Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καταρρέω αλλά μ'αρέσει Νο 3!!!!!!!


Recommended Posts

Μαρια μου ευχομαι να περασετε καλα , να ξεκουραστειτε και να μην ειναι τιποτα το σοβαρο του συζηγου. Εγω λοιπον την Τεταρτη το πρωι αδιαθετησα κανονικα οποτε δεν εχω ιδεα τι ηταν αυτο της προηγουμενης εβδομαδας. Τελοσπαντων γενικα ειμαστε καλα λιγο στην πριζα αλλα καλα. Η μαμα μου δεν ειχε περιοδο απο τα 37 της οποτε δεν ειναι απιθανη και κλιμακτηριος. παντως μετα απο αυτο θα παω στον γιατρο γιατι ουτως ή αλλως το εχω αμελησει γενικα.

Προσπαθω να βρισκω και λιγο χρονο για διαβασμα αλλα το βραδυ που μπορω σκουντουφλω απο την νυστα οποτε ακυρο. Παντως ενα μωρο ακομα δεν θα με χαλαγε καθολου τωρα :lol::lol::lol::lol::D:shock::!::!:

Αυτα προς το παρον τα λεμε συντομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 461
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρααααααα!!!! Τί κάνετε κοριτσόπουλα; Έχω πάρα πολύ καιρό να γράψω νέα μου και στεναχωριέμαι πολύ. Έχει αλλάξει πάρα πολύ το πρόγραμμα με τις μικρές. Δεν κοιμούνται νωρίς το βράδυ με αποτέλεσμα να μην μπορώ ούτε καν το βραδάκι έστω για λίγο να μπώ να σας γράψω. Αφήστε δε που αν με δουν να ανοίγω lap top τρέχουν και οι δυο για να τις βάλω βιντεάκι στο you tube. Οπότε αποφεύγω να το έχω σε εμφανή σημεία για να μην ξεσηκώνονται και έχουμε κλάματα.....Και δεν είναι θέμα να τις βάλω να δουν ένα βίντεο ....οκ τις βάζω..σε 2' αρχίζουν να σπρώχνονται για να πατήσουν τα κουμπιά....η μεγάλη έμαθε να το ανοίγει και να το κλείνει μόνη της και φοβάμαι μην το κολλήσει γιατί το κάνει συνέχεια...Τεσπα μικρές είναι ακόμη θα μεγαλώσουν και θα καταλαβαίνουν περισσότερα. Σήμερα είχα τα γενέθλια μου και τα γιορτάσαμε σπίτι οικογενειακώς. Εμείς και εμείς που λέμε, αλλά παρ' ολα αυτά είχα φούλ δουλειά απο το πρωϊ. Είχα και την έμπνευση να ετοιμάσω εγώ την τούρτα αλλά ευτυχώς προσφέρθηκε η μαμά μου να μου την ετοιμάσει γιατί αλλιώς ακόμη τα κεράκια θα έσβηνα.... :lol::lol::lol: Όσο χρόνο βέβαια γλίτωσα απο την τούρτα τον σπατάλησα με την ζαχαρόπαστα....φανταστείτε 3 παιδιά (είχα και τον ανηψιό) να στριφογυρίζουν στα πόδια μου και γω να φτιάχνω καρδούλες και λουλούδια για να διακοσμήσω την τούρτα.... :roll::roll::roll::lol::lol::lol::lol::lol: Τρελή μα τί τρελή!!!!! Άξιζε όμως τον κόπο. :roll:

Δεν σχολιάζω τα νέα σας. Διάβασα μόνο την τελευταία σελίς...Πάω να σας διαβάσω όσα προλαβαίνω πριν με πάρει ο ύπνος στο pc....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα μου πολύχρονη να σε χαίρεται η όμορφη οικογένεια σου και πάντα δυνατή και χαμογελαστή να τους φτιάχνεις όμορφες σπιτικές τούρτες στα γενέθλια όλων σας!!!!!!!!!!!!!Ελειπα και τώρα μπήκα και το είδα.Φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να τα εκατοστήσεις Λενάκι μου!!!!!!! Να είσαι γερή και δυνατή και να χαίρεσαι την οικογένειά σου και τις κουκλίτσες σου!!!!!!!!

Φιλιά σε όλες τις καταρρέουσες μανουλίτσες!!!!!!!!! Εγώ να δείτε τί τραβάω κάθε βράδυ.........(μην πώ και για την μέρα ~x( )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ χαρα σας

τι μου κανετε ..

