Μετάβαση σε περιεχόμενο

6ΜΗΝΩΝ ΠΙΑ, ΚΡΕΜΕΣ, ΦΡΟΥΤΑ, ΒΑΦΤΙΣΙΑ !!!!!!!!!


Recommended Posts

εγω γιουλακι δεν ανηκω στο 97% δεν νιωθω δλδ τυψεις απλα δεν μπορω να βρω τον τροπο να απαγκιστρωθω... :roll::|:roll:

το θεμα πεθερας εννοειτε ...ας μην το αναπτυξουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 898
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα σε ολες τις πεθεροπληκτες... :lol::lol: !!!!

τελικα και μεις δεν το γλυτωσαμε το κρυωματακι... ευτυχως δεν εχει κανει πυρετο και ελπιζω να μην κανει...αλλα εχασε και 60 γραμ μεσα στη βδομαδα :( ειπε η παιδιατρος οτι ειναι φυσιολογικο.... τελος παντων....

Μαριεκεν μετα απο τοσους μηνες και συ το τσιγαρο δεν το εχεις ξεχασει εε??? καπνιζεις καθολου?? και γω μετα απο 13 μηνες το ξαναεπιασα μολις σταματησα το θηλασμο... τι να πω.. μια βλακια ακομα αλλα τι να κανεις, το ειδα σαν την μονη απολαυση που μου εχει μεινει μια και ειναι δυσκολο να παω εστω και για ενα καφε τωρα με το μωρο...

τι τρωνε παλι σημερα βρε παιδι μου :roll::roll: αμαν αυτο το φαγητο καθε μερα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια.κ εγω ξαναρχισα το τσιγαρο 13 μηνες μετα.δεν το ειχα βγαλει απο το μυαλο μου καθολου.σιγα το καπνισμα που κανω βεβαια...2-3 τσιγαρα στη δουλεια.1 πριν ξεκινησω,ενα μετα κ ΑΝ βρω χρονο κανα δυο στο ενδιαμεσο..αν κ απο προχτες πηρα μονιμη κοπελα στο μαγαζι για βοηθο κ ειμαι ελαφρως πιο χαλαρη.σε κανα δυο μηνες θα μπορω να την αφηνω κ λιγες ωρες μονη της να μην πηγαινω τοσο πολυ.λεω εγω τωρα..

καλα,χτες βραδυ το σκατουλι ηταν στον καναπε διπλα μου κ ηρθε σιγα σιγα κοντα μου κ μου δαγκωσε τη θηλη εξω απτη μπλουζα.μου ηρθε κ αποτομο..μιλαμε για πονο!ευτυχως λεω που δεν θηλαζω ακομα!!τωρα σκανε κ τα 2 πανω πλαινα κ τα 2 κατω πλαινα.εχουμε ηδη 4,θα γεμισουμε δοντια σιγα σιγα!!

εμεις φακες σημερα..αυτα.παω για μπανιο κ δουλεια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις γιουβαρλακια σημερα, ειναι το αγαπημενο της κορης μου!

σημερα βαρεθηκα να βγουμε βολτουλα, ειχα κ λιγο σιδερο οποτε κλειστηκαμε!

το απογευμα... ρε κοριτσια επηρεασμενη απο το σπιρτουλι , δεν πηγαινετε ουτε για ενα καφε?

δλδ δεν βγαινετε καθολου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια !!! για το φαγητό κορίτσια ενα εχω να πω : ΧΥΤΡΑ = ΣΩΤΗΡΙΑ !!! τωρα που κρυωσε ο καιρός και με το διαιτολόγιο που ξεκίνησα παίζει μερα παρα μερα !!! φασολακια πρασινα, αρακας, κουνουπιδια, οσπρια... ριχνω τα υλικά και σκασίλα μου...ουτε ανακατεματα ουτε τιποτα...

