Μετάβαση σε περιεχόμενο

παιδάκια Μαϊου-Ιουνίου-Ιουλίου 2009+τα αδερφάκια τους Νο8!


Recommended Posts

σουσου μου...θυμησε μου πρωτον το ονομα σου :oops::oops:

κοπελα μου μακαρι να ναι ολα καλα ...στο ευχομαι ολοψυχα..δεν θυμαμαι μωλε ποσο ειχα χωριακη αλλα νομιζω ηταν πιο πολυ...κοιτα περιμενε λιγακι και κανε μια χωριακη ξανα σεμια εβδομαδα...αχ περιμενουμε νεα σου...και μην το βαζεις κατω...αν θες στειλε μου το τηλ σου με πμ..να τα πουμε καμμια στιγμουλα πιο πριβε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΚΑΡΟΛΙΝΑ ΜΟΥ..... ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΜΕ ΛΕΝΕ. ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΙΓΟΥΡΑ, ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ. ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ ΓΑΜΩΤΟ...... =((=((=((=((=((=((=((=((=((=((

ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ, ΕΧΩ ΤΟ ΑΝΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στεφανια, λογια "παρηγοριας" δε θα σου πω.. γιατι ειμαι σιγουρη οτι ολα κυλανε καλα, και τζαμπα χαλας την ψυχη σου...

Εγω ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΠΟΤΕ ΧΟΡΙΑΚΗ.. Αγχος 0!!!

Ο γιατρος μου ειπε τοοοοτε.. "επιβεβαιωσε την εγκυμοσυνη σου με μια χοριακη"..

Αφου ειχα κανει τεστ φαρμακειου και ηταν θετικο, περιοδος δεν ειχε ερθει.. εκλεισα κατευθειαν ραντεβου να δω την κουκκιδα απ' το μαραφετι.. :lol: (υπερηχο)

Ελααααα.... Μη στεναχωρεις και την Αννουλα.. Δε νομιζω οτι θελει να βλεπει "μουτρωμενη" τη μαμα της...

Σου στελνω ολη μου την αγαπη και τη θετικη μου ενεργεια.

Ολα θα πανε καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

σουσου εγω ξερω οτι η χοριακη πρεπει να διπλασιάζεται-δηλαδη 28η μερα 70, 30η 140,32η 280, 34η 560! εσενα ειναι 970 αρα υπερδιπλασιάστηκε-δεν θελω να σου δινω ψευτικες ελπίδες αλλά δεν τα βλέπω και μαυρα τα πραγματα-σε καταλαβαινω εγω καθε μερα σκεφτομαι: μηπως δεν πανε καλα τα πραγματα?και σε καταλαβαινω διπλα γιατι εχω περασει και μια παλλινδρομη-

φανη εμενα που ελεγε για μηνες ολοκληρους μαμα, μπαμπα, κακα και εσενα το αναστασακι παραμυθια ολοκληρα δε ηταν μαχαιρι στην καρδια!!!1 ;) ξερω δεν ειναι ωραιες οι κακες κουβεντες αλλα συγνωμη εγω γελασα παρα πολυ-ειναι πανεξυπνη και δεν της ξεφευγει τιποτα!απιαστο παιδι να το χαιρεσαι!θα δεις πως θα το αντιμτωπίσεις.

αντε η κατερινα θα εχει το κοριτσακι της τωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalημερα κοριτσια μου καλο μηνα και καλες γιορτες να εχουμε....

στεφανια μου στα εγραψα και χθες αλλα δεν μου απαντησε οκ αλλα οπως εκριβως λεει η χαρουλα ετσι πιστευω και οχι για να σου δωσω λογια παρηγοριας αλλα ετσι πιστευω ειναι...

η κατερινα μας αυριο γενναει σημερα την κανουν εισαγωγη και εξετασεις και την αναλογη διατροφη και αυριο το πρωι μαλλον κανει την καισραικη....αυριο μαλλονθα την παρω τηλ αν δεν μου στειλει μην

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιφιγενεια μαλλον δεν καταλάβα καλα!γιατι ομως? δεν ηξερα οτι πρεπει να μπεις μια μερα νωριτερα!γιατι και εγω με καισαρικη θα γεννησω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα καλημεεεεεεεερα!!!!

Το Κατερινακι μας σκεφτομαι... Σε λιγες ωρες θα γινει μανουλα για δευτερη φορα..

Ιφιγενεια.. αν μιλησεις αυριο μαζι της, να μας ενημερωσεις κατευθειαν!

