Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο16! Γεννητούρια Τέλος!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοριτσια μου...τι κάνετε?Εμείς καλά είμαστε...ο Στεφανάκος μου αντι στις 6 ξυπνησε στις 4:30 κ τσιριζε πολύ πεινασμενος...δεν ξερω γιατι...του εδωσα γαλα γιατι το λυπηθηκα κ ξανακοιμηθκε σχεδον αμεσως!

Αργοτερα θα παω για αποτριχωση κ θα τον αφησω για λιγο στη μαμα μου ή στον αντρα μου...

Στο μεταξυ εδω κ δυο μερες εχει πολλα αερια κ κλαιει πολυ οταν τον πιασει..κυριως τοαπογευμα...σαν κολικοι...κ λενε οτι στους 3 μηνες σταματανε...

΅Εσεις πού χαθηκατε όλες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSAKIA MOU!!!!!!TI KANETE???????EMEIS KALA EINAI POLY HSYXOS MEXRI TWRA O MPEMPIS...FTOU FTOU!!!!!!!!

MARAKI MOU KAI EMENA AYTES TIS MERES AKRIVWS STIS 7-7:30 ME TO POU FAEI KSEKINAEI MIA GRINIAAAAAAAAAAAA ALLO PRAGMA.....KOLIKOI PREPEI NA EINAI DEN EXIGITE ALLIWS!!!!!!!!!!!

TWRA O DIKOS SOU LES NA EXEI KOLIKOUS MWRE KAI AYTOS????ALLA LENE STAMATANE OTAN PAEI 3 MHNWN W????????

AX OTAN KLAINE XWRIS LOGO DEN TO MPORW KATHOLOU.......DEN ANTEXW NA TON VLEPW ETSI.......MA NA MHN MPOROUN NA MAS POU TI TA ENOXLEI RE GAMWTO!!!!!!!!!!!! :shock::shock::shock:

SAS VAZW KAI FWTO TOU MPEMPOULI MHN KSEXNIOMASTE!!!!!!!!!! :P:P:P:P:P

MA TI PAIDIA EXOUME KANEI??????????ASTERIAAAAAAAAAAAAAAAAA

post-11182-13873937889441_thumb.jpg

post-11182-13873937889543_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμαι και εγω...εμεις μια χαρα απο κολικους δεν την εχει πιασει τπτ..ακομα...ευτυχως ομως γιατι ηδη τα εχω παιξει...εμενα δεν γκρινιαζει αλλα την πιανει να μην κοιμαται και να μουγκριζει και ολο αναρωτιεμαι λες να πειναει??ωχ αυτο το πραγμα να μην ξερεις αν ειναι χορτατη η οχι...ελεος...ποτε και εμενα θα κοιμαται σερη...αχ τι καλα...ρε κοριτσια μιλαμε τα εχει βαλει τοσο με το ενα στιθος που το εχει ξανα κανει με πληγη...με πεθαινει..εχω αλλαξει 100 στασεις ρε τη ορθια τη ξαπλωτη τι απο πισω προς τα μπρος τπτ...μολις την βαλω στο αλλο στιθος νταννν ηρεμη χαραρη και ετσι..γαλα εχει γιατι βγαζει αρκετο...γιατι στην αρχη ελεγα μηπως δεν εχει..νομιζω οτι απλα δεν βολευεται..ειδικα ξαπλα στο δοκιμασα και ριχνει κατι κλωτσιδια..ειναι μουρλη η κινεζα...ριζχνει βουτια στη μαγιονεζα....χιχιχιχ...τι κανετε οι αλλες καλαααα...Νικηη χαρουμενα δευτερομηνογενεθλιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!Τι κανετε;Η μπεμπουλα με τρεχει και δεν προλαβαινω να γραψω!Σας διαβαζω ομως και χαιρομαι που ειναι ολα τα μπεμπακια μας καλα!

