Μετάβαση σε περιεχόμενο

παιδάκια Μαϊου-Ιουνίου-Ιουλίου 2009+τα αδερφάκια τους Νο8!


Recommended Posts

Χρυσακι μου μπααα.. κανεναν Νικολα δικο μας-δικο μας.. :lol:

Τι εφαγες χθες και σε πειραξε? Μηπως τα μπερδεψες? Ως συνηθως ετσι γινεται..

Εμμετοοοοοο....... ;;);;);;);;);;)8-}8-}8-} Εχω μια εβδομαδα να το μυρισω.... :lol::lol:

Αχ! Τι αναγουλιαστικα πραγματα λεμε πρωι πρωι.... :lol::lol::lol::lol:

Εχω.. (ή μαλλον ειχα) μεγαλο "θεμα" .. αλλα νομιζω οτι το ξεπερναω σιγα σιγα.. [smilie=icon_puke_l.gif] [smilie=icon_puke_l.gif] [smilie=icon_puke_l.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχ φανη μου ο κων/νος μου ειχε βγαλει τα 2 κατω μαζι και τα 2 πανω μαζι με λιγες μερες διαφορα(κ η μικρη μαζι εβγαλε τα κατω)μια χαρα αντε ταπαραπανω απο μισα τα εβγαλε...ο κων/νος 3 του εμειναν απο οσο μετρησα...σες μου περαστικα....

σημερα θα βγει η κατερινα μας....αντε να μας πει νεα

χαρουλα στεφανια που ειστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι αλλα περναω μεταθεσεις και δεν προλαβαινω-σας διαβαζω αναμεσα στις αιτησεις-καταχωρω μια μετα διαβαζω

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ! Ιφιγενεια... τοσο ζορι που τραβαμε με τα δοντια.. ειλικρινα δε θελω να το περασει κανενα παιδακι...

Καθε 6 μηνες φυτρωνουν απο 2-3 και μετα παλι παυση.......... :(:(:(

12-13 μηνων εβγαλε τα 2 κατω

18-19 μηνων τα 2 πανω

21 μηνων 1 πλαγιο επανω..

Μετα κενοοοοοοοοοοο........ :(:(

24-25 μηνων 1 πλαγιο επανω 1πλαγιο κατω και 3 τραπεζιτες.

26 μηνων 1 ακομη τραπεζιτη

29 μηνων 1 κατω...

Συνολο 12 με (μαζι με τη σημερινη μυτουλα που ξεπροβαλε..).. :o:o

Εχουμε ακομη μελλον ουυυυυυυυυυυυ........

Χθες ολη νυχτα κλαψουριζε μες στον υπνο... εκανα ακροβατικα να την κοιμησω το βραδυ και μας επιασαν μεσανυχτα παλι 1 η ωρα...Υ-ΠΟ-ΜΟ-ΝΗ!!! Τιποτα αλλο...

Καλε Ιφι.. Πως εχει μεγαλωσει ετσι η κουκλαρα σου!

Ειναι ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ!!!!!! Τελεια-ζουμερη για ζουλιγματα πολλααααααα!!!!!!!!

Να της δωσεις φιλια .. αλλα και το παλικαρι σου........ :D Κυριουλης! Ομορφοπαιδο!

Να ειναι παντα γερα τα παιδακια σου.. να τα καμαρωσεις οπως ποθεις-ουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ! :D

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΕΓΩ ΚΑΛΕ ΕΧΩ ΝΙΚΟ, ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ :x ΤΟΥ ΔΩΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΩΡΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΛΕΓΑ(ΤΟ ΚΑΛΑΘΙ ΜΕ ΤΑ ΠΟΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΥΡΑ) ΚΑΙ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΗΚΕ ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ, ΑΝΑΨΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΟΥΡΟ ΚΑΙ ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΑ ΣΩΘΙΚΑ ΜΟΥ, ΒΡΩΜΙΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ : :ymsick: ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΛΙ ΤΟΥ ;)

ΒΓΑΙΝΕΙ ΣΗΜΕΡΑ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΑΣ? ΑΝΤΕ ΜΠΡΑΒΟ!

