Μετάβαση σε περιεχόμενο

παιδάκια Μαϊου-Ιουνίου-Ιουλίου 2009+τα αδερφάκια τους Νο8!


Recommended Posts

Καλημερα!!!

Παπινομανα τα φιλια μου και περαστηκα σας!!!!

Κοριτσοα οπχι...δουλεια επιστρεφω 01/11....σε λιγο διλαδη!!!! :(:(:(:ymtongue::ymtongue:

Χαρουλαααα!!! :ymparty::ymparty::ymparty:

τελειαααααα!!!!!

Μετο καλοοοοοοο!!!!!

Και παλη καλοκαιρινο!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ :D

ΧΑΡΟΥΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ! ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΟΣ??? ΦΟΒΕΡΟ ΝΕΟ, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΗΗΗΗΗΡΙΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΟΙ ΑΓΚΑΣΤΡΩΤΕΣ :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ευχαριστω παρα παρα πολυ-μονο να πανε ολα καλα!ναι παλι καλοκαιρινο το μωρακι!την πρωτη φορα ειχα τελευταια περίοδο 31/09 τωρα 21/9!!

σας ευχαριστω ολες!

Α!μου ειπε η μαμα να σας ρωτησω αν θέλει να καποια να της στείλω κεφιρ να καλλιεργεί στο σπίτι γιατί είναι δυσεύρετο και έχει πολύ καλές ιδιότητες λέει - φυσικά τα χαρίζει η μαμά μου μαζί με τις οδηγίες γιατί αυτή είδε πολύ βελέιωση σε έντερο κτλ και επίσης θα σας το στείλω με δικά μου εξοδα - τι παρεάκι είμαστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρουλα εγω θελλω!!!!

ξερεις ποσο καιρο ψαχνω;;;...αυτο του εμποριου ειναι μπλιαχ αηδια !!!!

Οποτε εκανες την αρχη..αντε Στεφανια..περιμενουμε τα δικα σου ευχαριστα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρουλα εγω θελλω!!!!

ξερεις ποσο καιρο ψαχνω;;;...αυτο του εμποριου ειναι μπλιαχ αηδια !!!!

Οποτε εκανες την αρχη..αντε Στεφανια..περιμενουμε τα δικα σου ευχαριστα!!!!!

ΚΑΙ ΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΧΡΥΣΑ!

:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου γλυκά στείλτε τις διευθύνσεις σας με πμ και με την πρώτη ευκαιρία θα σας το στείλω!

sousou η σειρά σου ! ετσι δεν είπαμε? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου γλυκά στείλτε τις διευθύνσεις σας με πμ και με την πρώτη ευκαιρία θα σας το στείλω!

sousou η σειρά σου ! ετσι δεν είπαμε? ;)

Είπαμε... :roll:

Καλέ κορίτσια τί είναι αυτό το κεφιρ και σε τί κάνει καλό? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεεεερα!!!!!!!!!!

Τι ωραια νεα ειν' αυτα????????

Χαρουλα μου...... :D με το καλοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!

Συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ολα να πανε καλα κοπελαρα μου!!!!

Καλοκαιρινο μωρακι παλι...!!! Τι καλα!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά τον έβαλα τον τίτλο εγώ....κάτι ήξερα...

Συγχαρητήρια χαρούλα....ΌΛΑ καλά εύχομαι με μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και ένα υγιέστατο μωράκι...

προσέχετε ποιές γράφετε....γιαυτό έχει εξαφανιστεί η συνονοματή μου.....

εμείς καλά από υγεία αλλά νέα δε σας γράφω γιατί όχι και τόσο καλά...να μη χαλάσω την ωραία αύρα που υπάρχει στο παρεάκι....την θετική μου ενέργεια στη σουσού μας....και σε όποια άλλη προσπαθεί....γρήγορα αλλά χωρίς άγχος...

σας φιλώ γλυκά στις μουσούδες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο "ποιητής"= zaira θέλει να πει ότι όποια γραφεί εδώ θα γκαστρωθεί θέλει δε θέλει.....

ακόμα και οι πιο δύσπιστες, ακόμα και οι πιο αρνητικές...

έχει γίνει μια πολύ καλή αρχή....καλέ ποια αρχή????μέση θα την έλεγα....

