Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του Βυζονυχτίου Νο50-το Δρομολόγιο των Γεννεθλίων!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 990
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ξεχασα, απο οσα διαβασα, μου εκανε τρομερη εντυπωση ηπεριγραφη βαφτιστικων της Αναστασιας..... Υπαρχει τετοιο πραγμα, η εχεις τοσο μεγαλη φαντασια;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Επισης , να πω οτι εχω ακριβως την ιδια ααποψη για τα μπερμπερυ και οτιδηποτε κραζει απο μακρια τι ειναι...

χωρις παρεξηγηση Παναγιωτα :oops::oops: ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΡΑΧΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω υπερ ειμαι δημητρα ....αλλα εγω δεν θελω :P

και στον Μ ετσι ημουν το εκανα αλλα οχι με την καρδια μου ....ξερω οτι για αυτα ειναι το καλυτερο αλλα για μενα δεν ειναι ...καταλαβες ? αυτο με ετρωγε και στον Μ ...αυτο με βλεπω να με τρωει και τωρα ....και τωρα ακομα περισσοτερο γιατι ειναι και ο Μ που ζηλευει .Το πρωι που βλεπει οτι εχω παρει στο κρεβατι τον μικρο κλαιει και λεει "οχι οχι οχι" .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

Αναστασια τι κανεις?

ο Σπυρακος?

Αφρο αν και τα 2 στο κρεβατι ο Κ. που?

στη κουνια?

νυσταζω.....δεν καταφερα να κοιμηθω ολο το βραδυ!

σημερα απογευμα!

μαγειρευω μπαμιες με κοτοπουλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα βικη μου πως παει η εγκυμοσυνη???

εμεις καλα ειμαστε εχουμε ξεκινησει παιδικο

του αρεσει παααααρα πολυ και εχει γινει αλλο παιδι

το ιδιο φαγητο εχουμε σημερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!!!

Τι λεει?Δε μιλαει??? :P

Παναγιωτα μου γλυκια!Εχεις δικιο...Δεν σου εγραψα τπτ αλλα...με εχει πιασει μια αρνηση..Μια απαισιοδιξια αυτες τις μερες...Νιωθω καποιες στιγμες οτι εχει κοπει η ανασα μου,οτι καποιος μου παταει ενα μαξιλαρι στο προσωπο... :( Οποτε μου ειναι τρομερα δυσκολο να συμβουλεψω κατι!..Αν θελεις τη γνωμη μου ομως..Το θεωρω κ εγω ασχημο κ περιεργο κ πρεπει οπωσδηποτε να ζητησεις εξηγησεις! ;):)

Ελενη με λες φαντασιοπληκτη??? :-w:)):)):)) Σου υποσχομαι φωτο του συνολου οταν βρω λιγο κεφι!!! ;)

Αν κ για καποιο λογο στις φωτο το σομον μοιαζει ροζ αλλα...αν αμφιβαλεις σου το στελνω! :lol::lol::P

Και επειδη η φιλτατη φραου Τονια δε με χαιρετισε καν :twisted: ,με αναγκαζει να σας γραψω ενα τερααααστιο σεντονι με σχολια για οσα εχω συγκρατησει αντι να παω να φαω ενα πακετο τορτελινια κ να βυθιστω στον καναπε κ τη μιζερια μου! :D:?8-)

Βικυ γεια κ σε σενα!!! :D Καλο αποθηλασμο!Θα ειναι σιγουρα περιεργο για σενα αλλα...3,5 χρονια!!! :D Σκεφτομαι πως θα αντιδρουν οσοι θα το λες κ γελαω μονη μου!!!! ;)

Λεναρα μου μη στενοχωριεσαι για τιποτα!Δοξα στον θεο του νετ που σου εδωσε τοσες γνωσεις κ τοσες φιλες που γνωριζουν περι θηλασμου!Θα σε βοηθησουν-με ολες οταν ερεθι ο μπεμπαρος!Για το θεμα αντλησεων η γνωμη μου ειναι να γεννησεις,να δεις πως παει κ μετα νοικιαζεις!Εχω την αισθηση πως ειναι ευκολο να νοικιασεις θηλαστρο αν υπαρχει διαθεσιμοτητα!Αλλα ποσες ειναι αυτες που νοικιαζουν για να εξαντληθουν τα θηλαστρα? :roll:

Αργυρω να χαιρεσαι την πεθερα σου! :P Αραγε θα σε κερασει κ εσενα αν βγειτε?Ή ισως θα περισσεψει κανενα ξεροκομματο απο τις δικες τους μεριδες? :lol::P

Καλη αρχη στον Λουκακο!Ειναι κουκλος κ πολυ χαρηκα τις φωτο σας! :D

Νατασουλα εγω δε νομιζω πως θα κολυμπουσα σε κρυο περιβαλλον αλλα δεν ξερω...Δλδ οκ οταν θα ειναι μεσα...Μετα???

Θουλακι μου μπραβο για τα παλαμακια κ για τον μικρο αινσταιν Θοδωρη με τα παζλ!Σπουδαιο κατορθωμα ρε συ!!!! :D:D:D Ειδες?Δεν μπορει...Νυχτεριδακι κ αφαγοο ηταν αλλα...Ετσι εγινε πανεξυπνο! :lol:;)

Ιουλια θελω πολλα να σου πω αλλα επειδη σε θεωρω καλη μου φιλη δε νιωθω πως πρεπει να τα γραψω εδω!Ακομα κ αν ειναι πειραγματα κ σαχλαμαρουλες!Θα σου τα πω απο κοντα!Τι λες για Τριτη απογευμα????Πλιιιιιζ μην πεις οχι!Ακυρωσε οοοοτι αλλο εχεις! :P:lol: Λενα κ οποια αλλη γουσταρει θα χαρω πολυ να σας πρηξω ομαδικα! L-)

Νατασακι μου η Αννυ εβλεπε την Ειρηνη στον υπνο της!μαλλον εφιαλτης ηταν! :lol::lol::lol: Φωναζε να μην το φορεσει αυτο η Ειρηνη κ κατι τετοια! :lol::lol::lol::lol: Αλλα σημερα την εψαχνε να παιξουν!

Αφροδιτη τελικα δεν φευγεις ακομη εε? :( Ε δε βαριεσαι?Να χαρεις τον αντρα σου λιγο ακομη...Γιατι ειχα την αισθηση οτι ηταν μαγειρας στο ναυτικο??? :shock: Οτι να'ναι ε?!

Για το προγραμμα...Απορω που το λες!Δε σε ειχα να νομιζεις οτι ενα μωρακι εχει ή δεν εχει προγραμμα κ πως μπορεις να κανεις κατι γι'αυτο! :?

Μαρια χαιρομαι που ασχολεισαι κ γουσταρεις με το σπιτι σου!Αληθεια δε σε ενοχλει που εισαι στην ενωση των κρεβατιων?Εμενα μονο αυτο θα με ενοχλουσε! :oops::P Κατα τ'αλλα ειναι τελειο να κοιμασαι με τις νεραιδες σου υποθετω..αρκει να μην κουνιουνται πολυ! :P

Σισσακι τι εχεις κοπελα μου?Πως πατε με τη Χ?Με τον αντρα σου?

Μπεμπουλοαναστασια εισαι καλα?Φιλια!

Χρυσουλα?Σε εχασα!Φιλακια κ σε σενα!!!

Γωγουλι περαστικα!Διαβασα στο φεις για την Ιω... :(:(:(

Λενακι πες μας για τη βαφτιση!!!Να σου ζησει!!!!!!!!!!! :D:D:D

Ποια ξεχασα???Θα επανελθω μην ανησυχειτε! :P:P:P

Α!Τονια...Δεν ειναι τυχαιο που δε σε σχολιαζω!(αν κ εχω ξεκαρδιστει με τα καμωματα του Αλεξ!)Θελω να κρατησω μουτρα που με αγνοησες ετσι βαναυσα! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!Τονια...Δεν ειναι τυχαιο που δε σε σχολιαζω!(αν κ εχω ξεκαρδιστει με τα καμωματα του Αλεξ!)Θελω να κρατησω μουτρα που με αγνοησες ετσι βαναυσα! :P:P

:)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):))