Λενα καθυστερημενα χρονια πολλα ..οτι επιθυμεις κ πανω μα πανω απ¨ολα υγεια ..να χαιρεσαι τα παιδακια σου κ αυτα εσενα :D

εγω τρεχω ολημερις ..ακομα δεν μπορω να βρω ρυθμους με δουλεια - σπιτι - παιδια.. :?

η μικρη τα παει καλυτερα με τον παιδικο αν κ το θεμα που εχουμε ειναι οτι πρεπει να μαθει να κοιμαται λιγακι εκει ..το παλευουμε ..οσο θα κανω το χειμερινο ωραριο στην δουλεια τουλαχιστον θα εχουμε τον χρονο να συνηθισει ..γιατι απο 15 απριλιου ξεκινανε τα δυσκολα ..

μου λειπουν αλλα θα συνηθισουμε κ αυτες κ εγω ..

μου ερχεται λιγο να τραβαω τις κοτσιδες μου γιατι βλεπω ενα βηχαλακι να πλανιεται στον οριζοντα κ πρεπει να προετοιμαστω μαλλον ψυχολογικα για νεο γυρω ιωσης ..αχ δεν μπορω .....

Τι κανετε οι υπολοιπες πως τα περνατε ???

Εμας εδω σημερα μας εχει τρελανει στην βροχη..εχει λυσαξει λεμε να βρεχει πρεπει να ειναι κοντα 24ωρες που δεν εχει σταματησει ..

σας φιλω ολες κ καλο κουραγιο καταρρεουσσες μανες ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια ,βρήκα χρόνο επιτέλους να σας γράψω.Γυρήσαμε από Αθήνα Δευτέρα βράδι,όλα καλά με την επέμβαση του άντρα μου τώρα περιμένουμε να αναρρώσει να δούμε κατά πόσο πέτυχε.Πάντως βρήκαμε ένα γιατρό άψογο και σαν επιστήμονα και σαν άνθρωπο.Η μια μου ζουζούνα ήταν άρρωστη στην Αθήνα,όλο εμετούς και διάρροιες.Μόλις γυρήσαμε Ρόδο έγινε περδίκι.Δε τη σηκώνει το κλίμα φαίνεται το Αθηναικό!!χα χα.Η άλλη πάλι ξεκίνησε να περπατάει μόνη της εκεί!!!!Αύριο γινόμαστε 18 μηνών.Οριακά με τις επιστημονικές εκτιμήσεις λοιπόν ξεκίνησε και αυτή να περπατάει δειλά δειλά και σταυροκοπιόμαστε όλοι που μας έκανε τη χάρη και δεν έχουμε να σκεφτόμαστε γιατρούς και προβλήματα.

Νάσια μου υπομονή...ξέρω πως είναι με 2 ζουζούνια αν και σενα με τη διαφορά ηλικίας θα ναι ακόμα πιο δύσκολο.

Ευα θα βρείτε τους ρυθμούς σας που θα πάει.Και γω στο τρέξιμο συνέχεια δουλειά,σπίτι παιδιά μεταπτυχιακό.Δε ξεκουράζομαι καθόλου.Ευτυχώς κοιμούνται νωρίς και γενικά έχουν ένα προγραμμα που το τηρούμε ευλαβικά και περνάνε και αυτές και μεις καλά...

Η Τζένη που χάθηκε;;Κατέρρευσε τελειώς με τα αντράκια της;;;

Φιλιά σε όλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑΤΙ ΓΕΝΙΚΑ ΤΡΕΧΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΤΑΝΩ.

ΤΙΑ 2 ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΟΛΟΙ ΑΡΡΩΣΤΟΙ ΕΜΕΙΣ , ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΟΙ ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ, Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΠΡΟΣΕΧΕΙ, ΟΛΟΙ.....

ΤΩΡΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΚΑΛΑ. Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΚΑΤ ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ , ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΑΒΕΒΑΙΟΤΗΤΑ, ΜΙΑ ΝΑΤΑΡΑΧΗ, ΚΑΤΙ ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟ , ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ.

ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΩ ΠΑΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ, ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΠΟΛΥ , ΔΕΝ ΤΑ ΠΟΛΥΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΚΙΟΛΑΣ ΟΠΟΤΕ ΔΙΠΛΟΣ ΚΟΠΟΣ. ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΟΠΟΤΕ ΧΑΛΑΛΙ!!!!

