Μετάβαση σε περιεχόμενο

παιδάκια Μαϊου-Ιουνίου-Ιουλίου 2009+τα αδερφάκια τους Νο8!


Recommended Posts

Oxι Ιφιγενεια.... δεν το εχω ξεπερασει με την εγκυμοσυνη.. :(

Οταν "εφαγα" και την επισκληριδιο... εκει να δεις τι επαθα.... [smilie=pottytrain2.gif] :lol::lol:

Στα εμβολια της μικρης.. ποτε δεν ημουν μπροστα.. Παντα το κεφαλι γυρισμενο και την κρατουσε ο Β...... Τι ντροπη... Αλλα δεν αντεχω... Αληθεια σας λεω.. Εχω τασεις λυποθυμιας.... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::(:(:(:(

Θα το ξεπερασω... που θα μου παει.. Σημερα ειχα ολη την καλη διαθεση να κανω την αρχη.... αλλα τα σκατωσα... :(:(:(:( Πηγα και ολομοναχη τρομαρα μου... :-o:-o:-o:-o:-o

Γιατι μωρε το μικρουλι εχει τετοια ανησυχια?

Μηπως.. λεω εγω τωρα! ετοιμαζει κανα δοντακι?? :-?:-?:-?:-?

Ειναι "μανικι" να μη μπορεις να την βοηθησεις την καημενη..

Στο καροτσι και βολτα δεν ησυχαζει λιγο?

Ουφ! Δεν ξερω κοριτσι μου.. Υπομονη... υπομονη... υπομονη...

Θα περασει κι αυτη η φαση... [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κουκλες!!!!

τι κανετε;;;

ουτε εγω εχω βιβλιαριο στον μικρο...

χαλι μαυρο!!

Χτες πηγαμε για καφε με τον μικρο και μερικε ςφιλε ςμου...τι ισχυχο παιδακι καλε που ειναι ο γιαννακης μου...φτου φτου!!!

Τα φιλια μου σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω τι φταιει φανη μου παντως μεσα σε 15 μερες αλλο παιδι να κλαει ασταματητα να μην κοιμαται μονη της εκει που ετσι μονο κοιμοταν να μην σταματαει τη γκρινια να μην ηρεμει-κοιμαται με τιποτα ισως με στηθος αλλα δεν γινεται ετσι συνεχεια κανω υπομονη αλλα..χθες κοιμηθηκε 11,30 ξυπνησε4,30 ξανα κοιμηθηκε 6 ξυπνησε 9,30 για φαγητο ξυπνησε 12...το μεσημερι κοιμηθηκε 3 περιπου 4 παρατεταρτο ξυπνησε την πηρε ο υπνος ξανα 5 κ ξυπνησε 6 να δω τωρα για βραδυ τι θα γινει....κ αμα την αφησω λιγο να κοιμηθει μονη της αρχιζει η γκρινια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλες καλημερες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι κανετε βρε ομορφες?

Που ειστε ολες?

Χαθηκαμε λιγες μερες ή ειναι η ιδεα μου........???? :mrgreen::mrgreen:

Εγω ειμαι σπιτι ΟΛΟΜΟΝΑΧΗ...........!!!!!!!! :D:D:D:D:D

Περασε η πεθερα μου και πηρε την Α να την παει στις κουνιες........... :D:D:D

Τι μαγειρευουμε σημερα.......?? :?:?:?:?

Η ωρα πηγε 11 καιιιιιιι....... κι εγω ακομη σκεεεεεεεεεφτομαι......... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ιφιγενεια... μακαρι να ειναι απο δοντακι.. Τι να πω... :(

Κριμα τοση ταλαιπωρια για ολους σας... :(

Κι εμεις εχαμε δυσκολο βραδυ χθες...

Εκλαιγε.. γκρινιαζε και παραμιλουσε μες στον υπνο..

