Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καταρρέω αλλά μ'αρέσει Νο 3!!!!!!!


Recommended Posts

Μαδριο το river west ειναι στον κηφισο διπλα στο ικεα κηφισου. Το βρισκεις πολυ ευκολα. Το προγραμμα ξεκιναει απο τη 1 το μεσημερι μεχρι το βραδυ, το Σαββατο απο τις 10 ή 11. Σας ευχομαι να περασετε τελεια. Αν και ολα τα εμπορικα κεντρα εχουν διαφορες εκδηλωσεις για τα παιδια μεχρι 31 Δεκεμβριου.

Εμεις σημερα περασαμε μια τρισαθλια μερα. Εχω τα 2 αρρωστα, ο ενας με ιωγενη γαστρεντεριτιδα και ο αλλος με βηχα οπως παντα. Τελοσπαντων σημερα τον ενα δεν τον πηγα σχολειο οποτε εμεινε σπιτι με τον μικρο. Η αληθεια ειναι πως δεν πολυκαταλαβα τι εγινε γιατι ημουν στην κουζινα παντως καποια στιγμη καταλαβαινω πως κατι δεν παει καλα και μεχρι να παω προς τον διαδρομο ακουω ενα μπουμ , τρεχω και βρισκω τον μικρο κατω. Ειχε παθει παλι κρατημα αναπνοης , εχασε τις αισθησεις του και επεσε κατω και χτυπησε το κεφαλι ευτηχως οχι σοβαρα. Τρεχα στο παιδων να τον δει ο νευρολογος, να τον δει ο χειρουργος, καναμε ακτινογραφιες στο κεφαλι αλλα ευτηχως ολα καλα. Θα τον παρακολουθησουμε για κανα δυο μερες μονο μην παρουσιασει τιποτα. Περιττο να σας πω οτι τα παιξα τελειως. Ειμαι ενα ορθιο πτωμα. Ο νευρολογος γενικα ειναι καθησυχαστικος οποτε θελω να πηστευω πως ολα ειναι καλα

Αυτα τα ολιγα απο εμας. Ελπιζω εσεις να εισαστε καλυτερα και να περασουμε ολοι αυτες τις μερες με αγαπη και υγεια γιατι αγαπητες μου η υγεια ειναι το πολυτημοτερο αγαθο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 461
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχ βρε toniatoni τι λαχτάρα πέρασες...σε φαντάζομαι..Περαστικά σας..εύχομαι η ημέρα των Χριστουγέννων να σας βρει υγιείς και χαρούμενους!!Ευχαριστώ και για τις πληροφορίες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα βασανα μου δεν εχουν τελειωμο!!! Το απογευμα ειχαν γιορτη στο σχολειο τα αγορια και πηγαμε εννοειται ολοι μαζι. Ηταν ομορφη γιορτη και τα παιδακια ολα τελεια. Τελοσπαντων γυρισαμε σπιτι ολα καλα και το βραδυ πριν καμμια ωρα δηλαδη μολις ηπιε το γαλα ο μικρος κανει εμμετο. Οκ λεω μπορει να ειχε φαει πολυ ή κατι να στραβοκαταπιε. Μετα απο λογη ωρα ζηταει ξανα γαλα του δινω παλι εμμετο και μετα απο λιγο παλι. Τι κανουμε οεο???? Αν ξανακανει ειμαστε για νοσοκομειο την τυχη μου βραδυακητα γιατι μπορει να ειναι απο το κεφαλι που χτυπησε χθες οεο!!!!!

Παμε στοιχημα καμμια δεν μεσυναγωνιζεται στην καντεμια. Να φυγει αυτος ο χρονος και να μην ξαναρθει τοσο χαλια πια με πεθανε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρρεω στην κυριολεξια. Εχω να κοιμηθω 2 μερες. Ο μικρος και ο ενας μεγαλος ειναι χαλια με την γαστρεντεριτιδα και τα χω παιξει. Ακομα ειμαστε σε κατασταση αναμονης για νοσοκομειο με τον μικρο αλλα και ο νασος δεν ειναι σε καλυτερη κατασταση. Ολη νυχτα κλαιει τον ποναει η κοιλια του και ο μικρος εξακολουθει να κανει εμμετους πολυ πιο ηπιους βεβαια αλλα δεν τρωει και πινει ελαχιστα υγρα. Αφηστε που κανουν και πυρετο κατι 38,5 ακατεβατα. Κοντευει 4 ακομα δεν εχω κλεισει ματι αν και τα ματια με δυσκολια τα κραταω ανοιχτα πλεον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσουδια μου !!