οσο για το αλλο..........εχω φαει κατι ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΕΣ ΔΑΓΚΩΜΑΤΙΕΣ απο τον κανακάρη μας... και με κοιταζει και καταματα οταν την κανει τη ζημιά !!! τον κοιταζω σοβαρα και του λεω "Οχι τη μαμά ! Όοοοχιιι!" και μου την ξαναχώνει... ωσπου του το ξαναλέω και μολις του δινω να πιεί μου κανει μούτρα και αδιαφορεί ωσπου να τον κοψει για τα καλά η πείνα...!!! ε 2 ολοκληρα δοντια + 4 σκασμενα πανω (Ω ΝΑΙ 6 !!), 2 κατω...καπου θα τα δοκίμαζε και αυτός ... δεν θα την γλίτωνα! απλά με πιανει απροετοιμαστη βρε παιδί μου ! :lol::lol::lol:

σημερα αρακα + τονο :mrgreen: τωρα πανε δεν πανε εγώ θα τα φάω...

απο πεθερά εγω δεν εχω παράπονο, μενει και σε αλλη πόλη... πιο πολλά παράπονα εχω απο τους δικούς μου (πχ πατατάκια !!!!!! :shock::twisted: ) που μενουμε κοντα και βλεπομαστε καθε μερα...χιχι :lol: οσο για βολτες... τι ειναι αυτό ;;; αλλα ουτε που μου περνάει απο το μυαλό να μεινει για ωρα σε αλλα χερια ο μικρός !!! μια ωριτσα και ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ !!! ισα να συμμαζεψω το σπιτι... (τα κολλήματα μου, που λέγαμε και παλαιότερα ;;;! :lol::lol: )

καλό μεσημέριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι κουβέντα να γίνεται,έρχεται η πεθερά μετον μικρό αγκαλιά "λες να μας μαλώσει η μαμα που φάγαμε φαγάκι?"λέω τι έφαγε? "να του έδωσα 2 κουταλιές απο την κατσαρόλα πατάτες με μελιτζάνα.!!"λέω δεν τουδίνω μελιτζάνα είναι βαριά κ δεν βάζω αλάτι στα φαγητά του,ενημερώτικά αυτή τα κάνει λύσσα!!κ μου λέει"α πως νόμιζα ότι δίνεις μελιτζάνα...?"ε έλα κ ρώτα πρώτα να σου πω ΟΧΙ!Τέσπα εντάξει δεν έγινε κ τπτ για τις 2 κουταλιές αλλα τι πρωτοβουλίες είναι αυτές δεν καταλαβαίνω. :evil: Όσο για βόλτες ,βγαίνουμε αρκετά τα πρωινα για καφεδάκι με φίλες μου που σαν κ μένα καλή ώρα είναι άνεργες κ με πτυχία πάντα στην κορνίζα!!αλλά κ μερικά απογεύματα,παράπονο δεν έχω..ε ένα ποτάκι βέβαια μου έχει λείψει αλλά χαλάλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εεεεεεεεεε να πω και γω τι εγινε σημερα... ηρθε η πεθερα μου να δει το μικρο που ειναι αρρωστο.. του φορουσα 2 μπλουζες και παντελονακι με πατουσακια... πιανει τα χερια του και μου λεει ειναι πολυ παγωμενα, να του βαλεις κι αλλη μπλουζα :shock::shock: της λεω καλα ειναι δυο, εχουμε και 20 βαθμους στο σπιτι.... μα ειναι πολυ παγωμενα, λεω δεν πειραζει... μετα απο λιγο τα ιδια, ξαναλεω οχι εεεεεεεε μεχρι να φυγει (10 λεπτα εκατσε) το ειπε 5 φορες....

froggy ηθελα να σε ρωτησω το καθισματακι που πηρες απο αυτο το site σε ποσες μερες ηρθε??? σκεφτομαι να το παρω και γω απο κει...

