Μετάβαση σε περιεχόμενο

6ΜΗΝΩΝ ΠΙΑ, ΚΡΕΜΕΣ, ΦΡΟΥΤΑ, ΒΑΦΤΙΣΙΑ !!!!!!!!!


Recommended Posts

που ειστε ρε κοριτσοπουλα ολες εξαφανισμενες?

τους κοιμησα ολους κ χαζευω στο ιντερνετ...

εγω φιλετο δινω απο την κοτα κ ποντικι απο το μοσχαρι...

σκεφτομαι να κοψω σιγα σιγα τον θηλασμο γιατι αρχισε να με κουραζει... κ να αρχισει να απεξαρτειτοποιειται γιατι πολυ "μαμακια¨" εχει γινει..

παρεπιπτως εχει εδω κ μια βδομαδα που ξυπαναει 2 η ωρα για να θηλασει :shock:

ενω κοιμοταν συνεχομενα κ μαλιστα ξυπνουσε κατα τις 8 - 9 το πρωι....

τι να πω η καημενη η μανα!!! :cry:

βεβαια πως θα αποθηλασω ειναι ενα θεμα :roll:

μαρακι μονο εγω κ εσυ ξεμεινα με το βυζο απ εξω? (κ μαλλον ωσονουπο θα μεινεις μονη)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 898
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα κοριτσια!ξεθεωθηκα κ σημερα!την πατησα ασχημα..ηθελε ο αντρας μου να φτιαξουμε εμεις τα κεικ για το μνημοσυνο του πεθερου μου που ειναι την κυριακη.μαλλον,ηθελε να πει στη συνυφαδα μου που ειχε φτιαξει κ στην πεθερα μου,αλλα πεταχτηκα κ ειπα,οχι,θα τα φτιαξω εγω.μη φορτωνουμε συνεχεια τη γυναικα.τι το ηθελα?244 κεκακια!12 δοσεις!κ τωρα τελειωσα κ με το διπλωμα στα σακουλακια.δεν ξανακανω την καλη για φετος!

εσκασε μυτη το πανω δοντακι μας επιτελους!!πολυ γκρινια ομως ρε γμτ..εντωμεταξυ δεν στεκεται πουθενα.στο ριλαξ πλεον με τπτ..γυρναει μπρουμυτα κ φευγει απτο πανω μερος.ας ειναι κ δεμενος.ξεγλιστραει.στην κουνια κοπαναει στα καγκελα κ στο προσκεφαλο.τον ψιλοβαζω στη μοκετα με παιχνιδακια,επεσε 2 φορες με τα μουτρα κ εκλαιγε.εσας καθονται ησυχα?πολυ αγριος μου φαινεται.εντωμεταξυ,δεν καθεται ακομα καλα στον πωπο του.αν τον βαλω εγω θα κατσει κανα λεπτουλι,απο μονος του δεν γυρναει να κατσει.αλλα στην κουνια του σηκωνεται ορθιος σημερα.στηριζεται τα καγκελα κ μπορει να κατσει πολυ ωρα ορθιος.αναποδο δεν ειναι?

φαι παλι ελαχιστα κ σημερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά κάθε μωράκι όντως έχει τον δικό του ρυθμό ανάπτυξης! εμάς μπαμπαδίζει κ ελάχιστα λέει μαμά, φυσικά ασυνείδητα ακόμη..

κάθεται στον ποπό του κ για αρκετή ώρα παίζει στο πάρκο του, περιεργαζόμενος όλα του τα παιχνίδια! σήμερα κλείσαμε τον 8ο κ δοντάκια δεν εχουμε βγαλει, είμαστε φαφουτάκια :lol::lol::lol:

αύριο έχουμε γιατρουλίνα κ υποπτεύομαι ότι θα κάνουμε εγκαινια γιαουρτιού!!! κατα τα άλλα, τρώμε ανελλιπως τα πάντα όλα, κ μάλιστα όταν του αρέσει η κρέμα ή το φαί του πολύ, ενόσω τρώει, μουρμουρίζει απο ευχαρίστηση!!! τέλειο!