ελάχιστες μείνατε...σsousou(που πολύ σύντομα θα ακούσουμε νέα της, ςίμαι σίγουρη)

λίνάκι, ντινάκι, μολλυ, στελλίτσα, και φυσικά το μεγάλο μου στοίχημα η Φανήηηηηηηηηηηηηηηηηη......

σας τρώμε οι δευτερομανούλες..κατερίνα, εγώ, χρύσα, ιφιγένεια, χαρούλα και σουσου είναι στη μεριά μας εννοείται γιατί έτσι θέλω και σας την κλέβω για να νικήσω...

5-4 κερδίζω....οι χαμένες μένουν έγκυες παρακαλώ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλο απογευμα καλη εβδομαδα κοριτσια.... :) Χαρουλα μου τι ευχαριστα νεα συνχαρητιρια μια ηρεμη κ ομορφη εγκυμοσηνη ευχομαιι κοπελα μου :x ειδες που σου λεγαμε πως κ μια φορα ειναι αρκετη.. ;)

Στεφανια σειρα σου τωρα κοπελα μου πετα τα τεστ κ της βλακειες κ απολαυσε τις αγκαλιτσες με τον αντρουλη σου.....αποψη μου παντα με ολη μου την αγαπη... :x

Χρυσα νωρις θα πας στη δουλεια η εγω εχω αυτη την εντυπωση; ;)

Καρολινακι ματια μου καλα ειμαστε ευτηχως αν κ περασαμε ενα σ/κ με παρα πολυ κρυο.....ο γαμπρουλης σου οπως εχω ξαναγραψει κατηργησε το μεσημεριανο υπνο.9 το πρωι ορθιος..9 παρα κατι η κ κατι στο κρεβατι τα βραδυα πολυ ενεργεια αυτο το παιδι... :P καλα εκανες κ αλαξες οδοντιατρο..αν ο παλιος σε ταλαιπωρουσε πολυ.... ;)

Ιφι μου τι κανετε; γυρισες σπιτι ετσι; οσο για το χαμο που λες αχ ποσο σε καταλαβενω....κ οδικος μου ολα κατω κ δε μαζευει τιποτε.... :|

τα νεα μας τωρα σημερα πηγα στο νοσοκομειο για τυπικο ελενχο..πηρα 8 κιλα κ η μπουμπου μας μαλον ειναι καλα...το λεω αυτο γιατι στα κρατικα νοσοκομεια μονο που ακους το μωρο δεν το βλεπεις κ δεν εχει αναλυτικες λεπτομερειες ποσο ειναι κ.τ.λ..τελος παντως ειπαμε λογω οικονομικης κρισης θα γεννησω εκει κ οχι σε κλινικη αυτη τη φορα..... :|

Φανουλα ευκολη η συνταγη σου να δω ποτε θα τη φτιαξω... :)

Στελλα τι κανετε εσεις αγαπη μου μακια πολλα :x

Μαρακι κρυωσες κοπελα μου κ εμεις εδω πανω πολυ...... :x

σας αφηνω κοπελες μου καλο απογευμα σε ολες :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω ποιητη-Ζαιρα για την για την αναλυτικη περιγραφη......... :D:D:D:D

(μα στ' αληθεια δεν ειχα καταλαβει... αλλου πηγε ο νους μου... οτι κατι γραψαμε και η Ντινα δεν μπαινει πια.. κτλ κτλ κτλ........)..... :?:?:?:?:?:?:?:?

Σημερα η Α το πρωι καθεται στο γιογιο κι εγω μαζευω το σπιτι...

Την ακουω που μιλαει μονη της και πλησιαζω χωρις να με δει (απο πισω της)..

... Θα φελει ο Χιθτουληθ θτην κοιλιτσα τηθ μανουλαθ μου ενα νινακι μικλο και θα του βαλουμε παμπελθ και θα κανουμε μαζι βολτα θτο τενακι και το μωλακι θα ειναι θτο καλοτσι μου.. Εγω ειμαι μεγαλο παιδι... Μαμάααααααααααααααα τελειωθα!!! :D Φωναζει... και την αρπαζω και την φιλαω την γαιδαρα μου... Ολη μερα λεει λεει λεει....... που τα θυμαται τοοοοοοοσα πολλα..... Τωρα καποιος (γιαγια-παπους-θεια) κανει ονειρα για το αδερφακι της Αν. (αλλα κανονιζει χωρις τον ξενοδοχο)... :lol::lol::lol::lol:

Ποναει το στομαχι μου....

