Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 49- Οι διακοπές συνεχίζονται!


Recommended Posts

γεια σας πανεμορφες!!! :D:D

Γυρισαμε το μεσημερακι κ απο τοτε δεν εβαλα κ@λο κατω με δουλειες..αλλα τελειωσα..σχεδον.. :?:? !

περασαμε καταπληκτικα!ο,τι κ αν πω ,θα ειναι λιγο!μαυρακια αραπακια γιναμε με τον γιωργο! :lol::lol:

κ το καλυτερο ειναι οτι τη δευτερα θα ξαναφυγουμε!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

διαβασα λιγα..δεν αντεχουν τα ματακια μου..συγχωρεστε με.. :oops::oops:

αναστασακι κρητη;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;τελειααααααααα!!! :D:D:D μωρε τί κινηση ματ ειναι αυτη;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;πολυ χαιρομαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!! ;);)

για το περιε :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: !!βρηκαμε τί αρεσει στο κοριτσι τελικα! :lol::lol::lol::lol:

λενα θα σε παρω αυριο να κανονισουμε τα των διακοπων μας! :):):):)

χρυσα μου χαιρομαι που βλεπεις διαφορετικα πλεον τη ζωη σου,ως ενα νεο κεφαλαιο που ανοιγεται μπροστα σου!ετσι ειναι κ σιγουρα θα ειναι ενα φανταστικο,απροβλεπτο κ γεματο ευχαριστες συγκινησεις κεφαλαιο! :):)

παω ναδιαβασω ο,τι προλαβω πριν κλεισουν εντελως τα ματακια μου!

καλο βραδυ σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας και παλι..κοριτσια καντε μου μια περιληψη, ποιος ειναι που και ποτε επιστρεφει γιατι νιωθω λιγο χαμενη κ ειναι πολλα για να διαβασω!

Αν καταλαβα καλα η Αναστασια ειναι στην Κρητη, ετσι??

Τα νεα της Χρυσας τα ξερω, ειδα και το μωρο στο ΦΒ, τι καλα!!

Μαρια συγκλονιστηκες με τη Βορειο Κορεα?? ΕΓω το θεωρω φοβεηρ τυχη αν παμε τελικα..Πριν 3 μηνες επετρεψαν στον ΟΗΕ (λογω του λιμου) να μπει και η μονη υπηρεσια θα ειναι του Κ ...και θα ειναι κ ο μονος υπευθυνος εκει...Το μονο προβλημα ειναι πως θα ειμαστε σε συνεχη παρακολουθηση κ ολοι οσοι δουλευουν για μας στην ουσια θα παρακολουθουν τι κανουμε κ τι λεμε..Επισης ιντερνετ δεν θα εχει (κ αν εχει πολυ περιορισμενο) αλλα αξιζει..Θα μαζεψω φοβερο υλικο κ οταν βγω απο τη χωρα θα τα στελνω για δημοσιευση..Αχ αρχισα ηδη να νιωθω Πρακτορας χα χα!!! ΤΕσπα, μπορει κ να μην παμε, οποτε ας μην ενθουσιαζομαι!! ΔΥστυχως αλλη επιλογη ειναι η Λιβυη και εκει εγω δεν θα μπορεσω να παω...Αλλα ας δουμε πρωτα τι θα γινει με τη δικη μου δουλεια....

ΒΑΡΙΕΜΑΙ....ρε κοριτσια κοβω φλεβες εδω περα....εχω βαρεθει..το ιδιο κ το Σεμπινι...γμτ θα φευγαμε την Κυριακη κ τωρα αλλες 15 μερες ακομα!! Ουφ, δεν παλευεται....

Καλε το μπλογκ το διαβαζετε καθολου?? εκανα κ ανανεωση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα εξηγείται το πως θα πάτε ;)

Σκεφτόμουν πως θα γίνει :roll: αφού αυτοί εκεί δεν έχουν σχέσεις με κανέναν

Είχα δει και ένα σχετικό ρεπορτάζ κάποια στιγμή με το Δανέζη που ήταν ο μόνος που του επετράπη να πάει

και έμεινα :o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Ξέρεις τι σκεφτόμουν το μεσημέρι??

