Μετάβαση σε περιεχόμενο

παιδάκια Μαϊου-Ιουνίου-Ιουλίου 2009+τα αδερφάκια τους Νο8!


Recommended Posts

Kαλησπεεεεεεεεερα!!

Στεφανια μου........... αλλιως σε φανταζομουν!!!!!!!!!! Εισαι κουκλαρα........!!!!!!!!!!!! :D:D:D

Εβαλα κι εγω μια φωτο να με δεις!!! Ειμαι συν 20 κιλα μετα την εγκυμοσυνη.... αλλα οπως βλεπεις ακομη το..... "διασκεδαζω"........ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ..........!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

Χαρουλα μου....... Τελεια!!!! Συγχαρητηρια και παλι κοριτσαρα μου!

Ολα θα πανε καλα!!

Εγω ποτε δεν ειχα κανει χοριακη...... :?:?:?:? Κατευθειαν στον ντοκτορ...

Ειναι λιγο αγχωυικη η διαδικασια... (νομιζω).... :oops::oops::oops::oops:

Στελλιτσα..... μας καμαρωσες κια πο το φ/β.....?? :D:D:D Κοριτσαρα μου!!!!

Κι εμεις 10:40 σημερα ξυπνησαμε!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πολυασχολες....... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Βρε.... μηπως το κομματι στο ψυγειο να το στειλεις προς τα δω...??? :D:D:D

Μπραβο νοικοκυρουλα μου!! Τα καταφερες τελεια!!! Εισαι αστερι!!! :D:D

Ακομη να μου απαντησεις γιαν τα δοντακια..... Με "γραφεις" Στελλιτσα...... :evil::lol::lol::lol:

Ιφιγενεια..Σιγα τα χρονια....!!!!!!! Ακομη παιδουλες ειμαστε...!!!!

Εγω εκλεισα τα 29 πριν δυο μηνες και ακομη νιωθω πιτσιρικι....... :lol::lol::lol::lol::lol:

Καλεεεεεεεεεεεε......... σημερα ειδα τις φωτο απο την β αφτιση........ :o:o:o

ΤΕΛΕΙΑ ΟΛΑ!!!!!!! Δεν εχω ξαναδει κατι τοσο ομορφο.. αληθεια...

Ολα μελετημενα και προσεγμενα......!!!!

Να ειναι ετσι ολη της η ζωη! Γεματη ομορφιες!! :D:D:D

Παω να κανω μπανακι γιατι εχουμε βολτα στις 5 μιση...!!!

φιλια πολλα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kαλησπερα σας κυριες μου....τ μου κανετε;

Στελλα τι διαβαζω εφτιαξες με τα χερακια σου τουρτα για τον αντρουλη σου; μπραβο κοπελα μου... :x

Χαρουλα εμενα μια χαρα μου φαινεται η χοριακη σου ;) τωρα αν ανεβενει κανονικα γιατι σκας δε το καταλαβενω; :|

Στεφανια δεν ειδα τη φωτο σου ακομη,θα δω κ θα σου πω...οπως ειπαν τα κοριτσια κανε fb κ βαλε λιγους φιλους αν δε θες πολλα ατομα...εγω εκει εγω πολλες φωτο με το καμαρι μου μαζι..... :)

Ιφι παλι για ηλικιες λετε καλε; πιτσιρικες εισαστε ολες μπροστα μου......ααα με το τικερακι που λες δοκιμασα καναδυο φορες δεν εκατσε κ το παρατησα..... ;):)

σημερα με πιασανε παλι οι νοικοκυροσυνες μου κ εφτιαξα κουλουρακια,Φανη οχι τα δικα σου ;) αλλα μια αλλη συνταγη πολυ ευκολη επισης.....να φανταστειτε τα τρωει κ μικρος..... :P αυριο ειναι γιορτη κ το πρωι θα παμε εκκλησια εχω πολυ καιρο να παω, γιορταζει κ η αδερφη μου κ μαλον το απογευμα εχουμε βολτιτσα......εσεις γιορταζει κανεις δικος σας; αν ναι να τους χαιρεσται....κατ'αλλα η μπεμπα ριχνει κατι κλωτσιες ξεγυρισμενες κ εχω την εντυπωση οτι βιαζεται πολυ.....αυτα σας αφηνω καλο απογευμα μακια.... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια...

δεν εχω πολύ όρεξη....το μωρό μου μόνο 200 γρ πήηρε αυτό το μήνα....γράφω το πρόβλημα του σε άλλο ποστ....

