Μετάβαση σε περιεχόμενο

παιδάκια Μαϊου-Ιουνίου-Ιουλίου 2009+τα αδερφάκια τους Νο8!


Recommended Posts

Καλημερα!!!!!

Φανουλα χρονια πολλα....με υγεια κοριτσαρα μου!!!!

ΗΚαρολ μας ειναι καλα...σε γεννικες γραμμες..

Εχεικατιβ θεματακια με τη δουλεια..αλλα ΟΠΚ..Καρολ ειναι αυτη...δε τη φοβαμαι

Εμεις ειμαστε καλα..καναμε το μεγαλο μπλουμ του Ιωαννη μας..ολα πηγαν ας ταλεμε καλα..εκτος απο τον καιρο που μαςπαγωσε..και τον Φωτογραφο οβ οποιος καταταλαιπωρησε τον μικρο μας..

στο τραπεζι ο αδελφος μου εκανε προταση στην κοπελα του- μα τι χαζος..μπροσταβ σεολομας το σοι...παλη καλαπου δεχτηκε.... :lol::lol::lol:

Ταφιλια μου σεολες σας..μαμαδες..μωρακια..και κοιλιτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ :D

ΧΡΥΣΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟ ΣΟΥ, ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ!

ΠΡΟΦΑΝΩΣ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΣΟΥ ΘΑ ΗΤΑΝ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΓΙΑ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ, ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ.... :?:?:?:?:lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεεεεεεεεερα!!!!!!!

Δε σας ξεχασα τοσες μερες.. απλα εχουμε ..ή μαλλον ειχαμε οικογενειακως την τουαλετα παραμασχαλα.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Μας θερισε η ατιμη γαστρεντεριτιδα.. οχι τιποτα αλλο.. αλλα μη χασουμε και τα.... Παχη μας τα καλλη μας... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χρυσουλα να σας ζησει ο μικρος Γιαννακης.. Καλοφωτισμενος και γερος να ειναι μια ζωη..

Οσο για τον αδερφο σου.... ΟΥΑΟΥ!! Θελει γερα "κοτσια" να κανεις κατι τετοιο... ;)

Φανταζομαι θα ειχε πιει και κανα ποτηρακι παραπανω ε? :lol::lol::lol:

Αντε να το παρει το κοριτσι...!! :D:D:D:D

Στελλιτσα...ελα.... μη χτυπας το κεφαλι σου στο τοιχο.. :lol::lol::lol::lol: Βρες χρονο ΠΑΛΙ και γραψε μας τα νεα σας!!

Γελας ε με τα καμωματα της Αναστασιας? Εγω γινομαι καπως ετσι... :twisted::twisted::twisted: Αλλα μετα... :lol::lol::lol::lol::lol::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: (μονη μου)..!!!!

Ζαιρα τι καλαααα... Τι ωραια που "στρωνουν" τα πραγματα σιγα σιγα με τη συμπεριφορα του Στρατη προς τον μικρο.. Ετσι ευχομαι να συνεχισουν.. Να εισαι κι εσυ πιο ηρεμη.

Sorry που θα ρωτησω κατι "ακυρο" αλλα ποτε θα γινουν οι βαφτισεις των παιδιων? :oops::oops:

Στεφανια μουυυυυυυ...... Καλα αποτελεσματα αυριο κουκλαρα μου.....!!! :D

Καλα ε! ποτε εφτασες 3 μηνων? Ουαουυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!! :D:D:D:D:D

Ολα να πανε καλαααα!!! Θα ερθει και η μικρη μαζι να δει το αδερφακι στην κοιλιτσα?

Κατερινακι μου τι κανετε? Σαραντισες κοριτσαρα μου?

Μιλησες καθολου με την Ιφι? Τι κανουν?

Ο Παναγιωτης πως ειναι με την μικρη?

Περιμενουμε νεα σας!!

Χαρουλα καλησπερα!!

Τι κανεις???? Η κοιλιτσα φουσκωνει?

Κοριτσαρες σας αφηνω.. παω επιτελους να κανω ενα βρωμοτσιγαρο στο μπαλκονι τωρα που η μικρη κοιμαται και που επιτελους μου εφυγε αυτη η απαισια αναγουλα απ' το στομαχι..

Α!! Μη νομιζει καμια οτι "γκαστρωθηκα".. :o (Ζαιρα.. γκουχου-γκουχου).. :lol::lol: Περιοδο εχω... :lol::lol::lol::lol:

Καλο απογευμα σε ολες!!

Φιλια πολλαααα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα εδω ειμαι κ εγω καλε,δεν τους παρατησα να φυγω,οχι ακομη.... #-o

Φανουλα οχι δε σαραντησα ακομη τη πεμπτη,αφου καθομαι,μεσα ετσι κ αλιως ειπα να παρω ολοκληρο σαραντισμο....περαστικα σας για την γαστρεντεριτιδα,οπως ξαναεγραψα,εμεις την περασαμε μολις βγηακα απο το νοσοκομειο,κ καταλαβενω τι ζορι ειναι... :( με την Ιφι οχι δε μιλησαμε καθολου,καποια στιγμη θα την παρω τηλ.... ;)

Χρυσα καλοφωτισμενος ο μικρος Ιωαννης,αληθεια θα τον φωναζετε ετσι η το κλασσικο Γιαννης; :|

Στεφανια καλα αποτελεσματα να εχεις,κοπελα μου...... :)

Ζαιρα η αληθεια ειναι πως ο μικρος το εχει παρει αποφαση,αν κ δεν ασχολειται πολυ με τη μικρη,καπου,καπου την πλησιαζει,αλλα για λιγο... :)