ΕΓΩ ΣΗΜ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΑΙΡΝΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ 3ης (ΕΛΠΙΖΩ ΟΧΙ ΚΑΙ ΦΑΡΜΑΚΕΡΗΣ :roll: ) ΧΟΡΙΑΚΗΣ.

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΗΣΥΧΑ, ΣΗΜΕΡΑ ΛΕΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΓΕΜΙΣΤΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΜΕ ΚΙΜΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΟΡΤΑΣΟΥΜΕ. :-p ΜΟΥ ΤΡΕΧΟΥΝ ΗΔΗ ΤΑ ΣΑΛΙΑ. ΛΕΓΑΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΧΥΤΡΕΣ... :roll: ΕΓΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΥΠΕΡ, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ, ΙΣΩΣ ΧΑΝΟΥΝ ΤΙΣ ΟΥΣΙΕΣ ΤΟΥΣ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ :?::?::?:

ΦΑΝΗ Η ΜΟΝΙΜΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΘΕΜΑ, ΜΟΝΟ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ(ΟΠΩΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ) ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ, ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΟΡΙΑ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥΣ ΛΟΓΩ ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΙΑΣ ΕΚΕΙ. ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΩΡΙΝΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΔΥΣΚΟΛΟ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙ ΤΟ ΑΣΕΠ.

ΙΦΙ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΕΣΤΡΩΣΕ ΚΑΘΟΥΛΟΥ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΥΠΝΟ?

ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ, ΤΙ ΣΕ ΧΑΛΑΣΕ ΚΑΛΕ?

ΧΑΡΟΥΛΑ ΚΑΙ ΣΥ ΜΕ ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ???? ΣΕ ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΕΙΣΑΙ?

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!!!!Παρουσα,μη βαζετε απουσια :D !!!

Τι μου κανετε??Εμεις καλα!!!

Χθες ημουν βολτα με την κουμπαρα μου στα μαγαζια κ χαζευαμε κ μετα καφεδακι!!Εφυγα πρωι κ γυρισα απογευμα :D !!!Το καταευχαριστηθηκα!!Η μικρη στη μαμα ;) !!

Μπηκαμε ,βγηκαμε σε ολα τα μαγαζια :lol::lol::lol: !!

Δεν ψωνισα τιποτα,καθαρα βολτα ελεγε το μενου :lol: ..εκανα κρατηση ομως κατι μποτουλες αν κ δν ηταν στο προγραμμα :oops: ...αλλα ειναι υπεροχες :D !!!

Τι αλλα εσεις??Μονο την τελευταια σελιδα διαβασα :oops::oops::oops: !!!

Κατι για χυτρες ειδα...εχω απο το γαμο 1 της Τεφαλ...3 φορες τη χρησιμοποιησα!Οι 2 πρωτες μια χαρα, στην 3η καηκε το μοσχαρακι κ την εκρυψα :lol: !!Ειμαι κ σπιτι βασικα οποτε δε με πολυκαιει,αν δουλευα θα τη χρησιμοποιουσα ισως ..

Δε θυμαμαι καθολου πως λειτουργει,πρεπει να βρω τις οδηγιες...

Φανουλι συγχαρητηρια για το δοντακι :D:D:D !!!

Καταλαβαινω πως ολο το αγχος σου ειναι επειδη η μικρη ταλαιπωρειται πολυ!Αν δε ποναγε τοσο πολυ δε θα σε νοιαζε καθολου!Κ εμας τα δοντακια λιγα ειναι,ξερεις, αλλα τα βγαζει ολα ανωδυνα,κιχ δεν εχω ακουσει :roll: κ ετσι πραγματικα ποτε δε με νοιαξε ποσα ειναι κ αν ειναι αργα!13 εχει αν κ νομιζω πως βλεπω αλλες 2 μυτες..

Υπομονη ,δεν εχω κατι αλλο να σου πω!Υπομονη κ θα περασει!!!Συντομα θα ειναι παρελθον αυτη η ιστορια κ η Ατατινα θα χαμογελαει πλατια με ολα της τα δοντακια :D

Τι αλλα,τι αλλα??

Χρυσα εμετο????Δε πιστευω.....!!!!!Πλακιτσα,μη βαρας :D:D:D !!!