Εμεις σημερα γινομαστε 2 μηνων και θα βαλουμε το πρωτο μας εμβολιο! :? Βασικα μου ειπε πως ειναι 2...Και εσεις 2 βαλατε;

Σημερα πηγα και στην γυναικολογο,το ειχα αμελησει!Ολα καλα,μονο λιγα υγρα ειχα.Μου εκανε καλλιεργεια και ευχομαι να μην εχω κατι.Γιατι περιμενουμε το αποτελεσμα για να μας επιτρεψει να εχουμε επαφες. :oops:

Η μικρη μου εδω και μερικες μερες εχει χαλασει τελειως το προγραμμα της...Ξυπναει καθε 2μιση ωρες την νυχτα για να φαει!Δεν αντεχω αλλο το ξενυχτι...Καμια φορα ξυπναει και χωρις να πειναει και παιζει. :? Στις 5:30 λες και εχει ξυπνητηρι ξυπναει και συνηθως δεν ξανακοιμαται μεχρι τις 9-10...Εχω απελπιστει... :( Το βραδυ για να κοιμηθει την πιανει υπερενταση και κλαιει...Παει 11-12 για να κοιμηθει και μονο οταν την βαλω στο στηθος ηρεμει.Τι να κανω;Εχω κουραστει παρα πολυ...

Χθες πηγαμε και της καναμε τον υπερηχο για να δουμε για την παλινδρομηση.Την θηλασα εκει γιατι επρεπε να εχει φαει μολις.Τελικα δεν εχει τιποτα απολυτως! :D Ειναι απο λαιμαργια οι γουλιτσες.Μου ειπε και εκεινος οτι σπανια τα μωρα που θηλαζουν παρουσιαζουν παλινδρομηση.Ο υπερηχος στοιχησε μονο 40 ευρω,νομιζα πως θα εκανε παραπανω.

Κατερινακι,ειπες για τα φορμακια με τις τσεπουλες και εφαγα φλασια! :lol: Και τα δικα μας του Μαδερκερ εχουν τσεπουλες και αναρρωτιομουν σε τι χρησιμευουν! :lol: Τελικα της εβαλα μεσα τα χερακια να μην κρυωνουν.Αδικα αγορασα γαντακια!Ολα νας τα φορμακια ειναι ετσι.Ευχαριστω που αθελα σου με βοηθησες! :D

Χθες μετα τον υπερηχο πηγαμε απο την πεθερα μου για φαγητο.Και μετα να αλλαξω κατι ρουχαλακια που της ειχα παρει και ηταν μικρα!Και τελικα της πηρα και αλλα τοσα!Και ενα χοντρο μπουφαν για τον χειμωνα.Ειχε και φορμες εξοδου αλλα δεν πηρα.Μου φανηκε υπερβολικο για εδω,μιας και δεν κανει πολλα κρυα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!!!!!!

Είμαι κομμάτια!!!!!!! Ουφφφφφφφφ................

:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?

Περάσαμε πολύ δύσκολη νύχτα οι περανέργειες του εμβολίου αργήσανε μία μέρα..... πολύ κλάμα..... πολύύύ γκρίνια..... ελαφρύ πυρετάκι..... μας ηρέμησε το ντεπονάκι λιγάκι..... κι εγώ ως ψύχραιμη και δυνατή μανούλα κλάμααααααααααα..........

Τώρα είμαστε αραχτοί στο ρηλαξάκι μας μεταξύ ύπνου-ξύπνιου & συνομιλούμε με το πολύχρωμο σκυλάκι μας....... αγκούύύύύύύύύ!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εγώ γι΄ακόμη μία φορά αρμέγομαι.... δεν έχω πολύ γάλα σήμερα..... ειδικά στο αριστερό στήθος...... ίσως επειδή δεν είμαι καλά..... είμαι πολύ στενοχωρημένη & κουρασμένη...... ο μικρός σήμερα ούτε να το δει το μεμέ..... τουλαχιστον όταν ακούει την φωνή μου ηρεμεί η καρδούλα μου.... θέλουμε συνέεέεχεια αγκαλίτσα.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bαλαμε τα εμβολιακια μας.Εκλαψε το μαναρακι μου... :(:(:(:( Ηθελα να κλαψω και εγω αλλα κρατηθηκα.Την εβαλα αμεσως στο στηθος για να ηρεμησει.Τωρα κοιμηθηκε.Ευχομαι να μην κανει πυρετο.

Κατα τ'αλλα πηγαμε 4690!Πηραμε 1 κιλο και 80 γραμμαρια μεσα σε ενα μηνα!Και ολα αυτα μονο με το γαλατακι της μαμας!Νοιωθω πολυ περηφανη που τα καταφερα ως τωρα με τον θηλασμο.Μου ειπε πολλα μπραβο ο γιατρος για την αναπτυξη της μπεμπουλας! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τιτινακι πεθαίνω με το τιγράκι σου..................... είναι απίστευτο μουτράκι...κ το φορμάκι είναι φοβερό..............................