Παω να φτιαξω τσαγακι... Οριστε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

... Θα φελει ο Χιθτουληθ θτην κοιλιτσα τηθ μανουλαθ μου ενα νινακι μικλο και θα του βαλουμε παμπελθ και θα κανουμε μαζι βολτα θτο τενακι και το μωλακι θα ειναι θτο καλοτσι μου.. Εγω ειμαι μεγαλο παιδι... Μαμάααααααααααααααα τελειωθα!!! :D Φωναζει... και την αρπαζω και την φιλαω την γαιδαρα μου... Ολη μερα λεει λεει λεει....... που τα θυμαται τοοοοοοοσα πολλα..... Τωρα καποιος (γιαγια-παπους-θεια) κανει ονειρα για το αδερφακι της Αν. (αλλα κανονιζει χωρις τον ξενοδοχο)... :lol::lol::lol::lol:

quote]

ΞΕΝΟΔΟΧΕΕΕΕΕ, ΑΠΟ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΡΕΛΟ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ! :lol: ΑΧ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΑΣ, ΓΙΑ ΦΑΓΩΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΣΚΑΤΟΥΛΙΑ!

ΕΜΕΝΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΕΝΑ ΚΟΛΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗ ΛΕΞΗ ΩΡΑΙΟ. ΠΧ ΩΡΑΙΟΣ Ο ΤΟΙΧΟΣ :shock: ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΣΤΡΩΜΑ, ΓΕΝΙΚΑ ΑΜΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΕΦΙΑ ΜΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΛΑ :D ΧΘΕΣ ΦΟΡΑΓΕ ΤΑ ΓΥΑΛΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΗΛΙΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ¨ ΜΑΜΑΑΑΑ. ΩΡΑΙΑ ΕΙΜΑΙ!" :lol:

ZAIRA ΜΕ ΠΗΡΑΤΕ ΗΔΗ ΣΤΗ ΜΕΡΙΑ ΣΑΣ ?ΠΟΛΥ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΖΟΥΜΕ Κ ΔΙΑΤΑΣΣΟΥΜΕ :D ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ....

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΥΚΛΕΣ, ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑ! :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!

Ζαιρακι μπρος να τις γκαστρωσουμε οοολλλεεςςς

Κατερινακη μου ναι..νωρις αλλα και τι να κανω;;;;;

Αχ παιδια...χτες εκαψα τοφαη και βρομαει ολο τοσπιτι..καμια ιδεα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλες..ειστε καλα?

Ατατινα είσαι θεαααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!

συμπεθερα μου γλυκια είναι όντως ζορι αν δεν κοιμαται το μεσημερι...υπομονη ...και οσο μπορεις να μην κουραζεσαι...

στελλουνι μου γλυκο που εισαι ?

σας φιλω ολες μια προς μια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Χαρούλα,τι τέλεια νέα είναι αυτά?Συγχαρητήριααααααααααα!!!!!!!!!

Ντινάκι,κι εγώ μέχρι προχθές ήθελα 2ο σαν τρελή...Μετά με πιάσανε τα οργανωτικά μου,να καθαρίσω το σπίτι να βάλω χαλιά,να περιμένω λιγάκι να δω πώς θα πάει μα τη δουλειά και τις περικοπές,να χάσω 7 κιλά για να χω περιθώρια να παχύνω στην εγκυμοσύνη και άλλες τέτοιες μπούρδες...

Μου φαίνεται ότι αυθόρμητο θα ναι και το δεύτερο....Χωρίς πρόγραμμα και σχέδιο......

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φανή κι εγώ τότε που μ είχε πιάσει η επιθυμία για το δευτερο,είχα πει στο Γιώργο αν θέλει να κάνει η μαμά ένα μωράκι,που θα είναι στην κοιλίτσα της και τον ρώτησα που θα κοιμάται όμως και μου πε "στην κούνια μου!" :o:o:o

Και του είπα εγώ οτι θα του πάρω εκεινού μεγάλο κρεβάτι σαν της μαμάς και του μπαμπά και το μωρό μας θα κοιμάται στην κούνια κλπ...

