Μετάβαση σε περιεχόμενο

6ΜΗΝΩΝ ΠΙΑ, ΚΡΕΜΕΣ, ΦΡΟΥΤΑ, ΒΑΦΤΙΣΙΑ !!!!!!!!!


Recommended Posts

Ράνια περαστικά σας! όπως επίσης και σε όλα τα κοριτσάκια που έχουν κρυώματα...

ετοιμάζομαι να βγω για δουλίτσες κ ψώνια σουπερ (μάρκετ) να κάνω αυτά τα λεμπκουχεν. Μαράκι ευχαριστώ που μου έβαλες τη συνταγή!

βεβαια εχω κάτι απορίες του στυλ πού θα βρω χρώμα ζαχαροπλαστικής κ αν το τζινζερ κ το κάρδαμο είναι μπαχαρικά σε σκόνη κ 3ον, βάζουμε λευκό πιπέρι :?:

κατα τα άλλα μια χαρά. Σήμερα έχει γενεθλια ο ανηψιος!!! Αλήθεια, έχετε Λευτέρηδες και Ελευθερίες? να τους χαίρεστε, αν ναι.

φιλάκια πέρα για πέρα! κ πάλι καλημέρα! (έκανα κ ρίμα 8-) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 898
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

hello!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε?εμεις καλυτερα και οι δυο ..παλι καλα!!!!!!!!!!!!!!κατα τ αλλα τα ιδια και τα ιδια,παιρνω ιδεες για το πρωτοχρονιατικο τραπεζι που θα κανω απο το ιντερνετ,και ψαχνω να παρω και ενα γουρι του 2012 για να το δωσω σε αυτον η αυτη που θα βρει το φλουρι στην βασιλοπιτα....αχ!αυριο εχει ο γιος μου την πρωτη του γιορτουλα στον παιδικο που παει για πρωτη χρονια και ειμαι καπως συγκινημενη να το πω? περηφανη να το πω? δεν ξερω θα πουνε τργουδακια θα κανουνε χειροτεχνιες και κατι σαν σκετσακι,καλα ε!η βιντεοκαμερα θα παρει φωτια :lol::lol: το ιδιο και η φωτογραφικη....α!και το αλλο ειναι οτι η μικρη μου εδω και κατι μερες προσπαθουσε να πιαστει απο καπου και να σηκωθει ε! σημερα τα ψιλοκαταφερε τελικα.......ποσο γρηγορα μεγαλωνουν τα σκατουλια ουτε που το καταλαβαινουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!το καινουργιο της παιχνιδι ειναι να μπουσουλαει ο γιος μου σφαιρα και αυτη απο πισω να προσπαθει να τον πιασει γελωντας με ολη της ψυχη το κασταφχαριστιεται οταν τελικα την αφηνει ο μικρος και τελικα τον πιανει,δεν χορταινω να τα βλεπω...... :x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!!!! Τι κάνετε?

Εμείς προχτές το βράδυ κατά τις δώδεκα σηκώσαμε λίγο πυρετούλη,είχε και μύξες το απόγευμα και λέω πάει την ξαναπατήσαμε!!!! Αλλά ευτυχώς δεν ξανάκανε πυρετό και με τους ορούς έχει λίγα μυξάκια!!!! Μάλλον πάμε για το τρίτο μας δόντι!!!! Εγώ φοβήθηκα μη την είχε κρυώσει ο άντρας μου αλλά ευτυχώς!!!!

Κατά τ'άλλα τ ίδια.... Περίοδος δεν μου έχει έρθει ακόμα και είμαι λίγο να σκάσω!!!! Λέω να κάνω άλλο ένα τεστ ν το σιγουρέψω τώρα που περάσανε κι άλλες μέρες, αν και δεν νομίζω να είμαι!!!! Μάλλον κανένα κρυωματάκι έχω αρπάξει και όταν θα έρθουν μου φαίνεται ότι θα με πεθάνουν στο πόνο!!! Είμαι λίγο μες τα νεύρα!!!! Τσακώνομαι συνέχεια για βλακείες με τον άντρα μου και είναι αιτία μάλλον αυτό!!!!

