Μετάβαση σε περιεχόμενο

παιδάκια Μαϊου-Ιουνίου-Ιουλίου 2009+τα αδερφάκια τους Νο8!


Recommended Posts

KΑΛΗΜΕΡΑ, ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΒΛΕΠΕΙ ΤΗ ΜΠΑΡΜΠΙ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΚΑΙ ΓΩ ΣΕΡΦΑΡΩ, Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΚΑΒΑΛΑ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΓΩ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΧΑΛΑΡΕΣ ΜΕΡΕΣ ΧΩΡΙΣ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ, ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ!!! :lol:

ΚΑΛΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΑΠΟ ΝΟΕΜΒΡΗ ΣΤΟΛΙΖΕΤΕ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ? Α, ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΣΤΙΓΜΗΣ, ΜΗ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ 1 ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ! ΚΑΛΑ, ΕΣΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΜΕΝΗ, ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΧΕΙΣ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΜΥΑΛΟ ΓΙΑ ΣΤΟΛΙΔΙΑ :)

ΙΦΙ ΚΑΤΙ ΕΛΕΓΕΣ ΓΙΑ ΤΙ ΔΩΡΟ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΣΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΑΣ(ΚΑΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΞΠΡΕΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ? ΓΙΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ) ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΑΓΙΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΠΑΡΜΠΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΤΙΠΟΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΓΙΑ ΚΟΥΚΛΕΣ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ. ΦΑΝΗ ΕΣΥ ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΣΤΟ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ,ΠΕΣ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΣΥ ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΝΑ.

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΝΟ ΔΕΚΑ ΚΙΛΑ ΠΗΡΕΣ? ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΒΡΕ ΘΗΡΙΟ? :?::?::?:

Α, ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΠΑΜΕ, ΤΑ ΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ ΟΛΑ. ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΟΤΕ ΤΟΝ ΚΟΒΟΥΜΕ? ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ? Ή ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΝΤΕΚΑΦΕΪΝΕ? ΓΑΜΩΤΟ, ΑΛΤΣΧΑΪΜΕΡ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ? :?:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ναι κοπελα μου 10 κιλα μονο,ασε που ξεκινησα 6 κιλα πιο κατω απο την αλλη εγκυμοσηνη, να σου πω τωρα για τον καφε στην πρωτη εγκυμοσηνη ουτε ενα τωρα καθε μερα νες,τωρα,η φραπε το καλοκαιρι με γαλα παντα κ πολλες φορες κ 2 την μερα,κ να πω την αμαρτια μου αυτη τη φορα δε στερηθηκα τιποτε κ γλυκα κ παγωτα...κ αναψυκτικα τα παντα.......εχω την εντυπωση πως την πρωτη φορα προσεχουμε μονο ;)

τωρα για το τι θα παρω στο μικρο σκεφτομαι κατι με το μικυ μαους που τον εχει μεγαλη τρελα κ θα του πουμε το εφερε η μπεμπα.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω στολιζω απο μεσα νοεμβρη αλλα ειπα τωρα τελη με τα τρεχαματα στο σπιτι...

λαμπακια θα βαλω αλλα γενικα θελει προσοχη στο δεντρο οχι μονο για τα λαμπακια...

κατερινα μου κ εγω μολις μπηκα στο μηνα μου μεγαλο ζορι και ορθια κ για περπατημα δυσκολευομουνα με πονουσε απο κατω πολυ...ενω στο μεγαλο τιποτα δεν καταλαβαινα μεχρι τελος..τη μερα που γεννησα δεν μπορουσα να κλεισω εστω κ λιγο τα ποδια την ενιωθα πολυ κατω και οταν εκανα κορδελα λιγες μερες πριν γεννησω η καρδια της ηταν κατω απο τον αφαλο μου φαντασου που ηταν...

στο κων/νο εκοψα τον καφε για 5 πρωτους μηνες στη μικρη καθολου αλλα πινω ενα γαλλικο μονο το πρωι..λενε μεχρι 2 καφεδες την ημερα κανει..

