Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες 2008-Νο 16 καλή σχολική χρονιά!!!


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσάκια μου! Εϊστε όλες καλά;;;

Σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου για τις ευχούλες σας :D:D:D:D

Άσπα μου χάρηκα πολύ που σε ξαναείδα στο θεματάκι μας γιατί η αλήθεια είναι πως μας έλειψες πολύ πολύ! Να χαίρεσαι τον αντρούλη σου! Γεμάτο πρόγραμμα είχατε ε;; Καλό αυτό. Δεν προλαβαίνεις να βαρεθείς ;) Ελπίζω να μην ξαναχαθείς..

Φανή μου χρόνια πολλά για τη γιορτή σου! Να σε χαίρεται η οικογένειά σου!!!!!Όσο για τις ιώσεις..μην τις μελετάς τις σιχαμένες :evil::evil::evil:

Τόνια μου πώς είναι ο Αλέξανδρος;;; Τον βρήκε η μία ατυχία μετά την άλλη ρε γαμώτο :(:(:( Όσο για την εγκυμοσύνη, προσπαθώ να το απολαύσω όσο μπορώ αλλά το άγχος και το τρέξιμο δεν με αφήνουν πάντα. Σίγουρα δεν υπάρχει ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ με την ανεμελιά της πρώτης εγκυμοσύνης. Καμία όμως...

Bikxar καλή χρονιά! Χαίρομαι που είσαι καλά και που πέρασες όμορφα!

Εμείς κορίτσια πήγαμε Παρασκευή και Σάββατο εκδρομή στον Αθανάσιο Διάκο, ένα χωριό της Φωκίδας. Χιόνισε κιόλας. Το έστρωσε. Ο Πάνος το καταχάρηκε! Τα άσχημα νέα όμως είναι ότι κόλλησε ψείρες και δεν τις αντέχω με τίποτα τις παλιόψειρες. Έχω ψυχολογικό και ξύνομαι σε όλο μου το σώμα...Κάναμε ήδη 2 φορές θεραπεία και με το ειδικό χτενάκι βγάζουμε συνέχεια κόνιδες για να μην γεννηθούν και άλλες...Μακάρι να ξεμπερδέψουμε σύντομα αν και μέχρι το Σάββατο θα τον πάω για κούρεμα. Να δω που θα σταθούν μετά οι βρώμιάρες....

Αυτάααα...Φιλάκια πολλά σε όλες σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 449
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσαρες :!::!::!::!:

Μολις ηρθα δουλεια και απολαμβανω καφεδακι..........

Καλα καθομουν 4μερουλες ξεκουραστικα αρκετα σε σημειο που πλεον δεν εχω

ορεξη για δουλεια...αλλα και ποια δουλεια που εδω παμε απο κακο στο χειροτερο......

Ανθη μου εγκυουλα μου :D:D:D

Τι λεει πως εισαι :?: πηγατε γιατρο να δειτε το μπεμπε :?:

Αχ σαν μικρο παιδι χαιρομαι μεχρι και τον αντρα μου τον λεω η Ανθη εμεινε εγκυος πρεπει

και εγω να μεινω να κανουμε συμπαρασταση η μια στην αλλη :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θα τον τρελανω μεχρι να πιασω...................

Ο Πανουλης τι εγινε με τις ψειρες :?: εφυγαν :?: Μονο που το σκεφτομαι με πιανει φαγουρα

οταν ημουν μικρη ημουν παντα γεματη μεχρι πετρελαιο στα μαλλια με ειχε βαλει η μανα μου

για να φυγουν :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΦΡΙΚΗ :!::!::!:

Πηγατε και εκδρομουλα τι ωραια εμεις εχουμε ριζωσει στο σπιτι αυτες τις μερες........... :?

Φανουλα υχαριστω για τις ευχες

:D Χρονια πολλα και για την γιορτουλα σου :)

Τονια πως ειναι ο Αλεξανδρος :?:

Το καημενο το ενα πισω απο το αλλο το ετυχε..........

Ευχομαι να γινει γρηγορα καλα.........

