Μετάβαση σε περιεχόμενο

ανοιξιατικες μανουλες 2012!!!!!!αρχιζουμε!!!!!!!


Recommended Posts

Καλημερα και καλη εβδομαδα σε ολες σας!!!Επιτελους ειμαι καλυτερα,ο γιατρος ειδε μεγαλη διαφορα απο τις προηγουμενες φορες και νομιζω πως μπορω να αρχισω να ανασαινω λιγο λιγο.Ποσο θα ηθελα ο εφιαλτης αυτος να σταματησει εδω χωρις αλλα προβληματα...Βεβαια η ξαπλα συνεχιζει,με αφηνει ομως να σηκωνομαι ποτε ποτε μεσα στο σπιτι.Εσεις που χρειαστηκε να παρετε ουροτζεσταν ποτε σας τα σταματησε ο γιατρος?Εμενα με διαβεβαιωσε σημερα οτι μπορω να τα σταματησω πλεον καθως απο τη 13η εβδομαδα και μετα δεν προσφερουν κατι.

Αληθεια καλα λεει η Χρυσα υπαρχουν αρκετα κοριτσια που εχουν χαθει καιρο.Ελπιζω να ειστε καλα και απλα να ειναι θεμα χρονου που δεν μας γραφετε τα νεα σας.

χριστινα μου σαφως και στο συγκεκριμενο θεμα δεν εχω καμια εμπειρια αλλα θα σου ελεγα να μην αγχωνεσαι ακομα.Εχω ακουσει οτι συμβαινει.Εσυ περασες και πιο μεγαλα αγχη δεν ειναι κατι σημαντικο αυτο αφου το αισθανεσαι εστω και λιγο.Μιλα με το γιατρο σου παντως να σε καθυσηχασει.

Πολλα φιλια σε ολες σας!!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 957
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα και καλη εβδομαδα σε ολες σας!!!Επιτελους ειμαι καλυτερα,ο γιατρος ειδε μεγαλη διαφορα απο τις προηγουμενες φορες και νομιζω πως μπορω να αρχισω να ανασαινω λιγο λιγο.Ποσο θα ηθελα ο εφιαλτης αυτος να σταματησει εδω χωρις αλλα προβληματα...Βεβαια η ξαπλα συνεχιζει,με αφηνει ομως να σηκωνομαι ποτε ποτε μεσα στο σπιτι.Εσεις που χρειαστηκε να παρετε ουροτζεσταν ποτε σας τα σταματησε ο γιατρος?Εμενα με διαβεβαιωσε σημερα οτι μπορω να τα σταματησω πλεον καθως απο τη 13η εβδομαδα και μετα δεν προσφερουν κατι.

Καλησπέρα κοριτσάκι!! Πολύ ευχάριστα τα νέα σου!! Εύχομαι απο εδώ και πέρα όλα να πάνε καλά και να έχεις μια ήρεμη εγκυμοσύνη!! ξεκουράσου κ απόλαυσε την ξάπλα τώρα που μπορείς,μετά θα τρέχουμε συνέχεια! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γκαστρομενουλες μου γεια σας!!!! :-h:-h:-h:-h:-h

Να'μαι και εγω η χαμενη στο διαστημα!!! :lol::lol: Εχω πολλς μερες να μπω και βλεπω η παρεα νας αυξηθηκε!!! Καλωσωριζω ολα τα καινουργια κοριτσια και φιλω γλυκα ολα τα παλια!!! :-*:-*:-*

Ας αρχισω με τα νεα μας γιατι ειναι και πολλα! Κατ'αρχας να σας πω οτι εχουμε ενα ακομα πουλακι οπως ειπε και ο γιατρος μου!! Καναμε την αυχενικη λιγο αναπαντεχα ολα μια χαρα, ειχα ραντεβου 24\10 αλλα τελικα επειδη 20\10 Πεμπτη καθως εφυγα απο την δουλεια και πηγα στην μαμα που κρατουσε τον μικρο με επιασε τετοια ζαλαδα, δν μπορουσα να σταθω...Με μετραει την πιεση η μαμα μου και ειχα 8 με 4!! Την αλλη μερα το πρωι στην δουλεια παλι με επιασε το ιδιο και παω απεναντι στον γιατρο μου, το ιατρειο του ειναι στην απεναντι πορτα απο το εργαστηριο που δουλευω, να με μετρησει την πιεση. Ε ειχα παλι χαμηλη και μου λεει ας δουμε και το μωρο αν ειναι καλα και μου κανει υπερηχο. Λεει να κανουμε και την αυχενικη? Καντην του λεω εγω..Θες να μαθεις και το φυλο μου λεει? Αν και ημουν μονη μου, χωρις τον αντρουλι μου, δεν αντεξα και του ειπα να μου πει!! Και να το παλι να περιενω το δευτερο παλικαρακι μου!!!