τι δωρο πηρα στη μικρη?τη σοφι....

http://www.babyinn.gr/v1/products/view/586

για να μαΣΟΥΛΑΕΙ ειναι απο καουτσουκ ολη μιας και τρωει τα χερια συνεχεια στην ανηψια μου σκεφτομαι να παρω κατι τετοιο

http://www.toys-shop.gr/product_info.ph ... ts_id=6389

και για τον μεγαλο λεω εγω αυτο

http://www.pricefinder.gr/products.php? ... uctId=4186

κ ο αντρας μου αυτο θα δουμε

http://www.plus4u.gr/showitem.php?ID=132007303

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Χρονια πολλα σε οσους-ες γιορταζουν.

Τρεεεεεεεεχω σημερα.. Μολις εκανα μπανιο και 2 μιση θα φυγουμε βολτα...!! :D

Να κοιμηθει και το τζιτζικι στο αυτοκινητο.. :D

Θα παμε στα ξαδερφια μου για καφεδακι και μετα στα γενεθλια της ανιψιας.. Κλεινει τα 4 σημερα!

Η Αναστ. ειναι σχετικα καλη σημερα..

Ρε κοριτσια.. πειτε μου σε τι φαση βρισκονται τα μικρα σας.

Θα με αποτελειωσει..

Μου λεει το πρωι.

Να βαλεις την πυτζαμουλα με το παπακι.

Οκ της λεω.. το βραδυ.. Και συνεχιζει.. Που ειναι το παπακι? Στο συρταρι της λεω!

Γιατι? Με ρωταει.. Γιατι η μαμα επλυνε τις πυτζαμες τις σιδερωσε και της εβαλε στο συρταρι..

Απο που? Επομενη ερωτηση.. :shock: Τις εβγαλα απο το πλυντηριο, τις απλωσα και τις τακτοποιησα..

Γιατι? :evil: ....... Δεν ξερω πια τι να της απαντησω...

Μα οοοοοοοοοοοοοολη μερα που βρισκει τοση ενεργεια και ορεξη..?

Σας φιλω ολες..

Καλο Σ/Κ να εχουμε.

Θα μπω το βραδυ να διαβασω νεα σας...!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΙΦΙ ΓΙΑ ΔΩΡΟ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΨΗΦΙΖΩ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ, ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΞΕΤΡΕΛΑΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ!

Η ΣΟΦΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΗΛΟΠΑΡΔΑΛΗ ΤΕΛΙΚΑ? Κ ΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΚΟΥΚΛΑ :shock: ΩΡΑΙΑ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ, ΘΑ ΤΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ!

ΦΑΝΗ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗ ΦΑΣΗ " ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ?" ΚΑΙ ΞΑΝΑ" ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ" ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ, ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΡΩΤΑΕΙ. ΟΤΑΝ ΜΕ ΠΑΡΑΣΚΟΤΙΖΕΙ ΤΗΣ ΛΕΩ "ΜΑΝΙΤΑΡΙ ΜΑΓΙΚΟ" ΚΑΙ ΣΚΑΕΙ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εμενα με ρωταει τι ειναι αυτο και τι ειναι αυτο και του εξηγω

εχει μερικες μερες εχει χουι να μην του φτανει η κουβερτα του και το παπλωμα θελει να παιρνει και τη μεγαλη κουβερτα τη δικια μας στο κρεββατι λοιπον μια μερα χυθηκε γαλα και χθες την εψαχνε λεει που πηγε η κουβερτα?του λεει ο αντρας μου(τον εβαζε για υπνο)εχυσες γαλα και την πηρε η μαμα να την πλυνει κ λεει ναι στο πλυντηριο δηλ πλεον αρχισαν να μας συμπληρωνουν εχει πολυ πλακα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στελλίτσα μου χρόνια πολλά και καλάααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!! :x:x να σε χαιρονται ολοι οσοι σαγαπουν και να καμαρωνεις την ομορφη αφροδιτουλα σου...και με το καλο να της χαρισεις και ενα αδελφακι ...

μακια σε ολες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημεερα!! Καλημεεεεεερα!!

Ξυπνησαμε απ' τις 7:30 με βηχα.. και εμμετο...... :evil:

Δε μπορω να το μαζευω.. ειλικρινα.. μου ερχεται να τα βγαλω..

Σας εφτιαξα πρωι πρωι ε?