Βικαρα τρελη μου μαγειρισσα χαιρομαι που σε βλεπω και εδω ευτυχως εχω και το facebook

και σε πετυχαινω εκει ;) Φιλουρες πολλες

Ασπακι σε αφησα τελευταια και αυτο γιατι διαβασα το μυνημα σου και πραγματικα το μονο

που εχω να σου πω ειναι να εχεις δυναμη πιστη και παντα να σκεφτεσαι θετικα και θα δεις

που ολα ΠΑΝΤΑ ΜΑ ΠΑΝΤΑ θα ειναι ΚΑΛΑ :!::!::!:

Ειναι δυσκολο ολο αυτο δεν το ξερω γιατι δεν το εχω περασει αλλα το φανταζομαι.........

Εγω ειμαι εδω οτι και αν χρειαστεις οτι και αν θελεις εστω και μια κουβεντα ειμαι εδω..........

Οτι και να πω ειναι λιγο..............

Να χαιρεσαι και τον συζηγο για την γιορτη του και φυσικα να ειστε παντα δυνατοι και το

κεφαλη ψηλα και με χαμογελα............

Φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα κοριτσαρες!!!τι κανετε?εμεις ειμαστε μια χαρα!!!

ο Αλεξανδρος εκοψε εχθες τα ραμματακια...συστυχως η γκαντεμια χτυπησε εμενα...εχω παθει τραβηγμα νευρου στον αυχενα εχω αφορητους πονους και μου εβαλαν να φοραω κολαρο..ευτυχως ερχεται η μητερα μου σημερα να βοηθησει γιατι εχω να παραδοσω εργασια και τα εχω παιξει!!!

Ανθη μου εγω στην 2η εγκυμοσυνη ημουν στον κοσμο μου πιο ανετη καθολου αγχος δεν ειχα...εκανα κ τις βλακειες μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα.... :D

Πρώτη φορά σήμερα κοιμηθήκανε νωρίς τα μικρά και λέω να την πέσω κι εγώ νωρίς μπας και ξεκουραστώ μια μέρα.

Θέλω λίγο ύπνο παραπάνω βρε παιδί μου αλλά τα άτιμα τα μικρά αργούν να κοιμηθούν και έτσι με καθυστερούν κι εμένα.

Δεν θα σχολιάσω τίποτα διότι λέω να εκμεταλλευτώ την κατάσταση...

Καλό ξημέρωμα λοιπόν, είς αύριον... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε;;;;

Βάσω μου γέλασα πολύ που λες στον άντρα σου ότι η Ανθή έμεινε έγκυος και θέλω κι εγώ :lol::lol::lol::lol::lol: Εγώ πάντως έχω μια διαίσθηση ότι θα είμαστε μαζί εγκυούλες!!!!

Βikxar σε ευχαριστώ πάρα πολύ!

Ασπάκι μου καλά κάνεις και ξεκουράζεσαι όποτε τα παιδιά κοιμούνται νωρίς! Πρέπει να εκμεταλλευόμαστε το κάθε λεπτό! Μην κοιτάς εμένα την τρελή που κάνω όλο βλακείες....Σου έστειλα ΠΜ!

Τόνια μου περαστικούλια σου εύχομαι! Ευτυχώς που το παιδί είναι καλά και που θα έρθει η μαμά σου για να σε βοηθήσει!!! Εύχομαι οι γκαντεμιές να σταματήσουν εδώ!

Εγώ έχω και θα έχω πάντα άγχος. Για όλα! Είναι στη φύση μου δυστυχώς....

Αύριο το πρωί θα ξέρω αν όλα πάνε καλά με την εγκυμοσύνη μου γιατί έχω ραντεβού με το γιατρό και λογικά πρέπει να ακούσουμε καρδούλα γιατί είμαι 7 εβδομάδων και κάτι...Δώστε μου μια ευχούλα να πάνε όλα καλά! Θα σας ενημερώσω το βραδάκι!

Πολλά φιλάκια σε όλες σας!

Α, με τις ψείρες όλα καλά! Μαλλον τις ξεφορτωθήκαμε. Θα του ρίξω καλού κακού και ένα κουρεματάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες :!::!::!::!:

Ανθη οχι μια αλλα πολλες ευχες σου στελνω.........

