Μετάβαση σε περιεχόμενο

παιδάκια Μαϊου-Ιουνίου-Ιουλίου 2009+τα αδερφάκια τους Νο8!


Recommended Posts

Ιφη μουοχι..δεν μπορω να το παρω...

ο μισθος μου ειναι διπλασιος απο το επιδομα και ο αντρας μου απληρωτος

χειμωνας ειναι...με 700 ευρω πως θα ζησω δυο παιδια...240 θελλω μονο για τον παιδικο

Δεν γινετε..εχουμε δουλεια να την αφισουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

την εβαλα τελικα

εχεις δικο σες μου εγω επειδη δουλευω 4ωρο δεν υπαρχει ιδιατερη διαφορα καλα κανεις ετσι πως εσφιξαν τα πραγματα ασε για τα εξοδα των παιδιων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!!

Δεν ειμαι καλα,κρυωσα :? ...ειχα πυρετο χθες,τωρα εχει πεσει ευτυχως,απιστευτες κρυαδες(χθες βραδυ φοραγα 2 μπλουζες,2 ζακετες,ημουν κατω απο το παπλωμα κ κρυωνα!!!)ποναει ο λαιμος μου,το σωμα μου ολο αλλα κυριως το κεφαλι μου!!!Λες κ μου το κοπανανε 10 ανθρωποι αισθανομαι...το πρωι δε μπορουσα ουτε να σηκωσω τη μικρη να τη αλλαξω..την εφτιαξε ο μπαμπας της..της αφησε ξεκουμπωτο το φανελακι κ πανω απο την μπλουζα της πυτζαμας της εβαλε την κανονικη μπλουζα :shock: ...αντρες :lol::lol: !!!

Αυτη τη βδομαδα μαζευουμε κ το μαγαζι,μεχρι τελος του μηνα θα εχουμε φυγει..βαρεθηκα..

Σας διαβασα λιγο βιαστηκα..σε 2 πραγματα θα σταθω..

Χαρουλαααα συγχαρητηρια :ymparty::ymparty::ymparty::D:D:D !!!!!Με το καλο κοριτσακι μου!!!Ολα να κυλησουν υπεροχα!!Τα καλυτερα ευχομαι!!!

Φανηηη μεχρι και η Αναστασια βαλθηκε να γκαστρωθεις κ εσυ τιποτα :lol::lol::lol: !!!!!!Καλα δεν υπαρχει η κορη σου!!!Τι ειναι αυτα που σκεφτεται κ λεει!!!

Αμ τα γενεθλια που ηθελε να κανετε η μπεκροκανατα :lol::lol::lol: !!!!Την λατρευω κ ας μη την εχω δει ποτε :x !!!

Κατι θυμαμαι για τους φρονιμητες τωρα που το λες...σου ειχε κανει ενεση?Δε πειραζε που ησουν εγκυος?Πρεπει να το παρω αποφαση να παω :? ...

Ιφ,Χρυσα,Νινινα,Στεφανια,Καρολ,Ζαιρακι,Μαρακι...σας φιλω ολες!!!Συγχωρεστε με που δε σχολιαζω αλλο αλλα δεν ειμαι πολυ καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα!!!!

Ιφι τελεια φωτο!!! Πολυ λαμπερη....!!!! :D:D:D

Ολες λιγο πολυ τα ιδια περναμε... αλλα τι να κανουμε?

Υπομονη! :D Τη μια μερα λεω "εχω το καλυτερο παιδι του κοσμου"... και την αλλη "εχω το χειροτερο".. Σημερα ειναι παναγιτσα... :?:?:?:?:?:?:? Τι να πω!

Στελλιτσα.. καλα μαζεματα με το μαγαζι.... Τελειωσα τελικα ε? Ουφ! :(:(

Και περαστικα σου κοριτσαρα μου.... Ειναι ο καιρος αναποδος και αμς εχει ριμαξει...

