Μετάβαση σε περιεχόμενο

6ΜΗΝΩΝ ΠΙΑ, ΚΡΕΜΕΣ, ΦΡΟΥΤΑ, ΒΑΦΤΙΣΙΑ !!!!!!!!!


Recommended Posts

gioulaki γιατί όχι πορτοκαλι???

spirtoulaki , έκλεισα προς το παρόν το φεις λόγω κρουσματος παραβίασης απορρητου! μου ήρθε μνμ στο μειλ ότι κάποιος μπήκε στον λογαριασμό μου, κ δεν ήμουν εγώ γιατί ήταν μετά τα μεσάνυχτα :?

όπως κ να χει, θα το ενεργοποιήσω κάποια στιγμή κ θα κάνω την προσθήκη φωτο. να φανταστείς ακόμη δεν έχουμε βγάλει κ τις κανονικές. είμαστε στη φάση που διαλέγουν οι νονοί μας.

φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 898
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα σε όλες πως ειστε?

εμεις ολοι γριπωμενοι :cry::cry: μου την δινει οταν ειμαι μπουκωμενη :)

η αποχη απο το σπιτι συνεχιζεται κ ελπίζαουμε να μπορουμε να παμε παρασκευη...

το μικρουλι μου εωγαλε κ τριτο δοντακι αυτην την φορα απο πανω :D:D ευτυχως το παιρναμε σχετικα ανωδυνα...αυτα σας φιλω παω να της μαγειρεψω κοτοπουλακι ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα να δω τι κανετε βλεπω κ εδω κρυωμενα μωρακια...αχ κ η δικια μου εχει μυξουλες φταρνιζετε...σταματησα το καθημερινο μπανακι της εχουμε κ την βαφτιση την κυριακη αυτο με ανχωνει...μακαρι να γινει καλα ως την κυριακη,κ εγω δεν παω πισω φουλ μυξα κ πονολαιμος...

με γεια τα δοντακια σας!!!!!

εβγαλε κ η μπεμπουλα μου δυο σχετικα ανωδυνα, μονο δυο βραδυα κλαψουρισε λιγο στον υπνο της..

ντεμακι κ στο δικο μου φατσοβιβλιο καποιος μπηκε κ αλλαξα κωδικους δυο φορες ως τωρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!! τι κανετε?? αρρωστουλικα μωρουδακια εχουμε εε??? εμεις ευτυχως προς το παρον την εχουμε γλιτωσει αλλα την κυριακη εχουμε ενα γαμο κ με τον κωλοκαιρο πολυ φοβαμαι οτι θα την αρπαξει!! :?:? γιουλακι οντως γιατι δεν τρωτε πορτοκαλι?? εμεις το τρωμε απο τον 6ο μηνα καθε μερα!! ενα ολοκληρο τρωει καθε μερα!! :shock::shock:

κατα τα αλλα ειμαι πολυ χαρουμενη μιας και επιτελους μετα απο τοσο καιρο, αλλαξα δεκαδα στα κιλα μου!!! :D:D:D σημερα ειχα διαιτολογο, ζυγιστηκα κ καταχαρηκα!! για επιβραβευση πηγα κ μου πηρα κ 2 παντελονακια!! πολυ το ευχαριστηθηκα!! :D:D σας φιλω κ περαστικουλια στα μικρακια που ταλαιπωρουνται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!ποοοολυ ξενυχτι μιλαμε!πρεπει να σηκωθηκαμε το βραδυ γυρω στις 13-15 φορες..τα νευρα μου!κ σχεδον καθε φορα τον εβρισκα ορθιο στην κουνια του.ειχε ορεξη ο κυριος.θελει τοσο πολυ να περπατησει κ δεν στεκεται καθολου κατω.παλευει συνεχεια να σηκωνεται ορθιος.

χτες με το νονο του τα πηγανε μια χαρα.τελεια θα ελεγα.αν κ μου την εδωσε λιγο γιατι οταν εφευγε,αθελα του βεβαια,εκει που καθοταν ο μικρος στον καναπε,τον εσπρωξε πισω για να παιξουν κ ηταν ενα παιχνιδι του κ χτυπησε αρκετα το κεφαλακι του.καναμε αμαν κ πως να το ηρεμησουμε.