για τις φωνές πουλέγατε...εγώ όταν φωνάζω στο Στρατή μου απαντάει "μη φωνάζεις μαμά (ή Ντίνα)...φοβάται το μωρό" για απαντήστε μου παρακαλώ....τι θα του λέγατε σεα υτή την περίπτωση????? εγώ πάντως το βουλώνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑ :)

ΑΜΑΝ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΤΟΥΡΤΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΥΛΟΥΡΑΚΙΑ ΣΑΣ, ΜΟΥ ΤΡΕΧΟΥΝ ΤΑ ΣΑΛΙΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ =p~ΣΤΕΛΛΑ ΘΕΛΩ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΤΗ ΣΥΝΤΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗ ΣΕΡΑΝΟ :ympray:

ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΟΜΟΛΟΓΗΣΩ ΤΗΝ ΑΣΧΕΤΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΣΤΑ ΓΛΥΚΑ :roll: ΕΝΩ ΣΤΑ ΦΑΓΗΤΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΚ, ΜΕ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ. :oops: ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΕΦΤΙΑΞΑ ΕΝΑ ΚΕΙΚ ΣΟΚΟΛΑΤΑΣ(ΠΟΥ ΑΠ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΟ) ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΠΟΛΥ ΜΕΤΡΙΟ. ΣΤΕΓΝΟ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΦΡΑΤΟ, ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ? ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΜΟΥ ΧΑΡΩΠΕΣ :)

ΝΤΙΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΜΕ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ? Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΙ ΛΕΕΙ? ΤΟ ΠΟΣΤ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΨΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΤΟ ΒΡΩ :roll:

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΠΟΣΟ ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΣΑΙ? ΕΓΩ ΠΑΩ ΣΤΑ 34, ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Η ΠΙΟ ΓΡΙΟΥΛΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ? :lol:

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΦΕΙΣ, ΜΕ ΞΕΧΑΣΑΤΕ :cry:

ΦΙΛΙΑ :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τι μου κανετε?ηθελα να σας γραψω χθες αλλα η μικρη δεν κοιμοταν δεν γκρινιαζε αλλα ηθελε παιχνιδια μεχρι τις 2 παρα και προχθες ετσι την ταισα νωρις μπας και αλλα δεν...

little-angel χρονια πολλα για τον μπαμπα σας εκανες και τουρτιτσα μπραβο σου...με τις τουρτες δεν τα παω καλα με το ντεκορατιον...(οσο για το κεικ σουσου εγω τα κανω σε μικρα φορμακια και γινονται τελεια και διατηρουνται αφρατα πιο πολλες μερες)και η αφροδιτη περασε τελεια βεβαια με παρεα αρνακια...

τωρα σουσου πολυ ωραια η φωτο σου με τη μικρη και σου μοιαζει νομιζω ε?οσο για το φεις στειλε μας πμ με τα στοιχεια για να σε βρουμε

χαρουλα μου περιμενουμε νεα σου εγω παντως στον κωνσταντινο ειχα κανει χοριακη στη μικρη οχι απλα πηγα στη 7 εβδομαδες ισως λιγο παραπανω και αν θυμαμαι ακουσαμε και καρδουλα αν οχι πηγαμε ξανα απο μια εβδομαδα δεν πολυ θυμαμαι ενω στο κωνσταντινο θυμαμαι οτι πηγα ειδαμε τη κουκιδα και μετα απο 2 βδομαδες ακουσα καρδια...ολα καλα θα πανε μην αγχωνεσαι...

προχθες εμαθα μια φιλη μου ειναι εγκυος στο 3 και εχει παλι αγορι ποσο ηθελε κοριτσι βεβαια γερα παιδια εγω λεω αλλα να οταν κανεις 3 και βγαινει αλλιως ειναι καπως και στο 2 μεχρι τους 4 μηνες της ειπαν κοριτσι και μετα ειπαν αγορι αφηστε..

φανη μου τις φωτο στο φεις δεν ειδα θα τις δω παντως εδω με τρελλενει η φωτο της αναστασις με το κοκκινο αν θυμαμαι φορεμα με το μαλλι φουσκωμενο και το κολιεδακι της τελειααααααααααα....σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια για τη βαφτιση....οπως ειπα ολα ηταν σχεδια της νονας με πολυ μερακι ηθελε πολυ να βαφτισει ενα κοριτσακι και να τα κανει οπως θελει εγω μονο κατι πινελεις εδωσα(κ ελπιζω να τους φερω γουρι θελουν πολυ να κανουν 3 παιδακι αλλα δεν τους καθεται βεβαια δεν προσπαθουν εντατικα οποτε κατσει)

κατερινα μου αχ σε σκεφτομαι και βογγαω γιατι σκεφτομαι ποσο δυσκολα ημουνα εγω με τη κοιλια μου...χρονια πολλα για την αδερφη σου και για οσους αλλους εχετε που γιορταζουν...