Ολα να πανε καλα..

Χαρουλα μου.. Η Αναστ. σε γενικες γραμμες τα εκανε ολα πολυ μικρη..

Μιλησε νωρις, καθαρισε γρηγορα, εμαθε να τρωει μονη της απο 16 μηνων.. αλλα αυτο με τα δοντια της.. δεν το περιμενα με τιποτα.. Να κοντευει τα 2,5 και να ειναι το στοματακι της σαν βρεφικο? :(:(:(:(:(:(:(

Τελος παντων.. Θα βγουν κι΄αυτα.. Αλλα το αγχος μου και οι ανησυχιες μου δε σταματανε ουτε μια μερα.... :( Οσο την βλεπω να "βασανιζεται" και να κλαιει .. ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ...

Αλλα δε μπορω να κανω και τιποτα... :(

Χρυσακι μου γλυκο καλημερα!

Φιλια στα αντρακια σου.!

Στεφανια... Που εισαι..?? Γιατι κρυφτκες σημερα..? :D:D:D

Ελπιζω να εχει "ξεμπλοκαρει" το μυαλουδακι σου, γιατι πραγματικα θα στα χωσω πολυ ασχημα. :lol:

Η μικρη ειναι καλυτερα σημερα.. :D

Τωρα εχει αρπαξει εναν υπνακο κι εγω απολαμβανω ησυχια..... :D:D:D

Ειπα να μη την βγαλω σημερα.

Εχει απιστευτη υγρασια και πολυ φοβαμαι οτι αυτο ειναι που μας κανει τη "ζημια"..

Φιλια σε ολες και ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσακι μου "επιασα" ζυμαρακι το πρωι (1,5 κιλο αλευρι), εκανα ενα ψωμακι στη φορμα και το υπολοιπο πιτσα στο ταψι της κουζινας.. :D

Οριστε να φαμε!!!!!! :D:D:D

Ασε.. απο υγρασια αλλο τιποτα...

Παρολο που ειμαστε μες στο βουνο.. "ανεβαζει" υγρασια απο την θαλασσα.. αφου δεν απεχει ουτε 1 χιλ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναλογα την τακτικη του γιατρου κοριτσια κ στην αλεξανδρουπολη 2 κοπελες που γεννησαν με καισαρικη ετσι τις εκαναν διατροφη μια μερα εξετασεις και την επομενη καισαρικη αλλοι παλι λενε στο σπιτι να μην φας σχεςδον καθολου και το πρωι σου λενε ελα...

εγω εχω κοτοπουλο πατατες μου το παρειγγειλε ο αντρας μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?

ΕΓΩ ΧΜΜΜΜΜΜ, ΚΑΛΑ, :roll: (ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ...)

ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΖΟΛΟΓΑΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΔΥΟ ΤΡΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ.

ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΣΤΟΛΙΣΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ (ΔΗΛ ΕΓΩ ;) ) ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΚΙΜΜΑΔΟΠΙΤΑ.

ΚΑΛΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΑΒ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΘΕΠΟΜΕΝΟ ΠΑΛΙ ΘΑ ΕΧΩ ΤΡΑΠΕΖΩΜΑΤΑ, ΛΟΓΩ ΓΙΟΡΤΗΣ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ. ΕΧΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ? ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΘΑ ΧΟΥΜΕ ΑΠΟ 10 ΑΤΟΜΑ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ :roll: ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΛΟ ΦΤΙΑΧΝΕΤΕ ΣΥΝΗΘΩΣ ΣΤΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ ΣΑΣ?

ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΚΑΛΕ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ???? :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στεφανια, η καλυτερη "λυση" για μενα σε τραπεζωματα ειναι η γαστρα..

Βαζω ενα κιλο μοσχαρι και ενα κιλο χοιρινο σε μικρα κομματια, κοβω δυο-τρια κρεμμυδια σε φετες, 2-3 ντοματες, πρασινες-κοκκινες πιπεριες, καροτα, αλατι-πιπερι-σκορδο, λιγο λαδακι, νερακι ισα ισα να σκεπαστουν τα κρεατακια και σε 2 ωρες ειναι ετοιμα!! :D:D

Επισης, κοτοπουλο κομματια στην κατσαρολα.

Τσιγαριζεις ενα κρεμμυδι μεγαλο, ριχνεις μεσα τα κομματια κοτοπουλο, αλατι-πιπερι, 2-3 σκελιδες σκορδο και σε 10-15 λεπτα ριχνεις μεσα ενα κουτακι μπυρα.

