Μετάβαση σε περιεχόμενο

6ΜΗΝΩΝ ΠΙΑ, ΚΡΕΜΕΣ, ΦΡΟΥΤΑ, ΒΑΦΤΙΣΙΑ !!!!!!!!!


Recommended Posts

ράνια συμφωνω απόλυτα μαζί σου!κ γω όταν ήμουν έγκυος δούλεψα κάποιους μήνες σε οδοντιάτρο(άσχετο!)κ ερχόντουσαν κάποιες κάνανε λεύκανση,βάζανε στρασάκια.βάζανε μασέλες πανάκριβες :mrgreen: και φυσικά γράφαμε στα τεφτέρια αυτά που χρωστούσαν,κ περνούσαν οι μήνες και ούτε φωνή ούτε ακρόαση!Ετσι κάνω κ γω λούσα κ ζωάρα!ΕΛΕΟΣ! :o Να πω κ τον πόνο μου..η ίωση εξελίσεται σε λαρυγγίτιδα!Ήπια προς το παρόν.Ξεκινήσαμε αντιβίωση κ πηρε κ ένα χαπάκι κορτιζόνη,αν κάνει δύσπνοια τη νύχτα πάμε νοσοκομείο! :( Κρίσιμη βραδιά η σημερινή! :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 898
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κοριτσια,,ευτηχως ειμαστε καλητερα αλλα ακομη αρρωστουλια λεγομαστε ο μεγαλος ειναι σχεδον οκ η μικρη εχει βηχαλακι με φλεγματα και οταν ειναι μπολικα τα ξερναει μαζι με το φαγητο αλλα αυτο γινεται 1 φορα την ημερα και απο χτες τιποτα....ιδωμεν!!!!!!!!!!!!!!!!!μονο σιροπακι πλεον πινουμε ......οσο αφορα τα οικονομικα συμφωνω με της προλαλησαντες ,ευτηχως ομως ειμαστε καλα οικονομικα μιας και ο αντρας μου ειναι δημοσιος υπαλληλος και εγω σε μια καλη τετραωρη απασχοληση 2 φορες την εβδομαδα αλλα με αποδοχες πληρους τετραωρης και επιλεον εισπρατω και ενα ενοικιο για να ξεπληρωνω το στεγαστικο που εχω παρει για το σπιτι που μενουμε...αλλα ολο και κατι κοβουμε περιτες εξοδους και ψωνια πλεον οχι ολη την ωρα οπως παλιοτερα για να εξασφαλισουμε ενα οσο μπορουμε καλητερο μελλον στα παιδια μας.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφωνώ κ επαυξάνω με ό,τι έχετε πει!

froggy περαστικά στον μικρούλη σου κ ελπίζω η χτεσινή σας βραδιά να πήγε καλύτερα, όπως κ η σημερινή άλλωστε!

μάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω βαρυναν τα πραγματα! Περαστικα στα μωρακια σας? Πως ειναι τωρα καλυτερα?

Η Εβελινα ακομα δεν μου αρρωστησε ευτυχως αλλα περιμενουμε.

Τα πραγματα , συμφωνω κι εγω, θα πανε πολυ χειροτερα. Κ εμενα μονο ο αντρας μου δουλευει και μαλιστα στον ιδιωτικο τομεα (μεχρι σημερα εχουν απολυθει 16 ατομα απο την επιχειρηση). Καθε μερα τρεμω μη μεινει χωρις δουλεια. Ευτυχως δανεια κ ενοικια δεν εχουμε αλλα οι λογαριαμοι τρεχουν. Απο παντου ολοι κοβουμε.

Εγω το λεω γεννησα την καλυτερη περιοδο. Τωρα που ειναι μωρο δεν δουλευω , την μεγαλωνω. Αυριο μεθαυριο που θα μεγαλωσει, θα αυξηθουν τα εξοδα , θα εχουν φτιαξει κ τα πραγματα στη χωρα. Θα εχω κ εγω δουλεια και θα εχει η κορη μου αυτα που στερουν στα παιδια σημερα.

