Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 49- Οι διακοπές συνεχίζονται!


Recommended Posts

η γενικη ουρων βγηκε καθαρη!ο παιδιατρος μου ειπε να μην κανω καλλιεργεια,αφου δε δειχνει τιποτα..

μακαρι..θα το παρακολουθω παντως..

λενα θα σε παρω αργοτερα,πηρα τηλ. στο καμπιγκ.

φιλια σε ολες,δεν προλαβαινω να σχολιασω κ ειμαι καπως με κατι ασχετα..αλλα πολυ στεναχωρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ιουλια τελεια με τη γεν.ουρων του Γιωργου!!! :D

Τι εγινε μωρε και στεναχωρεθηκες;;; :(

Λενακι :lol::lol::lol: δε τις ξερω εγω τσαντες αλλαξιερες γι αυτο μπερδευτηκα!!! στη μπεμπα δεν εχω τετοια τσαντα,εχω μια μικρη μπενετον που βαζω μια αλλαξια ρουχα,2-3παμπερ,1 αλλαξιερα μιας χρησης πυ εχω παρει απο τζαμπο καμια πιπιλα... στον Αλεξ ειχα παρει μια πολυ καλη, αλλα μωρε ειναι μεγαλες και δε βολευουν... :roll:

Παντως στο τζαμπο θα βρεςι πολυ ωραιες και οικονομικες! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσακια μου?

Εγω πτωμα...δεν αντεχω αλλο κλαμα! Τι τον επιασε δεν ξερω...του εκανα και το ματι πριν και ηταν φουλ ματιασμενος, αν ανακαλυψω οτι ηταν απο εκει η γκρινια θα φουνταρω που δεν το σκεφτηκα εδω και 3 μερες να του το κανω. Εν το μεταξυ ειναι ετοιμος να μπουσουλισει και δεν τα καταφερνει και γκρινιαζει ΚΑΙ για αυτο!

Συμπεθερα και εγω ψαχνω για καθισματακι και πιο πολυ μου αρεσε το ρεκαρο. Το μπριταξ δεν μου γεμισε το ματι. Παλι χαλια ψυχολογικα μωρε? Ελα αυριο θα δεις την Αναστασια και θα ανεβεις! :D

Νεννυ πιο μοντελο εχετε? Βρηκα ενα στο εμπαι που μοιαζει με το δικο σας στα 190€ καινουριο. Τοσο το πηρατε και εσεις?

Λενα ναι ρε πανε τζαμπο και θα βρεις τετοιες τσαντες! Συνηθος αυτες ειναι ακριβες και αβολες λιγο αλλα εκει εχει σε καλες τιμες. Πεταμενα λεφτα αν παρεις καμια ακριβη.

Χρυσα σε διαβασα στο πριβε το απογευματακι και απο εκεινη την ωρα ολο εσενα σκεφτομαι...μα τοσο γκαου πια? :twisted:

Ιουλια γιατι στεναχωριες μωρε? Ελααα ανεβα και εσυ! Διακοπες σε περιμενουν! ;)

Μαρια εγω εχω δεν εχω παρει. :D Τι αποφασισες να μαγειρεψεις τελικα?

Αφρο αντε τον εφαγες τον γαιδαρο!!! Τι καλα που θα πατε Καβαλα!! Ζηλευωωωωωωω!

Δεν θυμαμαι αλλα! :oops: Σας διαβασα πριν πολλες ωρες...

τελικα δεν μου ειπε καμια πως να δινω το σπανακι στην Ειρηνη. Δεν το τρωει με τιποτα....

Α! διαβαστε ενα σουπερ αρθρο που βρηκα. Αξιζει!

http://to-protogala.blogspot.com/2010/0 ... _3391.html

Καλο βραδυ ομορφιες μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ δε θελω να παρω απο τα τζαμπο..

στον ανασταση ειχαμε παρει απο τα τζαμπο οχι μια ουτε δυο αλλα 4 φορες!

κ τις 4 χαλασαν!!!

κ η καθε μια εκανε κατα μεσο ορο 15 ευρω, προτιμω να δωσω κ κατι παραπανω κ να εχω μια καλη παρα να πεταω ετσι τα λεφτα..

