Μετάβαση σε περιεχόμενο

παιδάκια Μαϊου-Ιουνίου-Ιουλίου 2009+τα αδερφάκια τους Νο8!


Recommended Posts

Καλο μεσημερι καλη εβδομαδα,με λιγη καθυστερηση.... ;) τι κανετε; εμεις μια χαρα πηγαμε χθες παιδιατρο η μπουμπου μου πηρε 1 κιλο κ 3 ποντους,μεγαλωνει μια χαρα καναμε κ το πρωτο εμβολιο,κ ολα οκ,αυτη να πω την αμαρτια μου δεν τη ζοριζω πολυ με τα γευματα της τρωει οποτε πεινασει,μπορει να κανει 5 αλλα κ 4 την ημερα των 150..απο τη στιγμη ομως που περνει το βαρος που πρεπει δεν ζοριζω... :) εν τω μεταξυ ξεκινησαμε με βροχη απο εδω κ μεσα στη εγνατια χιονιζε κ το ειχε πιασει...... :o ο αντρας μου φωναζε ελεγε που ξεκινησαμε,περπατουσα στην πλατεια της κοζανης με τη μικρη αγκαλια κ μερικες γυναικες με κοιταζαν κ ελεγαν που το βγαλε το μωρακι.... :o ευτηχως ομως ο γιατρος ειπε πως επρεπε να ξεκινησουμε τα εμβολια,κ ετσι καλμαρισε ο αντρας μου.... :|

Δωρα εγω περασα ασχημο κρυολογημα 1 μηνα πριν γεννησω,τσαγακι,κ υπομονη...ρωτα ομως το γιατρο σου νομιζω μερικοι αφηνουν να παρεις ντεπον ;)

Ζαιρα αχ περπατατε; ποσο ειναι τωρα ο μικρος; περναει γρηγορα ο καιρος.... :) για τα μαλια σου εμενα μ'αρεσανε πολυ ετσι εχω το χαζο το σγουρο βλεπεις κ ευχαριστως θα τ'αλαζα.... :)

Στελλα πηγατε για σκι; κακοπερνας καλε.... :lol: να σου πω κανατε πολυ καλα.. :)

Καρολινακι μου να ειναι ολα τελεια κοπελα μου κ να σου φυγει το ανχος.......τωρα πως ειναι με τα δυο στο σπιτι; οταν ειναι ο αντρας μου αναλαμβανει το μεγαλο,αλλα οταν ειμαι μονη,με τραβαει οπου θελει αυτος θελει αγκαλιες την ωρα που εχω τη μπουμπου,ειμαστε κ ολη μερα μεσα κλεισμενη καταλαβενεις.......αλλα η δικια σου θα ειναι 3 περιπου κ ανοιξη,οποτε θα μπορει να την παει καποιος βολτα κ θα ξεχνιετε... ;)

Φανουλα αχ το εργο το εζησα πριν 2 χρονια χωρις θερμανση,ρευμα,τιποτε,παλι φεβρουαριος ηταν κ θυμαμαι πηραμε το μικρο κ φυγαμε στην πεθερα μου μην παγωσει... :| το σκεφτηκα οτι μπορει κ να συμβει κ χθες αλλα ευτηχως ολα οκ.... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ζαιρααααααααα...... Συγχαρητηρια στον μικρο μπομπιρακο!!!!!!!!!!

Μικρος μικρος... ;) Μπραβο στο παλικαρι μας!!!

Οσο για την φωτογραφηση.. εχω μεινει ετσι... :o:o

ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

Και η τιμη καλη.. Δε την λες και ασχημη.... Τοσα και τοσα ξοδευουμε σε ασχετες μπουρδες..!

Θα ηθελα πολυ κι εγωωωωωω!!!!! :D:D:D:D

Στελλιτσα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κοιτα κολπα που κανει με τα κακα.. :lol::lol::lol::lol: Θα μας τρελανει το Αφροδιτακι... :lol:

Θα κανετε συναντηση?????? :shock::shock::shock:

Ε! Τωρα πραγματικα σκαω απ' τη ζημια μου. :twisted::twisted::lol::lol:

Ρωτησες για στολη πασχαλιτσα? Χθες πηγαμε lidl και ειχε!!!!!! Ουτε 10 ευρω!!!

Αν εχεις εκει κοντα πανε ριξε μια ματια!

Ηταν πολυ ωραιες!

Εμεις minnie εννοειτε! Απο περσι.. Την ειχα παρει μεγαλουτσικη. Ελπιζω να της χωραει..! :?

