Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου ν.51!!!κ καλη σχολική μας χρονιά!!


Recommended Posts

Καλημέρα Αναστασια μου. :D

Τονια απαντα μωρη στην απο πανω ερωτηση που σου κανα... :mrgreen::mrgreen:

Λοιπον εστειλα πμ σε Αφρο,Βυκι,σισσιω,μητσακι,Γωγω,ποντικακι ,κάρολ...αν δεν το δειτε να μου πειτε να το ξαναστειλω...ελπιζω να μη ξεχασα καμια άλλη εεεε;;; :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Λενακι 1η οκτωβριου κανουμε τη βαπτιση.

Ρε Βίκυ εγω θα ειχα ηδη φυγει απο τη δουλεια με αδεια... :?:?:?

Χθες στη βαπτιση που πηγαμε η μαμα ηταν 48 ετων :roll::roll: .... πρωτο παιδακι μετα απο 10 χρονια εξωσωματικης....ηταν πολυ συγκινητικο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παναγιωτα δε θα ελεγα οχι σε εναν μαξιλαροπολεμο! :D:D

Εμενα μ'αρεσει αυτος ο μηνας!Οχι απο παντα...Τα τελευταια χρονια!Μια

ζωη ηταν μηνας που αρχιζε το σχολειο ή η εξεταστικη οποτε..τον μισουσα!

Τωρα ομως απλα ειναι η αρχη κατι καινουριου!Σκεφτομαι πως θα φορεσουμε ξανα τις ζακετουλες,τις μακριες πιτζαμουλες..μετα μπουφανακια,μποτες,κασκολ! :D:D:D Θα ερθουν χριστουγεννα...Αποκριες(τα μισουσα ολα αυτα πριν τη γεννηση της Α!μετα τα λατρεψα!)...Μετα θα ερθει το Πασχα...ΔΕΝ θα φαω αρνι...! :lol::lol::lol: Και μετα πααααααααααλι καλοκαιρι! :lol: Το παρακανα! :P

Α!Τι θυμηθηκα!!!Σισσιω θα ερθεις Σαλονικα???Ποτε σκεφτεσαι???Τι καλα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία :lol::lol::lol: ΜΑ παντα μου φτιαχνεις το κεφι ρε.. :x:x

εγω ειμαι στη φαση που αρχιζουν τα σχολεια οποτε καταλαβαινεις... :evil::evil:

τελικα τα μαζεψαν τα κομματια απο κατω;;;; :?::?: την ατακα ρε την ειπε απο μονη της ή της την υπαγορευε ο Α;;;; :lol::lol::lol:

Αχ παωωωωω γιατι θα ξυπνησουν οπου να ναι!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τι κανετε?

(τα εσβησα...)

καφε και εγω θελω ρε..καντε το απογευμα στο ασσος...ε???????? :)

αχ δεν μπορω να σχολιασω αλλα δεν εχω μυαλο βασικα..εχουμε και παρτυ να παμε σημερα.. :?

ααα γελασα με την αννυ και τον αλεξ!! μα εχουνε πολυ πλακα τωρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν πατε στην ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ θα δειτε οτι ανεβασα φωτογραφια !!!!!

http://www.mammyland.com/koinotita/578- ... otoid=6395

σημερα που ξυπνησα και τα ιδα μετα απο υπνο δεν μου αρεσουν καθολου .....

τι εγινε παναγιωτα πας και σε παιδοτοπους πια ? του εφυγε του προφεσορα το κολλημα με τα μικροβια ? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: χθες κοιμηθηκε απο τις 7 γιατι ηταν ψωφιος απο το παιχνιδι και δεν ειχε κοιμηθει το μεσημερι :D

πρεπει να κοχω τον δευτερο καφε την ημερα ....ισως γιαυτο χαλασε τον υπνο του ο μικρος ....λεω τωρα ...μα χθες το βραδυ ανα δυο ωρες !!!!και δεν θελει το μπαγασικο μετα να τον αφυσω στην κουνια ...πρεπει να πειραματιστω με το τι ρουχα να του βαζω αν κρυωνει η ζεσταινεται ...αφου δεν θελει να τον σκεπαζω ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα τα μαζεψαν τα κομματια απο κατω;;;; :?::?: την ατακα ρε την ειπε απο μονη της ή της την υπαγορευε ο Α;;;; :lol::lol::lol:

!

