Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 20011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν7


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 907
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοριτσαρες......

Χριστινακι μας με το καλοο κοριτσάκι μου σήμερα ευχομε να σου κάνει ο γιατρός σου το καλύτερο ..........αν είναι η ώρα του θα σκάσει μύτη ο μπομπιρακος μας ο νούμερο ένα ..........σε φιλω και σου στέλνω θετική ενεργια.......

Αχ ευη μου είναι τρελές μερικές πελατισες ασε ξέρω καλα απο αυτές μια απο τα ίδια περνάμε και εμείς ...........και όχι τίποτα ο πελάτης έχει πάντα δίκιο λένε και αυτο και εκει τρελενομαι......

Αλλα η γιαγια σου αγγελικουλα χαχαχαχαχα μια χαρα την βρησκω

Φιλακια σε ολες φουσκιτσες μου..."

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!μολις γυρισα απο μικροβιολογο!!!τα καταφερα και αντεξα την καμπυλη αυτη τη φορα!!!θα παω για αποτελεσματα στη 1 να δουμε τι καναμε!!!χθες εκανα 2 φανουροπιτες και θα τις παω σημερα στην εκκλησια.τωρα τρωω ενα τελειο αλμυρο τοστακι!!!με πεθανε η παλιογλυκοζη!!!αφου σημερα φοβηθηκα οτι δε θα αντεχα ουτε καν την 1η αιμοληψια!!!μολις το ηπια μου ηρθε αμεσως να τα βγαλω.αφου η κοπελα βοηθος ,ηρθε εκει και μου λεει, θελετε να πατε στην τουαλετα???ευτυχως ομως το παλεψα!!!

σημερα ο,τι και αν δειξει η παλιοκαμπυλη θαβγω το βραδυ για φαγητο με τους γονεις, τον αντρα και τον αδερφο μου!!!ΠΕΙΝΑΩΩΩ!!! α, αναστασια, κι εγω εχασα ηδη 1 κιλο!!!εσενα τι σου ειπε ο γιατρος???

ευη, χριστινακι τι γινεται???κανετε διαγωνισμο ποια θα αντεξει περισσοτερο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Εγώ δεν κοιμήθηκα και τόσο καλά, έβαλα το υπόθετο και όλο ξυπνούσα το βράδι. Μετά ξύπνησα κατά τις πεντέμιση, ξανακοιμήθηκα εφτάμιση και ξύπνησα εννιά... Με έτσουζε κιόλας εκεί πέρα και ένιωθα συνέχεια υγρασία και κάθε λίγο κάτι να τρέχει. Έτσι είναι όταν βάζεις κολπικό υπόθετο, τρέχει έξω; Γιατί δεν έχω ξαναβάλει. Σήμερα θα προσπαθήσω να το βάλω πιο βαθιά...

Εύη, άσε με τα αυτοκίνητα και ειδικά με τα τζιπ είναι αηδία. Έχω προσέξει ότι όσοι έχουν Μερσεντές, BMW, Audi και τζιπ νομίζουν ότι είναι οι άρχοντες του δρόμου και κάνουν ό,τι να 'ναι... Όσο για την πελάτισσα, υπάρχουν πολλές τέτοιες. Όταν είχαμε την αντιπροσωπεία των Chicco και δούλεψα εκεί ένα καλοκαίρι, έρχονταν κάτι φρούτα... Ήταν μία ειδικά που παραλίγο να τη βρίσω. Αφού μας έσκασε να πάρει ένα παπούτσι για το παιδί της, και πήγε και ήρθε είκοσι φορές, έρχεται και μας λέει "εδώ που είναι οι ραφές, σε μία τρύπα έχει περάσει το βελόνι δύο φορές και μπορεί να ξεραφτεί, και να μου δώσετε άλλο". Δέκα χρόνια έχουν περάσει κι ακόμα το θυμάμαι!!!