Χρονια πολλα σε ολες σας , υγεια πανω απ ολα κ τουλαχιστον να εχουμε χαρες απο δω κ περα ..Να χαιρομαστε τα ταρζανακια μας κ να μας χαιρονται κ αυτα ..

Πως τα περασατε , εμεις σπιτι κλεισμενοι ..σπαριλα γενικη απο εμας μεχρι τα παιδια ..πηγαμε στην μαμα μου για φαι κ αυτο ηταν ..ο καιρος ειναι κ λιγο καπως αλλα κ απο την αλλη χτες ξυπνησε με μυξες η μεσαια ..ελπιζω τουλαχιστον να μην μας εξελιχθει πρωτοχρονιατικα παλι κανενα κρυωματακι ..

Βρε Τονιαντονι τρελαινομαι τι να πω ..περαστικα σας καλο μου ..τι τραβας κ συ ..μπροστα σου τα δικα μου βασανα με τις μικρες μοιαζουν με το σπιτι της μπαρμπι..περαστικα σας κ παλι ..Ποσο δυσκολο τελικα ειναι το να μεγαλωνεις παιδια ..

Καλυψουλα μου διαβαζα εδω παρακατω τα της πεθερας που εγραφες ..τι να πω ρε γμτ ..αν δεν το καταλαβαινει απο μονη της τσαμπα θα χαλας το σαλιο να εξηγεις ..δεν θα το στροφαρει με τιποτα ..το εχει ο ανθρωπος ..εγω παντως στην εχω ξαναπει την αποψη μου περι παιδικου ..ετσι για να μην την εχεις αναγκη ..

Παω γιατι τσιριζουν να παιξουμε κουζινικα .. Χρονια πολλα σε ολες σας να χαιρομαστε τα παιδακια μας !!!!

κ του χρονου κορες !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια Πολλά μανουλίτσες!!!!!!! Με υγεία πάνω απ'όλα για τα παιδάκια μας και για μας!!!!!!!

Αυτές τις μέρες είμασταν στην γύρα γι'αυτό και δεν πρόλαβα να μπώ καθόλου....σήμερα δεν πήγαμε πουθενά και με έπιασε μελαγχολία......είμαστε όλοι συναχωμένοι και με πονόλαιμο και βήχα (ακόμα και η μπέμπα έχει μυξούλες)!!!!!!

Φιλάκια πολλά και τις καλύτερες ευχές από μας σε σας και τις οικογένειές σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια καλα και ευτηχησμενα με υγεια πανω απο ολα. Εμεις τελικα το Σαββατο το απογευμα καταληξαμε με τον μικρο στο νοσοκομειο οπου περασαμε τα χριστουγεννα και βγηκαμε σημερα το πρωι. Δοξα το Θεο τωρα ειναι πολυ καλητερα εχει αρχισει και να τρωει και εχει να κανει εμμετο απο τα ξημερωματα. Ο μεσαιος βεβαια τωρα ειναι στη χειροτερη φαση με πυρετο και διαρροιες αλλα εχει σταματησει να ποναει και ευτηχως δεν κανει εμμετους. Οπως καταλαβαινετε περασα τα "ωραιοτερα " χριστουγεννα της ζωης μου. Τελοσπαντων ειμαι ενα ορθιο πτωμα για αυτο σας καληνυχτω μπας και βαλω τα θηρια για υπνο και ξεκουραστω και εγω λιγο.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΗΧΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου χρόνια πολλά

εύχομαι να είναι καλά τα παιδάκια μας

και να έχουμε ένα καιρνουργιο χρόνο που θα έχει μόνο χαρές

και δεν θα καταρρέουμε πια!!!!!!!

τόνια μου μόνο κουράγιο μπορώ να σου πω κοπέλα μου..

είσαι αξιοθαύμαστη που τα καταφέρνεις σε τέτοιες καταστάσεις

και πραγματικά σε θαυμάζω!!

όλα καλά θα σας πάνε και είμαι σίγουρη ότι την επόμενη βδομάδα

θα είστε όλοι σας καλά!!!!!

νάσια μου περαστικά σας.

τι κάνουν τα παιδακια σου;με τον άντρα σου πώς τα πάτε;

ηρέμησαν καθόλου τα πράγματα;

ευάκι μου ελπίζω να μην αρρωστήσετε οικογενειακώς.

