Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 49- Οι διακοπές συνεχίζονται!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα Αργυρω,Λενανι,Λενα,Θουλιτσα,Φρανιτα,Μαγδα ,Χρυσα!!!!

Θου :x:x ντροπαλουλα μου εσυ!!!!Καλα μωρε...το πιστευεις οτι εχω ακομη συναχι;;; :?:?

Καλα ρε..ο ντοντος..τι τελειο φρυδι που εχει!!!!! :!::!::!:

Παω να κανω κανα μπανιο...καλα να περασετε σημερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ymparty::ymparty::ymparty:(*)(*)(*)[smilie=wav.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=love7.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif]

Να ζήσεις Αννυ και χρονια πολλά μεγάλη να γίνεις με ασπρα μαλιά παντού να σκορπίζεις της γνώσης το φως και όλοι να λένε να μια Σοφός!!

Happy Birthday to you, Happy birthday to you, Happy biirthday dear Annie! Happy birthday to you!

Να ειναι πάντα γερό και ευτυχισμένο το κοριτσάκι σου Αναστασία!

Με το καλό το όνομα του παιδιού Τονια καλέ δεν ντρέπεστε το λέτε Αυλωνίτη το παιδι Θεόμουρλες και ειναι και τόσο όμορφο μωρό! Αυλωνίτης ειναι ο δικός μου είπαμε ο γύλος! Που κλείνει το μάτι και το κάνει όρτσα!

Δεν ε΄χω κλείσει μάτι. Στις 4 τα ξημερώματα ξανανέβασε πυρετό. Του εδωσα αντιπυρετικό. Επινε όλο νερό και έκανε εμετό. Σκέτο νερό γιατι δεν εχει φάει τίποτα..

Τωρα κοιμάται με τον Βαγγ μέσα..

Δεν μπορω!!! x_xx_xx_x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Ερη...κριμα ρε συ το καημενο.....περαστηκα!!!

Παναγιωτα εκανες μπανιο;;;..εγω θα παω σε λιγο ...κοιμηθηκε το μαναρι μου το ψιλομητικο και βρομαω γαλατηλα..οχι τιποτα αλλο ακουω κατι γατια να νιαουριζον και φοβαμαι μη μου ομιξουν αμα παω να πεταξω τα σκουπιδια.

Αυτο το παιδι..τι να πω...ετη φωτος αποτον Χριστοφορο...καταρχας ελπιζω οταν θα φτασει σε αναπαραγωγικη ηλικια- τα το πω κομψα μη με κοψει το ΕΡΣ..ελπιζω να μην ειναι τοσο ψιλομητικο οταν θα του σερβιρουν ενα αλλο στηθος- οχι το δικο μου- και να δειξει περισσοτερο ενθουσιασμο!!!!!

Παω να κοιμησω τον φοφο γιατι ο Ο θελει να μελετησει φωτοβολταικα :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρόνια πολλα Άννυ!!!να εισαι παντα ευτυχισμενη κ γερή!!!μονο αγάπη να παιρνεις κ να δινεις στη ζωη σου κ ποτε μα ποτε να μη δακρυσουν τα ματακια σου παρα μόνο από χαρά!! :D:D:D

θα σου ευχηθουμε κ απο κοντα σε λιγες ωρες!! ;):D:D:D:D:D:D:D:D

ερη περαστικα.. :(:(

θα κανει τον κυκλο του κ θα περασει γρηγορα..σε καταλαβαινω..αλλα ετσι μωρε ειναι τα παιδακια..αρρωσταινουν κ εμεις τρελαινομαστε απο ανησυχια..

να δεις που συντομα θα σου σκασει χαμογελο κ θα αρχισει τις σκανδαλιες του!

φιλακια πολλα! :x:x:x:x:x:x

λενακι χαρουμενη επετειο!!θα τα πουμε σε λιγοτερο απο 2 ωρες!

θουλιτσα θα σε δω απο κοντα!

διαβολακο κ εγω εχω παρει..αλλα κατεστρεψα ετσι εντελως μια φορμα του χ.! :shock::shock::shock:

τονια να χαιρεστε την ανδριαννα,κ με το ονομα πια!γερή κ τυχερη να ειναι παντα στη ζωη της!