εγω καφε και γενικα εξοδους δεν ξερω τι θα πει... μια ο μικρος που δεν γινεται να τον κρατησει καποιος... μια εγω, που εχω κολλημα σαν το μαρακι να τον αφηνω πολυ ωρα καπου...βεβαια δεν μπορω και να τον παρω και μαζι γιατι οταν τον βαλω στο αμαξι τις περισσοτερες φορες κλαιει και δεν παω και πουθενα μονη.... αν ερθει καμμια φιλη σπιτι καλως αλλα να σας πω ποτε δεν ημουν του πολυ εξω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καφεδες και βολτες πολλες!!!!!!

Καθε μερα καπου θα παω αλλα παντα με παρεα το Εβελινακι μου! Δεν εχω ποιος να την κρατησει, οποτε οτι κανω απο Σουπερμαρκετ,καφεδες μεχρι κ κομμωτηριο απο 14 ημερων την σερνω μαζι μου.

Ευτυχως δεν ειναι δυσκολο παιδι και καθεται στο καροτσι χωρις να γκρινιαζει, οποτε δεν εχω προβληαμ.

Κολλημα δεν εχω να την αφησω, ανθρωπο για να την αφησω δεν εχω :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παλι καφεδες γιοκ.κατι το θανατικο που ειχε πεσει μετα νοσοκομειων παντα,κατι η δουλεια..κανα καφεδακι σαββατο πρωι με τον αντρα μου τωρα τελευταια που ηρεμησαμε.εμας δεν καθεται πολυ ωρα στο καροτσι,οποτε δεν μπορω να παω με τα ποδια κ στο αυτοκινητο επισης κλαιει τρελα.εκνευριζεται που δεν μπορει να κουνηθει!οποτε...να τον αφησω για να παω για καφε μονη..δεν θελω.αρκετα τον αφηνω για τη δουλεια,μη το χεσω κιολας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

spirtouli αυτό που λες για το μωρό που κλαίει στο αμάξι πολύ αγχωτικό,το έκανε κ μένα στις αρχες,αλλά έχει αρκετόκαιρό που τον βάζω κ δεν κάνει κιχ!Αλλιως θα ήμασταν κλεισμένοι στο σπίι εγώ κ το ζουζούνι αφου το σπίτι μας είναι λίγο έξω από την πόλη κ για να ππαμε καροτσάδα πρέπει να μπούμε στο αμάξι :x Το recaro εννοείται απο pramworld μη το σκέφτεσαι,σχεδόν τα μισά χρήματα!Έκάνε καμιά βδομάδα αν θυμάμαι καλά.Καληνύχτα girls!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από μένα! Τι μου κάνετε? Λοιπόν ένα ένα τα θέματα: Spirtouli, ναι καπνίζω λίγο βέβαια αλλά καπνίζω αφού της κάνω 2 θηλασμούς βέβαια ποτέ μετά τις 6 το απόγευμα για να περάσει τουλάχιστον ένα 3ωρο για να τη θηλάσω πάλι!!!

Από φαγητό εγώ σήμερα έκανα μια πιτσούλα και αυτό ήταν όλο!!! Σαββατιάτικα τώρα τι να μαγειρεύεις???