ευτυχως τωρα αποκοιμηθηκε,βεβαια,μετα απο τοσο ξενυχτι..δεν κοιμαται καθολου αυτο το παιδι.ζητημα να κοιμαται ενα διωρο μεσα στην ημερα..

σημερα θα βαλω κ ζυμαρικουλι στο φαγητο του.να δουμε αν θα φαει,αν κ δεν το βλεπω.εχει αδυνατισει αρκετα,η μαλλον εχει ψηλωσει κ δεν εχει παχυνει.του εφυγαν σχεδον ολες οι διπλες απτα μπουτακια του κ δεν εχει καθολου μαγουλακια σαν μωρο..να μη μας μοιασει καθολου..βλεπω κατι μαγουλες που εχουν τα δικα σας κ ζηλευω.θα το ειχα χορτασει τσιμπιες!!τωρα τι να τσιμπησεις?εχει μια μουριτσα σαν ποντικακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα, τι κάνετε? Εμείς είμαστε μια χαρά φάγαμε και σήμερα το μεσημεριανό μας και χαρήκαμε πάρα πολύ :D:D:D:D:D Τώρα το απογευματάκι είχε λίγο γκρίνια έκανα αμάν να την κοιμήσω αλλά όλα ο.κ!!! Σας ζηλεύω που λέτε για δοντάκια!!! Εμένα δεν έχει ακόμα τίποτα! Η δε ανιψιά μου στον 11ο και ούτε και αυτή!!! Θα μας μείνουν φαφουτάκια τα μικρούλια μου :(:(:(

Απο κιλά εγκυμοσύνης πως τα πάτε??? Δεν μπορώ να ξεκολλήσω απο τα πέντε τελευταία με ΤΙΠΟΤΑ :twisted::twisted::twisted: ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!! Ανεβοκατεβαίνω και είναι ότι πιο σπαστικό!

Αυτά ήταν τα λίγα νέα μας!

Φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια τι κανετε?

κ μενα ο μικρουλης ανεβασε λιγο πυρετουλι 37,8... :cry::cry::cry: βεβαια στα μωρακια λενε πανω απο 38 δινουμε αντιπυρετικα αλλα εγω του δωσα ντεπονακι.... αντε να δουμε αν ειναι θα πρεπει να ανεβασει σε κανενα 6ωρο... :roll::roll::roll: εσενα ρανια πως ειναι ο μικρος?

μαρικεν εγω τα εχασα τα κιλα με την μια κ μην σου πω οτι ειμαι κ 2 κιλα μειον... αλλα ειχα βαλει 10 κιλα στην εγκυμοσυνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά κ από μένα τη νυχτοβια!Περαστικούλια στα μπουμπουκάκια σας!konstantinos και γω μια απτα ιδια απο θέμα κιλών.Ούτε καταλαβα ποτε τα έχασα αν και πήρα 13 κιλά στην εγκυμοσύνη.Πιστεύω οφείλεται στον θηλασμό..με ξεζούμισε ;)Marieken μην ανησυχεις για ταδοντάκια κμεις φαφουτηδες..αλλά υπάρχει άνθρωπος χωρίς δόντια?θα βγουν κ αυτά!καληνύχτα και φιλιά :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια!!! ακουω αυτα τα δεκακιλα που πηρατε στην εγκυμοσυνη σας κ πραγματικα απορω!!! :D:D:D εγω γερη να μαι πηρα 23 ολοκληρα κιλα!!! :shock::shock::shock: και παλι πιστευω οτι γι αυτα που ετρωγα... και λιγα πηρα!! ;) τωρα εχω χασει επιτελους αυτα της εγκυμοσυνης αλλα παντα ειχα περιθωριο να χασω πολλα περισσοτερα... :?:? γι αυτο κ τωρα ψιλοπαιδευομαι... αλλα βαλαμε στοχο! για να δουμε αν θα τα καταφερω... :?