για πες αντιδραση πεθερας μολις ακουσε το ονομα! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

παναγιωτα σε εμπνεω για σεξοσυζητησεις πουλακι μου;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;τρομαρα μου!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ο γιωργος κατι αρχισε να τρωει δειλα δειλά..αλλα δεν πιεζω,ω ναιι,εγω ειμαι!..ας φαει κ ας ειναι κ 5 μπουκιες..θα ξαναβρει τον παλιο καλο εαυτο του!

εχθες ημασταν με τον γιωργο στη γειτονια στο πατρικο μου κ ηρθε μια κυρια με το εγγονακι της που ειναι 4 κ ειναι 25 κιλα! :shock::shock::shock:

ο παιδιατρος τους ειπε να το αρχισουν ειδικη διατροφη για να χασει βαρος..απο το να εχω τετοια αργοτερα..ας τρωει λιγο..αρκει βεβαια να ειναι υγιής!

δε θυμαμαι αλλα..ετοιμαζομαι κιολας για το παρτυ!

θεσσαλονικιες θα σας δω απο κοντα τις περισσοτερες!

Αθηναιες φιλακια πολλα!θα τα πουμε το βραδακι με καυτα νεα! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδες Αργυρουλα... :lol::lol::lol: μαλλον σε κατατασει στις Αθηναιες η Ιουλια!!! ;);)

τα απογευματα με πιανει παντα μια βαρεμαρα και μια αρνηση της πραγματικοτητας..αλλο πραμα... :?:?:?

με χαλαει ο μεσημεριανος ο υπνος..αλλα με 5 και 6 ωρες σπαστες το βραδυ αν δεν κοιμηθω και το μεσημερι θα πεσω κατω.

25 κιλα :shock::shock: Κριμα το καημενο :(:(:(

Μιλησα με την Αφρο.ερχεται αυριο.σημερα θα εβλεπε τη Νατασουλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορες!!! :D

Γυρισαμε,ξαπατωθηκαμε αλλα ολα πηγαν καλα!!!! :D:D:D

Καπου ανοιχτηκε ενα θεματακι με το Αυλωνιτακι μου και θα καποια στιγμη θα ανεβει εκει υλικο να δειτε! ;)

Να πω κι απο δω χρονια πολλα στην Αννυ μας!!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] Παντα γερη κι ευτυχισμενη,να μοιραζει χαμογελα και να κανει τη μαμα της παντα περηφανη!!!! :YMHUG::YMHUG::x:x

Ειδα παλι αρρωστα παιδακια;;;; περαστικα τους!!! :roll:

φιλακια θα τα πουμε πιο μετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!!!!!!

χαλια ειμαι ακομα.με πυρετο και συναχι....η μικρη το περασε πολυ πιο ηπια απο μενα.... ;)

αναστασια,χρονια πολλα στην γλυκια κορουλα σου!!!!!!!!!!!!!να ειναι παντα ευτυχισμενη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!πολλα-πολλα φιλακια απο μενα και τη μικρη αναστασια!!!!!!!!! :D

ερη,περαστικα!!!!!!! ;)

τονακι,να σου ζησει!!!!!!!!!!!!ποιος εκλαψε πιο πολυ????εσυ ή η μικρη?????? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια.Φυγανε οι κουμπαροι το μεσημερι.

Χτες αποφασισα να το ριξω εξω και νακοιμησω τον Στελιο παραλια.

αφου κοιμηθηκε ηπια τα ποτακια μου...Σουπερ!

Τονια μου να σου ζησει η νεοφωτιστη.Να ειναι καλοτυχη και γερη!

Αναστασια μου κι εσυ να τα εκατοστησει η Αννυ.Να περασετε καλα!(πως περασε ενας χρονος) :shock: Κι εμεις την αλλη Τριτη εχουμε γεννεθλια! :)

Σημερα επιχειρησα να τους βαλω στο ιδιο δωματιο το μεσημερι να κοιμηθουν....

ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ :evil: Τα ξαναμετεφερα τα επιπλα :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:(*)(*)(*)(*)(*)(*)[smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Άννυ χρόνια σου πολλά!! Να είσαι πάντα ευτυχισμένη και γεμάτη υγεία!!

Αναστασία να χαίρεσαι το μωρό σου! :D:D:D

Τόνια καλοφώτιστη η μικρή Ανδριάνα :D:D:D Περιμένουμε να μας πεις λεπτομέρειες! :D Τόσο ήσυχο αυτό το παιδί!!