Αφήστε, με την "προίκα" που πήρα απ' την πεθερά, συν τα δώρα μας, τα οποία είναι απ' τα κινέζικα και τουλάχιστον τα δικά μου δε θα τα χρησιμοποιήσω, γιατί είναι όλα μεγαλύτερα ή μικρότερα σε νούμερο, πλήρωσε ο άντρας μου 22 ευρώ επιπλέον στο αεροπλάνο γιατί είχε υπερβεί το όριο κιλών. Πήγε και πήρε ο ηλίθιος δύο ούζα και δύο λαδοτύρια, και λέει το ένα ζευγάρι από αυτά θα τα δώσει σε ένα φίλο του, που του είπε "όταν πας Μυτιλήνη φέρε κανένα ούζο, κανένα τυρί"... Αυτός πηγαίνει δυο-τρεις φορές το χρόνο στο χωριό του στην Εύβοια και δεν έχει φέρει ποτέ απολύτως τίποτα.

Τέλος πάντων.

Δε θυμάμαι τι άλλο γράψατε.

Φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα Αννα Μαρια ειπες παπουτσι και χτυπησες φλεβα....πριν κανα μηνα ειχα μια βαπτιση ...τα διαλεξαν ολα μεχρι και παπουτσια τα οποια οταν ειναι για βαπτιση σου φτιαχνουν οι εταιρειες αποκλειστικα για εσενα το νουμερο δεν εχουνε στοκ και ετσι...διαλεξανε το 19νουμερο μιας και το παιδι ηταν 6 μηνων....και μετα τη βαπτιση το επεστρεψαν γιατι λεει δεν του εκανε....μετα την βαπτιση εεεε....ολοκληρη φασαρια εγινε....τελικα το αλλαξαμε...το ενα μας εμεινε...η εταιρια δεν το θελει πισω και φυσικο ειναι...τι να πεις...Αγγελικη μου κανουμε οργανωση εκδηλωσεων...βασικα εχουμε εταιρια κλοουν και μπαλονια αλλα στο μαγαζι εχουμε μπομπονιερες πρ/.ρια βαπτιστικα και διαφορα..Νασια μου δεν εχει παντα δικιο...αμα εισαι υπαλληλος ναι δεν μπορεις να κανεις αλλιως ειναι οτι σου λεει το αφεντικο αλλα στο δικο μου μαγαζι και μαλιστα με υπογεγραμμενο δελτιο οχι συγνωμη δεν εχει δικιο...για αυτο κανουμε και το δελτιο...γιατι μας εχουν τυχει τοοοοσα πολλααα που πρεπει και εμεις να ειμαστε καπως καλυμμενοι...τι ναπωωω...ολοι κουτσοι στραβοι....Αννα Μαρια θα σε αφησει να ηρεμισεις καθολου το μικροβιο η θα σε πριζει για πολυ ακομα???ελεος...Σημερα εμαθα οτι τη Δευτερα θα ερθει και η μανα μου μαζι με την αδερφη μου..τι καλα..εχω να την δω απο το Πασχα...την Τριτη φευγει και η πεθερα...μια χαρα..δεν θα ειμαι και μονη...το σκ κλασικα εχω μπαλονια να κανω..αλλα θα τα φερει σπιτι ο αντρας μου να μπορω να καθομαι οποτε θελω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μαρια, δεν εχω βαλει ουτε εγω καλπικο υποθετο και δεν ξερω αν τρεχει, βγαινει.. Μηπως δεν το εβαλες καλα?διαβασες το χαρτακι για παρενεργειες?

Βανεσσακι, ελπιζω να πανε ολα καλα και να μην ξαναχρειαστει να κανεις κι αλλη εξεταση.. Καλα αποτελεσματα να εχεις!

Ευη μου, δυσκολη η δουλιτσα σου... Οταν εχεις να κανεις με τετοια θεματα, ακους το μακρυ και το κοντο του καθενος και στο τελος δεν μενουν ικανοποιημενοι κι εχουν και παραπονα.. Θυμαμαι οταν παντρευτηκε η κουνιαδα μου ανεθεσε σε καποιον συγγενη τους που εχει παρομοια εταιρεια την διοργανωση και το τι θαψιμο εφαγε ο ανθρωπος δεν λεγεται.. Στο τελος παρεξηγηθηκαν κιολας..

Η μαμακα σου θα μεινει καιρο?εμενα οταν γεννησω θα ερθει για δυο τρεις βδομαδες..σκεφτομουν κι εγω να πηγαινα να γεννησω αθηνα για να την εχω διπλα μου, μιας κι εδω δεν θα εχω κανεναν να με βοηθησει..

