Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 49- Οι διακοπές συνεχίζονται!


Recommended Posts

:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w

χειμωνιαζεικ μαζευομαστε...χμμμ θα αρχισω παλυ τις [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] =))=))=))=))=))=))=))

τι κανετε?

εγω καλα..βαριεμαι να γραψω πολλα..

βικυ κ ιουλια καλως ηρθατε ..ολα καλα ε?

α γωγω ειχες πει για τους θηλασμους αν αντεξει το γαλα σου με 3-4 θηλασμους(δε θυμαμαι ποσες ειπες)

εγω σε ειπα απο το τηλ τι με ειχε πει η πατσουρου..

οταν γυρισα στη δουλεια στο θοδωρη..αλλα ηταν 10 μηνων..θα με ξεζουμιζει το βραδυ..

ε κ ετσι εκανε..τα βυζια μου γινοταν ΠΑΠΑΡΑ

σαλονικιες πεμπτη απογευμα παμε παιδοτοπο?

σας φιλω ολες..

αργι :cry::cry::cry:

η νενι που ειναι καλε?

ααα παναγιωτα κ γαμω τις φωτο εβαλες..χαχαχα γελαω με το αντρα σου.. :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λοιπον επειδή έχω να μπω απο την Παρασκευή σχολιάζω μονο τα χθεσινοσημερινά καλα?

Τα διάβασα όμως και τα άλλα. ;)

Σισσάκι μου πάντα άξιοι να ειστε κορίτσι μου! :x

Μαγδα μου καλωσηρθες! Πως περάσατε στις διακοπές σας? Χαιρομαι που τα πάει τέλεια η μικρή στον παιδικό!

Αρχίσατε και μαζέυεστε και εσεις βλέπω, καλωσηρθατε Βικάκι, Ιουλία, Λενάκι, Βενάκι! :x

Ρε συ Τονια 5 μέρες στην Κατερίνη τι κάνατε πουλάκι μου??? χαχα πολύ αστείο μου φάνηκε! :lol::lol::lol::lol::lol:

Φραν εμένα μου άρεσε το ατείο του αντρα σου για το γάλα πάρτυ χαχαχα! Μακάρι να σε πάρουνε κοριτσάκι μου, θα έχω άλλου είδους ανταποκρίσεις τότε.. Απο Σκανδιναβία μεριά. Θα το συνεχίσεις το blog έτσι? :?:

Αναστασάκι μου περαστικά στο Αννάκι, και εγώ την μισώ την γαστρεντερίτιδα μας ταλαιπώρησε πολύ τον Γενάρη..

Για τον θηλασμό που λες ενα ειναι το γεγονός. Οι άντρες δεν τον καταλαβαίνουν. Που να χτυπαν τον κώλο τους κάτω δεν μπορουν να καταλάβουν. Οπότε καλά κάνεις. Μπαινάκης Βγαινάκης. ;) Και εγώ τρελαινομαι να σε διαβάζω, όρμα!

Συμπεθέρα πόσο γέλασα με ο σκηνικό με τις μπάλες χαχα μπράβο στο μπουμπούκι! Δεν μασάει τίποτα!Καλώς να δεχθείς τα πεθερικά. Ανέβασε την ψυχολογία σου, μπορείς. ολα καλά. Σε σκέφτομαι να ξέρεις. :D

Χρυσα μου περαστικά ρε συ με το δοντάκι! Αμαν κορίτσι μου, ευχομαι να ηρεμήσεις συντομα!

Ποντικάκι η Βίκυ (ζαχαρένια) έχει πήξει λιγάκι με το μωρό, όλο κάτι κάνει λέει για να την κρατάει σε ασχολιά. Εχει ενα θεματάκι με τις γουλίτσες και μου λέει "Εγώ πρέπει να φοράω σαλιάρα όχι αυτός!" χαχαχα. Μιλάω μαζι της στο φεις..

Γενικά καλά ειναι, αρχισε και τις βόλτες με τον μπέμπη. Θα μπει σιγά σιγά σε ρέγουλα και θα την βλέπουμε πιο συχνά νομίζω. 8-)

Εγώ έχω γκόμενο. Ειναι και καπετάνιος μαγειρεύει και καλά.. χαχα οταν ημουν μικρή τραγουδούσα συνέχεια το "Εγώ θα πάρω καπετάνιο, θα πάρω άντρα ναυτικοοο" Μαρινέλλα χαχαχα

Τελικά πήρα μηχανικό σαν τα μούτρα μου που ειναι κολλημένος επάνω μου. Διάλογος κάθε μα κάθε βράδυ!

