Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 20011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν7


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 907
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κοριτσακια μου εδω και εγω μόλις κατάφερα και σας διάβασα καλε πολυλογουδες 10 σελίδες απαπαπαπα........χαχαχαχχαχα χριστινακι ακόμα εδω ε? ευη μου μην στεναχωριεσε καλα να είσαι ΕΣΥ και το μωρακι και ας βγει με οποίο τροπο είναι για καλο σας......

Αναστασία μου καλο μου τι γίνετε ξαπλα και μην κανείς τίποτα .......

Και εγω έχω πονακια όλη την μέρα σήμερα κάναμε μια γενικουλα με την Μανουλα μου...για αυτο και δεν μπήκα όλη μέρα σήμερα γιατί είχαμε δουλίτσες ..πωπωπω τι θα κάνω δεν βρησκω καθαρίστρια γαμωτο και αυτή που είχα στο αλο Σπιτι δεν ερχετε εδω τώρα και την είχα μάθει αυτήν την είχα 5 χρόνια και τώρα μου έχει κόψει τα χέρια .....

Δεν θυμαμε τίποτα αλο απο αυτά που γραψατε χιχιχιχιχιχιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινα αυριο κλεινεις την τριακοστη ενατη βδομαδα και μπαινεις στην τεσσερακοστη.. Αφου η πητ ειναι σαραντα εβδομαδες (κλεισμενες) κι εσενα ειναι στις 2/9 αρα αυριο μπαινεις στην τελευταια βδομαδα!καποια στιγμη θα γεννησεις.. Λες να παει 42?τεχνιτους πονους ποτε σου προκαλουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AKOMA EDW NIAKI MOU IA NA DUME MHPWS SAS AFHSW APO AYRIOGIA LIGAKI ;););););)

OUF DEN ANTEXW ALLO AYTA TA PETRWMATA....

WX PIKRA ME THN KATHARISTRIA E??????ELPIZW NA VREIS MIA KALH GRHGORA KAI MHN KOURAZESE ESY E?EE??????????????

AGGELIKH MOU THA GENISW KAI AKOMA DEN THA KSERW PWS METRAME...XAXAXAXAXAXA

AX DEN XERW PTE THA THELISEI NA VGEI O MPOUMPOUKOS MOUU PANTWS DEN TON NIOTHW NA ANTEXEI KAI POLY AKOMA.....GIA NA DOUME...TEXNITOUS PONOUS DEN XERW POTE KANEI O GIATROS!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νια μου, προσεχε κι εσυ με δυο μωρακια στην κοιλιτσα σου.. Τουλαχιστον μενεις κοντα με την μαμα σου και οσο ναι θα βοηθησει αλλα εσυ καλυτερα να μην κανεις πολλα πολλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νια μου, προσεχε κι εσυ με δυο μωρακια στην κοιλιτσα σου.. Τουλαχιστον μενεις κοντα με την μαμα σου και οσο ναι θα βοηθησει αλλα εσυ καλυτερα να μην κανεις πολλα πολλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινα μου, μπορει να γεννησεις αυριο αν ειναι οκ και το βαρος του φανταζομαι.. Ξερω οτι τα αγορακια συνηθως παιρνουν ολο τον μηνα τους.. Κι ο δικος μου μαλλον ετσι τα κανει..

Οταν γεννησεις μην μας ξεχασεις και πας σε ποστακι με μανουλες,ε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσέχω μωρε αλλα μερικές φορές ....με πιάνει μανία χιχιχιχιχι

Άντε χριστινακι μου μακάρι αύριο να μας αφήσεις για 4 μερουλες μόνο ε??? και μετα εδω να μας τα πεις όλα αναλυτικά ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσάκια μου ήρεμα με τις δουλειές!!Δεν θέλουμε τέτοια τωρα που έχουμε μπει ολες στην τελική ευθεία..Αναστασία μου πήρες το γιατρό σου??

Νία μου κ συ με το μαλακό!!Εχουμε πει κ λιγη σκονιτσα παραπάνω δεν πειράζει..

Χριστινάκι λες να ειναι η τυχερη μέρα αύριο?Σου εύχομαι να έρθουν όλά όπως τα θέλεις!!Με το καλό το αγοράκι σου!