Και χθες έκατσε και τα πε χαρτί και καλαμάρι στον άντρα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Helloooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!

Σας ξεχασα σημερα...... :P:P:P:P

Περασαμε τη μερα μας με απιστευτη γκρινια και ζημιες.... :evil:

Ενα θα σας πω.... εβγαλε κατω απο το τραπεζακι του σαλονιου τα μπουκαλια με τα ποτα... τα αραδιασε πανω στο καναπε και με φωναζει......"ελα να κανουμε γενεθια".... :evil::evil:

Απο την τσιριδα που πατησα.. νευριασε η μανταμ.. πεταξε το μπουκαλι (ευτυχως ενα μικρο μπειλις) στα πλακακια... και αρχισαν τα οργανα.... :evil::evil:

Αφηστε τα... Κακη μερα...... :(

Το πρωι πηγαμε στη μαμα μου για καφε και την χτυπησε με ενα ταψακι στο κεφαλι... :o παλι ουρλιαζα.. και επειδη θυμωσε, αρπαξε ενα διακοσμητικο τασακι που ειχε η μαμα μου στο τραπεζι και το πεταξε πανω στην αλουμινενια την πορτα... Εκανα μια λακουβα ΝΑ.. Καταστεναχωρηθηκα... :( .... ΔΕΝ ΑΚΟΥΕΙ ρε κοριτσαι.. Δεν ακουει το ατιμο...Τι εχει παθει..... :(:(:(

Το μεσημερι εφτυνε παντου τα γεμιστα και σηκω-κατσε στην καρεκλα τουλαχιστον 30 φορες με εβγαλε εκτος εαυτου.. Εφαγε κανα δυο στο κωλο της παλι... Και ποσο δε θελω να απλωνω πανω της το χερι μου.... Αλλα με εξοργιζει...

Το απογευμα ηταν σχετικα καλη... :oops::oops::oops::oops::oops:

Χτυπησε το τραπεζι μονο λιγες φορες με το παγουρινο της και μετα εφτυνε το νερο που επινε στο πατωμα...... τοσο καλα.......

Εφτιαξα παστα φλωρα γιατι επρεπε κατι να κανω να μαζεψω τα νευρα μου...

Ευτυχως κοιμηθηκε 11:30 και ησυχασε το συμπαν.... (νωρις για τα δεδομενα μας)....

sorry που δε σχολιαζω...

Καλο βραδυ σε ολες..

Φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανή μου,το χω παρατηρήσει κι εγώ...

Όταν του βάζω τη τσιρίδα,γίνεται έξαλλος και αντιδρά....

Τώρα όσο για τις ζημιές...τι να πω....Μάλλον δεν ήταν η μέρα της σήμερα..

.Κι απ ότι φάνηκε ούτε η δική σου...

Δε μου λες,όταν κάνει κάτι και μετά ηρεμείτε και οι δύο συζητάτε γι αυτό που έγινε?

Να της πεις ας πούμε οτι γιατί πέταξε το τασάκι,κι εσύ στεναχωρήθηκες που χάλασε την πόρτα της γιαγιάς και δε θέλεις να τη μαλώνεις κλπ

Εγώ το κάνω αυτό στο γιο μου και τον φέρνω στο φιλότιμο...

Εντάξει,εμένα δεν κάνει ιδιαίτερες ζημιές....

Αλλά πάντα του έλεγα οτι μη κλωτσας γιατί με πονάς,μη χτυπιέσαι γιατι

θυμώνω που σε βλέπω έτσι...κι όσο κι αν ακούγεται χαζό έπιανε......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαρακι μου... οχι απλως της μιλαω.. Μαλλιαζει η γλωσσα μου... :(:(:(:(

Και παντα με απολυτη ηρεμια (μετα το ξεμαλλιασμα... :lol::lol::lol::lol: )

Ετσι γινεται και με την δικια μου... Οταν της φωναζω χανω το παιχνιδι..

Αλλα με φτανει στο αμην... :(

Ξερεις τι μου απαντησε σημερα?

