Μετάβαση σε περιεχόμενο

παιδάκια Μαϊου-Ιουνίου-Ιουλίου 2009+τα αδερφάκια τους Νο8!


Recommended Posts

καλημερα κ απο εμενα τι κανω καλα?τα μικρα καλα λιγο οτι δενκοιμαμαι καλα ας πουμε χθες η μικρη μου κοιμηθηκε 12 παρα αλλα μονη της το ειδαμε κ αυτο μετα απο πολυ καιρο την ξαπλωσα δεν ηθελε αγκαλια,οταν δεν θελει τενωνετε να μου φυγει απο τα χερια κ την εβαλα.αλλα απο τις 1,30 μεχρι τις 4,30 καθε τεταρτο σηκωνομουνα για πιπιλα μετα δεν ατεξα την πηρα διπλα μου την ταισα και κοιμηθηκε κ ξαναεφαγε κατα τις 7,30 κ ετσι κοιμηθηκα μερχι τις 9...αχ..υπομονη....

δωρα μου εγκυες ειστε 4 η καρολινα η χαρουλα η στεφανια κ εσυ....

χαρουλα μου μην αγχωνεσαι ολα καλα θα ειναι...οσο για το ησυχο κ εγω αυτπο ελεγα ενα ησυχο μωρο θελω κ να σου πω σε γνικες γραμμες ησυχη ειναι α΄λλα αυτη η γκρινια που εχει ειναι δραμα κ σκεφτομαι εσενα που μου ειπες ποσο καιρο εκανες να κοιμηθεις απο τα δοντια κ ειμαιαστα να παει...η καημενη δαγκωνει τα παντα χωνει τα παντα...το τζελ που τη βαζω δεν το θελει καθολου...

ντινα μου σημερα γιορτζει ο μεγαλος σου?χρονια πολλα να τον χαιρεσαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα..

Τι κανετε βρε κοριτσια?

Δεν καταφερα να σας γραψω χθες.. αλλα σας σκεφτομουν..

Ιφιγενεια... σκεψου τι περναμε με τα δοντια με την Αναστ. που τα βγαζει με πολυ δυσκολια η καημενη.. και εχουμε ακομη 8 να περιμενουμε.. :(:(:(... Ουφ... Κανενα παιδακι μη το περασει. :(

Εχω τρομερο πονοκεφαλο απο προχθες το βραδυ.. περιοδο ποταμι.. μαλλον κρυωσα με τις δουλειες.. και γενικα διαθεση χαλια..

Αλλα αυριο θα παμε για ψωνια στο cosmos!!!! :D:D:D:D

Και Παρασκευη Ονειρουπολη!!! :D:D:D:D

Ελπιζω να συνελθω!

Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.

ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΕΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ, ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΗΖΩΩΩΩΩΩΩΩ :evil::evil::evil:

ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ Ο ΣΤΡΑΤΗΣ? ΝΤΙΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΖΩΗΡΟΥΛΗ ΣΟΥ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουλιτσες.....πολυ κουραση σημερα ειχαμε παρεα στο σπιτι κ εγινε ψιλοχαμος....

ΧΑΡΟΥΛΑ, πως πηγε η αυχενικη;;οκ τωρα ξεκαθαρισα ποσες ειμαστε εγκυουλες, για την νεα ομαδα που λες δεν την πηρα ειδηση ακομη αλλλα θα την ανακαλυψω για να ρθω.....

φανουλα, περαστικα πολλα με τον πονοκεφαλο κ μενα οταν μ πιανει 3 μερες με πηγαινει....αλλα δεν μου απαντησες εκανες γλυκακια;;;;εγω χθες εκανα κουραμπιεδες αλλα τελιωσαν κ θα ξανακανω....

Χρυσα, πολλα περαστικουλια στον μικρο σου να ναι η τελευταια ιωση ευχομαι,αληθεια τον στελενεις παιδικο;

ΙΦΙ, καπως καλυτερα μου φαινεται η μικρη στον υπνο υπομονη κ παλι υπομονη το πιο πιθανο ειναι να τη ταλαιπωρουν τα δοντακια της,,,

Οι υπολοιπες που ειστε;;;;πολλα φιλιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας.....Ζαιρα χρονια πολλα για το στρατη δε τον ξεχασα απλα δε προλαβενα να μπω.... ;)

τα νεα μου η αναποδια μας συνεχιζεται σε ολο της το μεγαλειο....αλαξα πλυντηριο χθες πηρα καινουργιο,μιας κ το αλλο μ αφησε στα κρυα του λουτρου....κ καταλαβενετε τι γινοταν απο ρουχα,σιδερο ,κ.τ,λ.....κοριτσια μη με παρεξηγησετε αλλα το τελευταιο τριμηνο ολα στραβα μας πανε... :| αφου θ'αρχισω να μετραω μερες για τη νεα χρονια σα τους φανταρους τι να πω....