Σου ευχομαι να ακουσεις καρδουλα σημερα και να ειναι ολα σουπερρρρρρρρρρ :!::!::!:

Εεεεεεεεεειιιιιιι και μην αγχωνεσαι για ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ;)

Θα περιμενουμε τα ευχαριστα νεα σου..........

Οσο για τον Πανουλη κουρεψε το, το παιδι να εισαι σιγουρη.........

Ασπακι ξεκουραστηκες :?:

Τονια με τον αυχενα εχω προβλημα συνεχεια το κολαρο ειναι ο καλυτερος μου φιλος το

ιδιο και η θερμοφορα εχω χτυπησει 3φορες αυχενα και ολο τον χειμωνα αν κρυωσω

εστω και για λιγο πιανονται τα νευρα και φυσικα παω σαν ρομποτ οποτε καθε βραδυ

εχω την θερμοφορα και κρεμες θερμαντικες μασαζ απο τον συζηγο και κατι γινεται

ειναι πολυ δραμα................

Ευτυχως που θα ερθει η μανουλα σου

;);)

Εγω ειμαι γενικως χαλια θυμαστε που σας ειπα πως ειχα αναγουλες αν και μου ηρθε περιοδος :?:

Ε λοιπον ακομη εχω δεν ξερω τι με εχει πιασει ο αντρας μου λεει να παρουμε ενα τεστ να δουμε

μηπως αλλα δεν νομιζω ισως ειναι καμια ιωση που απλα μενεις ως εκει τι να πω δεν θελω να

ενθουσιαζομαι με την ιδεα μιας εγκυμοσυνης αρκετο αγχος εχω με αυτο..............

Σας φιλω παω για τον καφε μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ τι άγχος είναι αυτό που σας έχει πιάσει και τις δύο….για χαλαρώστε λίγο.

Η μία αγχώνεται που είναι έγκυος και η άλλη που δεν είναι……????

Εσύ πχ Ανθή δεν ήθελες να μείνεις έγκυος τώρα ώστε να γεννήσεις καλοκαιράκι που θα είναι σε άδεια???...ε λοιπόν αυτό θα συμβεί, όπως το επιθυμείς.

Εσύ πάλι Βάσω εκμεταλλεύσου το γεγονός και κάνε περισσότερο σεξ, χωρίς να σκέφτεσαι αν είναι ή όχι γόνιμες μέρες. Άλλωστε έχεις τον γιόκα σου και ξέρεις ότι δεν υπάρχει πρόβλημα υπογονιμότητας.

Και κάτι άσχετο, το προηγούμενο Πάσχα κόλλησε η Μαρία μου ψείρες και εγώ φυσικά, φρίκηηηηηηηηηηηηη. Κάναμε και οι δύο θεραπεία, αλλά η μικρή ξανακόλλησε γιατί κάποιες μαμάδες στο σχολείο δεν καθαρίζανε τα παιδιά τους.

Πάντως με το χτενάκι, μαλλί με μαλλί δεν μας έμεινε, την δε μικρή την κούρεψα κιόλας.

Καλά ρε Βάσω τόσο σοβαρό χτύπημα έχεις στον αυχένα, που σου άφησε τέτοιο πρόβλημα???? Πάντως όταν διάβασα για την θερμοφόρα μου θύμισες την πεθερά μου, μιλάμε είναι ο καλύτερός της φίλος, σαν να έχετε κάποια κοινά,χαχαχα!!!!!

Τόνια περαστικά και σε σένα.

Καληνυχτίζω, μιας και δεν έχω παρεούλα….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!!!!!!

Σήμερα λοιπόν πήγα στο γιατρό και άκουσα καρδούλα!!!!! Συγκινήθηκα λες και ήταν η πρώτη μου εγκυμοσύνη...Ο γιατρός μου είπε ότι το μπεμπέ δεν είναι στην καλύτερη δυνατή θέση και ότι πρέπει να προσέχω πολύ. Ευτυχώς στη δουλειά δεν κουράζομαι σωματικά. Στο σπίτι με βοηθούν πολύ όλοι και έτσι πιστεύω να πάνε όλα καλά!