Δεν περνάω και την καλύτερη φάση μου.... Anyway πιστεύω να μου περάσει!!!!

Αυτά τα λίγα κι από μένα!!!!

Φιλάκια πολλά!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!πολυ πηξιμο ρε γμτ..κ που να ερθει κ η αλλη εβδομαδα!αντε να περασουν οι γιορτες να χαλαρωσω λιγο.χτες με ειχε πιασει ενας κωλοβηχας στο μαγαζι,αλλο πραγμα.πηρα οοτι φαρμακο μου ελεγαν οι πελατισσες κ το βραδυ κοιμηθηκα σχετικα καλα.πηγα κ γυμναστηριο,ειχα να παω απτην τριτη.

μαριεκεν γιατι δεν κανεις μια χοριακη να ησυχασεις?

παω να κανω μπανιο γιατι θα ξυπνησει σε λιγο(αν κ ξυπνησε απτις 7:15 σημερα κ ελπιζω να κοιμηθει λιγο παραπανω),μετα θα εχουμε μαχη γυρω στα 45 λεπτα για να φαει τα φρουτα του κ θα φυγω κ εγω για δουλεια..κλαψ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα :D

πηγαμε γιατρο κ μας βρηκε πολυ καλα (απο το παλιοσυναχο) κ καναμε διπλο εμβολιακι :geek: τωρα πια στους 15 μηνες τσιμπημα ξανα :mrgreen:

ΑΛΛΑ...μας βρηκε κ αδυνατισμενους :( λεει χασαμε κ 400 γραμμαρια περιπου...; εκλαιγε κ κουνιοταν πολυ στη ζυγαρια κ ηταν δυσκολη η μετρηση... παντως σιγουρα δεν πηραμε !!!!

:idea: τωρα τα ασχετα (χαχαχαχα :lol: ) : ξεκιναω να ψαχνω την ωορρηξια μου (ΑΝ κανω δηλαδή) αφου ηδη μειωθηκαν στους 6 - 8 οι θηλασμοι του 24ωρου :) (πηρα τεστ απλα + οικονομικα απο την http://www.hometest.gr) κ μαλλον θα φυγουμε για Αγρινιο μετα την πρωτοχρονια (για Φωτα δηλαδή) ;) να κανουμε την γιορτη του αντρα μου, περα στην οικογενεια του :x:x

εμεις απο δοντια ειμαστε σιγουρα στα 8 ξεκαθαρα κ ετοιμαζουμε κι αλλο............(ΠΟΣΑ θα βγαλει πριν το χρονο τουτο το παιδι ;;;;;!!!!)

βρηκα αυτη τη φωτο, που δειχνει με ποια σειρα συνηθως βγαζουν τα δοντακια τα μωρα ! νομιζω εχει ενδιαφερον !!!

post-12238-13873938355371_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

Και εγω συναχωθηκα.Δεν μου εφτανε ο πονος απο το δοντι εχω κ μυξες. Ευτυχως δεν εχω κολλησει ΑΚΟΜΑ τη μικρη.

μαμμμυς και εγω τραπεζι τα Χριστουγεννα 12 ατομα θα ειμαστε και ολη μερα κοιταω τη λιστα με τα φαγητα.

Βρηκα στο νετ μια φανταστικη σαλατα πολυ φαντεζη στην στελνω http://www.sintagespareas.gr/sintages/s ... ourta.html φαινεται πολυ ευκολη και ειπα να την κανω.

Επισης θα φτιαξω πρωτη φορα Ρωσικη σαλατα και θα κανω τυροκαυτερη(χτυπητη) αλλα χωρις πιπερια. Σκεφτηκα να τη φτιαξω σκετη (να μην ειναι καυτερη) και να γεμισω ψημενες καυτερες πιπεριες. Ετσι ο καθενας θα καει οσο θελει :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Anyway, η βαφτισιμια μου κ η ανηψια ειναι εκτος πολης οποτε αποφασισα τα δωρα τους κ τα παρηγγειλα απο το νετ και ζητησα να τα στειλουν αυτοι απευθειας χωρις την αποδειξη.Ποιο φτηνα μου βγηκε.