Αυτη ειναι η αισιοδοξη πλευρα.

Απο την αλλη σκεφτομαι οτι κ παλι σε καλη περιοδο γεννησα, γιατι το παιδι δεν προλαβε να "κακομαθει" οποτε δεν θα της λειψει τιποτα. Αυτα δηλαδη που φτασαμε να θεωρουμε δεδομενα δεν θα τα εχει, αρα δεν θα της λειψουν.

Στη χειροτερη των περιπτωσεων θα το μορφωσουμε εμεις το παιδι μας με οτι εφοδια εχουμε κ θα το ταισουμε με οτι επιβιωσαν τα παιδια ανα τους αιωνες.

Αυτα απο μενα

Λιγη αισιοδοξια χρειαζεται. Κ εμεις θεωρουμε απαραιτητα καποια πραγματα που δεν ειναι. Καλο ειναι λοιπον ο καθενας να επανατοποθετησει τις πρωτεραιοτητες του.

Παντως σε γενικες γραμμες συμφωνω κ με το Σπιρτουλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

demie ευχαριστω!Το γλιτώσαμε το νοσοκομείο!Είμαστε πολύ καλύτερα!Ο βήχας βέβαια επιμένει αλλά τουλάχιστον δεν τον πιάνει στον ύπνο.Καλέ δε σας είπα το μπουμπούκι μου γιορτάζει σήμερα!!Καλά κ γω τώρα τελευταία το έμαθα..Του χρόνου ελπίζω να γιορτάσει με υγεία!!Μεσα στον χαμό έκανα ένα αχλαδοκεικ κ μια σοκολατόπιτα κ ήρθαν φίλοι μας το πρωι!φιλιά πολλά κορίτσια..κ αγόρι :P !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!! τι κανετε? περαστικα στα μικρουλια σας! εμεις προς το παρον την εχουμε γλυτωσει αλλα για ποσο ακομα?? :?:? τα νεα μου ειναι λιγα αλλα... πικαντικα!!!

ειμαι στην 5η μερα καθυστερησης και απο χτες εχω κανει 3 φορες εμετο... :shock::shock::shock:

θελω να πιστευω οτι κατι με πειραξε κ η καθυστερηση ειναι τυχαια. δεν προσπαθουμε ακομα για μπεμε. βεβαια και ο νικολας μας ηρθε χωρις να προσπαθουμε... :D:D τελος παντων... αν συνεχιστει αυτη η κατασταση αυριο θα κανω τεστ να τελειωνουμε. θα σας ενημερωσω... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!καταρχην froggy τι καλα που γλυτωσατε νοσοκομεια!αντε να γινετε τελειως καλα κ να τον χαιρεστε!

σοφουκι λες να εχουμε ευχαριστα?αντε να κανεις την αρχη να ακολουθησουμε σιγα σιγα!

εμεις πολυ καλα σημερα,τον κοινωνησαμε 2η φορα,μετα πηγαμε σε μια βαφτιση,ηταν ολο γελακια κ χαρουλες!τους ξετρελανε ολους!

απο αυριο αρχιζω γυμναστηριο...ωχχχ.το σκεφτομαι κ ποναω.δεν γουσταρω καθολου ομως..αλλα πρεπει να γινει μια αρχη να χασω κανα κιλο γιατι το εχω χεσει το ζητημα..

αυτα.παω να χουχουλιασω με τον αντρουλη μου!καληνυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα, χάθηκα λιγάκι αλλά είχα ένα ΣΚ στο τρέξιμο και στο άγχος!!!