Βασούλα μου η ευχούλα σου έπιασε τόπο! Η περίοδος που είχες ήταν κανονική;;;;Όπως πάντα;; Εννοώ διάρκεια, ροή κλπ. Έχω ακούσει ότι αυτό μπορεί να συμβεί αν η σύλληψη γίνει πολύ πολύ αργά..Είναι όμως λίγο σπάνιο..Δε χάνεις τίποτα να πάρεις ένα τεστάκι αλλά αν είναι να χαλαστείς σε αρνητικό αποτέλεσμα άστο. Να μην αγχώνεσαι ΚΑΘΟΛΟΥ πάντως. Δεν υπάρχει λόγος. Ξέρεις πως είστε γόνιμοι, γιατί να σε καθυστερήσει το άγχος;;; Κρίμα είναι..Εγώ πάντως παρήγγειλα τεστάκια ωορρηξίας από νετ και βρήκα πρώτα τις γόνιμες μέρες για πιο σίγουρα αποτελέσματα...Το ίδιο είχα κάνει και με τον Πάνο. Όχι άγχος Βασούλα δε λέει...Στον Πάνο είχα πολύ άγχος και έκανα 9 μήνες να συλλάβω. Τώρα δεν είχα ΚΑΘΟΛΟΥ και ήρθε πολύ πιο γρήγορα. Έλεγα ότι μπορώ να κάνω παιδί άρα θα έρθει κάποτε..Άλλη ψυχολογία..

Άσπα μου το άγχος είναι κομμάτι του εαυτού μου. Πάντα έχω το φόβο μήπως κάτι δεν πάει καλά...Δεν είναι καλό αυτό αλλά δεν το ελέγχω....Καλοκαιράκι θα γεννήσω πρώτα ο Θεός. Τέλος καλοκαιριού βέβαια (τέλη Αυγούστου)...Θα πρέπει να γυρίσω στη δουλειά με τον ομφάλιο λώρο να κρέμεται :evil::evil::evil: Θέλω να πιστεύω όμως ότι θα μου φερθούν καλά και θα φροντίσουν για αντικατάσταση 2-3 εβδομάδες μέχρι να σαραντίσω τουλάχιστον.....Μακάρι να δείξουν καλή διάθεση και οι συνάδελφοι...Δεν υπάρχει περίπτωση να πάω στη δουλειά πριν σαραντίσω....Αν δε γίνει κάτι ας μη μου ανανεώσει τη σύμβαση...Δεν μπορώ να κάνω κάτι. Για μένα σημασία έχει να γεννήσω ένα υγιές μωράκι...Έχω ανάγκη βέβαια τη δουλειά μου, δε δουλεύω από χόμπι, αλλά αυτή την περίοδο δεν σκέφτομαι τα της δουλειάς. Μόνο το μπεμπέ...

Είχες κολλήσει ψείρες από τη Μαρία;;; Τελικά είμαι μάλλον τυχερή που δεν κόλλησα από τον Πάνο...Νόμιζα πως οι ενήλικες δεν κολλάνε καθόλου εύκολα...

Τόνια μου είσαι καλύτερα;;;;;;;;; Ήρθε η μαμά σου;;;Ο Αλέξανδρος είναι καλά;; Είναι πιο προσεκτικός πια;;;

Αυτά και για σήμερα! Πολλά πολλά φιλάκια σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες :!::!::!::!::!::!:

Ανθη μου χαρικα που ολα ειναι καλα με το μπεμπακι :D

Να ξεκουραζεσαι οσο το δυνατον περισσοτερο μπορεις και να αφηνεις τους αλλους

να σε προσεχουν και να σουν κανουν τα παντα ;)

Και φυσικα να μην αγχωνεσαι καθολουυυυυυυυυυυυ :!::!::!:

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :!:

Για την περιοδο που ρωτας παντα ειχα αστατο κυκλο

π.χ. ειχα 15 Οκτωβριου

26Νοεμβριου

και τελος 30Δεκεμβριου μονο 2μερες αιμα και μετα καφε υγρα αλλα επειδη ηταν γιορτες

και ηπια λιγακι παραπανω μου κοπηκε το αιμα τις περισσοτερες φορες ετσι γινεται

τι να πω δεν νομιζω να ειμαι αν και ειχαμε επαφες περισσοτερες.........