Μονη της ρε συ!Την ρωτησα "τι ειπες μωρο μου?" γτ δεν πιστευα πως το σκεφτηκε αυτο!κολλουσε τοοοοσο καλα κ με ταπωσε που εκανα σαν παλαβη για το αφροπαζλ!!! :lol::lol::lol: Ο Α δεν υπαγορευει τετοια...Μονο εγω!!!! :lol::lol::lol:

Μετα ειπα :"Αννυ μεχρι να κανω ντουζακι θελω να βοηθησεις το μπαμπα σου να τα μαζεψετε" :lol::lol::lol: Παλι καλα τα μαζεψαν!

Βενετια συνελθε κοριτσαρα μου!Τι χαζα λες???????? :shock::shock::shock: Ακους εκει εκλαιγες μια ωρα για τον καφε που σου ειπε!ΣΥΝΕΛΘΕ!Και ακους εκει θα εφευγες για τετοια μακακια!!!!Καλεεεεεεεεεε!Πεσαν τα μαλλια μου!!!

Ειστε αγαπημενοι,ερωτευμενοι,νοιαζεστε ο 1 για τον αλλον κ επειδη υψωσε μια φορα κ εκεινος τη φωνη τζαζεψες????Πηγαινε σκαστου ενα γλωσσοφιλο ΤΩΡΑ να τα βρειτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε αναστασια ο λογος ητανε τραγικος το λιγοτερο!! μα αρχισε να φωναζει πως αυτος δεν μου αρεσει και στο ειχα πει(δεν θυμομουνα οκ so swat???) και λεω τι ειμαι η οικιακη βοηθος που πηρε λαθος ψωνια πλακα μου κανει τωρα???? μα να μας ακουσει η γειτονια για μαλ...ιες???????????? ελεος πια!!!!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

και επαναλαμβανω δεν μου ειπε..γκαριζε :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

αφρο παω να δω την φωτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο δεν ειμαστε φιλοι δεν την βλεπω..σου εστειλα αιτημα..

εγω εγινα καστανη και αλλο λενε τελεια και αλλοι χαλια :?:?:?:?:?

αφρο να παρεις υπνοσακους φουστανακια..εμενα με σωσανε ειχα το ιδιο θεμα..εχει ανοιξιατικους και χειμωνιατικους..αυτοι που με βολεψαν ειναι του ικεα(χειμωνιατικος) εχει στα hm ανοιξιατικους

καλημερα αργυρω! καλη αρχη του λουκα στο δημοτικο!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οκ! Η Απαντηση μιας ψυχραιμης Βενης θα ηταν "Καλα αγαπαρα μου!Θα παω αμεεεεεεεεεεεεεσως να σου παρω αλλο καφε!Ηλεμισε τωλα!" :D:D:D

Μαλλονε ειχατε κ οι 2 νευρακια γτ πραγματικα ειναι χαζος λογος τσακωμου!!!Σιγα τ' αβγα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το κακο με τα παιδια μου ειναι οτι οταν καταλαβουν οτι κατι ειναι πανω στα ποδια τους κλωτσανε σαν μανιασμενα και κλαινε μεχρι να φυγει ....εχω υπνοσακους τετοιους ...ε δεν τους θελουν ....

καλα εγω τρα το καταλαβα αυτο για την φωτο ...την βαζω προφιλ για λιγο για να τηνν δειτε ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε αφρο ωραια ειναι! γλυκουτσικα! θα τα φτιαχνεις και ευκολα μονη ετσι που ειναι φυλαριστα..\

εσυ τι ηθελες?

