Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο16! Γεννητούρια Τέλος!!!!


Recommended Posts

geia sas koritsia...emeis molis girisame apo to xorio,pigame sti mama m gia proti fota me tin kouklitsa m :D:D:D xara pou ekanan pou tin pigame den legete, kai irthame piso fortomenoi me pampers kai moromantila (doro tis giagias) alla ok xreiazontai :D:D:D

loipon me to thilasmo nomizo oti ta pame pio kala...3eno den tis edosa akoma ara eimaste ok

pipitsa m mila me to kalo s gia to ti antimetopizeis giati merikes fores oi antres den mporoun na mpoun sti thesi mas kai na katalavoun oti pairnoume diskola...apla den to skeutontai ;)

dosia m kai emena me ta makromanika koimatai pio kala

beboulina koukla i koroula s

chrystalleni m kali arxi me ti douleia...kai i antikatastasi einai mia arxi ;)

maraki kai chrystalleni m pigate sto hamleys? exei teleia pragmatakia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γειααααα φιλεναδες...

Νικη μου τι χαμογελακι φατσακι ομορφο ειναι αυτοοο...

αερινη μου..μια χαρα ειναι καθε 3 ωρες..και εμενα ετσι τρωει..βεβαια εχει και τις μερες της...υπαρχουν μερες που τρωει καθε 1-2 ωρες απο λιγο και σημερα πχ...τρωει καθε 3-4-5 ωρες...δεν την ξυπναω την αφηνω μονη της να ξυπνησει και να φαει οσο νομιζει..και εγω ενα στιθος τη φορα τησς δινω γιατι οταν της εδινα λιγο και λιγο της χαλαγα την ροη και νευριαζε...παντως οταν την κανω μπανιο ριχνει κατι υπνους..δεν θελει να ξυπνησει...συνηθως το βραδυ μου τρωει καπου στις 7-8 και μετα απο κανα 5ωρο θα ξαναφαει...την ημερα ομως μπορει να φαει και σε πιο συντομα διαστηματα...καλεεε με τις δουλειεςς τι κανετε??εγω προσπαθω να μαζευω καθε μερα απο λιγο...αλλα μια χαρα χαλια ειναι το σπιτι...τουλαχιστον προλαβαινω να φτιαχνω φαγητο...αχχχ να ρθει η μανα μου να κανει τιποταααα...φιλακιαα πολλααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SAS KORITSAKIA!!!!!!!!!!!!KATERINAKI KOUKLOS O MIKROS SOU!!!!!!!KAI TI XOMOGELO PANAGITSA MOU!!!!!

RE KORITSIA O MIKROS APO EXTHES EINAI POLY ANHSYXOS.......APO EKEI POU KOIMOTA APO TO MESIMERI MEXRI TO APOGEYMA ME DIALEIMATA GIA FAGHTO VEVAI...APO EXTHES DEN XERW GIATI ALLA KOIMATAI LIGO META TO TAISMA KAI META DEN MPOREI NA KLEISEI MATI KAI OLO KLAIEI KAI GRINIAZEI........DEN XERW TI NA KANW..,KAI STO KAROTSI TON EVALA KAI STO RELAX KAI STON MARSIPO...TIPOTA...MHPWS EINAI EPEIDH EGINE ENOS MHNWN KAI ALLAXE PROGRAMA???H EINAI KOLIKOI????????????TA PODIA DEN TA POLYLIGIZEI PANTWS OTAN TO KANEI AYTO!!!!!!!!EPISIS EXEI PARA POLLA AERIA AYTES TIS MERES!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπας και περναει καμια φαση ο μικρος...ξερεις καμια φορα τα πιανει και η γκρινια τους ετσι χωρις λογω...και εμενα την πιανει καμια φορα και ενω θελει πιπιλα δεν την θελει και τσιμπιεται και ετσι...οχι για πολυ αλλα οτι και αν της κανω δεν το θελει..τελικα το βρισκει μονη της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA MANOULES!!!!!!EVAKI EMENA GRINIAZEI GIA ARKETH WRA KAI DEN XEREI TI THELEI.....MAKARI NA PERNAEI FASH....GIATI THA TRELATHWWWWWWWWWWWWWWW :o:o:o:o:o:o

SHMERA THA PAME EPISKEPSG STHN ALLH MAS GIAGIA EXEI GENETHLEIA SHMERA KAI THELEI NA THS PAME DWRO TON MPEMPI..AXAXAXAXAXAXA :lol::lol::lol::lol: GIA NA DOUME...O MPEMPIS THA KANEI SHMERA THN HRWIKH EXODOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!ELPIZW NA MHN EINAI POLY GRINIAROULIS......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!