Α! Ηθελα να σε ρωτησω.. Απο δοντακια πως πατε?.. Εμεις μειναμε στα 11...... Ε-Λ-Ε-Ο-Σ!! :evil:

Φτιαξε ρακομελο να στανιαρεις... Να μερακλωθεις κι΄ολας... :lol::lol::lol::lol:

Φιλια στην Αφροδιτουλα μας...

Χρυσα ποτε επιστρεφεις δουλεια? Ξεχασα.... :oops::oops::oops::oops::oops:

Συμφωνω μαζι σου... Δεν ειναι καιροι να πετας δουλειες στα σκουπιδια... :?:?:?

Μαρακι...μακαρι να ειναι ετσι οπως τα λες... Να χαλαρωσουμε κι εμεις οι κοριτσομανες ΚΑΠΟΤΕ....... :lol::lol::lol::lol: ..... Φιλια στον ομορφουλη σου...!!! :D:D:D

Σημερα καναμε βολτες οοοοολο το πρωι..... :D

Ολο το βουνο περπατησαμε και μου βγηκε η γλωσσα... πεξαμε με τα νερα στο ποταμακι... γεμισαμε λασπες τα παπουτσια.... τρεξαμε.... μαζεψαμε και λιγα ραδικια.......!!!!! Τι ωραια...... :D:D:D

Τα πηγα πρωτα στην μαμα μου να τα δει αν ειναι οντως ραδικια... :lol::lol::lol: και τωρα τα καθαριζα και βραζουν στην κατσαρολα!!!!! :D:D:D

Αυριο θα παρω ψαρια... Μουρλια με τις πρασιναδες...!!!! Οριστε να φαμε!!! :D

Σας αφηνω.... εχω να απλωσω παλι...

Φιλια πολλα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι ταιζω τη μικρη και ειπα να γραψω αχ φανη μου τα ιδια λογια λεμε τσι λεω και εγω μερες μερς τι να πω συνειδητοποιω οτι δεν ειναι μονο το δικο μου παιδι ετσι

αχ εχω ενα σωρο δουλειεεεεεεεεεεεεεεες

τωρα μοιλς μιλουσα με τον αντρα μου και μου λλει οτι δεν του αρεσει η φωτο λογο οτι το μαλλι μου ειναι ισιο να βαλω καμια καλυτερη αντε να ψαξω εγω παλι την θεωρω απο τις αγαπημενες μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα και απο εμενα-τι κανετε?εγω καλουτσικα!

να ρωτησω θυμαστε αν ειχατε συμπτωματα εγκυμοσυνης πολυ νωρις?εμενα το στομαχι χαλια, υπνηλί και ζαβλακομαρα τρελη-καλα ειναι δυνατον τοσο νωρίς?στην πρωτη εγκυμοσυνη νομιζω οτι αυτα αρχισαν μετα από 2 εβδομαδες που εκανα το τεστ?ή ειμαι αρρωστη ή αυτό το μπεμπακι θα με διαλύσει ;)

ιφι πολυ ωραια η φωτο.

για ζωηραδα να σας πω εγω-οταν ειναι με ενα ανθρωπο ειναι αρνακι-οταν μαζευονται πολλοι αστα να πανε-πεταει πραγματα, κανει κωλοτουμπες, γκρινιαζει κτλ

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα κοριτσια τι κανετε; ελπιζω ολες να ειστε καλα.... :) διαβασα τα κατορθωματα των ζουζουνιων μας,κ να σας πω την αληθεια δε ξαφνιαστηκα καθολου... :| μια απο τα ιδια κ εμεις ολη μερα τρεχει,ανεβενει στα τραπεζια εγω φωναζω τσιριζω......αλλα στου κουφου την πορτα....ετσι κ χθες ειχαμε το πρωτο τραυμα στο αριστερο μαγουλο...μεχρι να καταλαβουμε τι κανει νατος μες τ

αιματα με μια βαθια γρατζουνια :o:( τον πηγαμε κεντρο υγειας του βαλανε μια γαζα κ καλα,ο μικρος μολις γυρισαμε την εβγαλε,δεν αφηνε να του βαλουμε αλλη,κλαματα αυτος,ενταση εμεις....καταλαβενετε.... :| .......κ σημερα το πρωι ξανα τα ιδια τρεχει κ εμεις φωναζουμε μη εδω ,μη εκει...αχ.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

τι κανετε;;;

Χαρουλα εγω στηδευτερη εγκυμοσυνη ειχα πιο νωρις συμπτωματα..σχεδων αμεσως..