ΓΕΝΙΚΑ ΤΡΕΧΩ ΟΛΗΜΕΡΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΟ ΡΙΧΝΩ ΣΤΗ ΜΕΛΕΤΗ ΟΠΟΤΕ Ο ΕΛΕΥΘΡΟΣ ΜΟΥ ΧΡΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΙΡΟΕΛΑΧΙΣΤΟΣ. ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ.

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΜΕ ΑΓΑΠΗ . ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΝ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Τζένη χαρά στο κουράγιο σου,είσαι όχι άξια πανάξια!!!!Καλή συνέχεια...

Και μεις μια από τα ίδια περάσαμε την εβδομάδα των Παθών λίγο νωρίτερα από το Πάσχα.Τα ζουζούνια άρρωστα με εμετούς διάρροιες και πυρετό που δεν έπεφτε,κολλήσαμε και οι μεγάλοι και ήμασταν όλοι κρεβατωμένοι.Στη δουλειά άρχισαν οι τρελές απαιτήσεις και μου σπάνε τα νεύρα ώρες ώρες.Πλησιάζει η εξεταστική για το μεταπτυχιακό και τρέμω στην ιδέα του εντατικού διαβάσματος αλλά θα το παλέψω.Φάγαμε το γαιδαρο τώρα στην ουρά θα τσινήσουμε;;;!

Τα άλλα κορίτσια πως την παλεύουν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελάρες μου γεια σας.

χάθηκα κ εγώ...πολλή δουλειά, τρελά ωράρια...

η αγγελική έχει γίνει πολύ απαιτητική και κοιμάται κ αργά..

οπότε είμαι ένα κουρέλι...

συν ότι πριν 2 βδομάδες έπεσε με το κεφάλι από το πάσο

και τρέχαμε στο νοσοκομείο...

βασικά στο παίδων πήγαμε αλλά δεν έπαιζε να μας δούνε άμεσα

γτ είχε πολύ κόσμο κ επείγοντα περιστατικά

κ μετά θυμηθήκαμε ότι πληρώνουμε κ μια ασφάλεια ιδιωτική

και πήγαμε στο ιατρικό κέντρο..

κάναμε αξονική κ εξετάσεις κ μας κράτησαν ένα βράδυ.

ευτυχώς όλα καλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανουλίτσες γειά σας!!!!!!!!!!!

Μπήκα στα γρήγορα να σας στείλω τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς!!!!!! Εννοείται ότι τρέχω όλη μέρα..........και καταρρέω το βράδυ, ανακάλυψα ότι από την κούραση πλέον ροχαλίζω σαν βόδι :o:o Αφήστε που κοιμάμαι με τις κότες και ξυπνάω μόλις λαλήσουν τα κοκκόρια!!!

MARDIO περαστικούλια σας!!!!!!!!!! Και η μεγάλη μου πέρασε μια ελαφριά γαστρεντερίτιδα μόνο με διάρροια, ευτυχώς χωρίς εμετούς κ πυρετό.......Καλή επιτυχία με την εξεταστική σου!!!!!

Καλυψούλα μου λαχτάρα περάσατε με το Αγγελικάκι ε??????? Αφού δεν χτύπησε σοβαρά δόξα το Θεό.......αχχχχχ ταλιμπάνια είναι, δεν βάζουν κώλο κάτω κι εμείς καρδιακές θα καταντήσουμε μέχρι να μεγαλώσουν!!!!!!! Καλό κουράγιο με την δουλειά......

Τονιαντόνι μου δεν άφησαν κανέναν σας παραπονεμένο οι ιώσεις......τί τραβάς κι εσύ βρε κοριτσάκι μου!!!!!!!!! Όσο για την δουλειά......τί να πώ......ευτυχώς που την έχεις (ακόμα) γιατί βλέπεις τί γίνεται γύρω μας!!!!!!! Προσπάθησε να ξεκουράζεσαι όποτε βρίσκεις ευκαιρία καλό μου!!!!!!!

Ευάκι μου τί κάνετε????????

Λενάκι, Αννούλα τα φιλιά μου!!!!!!!!!

Ξύπνησε το μικρό ταλιμπανάκι.........φεύγω....