γελάει ο σκατουλάκος μου κ γενικώς με ξετρελαίνει [smilie=love7.gif][smilie=love4.gif][smilie=love7.gif] ειδικά το πρωί που τον φέρνει ο άντρας μου στο κρεβάτι μας, αφού τον ταίσει κ φύγει για δουλειά, μένουμε τα 2 μας κ κάνουμε ΤΑ τρελά. όλα τα λεφτά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερούδια !!! μαλλον... καλό μεσημέρι !! κοιμηθηκε λιγο ο τσουτσουνέλος μου και μπηκα ιστό ;)

τι νέα ;;; καλά... Κωνσταντίνος αστα να πανε...πηγε περίπατο η απόπειρα αποθηλασμού... τουλάχιστον εχω ενα ευχάριστο : εδώ και 5-6 μερες τρωμε ΣΤΑΘΕΡΑ φρουτακι ! μπανανα και αχλάδι αλλα κάτι ειναι και αυτό ! οχι ολοκληρα ... σημερα ομως εφαγε 3/4 μπανανα λιωμενη με λιγο νεράκι! ε απτο τιποτα ... ;! καλα...σουπα μοσχαρι - καροτο αλεσμένο (αφού ειχε βράσει με πατατα+σελινο) μου το φερε καπέλο...αργότερα μάλλον... και ξερετε τι θυμήθηκα ;! σε ολη την εγκυμοσύνη αηδίαζα με πατατες φούρνου ή βραστές !!!! μονο καμια φορα τηγανιτές μπορεί να τσιμπαγα... λετε να μην τις θέλει κι ο μικρός ;;;; γι αυτο του δοκίμασα κρεας-καροτο αλλα ακομα δεεεεεεεν...

με τον αποθηλασμό δεν ξερω τι να κανω... καμια φορά ΑΝ εχει μενει λιγο φρουτο απο το πρωί (σε κλεισμενο ταπερακι στο ψυγείο) του δινω το υπολοιπο το απογευμα, αλλιως συνεχιζουμε θηλασμό...

θα του ξαναρχίσω ομως Νεστλακ μπουκαλακι το απόγευμα ενα γεύμα ! ΠΡΕΠΕΙ να αποθηλάσουμε σιγα σιγα ! μην ξεχνιόμαστε ! θελω να δω πε-ρί-ο-δο (για να παμε για 2ο νινί) !!!!!

και μας ρανια στην κουνια συνεχεια ορθιος είναι !!!! στο παρκο δεεεν... ! και μας ολο γκουπ! γκουπ! ακούω... τι να κανω;;! πόσα μαξιλάρια να χωρέσει και αυτη η κούνια ! γιατί οι μπαντες 2-2 και τιποτα δεν κανουν !!!!!!! ααα και το "μπαμπαδισμα" πάει σύννεφο !!!

τι τρωτε σημερις ; εφτιαξα μια σαλτσα με κρεμα γαλακτος/μανιταρια/ψιλοκομμενο στηθος κοτοπουλο για λαζανακια ...μούρλια... βεβαια θα εχει καμια 10.000ρια θερμίδες αλλα ...δε βαριέσαι...!!!! απο Δευτεεεεεεεεεεεεεεεεεεερα ;):mrgreen::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α !! και το περίεργο συνεχίζεται.... τρωει φρούτο ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΘΗΛΑΣΕΙ !!!! κι ομως ... κι ομως...

και το ειχα διαβάσει στα ξενα σάιτ και ελεγα "τι λενε μωρέ ;;!" και τελικά ΚΑΡΑισχύει... οποια αλλη εχει παρομοιο θεμα με μας δηλαδή, δοκιμάστε το! σε μας επιασε! :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello!!!!!!!!!!!!!τι κανετε εμενα και τα δυο μου ζουζουνακια κοιμουνται οποτε και γω μπηκα να δω νεα!!!!!!!εμεις τα ιδια ο μικρος εχει συνηθισι τον παιδικο η μικρη εχει ξεσαλωσει τσιριζει τραβαει τα μαλλια της και σημερα κατατυχη της ειπα η μαμα παει τατα οταν εφευγα για να παω να παρω τον μικρο και μετα ειπε δυο φορες και αυτη τατα τατα κολλητα :lol::lol: πολυ πλακα..........απο φαι οι μεγαλοι φαγαμε γιουβετσακι και η μπουμπου μοσχαρι καροτο πατατα κολοκυθι και φασολακι.....μουρλια ηταν!!!!!!!!!! μιας και παντα δοκιμαζω.αυτα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε που ειστε εξαφανισμενες ολες....για περαστε ,για περαστε...........................μονη με τα παιδακια μου ο αντρουλης μου ειναι στην δουλεια,τραγουδαμε χορευουμε αγκαλιαζομαστε φιλιομαστε και φτου και απ την αρχη..................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!!!!