Νια μου, η γιαγια σουμαχερ που λεω ειναι του αντρα μου, οχι δικη μου.. Εμενα οι παπουδες και γιαγιαδες ειναι ψηλα στον ουρανο εδω και πολλα χρονια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική, η μάνα μου που έχει βάλει τέτοια υπόθετα είπε ότι τρέχει. Ξέρω γω; Θα το βάλω πιο βαθιά σήμερα, αν και, είχα χώσει σχεδόν όλο το δάκτυλο μέσα, και έχω πάρα πολύ μακριά δάκτυλα! Αφού ένας φίλος μου με έλεγε Νοσφεράτου!

Εύη, άσε, το τι ψυχοπαθείς πελάτες υπάρχουν δε λέγεται... Είναι άνθρωποι οι οποίοι γενικά πιστεύουν ότι ο άλλος είναι δούλος τους και οφείλει να τους υπηρετεί, μη σου πω να τους κάνει και υποκλίσεις. Μια φίλη μου το κάνει αυτό με τους σερβιτόρους. Την τελευταία φορά που βγήκαμε, πήρε η κόρη της μακαρόνια, κι αυτή ένα κρύο καφέ. Στη μικρή φέρανε ένα πιάτο μακαρόνια και ένα μπολάκι με ωμά ντοματίνια στο πλευρό. Τώρα φαντάζομαι ότι έτσι τα σερβίρουν, αλλά αυτή δεν είχε καταλάβει και νόμιζε ότι ήταν μακαρόνια με σάλτσα. Έκανε φασαρία, ενώ απλούστατα θα μπορούσε να τους πει "θα θέλαμε να μας φέρετε και ένα μπολ με σάλτσα ντομάτας".Τη ρωτάει ο άντρας της τι έγινε και του λέει "κοίτα τι μας φέρανε. Αφού είναι ηλίθιοι". Και τα παιδιά της ν' ακούνε. Πίνει τον καφέ της, είπε ότι δεν πίνεται και τους λέει με υφάκι "αυτό μπορείτε να το πάρετε. Δε μας άρεσε". Και γενικά έχει επιθετικό υφάκι με τους σερβιτόρους, λες και είναι εχθροί της και θέλουν το κακό της. Και φυσικά εγώ και όσοι άλλοι είμαστε μαζί της, αισθανόμαστε πολύ άσχημα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

THN TRITH TO PRWI MPAINW ME PROKLISH NA GENNISW KORITSAKIA MOUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU !!!!!!!!!!!!!!!!EKTOS APROOPTOU VEVAIA!!!!!!!!!!!

LOIPON PHGA STO NOSOKOMEIO KAI GINOTAN XAMOOOOOOOOOOOS 3 KOPELES EMPAINAN GIA NA GENISOUN....ALLES PERIMENAN GIA NST....EMENA HRTHE O GIATROS MOU KAI MOU EVALE XERI NA DEI TON TRAXILO KAI DEN EXEI ANOIXEI AKOMA.....(AOUTS PONESE LIGOULAKI)OPOTE MOU EIPE OTI AMA DEN GENISW MEXRI THN TRITH MPAINW TO PRWI THS TRITHS NA GENNISOUME ME PROKLISH!!!!!!!!!AXXXXXXXXXXXXXXXX DEN MPORW NA TO PISTEPSW PWS HRTHE EPITELOUS H STIGMHHHHHHHHHHH POU THA TO DW TO MWRAKI MOU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!THA TRELATHWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW 4 MEROULES EMEINAN AKOMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA THA SKASWWWWWWWWWWW!!!!!!!!!!!!!

AKOUSTE KAI TO ALLO THN WRA POU ME EIXAN STON KARDIOTOKOGRAFW EFERAN ENA KORITSAKI 16 XRONWN HTNA EGGYOS EIXE DIASTOLH 4 KAI PHGE STO TZANEIO NA GENISEI KAI DEN THN DEXTIKAN KAI THN EDIWKSAN KAI HRTHE STO ARETEEIO..........AN EINAI DYNATON......KAI APO OTI MATHAME META H KOPELITSA EMENE MONH THS GIATI OI GONEIS THS OTAN EMATHAN OTI EINAI EGGYOS THN EDIWKSAN APO TO SPITI.......TWRA AMA EXEI ANTRA DEN KSERW KAN....NA FANTASTITE OTI THN EFERE MIA GEITONISA STO NOSOKOMEIO.......NTROPH KAI AISXOS...MA POU ZOUME?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τιτινακι μου εφθασε η ωρα λοιπον!!!