ναι αναστασια οκ σιγα μην παω να του παρω αλλο.. :evil::evil:

εμενα με σταναχωρει και αρπαζομαι που φωναζει μπροστα στο παιδι..και κατευθειαν αυτο τρεχει καια κανει αστεια να δει αν του απανταμε :shock::shock: αυτο με εκνευριζει και κλαιω μετα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τι χρωματα πανε στις πιο σταρατες επιδερμιδες ? δεν εχω βρει ακομα τι χρωματα πανε στον πανουλη :( ...δεν ειναι ασπρος σαν τον Μ ειναι λιγο πιο σταρατος

πχ το πορτοκαλι δεν του παει με τιποτα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες!!

ο χ. ολο το βραδυ εκανε εμετο.. :(:(

καμια χαζομαρα θα εφαγε κ .. :evil::evil:

πιο πολυ στεναχωριεμαι για το καθαρισμα που εριξα απο το πρωι.. :evil::evil:

εμ..ποιος του ειπε να φαει βλακειες ενω ειχα ωραιοτατες μπαμιες;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αφρο γαλαζια κ τιρκουαζ..σιγουρα ασπρα..ανοιχτοχρωμα κ παλ χρωματα γενικα..ο γιωργος ασπρουλης ειναι..αλλα δεν ξερω ποσο ασπρος ειναι ο μανωλακης κ τον θεωρεις σταρατο τον πανουλη..αν ειναι σαν το γιωργο παντως ο μικρος,το τιρκουαζ παει παρα πολυ!

το μαλλι μου αρεσει πολυ!κ φαινεται οτι αδυνατισες πολυ!μπραβοοοοοοοο!

αναστασακι!ο γιωργος ειναι πολυ δυνατος..οχι δεν μπορω να τον δεσω μονη μου αν αντιστεκεται..χρειαζομαι σιγουρα ακομη 1 ατομο ,το οποιο να εχει πολλη δυναμη..κ διαθεση να φαει καμια ξαναστροφη κλωτσια.. :roll::roll:

θα δοκιμασω κ αυριο κ βλεπουμε..

εμενα ο σεπτεμβρης μου αρεσει..ο εαυτος μου δ μου αρεσει..

εχθες μου λεει ο χ. να κανουμε μια δωροεπιταγη στην παρουσιαση για ενα φιλικο μας ζευγαρι που μετακομισαν κ θα παμε σπιτι τους..αυτο το ζευγαρι εχει ξεσκιστει να μας παιρνει τηλ. για το ποτε θ απαμε..εμεναν απεναντι μας..αλλα δν καναμε κ τοοοοση παρεα..δεν εχουν κ παιδια..

κ λεω στον χ. κ το εννοουσα"απορω γιατι μας αποζητουν διακαως..εγω παντως δε θα μας εκανα παρεα στη θεση τους"κ το εννοουσα!

ο χ. εμεινε να με κοιταει ετσι :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

ειναι δικο μου το προβλημα...το καταλαβαινω σιγα σιγα..ή απλα ολοι γυρω μου τα βρισκουν ολα τελεια κ εγω μενω στα ασχημα..

αρκετα με την ψυχαναλυση!

τονια κ ο γιωργος ταρζανιες κανει ολο!αφου σκεφτομαι σοβαρα να τον γραψω στους προσκοπους!θα ψαξω απο ποτε δεχονται!εκει θα σκαρφαλωνει,θα πεφτει,θα πηδαει..τελεια! :lol::lol:

βενη βλακεια λογος..αυριο θα το ξεχασεις!φιλακια!

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!! Εχω ενα σωρο δουλειες και βαριεμαι...

Αφροδιτη, νομιζω πως ολα πανε στις σταρατες επιδερμιδες..Στην κορη μου που ειναι ετσι οτι και να φορεσει δειχνει πολυ ωραιο, εγω που ειμαι ασπρουλιαρα το ενα με κιτρινιζει το αλλο με χλωμιαζει... Στο μικρο που ειναι κι αυτος ασπρος επιμενω λευκο και μπλε, χωρις να αποκλειω κι αλλα χρωματακια, οπως πρασινο και πορτοκαλι(ΟΧΙ ΛΑΧΑΝΙ ΚΑΙ ΚΡΟΚΙ Αναστασια :lol::lol::lol::lol::lol::lol: )