Το αφηνεις να βρασει για μιση ωρα περιπου (μεχρι να μεινει μονο με το λαδακι) και ετοιμο!!

Ρυζακι φτιαχνω μπασματι, με τσιγαρισμενα κουκουναρια και σταφιδες.ΤΕ-ΛΕΙ-Ο!!

Μια καλη ιδεα ειναι και η κλασικες πατατες φουρνου.. Εμενα μ' αρεσουν παααρα πολυ!! :D

Τι αλλο θα μπορουσες να κανεις..?

Χμμμμ.. αν εχεις χρονο στη διαθεση σου για μεζεδακια.. εχω να σου προτεινω μερικα.. ;)

-Τηγανιτες μελιτζανες με τυρακι (ρολακια)

-Πατατοκεφτεδες

-Μπουγιουρντι σε πυλινο με διαφορα τυρια-πιπεριες-ντοματα.. και οτι αλλα τραβαει η ορεξη..!! :D

-Ψητες γεμιστες πατατες

Ααααααααα στο καλο σας.. ανοιξε η ορεξη μου ΠΑΛΙ!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Εχω κι αλλα πολλα στο μυαλο, αλλα δεν εχω χρονο τωρα..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοπελιες μου..

τι μου κανετε?

επιτελους το ατιμο αντιγριπικο που θελαμε να κανουμε απο σεπτεμβρη καταφεραμε 1 δεκεμβρη :lol::lol::lol::lol: καλιο αργα παρα ποτε...

τι μου πε το ζουζουνι σημερα... :o:o:o:o:D:D

της λεω..ασε λυδιακι εχω μυξουλες ακομη..

λυδια: ε μαμα βαλε ορο ..δεν θα γινεις καλα και θα χει μικοβια η μυτουλα σου ..και θα πας νοσοκομειο... :lol::lol::lol::lol::lol:

οτι της ειπαμε εμεις γιατι ειδε υγρο στα αυτακια της...

και τωρα ακουγε τον γκαμι μπεαρ στο ιντερνετ και τι μας λεει..?

αυτο το ακουγα οταν ημουν μωρο!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: ενω τωρα εχει γινει μεγαλη κοπελα... :D:D:D ε??

στεφανια μου πως εισαι σημερα κοπελα μου??????ελπίζω καλυτερα ψυχολογικα αλλιως θ αρθω απο κει μαζι με το παπι να σε μαλωσω...θα σε βαλω τιμωρια :lol::lol::lol:

συμπεθερουλα μου αυριο ειναι η ωρα της μπουμπους μας?αντε κοριτσαρα μου με το καλοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φανουλι μη σκας αγαπη μου με τα ατιμα τα δοντια..ειπαμε το ατατινακι ειναι μπροστα σε ολα ταλλα..ας υστερει σε κατι ;););) ειναι απαιχτη παντως...

στελλουνι εταξες οτι θα τα πουμε οι αθηναιες μεσα στις γιορτες...αντε περιμενωωωωωωωω με πολυ χαραααααααααααααααααα :D:D:D:D

χαρουλα μου τι κανεις?

ιφι μου τα φιλια μουυυυυυ

οι υπολοιπες που χαθηκαν???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στεφανία....

καταρχας γιατι μπλέκεις με χοριακές>??????????

εγώ άργησα να καταλάβω τις εγκυμοσύνες μου λόγω πολυκυστικών- ....όταν έμεινα έγκυος στο μικρό μου γιο και πήγα να ακούσω καρδούλα έπρεπε κανονικά να μουν 8 εβδομάδων και ήμουν 4 εβδομάδων...φυσικά ανσηχηησα όπως και ο γοατρός μου... :shock::shock::shock: .όμως η σύλληψη είχε γίνει αργά- εχω πολύ μεγάλο κύκλο.....και τώρα κρατάω στην αγκαλιά μου το αγγελούδι μου...κάνε λίγο υπομονη...γιατί φορτώνεις τη ζωή σμου με περισσότερο άγχος?? θα αλλάξει κάτι?????