Για τα τεστακια ωορεξιας σκεφτηκα να παρω αλλα με τετοιο κυκλο που εχω ποιες μερες θα

τα κανω ποτε θα τα ξεκινησω δεν εχω ιδεα απο ολα αυτα...........

Παντως απο το μυαλο μου δεν μπορω να το βγαλω με τιποτα ειναι δυσκολο παρα πολυ εχω φαει

γερο κολλημα..........

Οι αναγουλες συνεχιζονται οχι σε τοσο μεγαλο βαθμο αλλα εχω........

Καλε εγω ειμαι εγκυος στην ιδεα και μονο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τονια σου εκανα αιτηση φιλιας στο φατσομπουκι ;)

Πως εισαι εσυ :?:

Ασπακι καλα καλε να με συγκρινεις με την πεθερα σου :?::o:o:o:o:?:?:lol::lol::lol::lol:

Αχ και που να γερασω τι εχω να τραβηξω........

Τα χτυπηματα που εχω στον αυχενα ειναι απο τις τρελες που καναμε οταν ημουν ελευθερη

τρακαραμε με το αμαξι 3φορες τιποτα το σοβαρο αλλα παντα χτυπουσα στον αυχενα ;)

Πολλα ειπα...........παω για τον καφε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανθη μου συγχαρητήρια κορίτσι μου! Με το καλό και ένα γερό πανέμορφο μωράκι στην αγκαλιά σου!

Βασούλα και σε σενα ευχομαι γρηγορα να γίνει η σύλληψη!

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε εγω ειμαι εγκυος στην ιδεα και μονο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol: σωστήηηηηηη!!! Α ρε Βασούλα, καλά που έχουμε κι έσενα εδώ μέσα και καλοπερνάμε!!!

Μήπως βέβαια να κάνεις ένα τεστάκι για σου φύγει τουλάχιστον η έννοια....λέμε τώρα, εεε????

Ανθή πολύυυυυ χάρηκα που πάνε όλα καλά, και έτσι να συνεχίσουν. Να ξεκουράζεσαι όσο μπορείς,

Εμάς κορίτσια στην δουλειές έχουν αλλάξει κάποια πράγματα. Η άλλη κοπέλα που είναι στο λογιστήριο λείπει με αναρρωτική άδεια λόγω εγκυμοσύνης και κάτι μου λέει ότι θα λείπει μέχρι να γεννήσει.

Όλα λοιπόν από το λογιστήριο έχουν πάσει πάνω μου συν τα δικά μου. Μου αρέσει δεν μπορώ να πω, αλλά εντοπίζω τόσα πολλά λάθη της που δεν ξέρω από που να αρχίσω να φτιάχνω πράγματα. Και δεν είναι αθώα τα λάθη της. Η γυναίκα του αφεντικού έχει φορτώσει πολύ μαζί της, και κατά κάποιο τρόπο δικαιώνομαι εγώ.

Με έχουν αδικήσει εκεί μέσα, αλλά περισσότερο με ενοχλεί η άσχημη συμπεριφορά της γυναίκας του. Αυτό αν δεν αντιμετώπιζα δεν θα παραπονιώμουν για τίποτα. Τώρα όμως βλέπει τι αξίζω και παραδέχεται την σωστή μου δουλειά.

Η άλλη κοπέλα είναι βίσμα ένος μεγαλογιατρού που έχουν πάρε δώσε, αλλά αυτή ποτέ δεν την ήθελε την κοπέλα, απορώ γιατί την προσέλαβε, δεν μπορούσε να του πεί όχι...(?)

Τέλος πάντων δεν με νοιάζει αυτό....αφεντικά είναι και όποιον θέλουν προσλαμβάνουν, αυτό που με νοιάζει είναι να καταλάβουν πόσο ευσυνείδητος υπάλληλος είμαι και να μου το δείξουν.

