα 54(καλα με 1,64 υψος βεβαια) και πιεση μονιμως 8-9 αλλα δε λιποθυμουσα...γι αυτο λεω μηπως παθαινες κι εσυ υπογλυκαιμιες ή πτωσεις πιεσης ξαφνικες...τωρα αγαπη μου δε σου επιτρεπεται να λιποθυμησεις και να θες!!! βρισκεις δυναμη εκει που νομιζεις οτι δεν εχεις! ;)

Το καταλαβα αυτο με τον Αλεξ οταν ηταν μωρο...υπο αλλες συνθηκες θα ειχα παραδωσει,αλλα η αγωνια και η ευθυνη για το παιδι δε με αφηνε να καταρευσω!!! :roll: γι αυτο λενε οτι χωρις πατερα το παιδι μεγαλωνει,χωρις μανα δυσκολα!!! ;)

Η μικρη ξυπνησε αλλα καθεται ησυχη ησυχη στο παρκο της...πειραζει που την εχω λιγο χεσμενη και χαζευω εδω;;;;; :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γυρισαμε!εγω κ ο γιωργος!πηγαμε για φαγητο στο χορτιατη ,μας εβγαλε ο μπαμπας μου για τα γενεθλια του!

ο χ. ανεβασε κ πυρετο! :o:o:(:( 39!! :o:o:o:o

οποτε πηρα την πεθερα μαζι!κ ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!τα καταφερα να τον δεσω κ στο πηγαινε κ στο ελα! :D:D:D

εκανα κινησεις καρατε!με το ενα χαρι του πιεζα στηθος ,κεφαλι κ με το αλλο προσπαθουσα να κουμπωσω τη ζωνη..δυσκολευτηκα,αλλα τα καταφερα! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

πολυ κλαμμα βεβαια..αλλα αποφασισα οτι για τον συγκεκριμενο λογο κ μονο δε θα λυγισω..αι στα κομματια πια! :evil::evil:

περασαμε τελεια!Ειχε κ παιδικη χαρα στην ταβερνα κ δεν κουραστηκ ακαθολου! :D:D:D

καλε κοριτσια δεν κοιμαται γενικα 4ωρα ο γιωργος!που κ που,αραια το κανει κ τον αφηνω ,γιατι σκεφτομαι οτι θα το εχει αναγκη.. :roll::roll:

αναστασακι γελασα πολυ με την αννυ μας!!να την ακους την κορη σου! ;);)

παντως ουτε κ εγω μαλώνω τον γιωργο για τετοιες "ζημιες"..για την ακριβεια νομιζω οτι δε τον μαλωνω για καμια ζημια.. :roll::roll::roll::oops::oops::oops: εκτος αν την κανει σε ξενα σπιτια..αλλα ακομη δεν ετυχε..ποτε να ερθουμε;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: !!!!

πεμπτη με βολευει καλυτερα γιατι λογικα θα ειναι κ εντελως καλα ο χ...εκτος αν παρετε ολες τα παιδια μαζι,οποτε παμε οποτε θελετε για καφε!

παναγιωτα μου ηταν ασχετο αυτο που ηθελα νασας πω..μα με συγκινεις που το θυμασαι..εισαι τοοοοοοοοσο γλυκια! :x:x:x:x

προσωπικα,με θεωρω βαρετη.. :oops::oops:

σας αφηβω γιατι ο χ. την εχει δει ετοιμοθανατος κ με εχει στο τρεξιμο!αχ ποτε θα ξημερωσει να παω σχολειο! :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια το 1999 δούλευα στο Λαγονήσι (ήμουν στο πουλ μπαρ και μετά βοηθός σερβιτόρου) και έχω να πω οτι όσοι γάμοι είχα δει, ήταν απολύτως ξενέρωτοι.

Εμείς χθες πήγαμε σε πριβέ πάρτυ σε σπίτι, το οποίο δεν έχεις δει ούτε στα πιο τρελά σου όνειρα.