Την πηρα στην κρεβατοκαμαρα.. δε μπορουσα να κουνηθω.. να γυρισω πλευρο, και κατα τις 4 τα ξημερωματα μου τραβαει τα μαλλια με τοοοοοοση δυναμη που φωναξα επειδη τρομαξα μες στον υπνο.. αρχισε να κλαιε παλι.. και κατουρηθηκε πανω της.... :evil::evil::evil:

Αντε αλλαγμα σεντονια.. κτλ κτλ κτλ........... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φανη μου χθες ηταν καλυτερα γενικα τις 2 αυτες μερες ψιλοστρωνει χθες κοιμηθηκε γυρω στις 12 παρα μονη της για βραδυ ειχε πολλες μερες να κοιμηθει μονη της βραδυ(μεσημερι βραδυ εχουμε προβλημα)μου ξυπνησε 5,30 εδινα πιπιλα αλλα δεν αλλα νυσταζε ειπα η ερμη μανα να σηκωθει λιγο ο αντρας μου να τις δινει πιπιλα και επειδη τον σηκωσα πιο πολυ την ξυπνησε παρα την ηρεμησε...ειχα κατι νευρα πρωινιατικα εφαγε λιγο η μικρη και κοιμηθηκε διπλα μου απο τη νυστα με πηρε κ εμεενα ο υπνος μετα κατα τις 7 την ξαπλωσα στο δικο της και 8,30 ηθελε να φαει ηταν φυσιολογικο εφαγε και ξανακοιμηθηκε αλλα εγω κοιμαμαι με δοσεις αν κοψει αυτο το ξυπνημα ποτε 4,30 ποτε 5,30 μια χαρα το ειχα κοωει πριν απο 1,5 μηνα αλλα εχει μισο μηνα ξανα μανα αχχχχχ

τι επαθε η αναστασια?εβλεπε κατι στον υπνο της?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα κοριτσια εδω ειμαστε κ εμεις....

Ιφι μου γιατι τοση γκρινια;αλλα θα μου πεις μερα,με τη μερα αλαζουν αυτα....υπομονη κοριτσι μου..δυσκολο πραγμα να εισαι αυπνη,ξερω απο μενα ολη μερα κουτουλαω αν ξαγρυπνησω.... :|

Φανουλα ακομη δε μαγειρεψες; κ εισαι η πιο νοικοκυρα της παρεουλας μας.... :)

εγω παλι αυτες τις μερες κανω 2 φαγητα,ο αντρας μου νηστευει κ εγω με το μικρο οχι.....κ πολλες μερες δεν ξερω πραγματικα τι να φτιαξω...... :?: αυτο που εγραψες για δυσκολο βραδυ το χθεσινο,νομιζω πως εχεις δικιο.....ο μικρος βλεπει παντα τηλεοραση,αφηστε που ειναι σε τετοιο σημειο που την ανοιγει οποτε θελει,η κ την κλεινει επισης.....χθες λοιπον σε καποιες διαφημησεις που σιγουρα εχει ξαναδει τον επιαναν τα κλαματα με παραπονο κ ερχοταν στην αγκαλια μου,το κανει κ με το δρακουμελ,αυτοκ ηταν η ωρα που θα επεφτε για υπνο,αρκετη ωρα λοιπον ηταν αναστατωμενος κ τρομαξα να τον ηρεμησω.....εσας σας εχει συμβει κατι παρομοιο;

Καρολινακι τι εγινε ειδατε το φυλλο απο το νινι; ενημερωσε μας οταν μπορεσεις.... :x

οι υπολοιπες τι κανετε; καλημερα σε ολες σας :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σας κορίτσάκια μου....

τα μικρά μου κοιμούνται και εγώ σαχλαμαρίζω στο ιντερνετ.....

νέα ιδιαίτερα δεν έχω....

μια μικρή περαντζάδα έκανα από τα νέα σας..

Ιφη ου και εμένα μέχρι 4 μηνών κοιμότανε μόνο του το μωρό στην κούνια του....και έλεγα τότε " τι ωραία"...από τότε ξεκίνησε η κωλοπαλινδρόμηση και από τότε υποφέρουμε...ούτε κάτω ούτε αγκαλιά....ούτε πουθενα...παλεύουμε οι δύο μας για να κοιμηθεί....

άσε που ΚΑΙ αυτός δεν πάει πουθενα αλλού εκτός από την αγκαλίτσα της μαμάς :x:x:x ....7 μηνών πλέον βλέπεις και τώρα αρχίζει πάλι το άγχος το αποχωρισμού και τα λοιπά γνωστά...δεν μπορώ να κάνω ούτε δουλειά ούτε να κάνω την ανάγκηη μου που λέει ο λόγος...ουφ αύρι έχουμε παιδιάτρο και έχω άγχος για το πόσο βάρος θα έχει πάρει...