αχ λενακι αληθεια προσπαθει να μπουσουλησει?? το καλο μου!!!!!

οσο για τη γκρινια................ υπομονη... σε λιγο καιρο κ εγω τα δικα σας θα εχω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα 8-)8-)~o)~o) Πρωινη παλι σημερα..

Λενα , τσαντα αλαξιερα ουτε εγω εχω.. Εχω κι εγω μια benetton τυπου ταχυδρομου απο οταν ειχα τη μικρη και γενικα επειδη οι πιο πολλες τσαντες μου ειναι μεγαλες δε την πολυχρησιμοποιω πια..

Λενακι, προσπαθει να μπουσουλησει ο μπομπιρας!!Για το ξεματιασμα εχω ακουσει οτι αν το κανεις μια φορα , μετα τα πιανει συνεχεια ματι...Τη μικρη την ξεματιαζε η πεθερα με το παραμικρο , το μικρο τωρα δεν αφηνω νατο κανουν..

Το καθισματακι του μικρου ειναι το young sport , ειχε 320 αρχικη, αλλα πηρα κι ενα για την αδερφη μου και μας τα αφησανε 270 στο kids com..

Τς μικρης το start, ειχε γυρω στα 300 εκεινα τα χρονια..Δεν ξερω αν θα τα εβρισκα αλλου φθηνοτερα αφου μονο ο Καφουνης τα εισαγει εδω :?:? Παντως ακομα και τωρα θεωρω της μικρης κορυφαιο καθισμα....

(μην γινει καμοια παρεξηγηση, δεν τα εμπορευομαι εγω η κανενας γνωστος μου, απλα αυτα ξερω ,αυτα επιστευομαι :lol::lol::lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

με πηρε ο Κ τωρα στις 9 και μου ειπαι οτι 8 φυγανε απο Λερο και το απογευματακι θα ειναι εδω ...ανηπομονει και εκεινος να ερθει ,εχει 3 μερες τωρα δεν μπορει να κοιμηθει ολο αυτο σκευτεται .

το μωρο χθες μου χαλασε τον υπνο του ....ευχομαι να μην το ξανα κανει ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Το young sport θελαμε να παροθμε και εμεις..εγω διλαδη..γιατι ο αντρας μου προτιμησε το φεραρι ειναι λεει πιο ωραιο και πιο μουρατο...τι να πεις...

του ειπε και η πωλητρια οτι ειναι σχεδων ιδια..αλλο που δεν θελανε πατερας και γιος...τεσπα..εμενα κανεις δε με υπολογιζει σε αυτο το σπιτι....μα γιατι να ειμαι τοσο καλος ανθρωπος...χαθηκε να γινω λιγο σκυλα;;;;

Τι κανετε κατα τα αλλα ;; Αντε Αφρο λιγες ωρες μεινανε..τι ωαριασ!!!!!!!!!!!!!!

Και εμας ο μικρος εκανε λιγα νουμερα το βραδυ...ξυπνησε, εφαγε, τον επιασε λοξιγκας και εςκανε μετα μιση ωρα να ξανακοιμηθει!..αχ!!!!

Ελενη μεγεια το μαλλι....

Λενιω ουτε εγω ειχα τσαντα αλλαξιερα, δε με βολευε.

Λενακι θελει να μπουσουλισει....λες να βγαζει και κανενα δοντι και αξου και η γκρινια;;;;;;;;;;;;;;

Αχ...σημερα ευλεπα κατι ονειρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :oops::oops::oops::oops::oops::roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ναι ξεχασα ,Λενακι μου και μενα ο Μ οταν ηθελε να μπουσουλισει και ακομα δεν μπορουσε καλα ειχε παρα πολυ γκρινια !!!