Χθες πηγαμε γιατρο για μετρημα. Εφτασε αισιως στους 79 ποντους και τα 9600 κιλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!γιουλακι πολυ μου αρεσε η σαλατα.λεω μηηηηπως την κανω κ εγω.πρωτοχρονια θα κανω κανα τραπεζι,ολο κ καποιος θα ερθει,λογω της γιορτης του μικρου.αν κ ειναι λιγο περιεργη η φαση φετος,με το πενθος..το πιο πιθανο να ερθουν απτο σοι του αντρα μου,κουνιαδοι,συνυφαδες,ανηψια,το απογευματακι κ να φυγουν κ να μεινουν τα φαγητα να τρωμε μια εβδομαδα.αλλα οπως κ να εχει,ολο κ κατι θελω να φτιαξω.αλλα επειδη δεν μου αρεσουν τα πατζαρια,λεω μηπως βαλω κοκκινο λαχανο??

ασχετο,αλλα 9600??????????μπραβο σας!αχχχχ,ο δικος μου ο καλικαντζαρος θα εχει πιασει τα 8 αραγε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ειναι φανταστικη η σαλατα?Και εγω οταν την ειδα ξετρελαθηκα. Και εμενα μου εκατσε πολυ η μαγιονεζα γι'αυτο λεω να κανω αναμειξη με γιαουρτακι.

Σαν ιδεα ειναι τελεια και τις συνταγες μεσα θα τις παραλλαξω. Απλα την ιδεα στησιματος κλεβω.

Και αν θελεις για να σταθει το λαχανο ανακατεψε το με γιαουρτι κ αλατακι ....μιαμ μιαμ και θελω να βαλω κατι στη τρυπα για διακοσμηση, θα σκεφτω :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!Σας έχω νέα!Έχουμε μισό δόντι!! :P:P:lol: Βγήκε η μυτούλα ,δε μαφήνει βέβαια να το δω καλά.Αλλά είναι γεγονός!Είναι το πρώτο μας!χιχι!

gioulaki πραγματικα μοντέλο η μικρή μπράβο μποι!!

Τώρα που είπατε για σαλάτες θυμήθηκα ότι έκανα πέρυσι στις γιορτές κοτοσαλάτα της Αργυρώς και την τσακίσανε όλοιhttp://argiro.gr/recipes/%CF%87%CF%81%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%BF%CF%85%CE%B3%CE%B5%CE%BD%CE%BD%CE%B9%CE%AC%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%B7-%CE%BA%CE%BF%CF%84%CE%BF%CF%83%CE%B1%CE%BB%CE%AC%CF%84%CE%B1 :!::!:

Σήμερα έκανα μαλλί τη Δευτέρα θα πάω να κάνω νυχάκια..Αυτό θα είανι το χριστουγεννιάτικό μου δώρο,ένα γενικό σέρβις :lol::mrgreen:

φιλάκια σε όλες!Και περαστικά στους μυξιαρούληδες! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες!!!!!!!ΓΟΥΛΑΚΙ ΤΕΛΕΙΑ Η ΣΑΛΑΤΑ!!!!!!θα την φτιαξω σιγουρα.......μωρε μπραβο μποι,εμεις ειμαστε 75,5 ποντουςκαι 9600 ,και απο μυξουλες και βηχαλακι τελειωνουμε σχεδον τιποτα .....παει και αυτο...froggy μεγια το δοντακι βρε..α!δεν σας ειπα τον ιουνιο βαφτιζω με τον αντρα μου την μπουμπουκα της ξαδερφης μου οποτε αντε παλι τρεξιμο και ψαξιμο για σταυρους βαφτιστηκα ρουχα κτλ,αλλα μ αρεσει!!!!!!!!!!!!!!!!!!απο δοντακια εχουμε 2 μονο και τωρα σκαει το πανω αριστερα................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!!!! Τι μου κάνετε?