Ε- Πάνε ρε παιδί μου για ύπνο και θα έρθω!

Β - οχι, έλα να πάμε μαζί

Ε - Μα είμαστε καλά τώρα? θέλω να δω τιβι.

Β - Δεν με λυπάσαι άυριο δουλεύω

Ε - Πφφφφ

Κορίτσια συγνώμη που χάνομαι έχω χωθεί για τα καλά στο μπλογκ και κάνω αλλαγές. Ειναι ολόκληρο project αυτο γιατι πρέπει να μπαίνω στην κάθε μια συνατγή ξεχωριστά.

Κατα τα άλλα είμαστε πολύ καλά, πηγαμε στην πόλη που γεννήθηκε ο Βαγγ το Σαββατοκύριακο και πήγαμε και στο Πανεπιστήμιο του..! ΈΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ!! Ιδιο με τα δικά μας :P Καμία σχέση παιδιά πραγματικά δεν είμαστε 100 χρόνια πίσω.. Ειμαστε 1000 χρόνια πίσω.. πολύ λυπάμαι γι αυτο..

Κάτσε να ποστάρω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παει εκλεισε το 1 ματι!ιουλια εχεις 5 λεπτα μεχρι να κλεισει κ το αλλο!Ισα που προλαβαινεις μια βλακεια!!!! :lol:

Θουλακι τα κοριτσια σημερα βαλθηκαν να σε εκνευρισουν!!!!μου λενε να γραψω κ αλλα κατεβατα!!!! :lol:

Ερη γκομενο καπετανιο ρε κοριτσακι???Δλδ οταν πιανει λιμανι να τρεχεις να βρεις χρονο-χωρο?απαπα!!!Δυσκολο!!! :P:P:P

Χαιρομαι που ειστε καλυτερα με τον Β!Αληθεια χαιρομαι πολυ!Κ ας σε πρηζει!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον επειδή έχω να μπω απο την Παρασκευή σχολιάζω μονο τα χθεσινοσημερινά καλα?

Τα διάβασα όμως και τα άλλα. ;)

Σισσάκι μου πάντα άξιοι να ειστε κορίτσι μου! :x

γλυκο μου ερακι...

ξερεις ποσοο σε αγαπω :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

μας λες οτι θα σχολιασεις μονο τα χθεσινοσημερινα κ μας λες πανταξια τη σισσιω που εγινε περισι( :^o:^o εννοω περασαν μερες) νονα :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

κ γω ειμαι η τελευταια απαντηση κ με αγνοεις????????????????????????????????

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

πφφφφφφφφφφφφφφφφφφ :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλάκι με το καλό η βάφτιση βρε, δεν νομίζω ρε συ να παρεξηγηθεί κανείς θα καταλάβουνε!

Αναστασία τέλεια ρε συ που θα κάνετε παρτάκι! Ζηλεύω θα ήθελα να ειμαστε και εμείς εκει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικυ τι κανεις κοριτσακι? πηγες γιατρο η οχι ακομα? πως περασατε?

καλα ρε ιουλια δεν το πιστευω!!!!!!!!

ε εννοειται οτι μεινατε αξεχαστοι! να εβλεπες ποσο αξεχαστοι θα μενατε αν δε συγκρατιοσουν εκεινο το βραδυ που γυρισε ο ερμος με το αμαξι κ ξυπνησε το γιωργο :lol::lol::lol:

περι κερατου κ περι σεξ στο γαμο συμφωνω μαζι σου!!

μπα εκσταση, σηκωθηκε κ εφυγε η ιουλια, ελπιζω να μη σε πηρε ο υπνος πανω στο πληκτρολογιο :geek:

θου πεμπτη απογευμα εχω την εντυπωση οτι εχω κατι να κανω.. αλλα δε θυμαμαι τι!

αν δε θυμηθω μεχρι αυριο το απογευμα παμε! :mrgreen:

ερη η φωτο ειναι τελεια!!! επισης πολυ χαιρομαι που ειναι καλυτερα τα πραγματα μεταξυ σας!