Δωρουλα μου.. ελα ρε συ.. Αρρωστησες? Ουφ!

Τι γιατροσοφι να σου πω? Δεν εχω ιδεα..

Εγω ειχα κανει καραμελες τα panantol, depon, και την amoxil αντιβιωση..

Ειχα περασει πολλους πονους στα δοντια αν θυμασαι..

Γριπες κτλ. δεν ετυχε να περασω, μονο κατι "ψευτοσιναχακια"..!

Παρε τον γυναικολογο σου καλυτερα.. ;)

Ο μικρος τι κανει με την πιπιλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανη...μα τι δυσκολα χωρις ρευμα,ολοι περασαμε κατι αναλογο κ σε καταλαβαινω σε καθε κακοκαιρια αυτο σκεφτομαι...

Ευτυχως ειμαι λιγο καλυτερα,δλδ απο το συναχι μονο ο βηχας εμεινε κ υποχωρησε αρκετα.....

Ο μικρος δεν την πηρε ξανα την πιπιλα κ τελικα οντως εκεινα τα τρομακτικα ξυπνηματα δεν ηταν απο κει, μαλλον που ηταν αρρωστος.....

Κατερινακι, φτου σκορδα μια χαρα η μπουμπου σου....Κ σεις κακοκαρια εχετε ε;;Καλα απο κλεισουρα αλλο τπτ,μπαφιασαμε....

καλο βραδυ σε ολες..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε! Τωρα πραγματικα σκαω απ' τη ζημια μου. :twisted: :twisted: :lol: :lol:

μαρη Φανη τι εγραψες πάλι ??

λέω του Σ προχτές....-Σ που είσαι????

- στο δωμάτιο μου απαντάει..

- ωραία...μάζεψε τα παιχνίδια σου, το μπουφαν στη θέση του, βγαλε παπούτσια, ελα να φάμε και φερε μου και το νερό του μωρού....

- μαμά ενα- ενα μη βιάζεσαι...έχω δουλειά.... :o:o:o:o:o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπονζουρρρρρρρρρρρρρρ!!!!!Σας πλακωσε το παπλωμα??

Χιονιζει :D:D:D:D:D:D !!!!!!!Αρκετα θα ελεγα αλλα για ποσο θα δειξει...

Ειπα του αντρα μου να τελειωσει τις πολλες δουλειες γρηγορα κ μετα να μας παρει μαζι του να παμε κ βολτα :D !!!!

Φανουλι μεγαλο πακετο χωρις ρευμα :? !!!!Ελπιζω να μην ξαναεχετε τετοια!

Πηγα χθες Τζαμπο κ η πασχαλιτσα που εχουν δε μου αρεσε...Lidl δεν εχω πολυ κοντα,θα παω ομως αμα στρωσει ο καιρος!

Νινινα μου τελεια!!Μεγαλωνει η ζουζουνα σου μια χαρα,φτου φτου :) !Μα ποσο γρηγορα περναει ο καιρος!!!

Ναι μια χαρα περναμε,δεν εχω παραπονο :) !

Δωρουλα μου περαστικα!!Κ εγω μονο ντεπον επαιρνα στην εγκυμοσυνη αν ηταν αναγκη κ μελι με λεμονι για το λαιμο!

Φανη επιτρεποταν το αμοξιλ που σουν εγκυος??

Ζαιρα καλα δεν υπαρχεις :lol::lol: !!!!Τι το περασεις το αγορι σου???Το παιδι για ολες τις δουλειες :lol::lol: ??Καλα σου ειπε :P:P:P !!!!!!

Παω να ετοιμαστω :D !!!!Μαααααακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο ανήφορος φέρνει κατήφορο..

Eτσι θα σας καλημερισω!!!

Χθες με νυχια και με δοντια κρατησα την μικρη ολη μερα ξυπνια για να περασει το βραδυ το δικο μου..!!!

Εδω γελαμε!!!!!!!

8:45 ηταν ηδη στο κρεβατι της και ροχαλιζε..!

10:15 φωναζει "μαμαααααααααααα εχω κακααααα"

Την βαζω στο γιογιο.. κανει κακα, ζηταει γαλατακι, της ΞΑΝΑκανω...

Την ξαναβαζω στο κρεβατακι.. Να μη κλεινει ματι.. :shock::shock:

Ημουν ορθια απο πανω της μεχρι τις 3:15 τα ξημερωματα και ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΟΙΜΗΘΕΙ!! :o:o

Δεν αντεξα αλλο.. την αρπαξα με φωνες και πηγαμε κρεβατοκαμαρα..