Ξυδακι μαρηηηηηη!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Και να σκεφτεις οτι οταν διαβαζα για το σομον βαφτιστκο ηθελα να σου πω οτι δε μπορω να φανταστω το κοριτσι μας μεσα στη σομον αηδια!!!!!!! :lol::lol::lol:

Για βαλε ομως φωτο να δουμε!!! :P

Κι εγω στην ιδια ψυχολογικη σκατοκατασταση ειμαι και θελω να βουλιαξω στο καναπε με 1 κιλο παγωτο!!! αλλα δε με αφηνουν ουτε αυτο να κανω τα σκατιαρικα!!! :(:twisted:

Αφρο θα παω σε λιγο να δω τις φωτο! παντα στις μεγαλες αλλαγες θελουμε χρονο να τις χωνεψουμε! ;)

Γεια σου Νατασαμπεμπουλη!!!μπραβο στο Σπυρακο που τα παει τοσο καλα στο παιδικο! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x ....ή μάλλον καλησπέρα σας :x

του Λ. του πονάει η κοιλίτσα :( δεν ξέρω γιατί και τα πεθερικά πήγαν βόλτα με τα παιδιά και τον Λ. τον γύρισε ο πεθερός πίσω!!! :? ....τώρα είναι ξαπλωμένος!!! :?

δεν θα μας βγάλουν έξω για φαγητό!!!! :evil::evil::evil::evil: .....η πεθερά - εορταζόμενη - ήθελε να παραγείλει Ινδικό (αρέσει σε όλους) και λέει ο πεθερός "όχι, όχι καλύτερα" :twisted::twisted::twisted::twisted: αντί να της πει, "ό,τι θέλεις αφού σήμερα έχεις γενέθλια!!!" ...... θα φύγουν αύριο το μεσημέρι τελικά και είμαι σίγουρη ότι θα πάνε μόνοι τους να το γιορτάσουν!!! :?

χθες ο πεθερός πήρε τον άντρα μου και πήγαν σε ένα μαγαζί και του αγόρασε το iPAD2 !!! :!:

α ξέχασα να πω ότι στην κρουαζιέρα που πήγαν μου πήραν από το πλοίο το άρωμά μου στο μεγάλο κουτί!!....πήραν και στον άντρα μου το δικό του........γιατί, όμως, δεν μου πήραν και μένα ένα iPHONE?!!!! :lol::lol::lol::roll::roll::roll::evil::evil:

Αφρο μεγειά, θα πάω να δω την φωτό!

Λένα μήπως να κάνετε δοκιμή να αρχίζει ο Τόλης να καθησυχάζει τον Αναστάση?!!! :roll::roll: .....νομίζω ότι αυτό είναι προτιμότερο!!!! :!:

Παναγιώτα τα ίδια θα πω και εγώ με τις υπόλοιπες, να μην επαναλαμβάνω τα ίδια!!! ;)

πάντως αν το πάρκο είναι η τιμωρία τους, μάλλον θα πρέπει να τους πεις να βρουν μια άλλη!!!

Αφρο μόλις ο Πανούλης γίνει 6 μηνών να τον βάλεις στο δωμάτιό του, έτσι ώστε να μάθει το παιδί ποιός είναι ο χώρος του και πού κοιμάται!!! ;)

Αναστ.-μπεμπούλης μπράβο στον Σπυράκο, καλή αρχή και σε σκεφτόμου σήμερα!!! :!: πολλά χρόναι θα ζήσεις!!! :D

Τόνια :lol::lol::lol: στο φατσοβιβλίο είναι?!!! :lol::lol: ζήλιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aφρο πού έβαλες την φωτό σου? ούτε στο φατσοβιβλίο είναι!!! :roll::roll::roll:

φανερώσου..... :lol::lol::lol::lol:

Αναστ. ευχαριστούμε :D:x καλοί είμαστε!!!! :D

αισίως φτάσαμε τις 99 σελίδες......πάει το τρενάκι μου :( έφτασε στο τέλος, σας φιλώ!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου.....Τι κάνετε;;;;;;

Εμείς έτσι κι έτσι...Η Ιω με μια εβδομάδα στον παιδικό κόλλησε ήδη ίωση...Όλη νύχτα έκλαιγε, την πήραμε στο κρεβάτι :?:?:oops::oops::oops::oops: , τα ίδια...Τελικά το πρωί εμφάνισε μυξουλα νεράκι και ένα βηχάκι που προέρχεται από τις μύξες... :(:(:( Που θα μου πάει...Θα το πάρω απόφαση ότι όλη η χρονιά γαμιώντας θα μας πάει.... :twisted::twisted::lol::lol::lol::lol:

Ελπίζω να μην κολλήσει η μικρή μου ομορφιά... :?:?:?:?