ζαιρα μου γενικα δεν εισαι στα πολυ χαι σου για πες μας τι και πως..θα ψαξω για το ποστ αλλα πες και εδω που ειναι

επισης πολυ ωραια ιδες να βαλουμε φωτος αποτην οικογενεια μας την ομαδα μας θα βαλω και εγω καποια στιγμη φιλακια θα τα πουμε παλι μετα εχω πολλες δουλειες στο σπιτι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.mammyland.com/forum/10/19009

α και η παιδίατρος μου πε επίσης να προσεχω το Στρατή γιατί είναι πολύ ζωηρός και επικίνδυνος - (εννοούσε με πολύ ενέργεια).... :o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

λαμπογυαλο της τα κανε..... :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπεεεεεεερα...... περα ως περα!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

Τι κανετε??

Εμεις πηγαμε εκκλησια το πρωι, κοινωνησε η μικρη... ηταν πολυ καλο παιδι... αλλα μας επιασε μεσημερι... ηταν ο δεσποτης και τελειωσε 11:40......... :shock::shock::shock:

Ευτυχως ηταν αστερι το κοριτσι μου.. Ουτε "γκουκ" ουτε "μουκ"... :D:D:D

Το μεσημερι κοντεψα να το παθω...... Τρωγαμε και την ωρα που σηκωνω το ποτηρι να πιω νερο... μπρος-πισω η Α με την καρεκλα... γυρισε αναποδα και βρεθηκε στο πατωμα με το κεφαλι σφηνομενο στο μπροστινο ποδια της καρεκλας... :evil:

Μα αταματητη σας λεω... Μετα απο το κλαμα κοιμηθηκε...

Ηθελα μερες να σας το γραψω και ολο ξεχναω..

Η Α δε πολυγουσταρει τους παιδοτοπους... :oops::oops: Βαριεται...

Πριν λιγες μερες εβγαλε λογο πανω στη τσουληθρα και με εκανε να αλλξω 100 χρωματα.... :oops::oops::oops::oops::oops: Ειχα και κοσμο γμτ........ :(

-Μαμαααααα να φυγουμε! Να παμε στο σπιτι μας! Εδω που ηρθαμε ειναι βλακεια.... Ολα τα παιχνιδια ειναι χαζα.....Μπλιαααααααααχ!!!!!!!! :shock::shock::shock::shock::shock:

Δε μπορω να μαζεψω απο πουθενα και απο τιποτα....

Πηγα χθες να παρω ενα δωρο απο τα vicko και η πωλητρια με ρωτησε..."που ειναι η κορη σου η γλωσσου".....? :oops::oops::oops::oops: Παντου εχει φτασει η χαρη της.... ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΗ... :oops:

Στεφανια μου.... Πλακα κανεις οτι εισαι 34 χρονων....... :o:o:o:o

Δε φαινεσαι ουτε για 28.... :D:D Αληθεια...

Διαφωνω φιλη Ιφιγενεια!!!!! :D:D:D

Νομιζω οτι δε μοιαζει καθολου η μικρη στη μαμα της............. :?:?:?:? Δεν ξερω βεβαια τον μπαμπα της... αλλα Στεφανια μου εσενα που ειδα... νομιζω πως ΔΕΝ!!! :D:D:D:D:D:D:lol:

Ιφιγενεια μουυυυυυ..δεν ειναι κανενας εκει να βαλει ενα χερακι με τις δουλειες του σπιτιου?

Τωρα με δυο παιδια φανταζομαι πως ειναι ακομη πιο ζορικα... Εδω με ενα και φτανω στα ορια της τρελας ωρες ωρες με ασιδερωτα-ασκουπιστα-απλυτα... αχ.....!!! Κουραγιο μανα!!!!!!! :D

Το ονειρο μου ηταν να κανω 3 γιους.... :oops::oops::oops::oops:

Αλλα με βλεπω να πλενω στριγκ μεχρι τα γεραματα....

Αφου αν κανω δευτερο... απο τωρα το ξερω οτι θα ναι κοριτσι....... :lol::lol::lol:

Αστειευομαι.....!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Κατερινα..... Με προδωσες.... :evil::evil::evil::lol::lol::lol::lol::lol:

Γιατι εκανες αλλη συνταγη ε???? :lol::lol::lol::lol:

Στειλτην οποτε μπορεσεις... Να τη δοκιμασω να σου πω....!!

Ζαιρακι μου...Δυστυχως δεν εχω ιδεα των πραγματων σ' αυτο που αναφερες........

Πρωτη φορα το ακουω......sorry........... :oops::oops::oops::oops::oops:

Eυχομαι να μπορεσει να σε βοηθησει καποια και τελος να βρεις λυση με τον μικρο....

Δεν ειναι κατι σοβαρο ε?

Για το αλλο θεμα.... "μη φωναζεις μαμα...φοβαται το μωρο"....

Τι να σου πω ΚΙ ΕΔΩ?? Η δικια μου λεει "μη φωναζεις μαμα θα πονεσουν τα αυτακια μου"... :(

Κι εγω το "ραβω" το στομα μου μετα.... Με βαζει σε ταξη η μικρη...Ντρεπομαι που το κανω αλλα δεν εχω αλλη λυση... Οταν δεν καταλαβαινει με ηρεμο τροπο και μαλλιαζει η γλωσσα μου δυστυχως αγριοφωναζω............ :(:(:(:(:oops::oops::oops:

Σαν πολλα να εγραψα... Αφησα και τα πιατα απλυτα......!!!!!