Μα καλά μόνο εγω δεν εχω δει τη δημοσιευση της Αναστασι για την Α;; Που είναι;

Μπράβο ρε συ Αργυρούλα για τον πεθερο! ;)

Λενάκι να τον χαίρεσαι τον νεοφωτιστο! :x

Λουκία δεν πιστευω ουτε εγω οτι είσαι βαρετη ρεεεε... πολυλογου όμως είσαι! :lol::lol::lol::lol::x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια, σας διαβαζω στα πεταχτα, γιατι δενειμαι κ στα καλυτερα μου..

βενετια τι εγινε κοριτσαρα, μαλωσες με την κολωνα σου?

λες να σας ματιαξαμε με τον τολη που λεγαμε ποσα χρονια εισαστε μαζι κ παρολα αυτα δεν τσακωνεστε πολυ (οπως εμεις?) :lol:

ιουλια αυριο εχετε αγιασμο ε? ποτε θα μαθεις που θα εισαι? η βιαζομαι πολυ?

κοριτσια, ναι, ο γιωργος εχει πολυ δυναμη κ οταν δε θελει κατι πραγματικα ΔΕΝ τον κρατας..

περαστικα στον Χ λες να ιεναι καμια γαστρεντεριτιδα?? η απο την καταρα σου που δεν εφαγε τις μπαμιες??? :lol::lol:

σισσιω ερχεσαι θεσσ????? :D:D:D:D

αφρο συμφωνω με την ιουλια για τα χρωματα..

θου τελικα 8 ξυπνησε..

αναστασι πολυ γελασα με την αννυ!!!!!!!!!!!!

εγω παντως δεν εχω προβλημα με τις μερες, οποτε θελετε, απλα ακομα κ αν παρετε τα παιδια μαζι σας εγω ΜΑΛΛΟΝ δε θα τον παρω, εχει γινει πολυ γκιρ γκιρ τις τελευταιες μερες κ δε μπορω... εχω μονιμως πονοκεφαλο..

αχ ολο τσακωνομαστε με τον τολη... συνεχεια....

ο μικρος δεν τον θελει (αφου δεν τον παιζει-βαριεται) κ ολο τσακωνομαστε.. δε μπορω, εχω αρχισει κ κουραζομαι πολυ κ δεν εχω γενικοτερα καθολου υπομονη με τον μικρο..

αφου σημερα του ειπα οτι θα τον στειλουμε παιδικο (μεχρι τελη σεπτεμβρη δεν ειναι οι εγγραφες?)

κ τι περιεργο, τσακωθηκαμε παλι, γιατι θελει να διορθωσουμε κατι πραγματα στο κωλοσπιτο στην αλεξ που μενει ο αδερφος κ ο μπαμπας του... ειλικρινα αν μου ξαναπει λεξη για αυτο το σπιτι θα τον χωρισω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααχχχχ Σισσιω ειχαμε παει με αυτη τη φιλη μου στη βιλλα ενος εφοπλιστη (ο γιος του ηταν φιλος με τον αδερφο της φιλης μου) και φανταζομαι για τι σπιτι μιλας.... :roll:

Παντως ο γαμος της κολλητης μου ειχε πολυ πλακα,γιατι και αυτοι και οι φιλοι τους ειναι μεγαλα τρελοκομεια! :P ε καλα ηταν και οι νεοπλουτοι ξενερωτοι στανταρ,αλλα δε τους εδινε κανεις σημασια!!! :lol:

Λενακι βρε μηπως να αφηνεις πατερα και γιο λιγο μονους τους να δεθουν περισσοτερο;;;; να φευγεις ρε παιδακι μου καποια απογευματα που ειναι ο Τολης σπιτι και να μενους κανενα 2ωρο μονοι ή να τον παιρνει και να πηγαινουν καμια βολτα...Θα φας μεγαλο παλουκι τωρα που θα ερθει το μωρο,αν δε ξεκολλησεις λιγο τον Ανασταση απο σενα!!! :roll:

Παντως για τους τσακωμους δεν ειστε οι μονοι...κι εμεις με το Μακη σφαζομαστε συνεχεια,γιατι ειμαστε και οι δυο πολυ κουρασμενοι,τα νευρα κορδονια,βοηθεια γαμησε τα,εγω εχω μπουχτησει και δεν ανεχομαι τιποτα,διεξοδος απο πουθενα...ε δε θελει και πολυ! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα τονια, οταν του ειπα οτι μεσα στην εβδομαδα θελω να βγω για καφε κ να κρατησει τον μικρο, αρχισε να γκρινιαζει!!!