Αναστασάκι μου γιατί έτσι χάλια ρε;;;;;; :(:(:( Αντε ανέβα....Όπως ανεβάζεις εσύ όλες μας... :x:x:x:x:x:x

Λενάκι μου βαφτιστηκε ο Γιώργης μας;;;;;; :D:D:D Να μας ζήσεις..Καλοφώτιστος...Ηταν ένα κουκλάκι ε παρά τα τσουβάλια που του πήρε ο νονος;;;;;;; :twisted::twisted:

Παναγιωτάκι μου σοβαρά μιλάς;;;;;Τον βάλανε σε πάρκο;;;;;; :o:o:o:o Απαράδεκτο..... :evil::evil: Την Ιω έχω την εντύπωση ότι την έχουν με παιδάκια γεννημένα το 2009...Δεν ξέρω..Ή η δικιά μου είναι μεγαλόσωμη ή τα άλλα μικροσκοπικά.... :?:?:?:?:?

Αρτζι να χαίρεσαι την πεθερά.... :lol::lol::lol: Περαστικά στον Λουκά.... :x:x:x Α, καλά η ΡΕΑ είναι ΘΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ στην φωτο... :x:x:x

Συμπεθέραααα τι παλαβομάρες λες μωρή;;;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted: Τα έχουμε πει.....Πρέπει να αλλάξεις τακτική με τον Αναστάση... :oops::oops::oops::oops: Να μάθει να κοιμάται μόνος του μωρή.... :twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol: Κι εσύ να έχεις το μωρό σκουλαρίκι στο βυζί..... :lol::lol::lol::lol:

Α κορίτσια για να καταλάβετε την παλαβομάρα της, τα ίδια μου έλεγε και μενα οταν ήταν εδώ Αθηνα.... :twisted::twisted::twisted: Με έβλεπε να θηλάζω και μου έλεγε εγώ αποκλείεται να τα καταφέρω.... :twisted::twisted::twisted:

Τόνιαααααααααα εμένα εδώ και 2 μέρες έστρωσε πάλι στον ύπνο το ποντικάκι μου.... [smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif]:ymparty::ymparty::ymparty: Προχθες κοιμήθηκε στις 10 το βραδυ, ξύπνησε χθες 8 το πρωί χωρίς να θηλάσει καθόλου όλη νύχτα :o:o , κοιμήθηκε πάλι 9-10, μετά 12-4, μετά 6.30-7.30.... :o:o:o:o:o Ξανακοιμηθηκε χθες 9.45, ξύπνησε σήμερα 6 το πρωί, θήλασε, ξυπνησε 8,κοιμήθηκε πάλο 9.30-11, μετά 12-2 και τώρα ξανακοιμάται από τις 3.30... :D:D:D:D:D:D:D

Κακούργες μη μου το ματιάσετε το κορίτσι μου....

Βικάκι ειναι μαλάκες Ελληνάρες.... :twisted::twisted::twisted::twisted: Άχρηστοι... :evil::evil::evil:

Μπεμπούλης καλωσόρισες...Που χάθηκες;;;Φιλιά στο Σπυράκο...Πάνα κόψατε τελικά;;;;; :D:D

Μιτσάκι είμαι κατά του cosleeping.... :D:D:D:D:D:D Εγώ την παίρνω, τη θηλάζω στο κρεβάτι τη νύχτα, με παίρνει ο ύπνος και όταν ξυπνήσω, την πάω πάλι στο δωμάτιο της.... :lol::lol::lol::lol:

Αφροοοο πάω να δω το κούρεμα..Με 'γεια.... ;););)

Μαράκι θέλω κι εγώ να αλλάξω το καθιστικό μας... :roll::roll::roll: Τη διακόσμηση εννοώ...