Τα αντρακια σου τι κανουν?

Ιφ ποσο συμφωνω με τη Φανη για την μπεμπουλα σας!!!!Ειναι για τρελλο ζουληγμα το πανεμορφο ζουζουνι σας!!!Ποοοσο ομορφη!!!Φτου φτου!!!

Στεφανιαααα μου να χαιρεσαι τον αντρουλη σου :D !!!!!Να περασετε τελεια αποψε!!!

Ευχομαι τα καλυτερα αποτελεσματα για το απογευμα :D:D:D:D !!!Αυτο θα ειναι το πιο καλο δωρο ;) !!

Παω να διαβασω καμια σελδα ακομα κ αν προλαβω θα επανελθω!!

Τι να κανει το Κατερινακι αραγε?Αυριο βγαινει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαβασα τις συζητησεις για τα δωρα...

Λοιπον αν επαιρνα εγω του αντρα μου κρεμες κ τα σχετικα θα μου τις εφερνε κ μενα στο κεφαλι :lol::lol::lol: !!!Η Φανη το ειπε νομιζω...

Κ οχι γιατι θα του περναγα καποιo "μηνυμα"(εμενα ειναι ακομα πιο πιπινι,τωρα εκλεισε τα 30)αλλα γιατι δε "το'χει " καθολου με τους καλλωπισμους κ τα καλλυντικα!!

Αποσμητικο,ενα σαπουνι για το προσωπο,αρωμα σε ειδικες περιπτωσεις κ ενα κερι για τα μαλλια σε ακομα πιο ειδικες περιπτωσεις(γαμους ,βαφτισια,τετοια! :lol: )

Αυτα τα λιγα, αλλα τα ψαχει,θελει τα καλυτερα ;)

Αν πχ τυχει να παμε μαζι σουπερ μαρκετ του αρεσει να μυριζει τα αφρολουτρα να διαλεξει!

Στα γενεθλια του τον Οκτωβρη του πηρα το αρωμα του που του τελειωνε κ 2 εσωρουχα!

Συνηθως παντα ρουχα του παιρνω :roll: ...

Τι αλλο να παρεις στους αντρες :roll: ...τα γυναικεια δωρα ειναι πιο ευκολα,ωραια,υπαρχει ποικιλια :D

Εμενα ας πουμε ουτε πορτοφολι δε κραταει,ειναι κ πολυ σπορ γενικα...παντα στα ρουχα καταληγω!Ουτε καν παπουτσια,αυτα θελει να τα δει ,να τα δοκιμασει..

Στις γιορτες δε ξερω αν κ τι θα του παρω :roll: ..ειπαμε οικονομια φετος!Μονα στα πιτσιρικακια δωρα...ουτε εγω θελω τιποτα!Θα δουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σουσου να τον χαιρεσαι-να ειστε καλα και γεροι-καλα αποτελεσματα το απογευμα.οτι καλυτερο.

δουλευω στη διευθυνση πρωτοβαθμιας εκπαιδευσης θεσσαλονικης-καθηγητρια ειμαι αλλα αποσπασμενη εδω γιατι εχω οργανικη σε ενα μειονοτικο σχολειο της ξανθης

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στεφανια μου...

Σε τι αν σου πρωτοαπαντησω δεν ξερω...

Ηταν να μη μπεις να μας γραψεις.. :lol:

Γεμισες τον τοπο ερωτηματικα....... :lol::lol::lol::lol::lol:

Ας σας ευχηθω πρωτα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!! Υγεια και ευτυχια στην οικογενεια σας!!

Και καλα αποτελεσματα το απογευμα κοριτσι μου!!

Για την μονιμοποιηση, εχει προηγηθει "θεμα".. Ενω ειχαν μπει ολα στο δρομο τους και τα χαρτια ειχαν φτασει.. μια ανακοινωση στις σελιδες τους ιντερνετ "συντρεχουν λογοι μονιμοποιησεις" μας ειχε κανει να πεταξουμε απο χαρα (2 μερες πριν γεννησω)..