Αυριο παλι παιδιατρο θα παμε μου φαινεται...

Χθες η βολτα μας βγηκε ξινη..

Δεν κοιμηθηκε στο δρομο ουτε ενα λεπτο, ηταν ξυπνια απ' τις 9 παρα το πρωι.. στον γυρισμο ηθελε να της πλυνω την πιπιλα και της ελεγα "ΟΟΟΟΟΟΟΧΙ".. (αφου ηταν καθαρη).. αλλα ηθελε να γινει το δικο της.. Εκλαιγε.. χτυπιοταν, ηρθαμε σπιτι 9 η ωρα κοιμηθηκε 12 με φωνες... :evil:

Περασαμε και μια βολτα απο τα τζαμπο.. Πηραμε μερικες μπουρδιτσες.. :P:P

Μου αρεσε ενας Αγ. Βασιλης παππουλης.. αλλα εκανε 40 ευρω.. Ηθελα να τον παρω.. αλλα ΔΕΝ!!

Αντε ξυπνηστε υπναρουδες..

Εφτιαξα και αυγοφετες..Ελατε να φαμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα Φανουλα... :) δεν κοιμομαστε καλε......πριν λιγο ταιζα το μικρο φετουλα με μαρμελαδα....εμενα παλι ξυπνησε 9 κ κατι αφου κοιμηθηκε 11 κ κατι με πολλα δραματα κ ιστοριες,δεν ξερω αυτες τις μερες με το ζορι τον βαζουμε για υπνο,χθες στο τσακ τον προλαβε ο αντρας μου με το ενα ποδι εξω απο τα καγκελα.... :o κ γαλα με το ζορι 100 γραμ κ αφου τον στριμωξω....η μανα μου το ειπε σ εμας ειναι που δε θα πινει καθολου.... :| κατ'αλλα ησυχια εχει ωραια μερα σημερα,εγω ψιλοσιμαζευω,κ ειμαι σε κατασταση αναμονης....οσο γρηγορα περασαν 9 μηνες σχεδον τωρα δε περναει μια εβδομαδα...... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ! Κατερινιωωωωω...Εφτασαν οι μερες..

Ακομη λιγες εμειναν που θα εισαι φουσκωτη.. :D

Οι τελευταιες μερες ειναι που δεν περνανε με τιιιιιιποτα ομως... :?:?:?

Παρασκευη θα εχεις την κοπελαρα σου αγκαλια. :D

Ο μικρος νομιζω οτι θα την "χτυπησει" την απεργια πεινας με την μαμα σου.. :lol:

Αλλα σε λιγες μερες θα εισαι παλι κοντα του με την αδερφουλα του και ισως του ανοιξει για τα καλα η ορεξη ΚΑΙ για γαλα αν βλεπει την μικρη.. :D:D

Να πανε ολα καλα κοριτσι μου.

Χριστουγεννα με τα ζουζουνια σου... Τι ευλογια...!

Με το καλοοοοο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φανουλα

καλημερα κατερινακι μου ...

αντε κοριτσαρα μου την παρασκευη θα χεις την μπουμπουκα σου αγκαλιτσα!!!!!!!!!!!!!μην στεναχωριεσαι για τον μικρουλη ολα καλα θα πανε καλα...αντε με το καλο και με εναν πονοοοοοοοοο..

τι ειπε η νυφουλα σου στον μπαμπα της χθες?????? :o:o

της μιλησε με ναζι και του λεει του πατερα της με ενα σοβαρο υφος..μπαμπα γαιτι κανεις την γατουλα??? :lol::lol::lol: θεααααααααα η παπενια...και εμεις λυθηκαμε στα γελια....

στελλουνι μου πως τα περασες κοριτσακι μου γλυκο?

δωρουλα..

σουσου..ευχομαι να πανε ολα καλα με το μωρακι...

ιφι...

τα φιλια μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ :P

ΚΑΛΕ ΦΑΝΗ ΤΙ ΕΠΑΘΕ ΠΑΛΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΩΡΕ, ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΤΟ?

ΑΣΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΧΘΕΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΘΕΑΤΡΟ ΜΕ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗ ΜΙΚΡΗ, ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΞΙΝΗ Η ΒΟΛΤΑ :? ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΕΛΠΙΔΑ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΘΟΤΑΝ ΗΣΥΧΗ Η ΜΙΚΡΗ(ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΙΧΑΜΕ ΞΑΝΑΠΑΕΙ ΣΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΕΝΟΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΤΡΟΜΕΡΑ ΗΣΥΧΗ) ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΣΠΑΣΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ. ΕΝΙΩΘΑ ΚΑΙ ΑΣΧΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΝΟΧΛΟΥΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΘΕΑΤΕΣ, ΧΑΛΙΑ ΜΑΥΡΑ :evil: ΚΑΙ ΠΕΝΤΕ ΛΕΠΤΑ ΠΡΙΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΕΡΓΟ ΒΓΗΚΑΜΕ ΕΞΩ ΓΙΑΤΙ ΗΘΕΛΕ ΤΟΥΑΛΕΤΑ, ΟΠΟΤΕ ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ :evil::evil::evil::evil:

ΣΗΜΕΡΑ ΗΣΥΧΑ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΠΟΥΘΕΝΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΛΕΙΠΕΙ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ, ΙΣΩΣ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΣΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ, ΑΝ ΞΕΚΟΥΝΗΘΩ :oops:

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ 5 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ, Υ ΠΟ ΜΟ ΝΗ :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στεφανια....... :(:(:(

Κριμα μωρε για την βολτα... και το "χειροτερο".. το φιναλε.. Ολο σε τετοιες ωρες θελουν τσισα τους.. Αμαν........

Οσο για το εμμετουλι.. :P Το εχουμε στο τσεπακι.. Γκαχα-γκουχα και γκλοοοοοουκ...

Μαζευε μαααααανα.............. :lol:

Και ποσο με ενοχλει δεν ξερετε.. :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα και απο εμενα!

σουσου και εμενα με επιασε το αγχος και πηγα και εκανα χοριακη την 34η μερα του κύκλου δηλαδη με 6 μερες καθυστερηση και ηταν 2500!ενω στο γιωργο την 35η μερα 5500!οταν πηρα τη γιατρο μου ειπε οτι δεν πρεπει να κανουμε συγκρισεις στις χοριακες γιατι η γκαμα τιμων ειναι τοσο μεγαλη και η μερα συλληψης μπορεί να αλλάξει τις τιμές κατα χιλιάδες.κανε λίγο υπομονή (δύσκολο να το κανεις ευκολο να το λες)

φανη περαστικα!τι λες να ειναι?ιωση?και εγω δεν την μπορω την ξινιλα!

ιφι πες τη μαμα σου σε παρακαλω με τον αριθμο που σου εδωσα να παει μια βολτα απο το ταχυδρομειο να ρωτησει τι γινεται-αν δεν βρει ακρη θα στο ξαναστειλω με κουριερ.

κατερινα με το καλο!τι ωραια!μη στεναχωριεσαι θα μπειτε στο προγραμμά σας.

καρολινα μηπως θυμασαι τι μερα εκανες τι χοριακη, πόσο ηταν το μώρό? και τι τιμη βγηκε?

φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια.........εξω εχει πολυ ωραια μερα κ εγω βαζω τα τελευταια πλυντηρια πριν φυγω...ατελειωτες αυτες οι μερες.... :)

Φανη περαστικα σας κ παλι.....τοσο πολυ κρυωμενη ειναι η Αναστασια μας; :|

Στεφανια καλε τι νομισες εσυ οτι θα καθοταν ησυχη κ θα ευχαριστιοταν την ταινια.....σε γελασανε μου φαινεται.... :lol: με τη χοριακη τι εγινε; ξανακανες γραψε μας νεοτερα.... :)

Καρολινακι μου,αχ η νυφουλα μου δε μπορει να την ξεγελασει κανεις..... :x

Χρυσα Ιφι τι κανετε; που χαθηκατε; μακια πολλα.... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

κατερινακη μετρας αναποδα;;;;κατσε βρε παιδι μου να ξεκουραστεις...μετα θα τρεχεις