Μαρακι, τονια κίσκα βεβουλίνο κ πιπίτσα μου σας φιλώ εγω κ ο μπέμπης.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!

Νικακι το εμβολιο που καναμε εμεις ηταν ενα.Το infarix hexa,το οποιο περιλαμβανει και την ηπατιτιδα β.Εσεις προφανως θα κανετε το απλο ινφαριξ και ξεχωριστα της ηπατιτιδας β( engerix ).Στο ΙΚΑ τα κανουν ξεχωριστα,εμεις στο στρατο εχει ευτυχως ο καθε παιδιατρος να κανει οτι σχημα εμβολιων θελει ,οποτε ευτυχως γλιτωσαμε μια τσιμπια.

Στις 27/10 θα παμε για το επομενο εμβολιο του Πνευμονιοκοκκου.Καθε μηνα απο δω και περα την ιδια δουλεια θα εχουμε.

Κι εγω τα ιδια φορμακια απο το mothercare εχω.κι εγω το σκεφτομαι για ολοσωμη φορμα εξοδου και μαλλον θα περιοριστω σε ενα καλο ζεστο μπουφανακι.Μαλιστα θα παμε αυριο ολοι μαζι να το παρουμε.

Τι νουμερο το πηρες Νικη;Ελεγα να το παρω μεγαλυτερο ( 6-9μηνων).Βλακεια θα κανω;

Εχω αρχισει να δυσκολευομαι πολυ να τον κοιμησω τα βραδια.Εχθες κοιμηθηκε διπλα μου με τα χιλια ζορια.Βαρεθηκα να σηκωνομαι για να του βαλω την πιπιλα.Αφηστε που το μομπιλ που καποτε το νανουριζε,τωρα τον ξεσηκωνει και καθεται και γελαει και φωναζει μες στην νυχτα.Πλακα εχει!!!

:):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bαλαμε τα εμβολιακια μας.Εκλαψε το μαναρακι μου... :(:(:(:( Ηθελα να κλαψω και εγω αλλα κρατηθηκα.Την εβαλα αμεσως στο στηθος για να ηρεμησει.Τωρα κοιμηθηκε.Ευχομαι να μην κανει πυρετο.

Κατα τ'αλλα πηγαμε 4690!Πηραμε 1 κιλο και 80 γραμμαρια μεσα σε ενα μηνα!Και ολα αυτα μονο με το γαλατακι της μαμας!Νοιωθω πολυ περηφανη που τα καταφερα ως τωρα με τον θηλασμο.Μου ειπε πολλα μπραβο ο γιατρος για την αναπτυξη της μπεμπουλας! :D

Αχου μωρε μια φατσουλα!!!Παει κι αυτο.Ελπιζω να πανε ολα καλα σαν εμας.ο μικρος μου τρεις μερες κοιμοταν σαν μαστουρωμενος.ουτε πυρετο εκανε.μονο λιγη γκρινιτσα σαν παραπονο.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακι αγαπω φατσουλα με κλειστο ματακι!Πολυ μαγκακι ο μικρος!Απο τωρα ξερει πως να κανει καμακι στα κοριτσακια,χαχαχα!Κουκλιιιιιιιιιι!!! :D

Τονια εμεις καναμε του πνευμονιοκοκκου και το 5πλο.Την ηπατιτιδας θα το κανουμε στον 7ο μηνα.Στο βιβλιαριο που εχει το εθνικο προγραμμα εμβολιασμου ,αυτα γραφει για τον 2ο μηνα και της ηπατιτιδας.Εσεις θα κανετε και αλλο μεσα στον 2ο μηνα;Καθε παιδιατρος τα κανει οπως θελει μαλλον...

Το μπουφανακι το πηρα 6-9 φυσικα,να μην παιρνω μετα αλλο...Εκανε και 60 ευρω! :shock:

Νικολ και Πηνελοπη καλο απογευμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου...τι κάνετε?Εμείς ετοιμαζόμαστε να πάμε στους κουμπάρους μας για φαγητό.

Συμπεθέρα βάλατε εμβόλιο??Ισως να είναι ανήσυχη σήμερα αλλά θα περάσει...Μπράβο σας για τα κιλά...είδες τι καλά που τα κατάφερες με το θηλασμό???μπράβο σας!!

Τόνια μου πολλά φιλιά..