Τιτινα προσεχε το το μωρουλι σου.μην εχει πολυ κοσμο στα γενεθλια,γιατι ειναι πολυ μικρουλης ακομα και δεν κανει να ερχεται σε επαφη με πολυ κοσμο.Ασε που με τετοια φατσουλα θα θελουν ολοι να τον παρουν αγκαλια.

Αερινη και με εμενα μου φαινεται οτι τωρα που του φοραω μακρυμανικα κοιμαται πιο καλα.χουχουλιαζει στο κουνακι του και κοιμαται πιο πολλες ωρες.μαλλον τα καημενα με την ζεστη υποφεραν.

Δεν σας ειπα! Προχθες εφαγε στις 11 το βραδυ και μου ξυπνησε 6.30 το πρωι.αφου σηκωθηκα στις 4 τρομαγμενη και τον εψαχνα.Δεν το ειχε ξανακανει.Αλλα κι εγω ξεραθηκα στον υπνο. :):):)

Σημερα τρωμε μπιφτεκια με πατατες στο φουρνο.εσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλημέρα, πίνω το καφεδάκι μου στο γραφείο...μόλις ήρθα απο δουλίτσες εξω...

Κατερινακι μου είναι πολύ ΟΜΟΡΦΟ μουτράκι το μωράκι σου..........θέλω να το ρουφήξωω..φτου φτου....θα ξανβρει ρυθμούς αυτο είναι το μονο σίγουρο...μετα απο τόσα λογικο ήταν να αποσυντονιστει το μωρακι.

και φυσικά τι να πω κ για το μωρό της Νίκης είναι κουκλιτσααααααααα.....

βρε κορίτσια δεν είμαι ευγενική είναι πραγματικά ΠΟΛΥ όμορφα τα μωράκια σας ΟΛΑ........αντε θα βαλω κ τον δικό μου.....κουκουβάγια.δεν λες τιποτα.. :D:D

Σήμερα το απόγευμα εχουμε εμβόλιο....αχ το μαναρακι μου να μην πονέσει............ανυπομονώ να μαθω το βάρος του γιατι εχουμε μειώσει πολύ το ξένο γαλα κ εχω αγχος αν τρεφεται σωστά απο εμένα....φτασαμε να πίνουμε 300-400 ξένο τη μέρα ενω πριν 1 μήνα έπινε 600άρια.....άρα δικό μου πρέπει να πίνει τουλάχιστον 400..........για να δούμε ..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα Νικολ μου δικιο εχειςςς μα τι μωρακια ειναι αυτα που εχουμε...πρεπει να μας πληρωνουν να κανουμε παιδιαα....χαχχ...Νικολ μου Πατρα θυμαμαι ειπες οτι μενεις εε??Που γεννησες??Πλεον παω συχνα..αλλαξα γιατρο και παω πατρα αμα γινει καμια συνατηση να βρεθουμε..εμεις την Παρασκευη εχουμε γιατρο και μετα λεω να περασω και απο τα τζαμπο στην εθνικη...να παρω κανα επιθεμα για το στιθος...ρε κοριτσια στο φαμρμακειο το εχουν 6ευρω...ελεος..για επιθεματα μιλαμε..πιο ακριβα και απο πανες...χιχι...ετοιμαζεται το κινεζακι για φαι...την ακουω που μουγκριζει...και εμεις μπιφτεκακια σημερα...αλλα νομιζω με ρυζοτο θα τα κανω...φιλιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας παρεούλα μου..τι κάνετε?Εμεις μόλις γυρίσαμε απο τον παιδίατρο...Τον πήρα εκτακτως στο γιατρο γιατι μου φάνηκε ότι κάτι τον ενοχλει..χθες όλο το απόγευμα έκλαιγε και δεν ηρεμούσε ότι κι αν κάναμε..Το γάλα με το ζόρι το έπινε...Πηγαμε ευτυχως δεν εχουμε κατι σοβαρό, παρά μονο λιγο ερεθισμένο λαιμο που προφανώς αυτό τον ενοχλεί. Μας έδωσε σιροπάκι να πίνουμε...Γιναμε 6.300γρ και 58 εκ..είμαστε λιγο κοντοι νομίζω αλλά δεν πειράζει!! :lol::lol::lol:

Το Σ/κ όλο βόλτες κάναμε αλλά τον μικρό τον είχα με μακρυμάνικο και ενα σεντονάκι, κι οταν βραδυαζε και με κουβερτούλα!

Εσείς τι κάνετε?Δεν θυμάμαι πολλά απο όσα γράψατε...

Τονια κι εμένα το έκανε μονος του να κοιμάται τόσο και μετά το κρατησε..ευχομαι να κρατησει κι εσένα..

Σας ειχα πει που εδω και 3 μέρες ξυπνουσε στις 4 αντι στις 6 που εχουμε το πρόγραμμα μας ε??Προχθες πάλι ξύπνησε αλλα δεν τον πήρα αγκαλια, τον αφησα να μουγκριζει σαν φάλαινα όπως λέει κι η Εύη :lol: και στο τέλος ξανακοιμηθηκε και ξύπνησε στις 6..Χθες πήγε να ξυπνησεις στις 4 και κάτι και του εδωσα την πιπίλα και κοιμοταν μεχρι 6:30! :D:D

Νικόλ μου καλό εμβόλιο σήμερα!

Χριστίνακι η πρώτη σας έξοδος σήμερα??Αν εχει κόσμο όχι πολλές αγκαλιές και καλά να περάσετε!!!

Μιχαέλα μου έχετε το γάμο το Σαββατο ε? Περιμένουμε να δουμε το φόρεμα σου!!Τελικά καλά κατάλαβα ότι κρύωσε ο μικρός μου...Κι ειχα και τον άντρα μου να λεει οτι ολο το κακό έχω στο μυαλό μου...ενστικτο της μάνας!!! :lol::lol::lol:

Πιπίτσα π'ως περάσατε στις βολτούλες σας???

Χρυσταλλένη σημερα η πρωτη μερα στο σχολείο ε??Περιμένουμε νέα!!

Γιελιζ άρχισες τη διατροφή???

Αέρινη δεν πήγα στο hamley's αλλα μου είπαν ότι είναι πολύ ακριβό, ισχύει???

Εύη τι κάνουν τα μικρά σου??

Εγώ μαλλον σαλάτα θα φάω προς το παρόν!

ΟΙ υπολοιπες τι κάνετε??? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι κοριτσαρα μου απο Πάτρα είμαι γέννησα στο Ολύμπιο...

Τα επιθέματα chicco τα ειχα πάρει 5 Ε απο τα Jumbo.........ε δεν τα λες κ φτηνα..ευτυχως δεν τα πολυχρειάζομαι..η μάλλον δυστηχως γιατι αν τα χρειαζόμουν θα ειχα πιο πολυ γάλα.......

καλημερα Μαρακι μου, και εμενα ο μπέμπης μια απο τα ίδια τ αεπαιξα χθες..δεν έπινε το ξένο γάλα με τίποτα μόνο 290 όλη μέρα κ μόλις τον έβαζα στήθος ηρεμούσε ....όλη μέρα με τα μεμε έξω...έχουν δεν εχουν γάλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maraki μονο ευχομαι να μου κρατησει αυτα τα ωραρια.

nikol καλο εμβολιο.ο μικρος μου ευτυχως το περασε ηρεμα.χωρις πυρετο και γκρινιες.λιγο γκρινιτσα και πολυ υπνο.σαν μαστουρωμενο ηταν το καημενο.