οντως εχει κατι τελειες μερες τωρα τελευταια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα μου μην σκας για το μικρο οσο θελει να φαει πλεον ειναι σε τετοια φαση που οτανθελουν να τρωνε τρωνε πχ σημερα μου ειπε 200γρ γαλα δεν ηθελε αλλο εφαγε ενα μικρο κρουασαν και 180γρ γιαουρτι αυτα απο τις 10 εως τις 12,30 φαντασου...κοντευεις καλη μου τελεια........\

που χαθηκα?αρχισε παλι η μικρη τη γκρινια της 2 μερες παι με τεντωνει γκρινιαζει δεν κοιμαται δενξερω τι της φταιει ξυπναει και τον μεγαλο δραμα..προχθες στολιζα δεντρο χθες γενικη το σπιτι αυριο παω αλεξανδρουηπολη τζαμπο να τα ακουμπησουμε παλι εκανα τη λιστα μου...

στεφανια εκανες χοριακη?πηρες τη μικρη θεατρο?δεν θα το επιχειρουσα για τα επομενα 3-4χρονια εδω σε λεωφορειο δεν μπαινω με τον μεγαλο...

φανη μου οι εμετοι ειναι χαλια βρωμαει ολο το σπιτι τα ρουχα πλυνε καθαραρισε πρινα κανα 2 μηνο μου ξερασε ο μεγαλος ηπιε γαλα και πριν κοιμηθει ξερασε τον αντρα μου κ εκεινον τον πηρε σηκωτο λερωσε κρεββατι την πορτα του μπανιου και ολο το μπανιο(σε ολη τη διαδρομη ξερνοβολουσε) 2 μερες καθαριζα βρωμα...εδω μου λερωσε με γαλα τα σεντονια και κουβερτες γιατι χυθηκε γαλα και η ξινιλα αφανταστη μερχι να τα πλυνω...

χαρουλα μου αν δεν το βρει η μαμα μου αστο τοτε..δεν πειραζει ειπαν οτι το εστειλαν μηπως τον πηρε το φακελο αλλος δεν ξερω μην σκας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρολινα μου σε διαβαζω στο εξπρες και δεν ηθελα να σχολιασω εκει ισως εκει νιωθεις αλλιως αλλα εδω βλεπεις 1,5χρ ισως και παραπανω 2χρ.που γραφουμε εδω δεν σε ξεχναμε ισα ισα εσυ ξεχνας να μας γραψεις σε πειραζω τωρα οκ?περαστικα σου και να προσεχεις τον ευατο σου καλη μου εχει το μπεμπε τωρα...

οσο για το εξπρες μπηκα εγω λογο της αυπνοις της μικρης ειπα να γραψω το ζορι μου να με συμβουλεψουν αλλα προσεξα οτι εκει μεσα ειναι 3 λαλουν και 2 χορευουν αλλες λενε τον πονο τους και αλλες γραφουν για το εμφιαλωμενο και το πως γεννανε στην αφρικη δεν μαπινω στονκοπο να σχολιαζω αυτα που με λιγα λογια μου ειναι αδιαφορα μιας και οι αλλοι εχουν αλλα ζορια οποτε να γραφεις εκει που σε σκεφτονται ναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KΑΛΗΜΕΡΑ, ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΕΣΥ ΜΕΤΡΑΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΣΟΥ :D ΚΑΙ ΓΩ ΜΕΤΡΑΩ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ :cry: .

ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΩΣΤΕ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΤΟ ΠΡΩΙ ΝΑ ΕΧΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ(ΜΑ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ?) ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΤΑ ΠΩ.

ΧΑΡΟΥΛΑ ΕΣΥ ΜΟΥ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΕΣ ΥΨΟΥΣ 2500 ΚΑΙ 5500 ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΗΤΑΝ 70 ΜΟΝΟ.... ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ... =(( ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΤΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ (ΚΑΙ ΓΩ ΔΗΛ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΝΩ) ΚΑΙ... ΟΥΦ, ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ. :oops:

ΙΦΙ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΗ ΓΚΡΙΝΙΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ?

ΦΑΝΗ Η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρδούλα μου καλη εγω έκανα χοριακη με 7 μέρες καθυστέρηση-στην αρχή και μενα καπου 100 θα ηταν ετσι που τα υπολόγισα-τι μέρα 'εκανες τη χοριακή και τι κύκλο έχεις?καλέ που μένεις και κάνει μία μέρα να βγει η χοριακή - εγω περιμένω εκεί και σε 45 λεπτά ακριβώς μου λένε τα αποτελέσματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεεερα!!!