κατα τα αλλα καλα. χτες ο μικρος εφαγε την πρωτη του μικρη τουμπιτσα. ηταν καθιστος μεσα στο παρκο του κ επαιζε ωσπου καποια στιγμη εγειρε στο πλαι κ επεσε πανω σε ενα σκληρο παιχνιδι με το κεφαλι!! :shock::shock: εβαλε τα κλαματα κι εγω η αληθεια χεστηκα απο το φοβο μου, αλλα τελικα ολα καλα. ουτε μελανια ουτε τπτ. ελεγα να παρω το γιατρο εκεινη την ωρα αλλα δεν με αφησε ο αντρας μου. με λεει υπερβολικη κ ισως να εχει δικιο ρε κοριτσια αλλα τι να κανω?? φοβαμαι πολυ.. :?:?:?

σημερα, του αγ. δημητριου εχετε τπτ γιορτες σπιτια σας? εμεις θα παμε να χαιρετησουμε ενα φιλο το απογευματακι κ θα παρουμε λιγο τον αερα μας...

αντε ξυπνηστε να πιουμε καφε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!ντεμακι χρονια πολλα!!!δεν νομιζω να εχουμε αλλη δημητρουλα ε?

να σας πω στα γρηγορα γιατι περιμενω το νονο του μικρου παλι(ειπαμε να ερθει 2-3 φορες να τον ψιλομαθει ο μικρος)..οσα μικρουλια εχουν πανω-κατω δοντακια,τα τριζουν?δεν κανει αλλη δουλεια.του κανει εντυπωση μαλλον κ ολο τα χτυπαει μεταξυ τους.κ μου σηκωνεται το πετσι λεμε!!!μπορω να του το σταματησω καπως?

απο φαι παμε χαλια μαυρα!τρωμε ελαχιστα.δεν του δινω γαλα συμπληρωμα,ειναι καλα απο κρυωμα πια.απορω πως δεν πειναει..ουτε το φρουτο που το τσακιζε δεν τρωει πια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HELLOOOOOOOOOOOOOO :) ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ DEMAKI :x:x:x

τι μου κάνετε;; δίαιτες βλεπω... και γω μια απο τα ίδια... ο Θεός να βαλει το χέρι του να κουνηθεί η ζυγαριά αυτή τη φορά γιατί τα τελευταία χρόνια οτι αποπειρα κι αν εκανα επεφτε στο κενό :(

μπραβο παντως βρε Σοφουκι που εχασες 7 κιλά ! και γω της εγκυμοσύνης τα εχασα πριν σαραντίσω (10 ειχα παρει) αλλα ειχα "καβατζα" απο πριν... αστα να πανε... 1.60 υψος - 72 κιλα βαρος ... πρεπει να αλλαξει αυτό !!!! :lol::lol::lol:

χθες εκανα τετοια καθαριότητα ...μούρλια εγινε το σπίτι! κυρίως κατι γωνιές του σπιτιού που ειχα στριμώξει ρουχα του μικρού που δεν του εκαναν πια και ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ τα εβγαλα απο τη μέση!

δε λεει να ερθει και το στεγνωτήριο να βαλω καμια δόση...εχω αφήσει ρουχα μικρού - μεγάλων και μαζεύονται :roll:

απο την αλλη, ο μικρος το χει βαλει σκοπό να σταθεί και χωρίς βοήθεια ... απο δοντια ουτε που ξερω τι εχει βγαλει πια... συνεχεια με τη μπουνιά στο στομα εδω και δυο μερες! μα ολα θα τα βγάλει ;;! και ρανια εννοείται οτι δεν κανει αλλη δουλειά απο το να με δαγκώνει και τα τρίζει !! :mrgreen:

α οσο για τις στερεες... αστε τα... με το ζόρι 3/4 μπανανας και οχι παντα, σημερα ξαναφαγαμε αχλαδι, το αβοκαντο καπελο μου το φερε μαζί με μοσχαρακι με αρακα που του δοκίμασα...