ξερει καμια σας τα καθισματακια αυτοκινητου bellini???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

τι κάνετε? εμείς καλά, χθες έφυγε ο Μιχάλης με τους δικούς μου Καβάλα και θα μείνει μάλλον μέχρι να ανοίξουν τα σχολεία. Η Έλενα πάλι κάθε μέρα μου ζητάει να πάει σχολείο, να δώ τι θα κάνει όταν θα ξεκινήσει :?:?:? έχω πολύ άγχος με τον παιδικό γιατί δεν ξέρω αν θα καταφέρω να πάρω άδεια την 1η βδομάδα που θα ξεκινήσει :(:(:(

Βένι εγώ αν και γενικά είμαι πολύ υπερ του παιδικού ιδίως για την ηλικία που είναι ο Φίλιππος στην συγκεκριμένη περίπτωση θα συμφωνήσω με την γιατρό και θα σου πώ να μην τον πάς. Κάνετε πολύ μεγάλη προσπάθεια με την διατροφή και φοβάμαι ότι με τον παιδικό θα πάει πίσω. Δεν συζητάς το ενδεχόμενο να σου κρατήσουν την θέση και να τον πάς από Ιανουάριο που θα έχει περάσει ένα 6μηνο από τότε που ξεκινήσατε την διατροφή και θα αρχίσει να τρώει περισσότερα φαγητά?

Εγώ την Πέμπτη μάλλον μπορώ για παιδότοπο......

Αναστασία εμείς θα έρθουμε την Κυριακή εκτός απροόπτου βέβαια, και για τα φαγητά μην αγχώνεσαι αν περισσέψουν θα φέρουμε ταπεράκια :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Βίκυ καλώς ήρθες :D:D:D:D

Φραν αν τελικά σε πάρουν στην δουλειά ο άντρας σου θα παραιτηθεί από την δουλειά του?????????????

Γωγώ για θερμαντήρα δεν ξέρω για το γάλα, εγώ πάντα σε μπεν μαρί το έκανα.

Πείτε ρε κορίτσια καμιά ιδέα για 3ημερο για ξεκούραση και χαλάρωση. Και όχι δεν έχω τύψεις πόυ θέλω να πάω χωρίς τα παιδιά το έψω τόσο ανάγκη......... αν και ο Η χθες το βράδυ μου το χάλασε και μου είπε τι θα έλεγες να πηγαίναμε τελικά Αθήνα μαζί με τα παιδιά? να πάμε και στο Αττικό πάρκο? :o:o:o έχει φάει κόλλημα με το Αττικό πάρκο :evil::evil::evil::evil::evil:

Αυτά προς το παρόν ήρθε το μπος.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!

εγω δεν ξερω για πεμπτρη γιατι γεννησε η κουμπαρα μου και επειδη πονανε λιιιγο τα λαιμα μου ακομα δεν ξερω ποτε να παω..

για πειτε γνωμη..

ειμαι οπως σας ειπα αλλα δεν εχω πυρετο κτλ..απλα προβλκημα καταποσης μικρο πλεον..

η κουμποαρα ειναι σε μονοκλινο και απο καισαρικη οποτε θα παωστο δωματιο...

εχει ζητησει αποκλειστικο οποτε εχει αμμεσα επαφη μετο μωρο...δεν ξερω εαν ειναι ιωση ή απλα απο τα κρυα..αυτη μου ειπε ελα ρε σιγα αλλα δεν ξερω αγχωθηκα..

εντωμεταξυ και ο κωστας σημερτα εχει κομαρες με ντεπον ειναι... :?:?:?:?:?

για το παιδικο σκεφτηκα να τον πηγαινω 2-3φορες την εβδομαδα 10-12 που με ειπε και σταδιακα να του στελνω ενα γευμα..π.χ. το φρουτο που θα ειναι αχλαδι και το τρωει σιγουρα... :? μετα κια πρωινο που το τρωει ευκολα επειση ειναι αυγο...και παει λεγοντας..

με το που δω πως αρρωσταινει αν αρρωσταινει τελικα θα τον σταματησω... :?:? ετσι λεω....ε???

νατασσα καλη αρχη ρεσυ η μικρη μπιμπιρλοματα μας!!!! :x:x:x

φραν σαν να βλεπω ταινια εισαι καλε!!!!μια απο εδω μια απο εκει... :):) αεροσυνοδος το σκεφτηκες σαν εκδοχη ποτε στην ζωη σου?? :lol::lol::lol:

εμεις με τον κωστα ειματε λατρεμενοι αλλα δεν φαινεται πολυ εξω :lol::lol::lol::lol:

μαλωνουμε απο τοτε που γνωριστηκαμε χωριζαμε καθε μηνα αλλα λατρευομαστε!!ειναι ο αντρας της ζωης μου :x:x:x:x τωρα τελευται ιδιως τον αγαπαω περισσοτερο..αλλα παλι δεν το καταλαβαινει γιατι ολο ειμαι κουρασμενη και φωναζω... :(:(:(:(:( αφου πηγε να μου παρει βαλεριανες μπας και στρωσω αλλα φοβηθηκα και δεν πηρα..για πειτε ειναι αφοβα αυτα???? :?:

νατασσουλα να πατε μετσοβο!!! τα 2 σας!! τελεια ειναι τετοια εποχη φανταστικα!!!! ασε τα παρκα πατε μονοι σας..