δεν εχει υπομονη με τον μικρο, ποτε δεν ειχε, ο τολης ειναι πολυ της τιμωριας κ της κατσαδας..

κ οοοοταν παιζουν τον πειραζουν καποια χαζοπραγματα που κανει ο αναστασης, λες κ ενα παιδι 2.5 χρονων θα μπορει να ακολουθει τους κανονες, αμαν πια!

γενικα ο τολης δεν πολυπροσπαθει, ενταξει τον παιρνει καμια βολτα μια στις τοσες, απλα επειδη γενικα δεν πολυασχολειται κ τον μαλωνει ο αναστασης δε θελει να παει μονος του μαζι του.. κ λεγαμε να κανονισουμε να πανε σε καμια δραστηριοτητα οι 2 τους απο οκτωβρη, για να δουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και απο κατι που εγινε σημερα καταλαβα οτι τον φωναζω πολυ...

παιζαμε στο τραπεζακι στο δωματιο του κ του επεσε κατω ενα κομματακι πλαστελινη.. κ κατεβηκε απο το καρεκλακι του κ ηρθε με φιλουσε κ μου ελεγε "νωμη νωμη" (συγνωμη) ε δε μπορω, δε θελω να ξεσπαω στο παιδι, νιωθω ασχημα, αλλα ειναι ωρες που απλα δε μπορω ουτε καν να κουνηθω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενακι αφου ολα πηγαν καλα τελεια..

θελουμε φωτο.....

ιουλια καλε αν δε το μαλωσεις για ζημιες το παιδι ποτε θα το μαλωσεις?η δε το μλωνεις? :roll:

περαστικα ρε,,τι να πω..

λεναρα ρε θα τα δεις ολα αγαπη απο κουραση..εγω δε εχω κολλημενο το θοδωρη πανω μου κ με τα 2 ειναι πολυ κουραστικα...

τονια θελω το μαιλ σου να σε στειλω φωτο..γενικως μιλαω

η μαγδα που ειναι καλε????????

μιτσακι ποτε θα εχεις νεο απο δουλεια?

το αλλο σαββατο βαφτιζει ο κουνιαδος μου..γινετε νονος..

6 η ωρα..

κ 7,30 εχω εγω γαμο σερρες...2 ξαδερφη αλλα θελω να παω γτ ηταν η αγαπημενη του μπαμπα κ αν δε παω εγω κανεις δε θα παει κτλ

κ θα παμε μονο στεψη μετα τα βαφτησια κ μετα θα ξαναγυρισουμε στο τραπεζι(στο κτημα εκει στη πεθερα οχι σε μαγαζι) της βαφτισης..σκοτωμα δηλ αλλα το θελω..

κ λεω να μηπαρω μαζι το θοδωρη..να το αφησω στη πεθερα..βασικα ελεγα κ το μικρο αλλα με δεσμευει το γαλα κ γενικως θα αγχωθω

νατασουλα καλη αρχη αυριο στο μιχαλακη μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μεχρι τωρα εκανα δουλειες, με επιασε Μονικα βραδυατικα...Κι εκει που λεω ας σιδερωσω το λευκο μπλουζακι του μικρου, πεταει καφε νερο η μαμημενη στιρελα και το εκανε χωνι :evil::evil::evil:

Τα νευρα μου δεν παιζοντε, δε βγαινει με τιποτα, εκτος των αλλων, καποιο ζιζανιο πεταξε στον καδο του πλυντηριουτο χαρτονι απο το ρολο υγειας, εβαλα πλυντηριο και τη συνεχεια τη φανταζεστε

χαρτοπολτος παντου :evil::evil::evil:

Φταιω εγω που με εχει ακουσει ολο το κεντρο να ριχνω καντηλια;;;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!