Φεεεεεεεεεεεευγω!!!!!!!!!!!!

Α!!! Χρονια πολλα αν εχετε καποιον δικο σας!!!

Φιλια πολλα και καλο απογευμα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα παλι λεει η κλαει ο κωνσταντινος η κλαει η μπεμπα και εγω του απανταω εσυ φταις για αυτο και το ραβει εκεινος οποτε οκ...

αχ ποιος να με βοηθησει μονο ο αντρας μου που ευτυχως βοηθαει σε πολλα αλλα τι να κανω παλι τα περισσοτερα απο εμενα περνανε πολυ δυσκολα αφηστε τελειωμο δεν εχω θα παλευω για 2 βδομαδες σιγουρα αφου σταματαω διακοσες φορες για τον μεγαλο η τη μικρη και επισης εχω και τον μεγαλο που μου το βρομιζει σε χρονο ντετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο σας απογευμα....κ παλι χρονια πολλα σε περιπτωση που γιορταζει καποιος,ευχαριστω για τις ευχες για την αδερφη μου... :x πηγαμε κ εμεις εκκλησια καλε,αλλα σε σχεση μ εσας Φανη οχι μονο φωναζε κ τσιριζε αλλα μπροστα αυτος πισω εγω....μου δινε το χερι κ με τραβουσε......κ να με κοιταει κ ο κοσμος μ αυτο το υφος ξερετε αχ σε λυπομαστε..... :unsure: τελος παντων περασε....

Φανη πως επεσε η ατατινα μας; εγω τον βαζω ακομη σε καρεκλακι φαγητου,γιατι πρωτον δε θα καθισει πανω απο 5 λεπτα,κ δευτερον δε θα τρωει.....αυτο με τον παιδοτοπο,γιατι αντεδρασε ετσι; θα μου πεις κ ο δικος μου δεν κραταει παιχνιδι στα χερια πολυ ωρα.....αλλα ξερω κ εγω :huh:

Ζαιρα περαστικα σας κοπελα μου για το μικρουλη σου ελπιζω να περασει συντομα,κ εγω δεν ξερω πολλα δεν ειχα τετοιο θεμα ευτηχως :huh:

Στεφανια θα κλεισω το δεκεμβριο τα 38 αλλα μια χαρα πιτσιρικα νιωθω.... :lol: καθε ηλικια εχει τις χαρες της,αποψη μου παντα οκ... :x

Ιφι μου μια απο τα ιδια κ εγω δε προλαβενω να συμαζεψω κ τσουπ παρτα ολα κατω.....δεν ξερετε τι μου κανει αυτες τις μερες κ μαλιστα σημερα.ανοιγει την πορτα της κουζινας,κ την αφηνει να κλεισει με δυναμη,το καινουργιο μας παιχνιδι.... :o κ σημερα το εκανε την ωρα που ο φουρνος εκεγε μαγειρευα ακομη,τρελαθηκα :ohmy: να καει να τρεχω κ να μη φτανω....ημουν κ μονη στο σπιτι..καλα πως κρατηθηκα ουτε κ εγω ξερω......κ το αλλα στη διαδρομη για εκκλησια περναμε απο ενα μαγαζι με παιχνιδια,επεσε λοιπον στο πεζοδρομιο,κ εκλεγε κ εγω να τον τραβαω,κ στο πηγενε ,κ στο γυρισμο τα ιδια.... :angry:

κ τωρα η συνταγη με τα κουλουρακια......

750 γραμ αλευρι φαρινα που φουσκωνει μονη της

1 φυλτζ. τσαγιου βουτυρο

1 1/2 φυλτζ τσαγιου ζαχαρη

5 κουταλιες σουπας γαλα

5 αυγα

αρωμα βανιλιας

σουσαμι,ζαχαρη,κανελα..

χτυπας βουτηρο,ζαχαρη, 3 αυγα κ 2 κροκους,μεχρι ασπρισει.συνεχιζεις με βανιλια αλευρι κ γαλα σταματαμε το μιξερ κ συνεχιζουμε το ανακατεμα με τα χερια

μετα τα πλαθεις σε οτι σχημα θελεις αλειφεις με το ασπραδι κ βαζεις πανω σουσαμι,η ζαχαρη κ κανελα ανακατεμενη.....ψηνεις περιπου 20 λεπτα σε πολυ καλα προθερμασμενο φουρνο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kατερινα ευχαριστω για την συνταγη!!!!!! :D:D

Πως επεσε?