Νικόλ μου τι κάνει ο μπέμπης??

Πιπίτσα μου περαστικά σας!

Εύη μου βαλε το γαλατακι σου στο στηθος που εκανε ΄πληγη..

Σας γραφω βιαστικά...σας φιλώ όλες...και καλό βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καληπερα κοριτσια..........χανομαι λιγο αυτες τις μερες...τα πρωινα προσπαθω η ερμη να κανω την γενικη για να στρωσω αλλα οι ωρες περιορισμενες,μια με την μπεμπα κ μετα της 12 εχω κ την μεγαλη οποτε με βλεπω σε καμια βδομαδα να τελειωνω...τουλαχιστον απο βδομαδα θα ειναι τρεις μερες πρωινα ο αντρας μου σπιτι να ασχολειται με την μικρη μπας κ τελειωσω...

ακουω για εμβολια...εμεις στις 3 νοεμριου θα κανουμε τα πρωτα το πρεβεναρ κ το ινφαριξ χεξα(δεν το χορηγει το ικα,κανουν μονο το απλο με τα 5 στελεχη)...ο δικος μας παιδιατρος ακολουθει το συστημα το αμερικανικο που κανουν τα πολυδυναμα εμβολια οποτε ανα δυο μηνες μεχρι τον 8ο θα εχουμε τελειωσει...μετα τα επαναληπτικα μια στις τοσες....στην πρωτη μου κορη εκανα αυτα που κανουν οι περισσοτεροι κ πηγαιναμε καθε μηνα...ριξαμε πολλα δακρυα...τουλαχιστον τωρα θα γλιτωσουμε τσιμπηματα....

κ η δικια μου εχει λιγο χαλασει το προγραμμα της...μενει περισσοτερες ωρες ξυπνητη...ευτυχως δεν γκρινιαζει αλλα τρωμε πολυυυυυυυυυυ!!!εχουμε γινει αυτοκολλητες ολη την μερα.το καλο ειναι που εχω την μεγαλη μου κ οταν χρειαστει την κουναει κ με το ριλαξ οταν εχω δουλεια...πολυ με βοηθαει το καμαρι μου...κ αν γκρινιαζει παει απο πανω της κ της μιλαει κ την πασπατευει κ το μαμουνι σταματαει.

σας καληνυχτω....παω για μπανιο κ να περιμενω τον αντρα μου!!!καλο βραδυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια το κανετε??εμεις ειμαστε καλα!!Δοξα τω θεο..

Λοιπον η καλλιεργια ουρω της Δευτερα βγηκε επιμολυσματικο το δειγμα κ δεν εκαναν κ επρεπε να ξανακανουμε..χτες εγω του πηρα μονη μου ουρα κ τα πηγα εδω κοντα μου...κ βγηκε καθαρη!!Ελα μου ομως που θελουν επαναληψη..κ παμε σημερα να του παρουμε παλι ουρα..βαζω σακουλακι..κ να μην πινει γαλα τελικα κανει κάκα..βγαζουμε σακουλακι τον πλενω την ωρα που παω να βαλω το σακουλακι κατουραει ξανα μανα πλυσιμομολις παει ο αντρας μου να τον κανει με ορο τσουρ τα ιδια!!!!

Φρικαραμε τελειως..τελικα ον πηγα βιοιατρικη τον επλυναν κ λπ εφαγε κιολας κ του πηραν δειγμα!!

Αυριο τα αποτελεσματα!!

Χριστινακι το φορμακι τελειοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!Θελω κ γωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!

Νικακι μου χαρομαι που ολα μια χαρα με την μικρουλα σου!!!!!!!!!Κ συγχαρητηρια που τακαταφερες με τον θηλασμο!!!!Οσο για τοξενυχτι υπομονη..εμεις γινομαστε 3ων κ ακομη!!!Εγω ειμαι μονη μου ολη μερα κ ουτε για μπανιο δεν προλαβαινω να κανω!!Ειδες τα τσεπακια εξυπνα??

Μαρακι μου απλα θα πειναγε μην αγχωνεσαι κ μενα ενω 3-4 μερες απο τις 4 ξυπναγεστις 9 σημερα ξυπνησε 7 κ εφαγε 170!!

Εμεις τουλαχιστον στρωσαμε στο θεμα του υπνου 23.00 νανι ξερος!!!