Λοιπόν την Παρασκευή πήγαμε παιδίατρο για εμβόλιο όλα καλά!!! Το Marieken μου είναι 73εκ. και 7.400kg :D:D:D Το Σάββατο το πρωί που ξυπνήσαμε με 18.8 πυρετό!!! Μετά από λίγο έφτασε 39.4 και τα χρειάστηκα!!! Πήρα τη γιατρέσσα και είπε να της δώσω Depon και ευτυχώς της έπεσε και δεν μου ξανάκανε, αλλά κλειστήκαμε μέσα όλο το Σάββατο, έκανε και ένα ψωφόκρυο άλλο πράμα!!! Χτες είχα τραπέζι στα αδέρφια μου και μαγείρευα από το πρωί!Έτσι δεν μου έμεινε χρόνος να μπω και να σας γράψω τα νέα μας!!!!

Τώρα όσο για την οικονομική κατάσταση, θα συμφωνήσω με όλα όσα έχετε πει! Αυτά τα διακοποδάνεια έπερναν και έδιναν.... οπότε καλά είναι τώρα να κάτσουμε και λίγο στα αυγά μας!!!!

Εμείς ευτυχώς δάνεια δεν έχουμε πέρα από το αυτοκινητάκι μου που πάλι καλά έχω τη δουλίτσα μου και το ξεπληρώνω μόνη μου, για όλα τα άλλα έξοδα του σπιτιού να'ναι καλά ο άντρας μου!!!!Για έξοδα δικά μου δλδ ρούχα κ.τ.λ δεν το συζητώ!!! Τώρα έχει προτεραιότητα το μωρό πρώτα θα ψωνίσουμε ότι χρειάζεται αυτή και αν μείνει κάτι κοιτάμε και για μας!!!! ;);););)

Περαστικά σε όλα τα μωράκια που είναι κρυωμένα!!!!

Φιλάκια πολλά σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερούδια :x καλή εβδομάδα :x:x

τι καλα κ ευχάριστα ειν αυτά ;;;;σοφούκι με το καλό και να ακολουθήσουν και οι υπόλοιπες ;)

εγω κοριτσια το βλεπω το στορυ : ο μικρος ξερογλύφεται με καθετι που τρωμε εμεις (του δινουμε να γλυψει) αλλα δικο του φαί ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ... αρα το παιδί το ξεκαθάρισε ΘΕΛΕΙ ΝΟΣΤΙΜΟ ΦΑΓΗΤΟ και οχι αναλατες αηδίες :lol::lol::lol: (εγω τουλαχιστον αυτο καταλαβα... :mrgreen: )οποτε καταλήγω στο εξής : πιθανοτατα θα θηλαζουμε μεχρι να επιτραπεί το αλατι στο φαγητό του...

εκτος αν κανει μονος του καμια εκπληξη στη μανουλα :lol:

κατα τα αλλα τρελαίνομαι που εχει βρωμοκαιρο εδω στην Αθήνα !!! παρηγγειλα τον ποδοσακο της wallaboo (ποιο κοριτσακι εδω ειπε οτι το εχει ήδη ;;; θελω γνώμη !!) σε σοκολατί (ιδιο με το καροτσι μας) και τωρα εχω κλειστεί σπιτι γιατι τον περιμένω :( τον πετυχα σε απαιχτη προσφορά (απο 89 ευρώ > 58 !!!!! :x ) σε site εδω στο internet !!!! ΑΧ και ζηλεψα και ενα παιχνίδι για το καροτσι του μικρου επισης απο εναν καταλογο...απο τα ELC εχουν ενα συστημα που προσαρμόζεται σε καθε καρότσι, εκει που ειναι η μπάρα μπροστά, με ενα σωρο παιχνιδια (τιμονι/κορνα κλπ) που κρατουν τα μικρά απασχολημένα καθως η μαμα ψωνίζει.....χιχιχι :lol: τον αλλο μηνα αυτο ομως :(

froggy ολα καλά ε ;;!! Χρόνια σας Πολλά κιολας ;) πως σας λενε δηλαδή ; (δωστε στοιχεία - κ συ Marieken !! - να σας βαλει το Γιουλακι στη λίστα μας ;) )