Παναγιωτα κι εμενα ο Σεπτεμβρης ειναι ο χειροτερος μου, με πιανει καταθλιψη και μια μανια να κανω πολλα πραγματα μαζι και σχεδον ποτε δεν καταφερνω τιποτα.. Μετα σκεφτομαι οτι ειμαι αχρηστη, και οτι εγινα γυναικοθλα που τη νοιαζει μονο το σπιτι και τα παιδια και βουλιαζω , βουλιαζω , μεχρι να φυγει και να ξαναστανιαρω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afro to laxani h to mpez-kafe

Παναγιωτα δεν εχω παρει ακομα ασθενεια γιατι αν σταματησω και γινει αυτο που θελω δεν θα μπορω σαν ασθενης να μετακινηθω ...!

απλα περμενω!

κανοντας με πιστη το "αυτοι κανουν οτι μας πληρωνουν και εμεις οτι δουλευουμε"

στο τμημα που εμα τωρα υπαρχει στανταρ αρθμος προσωπικου....οταν σταματησω θα αντικατασταθει η θεση μου....οποτε επιστρεφοντας πιθανων να μην υπαρχει κενη θεση και να με πανε αλλου!

δεν με στεναχωρει γιατι λογικα θα εχουν φυγει κι αλλα ατομα απο εκει οποτε το κλιμα δεν αθ ειναι το ιδιο!

αν εχω περιθωριο επιλογης θα ζητησω να γυρισω στο νοσοκομειο...!

ενοειται οτι προτειμω τα εξωτ. ιατρεια αλλα εκει θελει μεσο!

ειπαμε το παλευω!

ο Π. εχει πυρετο κα η Μ-Ι πανικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολες καλοπερναμε βλεπω.... :?:?:?

Αφρο δες εδω και αν βγαλεις ακρη πες μου και εμενα :lol::lol:

http://www.vita.gr/html/ent/779/ent.4779.asp

Βίκυ σε ποιο νοσοκομειο λες;;στο Δαφνί;;;εκει θα εχεις σταθερο ωραριο;;;

η αλλη θεση που μας έλεγες τι εγινε;;;απαντησες;;;

περαστικα στον Π ρε συ.

Ιουλια ..γιατι καλε να μη θελουν να σας κανουν παρέα;;;;μια χαρα ανθρωπος εισαι!!!!εσυ κατι ηθελες να μας πεις πριν κανα μηνα αλλα το σκεφτοσουνα.

Αυτο σε βασανιζει;;; :oops::oops:

Ελενη και εγω αυτα σκεφτομαι παντα τετοια εποχη και πεφτωωωωωωωωωω..και ολο λεω..θα αδυνατισω..θα αρχισω γυμναστηριο..θα διαβασω ολα τα βιβλια που θελω..δε θα τσακωνομαι με αντρα παιδια ..θα θα θα θα..και δεν κανω τπτ στο τελος... :?:?:? και εχει και αυτη την κωλοζεστη...

Βενη ειναι εντελως χαζος ο λογος που τσακωθηκατε.οκ..ειχε τα νευρα του..ειχες την κουραση σου..συμβαινουν αυτα..μην ειστε μωρε μουτρωμενοι!!!

τες πα...μια χαρα ειμαστε... :D:D:D

παω να μαγειρεψω για τον μικρο και για μας θα παρω πιτσα. :@):@):@)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου γιωτα ,χρονια πολλα γιαπρο χθες :oops:

οτι και να του εχω βαλει νομιζω οτι τον αδικει σαν χρωμα.....μηπως ειμαι πολυ κουκουβαγια :oops::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφηστε κοριτσια ...μην με ακουτε ,νομιζω οτι εχω γινει πολυ χαζομαμα με τον πανουλι ....το καμαρι μου ειναι πανεμορφο και τελειο και κανενα χρωμα δεν ειναι αξιο του :oops::oops::oops::oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΚΟΥΚΟΥΒΑ ΚΟΥΚΟΥΒΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα! :D

10 σελίδες σε ένα 24ωρο;;; :twisted::twisted::twisted: Μα καλά δεν ντρέπεστε;;; :evil::D:mrgreen:

Παίρνω την γκρίνια μου και επιβιβάζομαι στο τρενάκι της βαπτιστήρας μου!