ετοιμάζετε τα δώρα που θα φέρει ο αι βασίλης για τα πιτσιρίκια σου;;

εμείς συνεχίζουμε ακάθεκτες τα βραδινα.

η μικρή δεν κοιμάται χωρίς εμένα δίπλα της

και αν ξυπνήσει ενδιαμεσα για γάλα-

που το κάνει σχεδόν κάθε βραδυ-

πρέπει πάλι να κάτσω στο καρεκλάκι μέχρι να κοιμηθεί.

αν δεν με διώξουν από τη δουλειά θα είμαι τυχερή

έτσι που έρχομαι ξενυχτισμένη κάθε βράδυ!!!!

χτες πήγαμε επίσκεψη σε μια φίλη που η μικρή της πάει παιδικό..

κ άρχισε να φτερνίζεται και να της τρέχει η μίξα.

εννοείται ότι δεν είχε παρουσιάσει κάτι μέχρι το προηγούμενο βράδυ

αλλά πολύ φοβάμαι ότι μια ιωσούλα θα την είχε κολλήσει από τον παιδικό

και μας βλέπω πάλι πρωτοχρονιάτικα άρρωστες!!!!!! :evil:

εγώ για δώρο από τον άι βασίλη σκέφτηκα 3 μικρά πραγματάκια:

ένα βιβλίο με ήχους,ένα παζλ και μια παιδική κιθάρα!!!!!!

εσείς;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ , ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΗΧΙΑ ΣΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.

ΜΑΚΑΡΙ Η ΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΡΕΥΣΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ.

Ο ΑΙ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΣ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΟΥΜΕ ΧΟ! ΧΟ! ΧΟ!

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά κορίτσια με υγεία και ηρεμία σε όλες τις μανούλες και όλα τα σπιτικά.Εμεις πάλι περάσαμε τέλεια.Ανεβήκαμε Αθήνα στα πεθερικά μου όπου τα μικρά ξεσάλωσαν,εμείς χαλαρώσαμε,κοιμηθήκαμε λίγο παραπάνω,φάγαμε και γενικά ξεδώσαμε.Κέρδισα το φλουρί και κέρδισα και στα χαρτιά.Είναι η χρονιά μου τέλος....Σήμερα πρώτη μέρα δουλειά και μου λείπουν τόσο τα κορίτσια μου...Διάβασα τα νέα σας toniatoni μου κουράγιο...περάσαμε και μεις γαστρεντερίτιδα πιο ήπειας μορφής.Καλυψώ με όλο το θάρρος εμένα όταν η μικρή μου κλαέι και δε κοιμάται την αφήνω μόνη λίγο κλάει και σταματάει μετά από κανά δεκάλεπτο.Παλιά με ήθελε από πάνω της μέχρι να κοιμηθεί αλλά αφήνοντας την μέρα με τη μέρα και περισσότερο συνήθισε δε με ζητάει και κοιμάται μόνη.Μήπως να κάνεις την καρδιά σου πετρα και να την αφήσεις λίγο να κλαίει;Δε ξέρω αν το χεις δοκιμάσει αυτό.mamaeva καλά κουζινομαγειρέματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θελω να φερω τα πανω κατω στη ζωη μου, να κανω αλλαγες, να αναζητησω καινουργια πραγματα, να φτιαξω ενα καλυτερο μελλον για εμας και τα παιδια μας. Θελω μια ζωη στην οποια να μην ανυσηχω για την καθε μερα, να μην σκεφτομαι το ευρω που θα ξοδεψω οτι θα μου λειψει την επομενη, θελω να μπορω να προσφερω τα παντα και στον εαυτο μου ηρεμια. Θελω να κανω κατι διαφορετικο , ναδω τι υπαρχει περα απο τον μικροκοσμο μας, να μπορω να αφιερωθω στα παιδια μου, στην οικογενεια μου και να μην γκρινιαζω για το παραμικρο. Θελω αν αυριο φυγω απο τη ζωη να εχω προσφερει τα παντα στα παιδια μου και να με σκεφτονται με νοσταλγια και αγαπη. Θελω τοσα πολλα και δεν μπορω να προσφερω τιποτα. Θελω να σπουδασω, να ζησω......, να φωναξω, να ουρλιαξω........................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να' μαι κι' γω. Τί μου κάνετε φιλεναδίτσες μου; Διάβασα το τελευταίο post της Τόνιας και μου ήρθε να βάλω τα κλάματα. :(:(:( Τόνια μου σου στέλνω μια τεράστια αγκαλιά. Πόσο με άγγιξες με τα λεγόμενά σου..ταρακουνήθηκα! Μακάρι κοπέλα μου να καταφέρεις να κάνεις όλα όσα επιθυμείς και να πάψεις να αισθάνεσαι έτσι. ;)

Να ευχηθώ κιόλας που δεν ευχήθηκα....Χρόνια Πολλά σε όλες μας , να έχουμε την υγεία μας και να απολαμβάνουμε ευτυχισμένες στιγμές στα σπιτικά μας!