Αλλα η "πατατα" ηρθε νωριτερα και γεμιστη... :evil:

ΛΑΘΟΣ του ασεπ.... :o:o:o:o:o

Δεν ηταν ο μονος δυστυχως και δεν μπορεσαν να κανουν τιποτα... Ηταν 10 ατομα.. :(

Περασμενα (οχι ξεχασμενα).. Ευχομαι να βρουν δικιο κααααααααααααποια στιγμη..

Το ιδιο προβλημα νομιζω ειχε και η molly (Μαρια).. χωρις να ειμαι 100% σιγουρη..... :?:?:?

Ο παραδεισος μου ειναι σε φωτογραφια στην ομαδα.. αλλα ουτε που πηγες να δεις την ομορφια του.... Φτου σου!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Το σπιτι μας ειναι το τερμα κατω αριστερα με την καμιναδα!!! :D:D:D:D

Για την χυτρα κι εγω εχω τους ενδοιασμους μου... αλλα ηθελα να βγω απ' την απορια ρε αδερφε.. να δω πως σκ@τ@ μαγειρευει αυτο το πραγμα.. και τι γευση εχουν τα φαγητακια... :D

Στελλιτσα.. Τρελοπιπινα ε!!!!!!! Νομιζω ειστε το πιο νεο ζευγαρι!!!! :D:D:D

Αφου κι εσυ ειναι το "μωρο" της παρεας μας!!! :D:D:D:D

Να του παρεις ενα δωρακι μωρε του ανθρωπου. Ενα συμβολικο. Κατι μικρο..

Τα Χριστουγεννα θελουν το κατιτις τους ολοι!!! :D:D:D:D:D

Χαρουλα, την καλησπερα μου!

Ψαχνω το ΑΜΚΑ αλλα δεν το βρισκω που να παρει η ευχη..

Εχω κανει ανω κατω τα συρταρια και δεν υπαρχει πουθενα..

Το χρειαζομαι.. μου το ζητησαν απο ον οαεδ (γιατι αν δεν το παω ... ταμειο γιοκ!! :shock: )

Μπορει το κεπ να μου το βγαλει παλι (σαν επισημο εγγραφο?)

Τα νευρα μου... :evil::evil::evil::evil::evil:

Καλο απογευμα σε ολες!!!!!!

Κατερινακι μου περιμενουμε νεα σας με την πρωτη ευκαιρια!!!

Φιλια πολλα πολλα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια με τον αντρα μου λεμε η μικρη ηρθε με πολυ παθος χεχεχε εκανε ενα μηνα να με δει και τα αποτελεσματα ηταν η μικρη φανταστειτε...

δεν μου ειπατε σε ποιον μοιαζει?μεγαλωνει η μικρη και αφρατευει...δοξα το θεο σε φαι δεν εχουμε προβλημα στον υπνο υποφερουμε σημερα παλι γκρινια

στεφανια τι εγινε εμαθες?να χαιρεσαι τον αντρουλη με υγεια ευτυχια και οτι αλλο καλυτερο

στελλα μου τι κανεις?>αλλο πες μας τα νεα σου

ειδατε τη φωτο της κατερινας?ολα τα λεφτα η μικρη

ξεχασα να πω μιας καιλεμε ηλικιες το μαρτιο κλεινω τα 30(πωπωπω30)και ο αντρας μου τον φεβρουαριο τα 34

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tζααα :D !!!

Το αγορι μου βλεπει μπαλα κ ειπα να σας πω μια καλησπερα!!! :)

Στεφανιααααααααααα?????Που εισαι????Για πες...!!!!

Ιφ νομιζω πως ειναι ολοφανερο οτι η μπουμπου ειναι ιδια εσυ :D εκτος απο το χρωμα των μαλλιων κ το παλικαρι σου ειναι ιδιος ο μπαμπας!!!Αυτο μου φαινεται με το που βλεπω τις φωτο!!!

Αχ πριν λιγο ειδα κ τη ζουζουνα της Κατερινας!!!Τι καλη :x

Φανουλι ναι ειμαστε 2 πιτσιρικακια :lol::x:x !!

Ναι το Μαρακι ειχε παλι ενα θεμα με το δημοσιο αλλα δε θυμαμαι τωρα καλα την ιστορια :roll: ..