αντε κοριτσι μου με το καλο!

ολα καλα θα πανε!

4 μερες το αργοτερο εμειναν να σκεφτεσαι!

αχ τι ωραια!θα δεις τον μπεμπουλινο σου!

αντε κοπελα μου Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στα κοριτσια.

Αννα Μαρια πρεπει να το βαλεις πιο βαθια, το βαζεις χαμηλα γι αυτο τρεχει.Εγω που βαζω μετα απο 2ωρο θα δω στο σερβιετακι.

Βανεσσακι ενημερωσε μας για τα αποτελεσματα.Καλη επιτυχια!

Μαιμουδαι μου οχι δεν πρεπει να χασω κιλα ετσι ειπε εκτος κι αν αυτο ειναι μεσα στα ορια.Πειναω παντως ακομα!!!

Τιτινακι περιμενουμε νεα σου αντε με το καλο συντομα!!

Αγγελικουλα μου τι κανεις?

Κισκα ασε δεν ξεμπλεκεις με τετοιους πελατες, υπαρχουν παντου!!!

Ηλιανακι, μιριαμ,μικι,teddy νασιουλα,girl ,Νια τι κανετε εσεις ολα καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστίνα, άντε επιτέλους!!! Μ' αρέσει που λες ότι δεν το πιστεύεις! Εδώ τόσο καιρό είσαι "τώρα γεννάω, σε πέντε λεπτά γεννάω"!!!!!!!

Καλά, το κοριτσάκι γιατί το διώξανε απ' το νοσοκομείο;;;

Αναστασία, κι εγώ το πρωί είδα στο σερβιετάκι τα διάφορα υγρά, όχι κατευθείαν. Απλά ξυπνούσα κατά τη διάρκεια της νύχτας και ένιωθα υγρασία. Διάβασα τις οδηγίες πιο προσεκτικά, γιατί την πρώτη φορά διάβασα μόνο πώς το βάζουμε. Λέει ότι σίγουρα βγαίνουν υπολείμματα και πρέπει οπωσδήποτε να φοράμε σερβιετάκι. Μόνο που μου είχε πει ο γιατρός να το βρέχω, κι εγώ ξέχασα... Καλά, με τόσα υγρά που έχω αποκλείεται να μην απορροφήθηκε, αλλά από σήμερα θα το βρέχω κιόλας!!!!

Ρε κορίτσια, να σας ρωτήσω. Αυτά τα φορμάκια (τα δύο καινούρια) που μου έστειλε η πεθερά, είναι σα βρακάκι από κάτω, δεν είναι ενιαίο να καλύπτει και τα πόδια του μωρού, και είναι και κοντομάνικα. Υπάρχει περίπτωση να τα φορέσει με κάποιο τρόπο το παιδί; Γιατί είναι για νεογέννητο. Μέχρι να πάει καλοκαίρι δε θα του κάνουν με τίποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EYXARISTW PARA POLY GIRLM MOU O THEOULIS NA EINAI KONTA MAS!!!!!!!!!!OLA KALA THA PANE PISTEVW....ETOMETAXY THN TRITH EINAI KAI TOU AGIOU ALEXANDROU GIORTAZEI H ADERFH MOU KAI EXOUME KAI 5 XRONIA EPETEIO GNWRIMIAS ME TON ANTRA MOU!!!!!!!!!!TO KALYTERO DWROO THA KRATISOUME STHN AGGALITSA MAS!!!!!!!!!AX..............TO LEW KAI VOURKWNW DEN MPORW NA PISTEPSW OTI HRTHE H WRA NA TON KRATISW AGGALITSA MOU!!!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P:P:P

ANASTASAKI MOU TI EGINE ME TO AIMA TELIKA???????????PHRES TON GIATRO SOU?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστίνα, καταπληκτικό αυτό που λες με την επέτειο!!!! Κι εμείς έχουμε επέτειο γνωριμίας 12 Νοεμβρίου, και λέω, φαντάζεσαι να γεννήσω τότε; Την επέτειο του γάμου, 26 Δεκεμβρίου, ούτε τη λογαριάζω, αφού ήταν χάλια μέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριετινακι μου, τελεις θα ριναι αν ερθει την τριτη ο μικρος!γιορταζει η αδερφουλα σου?να σου ζησει!κι εΜενα γιορταζει η μαμα μου.. Πως σκεφτεσαι να τον βγαλετε?