Χρυσα μου πως εισαι ?για πες μου λιγο εσυ (αφου εισαι μεσα) τι θα χρειαστω για τον Μ στην θαλασσα

σκευτομαι μαγιο ,παππουτσακια ,αντιηλιακο ενοητε ,καπελο ,κανενα μπλουζακι ασπρο,μπρατσακια .....τι αλο ? το μωρο που θα το ακουμπησω ? :roll: (η πετσετα γεμιζει αμμο )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για το μωρο να παρεις καρεκλα η ξαπλωστρα η το ριλαξ, Επισης διαφορα φορτιγοκουβαδακια για να παιζει ο Μανωλης, ενα θερμος με νερο, πολλες πετσετες.

Εννωειτε κατι να φαει, η θαλασσα ανοιγει την ορεξη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω οσο σκευτομαι τι θα χρειαστει να κουβαλησουμε στην παραλια με πιανει απελπισια !!!

παλυ καλα θα ειναι και οι παππουδες :lol::lol::lol::lol:

και μια 6αδα νερα για να ξεπλυθουμε απο αλατια και αμμο :roll:

ο Μ θα εχει δυο μαγιο ενα για μεσα και ενα στεγνο για εξω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για νερα μπορεις να παρεις ενα απο αυτα με φελιζολ η μπιτονια απο απιονισμενο νερο που χωρανε περισσοτερο νερο, δεν κυλιουνται στο αμαξι και πιανουν λιγοτερο χωρο. Αμα τα αφισεις και λιγο - καμια ωριτσα- εξω στον ηλιο θα ειναι χλιαρα και πολυ ευχαριστο.

Ελα καλε..μια τσαντα ειναι ολη και ολη και τα παιχνιδια. Ο φοφος εχει μια τσαντα θαλασσης που την πηγαινοφερνει η μαμα συν το καρεκλακι που καθετε συν η σακουλα με τα κουβαδακια και τα φορτηγα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη στα πε η Χρυσα . Το μωρο παρτο με το καρεκλακι του πανω σε μια ξαπλωστρα.. Παρε 2ο μαγιο μονο και μονο μηπως λερωσει το πρωτο...Μπουκαλες γιατι να κουβαλας καλε, δεν εχει ντουζιερες; Εξωτερικες εννοω παντα..

Χρυσα, αν το κανε αυτο οδικος μου θα το χε φαει καπελο..Ακους εκει ειναι μουρατο :lol::lol: , διοτι αυτο ειναι το πιο σοβαρο κριτηριο για παιδικο καθισμα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη ναι και ομως...δεν εγραφες τοτε στο τρενακη να διαβαζες τους καβγαδες μας...

και μαλιστα δηλωνει και περιφανος πατερας που ο γιος του λεει..." α κατσω στο καεκλακι το κοτινο το φεααη , κανει μπιμπιπ"...χεζετε πανω του...

Τι να πεις..και δενε ιχα παει μαζι του και οταν το ειδα κοντεψα να το παθω το εγκεφαλικο...μου ειπε μαλιστα οτι του κανανε δωρο και μια δωροεπιταγη των 50 ευρω...αλλο που δεν ηθελε ο σκρουτζ....τεσπα.

Τωρα που ειναι και τα δυο καρεκλακια στις δυο ακρες του αμαξιου δεν νιοθω και πολυ ασφαλης..το παλιο το ειχα στη μεση και ηταν πως να το πω..πιο ...τωρα φοβαμαι πολυ τις πλαγιες συγκρουσεις ειδικα μεσα στην πολη...παρα πολυ τρελοι κυκλοφορουν, παραβιαζουν στοπ, φευγουν μεσα απο τα στενα λες και οδηγουν στην Εθνικη...ασε...

Μισω που μισω να οδηγω μεσα στην πολη...γι'αυτο θελω παιδικο κοντα στο σπιτι...να ελαχιστοποιησω τις οδηγικες διαδρομες

Καλημερα Αργυρουλα!!! Πως εισαι σημερα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω στη μεση το εχα μεχρι πριν γεννηθει ο μικρος :lol: Ακριβως για τον ιδιο λογο και για τους πλαινους αεροσακους..Της Δτο καθισμα ειναι απο αλουμινιο και σε περιπτωση ατυχηματος παραμορφωνετε ελεγχομενα.. Νομιζω ακομα και σημερα δε πρεπει να κατασκευαζετε αλλο απο αλουμινιο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω που θα παμε για μπανιο ...οχι καλαμιτσα οχι αμμολοφους ....καπου πιο "μοναχικα" μαλλον δεν θελουμε πολυ κοσμο .Ακομα και το καθισματακι αυτοκινητου του μικρου αν το παρουμε στην αμμο ο Κ θα το πλυνει απο κατω για να μπει στο ΠΟΛΥΤΙΜΟ αυτοκινητο του .....γιαυτο η εξαδα ...πολυ καλο πλυσιμο ΟΛΟΙ μας .