ρανια καλή επιτυχία με το γυμναστήριο !!! εγω θα παραμείνω στη διατροφή (5 μικρα γεύματα ημερισίως/μπολικα φρουτολαχανικά :( ) και ως γυμναστική θα κρατήσω το συγύρισμα του σπιτιού και περιπατους με τον μικρό ...α!!! και χουλα χουπ για κοιλιακούς και λεπτοτερη μεση :lol:

fun fun fuuuuuuuuuuuuunnnnnn :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ για τις ευχες κοριτσάκια!Βρε maraki βρε maraki!Είμαι ήδη δηλωμένη στη λίστα του gioylakioy,Χρυσόστομο το λένε το αντράκι μου!Έγω έχω τον ποδόσακο της wallaboo,είναι τέλειος!! :!::!: Κ γω τον πήρα 50 ευρώ μιση τιμή απο το ίδιο site με σένα μάλλον σε προηγούμενη προσφορά.Πολύ καλή τιμή! :ymapplause::ymapplause: Το μόνο μείον ας πούμε είναι ότι πρέπει να το έχεις συνέχεια στο καρότσι,δεν είναι για βάλε βγάλε γιατι πρέπει να ξαναπερνάς τους ιμάντες.Εγώ στο μακλαρεν το έχω συνέχεια κ το κλείνω έτσι,ζόρικα λίγο αλλά κλείνει!

maarieken περαστικά στη μπουμπού σου!

ρανια καλή αρχή με το gym!Αν έχει καλό αερομπικ ξεκίνα με τα 1000,είναι τρομερή εκτόνωση και φυσικά πολυ καλή αερόβια άσκηση,μέχρι πριν 2 χρόνια όσο ήμουν Θεσ/νικη έτρεχα σε σεμιναρια κ μαραθώνιους αερομπικ,μιλάμε για κόλλημα,τώρα στην πόλη μου δυστυχως τα πράγματα είναι ολίγον ξενεέρωτα στα gym,οπότε επιλέγω περπάτημα με με μπέμπη κ αντρούλη! :D Α καλημεραααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια κ ευχαριστω για τις ευχες σας!!

βεβαια τιποτα δεν ειναι σιγουρο... τωρα εστειλα τον αντρουλη για να μου φερει τεστ κ βλεπουμε.

και τωρα που λετε για τα οικονομικα μας, μολις βαλαμε πετρελαιο. 950 λιτρα.

παει το χιλιαρικο... :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες...τι κανετε???

εμεις τα ιδια...γκρινια ρε παιδακι μου,ολο αγκαλια θελει,αν την βαλω στο παρκο να παιξει ουρλιάζει,με κουραζει πολυ αυτη η κατασταση :?:?

οσο για τα οικονομικα αφηστε κοριτσια,μετα απο 6 χρονια ειμαι ανεργη ,κλεισμενη στο σπιτι κ εχω φρικαρει...εννοειται οτι φετος εχω κανει μηδεν ψωνια. :(:(

Παντως κριση κριση αλλά οι τιμες τσουχτερες,καναμε βολτα σαλονικη κ ηταν ολα πανακριβα κ τα φτηνα δεν αξιζαν μια.αφηστε τραγικα τα πραγματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:shock: ουπς !! sorry βρε froggy ...!!! να σας ζήσει ο Χρυσόστομος σας τοτε :x:x:x:x

τεσακι κουραγιο... και μενα ετσι ηταν και καμια φορα το ιδιο κανει... αλλα καθε μερα και καλύτερα με το παρκο ! σιγα σιγα ολο και περισσότερο καθεται ;)

Marieken ωραια τα νεακια σας !