Εχω τα νευρα μου με την παλιο-παιδιατρο και το χαλι μου τα μαυρο απο την κουραση!

Κατα τ αλλα ομως καλα! :lol::lol::lol:

Βλεπω εσας (μαλλον διαβαζω) που δινετε στα νινακια σας οτι θελετε στο μεσημεριανο (φασολακι-αρακα-σπανακι κτλ) κ νευριαζω γιατι η γιατρος ειναι πολυ κολλημενη με το φαγητο....

Εμεις εδω και 1 μηνα τρωμε καθε μερα τα ιδια κ τα ιδια.....Φανταστειτε οτι τα βαρεθηκα εγω που τα μαγειρευω...ποσο μαλλον οι μικρες που τα τρωνε!!!

Το μενου που μας <<επιτρεπει>> περιλαμβανει: κοτοπουλο ή μοσχαρι με πατατα ή ζυμαρικο,κολοκυθι,καροτο,σεληνο,λαδι,λεμονι.....

ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!! ~x(~x(~x(~x(~x(~x(

Εννοειτε οτι και στην φρουτοκρεμα ισχυει το ιδιο...μηλο-μπανανα-αχλαδι-βανιλια...μπουχτισαμε!

[smilie=icon_puke_r.gif] [smilie=icon_puke_r.gif] [smilie=icon_puke_r.gif] [smilie=icon_puke_r.gif]

Τις προαλλες την ρωτησα για γιαουρτακι κ μονο που δεν με χαστουκισε!

Αλλο ενα ηρωικο κ μεγαλοπρεπεστατο ΟΧΙ ακουσα και για την περπατουρα.....

Απο βδομαδα θα παμε για εμβολιο.....αν μου προσθεσει κανενα λαχανικο κ με περιορισει παλι θα την [smilie=pottytrain4.gif] [smilie=pottytrain4.gif] [smilie=pottytrain4.gif] [smilie=pottytrain4.gif] [smilie=pottytrain4.gif] [smilie=pottytrain4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου βρε λολι!!!!!!να σου πω αρχισε να πειραματιζεσαι και λιγο απο μονη σου γιατι οπως διαβαζεις ο καθε γιατρος λεει τα δικα του αλλα ολες δοκιμαζουμε διαφορα λαχανικουλια βαλε και συ κανενα σπανακι φασολακι αρακα σελινο μαιντανο κρεμυδακι κτλ γιατι οντως θα το βαρεθουν οι μικρες ολο τα ιδια και τα ιδια . δεν παθαινουν τιποτα εγω ειδικα στην μικρη που ειναι και το δευτερο παιδακι πρωτα πχ της εδωσα μπισκοτο και μετα την ρωτησα η οταν ειχε διαροια μου ειπε οχι ρυζονερο αλλα εγω της εδωσα και ετσι καναμε δουλεια τελικα............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μ.L. αυτο εχω σκοπο να κανω!!! Θα προσθεσω κι αλλα χορταρικο-λαχανικα! Ε μωρε κριμα ειναι να τρωνε τα ιδια κ τα ιδια....η παιδιατρος μας παει αργαααααααααααααα αργαααααααααααααα !!

Φεεεεεεεεεεεεεεεεεεταααααααααααααααααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα, τώρα ηρέμησα από το πρωί, ακόμα δηλαδή γιατί μαγειρεύω για αύριο αλλά πάει χαλαρά το φαγητό και έτσι μπήκα να δω τι κάνουν οι φιλενάδες μου :D Σήμερα η μπουμπού μου έφαγε καλύτερα από άλλες φορές το μεσημεριανό της μάλλον γιατί της έβαλα κρεμμύδι και γλύκανε λιγάκι!!! Πιστεύω από τώρα κι έπειτα θα είναι καλύτερα!!! Ρε κορίτσια κι εγώ θέλω να της κόψω τον θηλασμό αλλά αυτή δεν πιάνει με τίποτα το μπιμπερό, ούτε για νερό!!! Όσες φορές έχω επιχειρήσει να της δώσω μπουκάλι κλαίει που σκοτώνεται και προτιμάει να κοιμηθεί νηστική παρά να το πιάσει!!! Ευτυχώς βέβαια την ταΐζω μόνο πρωί-βράδυ γιατί αν συνέχιζε το ίδιο βιολί μετά από κάθε γεύμα θα είχα τρελαθεί!!!