γενικη μετακομηση το κοβω για τις διακοπες να κανουμε ....παλι καλα που δεν χρειαζετε να εχω και μπιμπερο με την προικα τους ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο εχετε επαναφορτιζομενο σκουπακι;;;;..παρτο μαζι σας..ελεος..στην τελικη δινεις το αμαξι σε ενα βενζιναδικο και στο πλενουν μεσα εξω!!!

Ευτυχως ο Ο δεν εχει τετοια κολληματα με το αμαξι του...ασε που τις περισσοτερες φορες παμε με το δικο μου που ειμαι πολυ πιο χαλαρη. οχι θα κατσω να σκασω.

Οριστε..ηρθαν, τον ανισυχησαν..και εφυγαν..και εγω τωρα τι θα κανω με ενα παιδι που δεν θελει να κοιμηθει η να θηλασει ;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!! :)

Τι κανετε? Εγω προσπαθω να ηρεμησω! Μου κανανε τα νευρα τσαταλια τα μικρα πρωι πρωι :twisted: Σημερα εχω παστιτσιο και παω να το ξεκινησω πριν ξυπνησει ο μικρος.

Νεννη αυτο μου αρεσε και εμενα. Δες ποσο το βρηκα :ohttp://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... K:MEWAX:IT Αυτο ειναι σε αλλο χρωμα ε?

Αργυ πως εισαι σημερα? Που τον ειδαν τον ηλιο το Σ/Κ ε? :twisted:

Χρυσα ωμμμμμμ!!! Προσπαθησε να μεινεις ζεν και γραψτους ολους!

Παω να αρχισω..φιλακια σε ολες!

Περαστικα στα παιδακια που ειναι αρρωστα! Ξεχασα να ευχηθω χθες :oops: Μα ολα μαζι παντα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τσουπρες!!!!!

τονια μπραβο στον αλεξ που τα παει καλα με την τουαλετα!!

χρυσα οι ορμονες σου βαρανε κοκκινο ε?? :mrgreen:

αφρο αντε ερχεται ο καλος σου!!

για τα της θαλασσας να συμπληρωσω οτι εμεις εχουμε κ ενα ψυγειακι απο αυτα τα ισοθερμικα, βαζεις μεσα τις παγοκυστες κ κρατανε τα παντα πολυ δροσερα, μας εχει σωσει με τον μικρο!

μαρακι οχι δεν εχω παραγγελει ποτε απο εκει

νενη μαρεσε πολυ το καθισματακι τελικα, θα το ψαξω!!

χτες κοιμηθηκε πολυ καλυτερα ο μικρος, μονο που σηκωθηκε απο τις 8 κ μου εχει σπασει τα νευρα!!!

πυρετο δενεχει κανει απο χτες το απογευμα, ελπιζω να μην ξανακανει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααααα!!!!!!

Περαστικα σε ολα τα παιδακια!!!

Εγω εχω ενα κωλοσυναχι!!!! :evil::evil::evil:

Αφρο στα ειπε η Χρυσα για τη θαλασσα..Τον Πανουλη σε ξαπλωστρα ή στο καροτσι του.

Καλα ρε τετοια καϊλα για το mazda???? :roll::roll::roll::roll: δηλαδη αν ειχατε μαζερατι τι θα εκανε???

Α πα πα πα !!!!!