σοφουκι αντε !!!! θελουμε νεοτερα !! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!! μαζευτηκαμε παλι βλεπω.... :D:D:D

σοφουκακι αντε καλα αποτελεσματα!!!! Μαρακι μου το αλατι δεν το γνωριζει το μωρο για να μην τρωει τα φαγητα αναλατα... και προσωπικα μια χαρα τα τρωω ολα αυτα που φτιαχνω στο σπιρτουλακι μου... ειναι πολυ νοστιμα και χωρις αλατι.... λοιπον εγω λεω... βαλτον στο τραπεζι μαζι σας την ωρα που τρωτε εσεις, βγαλε το τραπεζακι αν βγαινει απο το καρεκλακι του και να ακουμπαει και αυτος στο τραπεζι που τρωτε εσεις, δωστου κουταλια κανονικα για να παιζει και εκεινη την ωρα που μασατε δωστου να φαει... εγω καθε φορα που το κανω καθαριζει το μπολακι του.... του εχεις δωσει ψωμακι να δεις αν το τρωει??? εμενα τρελενεται για ψωμι. μονο την κορα βεβαια, οχι ψιχα....

τεσακι ολα καλα με το φαγητο αλλα βρε παιδι μου ειναι λιγο νορις να του δεινεις αυγο και ψαρι... δεν κανει ακομα... ρωτησες το γιατρο??? νομιζω πως ουτε τα μεγαλυτερα μωρακια της παρεας εχουν φαει ακομα αυγο και ψαρι....

Μαριεκεν περαστηκα στην κουκλα σου!!!

φρογκυ και σε σενα περαστηκα στο χρυσοστομο. με το καθησματα απο το pram μου εχουν βγαλει την ψυχη.... δεν στελνουν πουθενα αλλου εκτος αθηνα... εδωσα διευθυνση αθηνα και με εχουν τρελανει στις ερωτησεις... την μια επιβεβαιωση διευθυνσης, την αλλη νουμερα καρτας ξανα, την αλλη αν ειναι προσωπικη καρτα ή επαγγελματικη... αμαν ελπιζω να μου το στειλουν επιτελους...

αυτα. οσο για γκρινια... τι να λεμε τωρα και ο δικος μου μια απο τα ιδια... ολο αγκαλια θελει και δεν μπορω να κανω τιποτα και εχω ψιλοφρικαρει και το κακο ειναι πως δεν μπουσουλαει κιολας... θελει να σηκωθει αλλα δεν προσπαθει απο μονος του πρεπει να τον βαλω εγω.... αχ αχ... κουραγιο μανες :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια ...κοσμο βλεπω :D:D σοφουκι τι γινετε?????????????ολο τετοια ευχαριστα να εχουμε βρε.......στο ποστακι μας....απο θεμα κρυωματος βηχα κτλ ευτηχως ειμαστε ολο και καλητερα..παω να την πεσω τωρα μιας και κοιμηθηκαν τα ζουζουνια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!μιλαμε για πολλλλλλυυυυυ χεσιμο ο τυπος!εχω σιχαθει τρελα!πρωτη φορα τετοιο πραγμα.λερωσα 3 πετσετες,την αλλαξιερα μεχρι να του βγαλω μονο το παντελονι του κ βουλωσε κ ο νιπτηρας απο το σκατο αφου του ειχα παρει τα πολλα πολλα.καλα γελουσα πριν,μου βγηκε ξινο!ετρωγε κ ζοριζοταν να κανει κακα.με εβλεπε που γελουσα κ ξεκαρδιζοταν κ αυτος.

απο φαι παμε πολυ καλυτερα μερα με τη μερα.σημερα του εβαλα ρυζι πρωτη φορα με το μοσχαρακι του.το εφαγε ολο.εσεις χρησιμοποιειται ακομα μουλτι?εμενα δεν μου τα τρωει λιωμενα.μονο με το πιρουνι.ακομα κ το μοσχαρι το κοβω με το χερι.ολοκληρες κομματες καταπινει.κ το ψωμι κοβει μεγαλα κομματια μεσα στο στομα του κ τα μασαει πρωτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!

sofouki,με το καλό! ενημέρωσέ μας, εννοείται!