πρεπει να κανω μπανιο,αλλα ειπα να σας δω πρωτα!οι αντρες μου κοιμουνται!

ο χ, ακομη με πυρετο..μαλλον ιωση;;;;;;;;;;;ελπιζω να τη σκαπουλαρει ο γιωργος!

Λενα κανε κατι επειγοντως για να κολλησει με τον τολη ο αναστασης!βασικα..εχω μια ιδεα..μπαμ,μπαμ!θυμασαι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σημερα τα καταφερα να τον δεσω μονη μοου!οου γιεεεεες!! :D:D:D:D εχω πολλη δυναμη μιλαμε! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλε..νωρις ειναι για να ξερω πού θα ειμαι φετος.. :lol::lol:

αγιασμο βεβαιως αυριο στο σχολειο μου..κ απο τριτη..ιδωμεν!αλλα καπου πρεπει να ειμαι..γιατι ξεκινουν κ τα μαθηματα..λεπτομερειες βεβαια.. 8-)8-)8-)8-)

οχι τιποτα,αν ειμαι στην περα ραχουλα πρεπει ναμαθω κ τη διαδρομη..κ ειναι κ αρρωστος ο χ...πώς θα παω στη δουλεια οεο;;;;;;;;;;;;;;;;;αααα! :idea::idea:

Λενα θα ερθεις συνοδηγος;ειχες κατι καλυτερο στις 7 το πρωι;;;;;;;;;;;;;;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::geek::geek::geek::geek:

ελενη γελάω!!εσυ παλι οχι,ε!κουραγιοοοοο!το μπλουζακι αφου ειναι ασπρο,vanish oxy action,κ μετα με παιδικο απορρυπαντικο! ;)

τονια φιλακαι!μα γιατι ενω σε διαβαζω,δε θυμαμαι να σου σχολιασω;; :oops::oops: θα επανορθωσω,υποσχομαι!

κσλο βραδυ!παω να ξεβρωμισω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α!θου!σε γενικες γραμμες δε μαλωνω τον γιωργο..εξηγω,μιλαω,μονη μου συνηθως,υψωνω κ καμια φωνη,αλλ απλεον για ζημιες δε λεω κατι..του εξηγω οτι θυμωσα κ κανω κατι αλλο..συνηθως μου ζηταει συγγνωμη κ με φιλαει..

που κ που παταω κατι υστεριες,αλλα προσπαθω να το ελαττωσω κ νομιζω οτι ειμαι σε καλο δρομο..

καλα ή ασχημα,ετσι νιωθω καλυτερα..τωρα..αν ας πουμε εσπαγε ενα βαζο στο σπιτι σου..ε!θα τον μαλωνα κ πολυ μαλιστα! :roll::roll:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχαχαχα αυτες οι ιδεες σου κοριτσι μου!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

εισαι βεβαιη οτι θελεις να ακους τη γκρινια μου απο τις 7???????

η πονταρεις στο οτι θα ειμαι νυσταγμενη για να μιλαω???

θα εχεις παλι εκεινο το συναδερφο μαζι? :roll: εκεινο τον υπομονετικο ανθρωπο??

αχ εγω τελευταια τον φωναζω πολυ τον καημενο μου.... :?:?:?

νενι πω πω κ εγω εγκεφαλικο θα ειχα παθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε οχι!πλεον οδηγω ανευ συναδελφου! ;);)

ενταξει,οταν βολευει το ωραριο,τον παιρνω μαζι,αλλα οχι για εκμαθηση πια!

εσενα σε χρειαζομαι,οταν μαθω το νεο μου σχολειο!!δηλ΄.μπορει να φτασουμε κ ασπροβαλτα ή σταυρό!!

φανταζομαι χοροπηδας απο χαρα,ε;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ενταξει τοτε...

αφου θαμαστε οι δυο μας θα μπορω να γκρινιαζω χωρις τυψεις! :lol::lol:

σιγα μη σε πανε ασπροβαλτα ρε... παλι λαγκαδα θα εισαι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...