:shock: ΣΥΓΓΝΩΜΗ, ΘΑ ΦΑΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ;;;!!! :shock:

:roll: αχ... σας καληνυχτώ και παω να ξαπλαντάν ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας, γεια σας!!!!demaki πολυχρονη και του χρονου 4 στην οικογενεια αφου το θελεις τοσο :D:D

αυριο εχουμε παιδιατρο και περιμενω πως και πως να περασει η νυχτα... εχω πολυ αγωνια να δω ποσα κιλα ειναι...

και γω απο κιλα μια χαρα, με την εγκυμοσυνη σε 2 μηνες τα ειχα χασει ολα(εντεκα πηρα) και εχασα και 3 ακομα με το θηλασμο και την απεργια πεινας με αυτη την αλλεργια του σπυρτουλακου μου αλλα μετα ξαναπηρα τα 2 :lol::lol::lol: εεεεεε με τοση μασα που εριξα και παλι καλα αλλα αν,πρωτα ο θεος ξαναμεινω εγκυος θα τρωωωωωωωωωωωωωωωωω μην την ξαναπατησω.... :lol::lol::lol:

καλη σας νυχτα και αυριο τα νεα μας. φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!σημερα χαλαρα,ειναι κ ο μπαμπας μας σπιτι!!ηταν δηλ,πηγε στο νοσοκομειο,ειναι μια θεια του μεσα σοβαρα.δεν μπορω παλι κηδειες να εχουμε...

κατα τα αλλα σημερα με περιμενει ποοοολυ δουλεια στο μαγαζι.λυσσαξανε ολες να φτιαχτουν για την παρελαση!!

ααα κ το πιο σοβαρο..δοκιμασαμε με τον αντρα μου το πρωι τι θα φορεσουμε στη βαφτιση την κυριακη...ειχα επαναπαυτει γιατι ειχα ενα φορεμα.ειναι χαλια!το ειχα παρει οταν ημουν 5-6 μηνων εγκυος για ενα γαμο.δεν ειχα μεγαλη κοιλια,αλλα μου αρεσε οπως επεφτε ριχτο πανω στην κοιλια.τωρα μου φαινομαι σαν εγκυος.πρεπει να βγω για ψωνια τελευταια στιγμη.θα παω μια ωριτσα πριν παω για δουλεια μετα κ το σαββατο πια.αγχωθηκα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!!! μπηκα να σας πω στα γρηγορα οτι ειναι 7 κιλα το σπυρτουλακι μου [smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]:-bd:-bd:-bd yessssssssssssssssss!!!!!και ξεκιναμε και μακαρονακια :D:D:D αυτα λεπτομερειες αργοτερα... φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα, μπαίνω κλεφτά από το γραφείο!!! Ρε κορίτσια όλες πήρατε το πολύ μέχρι 15 κιλά εγώ φαίνεται ήμουνα γουρούνα... 20 κιλά πήρα και έχουν μείνει τα 5!!!! Τι να πω κάποια στιγμή θα τα χάσω που θα πάει!!!! Το σκουλικάκι μου χτες δεν ήθελε πάλι με τίποτα το μεσσημεριανό με το ζόρι έφαγε 10 κουταλάκια και γίνεται κάθε φορά σαν το γουρούνι, λερώνεται παντού! Παντού όμως! Anyway δεν πολύ αγχώνομαι με το φαγάκι γιατί μίλησα και με τη παιδίατρο και μου είπε να μην την ζορίζω, να τρώει όσο θέλει αφού τρώει την φρουτόκρεμα και τη βανίλια και αφού παίρνει τα κιλά της κανονικά, να μην πολυασχολούμαι κάποια στιγμή θα φάει!!!! Αυτά τα ολίγα!!! Φιλάκια πολλά!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα !! δεν εχω κανενα ιδιαίτερο νέο, αλλα σιγουρα θελω να συγχαρώ το ΣΠΙΡΤΟΠΟΥΛΟ για τα κιλάκια του !!!! ευγε ευγε !!! αντε και εις ανώτερα :D

εμεις παλι γυρω στις 5 -6 κουταλιες μπανανα λιωμενη φαγαμε σημερα και αυτο ηταν...