τωρα τα νεα μας,το χω ξαναπει η μικρη σαν μωρο αλλο παιδι καμια σχεση με το Παναγιωτη,κοιμαται απο τις 12 το βραδυ μεχρι της 12 το μεσημερι με διαλειματα ,μαμ,κακα,κ μετα ξεκιναει το παρτυ,θελει αγκαλιες,οχι ξυπνια στο καλαθι της,φτυνει την πιπιλα,κ αντε να της τη δωσουμε,κ παλι απο την αρχη,κοιμαται κανα 15 λεπτα κ τσουπ παλι τα ιδια,το βραδυ αφου ειναι αλαγμενη κ ταισμενη θελει αγκαλια κ μας πιανουν μεσανυχτα μεχρι να κοιμηθει,για παραδειγμα λεω χθες θα της κραταω την πιπιλα με το χερι ωσπου να την παρει ο υπνος,ενω εγω ειχα πιαστειμε το που πηρα το χερι ξυπνια,η κυρια κ τα ματια ορθανοιχτα,εεεε μετα την ανελαβε ο μπαμπας της,τα λενε καθε βραδυ οι δυο τους κ την εφερε παλι γυρω στα μεσανυχτα..... i-)

χθες ξεστολισα επιτελους το σπιτι κ το βραδυ δεν ηξερα κατα που να κανω μετα απο τοσο καιρο καταλαβα λιγη κουραση,πριν λιγο σιδερωσα τα ρουχα μας κ τωρα βρηκα χρονο να μπω να δω τι κανετε......σας σκεφτομαι,δε σας ξεχνω,κ οποτε εχω ευκαιρια θα μπαινω μακια πολλα σε ολες... :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουλιτσες μου....

Προσπαθησα να διαβασω οσα νεα σαας μπορεσα.....

Καταρχας Φανουλα πολυχρονη για την γιορτη σου κ να χαιρεσαι οσους αγαπας......Περαστικα με την ατιμη γαστρεντεριτιδα.....απ οτι καταλαβα μονο εμεις λιτωσαμε προς το παρον!!!!

Χρυσα, να σας Ζησει Ο νεοφωτιστος,τελειο ονομα,οχι επειδη ειναι του αντρα μου αλλα ανεκαθεν το λατρευα.....

Κατερινακι, σου κανει κολπα η μικρη με τον υπνο ε;μην στενοχωριεσαι θα στρωσει,αντε σαραντισες σχεδον πωπω πως περναν οι μερες.....

Στεφανια μου, με το καλο αυριο τα ρατεβου σου κ περιμενουμε νεα σου...εγω εχω ραντεβου την <τριτη στις 17,τωρα ειμαι στην 10η εβδομαδα σχεδον..Απο εγκυμοσυνη κ γω μια χαρα τπτ προβληματα,αν εξαιρεσεις την ατελειωτη ορεξη που εχω να τρωωω συνεχεια...Τι θα κανω απισευτω χαλι δεν μπορω να κρατηθω βρε κοριτσια...

Εν τω μεταξυ παρατηρησα οτι εχω ταση να τρωω ξινα οπως ξινα φρουτα, μαρμελαδες λετε να χει καμια σχεση με το φύλο;;;

Οσο για την γκρινια κ μεις περναμε μια πολυυυυυυυυυυ δυσκολη φαση που ελπιζω να μην παει πολυ γιατι θα τρελαθω,εχει γινει πολυ αντιδραστικος κ δεν ξερω πως να του φερθω.Πιστευω πως το κοψιμο της πιπιλας επαιξε μεγαλο ρολο γιατι δυσκολευεται να χαλαρωσει κ να ηρεμησει.

Μολις γυρνα απ τον παιδικο αντι να ηρεμει τον πιανει απιστευτη τρελλα κ γκρινια κ αυτο συνεχιζεται μεχρι τον βραδινο υπνο...

επισης, με δυσσκολια τον ντυνω καθε φορα ΄κ με κλαματα τον κανουμε μπανιο;;;

Ξερει καμια να μου πει τι ειναι ολα αυτα;;;δεν μπορω να βρω λυση ουτε με το ηρεμο ουτε με το αγριο...

πολυ σας κουρασα............καλο βρααδυ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ, ΑΝΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΑΤΕ ΚΟΡΕΣ ΣΑΝ ΤΑ ΣΑΛΙΓΚΑΡΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗ ΒΡΟΧΗ :lol::lol::lol::lol: ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΒΡΕ :x:x:x:x

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΛΕΩ "ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΤΟ ΞΥΠΝΗΤΗΡΙ ΑΚΟΜΑ?" (ΞΥΠΝΑΩ ΣΤΙΣ 6:00) ΤΕΛΙΚΑ Η ΩΡΑ ΗΤΑΝ 4:00 :shock: ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ.

ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΠΟΛΥ, ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΩΛΟΟΝΕΙΡΟ ΠΡΟΧΘΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ, ΚΑΙ ΑΦΗΣΤΕ...

ΔΩΡΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΩΡΑΙΑ :lol: ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ ΓΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ, ΑΣΕ, ΤΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ, ΜΑΛΛΟΝ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΤΩΝ ΔΥΟ ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΝΑΙ, ΚΑΙ ΓΩ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΓΙΝΟΜΑΙ ΘΗΡΙΑ ΜΕ ΤΑ ΚΑΜΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΔΙΚΙΑΣ ΜΟΥ :evil:

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ, ΕΓΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΝΟΜΑΙ ΑΛΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΛΛΕΙΨΗ ΥΠΝΟΥ, ΤΣΙΡΙΖΩ ΣΑΝ ΥΣΤΕΡΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΝΩ :oops:

ΦΑΝΟΥΛΑ ΕΛΠΙΖΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΑΤΕ ΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ :lol::lol::lol: ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ :YMHUG: ΤΙ ΤΡΙΩΝ ΜΗΝΩΝ ΚΑΛΕ, ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΗΝΑ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΕΛΟΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ!