Κουραγιο !!!

Ο μικροςειναι χαλια...Λαρυγγητιδα και Βρογχιολιτιδα μαζι...μεμασκες ειμαστε αλλα ΟΚ

Αμα αρρωστησει και ο Χριστοφορος...την κατσαμε

Φιλακια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα

χρυσα περαστικά σας!

εμενα το στομαχι ποναει πολυ-και απο υπνηλια αλλο τιποτα.κοιμαμαι και το μεσημερι και παλι δε μου φτανει.

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Κατερινα περαστικα στο μαγουλινι σας!

Χρυσακι μου απο που βρε την αρπαξε ο "πορδουλης"?... Μακαρι να μη κολλησει ο Φοφος.. :(

Χαρουλα μου.... Μαλλον νωριτερα ξεκινανε τα "ωραια" με τις αναγουλες κτλ... αλλα δεν ειμαι σιγουρη.. :D Που να ξερω θα μου πεις.... :lol::lol::lol:

Ειμαστε σπιτι, μαγειρευουμε γιουβαρλακια... και η μικρη χαιρεται που ειναι νοικοκυρα.. Αχ! που να ξερε τι την περιμενει οταν μεγαλωσει..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φιλια πολλα σε ολες!

Δε μ'αφηνει να γραψω το μαιμουνι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανη την εκπαιδευεις απο τωρα;;;; :lol::lol:

Χαρουλα ο Παπ μου ειχε πει πως συνηθως στηδευτερη εγκυμοσυνη ολα ειναιπιο εντονα...

ξεκουρασου οσο μπορεις!!!!

Φανουλα μαλλων οφοφοςτον κολλησε τοτε που ηταν χαλια και ο μικρος ναι μεν περασε την ιωση πιο ελεφρα..αλλα κονομησε μια λαρυγγητηδα

αχ ασε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα περαστικα σας κοπελα μου.... :)

Χαρουλα ναι κ εγω νομιζω πως στη δευτερη ειναι ολα πιο εντονα...στο πρωτο δεν ειχα απολυτως τιποτε,αλλα στη μπεμπα αναγουλιασα,σορυ κιολας,τους πρωτους μηνες μερικες φορες....απλα τωρα εχω πολλες κραμπες που με πιανουν στον υπνο τα χαραματα...... :|

Φανη ευχαριστουμε κοπελα μου χαρωπη νικοκυρουλα....η ατατινα..... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaλημερα και απο εμενα χαρουλα στον κωνσταντινο δεν ειχα τιποτα στη μπμεπα θυμαμαι ολα ξεκινησαν μετα τους 2 μηνες και κρατησαν κανα 1 με 1,5 μηνα περιπου μεχρι 3,5 ειχα ταση για εμετο ολη τη μερα υπεφερα και υπνηλια αλλα πριν μαθω οτι ειμαι εγκυος ειχα εντονους πονους στη κοιλια για αυτο το ψιλοκαταλαβα....οσο για τις κραμπες ειχα πολλες στο γοφο και πιο πολλες στη γαμπα και στα δακτυλα των ποδιων και κανα 3 μηνες πριν γεννησω ειχα παλι πονους στη κοιλια γι αυτο κατεληξα να παιρνω 4 μαγνησιο την ημερα.κατερινα μου σου ειχα εξηγησει για το τικερακι αλλα δεν το εκανες ποτε εχεις πητ?