οι σουπες ειναι ονειρο ουτοπικό θα ελεγα...αααααααααααχχχχχχχχχχχχ

αλλα σημερα τον ειδα που δαγκωνε και ΜΑΔΑΓΕ μια κουβερτα του και ΜΑΣΟΥΛΑΓΕ τα χνουδια σαν τσιχλα στο στομα του !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! θα δοκιμασω να του δωσω ημιλιωμενο φαγητό... ισως να παει κατευθείαν εκεί ... ποιος ξερει ;; θα το κανω ομως καποια στιγμή που θα ειναι κι ο αντρας μου εδω γιατι μονη μου φοβάμαι !!! εκείνος ειναι γάτα σ αυτά ! ξέρει τι να κανει !! (μακρυά απο μας βεβαια)

πωπωωω βρε ρανια καλή δυναμη... τι αλλο πιά ;;;!!! κουράγιο μανααααααααααααα !!!

Μαριεκεν και καλα τα πας που εχασες τοσα ηδη ! εμενα μου ειχε βαλει γκαζια η γιατρος μου και απο ζορισμα δεν πηρα πολλά ! αν και στο 3ο τρίμηνο... δεν μπορούσα να φαω και πολύ ! πιεζοταν το στομάχι μου... φοβόμουν και τον τοκετό...χιχιχι καπως ετσι την γλίτωσα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι έγινε ρε κορίτσια που χαθήκατε σήμερα? Εμείς πήγαμε βολτούλα το απόγευμα αν και έκανε κρύο αλλά την είχα καλά ντυμένη, πήγαμε για καφέ με τη νονά μας και μετά στα μαγαζιά με τον αντρούλι μου για διάφορα διακοσμητικά για το νέο μας σπιτάκι!!!!! Αχ πολύ χαίρομαι σήμερα μας ήρθαν και οι καρέκλες της τραπεζαρίας και τώρα βάζουμε πρόγραμμα για τραπεζώματα!!!! Το Marieken μου είναι μια χαρά και έφαγε κάπως καλύτερα το μεσημεριανό της!!!! Αυτά τα ολίγα ήταν τα νέα μας!!! Φιλάκια πολλά σε όλες και καλό 3ήμερο!!!! ;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν τρωμε με ΤΙΠΟΤΑ!πολυ κλαμα κ υστερια.προτιμαει να μενει νηστικος ολη μερα.με πολυ κλαμα τρωει 5-6 κουταλιες απτο φρουτο κ αλλο τοσο απτο φαγητο του.μονο το γαλα πινει τρελα κ κλαιει οταν τελειωνει.δευτερα θα παμε γιατρο,να δουμε τι θα μας πει.αντε καληνυχτα τσουπρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας τι πολλα νεα διαβασα !!!!!!!!!!!!!εγω χαθηκα γιατι ειχα και τα δυο αρρωστουλια με μυξες την μικρη με μυξες και βηχα ο μεγαλος που συνεχιζετε ακομη ελαφρως η μπουμπου μου μπουσουλαει κουυτρουβαλαει σαν βαρελακι λεει μπαμπα αντε μαμα και μαμ καθε φορα που βλεπει να τρωει καποιος αλλος και κανει τα παντα για να το φτασει εντωμεταξυ πολυ τσαμπουκαλου αμα δεν της δινεις σημασια η δεν της κανει οτι της ερθει αρχιζει και μουγκριζει και κοκκινηζει ολοκληρη πολυ τσαπερδονα μου βγηκε αυριο θα στρωσω κιολας και θα την αφηνω να σουρτουκευει οπου θελει απο φαι τρωμε τα παντα κανενα προβλημα,απο δοντια μουλαρωνει και δεν με αφηνει να δω...οσο για κιλα εγκυμοσυνης πηρα 14 τα οποια και εχασα στο διμηνο.....φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!!!!! [smilie=love4.gif]

να είστε πάντα καλά κ να χαιρόμαστε όλες μαζί τα παιδάκια μας!

κατα τα άλλα, σπιρτουλάκι μπράβο στον Μαρίνο σας!