Τονιαεγω τη βρηκα την λυση με ζεστο μπανακι πριν να κοιμηθει..δηλ το ν ταιζω 8-9 κ μετα απο μια ωρα μπανακι κ γινεται αλοιφη!!!Σε λιγοτερο απο μιση ωρα κοιμαται ξερος!!!!

Πιπιτσα δυσκολο να κλαινε κ ναμην μπορουμε να τα ηρεμησουμε αλλα τι να κανουμε υπομονη!!

Φιλακιαααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικακι εμεις του πνευμονιοκοκκου θα το κανουμε τωρα στον 3ο μηνα.στον 2ο καναμε μονο το 6πλο,το οποιο θα κανουμε επαναληψη στον 4ο.Ο καθε γιατρος εχει το συστημα του,τελικα.

Κατερινα μου καλα κανεις και τον κανεις μπανιο αφου τον ταισεις.Εγω τον κανω μπανιο κατα τις 8 το απογευμα και μετα τον ταιζω.Μαλλον ειναι λαθος μου.Θα φροντιζω να τον κανω πιο αργα και να τον βαζω κατευθειαν στη κουνια.

Τι τραβηξατε παλι βρε κοριτσακι μου!Χαρα στο κουραγιο σου!

Μολις εφαγα μια τονοσαλατα και τωρα καθησα να χαλαρωσω.Το μωρο κοιμαται σαν αγγελουδι.

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!! :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια

Εγώ είμαι αντικατάσταση για 3 μέρες – μέχρι σήμερα δηλαδή στο σχολείο της περιοχής μου. Τέλεια. Οι μαθητές είναι σχετικά καλοί, θα ταν καλή φάση να έμενα περισσότερο αλλά δυστυχώς είναι φαρυγγίτιδα μόνο που έχει η κοπέλα που αντικαθιστώ. Κακιες, πλάκα κάνω δεν θέλω να αρρωστήσει η κοπέλα περισσότερο για να μείνω εγώ.

Σήμερα τον πήρα αγκαλίτσα στις 6 να το θηλάσω πριν πάω δουλεια και το απόλαυσε. Εμένα ξυπνά με φωνούλες ολο, εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε, οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο. Τώρα κρατάμε τα παιχνιδάκια μας και παίζουμε. Εννοείται τα χεράκια μας είναι πάντα στο στόμα μας και γεμάτο σάλια τα ρουχαλάκια μας. Χθες άρχισε νέους ήχους ανάμεικτους. Σαν να μιλούσε κανονικά μια ξένη γλώσσα, ρίξαμε γέλιο με τον άνδρα μου.

Διόσα μου τι είναι η άδεια ανατροφής;;;;

Κατερίνα μου να τελειώνετε και σεις, να ηρεμήσετε, πολύ αγχος.Ολα μια χαρά θα ναι

Τιτίνα το γιο σου μοντέλο τον έκανες, άλλαξε άλλαξε ρουχαλάκια.

Αέρινη μου χτες για να καταλάβεις ήρθε το βοήθημα τοκετού και το μωρό μου είναι σχεδόν 4,5. Το επίδομα μητρότητας ήρθε σε 3 άνισες δόσεις. Πρώτη επιταγή για 2 εβδομάδες, μετά η άλλη για 16 εβδομάδες!!!!!!! Και η τελευταία για 1 εβδομάδα!

Και μείς Μαράκι μου σκεφτόμαστε για την επέτειο. Το Σάββατο έχουμε βάφτιση στο Δευτερά και γάμο στην Αθηένου. Για να δω πως θα τα συνδυάσουμε.

Σοφίτσα τι γλυκουλίνες είναι οι κορούλες σου.

Νίκη μπράβο σου με το θηλασμό το μωράκι σου δεν χρειάζεται τίποτα άλλο, το βάρος που έβαλε τέλειο.

Κίσκα, Τόνια Πιπίτσα, Sisi καλημέρα.

Φιλιά πολλά και θα τα πούμε μετά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

τι κανετε;;;

σκορποχωρι γιναμε...χαχαχαχ

Συμπεθερα η νυφουλα μου ειναι μελαχροινη...σαν το μελανουρι τον γαμπρο σου!!!

και τα μεγαλα μας ειναι ασπροκερασα!!!

Υπομονη με τις δουλιες..και εγω μια απο τα ιδια...μη το συζητας...