εμεις εδω με τα μικρα το παλευω και τις δουλειες σημερα θα ειμαι και ολη μερα κι νυχτα μονη τελεια...

σες μου περαστικα για το μικρο υπουλος καιρος...φανη μου βλεπω το χαιρεσαι με το παραπανω το σπιτι καλα κανεις τωρα που καθεσαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι έγινε ρε κόρες?

Πάλι καμία δε μπήκε το Σ/Κ στην παρέα μας?

Γυρουλούδες!!!!!!!!!!

Τι μου κάνετε?Εγώ είμαι πτώμα....

Το Σαβ/κο μου ....ήταν φουλ!

Παρασκευή βράδυ βγήκαμε με συναδέλφους,είχε γενέθλια μία απ αυτές και της κάναμε πάρτυ-έκπληξη.

Πέρασα τέλεια!!!Το τι γέλιο ρίξαμε.....

Απ το Σάββατο όμως το πρωί καθαρίζω το σπίτι μου.....

Ξεπατώθηκα!!!!!!150 τετραγωνικά είναι,αλλά το έγλυψα στην κυριολεξία.Έκανα μπαλκόνια,ντουλάπες..μέχρι και τα πατάρι άδειασα....

Έβαλα και τα μισά χαλιά..τα μικρά,γιατί τα μεγάλα περιμένω απ τον άντρα μου να τα βάλει...

Αυτή τη στιγμή βέβαια έχω ένα τρομερό πόνο στη μέση,αφού ζορίστηκα παραπάνω...ανέβασα και κατέβασα και όλα τα πράγματα του παταριού....

Σας αφήνω!!!!Φιλάκια πολλά...Πάω να ξεκουραστώ,γιατί με βλέπω αύριο να σέρνομαιιιιιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα καλη εβδομαδα.... :) τι εγινε που χαθηκατε καλε; ;) ..εμεις εδω σταθερα,ο καιρος χαλια μεσα κλεισμενη,κ εγω φωναζω ..απο τις 7 το πρωι.... :-w

Ιφι μου 17 δεκεμβριου εχω πητ...αλλα λογω καισαρικης θα γεννησω νωριτερα...το ποτε ακριβως θα το ξερω κατα τις 11 νοεμβριου..... :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ, ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? :P

ΕΓΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΝΥΣΤΑ ΤΡΕΛΗ ΓΙΑΤΙ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΣΤΙΣ 2:00 . ΕΙΧΑΜΕ ΑΝΑΨΕΙ ΤΟ ΤΖΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΒΛΕΠΑΜΕ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΟ(ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΟΛΛΗΣΑ:shock:)ΩΡΑΙΑ ΦΑΣΗ ΑΛΛΑ ΑΝΤΕ ΜΕΤΑ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 6 ΤΟ ΠΡΩΙ.... :?

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟ, Η ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΟΥΤΣΟΥΡΕΜΕΝΗ, ΤΕΤΑΡΤΗ- ΠΕΜΠΤΗ ΛΟΓΩ ΑΠΕΡΓΙΩΝ ΕΚΑΤΣΑ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΑ ΑΝΝΟΥΛΑ ΣΤΟ ΕΠΑΚΡΟ :D ( ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ "ΟΧΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ", ΔΗΛ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ... :( ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΣ ΛΕΙΠΩ ΤΗΣ ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΣ ΠΕΡΝΑΕΙ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕ ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ), ΓΕΝΙΚΑ ΑΠΟΛΑΥΣΑ ΤΗ ΖΩΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΒΓΩ ΕΞΩ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ!

ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΝΕΑ? ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΤΕΛΕΙΑ Η ΦΩΤΟ, ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ, ΣΕ ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΗ ΚΑΙ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ, ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ :lol:

ΦΙΛΙΑ, ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερουδια κι απο μενα......!!!!!!!! :D

Εγω εδω ημουν το σ/κ αλλα καμια δεν εδωσε σημεια ζωης... κι ετσι... δεν εγραψα τιποτα... :P:P:P:P .....