Πεθερά: Γυρνάμε μετά τη βόλτα μας το μεσσημέρι να τη δούμε και μας λέει: "ααα να δει και το μπεμπάκι τι του πήρε η γιαγιά" και πάει και φέρνει μια πλαστική κούκλα από αυτές που πουλάνε στα κινέζικα και πήγε να τη δώσει στο μωρό!!!! ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ και της λέω: "δεν σας έχω πει να μην της αγοράζεται τέτοια παιχνίδια γιατί δεν ξέρω από τι υλικό είναι φτιαγμένα?", "μα εγώ είδα και έχει πάνω το CE και γι' αυτό την αγόρασα!" "αυτό το CE της λέω μπορώ να το γράψω κι εγώ" και τα πήρε ρε, νευρίασε και μου λέει "εεε δεν πειράζει θα το πάρω να το δώσω σε κανένα άλλο παιδάκι που να το θέλει", "δεν είναι ότι δεν το θέλω της λέω απλά το παιδί δεν θέλω να παίζει με αυτά τα πλαστικά που δεν ξέρω από που είναι" με έκανε να νιώσω και άσχημα που φέρθηκα έτσι αλλά δεν άντεξα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια ....τα περισσοτερα μπεμπακια αρρωστησαν ε!εμ με αυτον τον σκατοκαιρο πως να την γλιτωσουν............................εμεις ευτηχως ειμαστε ενταξει και την αλλη εβδομαδα εχουμε εμβολιακι......οσο για το θεμα πεθερα δδεν εχω παραπονο ευτηχως ειναι πολυ καλη και στην ανατροφη των παιδιων μας δεν κανει του κεφαλιου της ουτε αυτη αλλα ουτε και η μανα μου ,παλι καλα μπορει να ειναι που ακολουθουμε και την ιδια γραμμη πλευσεως με τον αντρα μου...οσο για εξοδους αρκετες οποτε βρισκουμε ευκαιρια τα αφηνουμε σε μανα η πεθερα και την κανουμε,επειδη δεν ειναι καμμια τους πανω κατω ερχονται και κοιμουνται σπιτι οποτε ειναι για ποτακι αν ειναι για νωριτερα μπορει να τα παμε κιολας και μετα τα ξαναπαιρνουμε...το μονο μου κολλημα ειναι να μην κοιμουνται εκει θελω να κλειδωνω την πορτα και να ειμαστε και οι 4 μεσα μονο αυτο......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!! τι κανετε??? βρε mammys γιατι κανετε ακομα εμβολια??? εμεις τα τελειωσαμε και ξανα 15 μηνων...ειδα και τον κυκλο στο βιβλιαριο πανω και ειναι ετσι οπως μου τα ειπε η παιδιατρος...εσεις τι εμβολια κανετε ακομα???

Μαριεκεν μου, με ολο το θαρρος αλλα νομιζω πως πρεπει να ημαστε και μεις λιγο πιο κουλ.... εστω και αν το παιχνιδι δεν ηταν απο τα καλυτερα ας το επαιρνες και μετα στο σπιτι ας το εκανες οτι ηθελες.... καλα εκανες και της ειπες πως δεν πρεπει να ψωνιζει απο οπου να ναι αλλα δεν θα παθει και τιποτα το μωρο αν το πιασει για μια φορα... ειναι φορες που και γω πιανω τον εαυτο μου να ειμαι υπερβολικη με το μωρο και σκεφτομαι πως και εμας δεν μας μεγαλωσαν με τετοια παιχνιδια??? μηπως κοιτουσαν το ce??? δεν παθαμε και τιποτα... οπως και με την καθαριοτητα... τον πρωτο καιρο κοντευα να τους φαω ολους αν αγγιζαν το μωρο χωρις πλημενα χερια αλλα τωρα το προσπερναω και καποιες φορες... ενα θα σου πω... τα χερια μου ματωναν στην αρχη απο τα πολλα detol θυμηζαν χερια γριας 100 χρονων και ομως το μωρο μου κολλησε σταφυλοκοκκο στο βυζακι και νοσηλευτηκε :(:(:(