πιπίλα έχουμε κόψει εδώ και 3 μήνες μπορεί και περισσότερο, δε θυμάμαι \... ένα βραδυ προσπαθησα να μηη του τη δώσω και δεν το δεχόταν με τπτ.....κλάμα κλάμα κλάμα....πεταχτηκε ο άντρας μου και μου τη χάλασε τη δουλειά....μετα από μια βδομάδα ένα μεσημερι που είμσαταν μόνοι μας δεν του την έδωσα και με λίγη γκρίνια και μετά από συζήτηση....το ΄δεχτηκε :o:o

επίσης να σας πω ότι έχω τα νεύρα μου μεμ το σπίτι μου....θέλω να φύγω από δω...ΔΕΝ ΧΩΡΑΩ...λίγες ντουλάπες, μικροί χώροι....λίγα ντουλάπια στην κουζίνα...για τρεις καλά ήταν...τα ρούχα είναι μονίμως έξω από τα συρτάρια, μια ακαταστασία παναγία μου....καρότσια, πάρκα, κούνιες,καρεκλάκια....δεν έχω που να βάλω τα πραγματα μου γενικότερα....μαζεύτηκαν πολλά πράγματα...σε λίγο θα πηδάμε από πάνω τους για να περάσουμε...... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: ο άντρας μου βέβαια ούε που να ακούσει τώρα για μετακόμιση.....χώρια που είναι και ακριβό....500ε για 70 τετραγωνικά....βρήκα ένα άλλο με 540ε με τρία υπνοδωμάτια και τζάκι....μην τρελαθώ και τελείως δηλ, στις μέρες που ζούμε....

αυτά σας φιλώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου..

τελικα η λυδια θα αποκτησει παπενιοοοοοοοοοο για αδελφουλη...

δε λεω οταν το μαθα δεν πεταξα απο τη χαρα..ηθελα παλι ροζ..αλλα οταν μου πε ο γιατρος κατι σκηνικα .. :oops::oops: ειπα γερο να ναι και ας εχει τσουτσουνακι..και τωρα πλεον θα λεω εχω αγοραρο... :lol::lol: αφηστε και που να θελε να κρυφτει η τσουτσου δεν γινοταν :oops::lol::lol: γερο να ναι και καλο παιδι...ρουχα πρεπει να παρω γιατι εκανα τη βλακεια και τα νπαιρνα ολα ροζ...και κουβερτες και τα παντα...εκτος απο κουνιες και πορτ μπεμπε..παλι καλα...

σας φιλω ολες...αυριο εχω παλι πολυυ δουλειααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο λινάκι...

και γω ροζ ήθελα πάντα και ακόμα θέλω.....και όταν μου πε ο γιατρός στο 1ο ότι είναι αγόρι μέχρι πίεση ανεβασα... :oops::oops::oops::oops::oops: βέβαια το χω σκυλομετανιώσει και ντρέπομαι....τωρα που θα ερωτευτείς ομως και θα πάθεις κοκομπλόκο θα σου πω εγώ....

εναλλάξ πάνε τα αδερφάκια...

αγόρι-κορίτσι, αγόρι - κορίτσι,

η επόμενη θα χει κορίτσι να το ξέρετε....

αχ έλω ένα κοριτσάκι ουφφφφφφφφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λινακιιιιιιιιιι......... Συγχαρητηρια για το τσουτσουνακι.........!!!!!!!!!!!!! :D:D

Τι καλυτερο?

Νεες αγορες.. Καινουργια χρωματα... Αρωμα αντριλας........ :lol::lol::lol::lol::lol:

Χαρηκα παααρα πολυ!!!!

Ολα να πανε καλα κοριτσαρα μου!!

Ζαιρακι μου..... 500 ευρα δινεις για το νοικι....?? :o:o:o:o

Ειναι πολλαααααααα................. :shock::shock::shock:

Κοιταξε να βρεις κατι πιο οικονομικο.. κανε ενα κουραγιο, μαζεψε την οικογενεια και βουυυυυρ για αλλου....

Κι εμεις σε τρυπα ζουμε (62 τμ).. αλλα εχω μια τεραστια αποθηκη και βαζω ολη την πραματια εκει..

Φιλια σε ολες... Ακομη το ζιζανιο μουρμουριζει..

Ας με βοηθησει καποια που ξερει.