περαστικά στα μωρουλίνια. marieken μάλλον ο πυρετούλης ήταν απόρροια του εμβολίου..

εμείς όλα καλά, με παραπάνω γκρίνια κ πλέον δεν πολυκάθεται στο πάρκο του. λίγο θέλει κ μετά γκρινιάζει..

κορίτσια να ρωτήσω κάτι? μετά τη βάπτιση, δηλώσατε τα μωρά σας στο δημοτολόγιο? και αν ναι, τι δικαιολογητικά απαιτούνται?

ευχαριστώ! φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα καλημερα

demie ναι πηγαίνεις με το χαρτι που σου δινει ο παπας ,δηλωση βαπτισης λεγεται νομιζω και το δηλώνεις.υπόθεση 5 λεπτων...

σπιρτούλι ναι το ξερω οτι ειναι νωρις αλλά εκεινη την μερα αυτο ειχα μαγειρεψει για μας και επειδη το δικο της το εφτυνε προκειμενου να μην φαει τπτ της εδωσα απο το δικο μου. Γενικά ρε παιδια δεν τρωει καθολου απο το φαγητο της,πεταω καθε μερα οτι της μαγειρευω,αντιθετα οταν βλεπει εμας να τρωμε ορμαει κ θελει να φαει απτα δικα μας. ειτε της κανω με πατατα-καροτο-κολοκυθι το κρεας,ειτε με ζυμαρικο αηδιαζει κ το φτυνει.νευριαζει κλαιει και κοιμαται νηστικη τις περισσοτερες μερες. το τι εχουμε κανει για να φαει δεν λεγεται,δεν ξεγελιεται με τιποτα :lol::lol:

σημερα λεω να κανω φασολακια να της δωσω με πατατα κ λιγο καροτακι,ξερω ηδη ομως οτι θα πανε στον καδο.

οσο για την γκρινια αφηστε...νευριαζει καθε φορα που την βαζουμε στο παρκο και πεφτει με δυναμη κατω,κοκκινιζει κ κλαιει σπαρακτικα....μας χρησιμοποιει κανονικοτατα η κυρια,στο μεταξυ ρωτησα την γιατρο κ μου ειπε θα την αφηνεις κ θα κανεις κανονικα τις δουλειες σου κ θα της μιλας να ξερει οτι εισαι εκει...ε καθε φορα που της μιλαω νευριαζει πιο πολυ κ κλαιει λες κ το σκοτωνεις..

ουφ αυτα τα κατορθωματα μας,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hellooooooooooooooooooooo :x

σοφουκι νομίζω μας ξεχασες :-w:-w αντε καλε ! περιμένουμε νεα !

σπιρτουλακι καλή η ιδέα αλλα οσες φορες εχω δοκιμάσει να του δωσω φρουτοκρεμα την ιδια ωρα που εγω τρωω το φρουτο μου, εχει [smilie=pottytrain5.gif] την μπανανα και θελει να γλύψει το ξινομηλο που τρωω εγώ... :crazy:

τελευταία μου ελπίδα ειναι η γιαγια του η Λούλα (του μπαμπα η μαμα :mrgreen: ) γιατι της το αναγνωρίζω ειναι [smilie=cat.gif] σε κατι τετοια !!! αλλα θα την δουμε τα Χριστούγεννα οποτε εχουμε καιρό ακομα :( ...