ελπιζω να μην με παρεξηγησεις... τα λεω πολυ φιλικα για να τα ακουω και γω :D:D

φιλακια σε ολες και στα ζουζουνια σας!!! μια ομορφη κυριακη να εχουμε...εμεις σημερα εχουμε τραπεζι στη πεθερα ;);) ο θεος μαζι μας :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KΑΛΗΜΕΡΑ ΣΠΙΡΤΟΥΛΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗς ΠΕΘΕΡΑς ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΤΗς MARIEKEN ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΟ ΚΟΥΛ ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΗΜΟΥΝ ΜΕς ΤΗΝ ΤΡΕΛΛΑ ΜΕ ΟΛΑ. ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΑ.ΤΩΡΑ ΔΕ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ...ΣΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ ΣΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΜΕΧΙ ΚΑΙ 18 ΜΗΝΩΝ ΜΗ ΣΟΥ ΠΩ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΚΑΝΑΜΕ ΤΙ ΝΑ ΠΩ Ο ΚΑΘΕΝΑς ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΕΙΠΑΜΕ,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΤΗ ΜΙΚΡΗ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΠΩς ΕΤΣΙ ΤΟ ΠΑΜΕ ΑΣΕ ΠΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΔΙΠΛΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΕΝΑ ΕΝΑ....ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΦΟΡΤΩΝΟΥΜΕ ΛΕΕΙ.ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ ΦΙΛΙΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΑΙΣΩ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ..................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας παιδακια!εμεις σημερα πηγαμε κ κοινωνησαμε πρωτη φορα.κατσαμε κ για καφε μετα στο μοναστηρι που πηγαμε.το τι γελια εκανε ο μικρος με ολους εκει..αφου μεχρι κ οι παπαδες παθανε πλακα.γενικα τις τελευταιες μερες εχει ποοοολυ καλη διαθεση!βεβαια εχει τοσο πολυ μυξα,δεν λεγεται!αφου τις ρουφαμε κ γελαει.φανταζομαι ποσο μπουκωμενος ειναι κ ξεμπουκωνει.

κ εγω μαριεκεν συμφωνω με τα κοριτσια.νομιζω πως εισαι λιγο υπερβολικη.παρτη κουκλα κ βαλτη σε μια γωνια στο σπιτι σου.κ εγω ισως τσαντιζομουν με την πεθερα μου,αλλα τωρα που την εχω χασει ταβλεπω ολα λιγο αλλιως..

παντως με το θεμα της καθαριοτητας και τα ce κ τα σχετικα,εγω παραειμαι κουλ.σε σημειο που πεφτει κατω η πιπιλα κ δεν το εχω σε πολυ να του την ξαναδωσω.οι αλλοι με μαζευουν.

τωρα τον εχουμε στην στρατα.μας πηραν χτες.χαζευει με τα παιχνιδακια μπροστα.ακομα δεν εχει παρει χαμπαρι πως μπορει να περπατησει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα, πέσατε να με φάτε εεε?(Πλάκα κάνω) Το ξέρω ότι ήμουν λίγο υπερβολική αλλά και να την έπαιρνα την κούκλα θα της την έδινε και μετά θα νευρίαζα περισσότερο αν γύριζα σπίτι και την έβλεπα να την κρατάει... Anyway αυτό που της είπα είναι ότι θέλω να έχω το θάρρος να της συζητάω αυτά που με ενοχλούν χωρίς να νευριάζει, γιατί στο κάτω κάτω αν είναι λάθος θέλω να το κάνω εγώ και όχι να τρέχω μετά... Έκλεισε το θέμα πεθεράς πιστεύω!!!

Όσο για τα εμβόλια κι εγώ ξέρω ότι κάποια στιγμή σταματάνε επιτέλους και χρειάζεται μετά πάλι από κάμποσους μήνες, τώρα θα δω τι θα μου πει όταν την πάω αυτό το μήνα!!!!

Φιλάκια σε όλες!!!!! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας.ακομα σπιτι,περιμενω το μικρο να ξυπνησει.ειχαμε πολυ ζορικη νυχτα.κοιμηθηκε κατα τις 4:30 τα ξημερωματα.πολυ μυξα.μπουκωνει κ δεν μπορει να ανασανει.κλαμα τρελο,καθε μιση ωρα τις ρουφαγαμε.εχει πολυ ανησυχο υπνο,κουνιεται συνεχως.ευτυχως εχω την κοπελα στο μαγαζι κ μπορω να αργησω λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια ! καλή εβδομάδα ! :x

εμεις προς το παρον την γλιτωσαμε απο μύξες κλπ πραγμα περίεργο γιατι εγω ειμαι πολύ ευκολη στα κρυωματα τετοια εποχή... περαστικούλια σας και γρήγορη ανάρρωση :x

Marieken αν και εγω συμφωνώ με τα κοριτσια, ωστοσο και εγώ βιωνω τετοιες καταστάσεις πολύ παθιαρικα... σκεφτομαι εν βρασμό αλλα σπανια εξωτερικευομαι... το κακο ειναι οτι μετα μπορει να το μουρμουράω για αιωνες χαχαχαχαα :lol:

ενταξει θεωρώ οτι ολες τρωμε τα κολληματακια μας απλα η καθεμια σε διαφορετικό τομέα :roll: γιατί να το κρύψομεν αλλωστε ;;; ετσι ειναι οι ανθρωποι !