Σήμερα έβγαλα και το πάρκο και να δω που θα χωρέσουν.... :roll::roll::roll:

Αυτάααααααααααααααααα....

Ποια ξέχασα πάλι;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω περαστικα σας..δεν ειναι κατι σοβαρο,ε;;εννοω δεν εχει πυρετο..θα την στειλεις τη δευτερα παιδικο;δεν πειραζει παντως!μια χρονια ειναι,θα περασει!ετσι ανωδυνα να ειναι μονο! :):)

αναστασακι..δεν καταλαβα..επειδη ειμαι καλη φιλη δε θα με σχολιαζεις;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :shock::shock::shock:

μωρε τί κουλαματες γραφεις;;; :shock::shock::evil::evil::evil::evil::roll::roll::roll::lol::lol::lol:

νατασουλα στην πολιχνη πηγα..σας ειχα πει..χαλια με λιγα λογια..

μετεωρα απο εξω περασα μονο..θα προσπαθησω δευτερα να κλεισω ραντεβου κ σε σνουπυ ,να τελειωνω νωριτερα με την αναζητηση..

θα περιμενω μεχρι τελη μηνος για απαντηση απο τον δημο..κ θελω ως τιοτε να εχω βρει παιδικο να τον στειλω σε περιπτωση που δε γινει κατι..

αγχωθηκα πολυ..δεν ξερω ακομη πού θα ειμαι φετος κ πρεπει να βρω κ παιδικο για τον γιωργο..

α!σκατουλες!σημερα πηρα τη μεγαλη αποφαση να βαλω το παιδι μονη στο αμαξι κ να παμε σε ενα παρκο λιγο πιο μακρια απο εμας..

εεε!δεν καθοταν με τιποτα στο καρεκλακι του! :evil::evil::evil: δοκιμασα τα παντα!κ τελικα τον ανεβασα σπιτι! :evil::evil::evil:

κ αναρωτιεμαι..πώς σκ@τ@ θα τον παιρνω απο τον παιδικο,αν δε καθεται να τον δεσω στο καρεκλακι; :roll::roll::roll::roll: κ σκεφτομαι τη λυση του σχολικου..ας βρουν αυτοι τροπο να τον δενουν..

πνιγηκα παλι.. :oops::oops:

Λενακι να σας ζησει ο γιωργης!γερός κ τυχερός να ειναι παντα!τα υπολοιπα..ξεχνα τα!φιλακια πολλα!

αργυρω τα πεθερικα σου πολυ ιδιορρυθμα ειναι... :evil::evil::evil::evil::evil: εχει να κανει με τη γερμανικη νοοτροπια;; :?:?:

λοιπον..ταραμ ταραμ!!

ΠΑΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΤΡΕΝΑΚΙ!ΜΕ ΕΞΑΙΡΕΣΗ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ!αυτο τωρα μαλλον δεν ειναι κ για καλό βεβαια..! :oops::oops::oops::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την φωτο τη εβαλα στο προφιλ μου αλλα αν πατε στην κοινοτητα την βλεπετε .

πηγαμε παιδοτοπο με τον νονο μας .