σοφούκι επίσης εύγε για την αυτοσυγκράτησή σου κ την απώλεια των κιλών. εγώ ακόμη βόδι μένω.... παρά την δουλειά που πατάω κ τις ώρες που λείπω. είμαι λιχούδω γμτ μου.... στην εγκυμοσύνη πήρα λίγα κιλά 10-12, αλλωστε δεν πήγα μέχρι τέεεεελος τελος, αλλά κ πάλι, μια τρύπα στο νερό έκανα...

απο δόντια κ εμείς τίποτα, κ είμαστε 9ο :| ίδωμεν! απο φαγιά κ κρεμες τσακίζουμε τα πάντα αβασάνιστα κ με χαρακτηριστική άνεση. γιουλακι δοκίμασα κ το περίφημο μάνγκο κ την έκανε να την κρεμα! σας φιλώ κ όσες έχετε βαφτισάκια, με το καλό! happaki περαστικούλια κ με το καλό η βαφτισούλα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλες!!!

Ντεμακι καθυστερημενα Χρονια Πολλα πολλα να χαιρεσαι τον Γιωργακι σου και να σε προσεχουν οι αντρες σου!!

Μαριεκεν μη στεναχωριεσαι δεν εισαι η μονη εγω μετα τα 13-14 σταματησα να μετραω. Τοτε νομιζα οτι ειχα παρει τοσα. Τελικα 6 μηνες μετα που τα μετρουσα μου εβγαιναν τουλαχιστον 20 :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: μαλλον ηθελα να πιστευω οτι ηταν λιγα τα κιλα κ σταματησα το μετρημα.

Στο μεταξυ μου εχουν μεινει ακομα 4-5 και δεν λεει να κατεβει η ζυγαρια με τιποτα!!

Αλλα που να κατεβει , ολο κατι φτιαχνω κ τρωω. Χθες εκανα μαφιν γεμιστα με μερεντα. Ενα εμεινε τωρα που γραφω!!!

Η Εβελινα μου χθες εφαγε αρνι. Το χλαπακιασε ολο. Ευτυχως οτι της δωσω το τρωει. Νομιζω πως αυτο το παιδι 24 ωρες να την ταιζω θα τρωει.

Σπιρτουλακι πολυ γελασα με το σχόλιο που μου εκανες στη φωτο στο φεισμπουκ, για το αυγο μου!!!

Σημερα δεν μαγειρευω εχω περισσευματα. Λιγο ριζοτο με μανιταρια , λιγο πιτουλα με φετα κ γαλοπουλα λιγο σαλατα ε νομιζω θα χορτασουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια!!!!

εεεε βρε γιουλακι τι να πω και γω, με αυτα που βλεπω απο τον κοριτσαρο σου???? ;););) βεβαια ηθελα να σου πω και να σταματησεις τα σαπια και να μας πεις ποτε πραγματικα γεννησες :lol::lol: γιατι αυτη η μπουμπου 7 μηνων δεν μιαζει :D:D αααααα και μην στεναχωριεσαι που πηρε 1 ποντο μονο αυτο το μηνα.. πρεπει να το παρεις αποφαση πως θα εχεις το πιο κοντο παιδι απ' ολες μας(εεεε σιγουρα εσυ θες να μας τρελανεις.........)

κατα τα αλλα καλα, ηθελα να ρωτησω το καθησματακι ποτε το γυρναμε μπροστα??? σε ποιο μηνα δηλαδη???

και το τελευταιο, τα ζευγαρωσαμε τα κατω δοντια μας και η παιδιατρος μας ειπε να ετοιμαζομαστε και για τα πανω :x:x:x

θα το φαω το σκατουλακι μου!!!!! αχχχχχχχχχχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!εχω θεμα...το παιδι εχει γινει πολυ μαμακουλας ξαφνικα..μπορει να παιζει με οποιονδηποτε κ μολις με ακουσει η περασω μπροστα απτο οπτικο του πεδιο αρχιζει να μυξοκλαιει κ να μου δινει τα χερια για να τον παρω.χτες βραδυ ημασταν 10 ατομα στο σπιτι,τα ξαδερφακια του κ ηθελε μονο εμενα.πιαστηκα..τι να κανω?οσο δεν θελω να κολλησει πανω μου,τοσο κολλαει.κλασικος αντρας!