Ειμαστε μπουκωμενοι οικογενειακως... αλλα κι αυτος ο καιρος δε βοηθαει να γινουμε καλα... :oops::?:?:?

Στεφανια..... Εσυ ξανθια -μελαχροινη-καστανη....??? :?:?:?:?

Βαλε μας φωτο στην ομαδα καλε να σε δουμε..... :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Μαρια καλη ξεκουραση...... Μα γιατι τα εκανες οοοολα μαζι??? :|:|

Κατερινιω μου..... τοσο λιγο εμεινε???? Ουαουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

Αρχες Δεκεμβρη λογικα θα βγει η τσουπρα σας!!!!!! :D:D Τι καλα! Τι καλα!!!!!!! :D:D

Η Α ειπε και εκανε πολλες μπουρδες αυτες τις μερες.. αλλα θα σας γραψω μετα που θα κοιμηθει.... Τωρα την εχω μες στα ποδια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα και απο εμενα

εγω οχι πολυ καλα-εκει που ελεγα δεν θα αγχωθω και οτι ειναι να γινει ας γινει σημερα ειμαι χαλια-θυμαστε που ημουν χαλια με πολυ πονο στο στομαχι;και μου εκανε τοση εντυπωση γιατι χωρις να εχω καθυστερηση να εχω τοσο πονο!απ΄το σαββατο το απογευμα και μετα ειμαι πολυ καλυτερα και ετσι μου καρθωθηκε οτι κατι δεν παει καλα.βεβαια το στηθος και η κοιλι ατουμπανο αλλα μαλλον θα προσπαθησω να πεισω τον αντρα μου να παμε να κανουμε μια χοριακη το απογευμα.

αυτα-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΑΝΗ ΤΩΡΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΣΤΑΝΑ ΣΚΟΥΡΑ-ΤΟ ΦΥΣΙΚΟ ΜΟΥ- ΓΙΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΑ ΕΙΧΑ ΞΑΝΘΑ - ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΜΟΥΤΖΩΝΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΛΕΩ ΜΠΛΙΑΑΑΑΧΧΧΧΧ!

ΕΣΥ ΚΥΡΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΒΑΛΕΙ ΦΩΤΟ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ??? :-p ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ, ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΒΑΛΩ :roll:

ΒΡΕ ΧΑΡΟΥΛΑ, ΑΝΤΕ, ΠΑΝΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ, ΜΗΝ ΚΑΘΕΣΑΙ ΝΑ ΣΕ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλε Στεφανια....... εγω ειμαι ξανθια βαμμενη....... θα βαλω φωτο να δεις την.. "μουτσουναρα" μου... :lol::lol::lol::lol::lol: Οι υπολοιπες με ξερουν και απο το f/b......!! :D:D:D:D:D αλλα κι απο δω που εβαζα φωτο στην ομαδα παλια... αλλα τις εχω σβησει τωρα.... :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Χαρουλιτα... πανε για χοριακιη κοριτσι μου...

Αντε μη βαζεις κακες σκεψεις στο μυαλο σου...

Ολα καλα πανε.. Θα περιμενουμε νεα σου! Φιλια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο εμενα εγω δεν εχω νεα μονο οτι παλευω με δουλειες εχω πολυ μελλον ακομη αφηστε καταλλα ησυχα τιποτα το ιδιατερο μεσα τωρα που χειμωνιασε και νυχτωνει νωρις δεν μου κανει κεφι να βγω εξω και οι δουλειες που δεν λενε να τελειωσουν αφηστε...σημερα λεω να της αφησω και να κανω κανα γλυκο και μπουρεκακι..

λογικα νινινα μου αρχες δεκεμβρη....τελειωσαν τα ψεματα πως νιωθεις?εννοω και σωματικα και ψυχολογικα....

μολλυ τις εκανες τυχερη ε?ολα μαζι δυσκολα ομως ειδικα εγω με 2 παιδια αφηστε..