Εμείς δεν πήγαμε πουθενά , μείναμε σπίτι και απολαύσαμε τις γιορτές οικογενειακά. Μια χαρά ήταν. Δεν μου αρέσει να φεύγω γενικότερα τις γιορτές. Φέτος οι μικρές καταχάρηκαν και τα χριστουγεννιάτικα στολίδια στο σπίτι, ενώ πέρσι ήταν μια σταλίτσα και δεν πήραν χαμπάρι τίποτε....

Sorry που δεν σχολιάζω κάθε μιά σας χωριστά, αλλά μπήκα αργά να γράψω και κλείνουν τα μάτια μου απ' την νύστα.

Τα φιλιά μου σε όλες τις καταρρέουσες μανούλες... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φιλεναδίτσες μου!!!!!!!!!

Χάθηκα τελείως αλλά πραγματικά τρέχω όλη μέρα!!!! Δεν ξέρω πώς τα καταφέρνετε εσείς που έχετε τρία παιδάκια αλλά εγώ με δύο και έχω ήδη λαλήσει.......το Μαράκι μου έχει τρελαθεί εντελώς (δεν μπορούμε να την συμμαζέψουμε με τίποτα όμως!) και η μπέμπα είναι ένα πάαααααρα πολύ απαιτητικό μωράκι (και πολύ γκρινιάρικο επίσης), οπότε όλη την μέρα τρέχουμε σαν τους παλαβούς για να τα προλάβουμε όλα! Περάσαμε και μια ίωση με πυρετό, εμετούς και διάρροια (ο άντρας μου και το Μαρούλι προς το παρόν, ελπίζω να τη γλιτώσουμε η μπέμπα κι εγώ.)

Να σας ευχηθώ Καλή Χρονιά (έστω και καθυστερημένα)!!!!!!! Κορίτσια μου εύχομαι ΥΓΕΙΑ πάνω απ'όλα!!!!!! Αν υπάρχει υγεία όλα τα υπόλοιπα γίνονται πιο εύκολα νομίζω!!!!!

Τονιαντόνι μου ειλικρινά σε θαυμάζω...νομίζω ότι είσαι ένας πολύ δυνατός άνθρωπος, μακάρι να ήμουν κι εγώ έτσι......δεν περνάτε και λίγα με τα ζουζούνια σας! Ελπίζω όλα να είναι περαστικά!!!!!!!

MARDIO κέρδισες και φλουρί και χαρτιά????? Μήπως σου έρθει και τρίτο μπεμπάκι φέτος????? Γιατί εγώ δύο φορές κέρδισα φλουρί στη ζωή μου (μέχρι τώρα) και τις δύο φορές έμεινα έγκυος εκείνη την χρονιά!!!!!!!!!!!

Καλυψούλα μου κι εγώ όταν κλαίνε τρέχω κατευθείαν.....δεν αντέχω να τις αφήνω να κλαίνε και ας κακομάθουν (στην τελική η αγκαλιά δεν έβλαψε ποτέ κανέναν)!!! Άσε που η μπέμπα από το πολύ νεύρο στο κλάμα κόντεψε να πάθει ομφαλοκήλη (μας το είπε η παιδίατρος δηλαδή, δεν το συμπέρανα από μόνη μου)! Η πεθερά σου συμμορφώθηκε τελικά ή ακόμα κάνει ότι κατεβάσει η κούτρα της?????? Εμείς καλά είμαστε (περάσαμε κι εμείς την ιωσούλα της γαστρεντερίτιδας), ευχαριστώ που ρωτάς.......με τον άντρα μου το παλεύουμε (όχι με πολύ επιτυχία βέβαια), θα δούμε......

Ευάκι μου χάθηκες κι εσύ.......φιλάκια στις ζουζουνίτσες σου!!!!