Αγγελικουλα μου κ συ ξάπλα την έβγαλες σήμερα ε?Ν α προσέχεις κ συ!όχι μόνο όταν βλέπουμε τα σκούρα!Συνέχεια μέχρι να δούμε τα μικράκια μας κ μετά βουρ για γενικες καθαριότητες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομιζω οι τεχνιτοι πονοι ειναι οταν δεν πρεπει να περασει την 40η εβδομαδα το μωρο,προκληση δηλαδη.

Νια πρεπει να σοβαρευτουμε λιγο γιατι θα παθουμε καμια λαχταρα και μετα θα το φυσαμε και δεν θα κρυωνει!!

Οχι Κατερινακι δεν τον πηρα, σταματησε το αιμα και η μπεμπα μια χαρα κλωτσαει.Θα δω το πρωι κι αν ειναι μπορει να παω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα μου, το μονο σιγουρο για μετα ειναι το βουρ.. Τωρα για καθαριοτητες θα ειναι η για τα μωρα, δεν ξερω... Με βλεπω να κανω μαυρους κυκλους για να τα προλαβω ολα..

Κατερινα κι εσενα το πρωτο?

Χριστινα ενημερωσε μας αυριο...αντε μπας και γεννησεις...κι αν δεν ειναι αυριο θα ναι μια απο αυτες τις μερες που θα τον κρατησεις στην αγκαλια σου?

Αναστασια μου, αφου κλοτσαει ειναι καλο αυτο αλλα καλυτερα μεινε ξαπλα ολη μερα αυριο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, σίγουρα τώρα δεν είναι η καλύτερη φάση για να κάνουμε φασίνες! Όταν γεννηθούν τα μωρά μας σίγουρα δε θα έχουμε χρόνο, αλλά ειδικά τα νεογέννητα είναι ευαίσθητα, και πρέπει να καθαρίζουμε, μην έχει σκόνες, κ.λπ. Όχι υστερίες, βέβαια, αλλά σίγουρα δε γίνεται να τα αφήνουμε...

Τι να σας πω, μου έλεγε τώρα ο άντρας μου ότι τις πιπίλες της μικρής τις πετούσαν από δω κι από κει και τις πήρε η μάνα του και τις έπλυνε, αλλά εν τω μεταξύ η μικρή έπαθε στοματίτιδα... Αυτό απαντάει και στην ερώτηση που έκανες το απόγευμα, αν έχει αποστείρωση η συννυφάδα!!!! Βέβαια, για παιδί δυόμιση ετών δεν αποστειρώνεις τίποτα, αλλά δε σημαίνει ότι δεν πλένεις κιόλας και τα πετάς μες στη σκόνη!!!!! Πω πω, κάθε λίγο μου λέει και κάτι χειρότερο απ' τα προηγούμενα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική μου το πρώτο και για μένα κ έχω τις ίδιες αγωνίες με όλες σας!Έχοντας περάσει κ μια βαρβάτη αποκόλληση στον τρίτο έχω παρει ένα μικρο μαθηματάκι..Παρολαυτα τις κάνω κ γω τις υπερβολές μου όταν πάρω λιγάκι τα πάνω μου.Χθες με παιρνει ο άντρας μου απ τη δουλειά κ με ρωταει τι κανω..Του λέω έχω ξαπλώσει γιατι πόναγα λιγάκι..Κ επειδη με έμαθε πια μου λεει:για πες τι δουλίτσα έκανες πάλι??Κάτι ήξερε..

Αναστασία μου η αλήθεια είναι ότι απο τότε που άρχισα να ακούω κ γω το μωράκι σταμάτησα να παίρνω κ γω το γιατρό με την συχνότητα που τον έπαιρνα πριν.Θέλω να περιμένω το ραντεβού μου κάθε φορά. Μην εφησυχάζεσαι όμως, αν ξαναδεις να τον πάρεις ή κ να πας καμιά βολτίτσα απο κει αν ειναι εφικτό για να εχεις το κεφάλι σου ήσυχο..

'Αννα Μαρία η αλήθεια είναι ότι κ το πολύ αποστειρωμένο περιβάλλον δεν είναι καλό..Κ το λέω εγώ που καθε μερα γινομαι κ πιο υστερική με την καθαριότητα κ τα μικρόβια γενικά..Άλλα κ το να ζούμε μεσα σε ενα τοσο βρωμικο περιβάλλον ειναι στο άλλο άκρο.Είπαμε!Κ ειδικά όταν έχουμε για παρεα μας κ μικρά παιδάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλει προσοχή κορίτσια και τώρα και μετα καθαριότητα για τα νινακια μας...Και για εμάς τις ίδιες φυσικά.......