Επίσης παίρνω και την κατάθλιψη μου μαζί... Πήγα χθες σε μια γαμοβάπτιση και είδα πως ζει ο πλούσιος κόσμος. :roll: Προσπαθώ να συνέλθω... :geek: Και σκέφτομαι ΓΙΑΑΑΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ;;;;!;!;!;!;! :((:((:((

Εντάξει συνέρχομαι... :roll:

Καλα μωρή Αναστασί μετα από 30 σελίδες θυμήθηκες οτι θα έρθω Θεσ/νικη;;; Μπράβο ωραία εκτίμηση μου έχετε...!! ΔΕ ΘΑ ΕΡΘΩ!!! Έτσι για να σας τιμωρήσω! :twisted::mrgreen::P

Επίσης απαιτώ να μου πεις τί έχεις!!!

Αφρο με γεια το μαλλί. Έχω την εντύπωση οτι αυτο που ήθελες ΕΣΥ να σου κάνει η κομμώτρια δε θα σου πήγαινε.

Βένη δεν ξέρω τι έγινε, οπότε αναγκαστικά συμφωνώ με τα κορίτσια! :D:mrgreen::x

Δε θυμάμαάλλα να γράψω. Συγωρείστε με, είμαι και ξενύχτισσα! :P

Το άλλο Σάββατο έχω βάπτιση. Θα πάμε διήμερο στην Ακράτα και μετά τελείωσαν οι βαπτίσεις για τον Σεπτέμβρη. Μετά καλα να είμαστε ξαναρχιζουμε τον Οκτώβρη! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααα ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!

καλε τι λετε για τα παιδια?

Αφρο κουκλος ο μικρος δε λεω αλλα σα τον Μ. δεν ειναι....

Παναγιωτα...κεφαλας ο μικρος?