και εγω ειπα στον κωστα να στειλκουμε τον μικρο χωριο με την μαμα μου ενα σ/κ να μενουμε τα 2 μας να παμε για ποτο σινεμα φαγητο χαλαρα και χμμμμμμμμ :oops::oops::oops: αλλα δεν θελει να τον αποχωριστει λεει καθολου..μαλιστα μου ειπε...τι λες ρε δεν μπορω!! ανατριχιαζω στην σκεψη να το νεχω μακρυα μου!!! :?:?:?:(:(:(:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

βικυ καλω να κανεις την αυχενικη

χρυσα μου καλη απονευρωση μπρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

ματθουλι μετο καλο η βαπτιση!! θες βοηθεια που λεγαμε τελικα?? μην ντρεπεσαι ναι???? τι θα κανεις τελικα? σοκολατα?

ααααα ξεχασα..αν μαθω πως ο κωστας εχει αλλη θα τα κανω κωλο ολα!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: θα τον δειρω θα δειρω την γκομενα θα μας ακουσει μεχρι και η ερη στον καναδα θα τον διωξω αλλα Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: θα γινω γκομεναρα για να τον τρελανω και μετα θα τον ξαναδεχτω ;);):lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ειμαι λιιιγο σαικο ε??? :lol::lol::lol::lol:

αντε να δουλεωψουμε αντεεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλη καλα εκανες κι εβγαλες τα σφυρια γιατι αυτες παρεκτραπηκανε!!!!!! :-w:-w:-w

Κι οχι τιποτα αλλο αλλα ελειπα κι εχασα τα καλυτερα!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Ρε σουργελα Αναστασια και ξανθο αλληθωρο πορνιδιο εχω πεθανει με τη παρτη σας!!!!!!! :)):)):)):)):)):)):)):))

Ζωγραφισατε παλι χθες!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Συμπεθερα γιατι ετσι ο αντρας σου ρε;;; :(:( μηπως ειναι αυτο που λεει η Ερη(ή η Φρανι δε θυμαμαι);;;

Μηπως ζοριστηκε με το 2ο και φευγει επειδη δε τη παλευει;;;; να σου πω κι εγω πολλες φορες τη παρορμηση να ανοιξω τη πορτα και να φυγω ,αλλα εγω δε μπορω γιατι ποιος θα τα φροντισει,ενω ο αντρας σου φευγει πιο ανετα... :roll:

Ερακι ποσο πιο ωραιο να κανεις το μπλογκ σου βρε;;;;αφου ειναι κουκλι!!!! :P

Α και μιας κι ανεφερα φαγητο...μωρη Ιουλια καρμποναρα 2 τα ξημερωματα;;;;;;;μα δεν υπαρχεις!!!!! :lol::lol::lol:

Αργυ ξεχασα να σου πω χθες οτι γελασα τρελα με το Λουκα και τη Ρεα!!!!!! :lol::lol::lol::lol: Ειναι ενα μπαγασακος κι ο Λουκας,αλλα και η Ρεα δε μασαει !!!! :lol::lol::lol::lol:

Για γκομενους που λεγατε...σιγα μη βαλω κι αλλο μαλακα στο κεφαλι μου!!!! δεν εχω χρονο ουτε να το σκεφτω!!!!! :o:o:lol::lol::lol:

Νατασουλα που να πατε;;; Ααααα στο Πλαταμωνα καλε!!!!!!αυτο ξερω μονο απο κει πανω!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Α Ερακι δε κατσαμε Κατερινη 5 μερες...πηγαμε και θεσσαλονικη και ναουσα,εδεσσα,Βεργινα...κοινως καναμε 5ημερη στο λεωφορειο οπως καταλαβαινεις με τοσα δρομολογια!!! :?