ΣΤΕΛΛΑ ΑΝΤΕ ΜΗ ΒΑΡΙΕΣΑΙ i-) ΓΡΑΨΕ ΜΑΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαρηηηηηηηηηηη Στεφανια........... Ξερω εγω τι σου λεω... 3 μηνων εισαι........ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

11 εχει ο μηνακος σημερα!!! ;);););););)

Ξερω εγω........!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χεσε τα ονειρα και πανε γιατρο να απολαυσεις εξεταση σποριου...!! :D:D:D:D:D

Να πανε οοοολα καλα ευχομαι... να δεις το γοργονακι να κολυμπαει και να πλανταξεις στο κλαμα!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol:

Δωρουλα.. ειπες κατι για αντιδραστικοτητα ??????? :lol::lol:

Σωπα καλε..... :lol::lol::lol::lol:

Η ηλικια "φταιει"... και το πολυ το "νταχτιρντι"...

Η Αναστ. ας πουμε χθες σε γενικες γραμμες ηταν πολυ καλη..

Σημερα μπορει να με κανει να βγαλω καπνους...

Αλλα βρηκα αλλη μεθοδο να την κανω να "ακουει" εστω και τα μισα απ' αυτα που λεω..

Την αρπαζω απ' το χερι.. μπαινουμε στο δωματιο, της λεω "θα κοιτας την μαμα στα ματια οταν μιλαει" και δε θα ρωτας τιποτα μεχρι να σου πω εγω..

Ακουυυυυει.. ακουυυυυυει... μετα αρχιζει τα "γκικ-μικ"... συνεχιζω να λεω....Ησυχαζει καπως και μετα παλι τα ιδια..Οι φωνες δεν πιανουν παντως..Και εδω που τα λεμε.. αμαρτια απ' το θεο να ουρλιαζω μπροστα σε ενα 2,5 χρονο παιδι λες και ειναι εγκληματιας...

Φαση ειναι και θα περασει..ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!!

Κατερινακι μου... σωστα... που να πας με τετοια κρυο με ενα μικρακι 40 ημερων...

Εγω η....... "παραδοσιακη" γυναικα... εκατσα μεσα απο 3 Ιουλιου μεχρι 11 Αυγουστου... :evil::evil::evil:

Μα γιατι το εκανα?? :o:o Νταλα ο ηλιος κι εγω μεεεεεεσα! :shock:

Τελος παντων..... Καλο σαραντισμο αυριο!!! Φιλια στα παιδακια σου!!

Καλε ........... ΚΑΛΗΜΕΕΕΕΕΕΕΡΑ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπονζουουουρ!!!

Σα τα χιονια :D !!Και σα τα σαλιγκαρια που λεει και η Στεφανια :lol: !!!

Τι μου κανετε??Εμεις καλα!!Χιονονερο ριχνει εδω...ειχα να κανω ενα σωρο δουλειες εξω,να παω κ στη μαμα της φιλης μου ..κ με τον καιρο τα ανεβαλα ολα..πολυ ξενερωσα :roll: !!

Τεσπα!!Κατα τ'αλλα καλα!

Θελω να παω για σκι :D:D:D !!!!Λεμε μηπως παμε μια απο τις επομενες Κυριακες...να ευχαριστηθηω σαβουρωμα :lol::lol::lol::lol: !!!!

Στεφανια πουλακι μου ουτε ο γαλατας δε σηκωνεται στις 4!!Απαπα,που λεει και η Αφροδιτουλα μου!!

Αχ ρε γμτ κ εγω γινομαι πολυ στριμμενη αμα ειμαι αυπνη :?:( ...δε τη πολυπαλευω την αυπνια κ ισως φταιει το οτι δε την εχω συνηθισει κ γι'αυτο νευριαζω με τον εαυτο μου...λεω τοσες μανουλες που ξενυχτανε καθε μερα κ εγω γκρινιαζω αμα δε κοιμηθω ενα βραδυ...γαιδουρα :oops::oops::oops: !!!

Good luck για το απογευμα!!!!Αχ να μπεις να μας πεις!!

Xρυσουλινι μου καλοφωτιστος κ πολυχρονος ο μικρος Γιαννης :):):) !!!Γερο κ τυχερο να ειναι το αγορακι σου!!

Καλα τι να πω για τον αδερφο σου :shock: !!!Απαπα,χαρας το κουραγιο του!!!Εγω θα ντρεπομουν πολυ να μου εκανε την προταση μπροστα σε ολο τον κοσμο κ να με κοιταγαν καλα καλα!!Ας ηθελε ας ελεγε οχι :lol::lol::lol: !!!

Αληθεια πως σας καναν προταση τα αγορια σας??

Εμενα ηταν πρωι Πρωτοχρονιας..διασκεδασαμε μαζι το βραδυ στην αλλαγη κ κοιμηθηκα σπιτι του κ μου το ειπε στο κρεβατι μολις ειχαμε ξυπνησει :x !!!Δαχτυλιδια κ τετοια δεν ειχε...αυτα αργοτερα,εγω διαλεξα :mrgreen:;) !!