Λένα μου οικογενειακά στις γιορτές....υπάρχει τίποτα καλύτερο????? Ειδικά όταν στο σπίτι υπάρχουν παιδάκια οι γιορτές παίρνουν άλλη χάρη!!!!!!!!

Και η Αννούλα έχει πάααααααρα πολύ καιρό να φανεί ε??????? Ελπίζω να είναι καλά!!!

Εγώ σήμερα μετά από πολύυυυυυ καιρό κατάφερα να βγώ για καφέ με μια φίλη (κράτησε ο άντρας μου τα παιδιά) και τί έπαθα η γκαντεμοσαύρα??????? Την ίδια ώρα και στο ίδιο μαγαζί ήρθε για καφέ με τις φιλενάδες της η πεθερά μου(και έκατσε και στο διπλανό τραπέζι)!!!!!!!!!!!!! Όμορφα??????????

Σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε όχι ρε Νάσια τέτοια γκαντεμιά!!! Δεν σε πιστεύω!!!! Ακόμη γελάω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μην ξαναβγείς απ' το σπίτι... Καλύτερα να κάθεσαι μέσα.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πάντως δεν μπορείς να πείς... ο Θανασάρας έκανε πρόοδο και θέλει συγχαρητήρια. Έκανε θυσία για πάρτυ σου και έμεινε μέσα με τις κόρες του....αααααα φιλενάδα όλα κι' όλα. Πρέπει να παραδεχτείς την πρόοδό του. :roll:

Βλέπω τρέχεις και συ όλη μέρα ε; Μια απο τα ίδια κι' γω. Οι μικρές είναι πολύ σκανδαλιάρες και ζωηρές. Ούτε το βράδυ δεν έχουν ησυχία. Ακόμη ξυπνάνε οι ατιμούλες. Να δούμε πότε θα αλλάξει αυτό. Πλέον νομίζω οτι κανένα βράδυ δεν θα κοιμηθούμε σερί... :roll:

Τώρα που το είπα...πάω να την πέσω γιατί πάλι ξημερώθηκα... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελάρες μου τι κάνετε;;

καλή χρονιά να έχουμε κ μακάρι να έχουμε μόνο καλα από δω κ πέρα

εγώ χάθηκα τελείως.έχω πήξει τρελά στο γραφείο.

τα πράγματα είναι πολύ απαιτητικά,το ωράριο δεν ισχύει σχεδόν ποτέ

και είναι η 1η μέρα που χαλάρωσα μετά απο 3 βδομάδες περίπου

κ κατάφερα να χαλαρώσω λίγο..

στα δικά μας πρώτα...

η μικρή είναι μια χαρά.το στόμα της πλέον πάει ροδάνι

κ καθημερινά πετάει τρελές ατάκες!!!!

ε'ιναι πραγματικά απίστευτη!!

έχω σπίτι τη μικρή αδερφή μου που θα μείνει μαζί μας για ένα διάστημα

γτ τσακώθηκε με τη μαμά μου

και τα μεσημέρια αναλαμβάνει εκείνη τη μικρή

οπότε η πεθερά με το που θα την δει να μπαίνει σπίτι

γίνεται καπνός...ούτε γεια δεν λέει.

ελπίζω ότι τώρα με τη μικρή θα ισιώσει η αγγελική

γτ είναι αυστηρή κ δεν χαρίζει κάστανα!!!

εγώ είμαι μεταξύ φθοράς και αφθαρσίας.

έχω παραμελήσει τελείως τον εαυτό μου

και λειτουργώ πλέον μηχανικά.

όλη μέρα δουλεύω μέχρι το απόγευμα,πάω σπίτι,ασχολούμαι με τη μικρή,

κάνω δουλειές,μαγειρεύω κ κοιμάμαι ελάχιστα.

τόνια μου με εκφράζει απόλυτα αυτό που έγραψες.

μακάρι να ήταν τελείως διαφορετική η ζωή όλων μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα τα έχει παίξει ο Η/Υ μου...έκανα δημοσίευση από άλλο θέμα που γράφω αλλά

ευτυχώς η μάντριο με διόρθωσε κ τα έσβησα!!!

σόρυ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κάνατε κοπελάρες μου;;

καλά έχω τρελά νεύρα με την πεθερά μου!!!

μιλάμε η γυναίκα είναι κάθε μέρα κ μια καινούργια έκπληξη!!!