ο μικρος συνεχιζει τα ιδια εκει που κλαιει εκει γελαει......εγω ειναι καποιες ωρες που κλαινε κ τα δυο μαζι κ δε ξερω ποιο να κοιταξω..... :-o αλλα στο τελος βρισκω ακρη...... :):)

σας σκεφτομαι ολες εγκυουλες,κ δευτερομανουλες κ σας στελνω την αγαπη μου..... @};-:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

κατερινακη αμαν ρε παιδι μου...τι αναποδια και αυτη...

φανταζομαι ρουχο....

κουραγιο!!!!

Δωρουλα μου οχι το νινακι δεν παει παιδικο μονο ο Χριστοφορος..αλαλ ειναι το ιδιο καθως φερνει ιωσεις σπιτι...

τωρα ειναι σε φαση αγνοω την υπαρξη του μικρου αλλα πριν καμια βδομαδα ηταν σε φαση αγαπω το νινακι καργα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμενα τι μου κανετε?χαρουλα πως πηγε η αυχενικη για πες?

για φυλο δεν ρωταω ειναι νωρις...

για το θεμα του υπνου δεν λεω οτι σρτωνει γιατι οσες φορες το ειπα ξαναπισωγυρισαμε αλλα σε γενικες γραμμες ηταν καλη η μερα μας κ η νυχτα τι εννοω...ξυπνησε η μικρη μου 10,30 μετα φαγαμε τη κρεμα κατα τις 1 την εβελα κατω να παιξει και εγω ταιζα τον κωνσταντινο μεχρι νατον ταισω ειχε κοιμηθει ορθια τη ψιλοξυπνησα για ναφαει εφαγε λιγο κοιμηθηκε κοιμησα τον μεγαλο κ 3,30 μου ξυπνησε την ταισα κανονκα ξαπλωσα μαζι της κ κοιμηθηκε εως τις 6,30 χορτασε μετα για βραδυ πρωτη μερα 11,30 κοιμοντουσαν κ τα δυο απιστευτο ε?μου ξυπνησε στις 5,30 την ταισα απο το ενα στηθος και μετα στις 8,30 απο το αλλο(κ αυτο γιατι την ξυπνησε ο μεγαλος)αλλιως πιο μετα θα ετρωγε...οπως ειπα δοξα το θεο καλα

κατερινα μου αχ σαν να βλεπω τον ευατο μου μια βδομαδα πριν γεννησω μου χαλαει το πλυντηριο φωναζω μαστορα μου το φτιαχνει παει το 50ρικο μετα απο 2 μερες ξανα τον φωναζω το κανει μετα απο 2 μερες ξανα γεννησα και μετα απο λιγες μερες αγορασα 7κιλο εντωμεταξυ το ρουχο βουνο οπως λες ηταν κ καλοκαιρι ....ας κανει ο αντρας σου ενα αγιασμο καλη μου να φυγει το ματι...

δωρα πως τα πας δεν εχεις καμια ενοχληση ε?τον μικρο τον ειπες τιποτα η μετα που θα φουσκωνεις?εγω του ελεγα αλλα περαβρεχει βεβαια ηταν μικρος ουτε 1,5 δεν ειχε γινει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα!

οχι αυχενική το απογευμα οπότε αυριο θα σας πω τα νεα!λες ιφιγένεια να μη μου πει το φύλο?

επειδη στο γιωργο μου το ειπε στην αυχενικη ηλπιζα οτι θα μου το πει!βεβαια τωρα ειναι μια εβδομαδα νωριτερα!

φιλια σε ολες και καλο κουραγιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑΑΑΑΑ! ΕΙΔΑΤΕ ΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΜΟΥ??? :D ΚΑΛΑ, ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΛΕΕΙ, ΕΙΜΑΙ 7 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΕΓΚΥΟΣ :D

ΠΗΓΑΜΕ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΣΗΜΕΡΑ, ΕΙΔΑΜΕ ΣΑΚΟ, ΕΜΒΡΥΟ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ, ΤΟΥΚ ΤΟΥΚ, ΤΟΥΚ ΤΟΥΚ. ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ;) , ΑΝΤΕ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ.

ΧΑΡΟΥΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορitsia γεια σας τι κανετε??