Αννα Μαρια μου καλώς τον δεχτικες τον αντρουλι σου ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NAI NAI GIA NA DOUME AYRIO TI THA MAS PEI O GIATROULIS....ANTE NA TELEIWNW EGW NA PERNETE SHROULA KAI ESEIS........FYSIKA KAI THA SAS ENHMERWSW AMESA....AFOU THA MPW APO TO INTERNET STO KINHTO NA SAS ANAKOINWSW TA EYXARISTA :D:D:D:D:D:D

KAI ENNOEITE OTI KAI META TA EIMAI EDW VRE NA SAS LEW NEOTERA!!!!!!DEN XANOMAI MHN MOU ANXONESTE.....POU NA SAS AFHSW?MOU EINAI ADYNATO NA MHN MPAINW NA MATHAINW TA NEA SAS!!!!!!!!KALE SAN DIKOUS MOU ANTHRWPOUS SAS EXW PLEON.........ANTE NA ARXISOUN KAI TA GENITOURIAAAAAAAAAAAAAAAAAAA..........TA KALYTERA ERXONTAI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νασια εγω νομιζω οτι δε θα μιλουσα ευθεως στην κοπελα.. θα εκανα αυτο που ειπε πριν η αγγελικουλα θα ρωτουσα απεξω απεξω κ θα της ελεγα να εχει το νου της

ειχες μεινει ευχαριστημενη απο τη γενικη?? δνε εχω ακουσει καλα λογια..

τελη του μηνα λεω να παω μια βολτα απο τις κλινικες, ακομα δεν εχω αποφασισει που..

πω πω βανεσσακι παλι καμπυλη?? αμαν θα μας τελειωσεις ολη τη γλυκοζη!! :lol::lol::lol::lol:

κισκα μην αγχωνεσαι κοριτσι μου.. εχεις πολλες πιθανοτητες να γυρισει, ειναι νωρις ακομα σχετικα. εχω ακουσει περιπτωσεις που το μωρο γυρισε κυριολεκτικα τελευταια στιγμη! ολα θα πανε καλα!

οτι κ να γινει στο τελος θα τα καταφερεις!

αναστασακο πονας κιολας? παρε το γιατρο σου!

δεν καταλαβα τι ακριβως πονος ειναι αυτος που εχεις.. σε ποναει κ η μεση σου?

πω πω αννα μαρια σουπερ ουαου πεθερουλα εχεις!!! ποιος τη χαρη σου τοσα δωρα που σε γεμισε!!!

οσο για τη νυφη σου......... ελεος τι να πω...

κ το θεμα ινεια οτι ειναι πολλα ζευγαρια ετσι, γιαυτο υπαρχουν τοοσα παιδακια με προβληματα.. τι φταινε κ αυτα τα καημενα, μονο αγαπη θελουν..

τιτινακι τελειωνει η αναμονη!!!!