Τι να πω ρε γμτ..ου μπλεξεις!Φρουδες ελπιδες...!Εγω ευχομαι τα καλυτερα :):)

Νομιζω οτι το ΚΕΠ θα πρεπει να στο βγαλει το ΑΜΚΑ...δεν ειμαι σιγουρη!Θα ρωτησω μηπως ξερει κανεις!

Εμεις καλα!Η μικρουλα μου βηχει λιγο...ελπιζω να μη μου κρυωσε!

Ρε κοριτσια ασχετο,ακομα δε μου τρωει αυγο!!Το εχει κοψει απο περσι το φθινοπωρο...δε το θελει σε καμια του παραλλαγη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλιτσες μουυυυυ...αγαπουλες μου.....χαθηκα εντελως απ την παλιοπαρεα μου,κ αν με ρωτησετε ακριβως δεν ξερω να σας πω το γιατι....εχω χασε πολλα νεα σας κ σεις πολλα δικα μου....ειναι αδυνατον αν κ θελω να διαβασω οσα γραφατε ολον αυτον τον καιρο που ελειψα,αλλα θα προσπαθησω....μου λειψατε πολυυυυυυ.....

Τι κανουν τα αστερακια σας,μεγαλωνουν ε;; Κ ο μικρος μου μια χαρα ειναι ξεκινησαμε κ σχολειο τον προηγουμενο μηνα κ ευτυχως ειχε καλη κ σχετικα ευκολη προσαρμογη.....

Κατερινακι να σου ευχηθω τα καλυτερα για την πριγκηπισσα σου!!!!!!!!!!!!Καλοτυχη να ειναι κ να την χαιρεστε..........

Φανουλα,στελλιτσα, Ιφι,κ ειστε καλα;;;;

Πολλα φιλια σε ολες κ θα τα λεμε συντομα απο δω κ περα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Καληνυχτααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στελλιτσα ... η δικια μου δενε χει φαει ΠΟΤΕ αυγο.. :o

Ευτυχως οτι περιεχει αυγο δε την πειραζει.. ;););)

Τρελοπιπινα μου εσεις!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D

Δωρα.. Καλωηρθες βρε ψυχη!! :D

Να μπαινεις να μας γραφεις νεα σου...

Μας ελειψες.........!!!!!!!!!!!! :D

Ιφιγενεια... δεν υπαρχει αμφιβολια... Η μικρη ειναι ΟΛΟΙΔΙΑ με σενα.......!!!!!!!! :mrgreen:

Και ΤΙΙΙΙ ματαρες!! Ουαου!!! Πανεμορφη....!!

Εχω ακομη την Αναστ. με στα ποδια μου..

Δε μπορω να γραψω πολλα πολλα...

Σημερα ηταν πολυ κακο παιδι στις επισκεψει που πηγαμε..

Το χειροτερο που εγινε..

....Μεσα στην τουαλετα της φιλης μου.. αρπαξε το αρωματικο (αυτο που μπαινει στη λεκανη) και το εκανε μπλουυυμ μεσα στα κακα της....... :evil::evil::evil::evil:

Της εδωσα δυο ξυλιες στον κωλο.. βγηκα στο σαλονι σαστισμενη ζητοντας γρηγορα ενα γαντι.. και βλεπω οτι εχω το κωλοpaper το χερι...... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Αυτη δεν απορησε (εχει 3 αγορια).. Εβαλε το γαντι.. κανε μου λεει στην αρκη.. σιγα τη ζημια.. και το αρπαξε...

Ειναι αδικαιολογητη.. Παντου τα χωνει τα χερακια της..

Εκανε κι αλλα στις επομενες επισκεψεις.. αλλα δεν εχω χρονο να σας τα γραψω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

....Μεσα στην τουαλετα της φιλης μου.. αρπαξε το αρωματικο (αυτο που μπαινει στη λεκανη) και το εκανε μπλουυυμ μεσα στα κακα της....... :evil::evil::evil::evil:

Της εδωσα δυο ξυλιες στον κωλο.. βγηκα στο σαλονι σαστισμενη ζητοντας γρηγορα ενα γαντι.. και βλεπω οτι εχω το κωλοpaper το χερι...... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

KΑΛΗΜΕΡΑ!