σήμερα βαρετη μερα....μόνο ο στρατης επεσε και χτυπησε στο κεφάλι στο εργαστηράκι του....η δασκάλα τα είδε όλα...πήγα και τη βρήκα σε κατάσταση ψιλοαρνταν...πήρε τέτοια τρομάρα...ευτυχ'ως τη γλίτωσε με ένα καρομπαλάκι......πταισματάκια.... 8-)8-)8-)8-)

τι λέτε οι αθηναίες να κανουμε μια συναντησούλα......άντε για δηλώστε συμμετοχη να βρούμε ενα κεντρικο σημείο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφη το ειδα..τελεια δεν ειναι;;;;;

Αχ παιδια, θα μου λειψουν τρομερα τα μωρακια, οταν μεγαλωσουν τα δικα μου..γιατι ο Χ ακομα μωρακι ειναι..ασχετα αν για μενα ειναι ο "μεγαλος" αδελφος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κι απο μενα!

Στεφανια μου.. μπρααααααβο!!! Μια καλη και ηρεμη εγκυμοσυνη σου ευχομαι.

Ολα θα πανε καλα! Και μονο που εχεις τη θετικη μας σκεψη.. νομιζω αρκει... :D:D

Χρυσακι, Ιφιγενεια, Ζαιρα, Κατερινιω, Χαρουλα, Στελλα.. Τα φιλια μας.

Δωρα, απο βδομαδα θα φτιαξω μπολικα πραγματα.. Γιορταζει το κοριτσι μου την αλλη εβδομαδα... ετσι θα την αφησω...? :D

Αυτη τη στιγμη εχω στο σπιτι μονο κουλουρακια, και νηστισιμο κεικ σοκολατας (απ' τα χερακια μου ε!).. :D

Ταιριαζω τα δωρα.. Μα ποοοσες σακουλες φεραμε σπιτι χθες...

Ηταν που φετος θα καναμε οικονομια.. σιγα... :oops::oops::oops:

Καλο απογευμα σε ολες! Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ-ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ-ΦΥΣΙΚΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙς ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΑΓΟΡΟΜΑΝΑ!!!!!!!!!!ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ;)

ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΑΝΤΕ ΕΛΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΟΥΛΑ ΜΑΣ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαρουλα μου με το καλο παλι σοβαρα ειναι σιγουρα αγορι?μας εκανες μαμουνια μεχρι τωρα πηγαιναμε αγορι κοριτσι..γερα παιδια κοπελαρα μου...

σες μου συγκινηθηκα γι αυτο το εβαά φοβερο...και εγω ετσι βλπεω τον μεγαλο μου ειναι μικρος ακομα κ θελει τη φροντιδα του τι να λεμε σημερα ειχα κι την ανηψια μου στο σπιτι κ χαμος μιλαμε να ειμαι καθεμερα με 3 μωρακια?ας πουμε 3 και κατι 2,5 και 5 μηνων?σοκ.....

φανη μου κ εγβ ετσι λεω λιγα αλλα ολο κ κατι προσθετω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΠΩ ΕΝΑ ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗ ΧΑΡΟΥΛΑ, ΟΙ ΛΟΙΠΕΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΕ? ΧΑΘΗΚΑΜΕ.... :?

ΧΑΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΓΡΑΦΟΥΝ ΜΕ ΛΑΤΙΝΙΚΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΚΑΙ ΣΠΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ :oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στεφανια μου σου γραφει με βαση την περιοδο τοσο μην το διορθωνεις μεχρινα σιγουρευτιες και εμενα στην αρχη μο ελεγαν οτι εινια μια βδομαδα περιπου πιο μικρο μετα που μεγαλωσε πολυ μου λεγανε μια βδομαδα με 10 μερες πιο μεγαλο απο οτι θα επρεπε οποτε αστο με βαση την τελευταια περιοδο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου πανεμορφα καλησπεεεεεεεεερα!!!

Δεν αφησαμε βολτα για βολτα αυτες τις μερες!! :D

Χθες πηγαμε Δραμα, Ονειρουπολη.. περασαμε πολυ ωραια!

Τα μικρα τρελαθηκαν..!! :D:D

Σημερα ειχαμε Χριστ. γιορτουλα στην πλατεια μας.. ειχε Αγ. Βασιλη, και τυχαμε σετακι με μολυβια-χαρακα κτλ.. Απο τα αγαπημενα μας! :D

Αυριο μας εχει τραπεζι η πεθερα μου.. Αρα απεργια απ' την κουζινα!

Σας φιλω ολες!!!

Καλο Σαββατοβραδο σε οσες θα "βολταρετε"..!!