Φανουλι!!!Μα ειναι να μη γελαω με την κορη σου :lol: ??!!Δεν υπαρχει!!!Ολα αυτα τα σκηνικα πρεπει καπου να τα γραφεις να της τα διηγησε οταν μεγαλωσει!!!!

Πακετο ρε συ η γαστρεντεριτιδα :?:? !!!Κυκλοφρει πολυ τελευταια ε?Μια φορα μονο εχω παθει πριν πολλα χρονια...

Αχ κ εμενα το τελευταιο διαστημα δε καθεται πια να με ακουσει με κανεναν τροπο ουτε για 1 δευτερολεπτο!!!!!!!!!!!!!!!!

Πολυ αντιδραση λεμε...

Κατερινακι μου,τι κανεις γλυκια μανουλα?Τι καλη που ειναι η μικρουλα σου μωρε :) !!Και ο Παναγιωτης μια χαρα τα παει ;) !!!

Να σας πω να γελασετε...περιπου δηλαδη...ξερω περιπτωση που η μεγαλη αδερφη(3-4χρ) εβαλε τη μικρη(κατι μηνων) στο φουρνο :o:o:o:o:o !!!!!!!Κλειστος βεβαια,παλι καλα!!

Τα κοριτσια βεβαια τωρα ειναι ολοκληρες κοπελες(η μεγαλη 19) κ πολυ αγαπημενες αλλα μικρες πολυ η ζηλια...

Κ γω ξεστολισα προχθες...του χρονου παλι!

Κ φυσικα μονη μου τα πα μονη μου τ'ακουσα κ φερτος...καθως μονη μου στολισα μονη μου ξεστολισα,μονη μου συμμαζεψα X( !!

Δωρουλα μου του Αγ.Αντωνιου εχεις ραντεβου...ολα τελεια να ειναι :)

Αχυπομονη με το αγορι σου...τι αλλο να πω δε ξερω πραγματικα!Κουραγιο κ υπομονη!!Ειναι οντως η ηλικια!!Ολα τα παιδια στην ιδια φαση ειναι κ τα ιδια κανουν πανω κατω!Παρε παραδειγμα μονο απο τα δικα μας εδω...

Οσο για την πιπιλα κανε υπομονη κ θα στρωσει!Μια χαρα τα καραφερατε ;)

Εμεις καλα ,τα ιδια παω κατω..που κ που εχουμε κ μια ηρεμη μερα για να μη βαριομαστε :lol: !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΨΑΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ :D

ΧΘΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ, ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΓΕΛΑΣΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟ ΣΠΟΡΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΠΕΡΑ ΔΩΘΕ ΠΕΡΑ ΔΩΘΕ, ΣΑΝ ΨΑΡΑΚΙ ΠΟΥ ΚΟΛΥΜΠΑΕΙ, ΖΩΗΡΟ ΖΩΗΡΟ.

ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΕ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ :roll: Μ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΝΑΙ Η ΩΡΑΙΟΤΕΡΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ, ΝΑΙ ΑΜΕ, ΜΕΣ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΞΕΤΑΣΗ :evil: ΑΠ ΤΗΝ ΑΛΛΗ, Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΙΣ ΑΓΑΠΕΣ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΑΝΕΚΤΙΚΟΣ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΕ ΑΡΑΙΑ ΚΑΙ ΠΟΥ. ΧΘΕΣ ΤΟΥ ΕΙΠΑ "ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ, ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΙΜΩΣ ΕΓΚΥΟΣ!" :lol::lol::lol:

ΦΑΝΗ ΦΑΓΩΘΗΚΕΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΜΗΝΑ :o ΑΦΟΥ ΚΑΛΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΧΑ ΣΤΙΣ 20 ΟΚΤΩΒΡΗ, ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΜΗΝΑ ΚΛΕΙΝΩ ΚΑΘΕ 30 ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ. ΑΡΑ, ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΔΥΟΜΙΣΗ ΜΗΝΩΝ! ΠΕΙΤΕ ΚΑΛΕ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΕΣ, ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΛΕΩ? :roll:

ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΕΜΕΝΑ Η ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΑΜΟΥ ΕΓΙΝΕ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΑ, ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑΜΕ ΜΑΘΕΙ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ(ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΕ ΠΟΙΟΣ ΤΥΛΙΞΕ ΠΟΙΟΝ :lol::lol::lol: ). ΜΕ ΑΝΕΒΑΣΕ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΜΑΣ ΟΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΘΕΑ ΤΗ ΔΥΣΗ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΙ Ω, ΤΙ ΕΚΠΛΗΞΗ (ΚΑΛΑ, ΕΓΩ ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝ :lol::lol: ) ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στεφανια....... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: ...............!!

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Μαρηηηηηηηη...... Το τικερακι σου απο κατω 13 εβδομ. λεει.... Τι φταιω εγω??

8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ειμαι ξανθια το ξερεις... Αλλα κι εσυ δεν πας πισω......... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Μπραααααααααβο για το ψαρακι σου......!!

Ολα ειναι καλα.....!! ΤΕΛΕΙΑ!!!

Ξεαγχωσου οσο μπορεις κουκλαρα και απολαυσε την εγκυμοσυνη σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλο μεσημερι τι κανετε κοριτσαρες; :D εμεις μια χαρα το απογευμα παω εκκλησια για σαραντισμο...