Καλα αυτο που λες για την επετειο ειναι τρομερο...το φανταζεσαι ??!δωρο θεου!

Κι εμεις με τον αντρουλη εχουμε τον οκτωβρη επετειο γνωριμιας(το ποτε δεν το θυμαμαι) και το μωρακι μας θα ερθει οκτωβρη!

Αννα μαρια νομιζω οτι τον χειμωνα φορανε τα μακρυμανικα εσωρουχακια απο μεσα τα μωρα..

Αναστασια, πηρες τηλ τον γιατρο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kale nai!!!!!!!!!!!poio wraio dwraki den tha mporousa na exw!!!!!!ti wraia!!!!!!!vre lete na mas thn kanei pio nwris o atimoulis???????????????? :lol::lol::lol::lol:

exoume pei oti tha ton vgaloume dimitri apo ton mpampa mou kai apo ton aderfo tou antra mou pou ton exoume xasei edw kai xronia dystixws apo karkino :cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φίλες μου αγαπημένες,

Τι κάνετε;Μου έχετε λείψει πολύ………………

Με έχει τρελάνει αυτό το internet, μάλλον θα αλλάξουμε εταιρεία.Κάνω μια ώρα να συνδεθώ και στο τέλος με πετάει έξω…

Τιτινάκι έφθασε η μέρα!!!!!!!!!!!!Με το καλό κοριτσάκι μου, όλα θα πάνε τέλεια!!!Σε λίγες μέρες θα κρατάς αγκαλίτσα τον μικρό σου πρίγκηπα!!!!!!!!!!!!!!!!!!Άσε που η Τρίτη είναι και ιδιαίτερη μέρα!!!!!!!!Απλά τέλεια!!!!!!!!!!!Σου στέλνω τα φιλιά μου και όλη μου τη θετική ενέργεια!!!!!!!!!!!

Αναστασάκο τι έγινε με το αιματάκι;μίλησες με τον γιατρό σου;Πως πας με τη διατροφή σου;Μήπως να αυξήσεις λίγο τις θερμίδες;

Βανεσσάκι καλά αποτελέσματα με την καμπύλη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Άννα Μαρία μήπως να το βαζες λίγο πιο βαθιά το παλιουπόθετο;Όσο για τα δωράκια σου είσαι πολύ τυχερή!!!!!!!!Είδες το σόι;Καλά για τις περιγραφές σου δεν το συζητώ είσαι απλά απολαυστική!!!!!!

Αγγελικούλα τι κάνεις καλό μου;Δεν πιστεύω να έχεις τρελαθεί στις δουλειές!!!Μια χαρά σοφερίνα η γιαγιά του άντρα σου………..Δεν κοιμάσαι καλά το βράδυ πουλάκι μου…Και εγώ έχω αρχίσει και δεν βολεύομαι!!

Εύη ωραία θα έχεις μανούλα και αδερφή, μια χαρούλα!!Όσο γι ατην πελάτισά σου, ουδέν σχόλιον!!!Το τι κυκλοφορεί δεν περιγράφεται…………….Κουράγιο!!!!!!!!!!!!

Νασιούλα πως πας με το δοντάκι;Όσο για το παιδάκι το άδετο στο κάθισμα, εγώ λέω να το πεις απέξω απέξω…………Μήπως ρώταγες αν τα δένουν τα παιδιά στο αυτοκίνητο και το έφερνες έτσι………..

Muriamaki,Miki, Maimoudaki,Κατερινούλα, Νια,Ηλιαννάκι τα φιλιάμου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πάω να φτιάξω και εγώ μια φανουρόπιτα και θα επιστέψω.Ο Άγιος Φανούριος να μας έχει όλες καλά και να μας φανερώσει γερά μωράκια!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οπότε τζάμπα τα αγόρασε... Μα δεν κόβει καθόλου το μυαλό αυτής της γυναίκας;