επισης ρε οργιο αυριο μπαινεις στην 40η!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NAI NAI ONTWS MP-HKA STIS 40 GIOUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PLAKA THA EXEI NA VGEI AYRIO O MPEMPIS POU EINAI TOU AGIOU FANOURIOU......................XIXIXIXIXIX VOITHEIA MAS!!!!!!!!!!EGW AYRIO ME TO KALO THA FTIAXW FANOUROPITA ME THN MAMA MOU!!!!!!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδεςςς εω και εγω βρυκολακιαζω...κλασικα...μια η ζεστη μια οτι σκεφτομαι..δεν μπορω να κοιμηθω και μπηκα μπας και ζαλιστω και πεσω για υπνο...Χριστινααα..τις 39 εκλεισες και μπηκες στις 40....ετσι γεννησα και εγω τον Χριστοφορο ειχα κλεισει τις 39...κοντεψα να τον χωνεψω...χιχιχιχ...αμα δει ο γιατρος οτι δεν....λογικα να κανει καμια προκληση με ορο...εμ ποσο θα μεινει εκει ο τεμπελης...εεε??ρε κοριτσια αυτες τις μερες ολο καποιος με νευριαζει...μα επιτιδες το κανουνε??Προχτες ηρθε μια για πρ/ρια βαπτισης....βαπτιζει 10 του μηνα και τωρα αποφασισε να τα βγαλει...(συμβουλη...μην το κανετε ποτε...ενα μηνα πριν το μυστηριο να το εχετε κανει)θελει χρονο η εταιρια να ετοιμασει μακετα να την στειλει να εκγριθει να τυπωθει να σταλθουν κ.λ.π..συνηθως το μεγαλυτερο διαστημα ειναι 2 βδομαδες...στην περιπτωση αυτη καναμε μακετα σε μια μερα...μιση μην πω...η κυρια δεν ηρθε καν να την δει...βαριοταν ξερω γω..και λεει στειλε οκ...ερχονται τα π/ρια παθαινω ενα σοκ με τις χρεωσεις γιατι αλλα ειναι η χρεωση και αλλα με χρεωσαν...γινεται ενας χαμος....τρομαξα να ηρεμησω...φευγω με το αμαξι και το παιδι να παω να παρω τον αντρα μου...με κλεινει μια καμια 60αρια σε ενα στενο να μην βγω για να μπει αυτη...η οποια ηταν με τζιπ...και δεν ηξερα καν αν μπορει να περασει..και ηθελε να κανω καμια 20αρια..ολο το στενο δηλαδη μετρα πισω να περασει..λεω πας καλα...ειμαι ηδη να βγω και θες να κανω πισω επιδη δεν μπορεις...λεει εχω προτεραιοτητα ..λεω καλα δεν σχολιαζω..αλλα δεν φευγω κιολας ειμαι και με την κοιλια εκει δεν υπαρχει να κανω πισω..και λεει αμα εισαι εγκυος να καθεσε σπιτι σου να μην οδηγεις...εεε ρε ηθελα να κατεβω να την πλακωσω..μα καλα ολες οι γριες γιατι εχουν κομπλεξ με τις εγκυους εε??Αλλα νευρα εκει...ξανα παμε στην πελατισσα....ηρθε εχτες ειδε τα πρ/ρια αποφασισε πως θελει μια κορδελα επανω..τα ειδε τα διαβασε..ηρθε σημερα τα πηρε..το πρωι...και το βραδυ στις 10..εβαλε μια να παρει τηλ να μας πει...οτι δεν εχουν επιθετο τα ονοματα και οτι η ημερα δεν ειναι σωστη....μα τι με νοιαζει εμενα???Ετσι διαλεξε το κειμενο ετσι γραφτηκε...και δεν ελενξε καν την μακετα...και επειδη δεν ειχε το θαρρος να παρει αυτη εβαλε αλλη να παρει...λεω συγνωμη..δεν σας ξερω και δεν εχω μιλησει μαζι σας...δεν εχετε καμια δουλεια εσεις...αυτυχως που παντα υπογραφει ο πελατης δελτιο πραγγελιας με ολα τα στοιχεια και λεπτομερειες και ειμαι οκ..τι να πωωω ρεεε..Αννα Μαρια μεγεια τα πραμγατακια απο το συγγενολοι βρεεε...χαλια περασε εεεε..οχι γιατι αμα φευγουν το εκτημανε....Αναστασιαααα το παραεκανες μου φαινεται..Κατς κατ!!!Αυτα..αντε να δουμε τι θα γινει με το Χριστινω αυριο...σημερα δηλαδη..φιλιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Τι κάνετε σήμερα κοριτσάκια?

Εγω ξύπνησα κλασικα να αποχαιρετησω το συζυγο!Ήπια το σίδηρο μου, το φυλικό μου κ περιμενω να περασει η ώρα να φαω τιποτα..Δεν εχω τιποτα βεβαια στο σπιτι (πως τα καταφερα παλι ετσι?) και θα περιμενω τη μανουλα μου να ερθει κ να κραταει κατι να μασουλήσω..

Σήμερα είναι (?) η μεγαλη μέρα για το Χριστινάκι??Πωπω περιμενουμε νέα!!