... Εκατσε με τα γονατα στην καρεκλα και ηθελε να φτασει το ψωμι στην αλλη ακρη του τραπεζιου.. και σκουντα προς τα πισω-σκουντα προς τα πισω... εφυγε η καρεκλα κι αυτη μαζι... :o

Δεν καθεται στο καρεκλακι φαγητου εδω και πολλους μηνες... ηδη βρισκεται στην αποθηκη με τα υπολοιπα "αχρηστα"...

Και μη φανταστεις οτι τρωει ή οτι καθεται καλα..

Απλα "τσαλαβουταει" το φαγητο της χαζολογαει...

Τελος παντων....

Ιφι....... κουραγιο... τιποτα αλλο δε μπορω αν σου πω κοριτσαρα μου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυστυχώς πολλά παιδάκια το χουν...

χτες μιλούσα με την κουνιάδα μου...συτής επαιρνε 500γρ σε 4 μήνες..... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

της το πα ότι εγω θα χα τρελαθεί.......αλλά τωρα εχω πεισμώσει, έχω θυμώσει.... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: δικό μου παιδί και να μην παιρνει βάρος.....???????????????? ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΙΚΟ....ο Στρατής ήταν 9,5 κιλά όταν ΄ταν 6 μηνών.....θα κάνω μικρότρερα και περισσότρεα γευματα αλλά μες στους 2 επόμενους μήνες θα έχουμε ανέβει 2 καμπύλες...αυτός είναι στ'οχος μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΟΝΖΟΥΡ!ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?

ΝΥΣΤΑΖΩ ΟΛΙΓΟΝ :roll: . ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΧΘΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΒΛΕΠΑ ΤΙΣ ΧΑΖΟΕΚΠΟΜΠΕΣ ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΤΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΞΕΛΙΞΕΩΝ. ΚΟΥΡΕΥΤΗΚΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ..... ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ :?

ΝΤΙΝΑ ΕΓΡΑΨΑ ΣΤΟ ΠΟΣΤΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΑΣΤΡΟΙΣΟΦ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ, ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΟ. ΕΙΧΕ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΜΩΡΑΚΙ.

ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, Α ΝΑΙ, ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ(Κ ΕΒΑΖΑ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ :-p ) ΑΝΤΕ, ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ. (ΣΤΕΛΛΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΓΙΑ ΤΗ ΣΕΡΑΝΟ ΟΕΟ?)

ΦΙΛΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΛΕ. ΣΤΗ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΣΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΞΑΝΘΙΑ ΜΕ ΜΑΣΚΑ ΘΑΛΑΣΣΑΣ :D

ΤΟΚ ΤΟΚ, ΚΑΜΙΑ ΕΔΩ Ή ΑΚΟΜΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΜΙΛΑΩ ? :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στεφανια εδω ειμαστε καλε.....μαγειρευουμε,κανουμε καμια δουλειτσα τα γνωστα.... ;) σου εκανα αιτημα φιλιας στο fb αντε καλο τριημερο σου ευχομαι να χαρεις το κοριτσακι σου,που στεναχωριεται οαταν πας στη δουλεια..... ;)

καλο τριημερο σε ολες κοριτσια.... :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!!!

Εχω παει τη μικρη στη μαμα αππο το μεσημερι κ εχω βαλει νεφτι στο π@πουδακι μου με τις δουλειες :P !!!!Κανω γενικη κ αυριο στρωνω χαλια επιτελους!!

Τι μου κανετε?

Εμεις καλα αν και η μικρη λιγο συναχωμενη και ο μπαμπας μας αρρωστουλης :? !

Σας ευχαριστω για τις ευχες για τα γενεθλια του :) !!30ριζε το αγορακι μου και ηθελα να το γιορτασουμε ομορφα!!Καλη ηταν η τουρτα...λενε :lol: !Εγω δε τις πολυτρωω τις τουρτες!

Στεφανια μου θα σου βαλω τη συνταγη εντος των ημερων γιατι τη δανειστηκα απο την πεθερα μου κ δε την εγραψα!Ειναι πολυ ευκολη παντως!

Α!Σε βρηκα στο φεις :D !!

Καλα πολυ γελασα μετους μονολογους σου χθες :lol: ...σε αφησαμε μοναχουλα ολες!Καλο 3ημερο να εχεις :):):) !!!

Φανουλιιιιιιιιιιι!!!!!ΜΗΗΗ το ξεχασω!!!!!!!!!! 13 δοντια εχουμε ακομα :lol::lol::lol: !!!!!

Μα το θυμομουν συνεχεια κατι ασχετες στιγμες κ οποτε εγραφα εδω το ξεχναγα!!!!

Καμια προοδος οπως καταλαβες...

Καλα η κορη σου δεν υπαρχει!!!Τι ηταν αυτα που ελεγε πανω στην τσουληθρα :lol::lol::lol: !!!!

Εχει άποψη παιδι μου το πλασμα!!!!Τι νομιζες?! :lol:

Ζαιρακι μου κ εγω θα το βουλωνα με αυτο που σου ειπε ο Στρατης :roll::lol: !!Αποστομοτικα τα παιδια!!!Αντε βρες απαντησεις μετα...!!!