σουσου μου τελειο το τζακι και δεν εχουμε και 2 ντιβιντι πλαυρερ μας χαλασαν και θελουμε να παρουμε καινουργιο...

οσο για το μαλλι ειμαι καστανοξανθη φυσικη και το μαρτιο κλεινω τα 30 δεν ειμαι η πιο μικρη της παρεας απο οσο θυμαμαι...

χαρουλα μου γιατι σου κολλησε τετεοια ιδεα?αν και εγω ειχα λογο οτι ειχα συνεχεια πονους στη κοιλια τι και αν εχεις κανει ηδη πρωτο οι ιδεες ειναι και περισσοτερες.ολα καλα θα ειναι αλλα πηγαινε κανε χωριακη για καλυτερα στο γιατρο ποτε πας?

φανη μου ειδες τις φωτο που εβαλα απο τη βαφτιση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπονζουρ!!!!Τι μου κανετε??

Μας πλακωσε το παπλωμα σημερα...11:30 σηκωθηκε η μικρη κυρια(απο τις 20:30!!!!!)κ εγω 10:30 :D:D:D !!!!!Δε ξαναγινε :lol::lol: !!!

To Σαββατο καναμε τα γενεθλια του μπαμπα μας(κανονικα τα ειχε την Τριτη) κ περασαμε ποοολυ ωραια!!!!Ηρθαν φιλαρακια ,συγγενεις...η Αφροδιτη ξεσαλωσε με τα ξαδερφακια της!!Παιξανε τοσο ομορφα κ τα 4 μαζι,την εβλεπα τοσο χαρουμενη!12 το βραδυ κοιμκηθηκε,δε ξαναγινε!Ηταν πτωμα πια!Ο κοσμος εφυγε πιο αργα!Οποτε η μικρη ουσισαστικα αναπληρωνει το χαμενο της υπνο εδω κ 3 μερες :lol::lol: !!

Α!Τελικα εκανα μια τουρτα Σεράνο που βρηκα συνταγη,πρωτη φορα κανω τουρτα...ολοι μου ειπαν οτι ηταν ωραια,εγω εχω κρατησει ενα μικρο κομματακι στο ψυγειο να δοκιμασω...ακομα... :lol: !Οταν ναγειρευω δε μπορω να φαω τιποτα,χορταινω με τις μυρωδιες :roll: !!

Εσεις τι μου κανετε??

Βρε Ιφ!!!Τι τελεια φωτο!!!!!Λαμπει η σελιδα σου λεω :):) !!!Φτου σου κοριτσαρα μου!!!

Δε σε εχω φιλη στο φεις ε?Θα σε βρω απο τα κοριτσια.. ;)

Στεφανια μη μας κρατας σε αγωνια,βαλε κ εσυ καμια φωτο :D !!Εχεις φεις?Δε θυμαμαι αν εχεις πει :roll: !

Εγω εχω για να παιζω :-p !!

Μαρακι πως πανε οι δουλειες??Κ εγω μετα τα γενεθλια εχω ξεσηκωσει ολο το σπιτι(ευτυχως ειχα κανει ντουλαπες τον περασμενο μηνα!)...πλενω κουρτινες,κανω γενικη κ την Παρασκευη θα παω τη μικρη στη μανα μου για να ολοκληρωσω το Σαββατο κ να στρωσω!

Φανουλιιιι...ξανθουλι μου ομορφο :P !!!Τελειες οι φωτο στο φεις!!Κ αυτες οι τελευταιες που εισαι με τη μικρη κ εκει που μαγειρευει...τρελλαινομαι!!!!!!

Χαρουλα μου στο γυναικολογο πηγες?Συγχωρα με ειμαι λιγο αλλου τελευταια κ δε θυμαμαι τιποτα!Μην αγχωνεσαι κ σκας χωρις λογο,πηγαινε κανε τη χοριακη να χαλαρωσεις ;) !!

Νινινα μουουουου πλησιαζει το Χριστουγεννιατικο δωρακι σου :D:D:D:D !!!!!Τι καλα!!!!!