Εμεις μεσα.. χαλαρα.. οπως παντα!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κορριτσακια...πως ειστε;;;εγω λιγο τρεχω αυτες τις μερες μ εκεινο το ερμο το ΜΠΤΧ οσες θυμαστε....ε ακομη δεν το τελιωσα...

Στεφανια με το καλο ευχομαι παλι αγορ ε; αχ κ γω αγορακι παλι θα ηθελα αλλα πανω απο ολα να ναι γερο....

Χαρουλα, το ειδατε ακουσατε κ καρδουλα....τελια!!!!!Εγω τεταρτη εχω ραντεβου.....ελπιζω ολα να ειναι καλα.....

Πηγαμε Ονειρουππολυ σημερα τελεια ηταν αν κ μας επιασε βροχουλα...σας χαιρετω παω για ξεκουραση.....φιλιααααααααααα σε ολες κ καλο ΣΚ............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΤΗ ΒΡΟΧΕΡΗ ΑΘΗΝΑ :YMHUG:

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ? ΠΟΛΥ ΟΝΕΙΡΟΥΠΟΛΗ ΑΚΟΥΩ, ΤΟΣΟ ΤΕΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ?

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΙΧΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΛΕΓΑ. ΞΕΠΑΤΩΘΗΚΑ :cry:

ΕΙΧΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΑΡΡΩΣΤΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΜΕ ΠΟΛΥ ΒΗΧΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΡΡΟΗ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΕΙΧΑΜΕ ΕΝΑΝ ΥΠΝΟ....ΟΝΕΙΡΟ :? ΞΥΠΝΗΣΕ ΤΡΕΙΣ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΦΟΡΕΣ ΚΛΑΙΓΟΝΤΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΒΗΧΑ. Ε, ΤΟ ΣΑΒ ΗΜΟΥΝ ΧΩΜΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ ΔΕΝ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ, ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΥΤΟΥΛΑΓΑ, ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΑΜΕ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 3:00 :?

ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΛΥΝΩ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΚΑΤΣΑΡΟΛΙΚΑ, ΝΑ ΣΥΜΜΑΖΕΨΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΒΟΜΒΑΡΔΙΣΜΕΝΟ ΤΟΠΙΟ, ΟΥΦ, ΤΕΡΜΑ ΜΕ ΤΑ ΤΡΑΠΕΖΩΜΑΤΑ :evil::evil::evil::evil:

ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΝΕΑ?

ΔΩΡΑ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΜΠΕΡΔΕΨΕΣ ΤΗ ΧΑΡΟΥΛΑ ΚΑΙ ΜΕΝΑ :roll: ΕΓΩ ΚΑΛΕ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΡΔΟΥΛΑ, Η ΧΑΡΟΥΛΑ ΕΜΑΘΕ ΤΟ ΦΥΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ- ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΧΑΛΑΓΕ Κ ΜΕΝΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα στεφανια αχ μην μου λετε γι αυπνο γιατι τωρα που γραφω εχω μια νυστα αφηστε τα χθες κοιμηθηκα γυρω στις 1,30 2 παρα μεχρι τις 3,30 ειχα σηκωθει 3 φορες σιγουρα μετα την ψιλοταισα5-10λεπτα ξανα μετα στις 6,30 και μετα ξανα στις 8,30 και φυσικα δενξανακοιμηθηκα...αχ...απογοητευομαι δεν στρωνει ο υπνος πιπιλα δεν κραταει....δεν βλεπω να στρωνει το θεμα...

τωρα το σαβ/κο ησυχο βγηκαμε χθες πηγαμε σε παιδοτοπο παρε 4 ζευγαρια ωραια ηταν ειπα 5 κουβενετς ανενοχλητη ο μεγαλος επαιζε μεσα η μικρη τη πιο πολυ ωρα κοιμθηκε κ μετα αγκαλιτσες καλα ηταν ειπα να το καθιερωσουμε ετσι με παρεα τουλαχιστιν 1 φορα το μηνα να βρισκομαστε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααααααα!!!!!!!Με θυμαστε???? :lol:

Μου λειψατε :YMHUG::YMHUG::YMHUG: !!!!!

Κ@λο δεν εχω βαλει κατω...δουλειες,βολτες,επισκεψεις,συναντησεις με φιλες που ειχα καιρο να τις δω...σα να μ'εχει περασει σιφουνας αυτες τις μερες αισθανομαι :shock: !!Και σημερα απο σποντα εκατσα σπιτι με ησυχια..τυχαιο :lol::lol: !!!!