"Σου λεω ειμαι κακο παιδι"... :shock: Και κουναει και το δαχτυλο.. :o

Και συνεχιζω να της λεω.. να της λεω.. αλλα αν εχει τις στραβες της.... Δεν ακουει..

Αυριο θα ειναι αλλο παιδακι... το ξερω... Ετσι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξερεις τι μου απαντησε σημερα?

"Σου λεω ειμαι κακο παιδι"... Και κουναει και το δαχτυλο..

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Δεν υπάρχει αυτό το παιδί!!!!!!!!!!!!!

Έχω λιώσει!!!!!!!!!

Κοίτα θα συμβιβαστείς ότι τα κορίτσια είναι ατίθασα μικρά,αλλά μεγαλώνοντας στρώνουν,

ενώ τα αγόρια όταν μεγαλώσουν είναι που σε γράφουν ότι και αν λες...

Δε ξέρω πάντως ποιο είναι το χειρότερο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα τι μου κανετε?

αχ φανη μου σαν να ακουω τον δικο μου σχεδον καθεμερα ειμαι ετσι δεν μου σπαΕΙ Πραγματα αλλα μου κανει συνεχεια ζημιες εγω φωναζω και εκεινος γελαει.με το μονο πραγμα που τον κανων κουμαντο ειναι η τιμωρια μονο σε αυτο ακουει ειναι η δυσκολη ηλικια των 2 οπως λενε οι ξενοι terrible two.οσο για το μιλημα ειτε φωναχτα ειτε χαμηλα μου αντιμιλαει.....και που και που του δινω στο κωλο καμια αλλα δεν πονανε λογο παμπερς ειναι και ελαφριες...εμεις εχει 3 μερες μαλωνουμε για το γαλα δεν πινει σταγονα μαλλον βγαζει δοντι πισω...με αυτο που εκνευριζομαι πολυ ειναι που φτυνει το νερο και σπαει τα μπισκοτακια γαριδακια και τα κανει θρυψαλλα γιατι το κανουν δεν το καταλαβαινω και μαλωνουμε καθε μερα γι αυτο...επισης απο τοτε που εφυγα για 1 μηνα στη μαμα μου δεν του ελειψε ιδιαιτερα ο αντρας μου (λογο οτι λειπει υπηρεσιες κ λειπει μιαμιση μερα οποτε συνηθισμενος)ε απο τοτε που ηρθε να μας παρει εχει μια αδυναμια στον πατερα του το κατι αλλο φωναζει μπαμπα συνεχεια οταν τον βλεπει ολο μαζι να ειναι και παει λεγοντας δηλ το μαμα το εχει κανει μπαμπααααααααααα οχι οτι με πειραζει αλλα μου κανει εντυπωση αυτη η αλλαγη προφανως καταλαβαινουν περισσοτερο πλεον..

οσο για το νινι εγω παλι του ελεγα κι ο κωνσταντινος στνο κοσμο του δεν καταλαβαινε τιποτα ηταν μικρουλης 15 μηνων τοτε που να καταλαβει...μεχρι και που γεννησα μπα μετα με την μικρη στο σπιτι καταλαβε αλλα δοξα το θεο δεν εχω καθολου ζηλια μα καθολου αλλα και εμεις ολο σε εκεινον η μικρη ειναι η πιο παραμελημενη....και για το κρεββατι επειδη τον ειχα αλλαξει πολυ νωρις σε κανονικο κρεββατι παλι δεν ειχα θεμα...οταν με το καλο μεινετε εγκυες να τα ξεκινησετε να κοιμουνται σε αλλα κρεββατια να μαθουν να μην σας κανουν τερτιπια μετα που θα ερθει το μωρο η θα καταλαβει οτι φουσκωνετε..

οσο εγω τρεχω με τις δουλειες στο σπιτι ακομα ξεπακεταρω πραγματα χαμος απο τη βαφτιση...και μου εστειλε και δεμα με ζαρζαβαττικα για κατψυξη και το σιδερο βουνο τα πλυντηρια επισης αχ....ακομα καλοκαιρινα εχω στα ραφια αφηστε τι με περιμενει και με 2 παιδια..

σες μου δεν θα παρεις 6μηνο μητροτητας?εγω τωρα απο βδομαδα θα παω να κανω τα χαρτια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...