Τέλειες οι σαλάτες που αναρτήσατε κορίτσια τρελές ιδέες λέμε!!!!!! ;););)

Το κοριτσάκι μου είναι μια χαρά ευτυχώς!!! Εγώ πάλι ξανακρύωσα και αυτή τη φορά χειρότερα.... Πονάει και λίγο ο λαιμός μου!!!! :evil::evil::evil:

ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty: Πήρα το Σάββατο το πρωί το γιατρό μου και του τα είπα και μου είπε να πήγαινα σήμερα για μια χοριακή να το σιγουρεύαμε το πράμα, αλλά χτες πρωί πρωί τσούπ να τα μας!!!!! Και έτσι γλιτώσαμε το 20ρικο!!!! :lol::lol::lol:

Και τα νεύρα πέρασαν και όλα!!!! Τι σου είναι αυτές οι ορμόνες τελικά....

Χτες με ξεπάτωσε το ζουζούνι μου!!!! Όλη μέρα άντε να κοιμήθηκε 2 φορές από ένα μισάωρο και πολύ γκρίνια!!!! Αλλά το βράδυ έπαισε ξερή!!!!

Εν τω μεταξύ πάει με φόρα πάνω στο δέντρο και δεν έχει αφήσει τίποτα!!!! Έχω και ένα μικρό επιπλάκι στην είσοδο και πάει και πιάνεται από τα χερουλάκια και πολύ φοβάμαι ότι θα της έρθει πάνω της καμιά ώρα!!!! Καλύψαμε και τις πρίζες γιατί το σκατό όλη την ώρα είναι εκεί!!!!!

Αυτά τα ολίγα!!!! Φιλάκια πολλά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα απο την γκριζα Αθήνα :) επιτελους χειμωνιασε λιγουλακι :D

μπραβο στα μωρα της παρεας για τις ομορφες μετρήσεις !!! και

ΜΠΡΑΒΟ Marieken για την περίοδο !!! θυμισε μου λιγο : θηλαζεις ακομα ; ειναι η πρωτη σου περιοδος μετα τον τοκετο ή οσο θηλαζεςειχες ξανααδιαθετήσει ;;;;

εμεις τελικα θα παμε Αγρίνιο για Πρωτοχρονια - Φώτα :x θα κανουμε τη γιορτη του αντρα μου εκει, με την πατρική του οικογενεια (αρα ουτε καθαριοτητες κ τραπεζωματα στο δικο μας σπιτι χιχιχιχιχιχιχι... αντε παλι την γλιτωσα :lol: )

εγω παλι την αρπαξα, τρεχει παλι η μυτη μου αλλα ξεκινησα αντιβιωσουλα ΑΜΕΣΑ μπας κ το προλαβω ... ο μικρος εχει ΛΙΓΕΣ μυξες - ας ελπισουμε οτι ΕΚΕΙ θα μεινει :-?%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια κ απο μενα....!

ο μιρουλης μου αρρωστησε :cry: λαρρυγγιτιδα το καημενουλικο με σταγονες soldaisanil ειμαστε... :cry:

τεσπα που θα παει θα περασει... γιουλακι ολοι ιδια σαλατα θα κανουμε στις γιορτες :lol: απλα εγω σκεφτομαι να την κανω για πρωτοχρονια οποτε θα μου πειτε τι αλχημιες κανατε εσεις που την κανατε χριστουγεννα ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας!ουφ,παει η δευτερα!!!αρχισε η φουλ δουλεια κ καθε μερα θα εχει κ περισσοτερη.μου ελειψε σημερα ο ζουζουνος που αργησα να ερθω!τωρα ειμαι πτωμα βεβαια..ευτυχως του εχω φουσκωσει 2-3 μπαλονια κ τα κυνηγαει σε ολο το σπιτι.τον εχει πιασει μια μανια κατι μερες τωρα κ τρωει οτι βρει μπροστα του.ρουχα,κουβερτες,τραβαει την πιπιλα με λυσσα,θα στραβωσει τα δοντια του..χτες εφαγε την ουρα ενος γαιδαρακου που του εχουμε στην κουνια.ολο τουφες μαυρες βρισκαμε στο στομα του!θα βγαζει κ αλλα δοντια?εχει 8..

κων/νε κ εγω την πρωτοχρονια θα την κανω τη σαλατα,στη γιορτη του μικρου.πρεπει να βρω ομως μια φορμα τετοια,δεντρο.