Πως μπορω να ανεβασω στο φ/β βιντεο?

Ολη μερα προσπαθουσα σημερα και δεν τα καταφερα με κανενα τροπο..

Θελω να σας βαλω να δειτε με τι καμαρι λεει η Α τα "τριγωνα καλαντα"... :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανή αν δεν έχεις γρήγορο pc καλύτερα να μην το κανεις....τα νεύρα σου θα σπάσεις....εγώ ένα των 30δευτερολ που ανέβασα το άφησα όλη νύχτα...

καλέ και μεις τα τρίγωνα- κάλαντα και μάλιστα είπα σεπαππουδογιαγιάδες να ετοιμάσουν το χαρτζηλίκι γιατί παραμονή θα παρουμε τα τριγωνάκια μας και θα πάμε να τα πουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

Παποιομανα συγχαρητηριααααα

Ζαιρακι..και εγω που εχω μεγαλο υποτιθετε σπιτι..μονημος μπαχαλο ειναι..

μνε δυο παιδια τι περιμενεις καλε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ:

ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΡΟΛΙΝΑΚΙ!ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΜΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΥ ΦΥΛΟΥ ΠΑΙΔΙΑ-ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΤΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΙΔΙΟΥ ΦΥΛΟΥ ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ-ΓΕΡΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!Ο ΑΝΤΡΑς ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΣΤΟ ΓΟΩΡΓΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ Ο ΑΔΕΡΦΟς ΣΟΥ!!ΚΟΛΛΛΗΜΑ ΛΕΜΕ!

ζΑΊΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΙΔΕΎΤΗΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΛΛΙΔΡΌΜΙΣΗ - ΕΚΕΙ ΣΤΟΥς 8 ΜΗΝΕς ΆΡΧΙΣΕ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΆ-ΒΕΒΑΙΑ ΑΚΟΜΑ ΤΟΝ ΕΜΕΤΟ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ!

ΒΡΕ ΙΦΙΦΓΕΝΕΙ ΕΧΕΙ ΣΧΕΔΕΟΝ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΣΤΕΛΑ ΤΟ ΚΕΦΙΡ - ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΣΤΟ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ-ΗΤΑΝ ΣΥΣΤΗΜΕΝΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ.ΑΥΡΙΟ ΣΤΕΛΝΩ ΤΗΣ ΧΡΥΣΑς ΑΛΛΑ ΜΕ ΚΟΥΡΙΕΡ.

ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας....Συμπεθερουλα μου με το καλο..θα τα κανεις κ εσυ ζευγαρακι... :x ειδες που επεσα μεσα στο τρενακι που χες ανοιξει; ;)

η αληθεια ειναι πως οτι ειναι το πρωτο θες κ το δευτερο,κ εγω δε ξερω νομιζω πως θα ηταν πιο καλα αν ο μικρος ειχε αδερφουλη......αλλα δεν ειμαι αχαριστη γερη να ειναι η κοπελα μου. κ θα μου φυγει κ το μερακι με τα κοριτσιστικα... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΥΡΙΑ ΠΑΠΙΟΜΑΜΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΠΟΣΟ ΑΚΡΙΒΩς ΗΣΟΥΝ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚ ΕΓΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ 12 ΚΑΙ 0 ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΑΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΓΙΩΡΓΟ ΗΜΟΥΝ ΑΚΡΙΒΩς ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ-ΤΙ ΤΙΜΗ ΒΓΗΚΕ Η ΑΥΧΕΝΙΚΗ?

ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera και απο εμενα τι μου κανετε?καταρχην συγχαρητηρια καρολινα μου με το καλο ο αγοραρος σου γερα παιδια πανω απο ολα θα δεις τη διαφορα που εχουν οταν δεν ειναι ιδια...αλλα οπως και να εχει τα γαπας το ιδιο εγω τα εχω ταραξει στα φιλια κ τα δυο....δε η μικρη με τις μαγουλες αφηστε...