Το ZEITGEIST: MOVING FORWARD το εχεις με υποτιτλους;;;το θελω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • ναι εχεις δικιο..αλλαξες γιατρό τώρα εσύ!
    • Το καταλαβαίνω γιατί και εμένα θηλαζε όλη την νύχτα (μπιμπερό δεν είχε πάρει ποτε μέχρι τοτε ) και όταν έγινε η παλινδρόμηση ήταν 13 μηνών ηθελα να κόψω στο στήθος όποτε τότε που έγινε εκείνο το συμβάν σταμάτησα και τον θηλασμό μια και καλή πήγα έκανα την αποξεση σε δημόσιο νοσοκομείο γιατί ο γιατρός μου ήθελε 700 ευρώ.. πήγα πρωί 7 η ώρα στο νοσοκομείο και βγηκα 7 το απόγευμα το στηθος της το έκοψα δεν την ξανά έδωσε από τότε.. αλλά πραγματικά γιατί δεν σε έκανε εισαγωγή για μερικές ώρες και ήθελε 3 μερες δεν το κατάλαβα κορίτσι μου 😞 Εσενα βέβαια είναι πιο μικρή η κορούλα σου την θηλαζεις μόνο νύχτα ;  εγω κορίτσι μου στην θέση σου θα πήγαινα απευθείας νοσοκομείο να με εξετάσουν καλύτερα εκεί 
    • Ναι εντάξει ότι μου είπε τώρα θα κάνω μωρέ απλά ξέρεις είναι και άλλος τώρα αυτός ο γιατρός και λίγο η επικοινωνίας μας είναι μικρή  τι να σου πω κορίτσι μου εγω δεν το έκανα ούτε στην πρώτη εγκυμοσύνη ούτε τώρα.. αλλα γενικα το συστήνουν αρκετοί γιατροί 🤷‍♀️  
    • κατι θα ξέρει ο γιατρός σου...μην αγχώνεσαι! απο τη μια σκέφτομαι να το κάνω... γιατί αν δεν το κάνω και αυριο μεθαύριο παθει κάτι το μωρό θα έχω τύψεις 🤷 απο την άλλη δεν ξέρω κατά πόσο είναι καλό όντως!
    • @Kiddo μακαρι να ήταν έτσι. Αλλα δεν είναι. Ήταν κολπικός υπέρηχος. Ο γιατρός που πήγα χθές, κάνει και τους μεγάλους υπερήχους είναι δηλαδή και εμβρυολογος οπότε θεωρώ πως θα εχει καλό μηχάνημα. Το ιατρείο του εξάλλου, πρεπει να το εχει καμια 5ετια. Αυτο που περιγράφεις το εχω ζησει κι εγω στο τελευταίο παιδι μου. Ειχα παει σε εναν γιατρό που ακουγα καλά λόγια, φουλ στην αναγουλα δεν μπορουσα να σταθω και μου λεει πως βλεπει εναν αδιο σακο. 2 ημερες μετα παω στον γιατρό μου και βλέπουμε και έμβρυο. Αυτος χθες, ήταν αισιόδοξος. Μου ειπε ότι υπάρχει πιθανότητα να μην προχωρήσει αλλα εμπειρικα μου εδειξε το σχημα του σάκου και μου λεει , "μιλώντας εμπειρικά, πιστεύω πως θα προχωρήσει και πως το σχήμα που έχει ο σακος μου, είναι σχήμα που ετοιμάζεται να υποδεχτεί και έμβρυο." Αλλα δεν το πιστεύω. Είμαι απόλυτα σίγουρη πως θα παλλινδρομησει ή ηδη εχει γίνει. Το ξερω, το νιωθω , το διαισθανομαι. Τουλάχιστον χθες, δεν μπορούσα ουτε να κλάψω και όλη αυτή η ένταση μου χτυπησε σε δυνατό πονοκέφαλο. Σήμερα ομως καταφερα να ξεσπασω και σε κλάμα. Ξερω θα μου πειτε πως εχω αλλα 3 θαυματακια διπλα μου και δεν πειράζει. Ομως οσα παιδια και να εχεις η απώλεια αυτη πονάει. Το αγάπησα, του μιλούσα, του εγραψα και γραμματα, το οραματιστηκα. Τέλος πάντων. Την αλλη Τέταρτη πλεον θα το ξέρω και επίσημα...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...