Φανη ειδες τι γαιδουρα που ειμαι..ξεχασα να σου πω χρονια πολλα... :o σορυ κοριτσαρα μου...καλα κ στο μεγαλο κ εγω αν κ ηταν καλοκαιρι παλι ολοκληρο σαραντισμο ειχα παρει,οταν δεν εχεις βοηθεια περναει γρηγορα η μερα,κ αν σου λειπει κ υπνος που λεγαμε δε σε νοιαζει αν θα βγεις η οχι... ;)

Στεφανια μια χαρα ολα μπραβο φυλο θα δειτε την επομενη φορα μαλον... :) κ εγω τα ιδια παθενα μεχρι να παμε στο γιατρο να μου πει ολα οκ ημουν μεσα στο ανχος,οταν φευγαμε απο εκει πετουσα.... :D

Στελλα ναι σε γενικες γραμες καλη η κοπελαρα μου...αλλα οπως ειπες κ εσυ δεν ειχα παιδι που να με ξημερωνει τα βραδυα,κ τωρα που αυτη ειναι ζορικη με το βραδυνο υπνο,ζοριζομαι κ εγω.... ;):D

Δωρα αυτο με τον παιδικο το ειχε παθει κ ο δικος μου αν κ πηγε λιγο καιρο,γυρνουσε απο εκει κ αντι να ειναι ψοφιος για υπνο,αυτος ειχε μια ενταση,μια τρελλα κ εκανε το σπιτι πανυγηρι,μου λεγανε γνωστες πως κουραζονται εκει κ κοιμουνται μετα κ ελεγα,ποια παιδακια ειναι αυτα; παντως οπως θα διαβαζεις ολες τα ιδια περναμε,ελπιζω μετα τα 3 να μην πω 4 να στρωσουν..... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στεφανια....... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: ...............!!

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Μαρηηηηηηηη...... Το τικερακι σου απο κατω 13 εβδομ. λεει.... Τι φταιω εγω??

8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ειμαι ξανθια το ξερεις... Αλλα κι εσυ δεν πας πισω......... :mrgreen::mrgreen:

=))=))=))=))=)):lol::lol::lol::lol:

Αχ σε καλο σας!!!! :lol::lol::lol:

Βρε Στεφανια!!Βρε Στεφανια :lol::lol: !!!!

Congratulations για το ψαρακι σας :x:x !!!!

Ουτε κ εγω ξερω πως υπολογιζονται οι βδομαδες :roll: ...παντα μπερδευομουν...

Εγω ελεγα..ξερω την ημερομηνια συλληψης(15 Οκτωβρη ;;) !!!!)κ ετσι υπολογιζα μονη μου...μεχρι 15 Ιουλιου θα εχω γεννησει :lol::lol::lol::lol:

Το λουλουδακι μου βλεπει Τομ κ Τζερυ κ φωναζει στο γατο..."Εεεεεεεεεεεεεε Τοοοοοοοοοοοομ βακείες(βλακειες)κανεις!!!!!!" :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Η Ιφ που ειναι?Εχασα τιποτα?

Νινινα μου,Χρυσουλινι,Δωρουλα,Ζαιρα κ οι υπολοιπες φιλια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1ος μήνας: 1η-4η εβδομάδα ή 1η-6η εβδομάδα

2ος μήνας: 5η-8η εβδομάδα ή 6η-10η εβδομάδα

3ος μήνας: 9η-13η εβδομάδα ή 10η-13η εβδομάδα

4ος μήνας: 14η-17η εβδομάδα ή 13η-17η εβδομάδα

5ος μήνας: 18η-22η εβδομάδα ή 17η-21η εβδομάδα

6ος μήνας: 23η-27η εβδομάδα ή 21η-26η εβδομάδα

7ος μήνας: 28η-31η εβδομάδα ή 26η-30η εβδομάδα

8ος μήνας: 32η-35η εβδομάδα ή 30η-35η εβδομάδα

9ος μήνας: 36η-40η εβδομάδα ή 35η-40 εβδομάδα

Στεφανια "φορ γιου"....... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Στελλα... εγω με συλληψη 11 Οκτωβρη (στανταρ!) γεννησα 3 Ιουλιου..

Η Αφροδιτη ποτε ειναι?

Κοιτα κοιτα τι καθομαστε και σκαλιζουμε τωρα οι "αγκαστρωτες"..

Το "πως" "που" και "ποτε"... αντι να βαλουμε μπρος για νεα σπορακια..... :roll::roll::roll::roll::roll::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Κατερινακι μου.. ελα καλε...δεν πειραζει.. εχεις τοοοοοσα στο κεφαλι σου.. ποιον να πρωτοθυμηθεις να κανεις χρονια πολλα κτλ κτλ κτλ..

Οπως και να χει σε ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩ παρααα πολυ!!

Το καμαρι μου κοιμηθηκε στις 10 νταν! :o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock:

Μετα απο κλαμα, μυξα, βηχα, γκρινια...επεσε ξερη ...... ΤΙ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΠΡΑΓΜΑ!! :shock::shock:

Πυρετο δεν εχει παντως... Ελπιζω να μη ξυπνησει σε κανα 2ωρο...... :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ: ΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟ :evil: !