Λοιπόν σας είπα ότι ξεκίνησα διατροφή??

Σήμερα,

πρωί: καφέ και ραβανί με παγωτό

μεσημέρι: μια γαβάθα τηγανιτές πατάτες λουσμένες με κρέμα γάλακτος και διάφορα τυριά

απόγευμα: 2 φέτες ψωμί με νουτέλα

βράδυ: μια πιατάρα πένες με κρέμα γάλακτος και διάφορα τυριά

λέτε να βουλώσουν οι αρτηρίες μου απόψε :?::?::?::-s:-s:-s:-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζαααα!!!

περασαμε πολυ πολυ ωραια στο παρτυ σημερα!

τα φαγητα ηταν τελεια,η τουρτα....μιαμ μιαμ!η τελειοτητα στο μεγαλειο της!αφου ζητησα κ δευτερο κομματι..κ για να μη φανω γουρουνα,ειπα οτι το ηθελε η λενα που ειναι εγκυος! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τα μικρα επαιξαν ομορφα..γκουχου γκουχου!!ο γιωργος εκανε το"θαυμα "του για λιγο..ευτυχως για λιγο..κ με παιδακια που δεν ηξερε..αντε να τελειωνουμε με αυτο το θεμα.. :roll::roll:

αχ χαρηκα πολυ που σας ειδα!

καλε αργυρω!το πιστευεις οτι μολις το εγραψα,σκεφτηκα τη γκαφα που εκανα;αλλα βαριομουν να κανω παραθεση κ επεξεργασια :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

τί λεπτομερειες να πω;;;;;;;;;ολες ημασταν κουκλες :lol::lol::lol: κ τα μωρα μας πανεμορφα! :D:D:D:D:D:D

η αυλη της αναστασιας μετατραπηκε σε παιδοτοπο πρωτης ταξεως!σουπερ!

πτωμα ειμαι..θα πουν κ οι υπολοιπες λεπτομερειες!φιλακια πολλα κοριτσαρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έρη ψυχραιμία ρε

κι εμένα η μικρή τέτοιους πυρετούς κάνει

με το αντιπυρετικό πέφτει??

κλείσατε 24ωρο?

εμείς είχαμε από Τρίτη μεσημέρι μέχρι και Παρασκευή βράδυ

τελικά ωτίτιδα

καμια ίωση θα έχει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Ιουλια μου ευτυχως που ο Θεος σε εκανε πανεμορφη πανεξυπνη και προπαντων...Μετριοφρων!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Τι καλα που περασατε τοσο ομορφα!!!! :D:D:D:D τι θαυμα εκανε ο Γιωργης σου;;;; :lol:

Μαρακι που τα βαλες ολα αυτα χρυσο μου;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock: και πως ειναι δυνατον να κατεβαζεις γατοκεφαλα και να εισαι μπιλιαρδοστεκα μου λες;;;;; :twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol:

Ναι ρε παιδια πολυ καλο αυτο το μωρο..μιλαμε οτι εφαγε τοση ταλαιπωρια και δε μιλησε το πουλακι μου! το αλλαζα μεσα στην εκκλησια πανω σε δυο καρεκλες ενωμενες και η μεσουλα πληγωνοταν απο το ξυλο που ενωνοταν οι καρεκλες και παλι δε μιλουσε...ενταξει φαινοταν οτι δεν ηταν και η καλυτερη της αλλα δε διαμαστηροταν το καλο μου!!! :x:x

Και στο τραπεζι το επαιρνε ο ενας κι ο αλλος και το γυρνοβολουσαν λες και ηταν καμια κουκλα και παρολο που νυσταζε και ηταν τοσο κουρασμενο,παλι δεν εκλαιγε! και μετα κοιμηθηκε,ξυπνησε,δε του εδωσε κανεις σημασια και ξανακοιμηθηκε μονο του!!!

Ενταξει το πρωι στο σπιτι βαρεσε μια κριση για λιγο με την ενταση που επικρατουσε... :roll:

Αχ φτου φτου να μη το ματιασω!!!!!