Περασαμε τη νυχτα στο ποδι... Βηχας ασταματητος κλαμματα και 2 φορες εμμετο... :(:(:(:(

Το απογευμα εχουμε ραντεβου στην παιδιατρο.. Την πηρα τηλ. να παω το πρωι αλλα ηταν κλεισμενη..

Θα μου γινει οδοντογλυφιδα η φουσκιτσα μου.. Οτι τρωει .. με τον πρωτο βηχα το βγαζει.. :(:(:(

Και το βραδυ ηθελα τοοοοσο πολυ να βγουμε εξω στην πλατεια..

Θα εχει Χριστ. γιορτη με χοροδιες παιδιων κτλ. για τις αναγκες του γυρισματος "Μενουμε Ελλαδα"..

Στολιζουμε το δεντρακι μας σημερα.. και οοοολα τα υπολοιπα τζιτζιλακια-μιτζιλακια.. :lol::lol:

Αλλα το δεντρο εντελως αποτυχημενο.. :lol::lol::lol::lol: Ενα μετρο με το ζορι.. :lol::lol::lol:

Γ@μ@τ@ μου δεν εχουμε χωρο ουτε να κλ@σουμε μες στο σπιτι.. :evil:

Καποια ειναι αγχωμενη ή ειναι η ιδεα μου?

Στεφανια... Σε βλεπω....! :P:P:P:P:P:P

Χαρουλα μαλωσε την.. Μα τι τιμη θελει να εχει η χοριακη, αφου ΔΕΝ περιμενε καν την καθυστερηση...??? :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗ ΜΕ ΜΑΛΩΝΕΙΣ ΦΑΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ :oops: ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΒΡΕ ΑΠΟΝΗ ΜΑΝΑ, ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? :roll:

ΧΑΡΟΥΛΑ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΗΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ (ΔΗΛ 28Η ΜΕΡΑ) ΚΑΙ ΜΕ ΚΥΚΛΟ ΑΣ ΠΟΥΜΕ 27 ΗΜΕΡΩΝ (ΓΙΑΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΑΠΟ 27 ΜΕΧΡΙ 29 ΗΜΕΡΕΣ). ΤΟ ΨΗΦΙΑΚΟ ΤΕΣΤ ΤΗΣ CLEARBLUE ΕΛΕΓΕ 1-2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΓΚΥΟΣ. ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ 3-4 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ, ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟ :?::?::?::?::-o

ΑΘΗΝΑ ΜΕΝΩ , ΚΑΙ ΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟΣΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ. ΑΠ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΠΑΩ ΣΕ ΑΛΛΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΓΚΡΙΣΙΜΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.

ΚΑΛΕ ΦΑΝΗ ΠΟΥ ΜΕΝΕΤΕ ΚΑΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΓΥΡΙΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ?(ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑΤΙ Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΕΚΠΟΜΠΗ ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΗ). ΚΑΙ ΑΠ ΤΗΝ ΑΛΛΗ, ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΣΑΙ, Κ ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ :lol: ΑΛΛΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΖΩΗΣ.... :cry:

ΤΟ ΕΡΜΟ ΤΟ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ..... :cry: ΜΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΜΕΤΟ, ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΠΕΙ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ? ΕΔΩ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΟΤΑΝ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑΑΑΑ... ΑΧ, ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙ ΣΟΥ! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε θα με τρελάνεις εσυ?την 28η μερα τι ηθελες να δείξει - και για σε πείσω βρήκα τιμές ανα μέρα στη σελίδα http://www.konstantinanousia.com/enkymosyne/hcg1

για την 28η μερα δίνει 50-100 μονάδες!

τουλαχιστον λεω δεν ειμαι μονο εγω αυτη με το τόσο αγχος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Σας γραφω με πολυυυυ κοπο!!!Απο τη μια το ενα χερι στο πληκτρολογιο κ με το αλλο κραταω το καλωδιο του φορτιστη...δε κανει καλη επαφη κ κλεινει το λαπιτοπι μου...πρεπει να παω να παρω αλλο X( !!!!