και για να πουμε κανα ευχαριστο : τι θα κανετε τα Χριστούγεννα ;; θα φυγετε ταξιδακια; θα μεινετε στις πολεις σας ;; εμεις λεμε να παμε Αγρίνιο (καταγωγή συζύγου) -- που ολο το θελαμε φετος και ολο δεν καθόταν αυτο το ταξιδάκι... οι γονεις του δεν εχουν χαρεί καθολου μεχρι τωρα τουτο το εγγονακι τους :roll: κριμα (για να ειμαστε δίκαιοι :oops: )

ααααα!!! εφτασε και το στεγνωτήριο ! καλααααα... αν το σκεφτεστε : ΤΟΛΜΗΣΤΕ ΤΟ!

εχουν πεσει και οι τιμές... μια τελειότητα :mrgreen:

:geek: ασχετο : ΠΟΣΟ εχω βαρεθεί που ολα τα καναλια δειχνουν τις πολιτικές εξελίξεις !!;;!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μικρές κ μικρά!

περαστικάκια κ στα τελευταία κρυωμένα μυτάκια!

εμείς προς το παρόν βαστάμε γερά, αν κ στην εξοχή έχει λίιιγο περισσότερο κρυάκι 8-)

Marieken, καλά έκανες κ την ενημέρωσες την πεθερούλα να μην παίρνει τέτοια παιχνίδια αβέβαιης προέλευσης κ συνθεσης, ωστόσο και για καλό δικό σου, μείνε πιο cool, πάρτη κ πέτα τη ή κρυψτη την κουκλίτσα μετά! εδώ εγώ κ αν έχω βιώσει χοντράδες απο τη δικιά μου, αλλά τι να κάνω, παραμένω ευγενική.

κ εμείς κάνουμε εμβολιάκια. τελειώσαμε τα σχετικά γνωστά κ ξεκινήσαμε ηπατίτιδας. άλλο 1 τώρα τον Νοέμβρη κ μετά θα καθυστερήσουμε αρκετά!

σας φιλώωωωω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα, τι κάνετε? Εμείς ευτυχώς είμαστε καλά με τα μυξάκια μας!!! Της βάζω ορό και της τα ρουφάω αλλά τίποτα σπουδαίο!!! ;););) Με τη πεθερά μου τα βρήκαμε!!! Εντάξει το παραδέχομαι ότι ήμουν υπερβολική αλλά αντέδρασα εν βρασμό που λένε!!! :lol::lol::lol:

Χτες έφαγε η μπουμπού μου!!! Ελπίζω να το κρατήσει!!! Αχ, τη Παρασκευή πάμε στη γιατρέσσα ελπίζω να μας βρει καλά σε θέμα κιλών και ύψους!!! Έχω ένα άγχος κάθε φορά άλλο πράμα!!!! :?:?:?

Σήμερα γινόμαστε 7!!!!!! :D:D:D:D

Φιλάκια σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!! τι κανετε??? εμεις τα ιδια, με πρισμενους αδενες και μυξακια....κατα τα αλλα καλα...

τωρα που λεμε για παιχνιδια βρε παιδια, δεν θελουμε τα κινεζικα αλλα η fisher price που την εχουμε κανει χρυση... ολοι μας πιστευω... ειναι made in china αλλα εμεις πληρωνουμε το ονομα και ειμαστε οκ... τι να πω ολα ειναι ρισκω.

οσο για την προστασια στα μωρα μας, ξερετε τι λενε, εεε?? στο 1ο παιδια πλενεις και αποστειρωνεις... στο 2ο μονο πλενεις και στο 3ο φτυνεις και του δινεις :lol::lol::lol: καπως ετσι θα ειναι εεεε mammys???