Εύη μου έχασες τον ύπνο σου?Όλα θα πάνε καλά μην ανησυχείς!Τόσα περνάς στην δουλειά κ όμως ακόμα ασχολείσαι κ τα βγάζεις πέρα!Είσαι ικανή με ότι καταπιάνεσαι απότι έχω καταλάβει!Όσο για την ¨κυρία" με το αμάξι τι να πω..Γενικά δεν έχω δει κ ιδιαιτερη αντιμετωπιση τωρα που ειμαι εγκυος.Παντού κάνουν ότι δεν με βλέπουν..κ να πεις ότι δεν φαινομαι..? :lol: Πουθενα δεν μου έχουν δώσει προτεραιότητα παρα μονο 1 φορά σε ένα φούρνο..Θυμάμαι κ που ήταν φαντασου ποσο μου εκανε εντυπωση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERAAAAAAAAAAAA KORITSAKIA MOU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

EVAKI ONTWS POSO NA KATSEI MESA O MPEMPOULIS O TEMPELAKOS?????????????/

AXXXXXXXXXXXXX EXW TOSH AGWNIA POU DEN LEGETE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PWPW LETE NA MAS THN KANEI THN EKPLHXH SHMERA????????????

ENTOMETAXY THN TETARTH EXOUME KAI EPETEIO GNWRIMIAS 5 XRONIA KAI KATI MOU LEEI PWS THA PAROUME TO OMORFOTERO DWRAKI!!!!!!!!!!! :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

THA SAS ENHMERWSW AMESAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

EVAKAI YPOMONH ME TIS XAZOPELATISES TI NA PW....EINAI MERIKES POU DEN SKEFTONTE KATHOLOU!!!!!!!!!!! :evil::evil::evil::evil::evil:

FILAKIA POLLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA SE OLES SAS!!!!!!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!

αναστασουλα μου ξεκουρασου κοπελιτσα μου!μην κανεις τιποτα και μη ζοριζεσαι!

χριστινακι μου, αντε νομιζω ηρθε η μερα εεε?ποσο να περιμενει ακομα ο μπεμπης?

αννα μαρια ολοκληρη προικα απ την πεθερα εεε?ποιος στην χαρη σου!!!! :D

κισκα μου μην μου στεναχωριεσαι!να σκεφτεσαι θετικα και να χεις πιστη Στον Θεό και Στην Παναγία και να δεις οτι ολα καλα θα πανε!

νια μου πως πανε τα διδυμακια?να φιλησεις την κοιλιτσα :D ¨

αγγτ κοντευεις και συ κοπελα μου σιγα σιγα!αντε με το καλο κοριτσι μου!

αχχχ εχω ξεχασει καμια?ελπιζω πως οχι!

φιλακια κοπελες μου!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φουσκολοικιτσες μου!

Τι κανετε?

Εγω μολις τελειωσα τις καθιερωμενες δουλειες , κατεβασα ρολα, εκλεισα τα παντα και τωρα θα ξαπλωσω στον καναπε και θα δω παιδικα στην νοβα!

Εκανα πρωι πρωι και μια φανουροπιτα, οπως καθε παρασκευη , θα την παω μετα στην εκκλησια του αγιου φανουριου.. Αυριο ειναι η γιορτη του..μακαρι να φανερωσει σε ολες μας γερα και καλα μωρακια!

Ουτε εγω κοιμηθηκα καλα το βραδυ βρε κοριτσια.. Τι ειναι αυτο το κακο.. Ξυπναω 3 για πιπι μου και μετα μου φταινε ολα.. Ζεσταινομα, δεν βολευομαι σε καμια σταση, τα κουνουπια, ο αντρας μου που κοιμαται σαν βοδι.. Ολα με ενοχλουν..στις 5 κοιμηθηκα παλι και 7ξυπνησα..

Ευη, εθιξεΣ ενα θεΜα που ποναει πολυ...την αδηγηση!κι εγω οδηγω ακομα , δεν ξερω για ποσο ακομα βεβαια αλλα εσενα σε βλεπω να πηγαινεις μονη σου με το αυτοκινητο στην κλινικη...τεσπα...εγω ευη μου, κανω πολυ υπομονη αλλα απαξ κι εκανε καποιος χοντρη μαλακια, γινεται χαμος..

Τις προαλλεΣ πηγαινα με 40(οριο 50) και βγαινει απο στενο μια ηλιθια , δεν κανει αλτ, μπαινει στον κυριο δρομο με το ετσι θελω, παλουκωνω φρενα (επιασαν τα abs στα 35χλμ)ταραχτηκα τοσο με την βλαμενη εΠιδη Ειχε και δυο παιδια στο πισω καθισμα 4-5 χρονων, να ειναι ορθια αναμεσα στα καθισματα, ουτε ζωνεΣ ουτε τιποτα..τα πηρα στο κρανιο, εγινε ο χαμος...