ΚΑΛΑ ΦΑΝΟΥΛΑ, ΕΡΙΞΑ ΚΑΤΙ ΓΕΛΙΑ ΠΡΩΙΝΙΑΤΙΚΑ Μ' ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ! ΕΙΔΙΚΑ Η ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΤΟ ΚΩΛΟΧΑΡΤΟ ΣΤΟ ΧΕΡΙ, ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΑΧ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΚΟΥΛΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΦΩΝΑΖΩ ΣΑΝ ΥΣΤΕΡΙΚΗ :?

ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ... ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΤΑ ΓΡΑΨΩ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΑ ΔΙΑΦΟΡΑ.

ΛΟΙΠΟΝ...ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΤΑ ΝΕΑ, Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΟΤΑΝ ΚΑΘΕ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ, ΦΤΑΣΑΜΕ ΤΙΣ 7.710 ΜΟΝΑΔΕΣ :ymparty: (ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΦΥΣΙΟΛ. ΤΙΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΑΤΩ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΣΤΟ ΟΤΙ ΘΑ ΕΓΙΝΕ ΠΙΟ ΑΡΓΑ Η ΣΥΛΛΗΨΗ. )

ΕΦΑΓΑ ΒΕΒΑΙΑ ΜΙΑ ΦΡΙΚΗ :? ΓΙΑΤΙ ΠΗΡΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΟΥΝΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΕΠΑΙΡΝΑΝ ΣΕ ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ. ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ ΟΜΩΣ ΠΕΡΑΣΑΝ 10 ΛΕΠΤΑ(10 ΑΙΩΝΙΟΤΗΤΕΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ :roll: ) Ε, ΚΑΙ ΟΣΟ ΠΕΡΝΟΥΣΑΝ ΤΑ ΛΕΠΤΑ ΕΓΩ ΓΙΝΟΜΟΥΝ ΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΤΩΜΑ, ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑΝ ΧΑΛΙΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΑΡΓΟΥΣΑΝ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ :lol:

ΤΕΣΠΑ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ, ΤΟΥ ΤΑ ΠΑ ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ, ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΡΔΙΑ(ΑΛΛΟ ΑΓΧΟΣ ΑΠΟ ΚΕΙ. :oops: )

ΙΦΙ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΑΝΑΡΩΤΙΕΣΑΙ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΜΟΙΑΖΕΙ Η ΜΙΚΡΗ! ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ??????(ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΒΟΡΕΙΟΙ :D ) ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΣΕ ΣΕΝΑ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΑΝΤΙΛΕΓΕΙ? :shock:

ΧΡΥΣΑ ΚΑΙ ΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ! ΧΘΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΔΥΟ ΠΑΡΑ, ΑΦΟΥ Η ΜΙΚΡΗ ΒΡΥΚΟΛΑΚΙΑΣΕ ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 1:30 ΚΑΙ ΟΛΟ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΗΣ :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταφανια αντε μπραβο με την χορικαη..με το καλο να ακουσετε καρδουλα..

ελα ρε συ...μπορει να εγινε αργα η συλληψη..χαλαρωσε..ολα θα πανε καλα..

αχ ασε..χτες ειδικα ο μικρος ειχε υπερενταση...

ημουν και εγω χαλια πονουσε ολο μου το σωμα..

χαλια και ο Οδυσσεας

ο μικρος τσιριζε χαρουμενα και εκαν μπουααααα ιιιι...αγουαγου κλπ...ο μεταγλςο ειχε κριση τρελας...οποτε φανταζεσαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα...

μια χαρα ειναι..μην το συζητας....

απλα εχουν την ταση τα σκατιαρικα να ξυπνανε και τα δυο μαζι....

αλλα ειναι τελεια πραγματικα..απολαμβανεις δυο ζουζουνια σε διαφορετηκες φασεις..

εγω παντως τρελαινομαι και για τα δυο το ιδιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στεφανια μου ειδες που στα λεγαμε ολοιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι?γι αλλη μια φορα συγχαρητηρια και κοιτα να χαλαρωσεις λιγο εχεις πολυ δρομο μπροστα σου....μπραβο μπραβο ολα καλα...