Ο μικρουλης ποσο ζυγιζει?Παντα επαιρνε λιγο?Ανησυχει ο γιατρος?Με τις στερεες πως τα πατε?Μηπως επειδη ειναι αυτη η μεταβαση στις στερεες θελει χρονο να προσαρμοστει..?

Νινινα μου τι κανεις??Τρεχεις πισω απο τον Παναγιωτακο??

Γιατι δε βαζεις μια ασφαλεια στην πορτα της κουζινας?Εμενα το κανει αυτο με την πορτα του πλυντηριου αν ξεχαστω κ την βρει ανοιχτη κ φοβαμαι μη κοψει κανα δαχτυλο :? !

Ιφ μου ειδα κ εγω τις φωτο της βαφτισης!!!Δεν εχω λογια!!!!!!!!!!!!!!Ολα ηταν ΤΕΛΕΙΑ!!!!Απο τα πιο καλογουστα που εχω δει!!!Να τη χαιρεστε κ παλι!!! :):)

Παω να συνεχισω......μαααακιααα!!!Καλο 3ημερο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεεεεεεεερα!!

Που χαθηκατε ολες??? :evil::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Εμεις σπιτι με πυρετο απο προχθες το βραδυ... Πηγαμε γιατρο χθες και ευτυχως ειναι ιωση μας ειπε που κραταει 3 μερες... Αντε να δουμε.. Ψηνεται το κοριτσι μου και βογκαει ολη νυχτα...

Ευτυχως δεν ανεβαινει πανω απο 38,2... :oops::oops::oops:

Αλλα η διαθεση της ειναι πολυ καλη.... Οπως και η ταση για ζημιες... Δε μασαει.... :lol::lol::lol:

Μου εσπασε την καλη μου σαλατιερα... Τι ηθελα και την ειχα στο κατω ντουλαπι? Καλα να παθω... :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Στελλα ευχαριστω γιαν την πληροφορια... (για τα 13 δοντια λεω..... :lol::lol::lol::lol::lol: )...

Βρε σε εχω "παρηγορια" το εχεις καταλαβει....?? :lol::lol::lol::lol:

Ολα τα παιδακια της ηλικιας τους κοντευουν να αλλαξουν τα νεογιλα και οι δικες μας ακομη ειναι στην αναμονη.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αρχισε να με "εκνευριζει" η ολη κατασταση ε! Ειλικρινα... απορω και αναρωτιεμαι ΠΟΤΕ θα βγουν...

Αρχισα παλι την κλαψα... το ξερω... αλλα με απασχολει παααααααααααρα πολυ το ολο θεμα...

Ψηνω τυροπιτακια αφρατα και μυρωδατα!!! Κοπιαστε!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D

Παρτε και την συνταγη της ζυμης... :D:D

1 μαγια

1 κουπα σπορελαιο

1 κουπα γαλα

1 κουτ. γλυκου αλατι

1 κουτ. γλυκου ζαχαρη

1 κουτ. σουπας ξυδι

1 αβγο

Αλευρι για ολες τις χρησεις οσο παρει (περιπου μισο κιλο)

Χτυπαμε τη μαγια με το γαλα (το γαλα να ειναι χλιαρο) με το συρμα και σιγα-σιγα και τα υπολοιπα υλικα μεχρι να γινουν μια μαζα..

Πεταμε :lol: το συρμα και με το χερι συνεχιζουμε το ανακατεμα με το αλευρι...!! :D

Ψηνουμε στους 180-200 βαθμους μεχρι να ροδισουν.. (οχι να καρβουνιασουν)... :lol::lol::lol:

Με επιασε η παρλα απο το πολυ μεσα... :lol::lol::lol:

Φιλια σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα και απο εμενα

περασαμε ενα δυσκολο τριημερο-ο γιωργος απαραδεκτος-ειχε λαρυγγιτιδα και μας εβγαλε την ψυχη-πολυ γκρινια και ολο κατι ηθελε και ολο εκλαιγε!τι τιμωριες και φωνες -δεν επιανε τιποτα-ελπιζω οτι ηταν απο την ιωση και θα ηρεμησει τωρα.

πηγαμε ομως σε γαμο το σαββατο-παντρευε ενα ζευγαρι γιατρων η αδερφη μου (και με γονεις γιατρους) - το αναφερω για να καταλαβαιτε το χρημα που εριξαν-ενα παραδειγμα να αναφερω:στην αυλητης αγιας σοφιας στη θεσσαλονικη φανταστικο σκηνικο με μια να παιζει αρπα (500 ευρω πηρε για μιση ωρα) - και μετα πλακώνουν οι γύφτοι να παιζουν σημερα γοαμος γινεται και να κανουν ωραια ορχηστα!!!!!!!!!

καποιοι δεν καταλαβαινουν απο κριση!