Εμας μας εκανε και της ηπατιτιδας β μαζι.εσεις το κανατε απο τωρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε maraki πως κρυωσε το νινι σου;δηλαλη ποναει το λαιμουδακι του;περαστικα σας!!!

Ρε κοριτσια,παλι θυμηθηκα μια κοπελα τη Χριστινα που γεννησε ενα κοριτσακι που ειχε κανει πυρετο μολις βγηκαν απο το μαιευτηριο.την θυμαστε;νομιζω ηταν στρατιωτικος.τι να εγινε τελικα;εχει καμια επικοινωνια μαζι της;Δεν ξαναμπηκε στο forum απο τοτε.λετε να συναιβει κατι δυσαρεστο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας φιλενάδες!! Τι κάνετε?? Καλή εβδομάδα να έχουμε!!

Εγώ έβαλα το τσιμπουράκι μου στο βυζί και έκατσα να δώ τα νέα σας!!

Μαράκι μου περαστικά στο Στεφανάκο σου!! Να γίνει αμέσως καλά εύχομαι!! Πήγατε 6300?? Μπράααβο σας!!!

Κατερινάκι είναι κουκλάκι ο γιόκας σου!!! Μαγουλάκια για δάγκωμα!!

Χρυσταλλενη μου καλή αρχή!!

Τόνια μου άντε κάνατε και εσείς την αρχή με τον ύπνο εύχομαι να κρατήσει!!

Εύη πολύ γέλασα με το Πρέπει να μας πληρώνουν να κάνουμε παιδιά!!! Λές να ζητήσω λεφτά απο τον άντρα μου??? :lol::lol::lol: Για τα επιθέματα τώρα ... εγώ δοκίμασα medela - Nuk- Chicco και τα καλύτερα είναι τα chicco σου τα συνιστώ! Εγώ τα αγοράζω απο εδώ http://www.tofarmakeiomou.gr/eshop/index.php/mother-child/mother-products.html?p=3 4,21€ τα 30

Νικολ μου καλό εμβόλιο!!! Εύχομαι να μην πονέσει καθόλου το αγοράκι σου!

Τα επιθέματα τα πήρες 5 € τα 30? Μια χαρά τιμή είναι πιστεψέ με! Τα medela τα πουλάνε 8,50 € τα 30!!! Και δεν είναι και τόσο καλά!

Μαράκι τελικά σήμερα ξεκίνησα τη διατροφή... το Σ/Κ ο μπαμπάς μου έφερε απο το παγωτό που μαρέσει πολύ και δεν μπόρεσα να αντισταθώ...επίσης Σάββατο βράδυ παραγγείλαμε και πίτσα :roll::roll::roll::roll::oops::oops: οπότε το άφησα για σήμερα!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Εμείς σήμερα τρώμε κριθαράκι με κιμά!

Δεν θυμάμαι τι άλλο ήθελα να πώ.....

Τόνια και ο δικός μου και στα 2 εμβόλια κοιμόταν συνέχεια επι 2 μέρες!! Σαν μαστουρωμένο όπως λές!!

Την Χριστίνα την σκεφτόμουν και εγώ που χάθηκε... Μακάρι να είναι όλα καλά και ας μην μπαίνει! Ίσως να μην προλαβαίνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη μου επιθέματα στήθους έχει στο άμαζον και συμφέρει...εγώ από εκεί τα είχα πάρει...3 ευρω νομίζω τα 50 της tommee tippee!

Νικόλ μου ευχαριστούμε!!!

Τόνια μου έτσι φαίνεται...ευτυχώς δεν είναι πολύ αλλά ειναι λιγο ερεθισμένο το λαιμούδακι του...ευχαριστούμε για τα περαστικά!!

Για την Χριστινα που λες κι εγώ την σκεφτόμουν...δεν ξέρω αν εχει καμιά κοπέλα τηλ...ευχομαι να είναι όλα καλά!