Πέρα από το μπλογκ και τις δημοσιεύσεις σου σε διάφορα περιοδικά

ξεκίνα να γράφεις και βιβλίο για όλα όσα έζησες και ζεις ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η β. Κορέα νοίκιασε φιλάθλους!!!

Βόρεια Κορέα: μία ομάδα που χρειάζεται φιλάθλους. Το καθεστώς της Πιονγκγιάνγκ, αρνούμενο να επιτρέψει στους πολίτες της χώρας να εγκαταλείψουν την πατρίδα γιατί φοβάται πως θα διαφύγουν, προσέλαβε Κινέζους για να ταξιδέψουν στη Νότια Αφρική και να προσποιηθούν ότι υποστηρίζουν την ομάδα.

Για τους Βορειοκορεάτες που διέφυγαν του καθεστώτος, τα όσα συνέβησαν το βράδυ της Τρίτης τους προκάλεσαν ανάμεικτα συναισθήματα. Ενας πρώην χαμηλόβαθμος αξιωματικός της Βόρειας Κορέας, που τώρα ζει στη Βρετανία και δεν θέλει να κατονομαστεί, δήλωσε στον «Ιndependent» πως του λείπει η οικογένεια και η πατρίδα του και λαχταρά να επιστρέψει, αλλά αν το πράξει, αυτό θα σημαίνει την εκτέλεσή του. Είπε επίσης πως φοβάται ότι θα τον σκοτώσουν, αν το καθεστώς ανακαλύψει πού βρίσκεται. Συμπλήρωσε πως για αρκετούς αυτοεξόριστους Βορειοκορεάτες η εθνική ομάδα ήταν σύμβολο του καθεστώτος. «Η ομάδα βρίσκεται υπό τον έλεγχο της κυβέρνησης και τη βλέπουμε ως σύμβολο για το τι αφήσαμε πίσω μας. Κανείς δεν μπορεί να υποστηρίξει το καθεστώς», εξηγεί. Και προσθέτει πως «τα συναισθήματά μας είναι μπερδεμένα. Πανηγυρίζουμε για την ομάδα μας. Θέλαμε να νικήσουν τη Βραζιλία γιατί η ομάδα εκπροσωπεί και θυμίζει την πατρίδα μας. Ακόμη κι αν δεν υποστηρίζουμε την κυβέρνηση, είμαστε περήφανοι για τη χώρα μας».

Στο Δυτικό Λονδίνο, το απόγευμα της Τρίτης, στην πρώτη συνάντηση της Ευρωπαϊκής Ενωσης των Βορειοκορεατών Κατοίκων, οι φυγάδες από την ασιατική χώρα στάθηκαν με τα χέρια στις καρδιές τους και τα μάτια κλειστά.

Δεσμεύτηκαν να βοηθήσουν τους συμπατριώτες τους, να εργαστούν για να φέρουν τη δημοκρατία στη Βόρεια Κορέα και την επανένωση με το νότιο τμήμα της χερσονήσου. Ενα από τα μέλη ευχήθηκε επιτυχία στην ομάδα της Βόρειας Κορέας και προσκάλεσε τα υπόλοιπα μέλη να ευχηθούν μεγάλη νίκη επί της δυνατής Βραζιλίας.

«Επρεπε να φύγω από τη Βόρεια Κορέα, τη χώρα όπου γεννήθηκα», εξηγεί ένας άλλος άνδρας. «Εφυγα για την Κίνα, αλλά δεν ήμουν ούτε εκεί ασφαλής γι΄ αυτό συνέχισα να μετακινούμε μέχρι που έφτασα και εγκαταστάθηκα εδώ (στη Μεγάλη Βρετανία). Είμαι πολύ χαρούμενος που μένω εδώ. Θα με σκοτώσουν, αν επιστρέψω. Θέλω να βοηθήσω κι άλλους Κορεάτες να αποκτήσουν την ελευθερία τους».

Μίλησε για την οδύσσειά του.

Τρένα, λεωφο- ρεία, αυτοκίνητα, αεροπλάνα.