ολο το σπιτι μυριζει λεβαντα απο τα σκοροκτονα

Κατα τα αλλα καλα

Κατερινα υπομονη...και μησαςξανατυχει καμια ουρολοιμωξη....κουραγιο μανα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες μου.......

Κατερινακι καλα αποτελεσματα...

Τονια τι χειλάρες εχει το μωρό σας? .....όσο πιο κοντινη η φωτο τοσο πιο ωραιος....

beboulino μου κ εγω όλα μεγαλύτερα τα παιρνω....κ φυσικά πολλα δεν τα προλαβαίνουμε.... :D

Μαρακι μου ο μπεμπάκος μου εχει θέμα δυσκολίας στο να ενεργηθεί πλέον σφίγγεται η ψυχούλα κοκκινίζει μουγκρίζει :cry: κ τίποτα, 1 φορά τη μέρα η καθε 2 μέρες, αλλαζουμε γαλατα....αλλα μαλλον θα τον παω γιατρο να τον δει απο βδομάδα..........ταλαιπωριεται το μωρακι μου.

Chrystalleni ,Cesilia και σισακι Τα φιλια μου.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!Τι κανετε;

Κατερινακι τι ταλαιπωρια τραβαει ο μικρουλης σου;Ευχομαι να ειναι περαστικα και να μην ξαναπαθει τιποτα το ζουζουνακι!

Βρε κοριτσια,εχω μπερδευτει με το εμβολιο...Εμεις γιατι δεν καναμε το ινφαριξ ουτε το απλο ουτε το χεξα;Ξερετε τι διαφορα εχουν;Μηπως δεν ειναι καλο αυτο που καναμε εμεις; :roll: Ειναι το prevenal και το pentavat...Μου ειπε πως στον 7ο θα κανουμε της ηπατιτιδας...Ανησυχησα τωρα... :roll:

Τονια κουκλος ο μικρουλης σου!!!

Καλημερα σε λες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια τι κάνετε? Εγώ τα'χω παίξει κυριολεκτικα!!Τον πιανει ενα εντονο κλάμα, τεντώνεται ολόκληρος κ δεν ηρεμει με τίποτα...μετα εξαντλείται, κοιμάται, ξυπναει κι ειναι μες στα γελια...κ μετα πάλι απο την αρχη...τι να εχει αραγε? εχω απελπιστει, σκεφτομαι να τον παω παιδιατρο..εχει κ πολλα σαλια κ πρσπαθει να βαλει με μανια στο στομα την πιπιλα κ τα χερια του..αληθεια νιωθω πολυ χαλια σημερα...

Νικη μου μην αγχωνεσαι κ καθε γιατρος τα βαζει διαφορετικά..

Κατερινα μου ευχομαι να μην ταλαιπωρηθει αλλο το μωρακι σου κ οι εξετασεις να ειναι σουπερ...

Νικολ μου ελπιζω να βρειτε μια λυση με τη δυσκιλιοτητα, ξερω πόσο δυσκολο ειναι...

Χρυσταλλένη μου το βοηθημα τοκετου εμενα ακομη να ερθει...αναμενω!Ελπιζω να πετυχεις καμια καλή αντικατάσταση...

Μιχαελα καλες δουλιτσες...μπραβο στη μεγαλη σου που βοηθαει/..

Χρυσα πώς είστε με το κρυωμα?

Τονια, Γιελζ, Ευη, Πιπίτσα κι ολες οι αλλες πολλα φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα μηπως εχει κολικους ο Στεφανακος;Μηπως περναει αλμα αναπτυξης;Τα σαλακια ειναι φυσιολογικα,ρωτησα χθες τον παιδιατρο γιατι και η δικη μου τα ιδια κανει.Κουραγιο Μαρακι,θα περασει...Και εμενα η μικρη εχει χαλασει τελειως τγο βραδυνο της προγραμμα και εχω γινει ζομπι...Δεν ξερω ποτε ξυπναω και ποτε κοιμαμαι,τις λιγες ωρες που κοιμαμαι... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου μηπως πεινάει κ άλλο? Εμενα το κάνει αυτο όταν του δίνω το συμπλήρωμα....τρελένεται γιατι μάλλον πειναει πολύ αλλα δεν του αρεσει το ξένο γάλα.....μόλις του δίνω στήθος ..εχει δεν εχει γάλα ..ηρεμεί.....

Βεβουλίνο μου προσπάθησε να μην κοιμάται την ημέρα, αν την απασχολείς...κ το βραδακυ μπανακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...