Ο Αλεξ απο την αλλη...μας σταυρωσε οπως καθε μερα... :? καποια στιγμη τον χασαμε και τον βρηκαμε στη τουαλετα του κεντρου να παιζει με τις βρυσες,να εχει σκορπισει παντου χαρτια και ο θεος ξερει τι αλλο εκανε!!! πολυ στεναχωριεμαι γι αυτο το παιδι...κανεις δε θα τον θελει σε λιγο... ηδη τον αποφευγουν... :(:(:(

Ευακι περαστικα σου κι εσενα και στο Κωστη της Ερης και στη Φαιδρουλα!!!

Ερακι κι εμενα τη τελευταια φορα περασε μια ιωση 3ημερη που εκανε τοσο ψηλο πυρετο,αλλα τιποτα αλλο και περασε μονο με αντιπυρετικα..ποναει πουθενα;;;σου παραπονιεται για κατι;;; πως ειναι η διαθεση του;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα! :D

Συμπεθερα μπραβο που ολα πηγαν καλα!! Μα τι καλη νυφουλα που εχω μην την ματιασω! Φτου φτου! Εκλαψε καθολου? Δεν νομιζω ε? Καλοφωτιστη να ειναι για ακομα μια φορα! Φωτο ε!

Ερακι μονο πυρετο κανει? Αν ναι σε 3 μερουλες λογικα θα ειναι περδικι. Μην πανικοβαλεσαι. Περαστικα στο μαναρακι.

Ευακι περαστικα σου! Εχεις πονακια ακομα? Γερμανια μενω ναι εδω και 10 χρονια.

Τσουπριτσες μου περασατε ομορφα στο παρτυ ε? Ποσο σας χαιρομαι! Φωτο θελουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες!

ερη μου θα πεσει ο πυρετος,πώς ειναι τωρα ο κωστακης;μην πανικοβαλλεσαι κοριτσακι μου..περαστικα σας κ πολλα πολλα φιλάκια!

τονια μου μα τί καλο κοριτσακι που εχεις! :):):):) ψυχουλα μου!να σας ζησει κ παλι!καλε πες,η πεθερα πώς αντεδρασε οταν ακουσε το ονομα;το ήξερε; :lol::lol:

ο γιωργος χτυπησε ενα κοριτσακι,επειδη οπως μου ειπε θα του επαιρνε ενα παιχνιδι..ψεμματα,το καημενο να το δει ηθελε :(:( ..τεσπα..κ πηγε να χτυπησει αλλα 2 παιδακια,αλλα δεν ευδοκιμησαν οι προσπαθειες..προλαβα!

ευτυχως αυτη η ..κριση..περασε γρηγορα..ειχε κ καιρο να το κανει...αλλα μου εκανε εντυπωση που το εκανε μονο σε παιδακια που δε γνωριζε..

κατα τα αλλα ολα ομορφα!

σημερα γυρναει κ η αφρο;

φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Τόνια να σας ζήσει η Ανδριάννα, καλοφώτιστη να είναι :D:D:D:D

Χθες γνώρισα και την Άφρο το πρωϊ ήπιαμε καφεδάκι στην Καβάλα :D:D:D αχ πολύ χάρηκα ελπίζω κάποια στιγμή να σας γνωρίσω όλες ;)

Ο Πανούλης μοιάζει για τουλάχιστον 6 μηνών και ο Μανωλάκης είναι σκέτη γλύκα, η Έλενα ήθελε να τον πάρουμε μαζί μας.........

Στο πάρτυ περάσαμε τέλεια, παίξαμε φάγαμε χορέψαμε (περισσότερο από τα παιδιά :lol::lol::lol: ), η αυλή του σπιτιού είχε μετατραπεί σε παιδότοπο και ήταν φανταστικά!!!!!!!!

Έρη περαστικά στον Κώστα, καμιά ίωση θα είναι μην αγχώνεσαι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!! :D

Συμπεθερα οχι ουτε οταν την εβαλε ο παπας στη κολυμπηθρα!!! οταν μπηκαν τα λαδια στα ματια της δυσανασχετησε λιγακι,αλλα απλως διαμαρτηρηθηκε δεν εκλαψε!

Αντε θα εχει να λεει ο Γιωργης σου οτι του δωσαμε γυναικα χωρις μουρμουρα!!!! :lol::lol::lol::lol:

Ιουλια δε ξερω τι φατσα ειχαν τα πεθερικα εκεινη τη στιγμη,δε τους εβλεπα..ε θα φαινονται στο βιντεο φανταζομαι! ;) Παντως στη βαφτιση του Αλεξ ειχαν βαλει πιο πολλα λεφτα και μια μεγαλη καρτα και τωρα ενα καρτελακι με λιγοτερα χρηματα...λες κατι να σημαινει αυτο;;;; :lol::lol::lol::lol:

Οι γονεις μου ακριβως οτι δωσανε στο 1 παιδι εδωσαν και στο αλλο!