ΤΟ ΞΑΝΑΒΑΛΑ ΠΑΛΙ, ΤΩΡΑ ΓΡΑΦΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ 12 ΕΒΔΟΜΑΔΑ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 11Η. ΑΠΑΞΙΩ... :lol::lol::lol:

ΚΥΡΑ ΦΑΝΗ ΘΕΝΚ ΓΙΟΥ :lol: ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΠΙΜΕΝΩ ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΕΙΜΑΙ ΔΥΟΜΙΣΗ ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΠΩ ΣΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ. ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ(ΔΕ ΜΠΑ ΝΑ ΧΕΙ ΦΤΑΣΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΑΠΕΝΑΝΤΙ :lol::lol::lol: ) ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ, ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΜΑΘΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΠΟΛΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ :evil::evil::evil:

ΚΑΛΕ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΑΤΕ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΩΣ ΣΑΣ ΚΑΝΑΝ ΠΡΟΤΑΣΗ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΣΑΣ! ΑΝΤΕ ΜΗΠΩΣ ΠΑΡΩ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΑΠΑΙΤΗΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΠΡΟΤΑΣΗ :lol::lol::lol::lol:

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ? ;) ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΥΧΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΡΑΝΤΑΗΜΕΡΟ :oops: , ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΤΣΟΥΠΡΑ ΣΟΥ :x

ΕΓΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΘΙΜΑ ΔΕΝ ΤΑ ΠΟΛΥΔΕΧΟΜΑΙ :oops: ΣΤΗΝ ΑΝΝΑ ΕΚΑΤΣΑ ΜΕΣΑ 2-3 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΞΩ, ΤΑ ΧΑ ΠΑΙΞΕΙ! :? ΚΑΙ ΤΙ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ? ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ, ΑΠΟΛΑΥΣΑ ΛΟΥΣΙΜΑΤΑΚΙ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοπελες μου...πριν λιγο γυρισαμε,απο τη μανα μου πηγαμε τη πρωτη μας βολτα στη γιαγια.... :):)

Στεφανια δεν ευχονται τιποτε ιδιαιτερο,κατι παρομοιο με τη δικη σου ευχη..... :) τωρα πως την παλευω; οταν ειναι ο αντρας μου αναλαμβανει το μεγαλο κ το μικρο εγω,οπως ομως ξαναεγραψα η μικρη μαλον περναει κολικους κ τα βραδυα μας μεχρι να κοιμηθει ειναι λιγο δυσκολα..... ;)

για την προταση γαμου,θα βγεναμε για φαγητο,περνοντας απο ενα ανθωπολειο μου πηρε λουλουδια που τα διαλεξα εγω :lol: κ στο τραπεζι πανω εκατσε κ η προταση...... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παει...... θα το κλεισουμε το μαγαζι........ :o:o:o:o:o:o:o

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Που χαθηκετε οοοοοοοολες βρε σουρτουκες???????????

Ντροπη σας.. :P Μπαινω ξαναμπαινω.. κανενα σημειο ζωης απο καμια σας...... :evil::lol:

Αυριο πρωι πρωι ... Τσουυυυυυυυυυυπ θα περασετε ολες για καλημερααα!!!!!!

Τι κανετε?

Εμεις ψιλο-κακα...

Η Αναστ. δεν ξερω τι εχει παθει... :?:?

Ειναι υπερκινητικη, κλαιει οσες ωρες μενει ξυπνια, δεν τρωει, κανει ζημιες που δεν εκανε βρεφακι, και οταν την ρωταω τι εχει μου λεει οτι ποναει το δοντι της... :(:(:(:(

2 μερες μαζευω τα νευρα μου.. καταπινω.. φουσκωνω-ξεφουσκωνω, αλλα ακομη δεν φωναξα..

Χθες κοιμηθηκα 4 τα ξημερωματα.. δεν εκλειναν τα ματια μου, η καρδια μου χτυπυσε τοοοσο γρηγορα, αρρυθμια στο φουλ.. δεν μπορουσα να ηρεμισω με τιποτα...

Σημερα να δω τι βραδυ μας περιμενει παλι...

Ουφ!

Και πιο πολυ με ολα τσιτωσα με την ξαδερφη μου που πηρα να της πω τον "πονο" μου...

"Βαλτην τιμωρια κλειδωμενη στο δωματιο να δεις.. πουλακι θα βγει"..... :evil::evil::evil:

Κι' οταν της απαντησα "δε λειτουργω ετσι.. το ξερεις"..

Ε! Μου λεει "ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ ΤΟΤΕ"... :twisted:

Τι επαθε βρε κοριτσια?

Τοση τρελα απο τα δοντια?

Την λυπαμαι... :(:(:(:(:(

Σας πρηζω.... Φτανει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΡΝΑΩ ΝΑ ΠΩ ΜΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΦΑΝΟΥΛΑ :lol::lol::lol::lol:

ΠΗΖΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΘΑ ΜΠΩ ΑΥΡΙΟ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΠΑΛΙ, ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλο απογευμα Φανουλα παραπονιαρα εδω ειμαστε αλλα δεν προλαβενουμε,αυτο με την γκρινια το χουμε κ εμεις αφηστε που πηρε ενα χουι ορθιος απο τις 6 καθε μερα.... :) κ να θελει να πεξει κιολας....σημερα 5 χαραματα τελειωσα με ταισμα της μπουμπους κ ωσπου να την ξαναπαρει ο υπνος,οχι της φευγει η πιπιλα,οχι θελει τα χερια εξω κ να μη βολευται μας επιασε 6 εε τοτε ξυπνησε κ ο μεγαλος...... :o τον ανελαβε ο αντρας μου ευτηχως κ κατα τις 8 ξανακοιμηθηκε.....αλλα πολυ ενεργεια ολη μερα δεν τον προλαβενουμε....... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλες μου ..

τι κανετε?χαθηκα και σημερα ειπα να πω ενα γεια ....

καλα μου ειστε?