Σε 10-15 λεπτα τεζαρε! :roll::roll::roll:

5 ωρες να κοιμαται?

Παμε απο το κακο στο χειροτερο..

"ποναει το κοκκαλο εδω στο κεφαλακι μου και ο λαιμος μου" μου ελεγε.. :(

Τα δοντια τα ριμαδια την εχουν τρελανει.. κι εμενα μαζι... :(:(:(

Ησυχια δεν εχουμε ουτε μερα ουτε νυχτα....

Sorry βρε κοριτσια.. Ξυπνησα στραβα... :(:(:(

Θα μπω αργοτερα να σας σχολιασω...

Τα φιλια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μολις εσβησα τη φασολαδα μου....με τετοιο κρυο ειναι οτι πρεπει....τα καμαρια μου κοιμουνται ο μεγαλος βλεπετε ορθιος απο τις 6μιση... :| καιρο ειχε να ξυπνησει τοσο νωρις,

η μπουμπου στο καλαθι της μαλωνει με την πιπιλα.... : :lol:

Φανουλα μου εμενα λες να μου αρεσει που ειναι ολη μερα ορθιος κ ειναι το σπιτι βομβαρδισμενο;αλλα αυτο το μαθα ποια ετσι κ κοιμηθει μεσημερι,το βραδυ μας πιανουν μεσανυχτα,με φωνες κ γκρινια,κ εμενα να κουτουλαω..... :| σημερα καναμε ενα πειραμα να τον βαλουμε στο μεγαλο κρεβατι,πριν λιγο για υπνο,εεεε το καταλαβε κ τσουπ ορθιος,κ μετα στο δικο του....πρεπει μεσα στο μηνα να τον βγαλω,το μωρο μεγαλωνει ως ποτε θα την εχω στην καλαθουνα.... :?:

Ζαιρα καλα κ εσυ ολα μαζι θες να τα κανει ενα,ενα καλε μαμα..... :P

Στελλα ψαχνεις για στολη; νωρις,νωρις βλεπω....εμεις εχει την περσινη του ζορο,κ ετσι που ειναι μικροκαμωμενος μαλον του κανει κ φετος, :lol: κ δεν ξερω αν θα τον παω εγω καπου,ο αντρας μου δε μπορει,θα δουμε πως θα βολεψει με τη μπουμπου.... :)

οι υπολοιπες που ειστε καλε; μακια....... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Φανουλι :shock: ....πραγματικα ομως πως αντεχει τοοοοοσες ωρες χωρις υπνο :roll: ???

Κ οχι τιποτα αλλο..ειναι κ υπερδραστηρια η ατιμη!!!!

Τοσο ατιμα αυτα τα δοντια ρε γμτ :(:(:( ?!!!Της δινεις κανα ντεπον μπας κ χαλαρωσει κ κοιμηθει?

Ποσο πολυ πρεπει να υποφερει :(:(:(:( !!!!!

Νινινα κ περσυ νωρις εψαχνα κ τελικα δε της πηρα τιποτα :lol: !!!Φετος θελω να την ντυσω πασχαλιτσα :D:D !!!Να δουμε..!!

Σε λιγο βαζω βασιλοπιτα στυλ τσουρεκι στο φουρνο :D να δουμε τι θα βγει...

Μη γελατε!!!Επειδη ειναι Αποκριες δλδ :lol: ?!!!

Ειχα κανει μια βασιλοπιτα την Πρωτοχρονια σκετη αποτυχια κ βρηκα αργοτερα μια ωραια συνταγη στο ιντερνετ κ ειπα να τη δοκιμασω!!Για να δουμε τι θα βγει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΠΕΛΙΕΣ, ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΚΑΛΕ :cry::cry::cry::cry:

ΧΑΘΗΚΑ ΑΠ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ :evil::evil::evil: -ΚΑΛΑ, ΕΔΩ ΤΡΟΜΑΖΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΧΑΡΤΙ ΥΓΕΙΑΣ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ, ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΜΕ ΜΑΡΑΝΕ :lol: , ΣΠΙΤΙ ΤΙΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ ΔΥΣΚΟΛΑ ΝΑ ΜΠΩ, ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΧΙΛΙΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ, ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ :cry::cry::cry:

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΣΤΕΛΛΑ :lol::lol::lol::lol: ΠΩΣ ΠΗΓΕ Η ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΑ? ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΑΡΝΑΣΣΟ ΤΟ ΣΚ, ΑΧ ΓΙΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ :D