Νατασουλα γνωρισες την Αφρο;;;;; και πως ειναι βρε για πες μεταξυ μας θα μεινει!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Που σαι μαρη Γωγω;;;;; :roll:

Ερακι πως ειναι σημερα ο Κωστης;;;; :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

σήμερα μόνη με το μπουμπούκι η οποία κλαίει γιατί δεν μου έκανε καφέ :roll::roll::roll: τι να κάνω όμως? ήρθε αργά!!!! :roll::roll::roll::roll:

συμπεθέρα αν είναι και η 3η μέρα και δεν πέφτει ο πυρετός καλό είναι να τον πας στον γιατρό!!!! :!::!:

αν είχε ο Λ. πυρετό υψηλό, θα με είχε πρήξει ο άντρας μου να τον πάμε στον γιατρό!!! :?

η γνώμη μου είναι να τον πας στον γιατρό αν έχει και σήμερα υψηλό πυρετό :!::!:

Τόνια ήσυχο μωράκι φτου φτου :x

θα την φωνάζετε Ανδριάννα ή με κάποιο υποκοριστικό? και το όνομα είναι άσχετο με την οικογένεια? δεν θυμάμαι αν το είπες!!!! :?

την ανηψιά μου την λένε Αριάδνη!!! ήθελε ο γαμπρός μου επειδή είναι από την Κρήτη!!! :!:

ποντικοΜαρία τι ωραία να κοιμάται στην παραλία με την μυρωδιά της θάλασσας και τον ήχο της!!! ;);):D:D

Ιουλία βαρέθηκες να κάνεις επεξεργασία? :evil::evil::evil::evil::evil:

σε συγχωρώ :D

ο Γ. σου ή που θα το ξεπεράσει αν πάει στον παιδικό ή που θα τα δείρει όλα μέχρι να τα γνωρίσει!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: .....είναι και αυτός ένας τρόπος επικοινωνίας!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το άλλαξα το μαιλ μου στα αγγλικά!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] ....... αν και τώρα που το σκέφτομαι, έχει και στα ελληνικά, μάλλο θα το αλλάξω στα ελληνικά :-?:-?:-?:-?:-?:-?

εν τω μεταξύ έχω πάθει το εξής, μπορεί κάποια πράγματα να τα καταλαβαίνω καλύτερα στα αγγλικά απ΄ότι στα ελληνικά!!!! :o:o:o:o:o@-)@-)@-)@-)@-)

α Μαρία πώς έφαγες ρε συ τόοοοοοσα λιπαρά? και μόνο που το διάβασα :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!!!

Παει το λαπτοπ......ο φοφος μαδησε εκτος απο το ψ και το ω...και το καινο...οποτε δεν γραφω πολλα αλλα σας διαβαζω....φιλιαπολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν για την Άφρο έχω να πώ τα καλύτερα, και κυρίως το πόσο ήρεμη ήταν και διαβάστε σκηνικό:

Είχε η Αφρο τον Πανούλη αγκαλιά και πήγε η Έλενα και τον χαϊδευε και έλεγε νινί, νινί.... οπότε πάει ο Μανώλης και αρχίζει και την τραβάει για να φύγει η Έλενα δεν έφευγε και αρχίζει ο Μανώλης να αγκαλιάει τον Πανούλη και να τον φιλάει και ξαφνικά αρχίζει ο Πανούλης να τσιρίζει, τραβάει η Άφρο τον Μανώλη και βλέπουμε ότι τον έχει δαγκώσει στο κεφάλι :o:o:o εγώ πραγματικά δεν ξέρω πως θα αντιδρούσα :?:?:?:? η Άφρο με απόλυτη ηρεμία του λέει αυτό που έκανες δεν ήταν καθόλου καλό και του είπε να κάτσει πάνω στον καναπέ.............

Μετά από αυτό τι να πώ συγχαρητήρια για την υπομονή της!!!!!!!!!!! εγώ συνήθως δεν συγκρατούμαι τέτοιες στιγμές και φωνάζω :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...