Όταν ήταν ο άντρας μου φοιτητής, επέμενε και του έφτιαχνε αυτή τη βαλίτσα. Το τι του έβαζε μέσα, δεν μπορείτε να φανταστείτε... Του έκανα εγώ δώρο κάποια ρούχα και δεν του τα έβαζε, και τα πουκάμισα π.χ. που το αγόραζα, κατέληγαν να τα φοράει κάποιος απ' τα αδέλφια του. Του έβαζε κάθε, μα κάθε φορά, σεντόνια, πετσέτες, μαξιλαροθήκες, και είχε καταλήξει να έχει είκοσι ζευγάρια σεντόνια και τριάντα πετσέτες. Κι όταν πήρε πτυχίο και θα έφευγε για φαντάρος, κατέβηκε Πάτρα Χριστούγεννα και τα έβαλε όλα αυτά σε δέματα και τα κατέβασε, κι όταν ξαναγύρισε για τελευταία φορά, του ξαναέβαλε πετσέτες και σεντόνια!!!!!!!!

Άντε, τα πήρα τώρα, γιατί μας έχει φορτώσει πάααααλι με ένα σωρό άχρηστα πράγματα...

Χριστίνα, τέλεια θα είναι να γεννηθεί εκείνη τη μέρα!!!

Α, Αγγελική, εδώ στη Λάρνακα έχουμε μια κυρία, την κυρία Αντωνιέττα, η οποία οδηγούσε μέχρι τα ογδονταφεύγα!!!! Τώρα είναι στα τελευταία της δυστυχώς, αλλά είναι γύρω στα 97...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koριτσια πηρα αποτελεσματα.

νηστειας 87 με οριο<105

1 ωρα 182 με οριο<190

2 ωρες 156 με οριο<165

3 ωρες 130 με οριο<145.

πηρα το γιατρο μου κ μου ειπε οτι δεν εχω διαβητη κυησεως,αλλα να προσεχω λιγο γλυκα,ζυμαρικα και ψωμια!!!ησυχασα λιγο!!!βεβαια δε προκειται να αφεθω κ να τρωω ο,τι θελω, αλλα δε θα εχω και τοοοσο αγχος!!!

χριστινακι, εφτασε η ωρα!!με το καλο κοριτσακι μου!!!ολα να πανε τελεια!!!

σε κανενα 2ωρο θα παω τη φανουροπιτα στην εκκλησια!!!

φιλακια σε ολεσ τις κοιλιτσες!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσσάκι μου μπορεί να βασανίστηκες με τις καμπύλες αλλά τα

νέα σου είναι καλά!!!Μπράβο κοριτσάκι μου!!!

Άννα Μαρία χάρισε και τίποτα παιδί μου!!!!!!!!!

Εμένα θα μου φέρει η πεθερά τα ρούχα της κουνιάδας μου (40 ετών)

Αυτό έχω μόνο να πω!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δώρα, έχουμε πεθερές που μας νοιάζονται, αυτό να λέγεται!!!

Δυστυχώς η δική μου έχει συνήθειο να μην πετάει τίποτα και να παίρνει ό,τι της δίνουν. Με αποτέλεσμα, οι ντουλάπες της να είναι γεμάτες με ρούχα είτε από λαϊκές και κινέζικα μαγαζιά, είτε από ρούχα και παπούτσια που της δίνουν οι κουνιάδες της, οι συννυφάδες της, οι ξαδέλφες της, και πάει λέγοντας... Και δυστυχώς έχει μάθει κι ο άντρας μου έτσι, κι έχει ένα συρτάρι ξέχειλο από ξεχειλωμένες κάλτσες κι ένα άλλο ξέχειλο από ξεχειλωμένα σώβρακα, και δεν τα πετάει για να βάλει τις άπειρες ποσότητες καινούριων καλτσών και σωβράκων που του παίρνει η μάνα του... Βρε να του λέω, να του εξηγώ, τίποτα αυτός. Να μου λέει "άσε τις τρύπιες κάλτσες θα τις φοράω στο σπίτι". Λες και οι δέκα χιλιάδες γερά ζευγάρια που έχει δεν του φτάνουν να φοράει και στο σπίτι!!!!!