Φρανι τι εγινε τελικα με το βυζι;;;;σημερα γυριζεις;;;; αντε να στο ξεφορτωσει ο Σεμπ να μη γερνεις απο τη μια μερια!!!! :lol::lol::lol::lol:

Μα κι εσυ να μη το σκεφτεις οτι θα πρηστει τοσες μερες χωρις θηλασμο! :roll:

Δε θυμαμαι τιποτα αλλο ρε τρελες τοσα που ειπατε!!!!! :twisted::twisted:

Γεια σου Βενακι!!! α καλα βλεπω εχει γυαλισει κι εσενα το ματακι σου!!!! :lol::lol::lol:

Περαστικα ρε...εγω λεω ιωσουλα ειναι κι οχι απο τα κρυα.. :roll:

Εγω συμφωνω με αυτο που σκεφτηκες για τον παιδικο! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

διάβασα μέχρι την συμπεθέρα μου, μετά τα άλλα, και γέλασα απίστευτα με τον διάλογό της!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ..... και εμείς έτσι είμαστε, δεν μπορεί κάποιος να δει μόνος του τιβι, αν νυστάξει ο ένας πάμε και οι 2 για ύπνο!!!!!......ακριβώς τέτοιο διάλογο έχουμε και εμείς!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

είπα στον άντρα μου να πάμε και να μείνουμε για καμμιά 5ετία στις Μπαχάμες!! 8-)8-)8-)8-)8-):roll::roll::roll::roll::lol::lol::lol::lol:

πάω να διαβάσω και τα άλλα.... :geek::geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βένι πολύ σάικο είσαι όχι λίγο.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Στην κουμπάρα σου να μην πάς αφού σε πονάνε τα λαιμά και έχει και ο Κώστας κομάρες, μπορεί να μην είναι και τίποτα αλλά δεν μπορείς να είσαι σίγουρη ;)

Στον παιδικό ποιος θα τον πηγαίνει για 2-3 ώρες η μαμά σου με ταξι που είχες πεί? που είναι ο παιδικός?

Στο Μέτσοβο έχει ένα πολύ ωραίο ξενοδοχείο που θέλω να πάω αλλά δεν είναι όλα κλειστά για το 3μερο 27-30/10 :(:(:( και μετά σου λένε κρίση :evil::evil::evil::evil:

Αυτό είναι το ξενοδοχείο

http://metsovohotel.com/

Τόνια Πλαταμώνας ε? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Στο τέλος ούτε εκεί δεν βλέπω να πηγαίνουμε :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaleeeeeeeee εκει ειχαμε παει μετα τον γαμο!!!!!

εινα ιτελεια τελεια τελεια!!!!!!!!!! εχει και μπινα υδρομασαζ και τζακι και θεα ουυυυυυυυ απλετη και εινα ιτελεια~!!!!!!! τι μου θυμισες τωρα τι!!!! :x:x:x:x[smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love3.gif][smilie=love3.gif][smilie=love3.gif][smilie=love3.gif][smilie=love3.gif][smilie=love3.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love10.gif][smilie=love10.gif][smilie=love10.gif][smilie=love10.gif][smilie=love10.gif][smilie=love10.gif][smilie=love10.gif][smilie=love10.gif][smilie=love10.gif][smilie=love5.gif][smilie=love5.gif][smilie=love5.gif][smilie=love5.gif][smilie=love5.gif][smilie=love5.gif]

για τον παιδικο ψαχνω τροπο.... :roll::roll::roll::roll::roll: θα δω.....

τονια γελασα πολυ με τοπν γκομενο ρε και την φραν μετο μεμε!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ γιαυτό θέλω να πάω επειδή έχει μέσα στο δωμάτιο υδρομασάζ και τζακούζι, να λιώσω................... αλλά δεν έχει διαθέσιμα δωμάτια :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασουλα Ζαγοροχωρια..η Πηλιο..η Λημνη Πλαστηρα..η Καρπε-ΝΙΣΗ...εχει πολλα ωραια.

Τι κανετε κουκλαρες.....εγω αναμενω να παει 5...τετοια ανυπομονισια ουτε στο πρωτο ραντευου...

Βενη συμφωνω με το προγραμμα σου..να το εφαρμοσεις και να δεις πως θα παει.

Παιδια σορυ ηθελα να σχολιασω τοσα πολλα αλλα εννωειτε με τετοιον πονοκεφαλο δενλειτουργω..ευελπισω αυριο μεθαυριο που θα εχει απονευρωθει το @#$δοντι να επανελθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!!

Ερη κ εγω θα ηθελα παρα πολυ να ειστε στο παρτυ μας!!!

Θουλακι κ εγω σ'αγαπω αλλα μην κανεις παραπονα-αστεια στην Ερη γτ θα κανω κ εγω σε σενα ΠΟΛΛΑ! :P Και μ'αρεσει που λες για καφε πεμπτη απογευμα!Μπραβο ρε συ!Μηπως να το κανονιζες κ κυριακη απογευμα? :-w:-w:-w:-w:-w

Αργυ τι απαντησε ο αντρας σου! :lol:

Νατασουλα νιωθω την αγωνια σου...κ αν δεν εχεις κ αδεια θα ειναι ζορι(για σενα πιο πολυ)...Ωραια θα ειναι στο Μετσοβο!ψαξε αλλο ξενοδοχειο!Ή κ στα Γιαννενα!γτ οχι!?Καλα κ το αττικο ειναι ΤΕΛΕΙΟ κ θα δεις κ τις αθηναιες! :lol: Σε υποχρεωσα εε?!