Γιελιζ ευχαριστούμε...μεγαλώσαμε ε???Ειμαστε στρουμπουλά μωράκια!! :lol:

Κι εγώ σημερα τελικά ξεκίνησα τη διατροφή...τρωω το τοστάκι μου τώρα!!Και μόλις κάηκα στην τοστιέρα!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάλε γαλατάκι δικό σου αν έχεις στο κάψιμο! Θα περάσει αμέσως!

Εγώ βαρέθηκα να κάνω τοστ και έφαγα δημητριακά με γάλα...

Αφού είπαμε είναι θρεφταράκια τα καλοκαιρινά μωράκια!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορες να σας κανω μια ερωτηση;Εσεις βαφετε τα μαλλια σας;

Θελω να φτιαξω τα μαλλια μου.Η Πατσουρου λεει οτι δεν υπαρχει προβλημα.Τι λετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kale ta mwra mas einai koukliaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!sigoura tha prepei na mas plhrwnoun!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

koitaxte edw shmera dokimasame thn zaketoula mas!!!!!!!!!!

koritsia na rwthsw shmera pou tha ton vgalw ti na tou foresw????skeytomai ayto to pantelonaki ths fwtografias(einai san formas to yfasma)ena formaki kontomaniko kai apo panw thn zaketoula!!!!!!kala den einai??????????

post-11182-13873937804623_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kale ta mwra mas einai koukliaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!sigoura tha prepei na mas plhrwnoun!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

koitaxte edw shmera dokimasame thn zaketoula mas!!!!!!!!!!

koritsia na rwthsw shmera pou tha ton vgalw ti na tou foresw????skeytomai ayto to pantelonaki ths fwtografias(einai san formas to yfasma)ena formaki kontomaniko kai apo panw thn zaketoula!!!!!!kala den einai??????????

post-11182-13873937804732_thumb.jpg

post-11182-1387393780484_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι εγώ του φοράω μακρυμάνικο φορμάκι πλέον και αν βγουμε βραδυ του βάζω και μια λεπτή κουβερτούλα.

Μοντελάκι θα κάνεις το γιο σου με τις φωτογραφήσεις! :lol::lol::lol:

Γιελιζ μου δεν εχω πια γαλατάκι/..σταματησαμε το θηλασμό..

Τόνια μου εγώ δεν βαφω μαλλιά έτσι κι αλλιώς οπότε δεν μπορώ να βοηθήσω...

Αχ τι έπαθα κοριτσια μου...πηγα να δώσω το σιροπάκι του μωρού μου και μου ξέφυγε και πάτησα ολο το σταγονόμετρο και τον έπνιξα..πανικοβλήθηκα και φοβήθηκε κι ο μικρός...τι χαζη που είμαι...,νιωθω πολύ άσχημα!

Τον αφησα μιση ώρα στον άντρα μου να πάω στο σ/μ για ψωνια και έκανε πάλι κακάκια...2 φορές σήμερα...κρυωσε το πουλάκι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala ayto einai to mono sigouro montelaki tha ton kanw me toses fwtografies.......milame ton exw taraxei....oses fwtografies exei o mpempis ton prwto tou mhna einai aytes pou exw egw apo ola mou ta paidika xronia!!!!!!!

ax mwre tromaxe to aggeloudi sou me to siropaki e??????mhn stenaxwriesai vre den ftais esy...katalathos egine!!!!!Kai egw sthn arxh fovomoun na tou valw oro sthn mytoula kai twra mia xara ola tou vazw kanonika!!!!!!!!