θετική σκέψη μμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

προχτες είχαμε εμετουυυυυυυυυυςςςς και κλάμματα από το μεγάλο.... :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick: λίγο πυρετο....εντεροϊός μαζί με λαρυγγίτιδα....και να μην ξεκολλάει από πάνω μου...ξύπνησε και το μωρό μες στη νύχτα....εεεεε ρε γλέντια..ο μεγάλος να μη δέχεται με τίποτα να πάω να κοιμήσω το μωρό....το μωρό να σκύβει να φύγει από την αγκαλλιά του άντρα μου να ρθεί μαζιμας....γενικά είναι πολύ μαμάκηδες και οι δύο...και από τότε που άρχησε το μωρό να διεκδικεί την αγκαλιά της μαμάς έχουμε δράματα κάποιες φορές....

καλέ σας είπα???? κατεβαίνει από το κρεβάτι ο μικρός... B-)B-)B-) ε'ιναι τέτοια η λαχτάρα του να περπατησει που τον βάζουμε στην άκρη του κρεβατιού και σούρνεται και βάζει τα πόδια κάτω και "δρόμο" =))=))=))=))=)) ....όλοι τη μέρα θέλει να είναι όρθιος και σκάει στα γελια όταν τον βάζουμε...βαρέθηκε την ξάπλα... :ymapplause::ymapplause::ymapplause: ανυπομονα και ανάποδα παιδιά έκανα...και ο μεγάλος έτσι....πρώτα στάθηκε στα πόδια του και μετά μπουσούλησε..να τα βάλω κάτω νακυλιστούν και να σηκωθούν??? με τίπτοτα...εκεί να τα βαστάω όλη μερα...οπως λέει και ο άντρας μου...από την ίδια κοιλιά βγήκαν, τα ίδια πράγματα θα κάνουν...εμείς οι τρεις οι ανάποδοι λέει και αυτός ο λογικός...ανέκδοτο το τελευταίο... :-w:-w:-w:-w

βρήκαμε και ένα παιδικό εργαστηράκι..θα πηγαίνουμε κάθε δευτέρα και τετάρτη απόγευμα από δύο ώρες....κάνει και οσύλλογος πελοπονησίων πετρούπολης κάτι τύπου παιδικό εργαστηράκι με διάβασμα παραμυθιών από έναν ηθοποιο και άλλα διάφορα όπως ζωγραφική και άλλα για αυτήν την ηλικία....2-3 ετών !!!!!!!!!! θα κάνουμε και \ένα babyswim...να απασχοληθεί γιατί δεν πάει άλλο....η παιδίατροε μου προχτές μόλις της τοπα μου απάντησε "όπωσδήποτε...τόσο ζωηρά παιδιά πρέπει να απασχολούνται με κάτι να εκτονώνουν την ενέργεια τους...και όταν πάνε σχολείο γίνονται συνήιθως καλοί μαθητες γιατί τη διωχετεύουν εκεί...'η το ρίχνουν τελειώς στην αδιαφορία" :-s:-s:-s:-s@-)@-)@-)@-)

δεν ξέρω....η μάνα μου μου πε ότι δεν τα καταφένρει με το Στρατή μαζί...ε'ιναι πολύ ζωηρός...προχτές επειδή δεν ήθελε να βγάλλει τα κακά του και από τα νεύρα του, γλυστραει στη μπανιέρα! να το χτύπημα στο μηνίγγιο, να μείνει και στον τοπο :cry::cry:

μόνο εγω μπορώ να τον κάνω λίγο καλά και αυτό όχι πάντα...ο πατερας του ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ....είναι καλό παιδί,φιλότιμο αλλα επικυνδυνα ζωηρός όπως λέει και η παδιάτρος μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΣΟΥΠΡΕΣ, ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? :-*

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΘΥΜΩΜΕΝΗ :evil: ΜΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ, ΑΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ Ή ΟΧΙ, ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕΣ ΟΙ ΧΟΡΙΑΚΕΣ Ή ΟΧΙ. ΤΗ ΜΙΑ ΝΑ ΑΙΣΙΟΔΟΞΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΝΑ ΜΑΥΡΙΖΩ. Ε, ΦΤΑΝΕΙΙΙΙΙΙΙΙ, ΒΑΡΕΘΗΚΑ! :evil: ΕΙΠΑΜΕ, ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ, ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ, ΕΛΕΟΣ!

ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΘΑ ΚΑΝΩ Κ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ(ΝΤΙΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΖΗΤΗΣΕ ΤΙΣ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΕΣ, ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΝ)ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ, ΔΕΝ ΜΠΑ ΝΑ ΝΑΙ Κ ΚΑΚΗ, ΑΡΚΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΩ Μ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ. ΝΑ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΓΩ ΤΙ ΜΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ. (ΠΟΛΥ ΘΥΜΟΣ ΛΕΜΕ :evil::evil::evil::evil::evil: )

ΦΑΝΟΥΛΑ THANK'S ΓΙΑ ΤΙΣ ΙΔΕΕΣ, ΑΚΟΜΑ ΕΙΜΑΙ ΥΠΟ ΣΚΕΨΗ :roll: ΓΙΑ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ.