Τα χιλιόμετρα που περπάτησε ξεκινώντας από την Κίνα, τη Μιανμάρ και την Ταϊλάνδη πριν περάσει από την Ασία στην Ευρώπη και το Ηνωμένο Βασίλειο. Το ταξίδι της Βόρειας Κορέας στα τελικά του Παγκοσμίου Κυπέλλου είναι εξίσου συναρπαστικό. Η ομάδα κατέχει τη χαμηλότερη θέση στην βαθμολογία της FΙFΑ από τις 32 φιναλίστ του Μουντιάλ.

Από την ημέρα άφιξής της, οι παίκτες της Βόρειας Κορέας επιδίδονται σε ανορθόδοξες προπονήσεις σε δημόσιο γυμναστήριο. Σε μία προπόνηση αντί να εξασκηθούν στα πέναλτι και τα κόρνερ μερικοί παίκτες τοποθετούσαν από μία μπάλα ανάμεσα στα πόδια των συμπαικτών τους. Σε μία άλλη περίπτωση άρχισαν να τρέχουν στο τοπικό γυμναστήριο ανάμεσα στα όργανα για τα βάρη προκαλώντας σύγχυση στους θαμώνες.

Αυτή τη φορά τουλάχιστον οι συνθήκες διαμονής τους είναι καλύτερες απ΄ αυτές που είχαν στο τελευταίο Παγκόσμιο Κύπελλο που εμφανίστηκαν, το 1966 στην Αγγλία, όταν έκαναν προπονήσεις στο εργοστάσιο χημικών ΙCΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια πολυ μου αρεσε τ κειμενο για τους φιλαθλους! Θα εχει πολυ ενδιαφερον αλλα οκ ακομα δεν ειναι σιγουρο αν θα παμε..Παντως οταν με ρωτησε εγω ειπα φυγαμε, κανε αιτηση κ την εκανε...Να δουμε τωρα!

Να γραψω βιβλιο?? και ποιος θα το εκδωσει κ διαβασει?? χα χα!! δεν ξερω, καποια στιγμη, μου το λενε συνεχεια αλλα δε νομιζω πως ειμαι ακομα ωριμη για κατι τετοιο..Για την ωρα αρκουμαι στα αρθρα κ στο μπλογκ και απλα χαιρομαι πολυ οταν λαμβανω σχολια απο κοσμο που δεν με γνωριζει και μου γραφει πως με διαβαζει...Επειδη αυτα που γραφω δεν ειναι κ πολυ "πιασαρικα" κ ειναι καπως δυσκολα, δεν υπαρχει μεγαλο κοινο αλλα αυτο που υπαρχει ειναι πολυ καλο κοινο κ πιστο...Μου το ειπαν και απο εκει που γραφω πως εχω συγκεκριμενο κοινο αλλα πολυ καλο "κομματι" αναγνωστων (γι αυτο κ συνεχιζω..)

Αυτα, αντε σας ζαλισα με τις συγγραφικες μου αναζητησεις!

Σταματω εδω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καθόλου δε με ζαλίζεις... σε διαβάζω με πολύ ενδιαφέρον :D:D:D

Όσα γράφεις εσύ έχουν και ενδιαφέρον..

όχι σαν αυτά που σας γράφω εγώ ότι του φανεί του λωλωστεφανή :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ο λωλωστεφανής καλός είναι και χρειάζεται στην ζωή μας!!! :roll::roll::roll::lol::lol::lol:

ο άντρας μου αν είναι δυνατόν να κοιμηθεί στο αμάξι απόψε!!!! :roll::roll::roll: τόοοοοοσο πολύ του άρεσε!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

καληνύχτα σας :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ο λωλωστεφανής καλός είναι και χρειάζεται στην ζωή μας!!! :roll::roll::roll::lol::lol::lol:

ο άντρας μου αν είναι δυνατόν να κοιμηθεί στο αμάξι απόψε!!!! :roll::roll::roll: τόοοοοοσο πολύ του άρεσε!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

καληνύχτα σας :x

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

εβαψα μαλλι..σκουρο..αλλα βγηκε πολυ σκουρο..αλλα θα ανοιξει,..σα κορακι ειμαι :lol::lol::lol:

φρα η νατασα ειναι χαλκιδικη κ η αναστασια...