Στολισαμε!!!!Εγω δλδ :lol::lol::lol: !!!Παρασκευη βραδυ στις 8 κατεβηκα στο υπογειο κ στη 01:30 εβαλα το τελευταιο στολιδι :o !!!Τα παιξα!!!Φετος κουραστηκα πολυ!Μεγαλο πολυ κ το δεντρο,μεχρι το ταβανι κ επρεπε να βαλω σωστα κ τα κλαδια ενα ενα!!!Ετσι ηταν καθε χρονο αναρωτιεμαι :roll: ?

Τη μικρη την ειχα στη μαμα μου,δε γινοταν αλλιως!Οταν ηρθε ενθουσιαστηκε!! :D

Στεφανια κοριτσακι μου γιατι τοσο αγχος :roll: ?Ο γιατρος τι σου λεει?Δεν εχω ιδεα απο χοριακες!Ενα τεστ ειχα κανει κ μετα στο γιατρο...κοντευα κ τις 6 εβδομαδες βεβαια!Λεω να χαλαρωσεις κ να σταματησεις να μετρας τιμες κτλ!Κανει υπομονη λιγες μερες!

Α!Οι μονες Αθηναιες ειμαστε εσυ ,εγω,η Ζαιρα και η Καρολ!Τα υπολοιπα κοριτσια ειναι τυχερα ;) !Και η Φανη παραειναι!!!!

Φανη ποτε θα παιξει το επεισοδιο???Ενημερωσε!!

Τι επαθε παλι η Ατατινα ρε γμτ?Τα ιδια ξανα με το βηχα?

Να ρωτησω ρε κοριτσια κανατε κανα εμβολιο τωρα κοντα?Θυμαμαι ιτι μου ειχε οει η γιατρος μας κοντα στα 3...εριξα κ μια ματια στο βιβλιαριο κ δε πολυκαταλαβα!Μιλησα προχθες μαζι της για κατι κ δε θυμοταν ,εχουμε παρα πολυ καιρο να παμε!Θα πρεπει να παω καποια στιγμη..

Ουφ δε μπορω να γραψω αλλο με κουραζει το καλωδιο!Ελπιζω να το φτιαξω συντομα κ να ξαναμοω!!!

Νινινα,Ιφ,Σεσιλια,Χαουλα,Ζαιρα,Καρολ κ οι υπολοιπες...τα φιλια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
    • Λεγαμε να κάνουμε κ εμεις φωτογράφιση αλλά με την αβεβαιότητα  το αφήσαμε  
    • Κορίτσια μου πήγα γιατρο το χθες το πρωι. Έπεσε από την καμπύλη στο 1% είμαστε ατα κατώτερα. Το βρήκε 1911 Παρολαυτα οι ροές ήταν αρκετά καλές φυσιολογικές, το αμνιακό μειώθηκε ομως φυσιολογικό. Μόνο το ποδι έμεινε στάσιμο στην ανάπτυξη…συνέστησε να κάνουμε CTG παρακολούθηση κ μπορούμε να το αφήσουμε μέχρι την ερχόμενη Πέμπτη ή Παρασκευή.    μετα πήγα στην γιατρο μου, έκανα μόνιτορ βγήκε καλό είχα συσπάσεις η καρδιά μια χαρά κινήσεις μια χαρά. Κ μετά μιλησαμε λίγο για τον τοκετό. Το πλάνο μας είναι να πάω ξανά την Κυριακή για μόνιτορ, μετά ξανά μόνιτορ την Τετάρτη κ μετά θα με ελέγξει κολπικά αν έχω διαστολή κ μαλακό τράχηλο θα το προσπαθήσουμε φυσιολογικά δεδομένου τον πρώτο μ τοκετό π ήταν πολύ εύκολος χωρις πολλά φάρμακα. Π κ τώρα πρόκληση θα κάνω αλλά με ελάχιστο φάρμακο για να αντέξει το μικρούλη. Σε περίπτωση π δεν έχω τίποτα ανοικτό εκεί κάτω θα πάμε καισαρικη την Πέμπτη.    μια εβδομάδα να περάσουμε οι 3 μας 💕 μετά θα γίνουμε 4
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...