φανη μου αχ ζιζανια κ εμενα ο μεγαλος ειναι 2 μερες ασε μες τη τρελλα και στον υπνο μια ωρα τον πηγαινοφερνουμε στο κρεββατι η ετσι η λογο της μικρης επειδη δεν πολυκαθομαστε μαζι λογο της γκρινιας της ισως γι αυτο δεν ξερω αλλα δεν παιρνω κ ορκο μια και τις ταλιμπανιες αυτες μου τις εκανε κ πριν...οσο για το αρωματικο αν ημουνα εγω9δηλ μου το εκανε ο κων/νος θα ντρεπομουνα λιγο)αλλα αν μου το εκανε καποιο παιδακι θα γελουσα χαζχαχαχ

δωρα που εισαι χαμενη αντε να μαζευομαστε ολες αν θυμαμαι καλα εχεις μπει στο σπιτι σας ε?

πως τα παει σχολειο?θελω κ εγω αλλα δεν βλεπω φως....

σες μου καλημερα...

ευτυχως αυτυες τις ημερες ειχε ο αντρα μου αδεις κ κοιμηθηκα δεν μπορω να πω..

στελλα ουτε εμενα τρωει αυγο σχεδον ποτε ισως καμια φορα σε αυγοφετα η βαρια βαρια καμια ομελετα αλλα γενικα δεν τις προαλλες που εκανα ρολλο κιμα με ομελετα μεσα το εφαγε ...μην σκας οκ ισως το φαει αργοτερα εγω ας πουμε σαν μεγαλη μπορει να κανω και 1 χρονο κ να μην φαω αυγο δεν με τραβαει..

φανη τελεια φωτο που μενεις ειπες?

τι αλλο α για ποιον μοιαζει η μικρη οι πιο πολυ λενε σε εμενα αλλα προχθες πηγα σε κατι γενεθλεια και μου ελεγαν τιποτα δεν εκανα παλι στον αντρα μου κ επεθα σοκ λεω οκ δεν ειναι οπως ο κων/νος που ειναι καρμπον ο μπαμπας κατι εκανα εδω αλλα μου ελεγαν και λλεω λες?

αχ χθες η μικρη μου κοιμηθηκε 12,15 και ξυπνησε για φαγητο 8 και τωρα ξανα κοιμαται αχ τι καλα ποτε θα στρωσει...

κατερινα μου ηρθες?

η ντινα που χαθηκε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σες μου εννοειται καθε ενα εχει τη χαρη του τι λεμε δεν μπορεις να πεις το ενα λιγο και το αλλο παραπανω σημερα με ποανει η μεση μου η απο τον καιρο η μου φαινεται πρεπει να ξεκινησω τη ζωνη εχω 2 μηνες το λεω αλλα δεν την αντεχω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεεεερα......

Τι κανετε?

Τελικα η μικρη κοιμηθηκε 2:15 χθες... :o:o

Ξυπνησε με κλαμματα στις 8:30 το πρωι... κι ακομη χοροπηδαει.. :shock::shock:

Εχω καααααατι νευρα.... :twisted::twisted::twisted:

Τι την εχει πιασει παλι δε μπορω να καταλαβω................ :(:(:(:(

Χθες που λετε.. πηγαμε στη θεια μου που γιορταζαν.

Εκτος οτι μου ζητουσε καθε 10 λεπτα τουαλετα για να χαζολογαει.. δε σταματησε να κανει καλαμπουρι με τους θειους-παπουδες στο τραπεζι..

Εφαγε μεζεδες μαζι τους (χωρις ουζο.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ) και εφτυνε τα κουκουτσια απ' τις ελιες κατω στα χαλια... :twisted::twisted:

Μετα αρπαξε ξηρους καρπους μια χουφτα απ' το τραπεζακι.. και τους πεταξε στο κεφαλι της θειας μου.. Μπηκανε μεσα στα μαλλια της ..(κουνουπιδι πια το χτενισε κι' αυτη).. :lol: και αρχισαν ολοι να γελανε.. Θα απορει κι΄ο κοσμος.. σου λεει τι ανατροφη δινουν στο παιδι τους.. :(:(:(

Προσπαθησε να χωσει ενα τυροπιτακι μεσα στο dvd, :o:o αλλα η κακια μαμα την προλαβε..