απο που πηρε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ευχαριστούμε @ditaki  Κι εμένα 16/10 μου χαν δώσει αρχικά αλλά στην αυχενική πήγε 12/10.  @Raf123 τί καλά! Κι εγώ νομίζω κάπως το νιώθω. Σαν πίεση προς τα έξω σε στιγμές. Αλλά δεν είμαι και σίγουρη 😛 μιας και η 1η μου. Επίσης κορίτσια, πονάτε στο στήθος? Το πρωί που σηκώνομαι είναι πέτρα. Και δυσκολεύομαι και στον ύπνο πολύ. Τώρα παρήγγειλα ένα μαξιλάρι εγκυμοσύνης μπας και καταφέρνω να κοιμάμαι λίγο καλύτερα.
    • Καλημέρα!!  Αυτό με το στήθος συνέχεια το έχω στο νου μου αν πονάει κάθε μέρα το ίδιο αλλα νομίζω όπως σου είπε και ο γιατρός σου δεν είναι ένδειξη ότι κάτι δεν πάει καλά. Τα συμπτώματα έρχονται και φεύγουν (τα λέω για να τ’ ακούω κι εγώ 😄) Όσον αφορά την ανακοίνωση της εγκυμοσύνης, εγώ αποφάσισα να το πω σε όποιον και οποτε νιωσω εγώ την ανάγκη μα το κάνω. Το ξέρουν λίγες φίλες για την ώρα που ξέρω ότι χαίρονται οντως και έχω υποστήριξη. Στους γονείς ακομα δεν το είπαμε, δεν ξέρω ίσως περιμένω να δω ότι όλα πάνε καλα και δεν θέλω να τους βαλω ακομα στη διαδικασια, ασε που ίσως να με αγχωσει παλι η μαμα μου, η οποια παιζει και να το εχει καταλαβει.   Την προηγούμενη εγκυμοσύνη που δεν κατέληξε καλα δεν είχα προλάβει να την πω σε πολλα ατομα γιατι εξ αρχης δεν πηγαινε καλα. Οταν λοιπον μετα απο λιγους μηνες το ειπα σε μια «φιλη», σταθηκε στο γιατι το ειπα σε αλλους και οχι σε εκεινη. Μου κακοφανηκε τοσο πολυ, και πλεον αποφασισα πως οποιος θελει να παρεξηγηθεί ειναι δικο του θεμα. Δεν ζητας τα ρεστα για τετοιες καταστασεις ποσο μαλλον αν δεν εχεις τοσο στεχνη σχεση με τον αλλον πια. 
    • @Θέτις Κ. κορίτσι μ τα συμπτώματα πανε κ ερχονται. Μην σκεφτεσαι χαζα. Καλα εκανες κ τ ειπες. Ξέρεις απο μονη σου οτι αν ειναι να παει κατι στραβα θα παει. Εγω στην 3η μ εγκυμοσυνη π δ πηγε καλα ηξερα εξ αρχης οτι μπορει να στραβωσει κ δ τ ειπα για να μην έχουν και αλλοι τ αγχος μου. Αφου εγινε οτ εγινε ομως τ ειπα και το λέω οτι ναι τοτε ημουν εγκυος. Ειδικα οταν περασα οτι πέρασα. Δεν ημουν καλα, δεν το έκρυβα. Ημουν μονιμα κλαμμενη εχασα πολλα κιλα. Και απο τη δουλειά πηρα αναρρωτικη αδεια 15 μερες. Δυστυχως συμβαίνουν αυτα.  Ολα καλα θα πανε θα το δεις! 
    • Καλημέρα κορίτσια! Εγώ σήμερα ξύπνησα πολύ καλά αλλά παρατήρησα ότι το στήθος μου κάπως ξεπρηστηκε - εξακολουθεί να είναι γεμάτο και να πονάει στην αφή αλλά δεν είναι πρησμένο όπως τις προηγούμενες μέρες. Οπότε κάπως άρχισα ν ανησυχώ, έκανα και τη μ*****α να γκουγκλαρω και με κυρίευσε το άγχος. Οπότε έστειλα μνμ στο γιατρό ο οποίος με πήρε πίσω κατευθείαν και μου Μ έβαλε στη θέση μου 😅😅 μου είπε πως αν δεν υπάρχει αίμα ή καφέ εκκρίσεις να μη τρελαίνομαι, αλλά καλά έκανα και τον ενημέρωσα για την ηρεμία μου περισσότερο 🙏 είπα να το γράψω κι εδώ για οποία χρειαστεί να το ακούσει ❤️ Κατα τ αλλά μίλησα και με την άλλη κολλητή μου η οποία κατενθουσιαστηκε και η χαρά της μου έδωσε πολύ θετική ενέργεια και αισιοδοξία! Το μικρό μπιζελακι είναι ήδη τόσο αγαπητό σκέφτομαι και χαϊδεύω την κοιλίτσα μου 🤰🏼 ξέρω ότι κάποιοι δε συμφωνούν με τις ανακοινώσεις τόσο νωρίς, κι εγώ έτσι έκανα πέρυσι στην παλινδρόμη, αλλά δ αυτή την εγκυμοσύνη που το ξέρουν οικογένεια και κολλητές πραγματικά παρατηρώ ότι με βοηθάει να γεμίζω με θετική ενέργεια και κατευνάζεται το άγχος 🙏 είναι κάπως λυτρωτικό να έχω όλη αυτή τη στήριξη κι αγάπη ❤️
    • Ευτυχώς δεν έχω πολλά πάνω κάτω ακόμα και θα κανονίζω να γίνουν σε μέρες και ώρες που δε θα έχει πολύ κόσμο! Δεν ξέρω. Μου είπε να τα ξανά πούμε μετά τις 28 εβδομάδες. Αλλά τότε θα είμαι Αθήνα. Τεσπά δεν πειράζει... Ότι χρειαστεί θα κάνω για την μπεμπούλα μου! Θα δω τι θα μου πει και η καινούρια γιατρός όταν με δει αλλά τον γιατρό μου τον εμπιστεύομαι με κλειστά τα μάτια είναι η αλήθεια! Και μάλλον επειδή είναι το 1ο μου παιδάκι και σε προχωρημένη ηλικία είναι λίγο υπερπεοστατευτικός!!! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...