Με τους εμετους περιττο να σας πω οτι ΑΚΟΜΑ εχω και δεν μεειωθηκαν καθολου!!η κοιλιτσα αρχισε στρογγηλευει και κιλα εχω χασει 2 λογω εμετων :(:( !! Οι συσπασουλες μου συνεχιζονται και αυτην την βδομαδα που μας περασε ειχα τον μικρο μου με ωτιτιδα, περναμε αντιβιωση και ξαφνικα μετα απο 5 μερες αντιβιωση μου κανει για 2 μερες υψηλο πυρετο! Ιωσουλα τελικα με ερεθισμο στο λαιμο αλλα τωρα ειμαστε περδικαριοι :D:D:D ... Βεβαια τις δυο μερες που ειχε πυρετο,το βραδυ επειδη το καημενο μου ανεβαζε καθε 4 ωρες, δεν κοιμιθηκα καλα και ολη την επομενη μερα δουλευα και πρωι απογευμα, ειχα πονους χαμηλα εντονους και τσιμπιματα απο κατω...Ειπα τον γιατρο μου και με μαλωσε που δεν ξεκουραζομαι και ειπε οτι αγωγη μπορουμε να παρουμε απο το σπιτι την παιρνω, και οτι αν δεν χαλαρωσω λιγο και εχω παλι τετοια μερα με εντονους πονους θα με βαλει 2-3 μερες στην κλινικη. Επισης απο εδω και περα θα μετραμε τον τραχηλο για καλο και για κακο. Θα ειμαι φρονιμο κοριτσι απο δω και περα και με καθε ευκαιρια τα ποδια ξηλα και χαλαρωση!!! :lol::lol: Αααα σημερα το πρωι που σηκωθηκα ειδα οτι εβγαλα και ερπη! Τελεια??? Τιποτα δεν με πτοει και δεν με χαλαει ομως!!Ολοκληρο παιδι μεγαλωνουμ μεσα μας, ετσι απλα θα ηταν??

Μumbasha στην πρωτη εγκυμοσυνη επειδη ειχα παλι ετσι ολη την ωρα συσπασεις τα ουτροτζεσταν τα επαιρνα μεχρι και ην 37η εβδομαδα...

Πωπω σαν να ειπα πολλα αλλα ειχα καιρο να πω τα νεα μου!!

Φιλακια κοριτσακια μου και δεν θα ξαναχαθω!!! :-*:-*:-*[smilie=wave.gif][smilie=wave.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!! ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ? ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΠΟΛΛΗ ΚΑΟΥΡΑ. ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΙΔΕΡΟ ΣΕ ΜΟΡΦΗ ΥΓΡΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΙΣΙΟ!! ΒΙΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΩ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΧΑΠΙ Η΄ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΜΟΡΦΗ! ΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙ ΦΕΡΝΕΙ ΚΑΟΥΡΑ ΤΕΛΙΚΑ! ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ? ΜΑΜ ΝΑΝΤΙΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΧΕ!!ΣΤΟΝ ΕΡΠΗΤΑ ΒΑΛΕ ΛΙΓΟ ΣΠΑΘΟΛΑΔΑΚΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ. ΒΛΕΠΩ Η ΠΑΡΕΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΑΡΚΕΤΑΑΑΑΑΑΑΑ........

ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ. ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ.

ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΟΥ. ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανοιξιάτικες Μανούλες του ‘12

Χρυσα 82 - ΠΗΤ 11/3/12

paparouna - ΠΗΤ 13/3/12

Xristinamix - ΠΗΤ 16/3/12

maryloo28 - ΠΗΤ 19/3/12

nm0113 - ΠΗΤ 21/3/12

koupaki - ΠΗΤ 22/3/12

gyristroula - ΠΗΤ 30/3/12

naya - ΠΗΤ 4/4/12

Marietoula -ΠΗΤ 05/04/12

cuando - ΠΗΤ 6/4/12

ηλιαχτίδα28 - ΠΗΤ 8/4/12 twins

grouse - ΠΗΤ 20/4/12

Πασχαλάκι - ΠΗΤ 21/4/12

Mpempakos85 - ΠΗΤ 21/4/12

TINKYBEL - ΠΗΤ 24/4/12

Athinouli -ΠΗΤ 25/4/12

MUMBASHA - ΠΗΤ 27/4/12

mam nantia - ΠΗΤ 30/4/12

Αργυρω 27 - ΠΗΤ 10/5/12

Veloudenia - ΠΗΤ 14/5/12

mwroudenia2 - ΠΗΤ 17/5/12

kmatina-ΠΗΤ 19/05/12

expectingmummy - ΠΗΤ 20/5/12

mariannap - ΠΗΤ 20/5/12

samantha-ΠΗΤ 24/05/12

Είπα να βάλω την λίστα μας..Αν υπάρχουν αλλαγές ή αν μάθατε το φύλο.πείτε μου να το συμπληρώσω..Κ όποια ξέχασα,ας μου πεί την ΠΗΤ να την προσθέσω..

Eμένα γιατί δεν με βάλατε στη λιστούλα;;; Θα κλαίωωω!!! :cry::cry::cry: Κακιές!!!! :lol:

Την ''κλέβω'' κ εγώ τη λίστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάκια μου....χαίρομαι που όλες είσαστε καλά και κυρίως που τα μπεμπέ σας είναι καλά...

μια χάρη θέλω..αν μπορείτε βγάλτε με απο τις λίστες σας...η τύχη δεν ήταν με το μέρος μας..

καλή συνέχεια σε όλες σας...φιλάκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξέχασα....νάντια με το καλό το δεύτερο αγοράκι σας..γερό να είναι...με το καλό και οι β επιπέδου στα κοριτσάκια που πλησιάζουν...θα σας παρακολουθώ σας στο λέω.... :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νινου μου εισαι καλα;;; Λυπαμαι παρα πολυ. Δεν ξερω πραγματικα τι να σου πω. :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: Κουραγιο και ελπιζω να εισαι καλα και να δεις θα ρθει και το νινακι σου. Και σε ευχαριστω που με σκεφτηκες μέσα στον πόνο σου.

Μαριετουλα αχ με αυτο το σίδηρο.. Εγω του είπα απο την αρχη να μην μου γραψει υγρό γιατί είχα πάρει παλιά γιατί έχω χαμηλό σίδηρο και δεν μ'αρεζε καθόλου. Το χαπάκι λίγο τον νιώθω σαν να μου πέφτει βαρύ αλλα το προτιμώ απο το υγρό... Μπλιαχ... Στον παλιοερπη που εχει αρχισει να με τσουζει και να με τραβαει, μου είπε ότι μπορώ να βάζω compit αυτο για το σπαθολαδο δεν το ήξερα θα το δοκιμάσω!!! Thanks!! Φιλακια και κυρίως στη ninou! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου,καλό μήνα με καλά αποτελέσματα!!

Νινου μου ελπίζω να είσαι κάπως καλύτερα,να μας παρακολουθείς αλλά να μας λες κ που κ που τα νέα σου!!

Νάντια κ κουπάκι σας έχασα κ ανησύχησα!!Χαίρομαι που επιστρέψατε κ που όλα είναι καλά!Νάντια έτσι σε θέλω..Μέσα στην αισιοδοξία!Δεν μας πτοεί τίποτα!!Περαστικά σας κιολας!

Κορίνα μου συγνώμη που δεν σε έβαλα στην λίστα αλλά δεν είχα προσέξει το τικεράκι σου να δω ΠΗΤ..

Σας αφήνω προς το παρόν να κάνω καμια δουλίτσα..

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κάποια μου είπε οτι θα καταργηθεί το εξάμηνο που καθόμαστε ξέρετε αν ισχύει κάτι τέτοιο?

2012.pngMake a pregnancy ticker

καλημέρα Χριστινάκι!!

Δεν έχω ακούσει αν κόβεται "νόμιμα" το εξάμηνο αλλά απο προσωπική εμπειρία ξέρω ότι προσπαθούν να το κόψουν οι εταιρείες!!Εμένα ήδη μου έχει γίνει συζήτηση απο την Διοικηση για το αν θα το ζητήσω ή όχι και για το πόσα βιογραφικά περιμένουν στο συρτάρι για την θέση μου!