Μάκιααααααααα :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ΧΑΘΗΚΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΠΑΙΔΙΩΝ.ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΡΕΧΩ.ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 11 ΤΟ ΒΡΑΔΥ.ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ Ο ΧΑΜΟΣ.ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΧΩ ΑΝΤΡΑ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΓΡΙΠΗ, ΠΥΡΕΤΟΥΣ,ΒΗΧΑ ,ΣΥΝΑΧΙ,ΚΤΛ...ΑΣΣΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ....ΧΑΛΙΑ ..ΑΧΧ ΕΓΩ ΝΑ ΤΗΝ ΓΛΙΤΩΣΩ ΓΙΑΙΤΙ ΜΕΤΑ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΜΑΣ ΠΡΟΣΕΞΕΙ!ΚΑΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο εμενα και με το καλο το Πασχα σε ολους μας.

Βλεπω ειμαστε ολες σε κατασταση πανικου γιατι βρε κοριτσια ¨??????

Δεν βγαζω τον εαυτο μου απο εξω που τρεχω ολημερις και οληνυχτις επισης. Τελος παντων απο υγεια τουλαχιστον μεχρι στιγμης ειμαστε καλα και ελπιζω να ειμαστε ετσι και τις μερες του Πασχα. Προσπαθω οσο και οποτε μπορω να διαβασω αλλα δεν μου βγαινει και στη δουλεια γινεται χαμος. Νομιζω πως ειμαι στα ορια μου χωρις να μπορω να προσδιορισω το λογο ειδικοτερα. Μου φταινε ολα και ολοι. Μετα απο τις ανωμαλιες που ειχα στην περιοδο τον προηγουμενο μηνα αυτον δεν εχω αδιαθετησει ακομα , εγκυος δεν ειμαι και γενικα ειμαι καπως περιεργα.

Ωχ Θεε μου τον αλλο μηνα πρεπει να παω οπωσδηποτε στο γιατρο τελικα. Αντε βρες χρονο και για αυτο.

Τελοσπαντων ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ, ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΡΕΓΟΥΛΑ ΣΤΗ ΜΑΓΕΙΡΙΤΣΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αυπνια διπλα στους μπομπιρες ειναι η πιο γλυκια...

Ο τιτλος πολυ ευστοχος. Υπομονη...θα κοιμηθουμε συντομα. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρόνια πολλά, χριστός ανέστη!

είπα να μπω στα γρήγορα να δώσω το παρόν...

καλά είμαστε αλλά πολλή δουλειά

και με το μικρό και το σπίτι δεν προλαβαίνω να κάνω τπτ..

και την κυριακή έχουμε κ μάζωξη σπίτι για την γιορτή του γιώργου

και να δω πώς θα τα προλάβω όλα!!!!!!! :shock:

ελπίζω να είστε όλες καλά!!

φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στη ζωη μου δεν λαχταρησα τιποτα περισσοτερο απο τα παιδια και ηταν και ειναι το μονο πραγμα που απεκτησα με τοση δυσκολια. Δεν μπορειται πως ειναι να λαχταρας κατι τοσο απλο για καποιους τοσο πολυ και να μην μπορεις να το αποκτησεις. Ευχαριστω το θεο για τα θαυματακια που μου χαρησε και προσευχομαι καθε μερα να ειναι και να ειμαστε καλα απο υγεια, να μεγαλωσουν, να γερασουμε, να γερασουν....

Συνειδητοποιω πια ή μαλλλον προσπαθω πια να αποδεχτω αυτο που παντα ηξερα οτι για μενα τελος τα παιδια και δεν μπορω να πω πως ειναι κατι ευχαριστο, ισως για καποιες , για καποιους να ειναι ομως εμενα μου αφηνει μια πικρα....

Τον τελευταιο καιρο ειχα καποιες ανωμαλιες στην περιοδο, χτες πηγα στον γιατρο και βρηκαμε μια τεραστια κυστη στην ωοθηκη. Θεωρητικα κανοντας θεραπεια θα απορροφηθει ομως η υπαρξη της σημαινει παλι ενδομητριωση. Ουτως ή αλλως ειμαι πια 38 επομενως τα χρονικα περιθωρια στενευουν και δεν εχω πια λογους να ρισκαρω. Ξερετε ομως πως ειναι να βλεπεις τις εγκυουλες και να λαχταρας κατι τετοιο??? Πραγματικα ειστε ευλογημενες οσες μπορειτε με ευκολια να καταφερετε κατι που για καποιες ειναι απιαστο ονειρο ή αν οχι απιαστο τοσο δυσκολο και επιπονο.