εμεις καλα..ο μπεμπουλης μεγαλωνει και εχω αρχισει και τον νοιωθω... !!!!!!!!!!!!!:D:D:D τεελειοοοοο συναισθημα... :P:P:P:P

όσο για τις ορμονες εγω παλι μπορω να πω ότι ειμαι πιο ευεξαπτη...την περιοδο αυτη... :oops: κανει και διαφορα νουμερα το λυδιακι μου που με κανει πυραυλο..κουραζομαι και απο τη δουλεια..αλλα τι ν ακανω υπομονη...οταν δεν ακουει με τιποτα η παπενια..μπαινει τιμωρια και ηρεμει μετα..τρωει και καμμια ξυλια στον πωπο..δεν ειμαι υπερ αλλα καποιες φορες κοριτσια υπερβαινει κατα πολυ τα όρια..βεβαια ο" κακος" ειναι ο μπαμπας..εγω πιο πολυ της μιλαω εντονα,...

να ρωτησω κατι βρε κοριτσια? ειναι κολλημενες και εσας οι κορες με τους μπαμπουληδες τους? :roll::roll::(:( εμενα πλεον απο τοτε που βοηθαει ο αντωνης και την πλενει για ναμην την σηκωνω ολη την ωρα..θελει πλεον μονο τον μπαμπουλη να την αλλαξει ..μονο τον μπαμπουλη να την σηκωσει το απογευμα απο τον υπνο της..εγω στο παιχνιδι και αντε να την ταισω..απο την μι αμε πληγωνει απιστευτα :(:(:( αλλα απο την αλλη με τον μπεμπη δεν θα προλαβαινα να μουν αποκλειστικα για την ιδια...αλλα στεναχωριεμαι...

όσο για το πως ειμαι ..πηρα μωλε 6 κιλα η γουρουνιτσα...4 μονο το δεκεμβρη απο τ αγλυκα..αλλα οκ μου κοψε τη φόρα ο γιατρος και τ ακοψα γλυκα και αναψυκτικα...

σας φιλωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεραααααααα κουκλιτσες..παλι αργησα να μπω κ δεν ξερω τι να πρωτοδιβασω!!!!!!!!!!

Ο μικρος μου εχει ιωση,αυτην που τσιμπλιαζουν τα ματια εντονα..αφηστε κοριτσια δραμα,σημερα το πρωι ξυπνησε κ τα ματακια του δεν ανοιγαν με τπτ,νερο ζεστο τι χαμομηλι,ειχαν πρηστει κιολας τον λυπηθηκα πολυ εκλαιγα κ γω μαζι του.....μετα τον πηγαμε παιδιατρο τελικα ηταν ιωση ελπιζω να μην προχωρησει πολυ,ευτυχως εχει 2 μερες να κανει πυρετο....

Αυριο πρωι εχω ραντεβου στο γιατρο κ το νινακι...θα σας ενημερωσω για τα νεοττερα!!!

Στεφανια, με το καλο κ η αυχενικη μαλλον ειμαστε αρκετα κοντα εγω ειχα τελευτ περιοδο 5/11.

Φανουλα, ποοοοοοοοοοσο σε καταλαβαινω,μια απ τα ιδια περναμε δεν ξερω τι θα γινει αυτη η κατασταση,γκρινια ζημιες, υπερενταση κ νευρα που δεν μπορω να τα εξηγησω,αν κ οπως ειπα η πιπιλα μας εκανε μεγαλη ζημια νομιζω,ο αντραας μου επιμενει να την ξαναδωσουμε κ διαφωνουμε πολυ..δεν ξερω τι θα κανω...

Καρολ, καλως ηρθες...χαθηκες...μια χαρα ο μπεμπακος μεγαλωνει ε;

ΚΑτερινακι, υπομονη αν αρχισαν οι κολικοι σιγουρα θα χρειαστεις μπολικη.....

Στελλιτσα, πολλα φιλια....

Καλο βραδυ..............σε ολες!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα Καρολινακι μου χαρηκα πολυ που διαβασα νεα σου.....σε σκεφτομουν πολυ συχνα :x

αυτο με το μπαμπα το εχει παθει κ ο δικος μου που ειναι αγορι βλεπουν πως εμεις δεν μπορουμε να κανουμε τις αγκαλιες κ τα παιχνιδια οπως πριν κ γι'αυτο δειχνουν αδυναμια εκει,ασε που ο δικος μου κ αγνωστη γυναικα να εβλεπε πηγενε γι'αγκαλια γιατι,εγω δεν μπορουσα.....κ απο νευρα κ γκρινια ααα εχουμε μπολικη.... ;) να σου πω αυτο με τα κιλα κ μενα πολλα μου φαινονται εχεις ακομη αρκετο καιρο κ μη ξεχνας στο τελος μπενουν κ πιο ευκολα κ πιο πολλα ;)

Δωρα μου σορυ που θα παρεμβω αλλα κ εγω ειμαι της αποψης να μην την ξαναδωσεις :| ετσι κ ο δικος μου πηγε πηρε αλλη μηπως κ την παρει αλλα ευτηχως οχι,κ αν εχει κ περασει πανω απο μια εβδομαδα

που την κοψατε το βρησκω λαθος...... :|

οι υπολοιπες τι κανετε; μακια πολλα καλο πρωινο :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ απο εμενα σαν τα χιονια και τα κρυα που εχουμε με -14 κ βαλε ειμαστε...σας διαβαζω απο τοκινητο αλλα δεν μπορω να συνδεθω δεν ξερω γιατι για να σας γραψω...

χαιρομαι που ειστε καλα εγω αυτο με την υπερενταση το περασα το καλοκαιρι δυσκολα...