αχ,εχω ενα σωρο δουλειες να κανω κ βαριεμαι...βρεχει κιολας κ ειναι για χουζουρι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Και περαστικα σας. Εγω συνηλθα ευτυχως δεν την κολλησα τελικα τη σκατουλα μου!!

Στο σαιτ ειδατε μια κοπελα που αντι για ανιθο στη κορυφη εβαλε ροδι? Ωραιο φαινοταν και πολυ Χριστουγεννιατικο!Θα σου πουμε Κωνσταντινε τα πειραματα μας και τα λαθη που θα γινουν για να τα αποφυγεις :lol::lol::lol:

Ριξτε καμια εφετζιδικη ιδεα καλε ακόμα!

Σημερα αρχιζω καθαρισμα σπιτιου, και λεω αρχιζω γιατι δεν ξερω ποτε θα τελειωσω με τη μικρη στα ποδια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουλακι αν περιμενεις ιδεα απο μενα για φαγητο σωθηκεεεεεεεεεεεεεεεες! :-??:-??:-??:ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

βεβαια η αληθεια ειναι οτι το ροδι το σκεφτηκα κ γω πριν δω τις φωτο , γιατι παραπεμπει σε χριστουγεννα!

χμμμμ κ για διακοσμηση στην τρυπα στο κεντρο το μονο που μου ρχετε στο μυαλο ειναι κουκλα -barbie ... 1ον γιατι ειναι το σπιτι μας γεματο απο αυτες...κ 2ον γιατι θα χωρανε ανετα! αλλα δυστυχως ειναι ασχετες με το θεμα! :lol::lol::lol:

τι κανετε ρε κοριτσια....? που ειστε εξαφανισμενες? αρε ρανια δεν εισαι κοντα να μας κανεις κανενα μανικιουρ - πεικιουρ... :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι αλλο μανικιουρρρρρρρ!!λαλησα κ σημερα!παει κ η τριτη!!μετραω αντιστροφα να φευγουν οι γιορτες.

καλα,κοριτσια,μου ειπε η μανα μου πως ο μικρος εκανε 2 βηματα χωρις να πιανεται μεσα στην κουνια του!τρελαθηκα!!για να μη σας πω ποσο ζηλεψα που δεν τον ειδα...κ που τον εβλεπα που τον κρατουσε αγκαλια στον καναπε μεχρι να φαω κ ειχε "φωλιασει" στην αγκαλια της..ζηλευω,μου λειπει πολυ!τωρα κοιμαται,θα τον δω δηλαδη παλι 18:00-22:00.

ααα αληθεια,εχω ξεχασει να ρωτησω το γιατρο.τωρα που ειναι ολη μερα ορθιος,πρεπει να τους φοραμε παπουτσια ε?η αληθεια ειναι πως οταν του τα βαζουμε,μπερδευει λιγο τα ποδαρακια του,δεν ειναι το ιδιο ανετος.αλλα δεν πρεπει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες!!!! χρονια και ζαμανια ειχα να γραψω τα λιγοστα νεα μας.. :D:D:D:D με εχει πιασει μια βαρεμαρα αλλο πραμα... κλασικα διαβαζω αλλα δεν μπορω να γραψω.

λοιπον τα νεα μας... καναμε εξετασουλες και ολα μια χαρα σιδηρο, αιματοκριτης,ζαχαρο ολα μια χαρα και δεν ειχαμε πιει και το σιδηρο που μας ειχε δωσει απο 3 μηνων γιατι ελεγε οτι τα μωρα που θηλασουν κανουν αναιμια μετα τον 3 μηνα....(Μαριεκεν ακους???)

Μπραβο βρε κοριτσια που ετοιμαζεται τραπεζοματα, εγω δεν.... θα παω σε μαμα και πεθερα και θα κανουν εκεινες τα τραπεζια ;););)

αυτα

φιλακια ελπιζω να μην χαθω παλι.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και χαρά σας!!Το διαβολάκι χτες έκανε το εξής:πήγε στην καρέκλα της κουζίνας ,πιάστηκε ,σηκώθηκε και άρχισε να την σπρώχνει κ να περπατάει! :lol::lol: Πέρπάτησε έτσι ολόκληρο διάδρομο!Νομίζω θα μας φανείχρήσιμο το δώρο που του πήρε η αδερφούλα μου.Στράτα ή περπατουρα?τα μπερδεύω ε αυτό με τις ρόδες που το σπρώχνει κ τσουλάει!