η παναγιωτα εκει που ηταν...η βικυ δε θυμαμαι...η ιουλια εμφανιστηκε...

α ιουλια αυριο θα ερθουν βενι κ λενα απογευμα..αντε ελαααααααααααα

α ρε κοριτσια δε θα κανω τιποτα.. :oops::oops::oops: αφου ο φιλιππας δε κανει αν τρωει τιποτα :roll::roll::roll:

καλο βραδυ///

μαρια τα φιλια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφες!!!!

τι κανετε;;;;

εγω καλα..ειμαι λιγακη μελαγχωλικη σημερα αλλα ΟΚ.

Μαρακι και εγω θελλω καφε.

Φρανιτα αυτα που εγραψες ηθελα να σου πω και χτες...για το Ιντερνετ και για την παρακολουθηση κλπ κλπ κλπ..επισης ειναι πολυ πιθανο οτι υλικο εχεις να σου το κατασχουν κατα την αναχωρηση.

Σε καταλαβαινω που βαριεσαι..και εγω μια απο τα ιδια ειμαι ασε...μονο που εγω δενε χω κατι καινουριο να περιμενω.

Τη νυχτα το νινακι μας ηταν λιγο γκρινιαρικο..εμ βεβεια..αφου κοιμαται ολη μερα.

μαρακι ζηλευω...θελλω και εγω εναν καλο καφε

Αφρο μπραβο πολλα στον Μανωλακι..εστω και ετσι.

Βενη παλη καλα..ναι θα επρεπε να τον ζυγυζει...μακαρη ρε συ να παρει τα πανω του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε έναν φραπέ πίνω που τον έφτιαξα μόνη :D:D:D:D:D:D

Που να έλεγα ότι πετάχτηκα Ρώμη για καπουτσίνο :lol::lol::lol:8-)8-)8-)

Χρύσα ανέβα !!! Λοιπόν θα δεις που όταν ξεπεταχτεί λίγο και ο μικρός θα νιώθεις άλλος άνθρωπος

:D:D:D:D:D:D

Κι εγώ έτσι ήμουν :?

με το άλλο θέμα πως πάει?? πώς κάθεσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βένι μπράβο ρε για τη διιατροφή σας...

Αμα τύχαινε στα κορίτσια μου εγώ θα μπορούσα να το κάνω???

Οι δικές μου αν δεν θέλουν ΔΕΝ τρώνε με τίποτα δεν ξεγελιούνται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι ειμαι καλυτερα αλλα οσο μπορω...ΔΕΝ καθομαι..μονο οταν ειναι απαραιτητο..πχ να θηλασω τον μικρο..ολη μερα στη γυρα ειμαι.

Θυμαστε που σας ελεγα οτι θα ανοιξω ενα θεμα στην ομαδα να σας τα πριξω λιγακι..ε θα σας τα πριξω σημερα.

Ρε κοριτσια ο μικρος κανει πολλα προυτσ...ξεχασα αν ειναι φυσιολογικο αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε Χρύσα τόσο μικρά όλο πριτς πρατς είναι..

οι δικές μου έκαναν προυτς και τρόμαζαν και ξυπνούσαν και έκλαιγαν :D:D:D:D

δε μας πρήζεις καλέ.

πες τα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaaaa το καλυτερο..δεν θα παει παιδικο :(:(:(:(

για να παει πρεπει να βαλει 3 κιλα πανω του και μπορει να του χαλασει το προγραμμα και να παει στον βροντο οοοοοολη αυτη η προσπαθεια.. :(:(:(:( (λογια γιατρου)

αυτο το παιδι δεν ειναι για παιδικο :(:(:(

θα τον πηγαινω στην χανθ που εχουνε γκρουπ της ηλικιας του με δραστηριοτητες....

μαρακι θα χτικιαζες αλλα θα μπορουσες γιατι ειναι σοβαρο...βρισκεις δυναμη και τροπο... :?

μην βνομιζεις πως τρωει ευκολα..με χιλια δυο και απειλες κτλ... :oops::oops: τυπου θα σου το κλεισω τον τοιμ και τζερι ή θα σου παρω τις πλαστελινες..λιγες φορες δεν εφαγε οοουτε με αυτα.. :oops:

χρυσα για πες.......... ποτε θα παρεεις τον μαγειρα πισω??????