ΧΘΕΣ ΕΦΤΙΑΞΑ ΤΗΝ ΚΙΜΑΔΟΠΙΤΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΛΕΓΑ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΜΕΤΡΙΑ, ΕΦΑΓΑ ΜΙΑ ΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΛΕΩ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΕΦΑΓΕ :(

ΔΕΝΤΡΟ ΤΕΛΙΚΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΣΤΟΛΙΣΑ, ΠΑΛΕΥΑ ΝΑ ΤΟ ΣΤΗΣΩ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ .... :oops:

ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΕΣΤΗΣΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΤΑ ΤΙΣ ΕΝΤΕΚΑ, ΟΠΟΤΕ ΜΕΤΑ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΝΑ ΣΤΟΛΙΣΩ :roll:

ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΣΟΥ, ΜΠΡΑΒΟ :ymparty:

ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΤΙ ΧΡΩΜΑ ΜΠΑΛΕΣ ΒΑΛΑΤΕ? (ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΓΩ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΒΑΖΩ ΜΠΛΕ ΚΑΙ ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΚΑΙ ΛΕΩ ΦΕΤΟΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ)

ΜΕ ΤΟ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ, ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ?

ΦΑΝΗ ΧΜΜΜ, ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΣΟΥ ΝΑ Τ' ΑΚΟΥΣΕΙΣ(ΤΙ, ΜΟΝΟ ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΜΟΥ ΤΗ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ??? ;) ), ΑΚΟΜΑ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΚΑΙ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ? :shock: ΛΕΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ 20 ΧΡΟΝΩΝ ΤΟ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΑΚΟΜΑ :lol: ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΚΟΥΛΑΡΕ :-*

ΚΑΡΟΛΙΝΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΤΗΝ ΕΙΠΕ Η ΜΙΚΡΗ, Ε? ΑΚΟΥ ΒΑΛΕ ΟΡΟ :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

σΤΕΦΑΝΙΑ ΕΤΣΙ ΜΠΡΑΒΟ..ΚΟΥΛΑΡΕ!!!!

Εγω συνηθως σε τραπεζοματα κανω ρολο κοτοπουλο με διαφορα συνοδευτηκα, η κανενα κοτσι ψητο στη γαστρα με λαχανικα

Ζαιρακι τελειες ιδεες για το εργαστηρι..αντε με το καλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera και απο εμενα ελιωσα στονυπνο λεμε ο αντρας μου καθεται και με αφσηε να κοιμηθω 11 παρα σηκωθηκα βεβαια κοιμηθηκα και 2,30....

καταρχην να πω για φαγητα οπως ειπε η σες κοτσι στη γαστρα τρομερο η ποδαρακια αρνιου φοβερα...μια τηγανια αλα κρεμ και αμα εχεις φοντυ τελεια κοκκινιστο εξοχικο εχει οουυυ πολλα....

στεφανια μου σου ειχα γραψει κατω στη συνομιλια πριβε....

καλα κανεις κ το βλεπεις αλλιως...δεν θα σκασεις....σου ελεγα εγω με 2-3 μερα καθυστερησς ειχα 1160 κα μου λεει ο μικροβιολογος πολυ μικη χωριακη μαλλον θα ξανακανεις θα σου πει κ ο γιατρος αλλα ουτε που τηνεδειξα...στο γιο μου αυτο αφησα την χαρα μου να με συνεπαρει εκανα σχεδον ενα χρονο να μεινω εγκευος πηγα μετα απο 4 μερες καιειδα το σπορακι κ μου εφτανε και μετα απο 15 ακουσα καρδουλα...τοτε ημουνα 5-6 εβδομαδες δεν θυμαμαι...

απο την κατερινα μας περιμενω μην ειπα να μηντην παρω τηλ σημερα μιας και θα ειναι καπως απο την καισαρικη...

καρολινα μου θεικο αυτο που ειπε η μικρη που τα βρισκουν...