εγω καλα-ολα οκ με τη χοριακη-η πρωτη 2500 η δευτερη 5800 σε 48 ωρες

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Ειμαι γραφειο...πρωτη μερα...

Χαρουλα τελεια με την Χοριακη..

καλα δεν το συζητω...αυτοι εχουν λευτα για πεταμα...

τετοιες βλακιες ακομα και αν ειχα πολλα λεφτα δεν θα εκανα..ειλικρινα..τα θεορω κυριολεκτηκα πεταμενα..

θα εκανα ενα χλιδατο γαμο σε κανενα νυσι και γλεντι σε κοτερο ναι..με χαβιαρια σωλομους κλπ..ναι..

με σαμπανιες ναι....

και αντι για δωρα γαμου αφου θα το φυσουσα τοσο πολυ.......θα ζητουσα να γινει καταθεση σε κανενα χαμογελο του παιδιου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλη εβδομαδα κ απο εμενα..... :) Χρυσα καλη δυναμη κ καλη επιστροφη στη δουλεια σου ευχομαι.....τι κανουν τα παιδακια σου; ο φοφο; ο μπεμπης; ελπιζω να συνηρθατε απο τις ιωσεις :)

Χαρουλα κ εμενα πολυ καλη μου φαινεται η χοριακη σου....αλωστε καθε εγκυμοσηνη ειναι διαφορετικη γι'αυτο μη καθεσαι κ σκεφτεσαι τι γινοταν στο πρωτο κ τρελενεσαι.....για τη ζωηραδα του μικρου δε σχολιαζω γιατι το ζω καθημερινα..... ;)

Φανη ευκολη μου φαινεται η συνταγη για τυροπιτακια,παντως ωραια ειναι που τα γραφουμε εδω με το δικο μας τροπο... :lol: αραγε δοκιμαζει καμια αλλη; ας μας πουνε..... ;):) περαστικα κ στην ατατινα μας κ πολλα μακια... :x

τα νεα μας τωρα,οχι κ πολυ ευχαριστα μας χαλασε το αυτοκινητο δευτερη φορα,κ καταλαβενετε μες το χειμωνα μας ηρθε κουτι.. :| ειναι κ αυτος ο μηνας που εχω τρεχαματα με τα νοσοκομεια,αντε να δουμε....ο μικρος οπως εγραψα πιο πανω κανει οτι τρελα θελει τα μουτρα του ειναι γεματα γρατζουνιες αφου σκαρφαλωνει στα τραπεζακια κ οπου αλλου μπορει........σημερα ειναι ξυπνιος απο τις 6 μιση κ μαζι του κ εγω κ καταλαβενετε.......αχ μη με παρεξηγητε αλλα νομιζω πως φτανω στα ορια μου μερικες φορες..... :? επισης εχουμε κ μενα ευχαριστο καθετε στο γιο,γιο με τα ρουχα απο μονος του το βλεπει σαν παιχνιδι...ας γεννησω πρωτα κ θα δοκιμασω κ αλιως...... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Κατερινακη..

αμαν ρε παιδι μου..τι ειναι αυτο που σας β ρηκε..χειμωνιατηκα.,..

εσυ πως εισαι;;;;

εμεις σχετικα καλα..

ο φοφος παιρνει αντιβιωση την οποια θα ειχε γλυτωσει εαν με αφινε να τουν καθαρισω σωστα τη μυτι...δυστιχως εκανε ωβτιτιδα ΠΑΛΗ... :(:(:(

ο μ ικρος καλα..ψιλοβηχει ακομα και το φλιξοταιν θα το παιρνουμε για αλλες 3-4 μερες...

εχει λιγες μηξουλες..

βασικα ειναι σε φαση να βγαλει το πρωτο του δοντι..μας ειπε η παιδιατρος οτι εχει πρισμενο το κατω ουλο και οτι θελει περιπου κανενα διμηνο για να βγελο..

παραξενο μου φανηκε γιατι ο φοφος εβγαλε δον τι 20 μηνων...και εγω δεν περιμενα τοσο νωρις..

αν και εχει ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ πολλα σαλια και μασουλαει μονυμος το χερι του αλλα ΟΚ

Κατα τα αλλα ειναι 7250 και 63 ποντους θρεφταρακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ, ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ :D ? ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΣΚ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΤΡΙΗΜΕΡΟ?

ΕΓΩ ΣΚΥΛΟΒΑΡΕΘΗΚΑ,ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΜΕΣΑ! (ΔΥΣΤΥΧΩΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΣΠΡΩΞΙΜΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΠΟΥΘΕΝΑ :evil: )

ΜΟΝΟ ΤΟ ΣΑΒ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΣΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΘΑΛΑΣΣΙΑ ΤΑΒΕΡΝΑ ΑΛΛΑ ΕΙΧΕ ΤΟΣΟ ΑΕΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΤΟ ΜΕΡΟΣ. ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΣΠΙΤΙ, ΠΦΦΦΦΦΦΦ!

ΦΑΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΙΩΣΗ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ?

ΣΗΜΕΡΑ ΛΕΩ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΤΑ ΤΥΡΟΠΙΤΑΚΙΑ ΣΟΥ ΣΥΝΟΔΕΥΤΙΚΑ ΣΕ ΡΕΒΥΘΙΑ ΣΟΥΠΑ. ΑΛΗΘΕΙΑ, ΓΙΑΤΙ ΒΑΖΕΙΣ ΣΠΟΡΕΛΑΙΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΛΑΙΟΛΑΔΟ? ΕΓΩ ΓΕΝΙΚΑ ΒΑΖΩ ΜΟΝΟ ΕΛΑΙΟΛΑΔΟ ΣΤΑ ΦΑΓΗΤΑ ΜΟΥ, ΤΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΛΑΔΙΑ :?

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΕΝΑ ΚΕΪΚ ΠΟΥ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΠΟΛΥ ΜΕΤΡΙΟ?

ΒΡΗΚΑ ΛΟΙΠΟΝ ΜΙΑ ΩΡΑΙΟΤΑΤΗ ΣΥΝΤΑΓΗ ΑΝ ΣΑΣ ΠΕΡΙΣΣΕΨΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΚΕΪΚ.

ΙΔΟΥ:

ΘΡΥΜΜΑΤΙΖΟΥΜΕ ΤΟ ΚΕΙΚ ΜΑΣ ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ (ΓΙΑ ΜΙΣΟ ΚΕΙΚ ΕΛΕΓΕ Η ΣΥΝΤΑΓΗ)

ΛΙΩΝΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΤΣΑΡΟΛΑΚΙ 2 ΦΛΥΤΖΑΝΙΑ ΜΑΡΜΕΛΑΔΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ(ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΜΑΡΜΕΛ ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ ΓΛΥΚΟ ΤΟΥ ΚΟΥΤΑΛΙΟΥ).

ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΤΗ ΜΑΡΜΕΛΑΔΑ ΣΤΟ ΘΡΥΜΜΑΤΙΣΜ ΚΕΙΚ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑ ΜΕ ΕΝΑ ΚΟΥΤΑΛΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ.

ΒΑΖΟΥΜΕ ΤΟ ΜΕΙΓΜΑ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ.

ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΟ ΒΓΑΛΟΥΜΕ, ΛΙΩΝΟΥΜΕ ΣΕ ΜΠΕΝ ΜΑΡΙ 300 ΓΡ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΡΑ(ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ, ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΙ.ΕΠΙΣΗΣ ΕΡΙΞΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΕΒΑΠΟΡΕ ΜΕΣΑ).

ΠΛΑΘΟΥΜΕ ΤΟ ΜΕΙΓΜΑ ΣΕ ΜΠΑΛΑΚΙΑ (ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΚΑΡΥΔΙ), ΤΑ ΒΟΥΤΑΜΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΛΙΩΜΕΝΗ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΤΟΠΟΘΕΤΟΥΜΕ ΠΑΝΩ ΣΕ ΛΑΔΟΧΑΡΤΟ (ΣΕ ΠΙΑΤΕΛΑ, ΤΑΨΙ, Ο,ΤΙ ΣΑΣ ΒΟΛΕΥΕΙ) ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ ΓΙΑ 1 ΩΡΑ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΝΤΑΝΟΣΤΙΜΑ, ΣΑΝ ΓΛΥΚΑ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ χρυσα μερικες φορες (τις περισσοτερες φορες δηλαδη) λεω αποκλειεται να εχει κανενας τοσο δυσκολο παιδι οσο εγω.ζορι για να βαλουμε ορο ζορι για να βαλουμε μπουφαν ζορι για να βαλουμε παντελονι ....

τι να πω1ελπιζω να στρώσουμε καποια στιγμη.

χρυσα εσυ που εχεις δύο αγορια εμοιαζαν οι εγκυμοσυνες ή οχι?ετσι για να προβλεψω και εγω - εσυ θυμαμαι ησουν σιγουρη οτι ηταν αγορι και το δευτερο-εγω ημουν σιγουρη οτι ηταν κοριτσι το πρωτο και επεσα εξω-τωρα δεν εχω καμια διαισθηση

σουσου πολυ ωραιο ακουγεται θα το κανω

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρουλα εμοιαζαν αρκετα..

καταρχας ειχα παλη εμετους...ξερνουσα συνεχεια και δεν μπορουσα να φαω τιποτα..

απλα αυτη τη φορα ηταν πολυυυυ πιο εντωνα τα συμτωματα

Ασε..σαν χταποδι κανει..και επειδη ουρλιαζει...πνηγετε..και φοβαμαι και εγω να του βαλλω ορο

οσο για το ντυσημο...3 ωρες κανει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...