σήμερα η μαμά μου μου είπε ότι ήρθε κάποιο πρωί σπίτι μας

(εγώ δούλευα κ την αγγελική την είχε η πεθερά)

και την πέτυχε στη φάση που η μικρή έκανε τσίσα στη λεκάνη

και δεν την σκούπισε μετά!!!

γιατί δεν χρειάζεται,λέει,αφού δεν έχει ακόμα τρίχες

για να συγκρατούν τα τσίσα!!!!!!!!!!

η μαμά μου την έκραξε εννοείται

και της έδειξε πώς πρέπει να την σκουπίζει

αλλά πείτε μου εγώ τι να κάνω κ πώς να φερθώ!!!!

το πρωί που θα την δω θα θέλω να την πετάξω έξω με τις κλωτσιες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλυψούλα μου δεν θέλω να σε φουντώσω περισσότερο αλλά η πεθερά σου θα της μάθει πολύ ωραίους τρόπους υγιεινής της Αγγελικούλας!!! Καλά έκανε η μαμά σου και της τα'χωσε.......και η δικιά μου κάτι τέτοιες βρωμιάρικες συνήθειες έχει.....προχθές τάιζε την Μαρία στο στόμα και έχωνε όλη τη βρωμοχερούκλα της μέσα στο στόμα του παιδιού (τα είχε πλύνει πρώτα τουλάχιστον????)!!!!!!!! Κόντεψα να πάθω εγκεφαλικό..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε νάσια μου,τι είναι αυτό το πράγμα με τις πεθερές;;;

μα να είναι όλες ίδιες ρε γμτ;;ελάχιστες εξαιρέσεις έχω ακούσει..

δεν ξέρω τι να κάνω ειλικρινά..

έχω σκεφτεί να αφήσω τη δουλειά

αλλά τα χρειαζόμαστε τόσο αυτά τα χρήματα.

σκέφτηκα να κοιτάξω για γυναίκα...

δεν ξέρω αν θα μπορέσω να εμπιστευτώ κάποια ξένη.

κ σκέφτηκα να κοιτάξω για ιδιωτικό σταθμό

αλλα δεν ξέρω αν δέχονται παιδιά στη μέση της χρονιάς...

γενικά είμαι πολύ απογοητευμένη και νευριασμένη.

στον άντρα μου δεν το είπα γτ θα σφαχτούμε παλι..

εσύ πώς τα πας καλέ;;τα παιδάκια σου;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άστα Καλυψούλα μου.....με τρέχει η μπέμπα άγρια......πολύ απαιτητικό μωράκι και πολύ γκρινιάρικο!!!!!!!

Δεν χάνεις τίποτα να κάνεις μία έρευνα για παιδικούς σταθμούς έστω και στην μέση της χρονιάς......πιστεύω ότι ίσως να βρείς κάτι.......η πεθερά "ΔΕΝ ΛΕΕΙ" με τίποτα!!!!!!!!! Θα σου το κάνει το κοριτσάκι σου κατακαίνουριο!!!! Δεν ξέρει ότι ειδικά για τα κοριτσάκια (όχι ότι δεν ισχύει το ίδιο και για τα αγόρια) η επίμαχη περιοχή χρειάζεται πολύ καθαριότητα????? Αν έπρεπε να περιμένουμε να βγούν οι τρίχες για να σκουπιζόμαστε τότε εμείς που κάνουμε total ξύρισμα δεν πρέπει να ξανασκουπιστούμε ποτέ (ιιιιιιιιιιιιουυυυυυ).........τί επιχείρημα ήταν αυτό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και η αγγελική τέτοιο μωρό ήταν!!!

μου κάνει εντύπωση γτ είναι και γυναίκα ρε γμτ μου!!!!

δεν ήξερα ότι θα έπρεπε να της λέω και τα αυτονόητα

για να ξέρει τι θα κάνει με τη μικρη!!!!

και πού να φανταστώ τόσο καιρό ότι δεν το σκουπίζει το παιδί!!

μήπως νομίζει ότι είναι αγόρι κ έχει πουλάκι;;;

για όνομα πια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...Μπήκα για να ευχηθώ στη Νάσια και στο Θανασάρα της.Πολύχρονοι και οι δυο να είστε και αγαπημένοι να χαίρεστε τα κορίτσια σας...

Τονια τόνι μου γιόρταζες και συ προχθές;Αντωνία είσαι;Αν ναι πολύχρονη!Τι έπαθες καλέ;Τα ζουζούνια σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...