Μία κοπέλα στην εταιρεία μας που το είχε ζητήσει της το δώσανε κ μετά της κάνανε ψυχολογικό πόλεμο κ το έκοψε..Βρήκανε ευκαιρία κ εκμεταλεύονται τις καταστάσεις!!! :evil::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε εμάς το δίνει η αφεντικίνα εκείνη την νοιάζει να μην τις κάνουμε ¨ποστιές¨όσο δουλεύουμε ξέρεις α δεν μπορώ να κατέβω δεν μπορώ αυτο κι εκείνο είναι απο τα καλά αφεντικά εχθές γύρισε η μία κοπέλα μετα απο 1 χρόνο απουσιας κ λείπει μια ακόμα σε άδεια εγκυμοσύνης.Το πρόβλημα μου είναι οτι αν καταργηθεί τα ωράρια μου είναι δύσκολα πόσο μάλλον για ενα μωρουδάκι! κ δεν είναι καιροί να σταματάμε απο τις δουλείες μας

2012.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε εμάς το δίνει η αφεντικίνα εκείνη την νοιάζει να μην τις κάνουμε ¨ποστιές¨όσο δουλεύουμε ξέρεις α δεν μπορώ να κατέβω δεν μπορώ αυτο κι εκείνο είναι απο τα καλά αφεντικά εχθές γύρισε η μία κοπέλα μετα απο 1 χρόνο απουσιας κ λείπει μια ακόμα σε άδεια εγκυμοσύνης.Το πρόβλημα μου είναι οτι αν καταργηθεί τα ωράρια μου είναι δύσκολα πόσο μάλλον για ενα μωρουδάκι! κ δεν είναι καιροί να σταματάμε απο τις δουλείες μας

2012.pngMake a pregnancy ticker

Κ εμένα το αφεντικό μου μια χαρά είναι κ τα δίνει αλλά δημιουργούν πολλά προβλήματα απο το πουθενά οι Διευθυντές κ οι προισταμενοι!!! Είναι μεγάλη εταιρεία κ έχει πολλούς τέτοιους!!

Εύχομαι πρώτα να πάνε όλα καλά κ μετά θα αγχωθώ γι αυτο το θέμα..Δεν με βλέπω να το παίρνω όμως..Είναι κ ο άντρας μου άνεργος,δεν μπορώ να το ρισκάρω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δίκαιο έχεις σε αυτό κ είναι το τελευταίο που θα πρέπει να ανησυχούμε αυτή την στιγμή.Απλά αλλάζουν τόσο πολλά που με έχουν κατα μπερδέψει!! :roll:

Άντε κ κάλο μας μήνα!!!!(καλύτερος απο τον προηγούμενο)

2012.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δίκαιο έχεις σε αυτό κ είναι το τελευταίο που θα πρέπει να ανησυχούμε αυτή την στιγμή.Απλά αλλάζουν τόσο πολλά που με έχουν κατα μπερδέψει!! :roll:

Άντε κ κάλο μας μήνα!!!!(καλύτερος απο τον προηγούμενο)

μακάρι να είναι καλύτερος απο τον προηγούμενο με καλά αποτελέσματα!!

Εσύ θα κάνεις Β επιπέδου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι θα κάνω την άλλη βδομάδα μάλλον το 'όριο' που είναι να κάνω την εξέταση ειναι απο τις 4-18 Νοεμβρίου μπορώ να την αργήσω λόγω της αμνιο αλλά είμαι ανυπόμονη να δω τη μικρή μου Θα τηλ τον γιατρό μου να δω τι θα μου πει :D

2012.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι θα κάνω την άλλη βδομάδα μάλλον το 'όριο' που είναι να κάνω την εξέταση ειναι απο τις 4-18 Νοεμβρίου μπορώ να την αργήσω λόγω της αμνιο αλλά είμαι ανυπόμονη να δω τη μικρή μου Θα τηλ τον γιατρό μου να δω τι θα μου πει :D

2012.pngMake a pregnancy ticker

Εμένα μου είπε πως πρέπει να είμαι στην 23η εβδομάδα όταν την κάνω..Άλλες 14 ημέρες!!Εχω πολύ αγωνία να δω αν όλα ειναι καλά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα καλά θα είναι!!!!Αντε εγώ φυσιολογικά θα κλείσω στα τέλη της άλλης εβδομάδας κ συ στην αρχη της επόμενης μόνο ενα ΣΚ διαφορά!!!Καλά μας αποτελέσματα!