Λενα δεν καταλαβα ρε συ τι ελεγες για τον Τ κ που αγχωθηκες! :? Προσπαθησα να διαβασω πιο συγκεντρωμενη αλλα...μαλλον ξανθοαλληθωρισα κ εγω! :lol::lol:

Τονια δε σου ελειψα? :lol::P Γμτ τι λιγο που ηταν...Να πιναμε 5-10 καφεδακια ακομα!να χορευαμε ξανα με τα μωρα μας στην παραλια! :D:D:D

βενετια εισαι μεγαλο σαικο βρε!!!!!! :lol::lol::lol: Κ η κουμπαρα μου ετσι μου ελεγε!Θα σκοτωνε την γκομενα μπροστα στον αντρα για να νιωσει εκεινος τυψεις που εγινε φονιας για παρτυ του κ εκεινον δεν θα τον χωρισει ποτε! :lol::lol::lol::shock:

Δε μ'αρεσει το ποστ μου σημερα. 8-)

Τι να μαγειρεψω?Σπανακορυζο σκεφτομαι...

Α!!!Πολυ σημαντικο!Χθες βραδυ τα πηρα αλα κρανα γτ ξυπνησε κ με τρομαξε.φωναζει κλαιγοντας για να την παρω...οχι πως επαθε κατι αλλα...αυτο το στυλ εχει υιοθετησει τελευταια...αντι να πει "μαμα αγκαλια" ή κατι τετοιο φωναζει πολυυυυ δυνατα κ μου κοβει τα υπατα :evil: .Ειπα λοιπον πως ΤΕΡΜΑ το γαλα τη νυχτα.ΤΕΛΟΣ!Εκλεισε το εργοστασιο! :?:oops: Και χθες ξυπνησε 3 φορες(την 3η εμεινε για πολυ ξυπνια)αλλα δεν της εδωσα...Ουτε νερο ηθελε..Οκ...2 χρ ειναι κ πλεον δεν μπορω να νομιζω οτι το εχει αναγκη...! :?:?:?:? Το περιεργο ειναι οτι δεν εκλαιγε οταν της ελεγα οτι δεν πινουμε γαλα τη νυχτα...Γκρινιαζε ελαχιστα!κ μετα κοιμοταν(στο δικο μου κρεβατι ομως) και στριφογυρνουσε βεβαια...Αντε να δουμε πως θα παμε τιςεπομενες νυχτες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ αναστασια αυτο κανει και ο φιλιππος και μου την δινει

γκαριζει μπαμπααααα μααααααμαααααααααα οχι μαμαααααα μπαμπαααααα νερακιιιιιιιιιιιι οχι αυτο το ποτηρι μουκαλι οχι μπουκαλι μπλε ποτηρι και μια υστερια αλλο πραμα..ετσι ξυπνησαμε στις 7 σημερα το πρωι :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

καλα εκανες μετο βραδυνο!! αντε καλη προσπαθεια!!

κανε σπανακορυζο με αυγα ειναι μουρλια..ιταν θα ειναι ετοιμο ανοιγεις λακουβακια βαζεις αυγα σε καθε λακουβακι και κλεινεις καπακι μεχρι να γινουνε οπως τα θες. :D

εμεις θα ερθουμε εκτος απροοπτου! :D

μαλλον η λενα λεει για την δουλεια του τολη.. :?:?

καλημερα νενι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Τι γελιο εριξα μαρη τρελες με τα χθεσινα! :lol:

Ερη ξεραθηκα με τον διαλογο σας! :lol: Πολυ κολλημα ε? Και εμεις ετσι ειμαστε. Πολλες φορες μου λεει: πηγαινε εσυ και ερχομαι και μεχρι να σηκωθω, βγαλω φακο κτλ. εχει κλεισει τη τιβι και με περιμενει :lol::lol:

Βεννη α καλα μιλαμε για πολυ σαικο εισαι καλε :lol: Μια χαρα αποφασησες με τον παιδικο. Στειλε τον και βλεπεις πως παει. Περαστικα κιολας!