να βρεθω καπου με τον οδυσσεα?

μαρια για τα προυτς!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

πλακα θα ειχε :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξυπνουσαν απο τις κλανιτσες τους και τρομαζαν;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κι εμενα η μπεμπα πολυ κλανιδι σα νεογεννητο!!!! :P

Φρανι ρε συ εγω τρομαξα με αυτα που διαβασα για Κορεα!!! :o οντως δε θα σου παρουν το υλικο φευγοντας;;; Εγω παντως δε θελω να πας εκει... :?

Ρε μα ειναι δυνατον δεν αφηνουν του Κορεατες να φυγουν απο τη χωρα;;;;;δηλαδη φυλακισμενοι;;;; :o:o:o:o

Θουλακι βαλε φωτο να σε δουμε με το μαλλακι!!! :P

Βενη τελεια με το Φιλιππακο μπραβο!!!! :D:D:D:D

Ο Αλεξ τα ιδια παλι..αφαγια κι αγιος ο Θεος...αντε να βγουν οι εξετασεις σημερα να δουμε αν υπαρχει κατι... :roll:

Α εσκασε το πρωτο δοντι της μπεμπας!!!!! :D κι ουτε που φαινοταν οτι ειναι ετοιμο..δεν ηταν πρισμενα τα ουλα! :shock:

Ιουλια χαιρομαι που περασατε τελεια!!! τη Δευτερα που πατε;;;

Αργυ μεγεια και καλοταξιδο!!!! :D:D:D αισθηση ελευθεριας με 170 μονη στο αυτοκινητο ε;;;! :P

Χρυσακι κανονισε να το ματιασες το νινι κακομοιρα μου και να σε αρχισει στη γκρινια να δεις μετα που ανησυχουσες!!! :lol:

Ρε Βενη γιατι να βαλει 3 κιλα;;; ενταξει μη το πηγαινεις για πολλες ωρες,μπορεις να τον πηγαινεις μετα το πρωινο και να τον παιρνεις σε λιγες ωρες..θα ενημερωσεις και τις δασκαλες τι δε κανει να τρωει...ασε που μπορει να βλεπει τα αλλα παιδακια που τρωνε και να αρχισει κι αυτος! ειχα παρα πολλα παιδακια που αρχισαν να τρωνε λογω παιδικου!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενη χαλαρωσε...ουτε 40 ημερων δεν ειναι...χαχαχαα...

θα το κανονισουμε καποια στιγμη ειτε με το Ο, ειτε θα παμε για καφεδακι .

Αυτο παλη με τον παιδικο...μωρες ας γινει καλα το παιδι και θα παει και παιδικο.

Εγω ειμαι στο ψαξιμο τωρα....

ολοκληρη μενεμενη μη χεσω και δεν εχει εναν ιδιωτικο παιδικο σταθμο..τι στο καλο ολα τα παιδια τα παιρνουν στους 2 δημοσιους;;;;....και εμας γιατι θα μας παρουν απο δεκεμβρη;;;;;..τεσπα..

ψαχνω τωρα Ευοσμο και αμπελοκηπους προτιμω το δευτερο για να μη κανω πολλους κυκλους.

Τονια για τα δυσκολα ειμαι προετοιμασμενη οποτε δε θα μου κακοφανει...μετα το χουνερι του φοφ..κανενα μωρο δε μου φαινετε δυσκολο.

Μακαρη να βγουν καλες οι εξετασεις σας και να ειναι απλα αφαγια του Αλεξ...μα τι τραβας και εσυ ρε παιδι μου...

Παω να γραψω στην ομαδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!! 8-)8-)8-)

Με εχει πιασει μια νοικοκυροσυνη απο το πρωι , ξεπατωθηκα , Μονικα θα καταντησω στο τελος...

Φρανι , σε διαβαζω και μου αρεσει πολυ ο τροπος που γραφεις , αλλα δεν εχω σχολιασει μεχρι τωρα... Οσο για την κορεα , δεν ειχα ιδεα...