Εκανα τις προαλλες κουραμπιεδακια για πρωτη φορα(του Παρλιαρου :D )!!Οχι που να το παινευτω αλλα ειναι ΤΕΛΕΙΑ!!!

Σε αντιθεση με τα μελομακαρονα που εκανα χθες κ για 2η χρονια ειναι σα κοτρωνακια :lol::lol::lol: !Μαλλον τα εψησα παραπανω :-?

Γενικα καλα ολα!!Τη μικρη την εβαλα γα νανι πριν λιγο αλλα δε την εχει παρει ακομα!

Αυριο λεμε να παμε με την πεθερα μου στo ''εκπτωτικο χωριο' να κανουμε τιποτα ψωνια,στα Σπατα,οι Αθηναιες θα ξερουν!

Ειναι πολυ καλα λενε κ λεω να δουμε κ το Χωριο του Αι Βασιλη που ειναι εκει κοντα!Θα δουμε αυριο!

Αχ κ εγω θελω Ονειρουπολη!!!!!!Αλλα δε νομιζω να παμε ποτε :((:((:((:(( !!!Χριστουγεννα κ Πασχα δεν ειναι για εμας...πνιγεται ο αντρας μου..αυριο φευγει επαρχια να παει να "φερει" αρνακια :?:? ...

Φανη μη μου πεις οτι δεν ειδες το Ντινακι???????

Στεφανια κ Χαρουλα μου συγχαρητηρια κ στις 2 για τις νεοτερες ευχαριστες εξελιξεις!!!!!!Ολα τελεια να κυλησουν!!! :):):)

Αχ δε σας διαβασα,μονο την τελευταια σελιδα παλι :oops: ,παω να ριξω μια ματια τωρα!Εχασα τιποτα σημαντικο??

Ιφ,Χρυσα,Δωρουλα,Καρολ,Κατερινακι,Ζαιρα...κ ολες πολλα φλια!!!!

Εμεις τα ιδια...τις τελευταιες βδομαδες ΠΟΟΟΟΛΥ γκρινια ρε κοριτσια,αλλα πολυ γκρινια!Δεν υπαρχει!Αμα δε γινει το δικο της χαλαει τον κοσμο....Η ηλικια ?δε ξερω...

Τεσπα,παω να σας διαβασω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη εβδομαδα κοριτσια....εδω ειμαι κ εγω.....το σ/κ δεν ημουν τοσο καλα εκανα πυρετο παλι,κ ετσι πηρα τηλ γνωστο μας γιατρο,κ μου εδωσε μια αντιβιωση,κ ας πουμε αρχισα κ ειμαι λιγο καλυτερα...ο αντρας μου λοιπον μας προσεχε κ τους τρεις αφησε εμενα να κοιμηθω κ ειχε το νου του κ στα δυο....δεν ξερω για εσας εγω εχω πολυ ασχημη λοχεια,τελικα κ στο μικρο τα ιδια ειχα περασει κ τωρα τα ιδια,ειναι σα να βλεπω το ιδιο εργο σ'επαναληψη..... :|

Στεφανια κοπελα μου καλες οι γιορτες,δε λεω,αλλα δε νομιζεις πως δε πρεπει να κουραζεσαι τοσο..

για την Αννουλα σου περαστικα σας κοπελα μου,ατιμος χειμωνας υποφερουν τα παιδακια μας κ εμεις μαζι..... :| τελικα ολα οκ με το νινι στην κοιλιτσα :)

Ιφι μου πανω που λες πως βρισκετε μια ακρη στο θεμα υπνος εκει τα χαλατε.....καλα κανατε κ βγηκατε εξω,να ξερες κ εγω ποσο το θελω........ ;)

Στελλα στειλε κουραμπιεδες προς τα εδω μαλον ετοιμους θα παρω φετος,εφτιαξα μερικα μελομακαρονα,δεν ξερω τι γευση εχουν :) αλλα ο αντρας μου κ ο μικρος τα τρωνε ανετα.....κατι ασχετο τωρα ενω εγκυος στη μπεμπα ηθελα πολυ γλυκο τωρα,μου ρχεται κατι σαν αναγουλα.....σορυ κιολας...... :?

Χαρουλα με το καλο το δευτερο αγορακι σου....... :)

οι υπολοιπες που ειστε; Φανη..Χρυσα...Ζαιρα..Καρολινακι....μακια πολλα :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
    • Καλημέρα κορίτσι μου!!! Τα αισθήματα είναι αμοιβαία να ξέρεις❤️ Ναι την Παρασκευή ακούσαμε την καρδούλα του, είχε 140 παλμούς το σποράκι. Όπως φαίνεται πάει πολύ καλά!!!!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...