ζαιρα μου εγω εχω 100τμ και παλι δεν χωραω δεν εχει καθολου καλη διαρρυθμιση 2 υπνοδωματια κουζινα σαλονι και ενα τεραστιοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο διαδρομο πανω στις ντουλαπες μου εχω κουτια με ρουχα των παιδιων και δικα μας χαμος και κατω απο τα κρεββατια χαλια παπλωματα και παει λεγοντας πανω στη σκεψη της πολυκατοικιας αφηνω καποια παργαματα χριστουγεννιατικα και κουτια για μετακομιση μιας ουτε αποθηκη εχω ουτε πανω απο ενα δωματιο αποθικουλα...δραμα....αφου εχω ρουχα για 2 παιδια απο 0 εως 4χρ.που να πανε ολα αυτα χωρια εγω κ ο αντρας μου και κουβαλαω και την προικα μου απο το γαμο κρυσταλλα και χιλια δυο αλλα που μονο τα πλενω και τα βλεπω μιας και εδω που ειμαι ποιος να μου ρθει για να τα βγαλω...

τωρα για το ενοικιο πολλα αλλα εισα και αθηνα αλλιως ειναι..

σε γενικες μερες τωρα μπορω να πω εχω τακτοποιημενο το σπιτι μου αλλα θελει παλι να κανω μια γενικη για να στολισω την αλλη βδομαδα...

σκεφτομαι να παω για τις μισες γιορτες στους γονεις μου για φωτα και μετα κ να κατσω κανα μηνα παλι θελω πολυ αλλα μονο που σκεφτομαι παλι τη διαδικασια να μαζευω ρουχα για 3 ατομα και μετα παλι που θα θελω ενα μηνα να φερω το σπιτι βολτα με πιανει απογοητευση αχ...δεν ξερω...μεχρι τωρα μαζευα καλκαιρινα και με βλεπω αν πηγαινω μεσα φλεβαρη να μαζευω στολιδια...

η μικρη λιγο καλυτερα αλλα με ξυπναει ακομα πχ χθες κοιμηθηκε 12,30 εγω σχεδον 2 και με ξυπνησε 3,30 μετα ξανα 5,30 και μετα 8,30 αχ που θα παει αυτη η κατασταση δεν ξερω...

χαρουλα μου οχι δεν πηρα κατι ακομα να δουμε...

καρολινα μας βαλε τικερακι να βλεπουμε ποσο εισαι να μην σε ρωταμε συνεχεια.ποσο εισαι τωρα αληθεια?εγω στον κωνσταντινο εμαθα οτι εχω αγορι 3,5 προς 4 μηνων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eγω δεν εχω διαδρομο.......... :((:((:((:((:((:((:((:((:((

Κατευθειαν μπαινεις στο σαλονι με το που ανοιγεις την κυρια εισοδο........ :evil:

Αλλα τι με νιαζει... Δικο μας ειναι...? :lol:

Θα σας βαλω καποια στιγμη φωτο στην ομαδα να το δειτε... το αξιοθεατο... :lol::lol::lol::lol:

Σημερα εμπλεξα τα μπουτια μου στην κουζινα..

Εφτιαξα σπανακοριζο για μενα και την μικρη, πατατες τηγανιτες και λουκανικα.. (μπλιαχ.. [smilie=icon_puke_l.gif] ) για τον Β.. Εκανα κορμο με μπισκοτα, και κουλουρακια ΚΑΙ μερικα με ξυλακι απο σουβλακι σε στιλ γλυφιτζουρι να τα παω το Σαββατο στην ανιψια που εχει γενεθλια να δωσει στα παιδακια... :D:D

Στην κουζινα εχει πεσει βομβα....... :lol:

Ελατε να βαλετε ενα χερακι........ :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε τι νοικοκυρες ειστε εσείς?

ιφιγενεια πηρα στο ταχυδρομειο στο αργοσ και μου ειπαν οτι εχει μια εβδομαδα που παραδοθηκε χωρουσε στο γραμματοκιβώτιο και το εβαλαν εκει-μηπως δεν το προσεξε η μαμα σου?

ο αριθμός του συστημένου ειναι RE873426610GR και το τηλ τοπυ ταχυδρομειο ειναι 2467042485

αν βγαλεις ακρη πες μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμενα!χρυσα σου ξαναστειλα μηνυμα!

αχ κατερινα τι ωραια!με το καλο! πως νιωθεις?που ειπαμε θα γεννήσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο σας μεσημερι......αχ πως να νιωθω; λιγο περιεργα που θ'αφησω το μικρο μονο του....ακομη αγκαλια πινουμε το γαλα μας.......την παρασκευη θα την εχω αγκαλια πεμπτη θα μπω για τελευταιο ελενχο....σαν ψεματα μου φαινεται πως περασαν 9 μηνες... :)

Χαρουλα εδω στην πτολεμαιδα στο κρατικο νοσοκομειο.......εσυ ειδες το φυλο;

Συμπεθερα μου πολυχρονη κ απο εδω να τα εκατοστισεις... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?

ΧΑΘΗΚΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ (ΜΑ ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΕ :(( ? ΓΙΑΤΙ ΟΛΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ, ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΥΕΛΠΙΣΤΩ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ. (ΑΝ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΙ ΘΑ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ, ΣΤΗΝ ΚΩΛΟ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΛΕΙΨΕΙΣ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΗΜΕΡΑ, ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ :shock:

ΝΤΙΝΑ, ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ Σ' ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ, ΟΤΙ ΔΗΛ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙ, ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΘΕΛΩ ΑΓΟΡΑΚΙ :roll: ΕΝ ΟΛΙΓΟΙΣ.... ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΕΓΩ :D ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ, ΠΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ 1-2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΓΚΥΟΣ, ΕΚΑΝΑ Κ ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕ ΟΤΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΗΤΑΝ ΘΕΤΙΚΟ, ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΗΣ ΧΟΡΙΑΚΗΣ.... ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ... ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΛΙΓΟ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ :roll:

ΑΝΤΕ ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ(ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΒΡΕ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ? ΤΡΕΧΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ?) ΦΑΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΥ, ΣΕΙΡΑ ΣΑΣ ΤΩΡΑ ;)

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΠΡΙΓΚΗΠΙΣΣΑ ΣΟΥ? ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ! ΑΧ, ΘΑ ΧΑΡΕΙΣ ΚΟΤΣΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙΑ, ΤΕΛΕΙΑ!

ΚΑΡΟΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΝ ΑΓΟΡΑΡΟ!

ΑΥΤΑ ΚΟΥΚΛΕΣ, ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στεφανια μουυυυυυυυυυυυ..................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συγχαρητηρια κοριτσαρα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!

Χαρηκα παααρα πολυ!!!

Με το καλο σου ευχομαι.. μια ηρεμη εγκυμοσυνη, και οοοοολα μα ολα να πανε καλα..

και να κανεις τον γιοοοοοοοο........ να βγει "ψευτρα" :P η Ζαιρα μας........ :lol::lol::lol:

Αντε οι υπολοιπες τι περιμενετε οεο........????????? :D:D:D:D:D:D

Εγω ειμαι απο αλλο ανεκδοτο........ :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
    • Λεγαμε να κάνουμε κ εμεις φωτογράφιση αλλά με την αβεβαιότητα  το αφήσαμε  
    • Κορίτσια μου πήγα γιατρο το χθες το πρωι. Έπεσε από την καμπύλη στο 1% είμαστε ατα κατώτερα. Το βρήκε 1911 Παρολαυτα οι ροές ήταν αρκετά καλές φυσιολογικές, το αμνιακό μειώθηκε ομως φυσιολογικό. Μόνο το ποδι έμεινε στάσιμο στην ανάπτυξη…συνέστησε να κάνουμε CTG παρακολούθηση κ μπορούμε να το αφήσουμε μέχρι την ερχόμενη Πέμπτη ή Παρασκευή.    μετα πήγα στην γιατρο μου, έκανα μόνιτορ βγήκε καλό είχα συσπάσεις η καρδιά μια χαρά κινήσεις μια χαρά. Κ μετά μιλησαμε λίγο για τον τοκετό. Το πλάνο μας είναι να πάω ξανά την Κυριακή για μόνιτορ, μετά ξανά μόνιτορ την Τετάρτη κ μετά θα με ελέγξει κολπικά αν έχω διαστολή κ μαλακό τράχηλο θα το προσπαθήσουμε φυσιολογικά δεδομένου τον πρώτο μ τοκετό π ήταν πολύ εύκολος χωρις πολλά φάρμακα. Π κ τώρα πρόκληση θα κάνω αλλά με ελάχιστο φάρμακο για να αντέξει το μικρούλη. Σε περίπτωση π δεν έχω τίποτα ανοικτό εκεί κάτω θα πάμε καισαρικη την Πέμπτη.    μια εβδομάδα να περάσουμε οι 3 μας 💕 μετά θα γίνουμε 4
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...