Μαρία θηλάζεις τόσο καιρό και δεν έχεις περίοδο? Εμένα μου ήρθε περίοδος όταν έκλεισε τον δεύτερο μήνα και από τότε κάθε μήνα κανονικά και θήλαζα αποκλειστικά! Τι να πω η κάθε γυναίκα είναι διαφορετική τελικά!!!

Ρε κορίτσια δεν είναι απίστευτα τα νινάκια μας όταν κοιμούνται? Έχουν τόσο αγγελική μορφή που δεν χορταίνεις να τα κοιτάς!!!!

Σας αφήνω κοριτσάρες να πάω να δώ τι γίνεται με το φαΐ μου!!!! Φιλάκια πολλά!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μικρές μου! όλα καλά με τον νινάκο μου, πήγαμε στην γιατρίνα μας κ μας τα βρήκε όλα καλά!!!

πήγαμε 9300 και 70 πόντους, είμαστε καλά στις καμπύλες μας, κάναμε κ το εμβολιάκι ηπατίτιδας (την 1η δόση). Απο φαγητάκι, το μεσημέρι μας πρόσθεσε αστράκι ή ρυζάκι, μας είπε αντί για μοσχαράκι μπορούμε να βάζουμε κατσικάκι ή κουνελάκι, αν θέλουμε.

το απόγευμα μας έδωσε την εναλλακτική της κρέμας με τα δημητριακά (όχι με μέλι που έχουν μερικές, αλλά μόνο σκέτη ή με κανα φρουτάκι που έχουν βγει). εναλλάξ, είπε, βανίλια-φαριν λακτέ- δημητριακά.

Ρητά κ κατηγορηματικά μας είπε όχι για το γιαούρτι, γιατί όπως λένε οι παιδογαστρεντερολόγοι τα γιαουρτάκια έχουν άλλο γάλα μέσα, είναι επιδόρπια κ όχι γιαουρτια κ ευθυνονται για αιμοραγίες του εντέρου, που δεν γίνονται άμεσα αντιληπτές :? αυτά μας είπε, κ έτσι μετά τον χρόνο το γιαούρτι!

Μαράκι τελικά αυτό για τα δημόσια ισχύει, γιατί καθώς "βόλταρα" στο ίντερνετ, το είδα δημοσιευμένο άρθρο με έναν μπαμπάκα που τα είδε όλα, γιατί απο 700 που υπολόγιζε, έπρεπε να δώσει 1500€ απ' ό,τι ανέφερε (ήταν βορεια Ελλάδα). εδώ στο Έλενα, όντως αντί για 500 η κοπελιά έδωσε 1800 :shock: . Μακάρι να αλλάξει αυτή η κατάσταση... Εγώ πάντως θα ξαναπροτιμήσω Ιασώ όταν, με το καλό και πρώτα ο Θεός, έρθει το 2ο. σε θέμα χειρουργείου ήταν άψογοι, αλλά απο μαίες κλάφ'τα... παντού είναι πάρ'τ'αυγό κ κουρεφ'το!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια , τι κανετε? εγω γιαουρτι του εδωσα μια μερα (χωρις να ρωτησω παιδιατρο) μια χαρα το εφαγε, κ πλεον θα του δινω ελαχιστες φορες, οταν ειμαστε εκτος σπιτιου για ευκολια ;)

τωρα εχουν βγαλει τα χιλια μιρια για τα γαλατα κ ολοι εμεις εχουμε μεγαλωσει με ΝΟΥΝΟΥ, εμενα η μαμα μου με θηλαζε εως τον 6ο κ μετα κατευθειαν ΝΟΥΝΟΥ, αυγο, φρουτο απο τον 3ο μηνα κ ουτε αλλεργιες εμφανιζαμε , οτι τιποτα επαθε το εντερο μας! διαβασα ενα αρθρο απο μια ερευνα για τα γαλατα σε σκονη κ μου σηκωθηκε η τριχα καγκελο! σκεφτομουν στην κορη μου που την θηλασα μονο 2 μηνες τι σαβουρα ηπιε!