Συμπεθερα σιγουρα ζοριστηκε με το δευτερο παιδι αλλα απο τι δεν καταλαβα αφου δεν κανει και τιποτα. Μου λεει πως μονο η γκρινια του τον σκοτωνει. Στην αρχη ειχε και το αγχος με την νεα του δουλεια αλλα τωρα δεν το εχει πια. Τι να πω...Ελπιζω να επανελθει γιατι κοντεω να καταρευσω απο την κουραση. Εχω μεινει μιση του μισου πια... :(

Θου πολυ καλα αποφασισες με την βαφτιση. Λιγοι και καλοι. Εγω και Ελλαδα να την εκανα παλι σε κλειστο κυκλο θα ηταν.

Νατασουλα ναι δεν εχουμε συγγενεις εδω. Εχω την αδερφη της μητερας μου με τα ξαδερφια μου που μενουνε 300χλμ. μακρια που θα ερθουν και κατα τυχη θα ειναι και η ξαδερφη μου η αλλη απο Αβδηρα με την μητερα της εδω οποτε θα ερθουν και αυτοι. Μια φιλη μου απο Ανοβερο με την οικογενεια της και ισως ενα ζευγαρι αμερικανων που εχουμε εδω. Αυτοι :( Ατιμη ξενιτια :twisted:

Μαγδουλα μου μια χαρα τα πηγε η Μ. για πρωτη μερα στο παιδικο σταθμο! Μεχρι ποτε θα πηγαινει και ο μπαμπας της μαζι? Ελλαδα οχι δεν κατεβηκαμε φετος αλλα πηγαμε Παρισι! :D Εσεις πως περασατε?

Χρυσα αντε να ερθει η ωρα να πας στο γιατρο να ηρεμησεις πουλιμ. Αμαν ολα μαζι σου πεσανε!

Για γκομενους τωρα: Αν με απατουσε ο δικος μου απλα θα του ελεγα ηρεμα μαζεψε τα πραγματακια σου και δρομο. Τα παιδια θα τα βλεπεις μια φορα την εβδομαδα και τελος. Ουτε φωνες ουτε υστεριες. Ετσι ειμαι εγω. Αν πω τελος ειναι τελος και το περνω αμεσως αποφαση. Δεν εχει νοημα να φωναξω και να δειρω κανεναν αφου η τελικη αποφαση θα εχει παρθει απο πιο πριν. Των ακρων οπως παντα. ;)

Τρεχω να μαγειρεψω κοκκινιστο με κριθαρακι γιατι μεχρι της 12 πρεπει να το εχω ετοιμο. Απογευματινος σημερα ο Π. Θα το βαλω στην χυτρα ευτυχως. Τα λεμε αργοτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα....

:lol::lol::lol::lol::lol:

διαβασα μχρι τη σελιδα 70!!!

Ε οχι...η Ιουλια κανει σεξ πιο πολυ απο μενα :o:o:o ...ε οχι κυριε ..δεν το δεχομαι.... [-([-([-([-(

μα πως εγινε αυτο;;; :-?:-?:-?:-?:-o:-o:-o

ολη την ημερα διαβαζει.... αντε να παιζει και κανα πιανοοοοοοοοοοοο και να ανταλλασει και καν μειλ στα γαλλικα.. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλα ειστε θεομουρλες..να στε καλα ολες σας...το ειχα αναγκη γιατι παλι τσακωθηκα με τον προφ.

φιλια και απο την Αφρο....η οποια περναει ουυυυυυυυυυυυ θεσπεσια..τι να σας λεω τωρα :P:P:P

Μαρακι δε σε πηρα γιατι την ακουσα για το χρονο που μιλαω στο τηλ... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι..εδω δεν προλαβαινω να ..πως να το γραψω κομψα;;;... να αυτοικανοποιηθω ρε αδερφε τελος παντων..ο γκομενος με μαρανε.....[smilie=laughing4.gif] [smilie=laughing4.gif] [smilie=laughing4.gif] [smilie=laughing4.gif] [smilie=laughing4.gif]

Κερατο;;;;;;; ετσι οπως ειμαι τωρα και μπροστα μου να με κερατωνε....φεταααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα γι'αυτο τσακωθηκατε;;;..για το χρονο στο τηλ...

να βαλεις οικονομικο προγραμμα απεριοριστα...

Αχ ειναι μολις μια παρα..γμτ..ποτε θα παει τεσεραμιση..

Αχ σημερα παλη τα ακουω απο τη μανα μου..και ο υπαιτιος ειναι ο αδελφος μου...και επισης τα ακουω για μια βαφτιση που θα κανουν..ε μα ελεος..ολα τα αποφασιζουν οταν ειμαι λεχονα...δεν μπορω..