perastika eyxomai na einai kai na mhn talaiporithei allo to mwraki mas!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχ πονεμενη ιστορια το μαλλι...θελω και εγω να τα βαψωωωω μπουααα αφου να φανταστητεεε σκεφτηκα να παω να τα βαψω...αλλα να ειναι λιγο πιο κατβ απο τη ριζα...σαν να εχει βγει ενα πραγμα...εεμ απο το τιποτα...πφφφ..και εγω της φοραω μακρυμανικο φορμακι και κουβερτουλα πικε..εχουμε κρυακι εδω και εγω με μπιτζαμα ειμαι νικολ μου εχω μεινει πολυ ευχαριστημενη με τα μαιευτηρια στην πατρα..εγω γεννησα στο Ηω...απιθανα δεν το συζητω και οι κοπελες οι μαιες το ιδιο αλλα και στο Ολυμπιο γεννησαν 2 ξαδερφες μου φετος εκει τελεια..και νομιζα οτι το Μητερα που γεννησα ηταν καλο...καμια σχεση...ναι ρε κορτισια η Χριστινα απο τοτε που γεννησε δεν ξανα μπηκε...κριμα...Μαρακι μου δεν ειναι κοντο...μια χαρα ειναι το παιδι...δεν παιζει ρολο ποσο ειναι τωρα εχει καιρο μπροστα του....το πολυ πολυ θα το βαλεις μπασκετ και μονοζυγο στην πορτα τα οποια βοηθανε πολυ...αυταα...δεν θυμαμαι τι αλλο σημερα και εχτες με επριξε λιγο ο χριστοφορινος και τα εχω παιξει...φιλιαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια μου...τι κάνετε?Περάσαμε μια ήσυχη νύχτα ευτυχως...κοιμηθηκε στις 10 κ κάτι κ ξυπνησε στις 6!Στο μεταξυ το βραδυ όταν το εχω αγκαλια κοιμησμενο κ παω να τον βαλω στο κρεβάτι ου, ξυπνάει κ μου κάνει γελακια...αν κοιμηθεί στον μπαμπά του πέφτει ξερός!! :lol::lol:

Νομίζω πως ειναι καλυτερα σημερα...περιμενω κ τη μαμά μου να ερθει....κι εχω ενα σιδερο πάλι... :lol:

Εύη τι έχει ο Χριστοφοράκος σου?

Χριστινάκι μου, κι εγω τον ορο το βαζω πια κανονικα αλλά οταν ειναι να βγαλουμε τις μυξουλες εχουμε πολυ κλάμα...

αΑ κ αυτες τις μέρες οταν δεν θελει αλλο γαλα τραβαει το μπιμπερο να βγει από το στόμα του! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera manoules!!!!!!!!!!

kala exthes o mpempis pou ton vgalame eliwse ston ypno kale............den ksypnage me tipota omws.......ti fasaria ti omilies xampari den eperne...oloi on koitousan synexeia kai ton parakalousan na ksypnisei......alla aytos ston kooooooooooosmo tou...xaxaxaxaxaxa

ti kanete eseis????

maraki xairomai pou einai kalytera o mikroulis sou!!!!!!

evaki ti sou ekane o xristoforinos??

kale oi ypoloipes pou eisaste???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Ημουν που ημουν χαμενη...

Ειμαστε αρρωστοι...ο μεγαλος δηλαδη...κολλησε ιωση στον παιδικο,εχασε μισο κιλο γιατι3-4 μερες δεν ετρωγε τιποτα οτε νερα επινε..αφιστε τα δραμα..ναδινεις αντιπηρετικο και ο πηρετος αντι να πεφτει ανεβαινει....να τον εχωολη μερα σπιτι...να προσεχω να μη κολλησει τονμικρο..τα ειδα ΟΛΑ!!!!

Μαρακι για καψηματα σπαθολαδο το θαυματουργο

Τονια βαψε μαλλια...εγω στον Χριστοφορο μολις σαραντησα πηγα κουρευτηκα εβαψα μαλλια -εκανα ξανθες ανταυγιες- και ηρθε κοπελα να μου κανει μανικιουρ πεντικιουρ....

τωρα....τιποτα δεν προλαβαινω.,,,αφου τις προαλες με μπερδεψανε με γυφτησσα... :lol::lol::lol:

αμα εχω χρονο θα σας την πω την ιστορια

Βαφτηση θα κανουμε07/01...καιθεμα θα εχουμε χιονανθρωπους

Φιλακια ππολλα....χαιρετω...απο 01/11 θα επιστρεψω στη δουλεια και φανταζομαι θα εχω περισσοτερο χρονο να τα λεμε...μου λειπει η παρεουλα σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...