Και στο τελος... ηρθε απο το δωματιο που παιζαν τα παιδια με μουτρακλες και κλαμματα ΝΑΑΑΑΑΑΑ!

Τι επαθες της λεω?

Με χτυπησε ο Αντωνης μου λεει.

Γιατι Αναστ. τι τον εκανες?

Τον χτυπησα με ενα καπελο στο κεφαλι..

Παω μεσα να δω τι εχει γινει..

Και το παιδακι κλαιει (7 χρονων).. :o

Τον ειχε χτυπησει με ενα κρανος (παιχνιδι) στο κεφαλι.. και επειδη μαλλον τον πονεσε πολυ.. της την εριξε κι' αυτος...

Απαπααααααα. Δεν ειμαστε για πουθενα... Της κανει πολυ κακο το εξω...... :oops::oops::oops:

Στεφανια μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ................!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

Ειδες......???? Ειχε δικιο η "βουνισια" (εγω καλε... :lol::lol: )!!

Ολα τελεια με τη χοριακη... Τζαμπα το αγχος και η στεναχωρια σε εφαγε!!!

Υπομονη λιγες μερες ακομη να ακουσεις και το "ντουκ-ντουκ-ντουκ"....!! Τι καλα!!! Τι καλα!!!!!! :D

Χαρηκα παααααααρα πολυ!

Τα φιλια αμς στηνν Αννιω!

Ιφιγενεια.. κανενα "φως" με την πανα του Κων/νου? :?:?:?

Και τα πηγαινε τοοσο καλα πιο μικρος.. Ουφ! Δυσκολα....

Ααα!! Ολο θελω να σου ζητησω μια χαρη και οοοολο το ξεχναω..

Αν μπορουσες να μου πεις εδω ή στην ομαδα για τη δευετρη γεννα σου που ηταν χωρις αναισθησια.

Ποσες ωρες κρατησε ο τοκετος την πρωτη και στη δευτερη φορα...

Sorry που σε ρωταω.. :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Χρυσα την καλησπερα μου!

Τι κανετε?

Αυπνη εμεινες παλι...? :o

ΑΧ! Παναγιτσα μου δωσε δυναμη............. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fanh moy ςχω γραψει εδω στη σελιδα μας θα το βρω κ θα το ξαναποσταρω

θα σχολιασω για τη μικρη σου μετα τωρα γκρινιαζει η μπεμπα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
    • Λεγαμε να κάνουμε κ εμεις φωτογράφιση αλλά με την αβεβαιότητα  το αφήσαμε  
    • Κορίτσια μου πήγα γιατρο το χθες το πρωι. Έπεσε από την καμπύλη στο 1% είμαστε ατα κατώτερα. Το βρήκε 1911 Παρολαυτα οι ροές ήταν αρκετά καλές φυσιολογικές, το αμνιακό μειώθηκε ομως φυσιολογικό. Μόνο το ποδι έμεινε στάσιμο στην ανάπτυξη…συνέστησε να κάνουμε CTG παρακολούθηση κ μπορούμε να το αφήσουμε μέχρι την ερχόμενη Πέμπτη ή Παρασκευή.    μετα πήγα στην γιατρο μου, έκανα μόνιτορ βγήκε καλό είχα συσπάσεις η καρδιά μια χαρά κινήσεις μια χαρά. Κ μετά μιλησαμε λίγο για τον τοκετό. Το πλάνο μας είναι να πάω ξανά την Κυριακή για μόνιτορ, μετά ξανά μόνιτορ την Τετάρτη κ μετά θα με ελέγξει κολπικά αν έχω διαστολή κ μαλακό τράχηλο θα το προσπαθήσουμε φυσιολογικά δεδομένου τον πρώτο μ τοκετό π ήταν πολύ εύκολος χωρις πολλά φάρμακα. Π κ τώρα πρόκληση θα κάνω αλλά με ελάχιστο φάρμακο για να αντέξει το μικρούλη. Σε περίπτωση π δεν έχω τίποτα ανοικτό εκεί κάτω θα πάμε καισαρικη την Πέμπτη.    μια εβδομάδα να περάσουμε οι 3 μας 💕 μετά θα γίνουμε 4
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...