ευχομαι να εισαστε ολες καλα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Τζένη μου μίλησες λες και ακούω τον εαυτό μου.Και όλοι μου λένε μα έχεις 2 παιδάκια εντάξει είσαι τι το θες το τρίτο.Και γω έτσι νιώθω,ότι όταν τελειώνεις με τις εγκυμοσύνες κλείνει ένας κύκλος που σημαίνει ο χρόνος περνάει ένα κεφάλαιο κλείνει.Τέλος η εφηβεία,τέλος η φοιτητική ζωή,τέλος οι νιόπαντροι,τώρα τέλος και οι εγκυμοσύνες.Είστε πολύ τυχεροί που πιάσατε το τρίτο σας φυσιολογικά,που ξέρεις μπορεί να τύχει και κάτι ακόμα....και γω έτσι λέω στον εαυτό μου αν και ξέρω με το πρόβλημα των πολυκυστικών και της ανύπαρκτης περιόδου δεν είναι θέμα τύχης.

Ο άντρας σου τι λέει θα θελε ακόμα ένα;Θέλετε "κοτσίδια" ε;;;Σε καταλαβαίνω απόλυτα πάντως αν και οι περισσότερες θα σου πουν μα καλά με 3 μας δουλευεις;;;;;;

Περαστικά για τη κύστη,είχα και γω κατά καιρούς και έφυγαν με αντισυλληπτικά,εύχομαι εύκολα να απορροφηθει και σε σένα...

Το διάβασμα πως πάει;Θα δώσεις μαθήματα στην εξεταστική του Ιούνη,προλαβαίνεις;

Φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mardio καταλαβαινεις λοιπον πως νοιωθω χωρις νατο θελω βεβαια. Πολλες φορες στη δουλεια ερχονται διαφορες και διαπυστωνοντας εγκυμοσυνη κατεβαζουν πανια και λεω γιατι ο θεος να τα δινει εκει που δεν τα θελουν και τα σκοτωνουν και εγω να επρεπε να περασω ολα αυτα. Και οχι μονο εγω αλλα και τοσες αλλες γυναικες. Ο γιατρος μου λεει πως ολα θα πανε καλα και πως θα κανω και αλλο μωρο αλλα δεν το βλεπω. Περιοδος δεν μου εχει ερθει ακομα παρολο ππου παιρνω τα χαπια και οπως καταλαβαινεις ειμαι στην τσιτα απο νευρα και διαθεση γενικα. Οσο μπορω διαβαζω και θα δωσω τον ιουνιο οτι μπορεσω και οτι γινει. Τα υπολοιπα Σεπτεμβρη και ο θεος βοηθος. Αυτα τα ολιγα προς το παρον παω για διαβασμα μπας και τελειωσω και μια εργασια που παλευω ποσες μερες.

Τα μικρα σου καλα; Οι υπολοιπες που εισαστε;

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζένη μου εδώ είμαι κ εγώ...

δεν κοιμήθηκε η μικρή μεσημέρι κ 10ηώρα έπεσε ξερή..

έχω λιώσει στη δουλειά...

κ ξεκουράζομαι ελάχιστα..

αλλά προσπαθώ να απολαμβάνω κ τη μικρή..

φοβάμαι ότι θα μείνω από μέση..

ήδη πονάει συνέχεια κ στο κρεβάτι πλέον δεν μπορώ να βρω θέση να μην πονάω.... :(

κ εγώ θα ήθελα να κάνω ένα ακόμα παιδάκι

αλλά νομίζω ότι το θέμα πλέον δεν είναι αν μπορούμε

αλλά αν θα έχουμε να το ταίσουμε!!!

πώς μας έχουν καταντήσει έτσι οι καραγκιόζηδες!!!!! :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

καλησπερα κοριτσακια τι κανετε;

Βλέπω πως έχετε πολυ καιρό να μπειτε το ιδιο και εγω. Προλα αυτά εύχομαι να εισαστε όλες καλά και τα μικρά σας το ίδιο. Εγώ βρίσκομαι εν μέσω εξεταστικής και είμαι σε καταστάση οπως καταλαβαίνετε πανικού. Με τη δουλεια όπως τα ξερέτε , τα παιδιά δόξα το Θεό είναι καλά και ανυπομονούν για τις διακοπές , τα μπάνια κλπ. Περιμένετε όλες να δείτε τα αποτέλεσματα των εκλογών !!!!!!!!!

Μην ανυσηχείτε αύριο θα έχουμε κυβέρνηση !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Χα! χα! χα!