απλα μετα την ιωση που περασε ομικρος ειχαμε μια γκρινια για μια βδομαδα γκρινιαζε ολο τσιριζε ενω δεν το εκανε εδιωχνε παιδακια ξαδερφακια ανεξηγητα πραγματα αλλα πλεον εστρωσε φταει κ η αλλαγη περιβαλλοντος λιγο με ζοριζει στον υπνο οχι με εμενα να κοιμηθει οχι με τον παππου ξανα με εμενα μετα μαλωνω κ ολα καλα...ημικρη μου συνεχιζει ακομα να με ξυπναει αλλα ξυπναει για πιπιλα κ κοιμαται μπορει να μεξυπνησει 2 φορες μπορει και 10 σαν μεσο ωρο εχουμε 6-8 φορες τι ναπω υπομονη...με ζοριζει για το φαγητο τη φρουτοκρεμα την τρωμε τη φαριν λακτε ετσι κ ετσι κ τη χορτοσουπα ουτε μιση κουταλια μια βδομαδα κλαμματα και ουτε μια κουταλια.σημερα που ρωτησα τη παιδιατρο της εκανα με κοτοπουλο και επιτελους φαγαμε 7-8 κουταλακια σχετικα ευκολα...

αλλο περασαμε μια δυσκολη φαση τη κυριακη πηγαμε να φαμε στη γιαγια μου προγιαγια του κω/νου με λιγα λογια και παθαμε οικογενειακως τροφικη δηληττηριαση δεν ξερω τι εφταιγε αλλα τα ειδα απο τις 6,30 μεχριτις 11 εκανα εμετο ταυτοχρονα τη ιδια στιγμη επιασε τον κωνστ/νο και μετα απο μιση ωρα τον μπαμπα να ειμαι εγω στη τουαλετα να ξερναω ο μπαμπας μου κ ο κων/νος στους 2 νεροχυτες της κουζινας και εναλλαξ...κατα τις 8 ηρεμησε το πουλακι μου κ εγω με τιςλιγε δυναμεις πηγα στο κεντρο υγειας μου κανα 2 ενεσεις να συνελθω λιγο μετα πηγα τον γιομου στο νοσοκομειο μιας κ στο κεντρο υγειας δεν εξεταζουν παιδακια ευτυχως αμεσως συνηλθε το βραδυ ετρωγε ζητουσε γαλα...εγω κατα τις 11 ξανα πηγα στο νοσοκομειο μιας και δεν ηρεμησα απο τις ενεσεις...μετα τις 4 τα ξημερωματα ηρεμησα ξερασα και στις 3,30(ειχα σηκωθει να βγαλω το γαλαμιας κ δεν εκανε να την θηλασω λογο των ενεσεων)κ ετσι ξημερωσα κ ηερμησα...αχ κοριτσια μονο που το σκεφτομαι ουτε στο χειροτερο εχθρο....ευτυχως περασε και πλεον ειμαστε ολοι καλα κ τα στομαχια μας....θα επιστρεχω σπιτι πρωτα ο θεος κατα τις 12-14 φλεβαρη αν μπορεσω θα ξαναμπω να γραψω τα νεα μου ελπιζω ναειναι ηρεμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑ!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ? ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΤΡΕΛΗ ΒΑΡΕΜΑΡΑ i-)i-)i-) ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ :roll:

ΙΦΙ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ, ΦΟΒΕΡΗ Η ΤΡΟΦΙΚΗ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΗ, ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΤΩΡΑ! ΧΑΡΑ ΣΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΣΟ ΚΡΥΟ, ΕΔΩ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ 1 ΒΑΘΜΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ!!!

ΔΩΡΑ ΚΑΙ ΓΩ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΔΩΣΕΙΣ ΠΙΠΙΛΑ, ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ, ΔΕΝ ΤΗ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ!

ΚΑΡΟΛ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΣΑΣ, ΑΛΗΘΕΙΑ, ΠΟΣΟ ΜΗΝΩΝ ΕΙΣΑΙ?(ΡΩΤΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΠΗΡΕΣ)

ΦΑΝΗ ΧΑΖΕΨΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΡΗΖΕΙΣ? :-p:-p:-p ΝΑΙ, ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΑ, ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ ΠΟΙΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΓΑΠΗΣ :lol::lol::lol: ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΑ ΜΑΜΑΔΙΣΤΙΚΑ ΜΑΣ ΧΡΥΣΗ ΜΟΥ!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΞΑΔΕΛΦΗ ΣΟΥ, ΜΗΝ ΤΗΣ ΚΑΚΙΩΝΕΙΣ, Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΣΚΟΠΙΑ. ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΧ ΤΟ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΣΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΧΑΖΟΜΑΡΑ. :?:?:?

ΕΓΩ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΤΑΞΙΕΣ ΤΗΣ ΤΗΝ ΑΠΕΙΛΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗ ΒΑΛΩ ΤΙΜΩΡΙΑ (Η ΟΠΟΙΑ ΤΙΜΩΡΙΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ? ΝΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΒΑΖΩ ΤΙΜΩΡΙΑ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΣΠΑΝΙΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΜΟΛΙΣ ΤΗΣ ΛΕΩ, "ΕΛΑ, ΠΑΜΕ ΤΙΜΩΡΙΑ" ΜΟΥ ΦΩΝΑΖΕΙ "ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΤΙΜΩΡΙΑ" ΚΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΗΡΕΜΕΙ. ΚΑΛΑ, ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ :evil::evil::lol::lol::lol::lol: )

ΑΧ ΜΩΡΕ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ, ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΔΟΝΤΙ, ΑΦΟΥ ΣΤΟ ΛΕΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ! ΥΠΟΜΟΝΗ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...