Ουφ, πάλι την δουλειά έπιασα στο στόμα μου και χαλάστηκα.

Θα περιμένω νέα σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες :!::!::!:

Ερη που εισαι εσυ χαθηκες τι κανεις πως περνατε στα ξενα :?:

Α ωστε ετσι Ασπακι γελας με τον πονο μου ε :?::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αχ μωρε γιατι πιστευεις οτι με το τεστ θα ηρεμησω :?:

Πριν 2μηνες 4 πηγα και πηρα γιατι ελεγα μπα λαθος θα κανει............

Εγω δεν ηρεμω με τιποτα μονο με ενα μωρακι ;)

Τον αντρα μου τον εχω ξεκανει αφου μου λεει οτι ωρες ωρες νιωθει πως τον εκμεταλλευομαι :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ελα μωρε του λεω πως κανεις ετσι :?:?:lol::lol::lol:

Για την δουλεια που λες ειδες τωρα ειναι η ευκαιρια σου να αποδειξεις πολλα και

να κανεις την σχεση σου με την γυναικα του boss πολυ καλυτερη ;)

Αλλα φανταζομαι για να λες εχει κανει λαθει τραγικα θα γινεται ενα μπαχαλο τρελο εκει.....

Ελπιζω γρηγορα να τα βαλεις ολα στην θεση τους :)

Ανθη εσυ περνεις απουσια εισαι εγκυουλα και το εχεις ριξει στο υπνο μου

φαινεται...............

Πως εισαι :?:

Στον μικρο ειπατε τιποτα :?:

Αχ μα ποσο χαιρομαι :D

Εγω εχθες πηγα εκανα νυχια με τζελ και τα εκανα κατι ωραια σχεδιακια εγιναν

τελεια........

Αυριο δουλευω ειναι η σειρα μου και δεν εχω καθολου ορεξη αρχισα να μην μπορω να ξυπναω

το πρωι νιωθω πολυ κουρασμενη......

Βλεπω και τον μικρο με τον αντρα μου να κοιμουνται του καλου καιρου και θελω και εγω :(

Σας φιλω ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βλεπω και τον μικρο με τον αντρα μου να κοιμουνται του καλου καιρου και θελω και εγω :(

Καλημέρα και καλή Παρασκευούλα σε όλες!!!!...όλο ζάχαρη και μέλι εύχομαι να είναι!!!!....και κρυουλιάρα, μπρρρρρρρρρρρ, φαντάζομαι εκεί πάνω σε σένα Βάσω πόσο κρύο θα κάνει...μόνο μην μου γράψεις βαθμούς...

Κάθε πρωί που ξυπνάω, διότι φεύγω πρώτη από το σπίτι για δουλειά, όλοι οι υπόλοιποι κοιμούνται, πάω και σκεπάζω τα παιδιά και ζηλεύω....νευριάζω που πρέπει να πάω για δουλειά μες το κρύο, πρωινιάτικα. Βέβαια το πρόβλημά μου είναι μέχρι να βγώ απότο σπίτι, μετά δεν με απασχολεί τίποτα.

Μεγειά τα νυχάκια....κοκέτα μου είσαι Βασούλα!!!! :lol::lol::lol:

Για να δούμε, θα δω άσπρη μέρα εδώ που είμαι, θα αναγνωρίσουν την αξία μου τόσα χρόνια???

Αυτά, αν είσαι το μεσημεράκι μέσα θα ξαναπμώ κατά τις 14:00 που φεύγει....φιλάκια για την ώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!τι κανετε?σημερα εφυγε και η μανουλα μου..ξεκουραστηκα λιγακι αλλα με περιμενει τετοιο διαβασμα για την εργασια ορεξη δεν εχω αλλα εμειναν μονο 2βδομαδες!!!τα νινακια μου καλα ειναι!!ο αλεξανδρουκος μου ειναι καλυτερα βεβαια παραμενει ταλιμπαν!!ο απολλωνας προσπαθει να περπατησει αλλα πεφτει..μπουσουλαει σε ολο το σπιτι θελεθ να παιζει με τα παιχνιδια του αλεξανδρου και γινεταθ χαμος :D;)