ΦΑΝΗ ΜΟΥ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΑΒΟΛΑΚΙ ΣΟΥ, :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ, ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΠΟΥ ΕΙΔΕΣ???? :lol::lol::lol::lol: ΜΗΠΩΣ ΕΙΧΕ ΤΣΟΥΤΣΟΥΝΑΚΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΚΑΛΕ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΕΣ? ΑΦΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΗ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΕΓΩ, ΓΙΑ ΤΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΛΕΣ? ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΩ ΠΑΝΤΩΣ, ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΓΕΡΟ ΝΑ ΝΑΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΑΝΤΕ, ΣΕ ΔΥΟ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ, ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΑΥΡΙΟ ΚΙΟΛΑΣ, ΕΧΩ ΠΟΛΛΗ ΑΓΩΝΙΑ :roll:

ΚΑΡΟΛΙΝΑΚΙ, ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΝΕΑ ΑΥΡΙΟ :x

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ, ΝΑΙ, ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΙΑΣΤΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΚΡΕΒΑΤΙ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟ, ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΚΟΦΑΝΕΙ ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟΤΟΜΑ.

ΖΑΙΡΑ ΜΟΥ, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΗ, ΜΑ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕ ΚΑΙ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΗΔΗ?

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΦΙΛΩ, ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΣΥΝΤΟΜΑ! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μη ρωτατε πως αντεχω... ειλικρινα δεν ξερω...

Οταν δουλευα κι'ολας κι επρεπε να ξυπναω 6:30 το πρωι.. εκει να δειτε γλεντια...

Η χαζομαρα που με δερνει ειναι οτι δεν ξαπλωνω-κοιμαμαι καμια αλλη ωρα της ημερας εκτος απο το βραδυ.. :?:?:?:?

Μια φορα θυμαμαι μονο.. -πρεπει να ημουν γυμνασιο-λυκειο που κοιμηθηκα γιατι ειχα πυρετο, και οταν ξυπνησα ειχα χασει τον μπουσουλα.. :lol::lol::lol:

Οταν εχω περιοδο και μπορω, μπορει να ζαρωσω λιγο στον καναπε.. :P

Τωρα με την μικρη σβουριτσα.... ΠΟΤΕ!!

Μαλλον απο μενα εχει παρει.. Ολη μερα θελει να κανει κατι και να μη χανει την ημερα της στον υπνο.. :lol::lol::lol: Αλλα το καημενο το βραδυ τι φταιει?? Ας κοιμηθει τοτε... :lol::lol::lol:

Στελλα, εγω εκανα μελομακαρονα προχθες..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ετσι οπως ανοιξα το ψυγεια και ειδα τα καρυδια.. που ηρθε η μυρωδια τους μες στη μυτη..

Βγηκαν καμια 25ρια.. :oops: ετσι για το γμτ...!! :lol:

Καλη επιτυχια με την βασιλοπιτα!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

Σουσουραδι.. :P:P:P Ελα ρε συ... πλακα κανεις οτι δεν εχεις ιντερνετ..... :evil::evil:

Κ@λοpaper να εχεις στην τσαντα σου απο το σπιτι... :mrgreen: Ντροπη πια! :evil:

Για πες... φουσκωνει η κοιλιτσα?

Το ενιωσες το μπεμπονι??

Η Αννουλα αμς τι κανει?

Καρολινακι μου. σημερα θα εκανες την εξεταση ή κανω λαθος???

Ευχομαι να μας ανακοινωσεις τα πιο ομορφα αποτελεσματα!!

Ειμαι σιγουρη πως ολα μα ολα θα ειναι καλα!!

Περιμενουμε νεα σου με την πρωτη ευκαιρια..!

Σε σκεφτομαι ρε παπιομαναααα!!! :D:D:D

Κατερινακι μου, δεν κοιμαται ο Παναγιωτης μεσημερι?? :o

Πως αντεχεις ολη μερα να γυρναει ξυπνιος μες στο σπιτι..?

Δεν τον πιανει γκρινια-υπερενταση κτλ κτλ??

Πολυ θα ηθελα κι εγω να μη κοιμαται ... αλλα να σταματαει εστω και για 5 λεπτα..

Πολλα ζηταω ε?? :lol::lol:

Φιλια και στη ζουμερη μπουμπου σου!!! Μη την ξεχναμε κι ΄αυτη τη σκατουλα!! :D

Δωρουλα.. επειδη δεν εχεις τικερακι απο κατω.. για θυμησε μου λιγο την μπαμπογρια..