Κατερινακι, ουτε εδω εχουμε την καλυτερη αντιμετωπιση.. Κανουν οτι δεν καταλαβαινουν.. Προχθες ειχα παει στην αρμοδια υπηρεσια για να κανω αιτηση για το επιδομα μητροτητας και δεν ειπε ουτε ενας απο τα 15ατομα που περιμεναν να περασω να αφησω το χαρτακι στην κοπελα(ουτε μισο λεπτο δουλεια)..

Χριστινακι, περιμενουμε νεα!αν δεν απαντησεις σημερα σημαινει οτι γεννας!

Αναστασια, λενα, νασια, ηλιαννα, αννα μαρια, βανεσσακι, δωρα,γκιρλ,μυριαμ, νια, ελπιζω να ειστε καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχ Αγγελικηηη...τι να κανουμε δηλαδη που πρεπει να οδηγουμε...εγω ειχα και δικιο...εκτος οτι ημουνα στο τσακ να βγω και με εκλεισε η βλαμενη...ημουνα και σε ανηφορα...αλλα το εχω παρατηρισει...με τις γριες δεν τις θελουν παιδι μου τις εγκυους...εδω πηγαινα τραπεζα και αμα καθομουνα ζηταγανε να σηκωθω...στη γυναικολογο δεεε τι να πω...παω πρωτη και πιανω σειρα και εκτος αυτου εχω προταιρεοτητα λογω εγκυμοσυνης και παλι σου παιρνουν τη σειρα...για να μην χασουν λεει το λεοφορειο...ρε λετε να γινουμε ετσι???Η πελατισσα ξαναχτυπησε...επισοδειο νουμερο 30.528...χαχα πηρε τηλ πρωι πρωι(μας εβλεπε στον υπνο της...)να της φτιαξουμε αλλα πρ.ρια χωρις τυπωμα να τα τυπωσει μονη της..φυσικα χωρις να τα πληρωσει...να δω μεχρι το μεσημερι τι αλλο θα σκεφτει...μα καλα αφου εχει και αυτη και εγω χαρτι που λεει τι εχει διαλεξει απο πρ/ρο μεχρι και τυπωμα με στοιχεια και υπογεγραμμενο απο εκεινη και μεγαλα γραμματα ΑΛΛΑΓΕς ΔΕΝ ΓΙΝΙΝΤΑΙ ΔΕΚΤΕς...ακομα δεν το εχει καταλαβει οτι δεν μπορει να γινει τιποτα???ΑΑ καλα εχτες ερχεται μια και μου λεει θελω ενα πρ/.ριο για γαμο..της δειχνω..και λεω καλα εγω θα σου πω τι θελω να μου φιταξεις...θελω μια κραδια που να ανοιγει και να εχει κορδελα και αλλη μια καρδια και αρχικα και τα θελω για το σαββατο το πρωι.....ΝΤΑΝΝΝΝΝΝΝ.......παντρευεται σε μια βδομαδα και τωρα θυμηθικε οτι θελει πρ.ριο....εε ρε τι ακουμε και εμεις δεν υπαρχει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη μου, εμπλεξες ασχημα με την τυπισσα!καποιοι νομιζουν πως επειδη πληρωνουν , θα τους κανεις οτι τους κατεβει..τι δουλεια κανεις βρε ευη, δεν καταλαβα! Οργανωνεις γαμους, διακοσμεις?

Καλα για τις γριες δεν το συζητω...κι εμενα μου την εσπασε μια την προηγουμενη φορα στον γιατρο.. Περιμενα πριν απο αυτην , ερχεται η σειρα μου, παω να σηκωθω και πεταχτηκε με το μπαστουνι κι ελεγε... Θα λυποθυμησω απο τον πονο κτλ..

Οσο για την οδηγηση, η γιαγια του αντρα μου κοντευει τα 80κι ακομα οδηγει!και οχι μικρες αποστασεις και βλακειες αλλα παει απο την μια πολη στην αλλη.. Νομιζει οτι οταν μιλαμε για γερους αυτη εξαιρηται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...