Παλιότερα που ήταν πιο μικρός, προσπαθούσε να του πασάρει ό,τι της δίνανε. Τι πουκάμισα στιλ σέβεντις, τι παντελόνια μπορντώ φαρδιά σαν γυναικείες παντελόνες, τι πλαστικά μπουφάν, τι μπότες καουμπόϊκες... Κι αν δεν ήμουν εγώ, θα τα έπαιρνε, και θα έκανε έκρηξη η μικροσκοπική ντουλάπα που είχε στην Εστία... Μέχρι και μια γούνα ανδρική της δεκαετίας του '70 του είχε δώσει και την πήρε ο ηλίθιος, απ' αυτές που φοράει σε κάτι ταινίες ο Λάκης Κομνηνός, γιατί λέει "κάνει κρύο στη Σαλονίκη"...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

τι κανετε βρε φουσκιτσες?????????πω πω πω τι πολυλογουδες ειστε εσεις πια!!!!!!!!!δεν σας προλαβαινω με τιποτα , πρεπει να διαβαζω ολοκληρες σελιδαρες , κ μετα δεν θυμαμαι κ πολλα!!!!!!!!!!!κ αγχωνομαι κιολας!!!!!!!!!

εμεις καλα ειμαστε μια χαρα!!!!!αχ το βραδυ κ εγω δεν καλοκοιμηθηκα γιατι ποναγανε τα πλευρα μου,ποναγα ολοκληρη δηλαδη!!!!!

αχ το απογευματακι εχω να παω κ στο γιατρουλη να δουμε το μπεμπακι μας!!!!!!!!!! ανυπομονω να τον δω τον γλυκουλη μου!!!!!!!1

τιτινακι μου αντε εφτασε η ωρα καλη μου!!!!!!!λιγα 24α μεινανε κ θα κρατας τον μικρουλη σου αγκαλιτσα σου!!!!!!!!ολα να πανε καλα σου ευχομαι!!!!!!!!!!

ευη μου ολα καλα θα πανε φιλεναδα!!!!!!να σκεφτεσαι μονο να γινει οτι ειναι καλυτερο για την κορουλα σου κ για σενα!!!!!!!! (πιστεψε με κ εμενα μου ειχε κακοφανει παρα πολυ στην αρχη στην κορη μου που θα γεννουσα με καισαρικη.στεναχωριομουνα κ εκλαιγα γι'αυτο , για διαφορους λογους πως δεν ειμαι καλη μαμα , πως αν δεν γεννησεις φυσιολογικα δεν πονας [ ασχετα αν μετα τα ειδα ολα] , κ διαφορα αλλα.

μετα ομως καταλαβα πως δεν εχει σημασια ο τροπος που γενναμε καθιως αυτο ειναι το τελευταιο, σημασια εχει να γινει οτι ειναι καλυτερο για τα μωρακια μας κ για εμας!!!!!) ααααα να συμπληρωσω πως ειμαι κ πααααααρα ποοοοοολυ χεσας!!!!!!!!!ακομη κ τωρα που ειναι τριτη φορα νααααα μου παει!!!!!!

ολα θα ειναι τελεια κ να δεις πως θα γυρισει κ παλι η μικρουλα σου!!!!!!!!!

καλα βρε συ τι ειναι αυτη η πελατισσα πω πω .........!!!!!!!η αλλη η γρια με το αυτοκινητο ......!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

αννα μαρια πολυ γελασα με την πεθερα!!!!!!!!!!!! καλα οσο για τον κουνιαδο κ την παρεα του ...... ασε ας μην σχολιασω..!!!!

αγγελικη μου πως εισαι κοπελα μου????????σημερα ειχες γιατρο, θυμαμαι σωστα?????

αναστασια μου τι κανεις?????με το αιμα τι εγινε???τον πηρες τελικα τον γιατρο?????

νασιουλα που εισαι γλυκια μου???????πως εισαι???????

νιακι μου ξεκουρασου κοπελα μου με τις δουλιτσες! τα μωρακια σου τι κανουν????

μυρια;μακι μου τι κανεις κοριτσακι μου?????η κοιλιτσα?????? εχεδις κ εσυ γιατρο σημερα η δεν παω καλα κ τα'χω παιξει????

τεντυ μου ουαουυυυυ ρουχα της κουνιαδας θα οικονομισεις απο την πεθερα ε???? αντε βρε ποιος την χαρη σου!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: μα καλα δεν ντρεπονται καθολου????????