ζαιρα μου τελειο για το εργαστηρι καλα θα ακνεις και το στελνεις και εγω πολυ θα ηθελα να μπορουσα να τον στειλω..τρομερη ενεργεια το σπιτι καθεμερα το μετακομιζουμε...πλεον εχει αποκτηση δυναμη και ωρες ωρες με σφιγγει ασε λεω σε μερικα χρονια θα με δερνει...

καλημερα σες μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η κατερινα μα γεννησε 9 το πρωι η μπεμπουλα 3200 κ 48εκ.

να σου ζησει κοπελαρα μου να τη δεις οπως επιθυμεις..

θα την παρω μετα τηλ κ θα σας πω αλλα νεα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδιααααααααααα...

ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι και παλι σημερα καναμε κακακια στην τουαλετα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D βεβαια ετσι αργουμε να παμε στο σχολειο ..γιατι θελει να διαβαζει και βιβλια... :lol::lol::lol: ετσι της το ξεκινησα εγω για να συγκεντρωνεται :D:D:D αλλα χαρηκα τοοοοοοοοοοο μα τοοοοοοσο πολυ...μονο σαμπανια που δενανοιξα η παπιομανα... :lol::lol:

Ζαιρακι μου πολυ ζωηρος ομικρος ε? θελει πολυ προσοχη..εγω τι να πω που την ειδε χθες η γιατρος και ειπε για κοριτσακι ειναι φοβερα ζωηρη και κανει ριψοκινδυνα πραγματα..κοριτσακι ηθελα σαν τρελη...σαν αγοροκοριτσο μου χει βγει... :lol::lol::lol: μονο το ναζι της και η τσαχπινια της ειναι ακομη η ειδοποιος διαφορα... ;);)

συμπεθερουλα μουυυυυυυυυυυυ να σου ζησει κοπελαρα μου..εγω εχω χασει το τηλ.σου...αν θες παρε με εσυ ..στο χω δωσει το τηλ..γερη να ναι τυχερη και ευτυχισμενη!!!!!!!!!!!!!!

ιφι μου τι κανεις?

στεφανια μου πολυ χαιρομαι που το δες λιγο πιο χαλαρα... ;););) και ετσι πρεπει κοριτσαρα μου..ευχομαι παντως ολα να πανε κατέυχην...

ατατιναααααααααααααα μας και φανουλι που ειστε καλε?

στελλουνι μου γλυκο?

χρυσα μου?

μακια σεολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΑΣ :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: ΝΑ ΤΗΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΚΟΡΙΤΣΑΡΟΣ!

ΙΦΙ ΠΕΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΕΥΧΕΣ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ! (ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΙΒΕ ΣΥΝΟΜΙΛΙΑ, ΒΡΕ ΙΦΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΑ, ΠΩΣ ΝΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΓΡΑΦΕΣ? 8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
    • Λεγαμε να κάνουμε κ εμεις φωτογράφιση αλλά με την αβεβαιότητα  το αφήσαμε  
    • Κορίτσια μου πήγα γιατρο το χθες το πρωι. Έπεσε από την καμπύλη στο 1% είμαστε ατα κατώτερα. Το βρήκε 1911 Παρολαυτα οι ροές ήταν αρκετά καλές φυσιολογικές, το αμνιακό μειώθηκε ομως φυσιολογικό. Μόνο το ποδι έμεινε στάσιμο στην ανάπτυξη…συνέστησε να κάνουμε CTG παρακολούθηση κ μπορούμε να το αφήσουμε μέχρι την ερχόμενη Πέμπτη ή Παρασκευή.    μετα πήγα στην γιατρο μου, έκανα μόνιτορ βγήκε καλό είχα συσπάσεις η καρδιά μια χαρά κινήσεις μια χαρά. Κ μετά μιλησαμε λίγο για τον τοκετό. Το πλάνο μας είναι να πάω ξανά την Κυριακή για μόνιτορ, μετά ξανά μόνιτορ την Τετάρτη κ μετά θα με ελέγξει κολπικά αν έχω διαστολή κ μαλακό τράχηλο θα το προσπαθήσουμε φυσιολογικά δεδομένου τον πρώτο μ τοκετό π ήταν πολύ εύκολος χωρις πολλά φάρμακα. Π κ τώρα πρόκληση θα κάνω αλλά με ελάχιστο φάρμακο για να αντέξει το μικρούλη. Σε περίπτωση π δεν έχω τίποτα ανοικτό εκεί κάτω θα πάμε καισαρικη την Πέμπτη.    μια εβδομάδα να περάσουμε οι 3 μας 💕 μετά θα γίνουμε 4
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...