εγω ξεκινησα αποθηλασμο, εδω κ 2 μερες του δινω σκονη το βραδυ (την σαβουρα που λεγαμε) κ θηλαζω μονο το πρωι... καμια βδομαδουλα ετσι κ μετα τελος! σε 7 μερες κλεινει τον 8ο νομιζω το χρεως μου το εκανα κ με το παραπανω!

λολλι για περπατουρα εχω διαβασει τα χειροτερα, ειναι σαν να εξαναγκαζουμε τα μωρα να περπατησουν κ κατι τετοια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορτσουδια!!!

Καλα η διατροφη ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ κεφαλαιο. Τι πρεπει κ τι δεν πρεπει μπορουμε να μιλαμε για ωρες και να τσακωνομαστε κιολας, να ξανασυμφωνουμε κ παει λεγοντας!!

Η μικρη στο δεξι μαγουλο εχει μια ξηροδερμια που ολο κ μεγαλωνει. ξερει καμια τι ειναι? Στην αρχη νομιζα απο την πιπιλα αλλα αυτο μεγαλωνει μωρε :(

Τη Δευτερα εχουμε γιατρουλι και θα δουμε και απο εκει τι γινεται!

Μαμμυς μεγαλωσατε πολυ :x

Κι εγω της εδωσα χθες μια αηδια. Κοτοπουλο με κολοκυθι κ το καημενο φλυφοταν κιολας. Πορτοκαλι ποτε δινουμε ξερετε? Τα χειμωνιατικα τα κατεβασατε? Στρωσατε χαλιά?

Εμεις ολα τα καναμε μονο που δεν εχω κατεβασει ακομα τα παπουτσια και πρεπει συντομα γιατι δεν μπορω να βγαινω απο το σπιτι με καλσον, καμπαρντινα κ ...σαγιοναρα :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε γο\ιουλακι την προηγουμενη βδομαδα που ειχε χαλασει ο καιρος ... σαγιοναρα φορουσες? :shock::shock::shock::shock:

εννοειτε πως χειμωνιατικα φοραμε κ μεις κ τα παιδια μας!

οσο για χαλια χθες στρωσαμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

goodmorning :)

καλά Κωνσταντίνος και γω ειχα ακούσει τα χιλια μυρια για τις σκονες, αλλα και γω οπως παααρα πολλοί απο μας μεγαλώσαμε με τετοια... οπως ειπε και το Γιουλακι θα μας επαιρνε ωρες τρελες αυτο το θεμα... εγω ενα απο τα μυρια που ειχα ακουσει ειναι οτι εχουν ταυρίνη και καποια στιγμή βρεθηκαν γυαλιά (οπως πρόσφατα σε κατι γιαουρτακια παιδικά), ρινίσματα ΞΥΛΟΥ κ.α., ...αστα να πανε...

αλλα για την περπατούρα, εμεις επειδή τον βλεπαμε να επιμένει να σηκωθεί και να βηματίσει (ΚΙ ΟΜΩΣ!) γι αυτο του την πηραμε... αλλιώς και γω δεν τρελαινόμουν οπως δεν ηθελε κ δεν πηρε πιπίλα, δεν θα εμπαινε και σε περπατούρα... καποια στιγμή διαβασα οτι οι παιδίατροι ΔΕΝ την συστήνανε γιατί πολλοι γονεις παρατουσαν τα μωρά εκεί και ετσι πέφτανε απο σκάλες, φτανανε σημεία (πχ κουζινα ή τραπεζομαντηλα με πιατικά κλπ) και πλέον ηταν επικίνδυνες ! απλά δεν πρέπει να ξεχναμε το παιδί εκει πιστεύω... θελει προσοχή κ παρακολούθηση ακομα και στην περπατούρα :geek:

εμας ειναι τρελά χαρούμενος εκεί, τρώει και το φαγί του ... χιχι :mrgreen:

σημερα εχουμε γιατρεσα και μεις ! διπλο εμβολιο νομίζω σημερα...αχ αχ... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ περίοδο -Marieken μου- δεν ειχα σταθερή ουτε πριν την εγκυμοσύνη... ειχα θεματα με θυροειδή (υπο) και υπερπρολακτιναιμία (εφτανε 100 ενώ τα φυσιολογικά ηταν ΜΕΧΡΙ 26)... ενας απο τους λόγους που επεμεινα με τον θηλασμό ηταν αυτός ! ε ελεγα τόση προλακτίνη εχει ανεβασει ο οργανισμός μου προ εγκυμοσύνης!!! δε μπορεί ;;;!! θα κατεβάσω γάλα για θηλασμό !!!!