Σας φιλω και εύχομαι να εισαστε καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ρε κοπελιά.

μπράβο που είστε καλά!!

εμείς είμαστε με γαστρεντερίτιδα κ ήπια αφυδάτωση.

πίνει αλμόρα η μικρή από χτες για να γλιτώσουμε το νοσοκομείο..

το έκανε πάλι το θαύμα της η πεθερά μου....

τέσπα πάμε καλύτερα/εγώ να μην κολλήσω γτ την κάτσαμε!!!

φιλιά κ στις υπόλοιπες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΣΑΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΙΖΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ.

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ Η ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΔΕΝ ΣΗΚΩΣΑ ΚΕΦΑΛΙ ΑΛΛΑ ΔΩΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΠΗΓΑ ΚΑΛΑ. ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΛΛΑ ΕΥΤΗΧΩΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΠΑΩ ΚΑΛΑ. ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΒΕΒΑΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ. ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΟΥ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΠΡΩΤΗ !!!!!!!!!!!!

ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΛΛΟ ΠΡΑΜΑ.

ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΦΑΣΑΡΙΕΣ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑ ΑΔΕΙΕΣ ΠΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΜΟ ΑΛΛΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΦΝΤΑΑΣ ΣΤΟ ΤΡΕΛΑΔΙΚΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ. ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙ ΟΣΕΣ ΒΛΕΠΕΤΕ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΨΑΧΝΕΤΕ ΘΑ ΛΕΤΕ ΤΙ ΛΕΙ Η ΤΡΕΛΗ ΔΕΝ ΛΕΙΕ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ?? ΝΑΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΠΟΨΗ ΣΩΣΤΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΥΤΟ ΕΧΟΥΝ ΒΡΕΙ ΟΛΟΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΜΕ ΤΟΣΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΤΣΑΚΩΘΗΚΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΟΠΟΤΕ ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΜΕ ΠΕΡΗΜΕΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΘΗ.

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΑΙΡΝΩ ΑΔΕΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ -ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ!!!!!!

ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ????

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΣΤΗΝ ΤΣΙΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΙΑΞΩ ΜΑΛΛΟΝ Ε?????

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πού έχεις χαθεί καλέ κοπελιά κ εσύ;;;

μόνο εγώ έχω μείνει εδώ να καταρρέω..λέμε τώρα....

καλά που θα πάρεις άδεια!

έτσι όπως τα λες είναι..η εκμετάλλευση στο φουλ πλέον!!!

συγχαρητήρια και για την εξεταστική σου,

συγχαρητήρια κ για την 1η δημοτικού!!

κ εμείς κάναμε χαρτιά για παιδικό!!!!!

το μικρό σου τι κάνει;;;

κάνει ακόμα αυτά τα επεισόδια;;;;;

εγώ σταματάω δουλειά 15 Σεπτεμβρίου, επιστρέφει η κοπέλα που γέννησε

κ θα ψάχνω πάλι για δουλειά..

τέλος πάντων την υγειά μας να έχουμε!!!

φιλιά πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δοξα το θεο απο τα χριστουγεννα και μετα δεν ξαναεκανε τιποτα το σοβαρο τουλαχιστον. Ευτηχως γιατι η μανα μου δεν τον κραταγε καθολου. Προσωρινη ηταν η δουλεια σου; Μην στενοχωριεσαι κατι θα βρεθει παλι θα μπεις και στο ταμεο ανεργιας- λεμε τωρα τα πολλα που παιρνεις. Ελπιζω τουλαχιστον να σου παρουν την μικρη στον παιδικο. Εκανα και εγω αιτηση για τον μικρο αλλα δεν ξερω τι θα γινει. Θα δουμε απο Σεπτεμβρη. Προς το παρον αυτη τη βδομαδα ξεκουραζομαι και απο βδομαδα πρεπει παλι να το ριξω στο διαβασμα γιατι εχω πολλα μαθηματα για Σεπτεμβρη.

Αληθεια οι υπολοιπες που εξαφανιστηκαν ;;;

Την Κυριακη εχουν τα γενεθλια τους τα μεγαλα αντρακια και ετοιμαζω τη γιορτη τους αν και δεν νομιζω πως θα ειμαστε πολλοι.

Αυτα για την ωρα η μικρη σου ειναι καλα , πως τα πας με την πεθερα ολα ενταξει τωρα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...