Η Ρανια μας βεβαια εχει αρχισει απο το τελος.... :lol::lol: γεια σου ρε Ρανια!!!!!!!!!!!!!!!!!

να εχετε μια ομορφη μερα!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες!

Η αληθεια ειναι οτι κ εγω δεν εχω φραγμους με τα παιχνιδια κ τις πιπιλες. Τα δινω αμεσως. Ειδικα τωρα τελευταια το αγαπημενο της παιχνιδι ειναι ενα κουτι αδειο απο την κρεμα που εχω βαλει μεσα ενα παιχνιδακι κ το κουναει κ κανει θορυβο.Καθως επισης και τα παπουτσια της :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Το παρκο το καταργησαμε το μαζεψαμε. Ολη μερα βολοδερνει στο σπιτι, σφαιρα φευγει πια κ οπου βρει πιανεται κ σηκωνεται. Εστρωσα κ ολο το σπιτι με χαλιά οποτε παει ερχεται ολη μερα.

Χθες σαν το σκυλακι εκανε.Την ειχα στο δωματιο της με τα παιχνιδια της και ξαφνικα την ειδα με ενα παιχνιδι στο στομα να μπουσουλαει κ να ερχεται στο σαλονι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ηθελε να παιξει με αυτο αλλα δεν ηξερε πως να το κουβαλησει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια χαρα Μανουλλες!!!!!!!!!! το ξερω χαθηκα ... τωρα ειδα το θεματακι αυτο και το βρηκα πολυ ενδιαφερον , ειδα φως και μπηκα ;);) τρωμε και εμεις φρουτα αλλα οχι φρεσκα τα δοκμασαμε ολα αλλα δεν του αρεσαν προς το παρον. ετσι ξεκινησαμε με κοτοπουλο με ρυζι το μεσημερι και φρουτο το απογευμα της Peeach nut δοκιμασαμε 4 μαρκες ευτυχως καταληξαμε σε αυτην , του αρεσαν :lol::lol: παλι καλα! ;);) βγαλαμε και το πρωτο μας δοντακι ! :ymparty::ymparty:8-}8-}:o):x , καλα το ρυζαλευρο το τρωμε ολο μας αρεσει πολυ ! γαλατακι πινουμε το Sr26 gold stage 2 . 180 ml , παννακια βουλευτηκαμε με αυτα του lidl τα toujour βγηκαν πολυ καλα και ειναι και οικονομικα 9,99 τα 56 . για κρεμα συγκαμματος , shampoo και lotion χρησιμ. τα προιοντα της sepamed απο το φαρμακειο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΙ βρε Γιώργο (Daddy Cool) !!!!!!!!!!!!! λεω και γω ! σπαω το κεφαλι μου να δω ποιος χρηστης ειναι που γνωριζομαστε κιολας xaxaxaxaxaaxa :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

βλεπω τελεια τα νεα σου !!! και μεις φοραμε εναλλάξ με τις παμπερς του λιντλ ;) μια χαρουλα !

η συζυγος ;; ολα καλα με το μωρο ε ;;;

βαπτιστήκατε ; για πες για πες :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ πάω να σκάσω!Ο μικρούλης μου δεν τη γλίτωσε,ανέβασε χτες το βράδυ πυρετό :( έφτασε 39.7!!Κάπου κάπου κατέβαινε στο 37,4.Το βραδάκι θα πάμε γιατρό.Προς το παρόν depon και ντουζακια.Δε μαφήνει να του κάνω κομπρέσες κλαίει,αλλά γενικά δεν γκρινιάζει,έχει όμως μια φάτσα ο φουκαράς..αχ μου σπαράζει την καρδιά.Λες κ είναι άλλο παιδάκι κάθεται σαν τη φραγκοπαναγιά,πολυ ήσυχος,τώρα κοιμάται.. :( Περαστικά σε όλα τα μωράκια που ταλαιπωρούνται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...