τι στο καλό ;;! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

(*με την προλακτίνη παραγεται το γαλα στον οργανισμό, με την ωκυτοκίνη κατεβαίνει για θηλασμό! :geek: ) αλλα θηλαζουμε ακόμα καθε 2 ωρες την ημέρα...

πως να περισσέψει αίμα και για περίοδο ;; ωι ωι... :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε γο\ιουλακι την προηγουμενη βδομαδα που ειχε χαλασει ο καιρος ... σαγιοναρα φορουσες? :shock::shock::shock::shock:

εννοειτε πως χειμωνιατικα φοραμε κ μεις κ τα παιδια μας!

οσο για χαλια χθες στρωσαμε!

[smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif]

ευτυχως ειχα 1 μπαλαρινα εξω και τα αθλητικα μου κ ψευτοβολευομουν!!

Παω να την ξυπνησω γιατι παει 13:00 και δεν εχει φαει ακομα φρουτακια η υπναρου μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια.πολυ κλαμα το καημενο μου σημερα.απο χτες βραδυ ψιλογκρινιαζε,αργησε να κοιμηθει,ξυπνησε με τρελο κλαμα στις 2,απτις 7:30 μεχρι τις 8:30 ξυπνουσε ανα 10λεπτο κ ξυπνησε τελικα 9:30.εφυγα κ εγω για να βαψω τα μαλλια μου κ τον ακουγα απτη σκαλα που ανεβαινα να κλαιει τρελα.νομιζα πως χτυπησε.ετσι κανει απτο πρωι λεει η μανα μου.του εδωσα ντεπονακι κατευθειαν,του τραγουδησα το "ηταν ενας γαιδαρος με μεγαλα αυτια" κ ξεραθηκε στον υπνο.τωρα να ξυπνησει να φαει κ τα φρουτακια του,να δω πως θα ειναι.παντως τον ακουω κ βραχνιασμενο αρκετα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και χαρα σας και αερα στα πανια σας!!!!!

ΜΑΡΑΚΙ για την περπατουρα ,που ελεγες , εκτος απο τα ατυχηματα μου ειπε οτι δεν ειναι καλη και για την σπονδυλικη στηλη.....ξερω γω τωρα....αφου ειπε η επιστημονας ( :lol::lol::lol: ) οχι,οχι τοτε.

Το εχουμε πει 1 εκατομμυριο φορες : ο καθενας λεει τα δικα του! :lol::?:lol::?:lol::?:lol:

Χτες βραδυ το σκυλακι μας ειχε τρελλα κεφια κ ετρεχε πανω κατω,εκανε χαρες στις μικρες,τις πλησιαζε κ μετα ετρεχε βολιδα και φτου και απ την αρχη! Οι δε μικρες ειχαν ψωφισει στο γελιο!!!!!

Κριμα που δεν ειχα την καμερα να τραβηξω βιντεακι! :(:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλή η σκέψη τους βρε Λόλι αλλα οταν το μωρό σηκώνεται απο μονο του στην κουνια, στο παρκο, τοτε τι κακο να του κανει η περπατούρα ; ενιγουέι :x

θελω περίοδοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο -- ο καθενας με τον πόνο του... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

που ειναι το σπιρτούλι σημερα ;; απουσία!! χιχι :lol:

ράνιαααααααααααα κουράγιο !! δοντακια μαλλον ε; :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλή η σκέψη τους βρε Λόλι αλλα οταν το μωρό σηκώνεται απο μονο του στην κουνια, στο παρκο, τοτε τι κακο να του κανει η περπατούρα ; ενιγουέι :x

Τι να πεις....; παρε παραδειγμα εμενα που χρησιμοποιησα περπατουρα...τι επαθα;;; ειμαι λυγεροκορμη και αερατη!

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}

ΡΑΝΙΑ κι εγω τα δοντακια υποπτευομαι.....υπομονη κ αγιο ντεπονακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...