κατερινουλα μου , μικι , βανεσσακι κ οποοια αλλη ξεχναω (συγνωμη) τα φιλια μου!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΙΟ ΗΡΕΜΗ ΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑ....ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΝΗΣΗΧΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ.....ΕΛΕΟΣ.ΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΠΑΛΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Κ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΕΝΑΣ ΔΥΝΑΤΟΣ ΠΟΝΟΣ ΧΑΜΗΛΑ ΑΦΟΥ ΔΑΚΡΥΣΑΝ ΤΑ ΜΑΤΤΙΑ ΜΟΥ....ΗΤΑΝ Κ ΜΠΡΟΣΤΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ Κ ΦΟΒΗΘΗΚΕ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΕΠΑΘΕ ΟΤΙ ΓΕΝΝΑΩ Κ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ.ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ.ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΕΚΑΝΑ ΜΑΝΙΚΙΟΥΡ ΠΕΝΤΙΚΙΟΥΡ ΓΑΛΛΙΚΟ ΜΑΝΙΚΙΟΥΡ ΚΑΝΩ Κ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΠΕΝΤΙΚΙΟΥΡ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΛΟΓΩ ΚΟΙΛΙΑΣ ΠΟΥ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΠΕΤΣΑΚΙΑ ΚΛΠ.Κ ΕΤΣΙ ΠΗΓΑ ΣΤΙΝ ΑΙΣΘΗΤΙΚΟ Κ ΤΑ ΕΚΑΝΑ,ΓΥΡΙΣΑ ΕΒΑΛΑ ΜΠΡΙΖΟΛΕΣ ΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ Κ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΦΑΩ ΓΙΑΤΙ ΠΕΙΝΑΩ ΤΡΕΛΑ!!!!

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΦΤΑΣΕ Η ΩΡΑ!!!!ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!

ΝΑΣΙ ΜΟΥ Κ ΕΣΥ ΝΕΥΡΑ Ε?ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΕΥΤΗΧΩΣ!!!!!!ΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ?

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ ΜΕΓΕΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ!!!!!ΟΝΤΩΣ Η ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΑΡΓΕΙ Κ ΜΕ ΠΟΙΑΝΟΥΝ ΤΑ ΝΕΥΡΑ

ΜΟΥ...ΕΛΕΓΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΟΙΟ ΝΩΡΙΣ ΝΑ ΤΙΝ ΠΑΡΑΓΓΗΛΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΕΤΟΥΣΕ

ΧΑΡΤΑΕΤΟ.ΙΣΩΣ ΠΑΡΩ ΘΗΚΕΣ Κ ΤΑ ΒΑΛΩ ΜΕΣΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΝΤΟΥΛΑΠΑ.

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ?ΠΗΡΕΣ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΛ.?ΜΙΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΑΣΕ Κ ΚΑΤΙ ΑΣΗΜΑΖΕΥΤΟ ΔΕΝ ΧΑΛΑΣΕ Ο ΚΟΣΜΟΣ.ΞΑΝΑΠΑΡΕ Κ ΡΩΤΑ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ Κ ΠΕΣΤΙΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιάννα, κι εμένα πονάνε τα πλευρά μου εδώ και καμιά βδομάδα... Ανοίγουμε φαίνεται...

Μύριαμ, εμένα έκανε ο έξυπνος ο άντρας μου το θαύμα του, και είπε στη μάνα μου για τις μολύνσεις. Δεν το είχα πει στους γονείς μου για να μην αγχωθούν και για να μη με πρήζουν. Τώρα, με παίρνει συνέχεια τηλέφωνο και με ρωτάει, τι μόλυνση είναι αυτή, αν θα μπορώ να γεννήσω φυσιολογικά, πώς δημιουργήθηκε, πώς το καταλάβαμε, και πάει λέγοντας...

Α, για τη ντουλάπα που λες, εννοείς ντουλάπα με συρτάρια μέσα; Γιατί τώρα θα έχουμε καθόλου κρεμαστά ρούχα για τα μωρά; Όλα σε συρτάρια θα μπουν, όπως το κόβω. Εμάς ευτυχώς έχουν εντοιχισμένη ντουλάπα όλα τα υπνοδωμάτια, αλλά θα πάρουμε συρταριέρα. Δεν έχουμε πάει ακόμα να δούμε καθόλου, εκτός απ' το ΙΚΕΑ που είχε ελάχιστη ποικιλία, και τώρα αγχώθηκα τρομερά, γιατί ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΑ ΡΟΥΧΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ Η ΠΕΘΕΡΑ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...