\ανθη μου χαρηκα που ολα ειναι καλα!!!να προσεχεις!!!Βασω μου χαλαρωσε....εαν δεν το ξεχασεις το κανεις πιο δυσκολο..απολαυσε τις ελευθερες επαφες...δεν υπαρχει κατι πιο ωραιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσάκια μου;;;

Χτες πήρα απουσία γιατί ο αντρούλης μου προσφέρθηκε να μου κάνει μασαζάκι και όπως καταλαβαίνετε ήταν αδύνατο να αρνηθώ....Μετά γλάρωσα, μεταφέρθηκα στο κρεβατάκι μου και κοιμήθηκα σαν πουλάκι..Τα συμπτώματα άρχισαν. Όχι τραγικά, αλλά έκαναν την εμφάνιση τους. Κάθε πρωί που ξυπνάω ζαλίζομαι αρκετά και έχω ανακατεμένο στομάχι. Δεν έχω κάνει ποτέ εμετό αλλά μου είναι πολύ δύσκολο να σηκωθώ από το κρεβάτι και να κάνω δουλειές..Μετά συνέρχομαι αλλά κατά τη διάρκεια της ημέρας τις αναγουλίτσες μου τις έχω που και που..Επίσης, πεινάω τρελάααααααα. Συνέχεια...Μια τρύπα στο στομαχάκι μου όλη την ώρα....Μη σας ζαλίζω, όμως, άλλο με τα δικά μου.

Βασούλα μου τα τεστάκια ωορρηξίας τα προτείνω ανεπιφύλακτα. Να παραγγείλεις από τη hometest.gr τα στικάκια. Σου στέλνουν πάρα πολλά, καθώς και 5 τεστ εγκυμοσύνης δώρο και όλα αυτά με 25 ευρώ (μαζί με τα έξοδα αποστολής). Θα υπολογίσεις πόση διάρκεια είχε ο μικρότερος κύκλος σου και θα τα αρχίσεις τη μέρα που προτείνουν τα τεστ. Θα σου φτάσουν για όλο το μήνα. Λένε ότι και το πολύ το σεξ κάνει το σπέρμα αδύναμο. Σκέφτεσαι λοιπόν να έρθει η μέρα της ωορρηξίας σου και ο αντρούλης σου να είναι νοκ άουτ;;;;;;; Δε λέει..Πάντως και τώρα μπορείς να κάνεις ένα (μόνο) τεστάκι (εγκυμοσύνης) να σου φύγει.

Τρακάρατε τρεις φορές :shock::shock::shock::shock: ;;;;;Γιατί καλέ;;;; Τι κάνατε άτακτα νιάτα;;;;

Α Βάσω έχω κι εγώ fb. Θα σου στείλω πμ για να με βρεις και μένα!

Ασπάκι μου πιστεύω ότι ήρθε η ώρα να δικαιωθείς στη δουλίτσα σου! Έρχεται στιγμή που όλοι δικαιώνονται. Το καλό είναι ότι η γυναίκα του αφεντικού άρχισε να αντιλαμβάνεται την αξία σου!Πάντως τόσα χρόνια δουλεύω μεσημέρι και θα μου φαινόταν αδύνατο να πρέπει να φύγω πρωί πρωί από το σπίτι...Θα έπρεπε βλέπεις να κοιμάμαι και νωρίς το βράδυ...Επίσης αδύνατο μου φαίνεται... :lol::lol::lol:

Έρη μου σ' ευχαριστώ πάρα πολύ για την ευχούλα σου! Να μας λες πιο συχνά τα νέα σου..Μη χάνεσαι βρε κοριτσάκι...Ο Κωστής σου καλά είναι;; Τέλεια η φωτό του, όπως πάντα!

Γεια σου Bikxar!Γράψε μας και κανά νέο σου...

Τόνια μου μεγάλη υπόθεση οι μαμάδες ε;;; Να της πεις να έρχεται συχνότερα! Όσο για το διάβασμα, υπομονή και 2 βδομαδούλες σου έμειναν μόνο..