Τωρα για τα διαολακια μας...απο φωνες αλλο τιποτα :lol::lol: !!!Βαθιες ανασες!!Μη μου συγχιζεσαι!

Χρυσα μου πως ειστε κοπελα μου???Τι ταλαιπωρια ρε γμτ...ευχομαι να ειναι καλυτερα το μικρουλι!Τα φιλια μου!!

Παω τρεχοντας να φτιαξω να φαμε τιποτα το μεσημερι γιατι θα μεινουμε νηστικοι στο τελος...ωραια να κοιμασαι αλλλα χανεις ολη τη μερα!

Μααααααααακιαααααααα!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλημέρα!

Στελλίτσα υπναρού να χα την χάρη σου!

Φαγωθήκατε με τις φωτο! :lol: αφού καλέ σας λέω έχω αλλεργία με τις φωτο, σαν χαζή βγαίνω κάθε φορά!

Έχω φέις αλλά μιας και από τη δουλειά δεν μπορώ να μπω και από το σπίτι βέβαια δεν προλαβαίνω, έχω να μπω κάτι αιώνες :roll:

που να σας γράψω τα στοιχεία μου στο φεις? εννοείται όχι εδώ βέβαια, σε κοινή θέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ, ΕΒΑΛΑ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ.

ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΤΑ ΚΑΤΩ ΜΑΛΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΞΑΝΘΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΝΩ ΣΚΟΥΡΑ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΤΑ ΒΑΨΩ :lol: ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ (ΕΛΠΙΖΩ :D )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑς ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΟΧΙ ΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ-ΜΟΛΙς 35Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ.

ΠΗΓΑ ΧΘΕς ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΗΤΑΝ 2500 (34Η ΜΕΡΑ)-ΣΤΟΝ ΓΙΩΓΡΟ 35Η ΜΕΡΑ ΗΤΑΝ 5500 ΑΛΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗ ΣΥΓΚΡΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΩΡΕΣ ΝΑ ΕΓΙΝΕ Η ΣΥΛΛΗΨΗ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΣΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΘΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΚΝΩ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
    • P.S έχεις δει και εσύ το ντοκιμαντέρ...; Επειδή αναφέρεις το "1 στις 4"... Ε ρε κλάμα που είχα ρίξει... Και έτυχε μάλιστα να το πετύχω τυχαία στην ΕΡΤ την επόμενη της αποξεσης.. 😫 Όμως τώρα είναι μια άλλη εγκυμοσύνη, ένα άλλο μωράκι και θα πάνε όλα κατ'ευχήν!! 🙏🙏🙏🙏
    • Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!! 🥰🥰   Ε να δούμε και με το αιμάτωμα τι θα γίνει.. θέλει πολύ προσοχή.. Την επόμενη Τρίτη έχω αυχενική στις 25.. 🤞🤞🤞🙏🙏🙏🙏
    • Αχ πόσο σε νοιωθω.. πόσο σε νοιωθω..!! Εμένα με έπιασε πανικός και πήγα στα επείγοντα για να δω το μωράκι μου.. ήμουν βέβαιη ότι είχε σταματήσει η καρδούλα του.. ευτυχώς όλα ήταν καλά!! Είμαι σίγουρη πως και σε εσένα όλα καλά θα είναι!! ❤️❤️❤️❤️ Μαζί είμαστε σχεδόν, 4 μέρες μπροστά μου είσαι! Όλα καλά θα μας πάνε γλυκιά μου!! Πρέπει να το πιστέψουμε..! Πρέπει να έχουμε πίστη στα σπορακια μας..!!! 🙏🙏🙏 Η @Θέτις Κ.τα έγραψε πάρα πολύ όμορφα!! ❤️❤️ Μπράβο κοριτσάκι μου για την στάση σου, δίνεις δύναμη και θετική ενέργεια και σε εμάς!! 😘😘😘
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...