κατα τα αλλα,αυριο εχουμε τη βαφτιση μας!επιτελους!!τελικα ρουχα δεν βρηκα,θα φορεσω το φορεμα που με δειχνει ετοιμογεννη,χεστηκα ομως..ευτυχως κανει καλες μερουλες.για να δουμε ποσο πολυ θα κλαιει αυριο..

απο φαι συνεχιζουμε να μην τρωμε τπτ..με το ζορι τρωει το μισο πιατακι φρουτα κ τπτ αλλο.για χορτοσουπες ουτε λογος.σημερα θα του δοκιμασω λιωμενο με το πιρουνι κ οχι στο μουλτι.μηπως το φαει πιο καλα.τη γκουμουτσα το ψωμι ξερει να το μασουλαει...

σπιρτουλι το καθισματακι του αυτοκινητου εννοεις?εμεις το εχουμε γυρισει εδω και ενα μηνα περιπου.οχι οτι καθεται οπως κ να εχει..πολυ κλαψιαρικο παιδι εχω τελικα..σκεφτομαι μηπως ειναι ετσι επειδη ειμαστε κ εμεις καπως απο τοτε που γεννηθηκε..με τις κηδειες εννοω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρε Ρανιααααααα... μωρο ειναι ακομα, τι συμπερασματα βγαζεις... εγω παλι θα το ηθελα πολυ αυτο :D:D ( θανασιμη πεθερα... καταλαβαινεις) :lol::lol: αλλα εμενα παει σε ολους, ξενους γνωστους,σε ολους, οποιος του κανει ελα παει...αυτο παλι σαν πιο κακο απο το δικο σου το βλεπω..

αντε να τον βαφτισετε και σεις και να μεινουμε τα μονα " αβαφτιστα"....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερούδια :x καλή Κυριακή :x

τι φκιάντε;;; αλλαξατε την ώρα ;;

εμεις χθες στρώσαμε χαλακια και τον αφησα να μπουσουλήσει και πηρα μια λαχτάρα...απαπααα...

ενώ τον ειχα γεμίσει μαξιλάρια του καναπέ κατω τριγύρω του, σε μια στιγμή κωλοκάθεται και κανει πισω και μπούπ ! η κεφαλουλα του πανω στο χαλί και οχι πανω σε μαξιλάρι! αααχχ !!!

εβαλε τα κλάματα αφού με ειδε και μενα να εχω γουρλώσει τα μάτια... και ολη την ημερα μετα ημουν στην τσιτα μην παρουσιάσει τιποτα... ευτυχώς ολα πηγαν καλά :roll:

καλα απο σουπες ρανια μου και μεις εντελώς ΤΙΠΟΤΑ... του εδωσα τις προάλλες ενα "φλιδάκι" μπανανα να φαει και εκανε γκριματσα αηδίας... αλλα πιο πριν τσακωνόμουν με τους γονείς μου γιατι (ΑΚΟΥΣΩΝ ΑΚΟΥΣΩΝ !!!) του δωσανε να γλυψει πατατακι που ειναι ΜΕΣ ΣΤΟ ΑΛΑΤΙ !!!!!!!! μα κι αυτοί !;;! λες και δεν εχουν μεγαλώσει 4 παιδιά.... παει τα ξεχασαν ολα !!!!! ΕΛΕΟΣ !

κατα τα αλλα απολαμβάνω την παλιοπολη (Αθήνα) που εχει γκριζάρει ο καιρός και εχει βαλει κρυαδούλα :x:x:x:x:x:x και σε ΛΙΓΟΤΕΡΟ απο μηνα εχουμε ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑΚΙΑ :x:x

Α!! το καθισμα αυτοκινήτου το γυρισαμε μπροστά, αφού πατησε ο μικρος μας τα 9 κιλά ;)

λενε μετα τα 9 κιλά οτι μπορουμε να το γυρίσουμε γιατι με αυτο το βαρος "κάθεται" καλύτερα το καθισμα στο αυτοκίνητο σε αυτη τη θέση (προς τα μπρος) :geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...