Εβαλα 2 φωτο, αν τις ειδατε ολες , ας κανει καποια τον κοπο να τις σβησει , γιατι εμενα δε με θελει.. Καποια στιγμη θα βαλω και πιο προσφατες , προς το παρον δε μου ανοιγει με τιποτα οφακελος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα !!!

αχ τι υπεροχη μερα σημερα !!! φυσαει πολυ :D:D:D:D:D

ξυπνησαμε απο πολυ νωρις σημερα ....του μικρου του ηρθε να χεσει στις 6 το πρωι ....εκανα αμα και πως να τον κοιμησω και στις 8 ξανα εχεσε :lol::lol::lol::lol::lol:

αχ ναι χρυσα πολυ προυτσ προυτσ ....ακομα και τωρα οταν κανει κακα τον ακουει ολλο το τετραγωνο !!!

Τονια μην θες πολλα τοσες μερες ετρωγε !!!κανε κανενα σκοντο :lol::lol::lol: μπορει να μην του αρεσε το φαγητο η να ειχατε πολυ ζεστη ;)

σημερα θα ξανα φαει μπιφτεκια ...χθες το βραδυ δεν φαγαμε ....πλακωσαμε κατι καπρις :oops::oops::oops::oops: και μετα ηθελε το γιαουρτακι του .Αλλα ημουνα πολυ χαρουμενη που ειχε φαει και ημασταν χαλαρα ...ετσι και αλλιως στις 5 το απογευμα τα εφαγε τα μπιφτεκια ....απο τις 9 που ξυπναμε μεχρι στις 12 τρωει σιγα σιγα το πρωινο του και μετα στισ 2 κοιματε μεχρι στισ 5 αρα μεσημεριανο τρωει στισ 5 .

βενη μπραβο και σε εσας !!!δεν πειραζει για τον παιδικο ,ουτε εμεις θα παμε .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

και εγώ διαβάζω την Φραν, είμαι μια σιωπηλή αναγνώστρια ;)

οι ποδοσφαιριστές της Β. Κορέας όταν έχασαν στο παγκόσμ. πρωτάθλημα τιμωρήθηκαν, κάποιοι με φυλάκιση!!!! :o:o:o:o:o ......επίσης είναι όλοι στρατιωτικοί και όχι κανονικοί ποδοσφ.,.....και τώρα στο γυναικείο παγκόσμ. πρωτάθλημα ποδοσφαίρου, μόια Κορεάτισα έβαλε αυτογκόλ.......φανταστείτε τι της έκαναν όταν γύρισε πίσω στην πατρίδα της!!!! :o:o:o:o:o:o

αυτά πάω να κάνω πρωινό......σήμερα και μέχρι την Κυριακή ηλιοφάνεια!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!! Χρυσα μια χαρα σε ακουω! μπραβο! Θα διαβασω κ την ομαδα αργοτερα γιατι ειδα πως εχεις γραψει!

Καλα δεν ειναι κ σιγουρο πως θα αμε Β Κορεα αλλα αν παμε υπαρχει τροπος να βγαλεις καποια πραγματα..εχουμε διπλωματικη ασυλια αλλα πολλα δεν θα τα γραψω πριν βγω απο εκει..κ εχω μνημη ελεφαντα, δεν ξεχναω τιποτα...Σας ειπα ηδη νιωθω πρακτορας!! χα χα!! Για φωτογραφιες δυσκολα θα ειναι, αυτες θα ειναι πληρως ελεγχομενες σιγουρα...

Ωραια ξεκινησε η μερα μου...Το Σεμπινι απο χτες το βραδυ κανει πυρετο χωρις αλλο συμπτωμα οποτε του εκανα τεστ ελονοσιας στο σπιτι...Τα εχω φερει μαζι μου, ευτυχως βγηκε αρνητικο αλλα ουρλιαζε ο καημενος οταν του πηρα λιγο αιμα..κ δεν πετυχα αρκετο με την πρωτη κ επρεπε ν δευτερο...ευτυχως απο το δαχτυλο ειναι κ δεν ειναι κατι τραγικο!!

ΒΑΡΙΕΜΑΙ...σας το ειπα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...