2012.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου και απο μενα!

Νινου μου τι να πω, οτι και να πουμε τιποτα δεν αλλαζει αυτο που νοιωθεις...Σου ευχομαι κοπελα μου γρηγορα να το "ξεπερασεις" και σύντομα να ξαναγεμισει η κοιλιτσα σου!να σαι παντα καλα και προσπαθησε να μην στεναχωριεσαι...και σε περιμενουμε να μας λες τα νεα σου!

Mubasha και μενα ο γιατρος στην 1η εγκυμοσυνη που εκτος απο ουτροτζεσταν εκανα και ενεσεις μου τα ειχε στα ματησει μολις εκλεισα τους 3 μηνες.Ετσι πιστευα πως θα κανει και τωρα, αλλα μου τα συνεχιζει για τουλαχιστον ενα μηνα (μειωμενα βεβαια, επαιρνα απο το στομα 4 των 200 mg ενω τωρα βαζω 2 ενδοκολπικα) και βλεπουμε.Ο λογος ειναι οτι συνεχιζω να πηγαινω στη δουλεια απ'οτι καταλαβα, οτι οδηγω , οτι σηκωνω τον μικρο(για προληπτικους δηλ κυριως λογους).

marietoula εγω παιρνω σιδηρο σε χαπακι το gyno tardyferon, ρωτησε το γιατρο σου μηπως στο αλλαξει,.

Κοριτσια καντε με και μενα μπλε αφου , μας ειπε πως το πιθανοτερο ειναι να ειναι αγορακι κι αν αλλαξει κατι το διορθωνουμε!παντως μεχρι στιγμης πολλα αγορια, ε;;;!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια που λέτε για σίδηρο εγώ χρόνια έπερνα τα gyno tardyferon γιατι είχα χρόνια έλλειψη σιδήρου έχει 3 χρόνια που τα σταμάτησα ήταν πολύ καλά τώρα ο γυναικολόγος μου μου δίνει ferro sanol που διαλύονται στο έντερο κ όχι στο στομάχι οπότε είναι κ αποτελεσματικότερα (όλα σε χάπι)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανοιξιάτικες Μανούλες του ‘12

Χρυσα 82 - ΠΗΤ 11/3/12

paparouna - ΠΗΤ 13/3/12

Xristinamix - ΠΗΤ 16/3/12

maryloo28 - ΠΗΤ 19/3/12

nm0113 - ΠΗΤ 21/3/12

koupaki - ΠΗΤ 22/3/12

gyristroula - ΠΗΤ 30/3/12

naya - ΠΗΤ 4/4/12

Marietoula -ΠΗΤ 05/04/12

cuando - ΠΗΤ 6/4/12

Corina - ΠΗΤ 7/4/12

ηλιαχτίδα28 - ΠΗΤ 8/4/12 twins

grouse - ΠΗΤ 20/4/12

Πασχαλάκι - ΠΗΤ 21/4/12

Mpempakos85 - ΠΗΤ 21/4/12

TINKYBEL - ΠΗΤ 24/4/12

Athinouli -ΠΗΤ 25/4/12

MUMBASHA - ΠΗΤ 27/4/12

mam nantia - ΠΗΤ 30/4/12

Αργυρω 27 - ΠΗΤ 10/5/12

Veloudenia - ΠΗΤ 14/5/12

mwroudenia2 - ΠΗΤ 17/5/12

kmatina-ΠΗΤ 19/05/12

expectingmummy - ΠΗΤ 20/5/12

mariannap - ΠΗΤ 20/5/12

samantha-ΠΗΤ 24/05/12

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Πασχαλάκι!!

Εγινες κ εσύ μπλε..με συγχωρείς μωρέ,είμαστε πολλές και δεν θυμαμαι..Γι αυτο ζήτησα να με ενημερώσετε για τυχόν αλλαγές..

Εγώ προς το παρόν τουλάχιστον παίρνω μόνο το filicine.Σίδηρο δεν μου έχει δώσει αλλά στην προηγούμενη έπαιρνα το tradyferox το χαπάκι..Δεν είχα κανένα πρόβλημα! φαντάζομαι την επόμενη φορά που θα πάω θα μου δώσει κ σίδηρο κ μαγνήσιο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...