ράνια έγω τον έχω με καλτσούλες να πατάει αλλά καμιά φορά του βάζω τα παπουτσάκια του που είναι αρκετά σταθερά κ μαλακά.Έψαχνα πολύ καιρό τέτοια κ τελικά ανακάλυψα ένα σούπερ site με καλές τιμούλες!Όπως καταλάβατε έχω εθιστεί σε ιντερνετικές αγορες!!χαχααχα :mrgreen: !Σας το βάζω να χαζέψετε!http://www.snugglefeet.com/shoes-for-babies-6-12-months.htmlΤα δικά μας είναι στην πρώτη φωτο.

Α ράνια πήγα έκανα χτες μόνιμο βερνίκι που κρατάει 2 βδομάδες λέει.Θα κρατήσει άραγε?Αχ πολύ μαρέσει που βλέπω περιποιήμένα τα νυχάκια μου :!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που στε βρε ψυχές ;;!! χαθηκατε ολες μαζι τις προηγουμενες μερες !! :)

ΤΕΛΕΙΟ θεμα ριξατε ! ξερετε ποσο καιρο θελω να σα ρωτησω για μανικιουρ κ ολο το ξεχναω ;;!

το σκεφτομουν τωρα με το μωρο, επειδη ολο κ του δινω να ψιλοδαγκωνει κανα δαχτυλο (μου), ε τους σκουπιζουμε τα πισινακια κλπ κλπ... κ σκεφτομουν μηπως δεν εκανε να τα βαψουμε...

κ θελω τοσο πολυ να τα βαψω ενα "ζεστό" κοκκινο που εχω :x:x:x:x:x τωρα για τα γιορτινα τραπεζια/συναντησεις :oops:

καλα ρανια θα ηταν ΘΕΪΚΟ να ησουν κοντα !! αν και εχω κολλητη που ειναι αστερι κ κεινη με τα νυχια αλλα με πιανει τετοια "αντικοινωνικοτητα" μερικες φορες κ δεν θελω να δω κανεναν...(τρελα ε;):roll:

αντε με το καλο να φτιαξετε κ σεις περπατοπιτα :D ρανια !!!!

εμας βουταει στο ενα χερι μια πλαστική κορινα απο ενα σετ μποουλινγκ (απο jumbo) κ μπουσουλάει...τις προαλλες πηγε κ κοπαναγε τα ποδια της μανας μου που ηταν ξυπολιτη :lol::lol:

δυστυχως δεν καταφερα να το τραβηξω βιντεο :(:mrgreen: -πολύ γελιο παντως :lol:

μετα παει κ αμα βαρεθεί στο χαλί με τα παιχνιδια του, κολλαει πανω στον πατερα μου κ του κανει "ΕΕΕΕ" !! "ΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!" για να σηκωθει κ να τον κανει βολτιτσες μες στο σπιτι...κ τεντωνει κ το χερακι του (πηδαλιο :lol: ) για να σου δειχνει προς τα που θελει να τον πας !!!!

ενταξει... τα μωρα ειναι ΤΡΕΛΑ :x:x:x:x:x:x θελω οπωσδηποτε αλλο ενα μη σας πω κ τριτο μετα.... :shock::x

τωρα ομως....τρεχω για νανιτο :x με τον πιτσιρίκο !!! καλή ξεκουραση τσούπρες :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!!!! Τι μου κάνετε?

Χάθηκα εεεεε???? Σας έχω νέα.... ΑΠΟΛΥΘΗΚΑ!!!! Καλό εεεεε???? Το δώρο των Χριστουγέννων ήταν αυτό!!!!