ηρθε ο ποδοσακος μας ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ [smilie=blob3.gif] ειναι τοσο γλυκουλης στο σοκολατί με το γουνακι απο μεσα ! μου ρχεται να χωθώ και γω εκεί χιχιχιχι :ymblushing::ymblushing:

αυριο εχουμε κατι υποχρεώσεις εξω απο το σπιτι με τον πιτσιρίκο οποτε θα τον εγκαινιάσουμε ;)

κοριτσια, ποτε λετε να στολισετε φετο ;;; [smilie=icon_santa.gif] :-?;;);;);;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γεια σας!!μαρακι μεγεια τον ποδόσακο και εμείς τον σοκολατί έχουμε,καλές χειμωνιάτικες τσάρκες!! ;)

ράνια εγώ οχι μόνο χρησιμοποιώ μούλτι,αλλά τόμησα μια μέρα να λιώσω μια πατάτα με το πιρουνι κ τα τοσοδούλικα κομματάκια μου τα φτυσε στα μουτρα,δεν το κατάπινε με τιποτα,εμεις βέβαια δεν έχουμε ακόμα ούτε μισό δόντι.. :lol::roll:

spirtouli εγω δεν είχα κανένα πρόβλημα με pramworld και μου τα έστειλαν Έβρο,το ίδιο κ η αδερφή μου που πήρε καρόσι απο κει κ της το έστειλαν Θεσ/νίκη.Τι να πω λες να άλλαξαν τα πράγματα :?::?: Εύχομαι να το παραλάβεις σύντομα!

sofouki αγωνιούμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!!!!!

Και ναι το πρώτο δόντι είναι γεγονός!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty:

Τρελάθηκα όταν το ανακάλυψα!!!! Έτρεμα ολόκληρη!!!!

Πυρετό δεν ξανακάναμε ευτυχώς και μάλλον ήταν από το σκάσιμο του δοντιού!!!!

Το φαγητό μας γίνεται μια καλή προσπάθεια και το ψιλοτρώμε, δεν την πολυζορίζω βέβαια ότι φάει!!!

Ξεκινήσαμε και γιαουρτάκι αντί κρέμα το απόγευμα, ξινίζει τα μούτρα της βέβαια αλλά τρώει!!!

sofouki περιμένουμε τα νέα σου!!!!

ράνια και γω όλα στο multi ακόμα!!!!

μαράκι με γεια το ποδόσακο και καλές βόλτες!!!!

Φιλάκια πολλά!!!!

Βάλτε με κι εμένα στη λίστα σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!! τι κανετε κοριτσακια μου σημερα????

Μαριεκεν με γεια το δοντακι!!!!! πρεπει να πεις και ονομα της μπουμπους για να μπεις στη λιστα!!

μαλλον το Σοφουκακι εγκυμονει και θελει να το πιστεψει πρωτα και μετα να μας το ανακοινωσει :lol::lol::lol::lol:

ο μικρουλης μου χθες καταφερε να σηκωθει ορθιος μονος του πιανοντας τα καγκελα... η χαρα μου δεν λεγετε... το τρελανα το μωρο απο τις φωνες μου :lol::lol:

φιλια παω για σιδερωμα :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Με γεια το δοντακι σας Μαριεκεν!!! Ζητωωωωωωωωωωωω

Ντεμη .το χαρτι που σαε εδωσαν στην εκκλησια το πηγαινεται στο Ληξιαρχειο που δηλωθηκε οταν γεννηθηκε και οχι απευθειας στα δημοτολογια. μετα τη Ληξιαρχιακη πραξη βαπτισης την πηγαινεται στα Δημοτολογια που ειναι η μερίδα σας.

Εμεις συνεχιζουμε να τρεχουμε ολη μερα μεσα στο σπιτι. Ολο ορθια θελει να ειναι. Τωρα πιανεται απο τον καναπε και τον περπαταει.

Το φαγητο και εγω αναλογα. Δεν το λιωνω πολυ μονο το μηλο ,που το φοβαβμαι γιατι ειναι σκληρο. Και επειδη καθε φορα που με βλεπει να ετοιμαζω το μεσημεριανο κλαιει, της δινω ενα καροτο βρασμενο να κραταει κ το τρωει μονη της. Ψωμακι της δινω αλλα ψιχα :? δεν κανει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...