ο δε αδελφος μου θελει ξηλο..ειλικρινα...δεν ξερω τι θα κανω μαζι του αλλα ειναι πραγματικα κωλοπαιδο..καλα τον λεει μ@λ@κ@ ο Χριστοφορος.

Ρε κοριτσια να σας ρωτισω κατι..οταν κανετε βαφτηση ρωτατε τους καλεσμενους σας τι ωρα θα τους βολευε να την κανετε;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα..δεν καταλαβες καλα..οχι για τα λεφτα...

αλλα οτι και καλα κωλοβαραωωωωωωω και δεν του δινω σημασια και ειμαι ολο χα χα χου χα με τις κοπελες απο το μαμμυ που και αυτες κωλοβαρανε!!!! :shock::shock::shock::shock:

θα τον [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=angry1.gif][smilie=angry1.gif][smilie=angry1.gif][smilie=angry1.gif][smilie=angry1.gif][smilie=angry1.gif][smilie=angry1.gif][smilie=angry1.gif][smilie=angry1.gif][smilie=angry1.gif][smilie=angry1.gif]

Τι λες μωρη τρελη;;;οτι ωρα βολευει εμενα την κανω...

ο αδερφος σου που κολαει με τη δικια σου βαπτιση;;;ειναι ο νονος;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα! Ούτε κι εγώ βλέπω κάτι ούτε σε αυτήν ούτε στην έγχρωμη. Αλλά αυτό είπαν και τα κορίτσια. Εγώ σου γράφω για να σου πω ότι την συγκεκριμένη εταιρεία δεν την εμπιστεύομαι ΚΑΘΌΛΟΥ, μιας και αρκετά χρόνια πριν μου είχε βγάλει θετικό τεστ σχεδόν αμέσως, ενώ δεν ήμουν έγκυος κ απλά είχα μια κύστη (για αυτό είχα κ καθυστέρηση). Αν δεν αντέχεις κάνε αύριο ένα, αλλά άλλης εταιρείας, κατά τη γνώμη μου! Ωστόσο εύχομαι να είσαι, αν το θες!❤️
    • Νομίζω σε επόμενη φορά (αν υπάρξει) θα πρέπει να πεις ότι επειδή είμαι έγκυος/έχω νεογέννητο δεν μπορώ!! Γιατί τελικά το πρώτο άτομο που θα πρέπει να μας φροντίσει/προστατέψει είναι ο εαυτός μας!  Κι εγώ απογοητεύτηκα σε αντίστοιχες περιπτώσεις και έλεγα "μα καλά δεν σκέφτονται ότι είμαι έγκυος;;" αλλά κατάλαβα ότι δυστυχώς δεν το σκέφτονται όλοι και πρέπει να μάθω να λέω όχι για να με φροντίσω ή να με γλιτώσω από αχρειαστη ταλαιπωρία. Μην νομίζεις κι εγώ το δουλεύω μέσα μου γιατί όταν στο ζητάνε και δεν το σκέφτονται οι άλλοι μπορεί να αισθάνεσαι άσχημα να βάλεις εσύ το όριο. Αλλά σκέφτομαι ότι αφού δεν με σκέφτονται άλλοι πρέπει να με σκεφτώ εγώ!
    • Σε καταλαβαίνω κορίτσι μου. Εγώ δεν κοιμάμαι λόγω ΓΟΠ αλλά νυστάζω όλη μέρα. Αν τους έλεγες όχι τι θα σου έλεγαν δηλαδή;;; Τι κάνατε τελικά;
    • Έλα ρε έπρεπε να το σκεφτόμουν δεν είναι τώρα να έρχεσαι με τέτοιες ηλικίες σε επαφή εδώ ακόμα κοξάκι κυκλοφορεί είναι ότι χειρότερο για μια εγκυο τώρα να κολλήσει τίποτα ειδικά κάτι τέτοιο έπρεπε με ευγενικό τρόπο να αρνηθείς  και σήμερα κιολας που είναι η γιορτή του πατέρα έπρεπε να κάνουν κάτι όλοι μαζί οικογενειακά 😊
    • 6 χρόνων είναι δίδυμα.. μωρέ σε λίγο καιρό μου φαίνεται θα το πω κι εγώ σε όλους ότι πια δεν πολύ δέχομαι επισκέψεις..γτ από μόνοι τους δεν! Άντε τώρα θα τηγανίσω πατάτες και αυγά γτ δε θα θέλουν να φάνε φακιές που έχω.. αχ αχ ελπίζω να μην έρθουν 2 το βράδυ να τα πάρουν.. τώρα νευριάζω κι εγώ δε μου φταίνε τα μικρούλια, αλλά οι γονείς τους οι αναίσθητοι..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...