Αλλά περιμένω τώρα να δω τι γίνεται γιατί δεν γίνεται να με απολύσουν αν δεν γίνει 1 έτους το μωρό!!!! 2 μέρες τώρα είμαι να σκάσω έχω ρίξει το κλάμα της αρκούδας αλλά δεν αλλάζει τίποτα!!!!

Spirtouli πολύ χάρηκα με τις εξετάσεις του μικρού σου!!! Μπράβο σας!!!! Είδες τελικά με το βρωμοσίδηρο????

Κατά τ' άλλα η μικρή μου τώρα δύο μέρες έχει μύξες αλλά σήμερα ξύπνησε καλύτερα δεν φταρνίστηκε καθόλου!!!! Ελπίζω να το πέρασε ελαφριά! Γιατί εγώ ακόμα δεν έχω ξεμπουκώσει!!!

Maria +fotis θηλάζω ακόμα και η περίοδος μου έχει έρθει κανονικά από το 2 μήνα που γέννησα!!!! Και κάθε μήνα έρχεται σταθερά την ίδια ημερομηνία γι' αυτό ανησύχησα τώρα!!!!

Αυτά τα λίγα ήταν τα νέα μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας έχω νέα.... ΑΠΟΛΥΘΗΚΑ!!!! Καλό εεεεε???? Το δώρο των Χριστουγέννων ήταν αυτό!!!!

Αλλά περιμένω τώρα να δω τι γίνεται γιατί δεν γίνεται να με απολύσουν αν δεν γίνει 1 έτους το μωρό!!!!

:shock::shock::shock::shock: τι λες τωρα;;;;;;;;;;; πως γινετε να σε απελυσαν αφου ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΕ..... και μαλιστα εχει αλλαξει ο νομος δεν μπορουν να σε απολυσουν 15 μηνες μετα την γεννηση του παιδιου...! μιλησες με κανενα δικηγορο - εργατολογο??? με κουφανες ...! τι δουλεια εκανες? http://www.synigoros.gr/pdf_01/8880_2_3896.pdf

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας,γεια σας!σας το ειπα??παει κ η βρωμοτεταρτη!!!!!!

καλα,μαριεκεν,οντως,τι σοι απολυση ειναι αυτη?για κανε καμια καταγγελια..

froggy,το μονιμο αν εχει κανει καλη δουλεια,θα σου κρατησει σιγουρα για 3 εβδομαδες.εγω τοσο το κραταω,ωσπου μακραινει το νυχι απο κατω κ το ανανεωνω για αυτο το λογο κ μονο.κ μιλαμε με τις αποτριχωσεις που κανω,με το πρωτο "τραβηγμα" μου εφευγε το χρωμα.

σημερα ειχε τοοοσο πολυ δουλεια,δεν νομιζω να εχω ξαναβγαλει τοσα πολλα σε μια μερα.κ ακομα ειναι η κοπελα που εχω στο μαγαζι,εγω την εκανα νωριτερα..κατα τα αλλα κριση σου λενε.κ ολες το νυχακι κ το φρυδακι στην πενα!

μου ηρθαν κ κατι πιπιλες που ειχα παραγγειλει απτο ιντερνετ..ολα τα λεφτα!η μια ειναι μουσουδα απο γουρουνακι κ η αλλη με δοντια δρακουλα!!ανυπομονω να ξυπνησει να του βγαλω φωτο!!να τον δω κιολας...μου λειπει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marieken ενα εχω να προσθεσω κ γω : ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ !

Εχω κανει εγω καταγγελια κ πηρα τρελή αποζημίωση απο την Χρυσή Ευκαιρία που δούλευα (στο τηλ.κεντρο) ...ΑΜΕ !!!! κ απο τοτε το φυσανε κ δεν κρυωνει...

μη κολλάς ! δώσε δώσε!!!!

βεβαια παρ ολο που εγω το ήθελα να με απολύσουν (εκει που ειχαμε φτασει...) οταν τελικα το καταφερα, κ γω τα μπηξα τα κλαματα (ιδιαιτερως :oops: ) ... οπως κ να χει ειναι στεναχωρο :cry:

γειά σου ρε ράνια... να ρθουμε απο τα μερη σου δηλαδή ;;; κερνας μπουζουκια με το τζιρο αυτό :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...