Φανή καλά είστε;;;Ούτε εσύ μας είπες τα νέα σου.....

Αυτά και για σήμερα! Πολλά φιλάκια σε όλες και να έχετε ένα τέλειο Σαββατοκύριακο!!!!!! (Αν και μπορεί να μπω και μέσα στο ΣΚ).

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανθη μου κανε και εμενα add sto fb:nikostonia lemoni...

καλα ειστε?εμεις μια χαρα...ο νικολακης μου δουλευει απογευμα οποτε θα ειμαι μονη ολη μερα!!!! :?

εχετε χαιρετισματα απο την Φλωριανα!!!σας σκεφτεται και σας χαιρετα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου και καλη χρονια σε ολες!!! Ελπιζω να εισαστε ολες καλα!

Ανθη μου τωρα ειδα οτι εισαι εγκυουλα!!! Ποσο χαρηκα!!! :D Συγχαρητηρια κοπελα μου! Ευχομαι μια ηρεμη εγκυμοσυνη με ενα γερο μωρακι!! Και εμενα αντ στο Elena Kritharidou. ;)

Εμεις καλα, πολυ τρεξιμο με τα μικρα! Δεν μου μενει χρονος για τιποτα σχεδον...ουτε για μενα καλα καλα... Ο Γ. περπατησε χθες και εχω ψωφησει...ολο στον καναπε και στο τραπεζι πανω θελει να ειναι! Εγω αρχισα μαθηματα οδηγησης και σε εναμιση μηνα πρωτα ο θεος θα το παρω. Ακομα κανω θεωρια και σε λιγο καιρο θα ξεκινησω και οδηγηση. Η Ε. ειναι τοσο ατακτη που μου βγαζει το λαδι καθε μερα. Ευτυχως παει παιδικο τα πρωινα καi ησυχαζω λιγο.

Βασουλα μου ευχομαι καλη επιτυχια με τις προσπαθειες! Μην αγχωνεσαι καθολου και θα ερθει χωρις να το καταλαβεις καθολου.

Δεν προλαβα να σας διαβασω πολυ συγχωρεστε με. Σας σκεφτομαι συχνα. Φιλια πολλα σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!

Τόνια και Έλενα σας έκανα add!!!!!!

Ελενάκι σ' ευχαριστώ πάρα πολύ για την ευχούλα σου! Απ' το στόμα σου και στου Θεού το αυτί..Υπομονή με τα ζουζούνια..Δύσκολο με τα δύο το φαντάζομαι......

Τόνια μου δώσε στη Φλωριάννα χαιρετίσματα και από μένα. Γέννησε;;; Πήγαν όλα καλά;; Έκανε αγοράκι ή κοριτσάκι;;; Κανένα νέο της δε διάβασα....

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και γω θελω add σε οσες βλεπω στελνω αιτημα φιλιας οσες θα το δειτε στο φεις λεγομαι φανη χατζηχρηστου με κεφαλαια....τι κανετε?λενακι περπατησατε ε? μπραβο σας και μενα αυτο προσπαθει τωρα και ολο την εχω στο νου μου γιατι εχει φαει και κανα δυο τουμπες,λεπτο δεν καθεται στον κωλο της,ανθη μου απολαυσε το οσο μπορεις η εγκυμοσυνη ειναι τελεια περιοδος να ξερες ποσο την αναπολο,ΑΛΛΑ ΤΡΙΤΟ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ και τα δυο καλα ειναι...βασω συμφωνω με την τονια απολαυσε της ελευθερες επαφες που ειναι σουπερ!!!!!!!!!!!!!!και το νινακι δεν θα αργησει να ερθει.....γεια σου βικακι....ρια που εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσαρες!!!τι κανετε?εφω ειμαι μονοαχουλα δουλευει ο αντρουλης μου κλαψ κλαψ!!!

ανθη τι κανεις?βασουλα?λενακι?μαμυς?

η φλωριαννα περιμενει μεχρι τον αλλο μηνα αρχες να γεννησει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...