δεν εχω διαβασει κατι αλλο μονο ειδα οτι δεν βρησκατε την φωτο ,παω τωρα να διαβασω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις κορίτσια… απο ότι μου είπε ο γιατρός, συνήθως όταν υπαρχει εξωμήτρια κύηση στην σάλπιγγα σημαίνει ότι υπάρχει κάποια παθολογία εκεί, παρόλο που στην δίκη μου περίπτωση δεν φάνηκε στην σαλπιγγογραφια. Μου είπε ότι η καλύτερη λύση είναι η λαπαροσκόπηση, για να δει τι ακριβώς συμβαίνει… τελικά βρήκε ενδομητριωση! Ήμουν τυχερη στην ατυχία μου… Η δίκη μου ήταν πολύ ύπουλη δεν φαινόταν σε κανένα υπέρηχο, είχα πάει σε 4 γιατρούς. Γενικά οι πιθανότητες για εξωμητριο είναι μικρές αλλά δυστυχώς μπορεί να συμβεί.  Τώρα σχετικά με το ερώτημα εξωσωματική ΄ή όχι ακόμα, σκέφτομαι απ τη μια ότι δεν θέλω να περιμένω πάλι μήνα μήνα και να έρχονται απογοητεύσεις… μετά λέω, μήπως συμβεί κ σε εμένα το ‘θαυμα’ με φυσική σύλληψη? Η αλήθεια είναι ότι επειδή είχα αυτές τις ατυχίες στις 2 εμβρυομεταφορες που έκανα, μου έχει δημιουργηθεί μια φοβία, τρέμω μην μείνω έγκυος και συμβεί κάτι κακό παλι… θα συμβουλευτώ σίγουρα τον γιατρό μου απλά τα επεξεργάζομαι όλα. Α η ηλικία μου είναι 33! 
    • Καλημέρα...και εγώ αύριο ήθελα αλλα δεν ξέρω αν είναι ανοιχτά τα μικροβιολογικά ή εχουν ακόμα απεργία... οπότε θα πάω τρίτη για σίγουρα...θα κάνω και εξετάσεις μαζί... βέβαια ιδανικά θα ηταν αύριο γιατί έχω και ραντεβού στο γιατρό...αλλα δεν πειράζει! @Elk δεν το σκέφτηκα καν για ασφάλεια στη συρταριέρα...μια απλη συρταριέρα έκανα...τωρα για όταν μεγαλώσει πως θα τα καταφέρω δεν ξέρω 😂  
    • Κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την υποστήριξη! ❤️ Έχετε όλες τα δίκια σας ✨ ειδικά στέκομαι σ αυτό που είπε η @Katiana1987 δε θέλω να στεναχωρώ το μπιζελακι μου με τις δικές μου ανησυχίες, όπως και να χει και το στρες επηρεάζει κάπως. Απλά το θέλω τόσο πολύ ρε γαμώτο που τώρα που το ζω πάλι κάτι βρίσκω να ανησυχώ 😅 ας απολαύσουμε λοιπόν το ταξίδι 🌈 Επανέλαβε μαζί μου @Naty_: Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Τρελαααααα 🤣🤣🤣🤣 @Diwni έχεις δίκιο, γι'αυτό τον πήρα το γιατρό, ήξερα ότι θα μου την πει, και θα μ έβαζε στη θέση μου 😅 Τι θα χουν ακούσει κι αυτοί οι άνθρωποι! @Naty_ λυπάμαι για τη φίλη που έδωσε βαρύτητα σε άσχετα στοιχεία απ' το να σου σταθεί. Όπως είπαν και τα άλλα κορίτσια, όπου νιώθουμε ασφάλεια και οπότε είμαστε έτοιμες να μιλάμε. Δεν υπάρχει λάθος και σωστό στις ανακοινώσεις, όπως αισθάνεται κανείς, κι ότι έχεις ανάγκη τη δεδομένη στιγμή ❤️  
    • Καλέ γιατί το προδικάζεις;;; Όλα καλά θα είναι. Αφού μετριέσαι και ψιλό προσέχεις! Πόσες μέρες κάνουν να βγουν;;; Άσε!!! Εγώ δεν πολύ ξυπνάω για τουαλέτα. Αν ξυπνήσω, θα είναι μια φορά. Αλλά για την αλλαγή πλευρού... σε νοιώθω! Για τη θάλασσα όπως είπα ίσως είναι λίγο υπερ προστατευτικός!
    • Καλέ τι χαζά είναι αυτά;;; Δηλαδή αν αύριο αισθάνεσαι τελείως "καλά" θα μπεις ξανά στο ίδιο τριπάκι;;; Συμπτώματα είναι! Τη μια μέρα θα έχεις το ένα, την άλλη το άλλο και κάποια άλλη μέρα δε θα έχεις τίποτα!!! Για ηρέμησε σε παρακαλώ πολύ και μη μου αγχώνεις και στεναχωρείς το μπιζελάκι σου!!! Όσο για την ανακοίνωση... όπως, όποτε και σε όποιον θέλεις εσύ και μόνο θα το πεις!!! Σιγά μην καταπιεστούμε και για αυτό!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...