Σε ποια εβδομαδα βρισκεσαι???

Τι ειναι αυτο το κακο να ξεχναω συνεχεια?? :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Ζαιρα μια π@π@ερια και μιση εγραψα..

Αλλο ηθελα να πω αλλο εγραψα απο την βιασυνη σου.. :lol::lol:

"Σκαω απο την ΖΗΛΙΑ μου".. Αυτο ηθελε να πει ο ποιητης...!! :lol::lol:

Στοματαρας κι ο Στρατης .. Και σωστο παιδι μπραβο του!!!!!!!!! :D

Αχ! Κοριτσια... δεν εχει παψει αυτο το χιονι..

Αρχισα και εκνευριζομαι..

Παλι το εστρωσε σε σκεπες αυλες και παρκακια..

Η σκαλες μας και το μπαλκονι θυμιζουν κατι απο γυφτικο τσαντιρι..

Παντου πατακια-διαδρομακια.. μη φαμε τα μουτρα μας πανω-κατω..

Εχω τις αποθηκες κατω και ειμαι μονιμως εκει για οτι μπορειτε να φανταστειτε..

Αντε φτανει τοσο που εριξε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ κοριτσια....η κακοκαιρια συνεχιζεται..αργησε ο χειμωνας αλλα δεν μας ξεχασε.... :roll::roll:

Ευττυχως ειμαι καλυτερα απο τον βηχα εννοω,το συναχι εμεινε μονο αλλα το αντεχω...Την παρασκευη εχω αυχενικη ελπιζω ολα να πανε καλα...........αγωνιαααααααααα.........θα μπω να σας πω τα νεοτερα....

Στελλιτσα, τι λεει η βασιλοπιτα;;;;με λιγουριασες βραδιατικα.....

Φανουλλα, τι δοντια κ αυτα ως ποτε θα τυρρανιεται η καημενη,πόσα σας μειναν;;; Στην 13η εβδοομαδα ειμαι....

Στεφανια, πως τα πας;;εσυ αληθεια πεινας πολυ οπως εγω ή την παλευεις τηνν κατασταση;;;

Κατερινα, κ γω νομιζω να τον αλλαξεις συντομα κρεβατι μην το κανεις αποτομα κ του κακοφανει που το δικο του το παρει η μπεμπα...

Πηγαμε μια βολτα ΤΖΑΜΠΟ σημερα για καινουργια μπομπιλ (πλεϊμομπιλ), πανικος απο κοσμο κ ααποκριατικα...κ μεις την περσινη στολη του αστυνομικου θα βαλουμε ευτυχως του κανει αλλιως επρεπε να βρουμε ιδια.... :x:x:x:x αλλη δεν γυρναει να κοιταξει με τιποτα..........

Πολλα φιλια κ καλο βραδυ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα κουκλες.... ~o)@};- τι γινεται; Στελλα τι εγινε με τη βασιλοπιτα καλε; τρωγεται ;) να σας πω την αληθεια κ εγω ολη την εβδομαδα που περασε επεζα με τα ζυμαρια.....μια τυροπιτακια,μια μπουγατσα,προχθες τσουρεκια,τωρα μου μπηκε να φτιαξω πιτσα...... :) αλλα δε θελω να κολαζω τις εγκυουλες μας κ ετσι δε λεω τιποτε.... :| αλλα αυτο που μ'αρεσει ειναι που ο μικρος τρωει κ κανει μμμ.... :) κ ετσι λεω χαλαλι ο κοπος μου.....

Φανη αντεχω; μια κουβεντα ειναι αλλα αφου δε γινεται αλιως,ποτε φωναζουμε εμεις ποτε τσιριζει αυτος περναει η μερα.... :) τωρα για το κρεβατι ηθελα να παρω προστατευτικα γιατι εχω ηδη μονο κρεβατι στο δωματιο τους,αλλα μια ξαδερφη μας εχει κ ειπε θα μου τα δωσει αυτες τις μερες,θα τα βαλω κ θα δουμε τι θα κανουμε....... ;)

Δωρα καλα αποτελεσματα με την αυχενικη αυριο....... :)

Καρολ κ εσυ ευχομαι να ειναι ολα μια χαρα σημερα κ να ηρεμησεις.... ;)

Στεφανια οποτε μπορεις να μπενεις κοπελα μου,εμεις εδω θα ειμαστε,κ να σου πω μετα τη δουλεια δεν ειναι νομιζω τοσο απαραιτητο να κανεις κ δουλιες στο σπιτι.....τα βασικα μονο....τωρα αν διαβαζε ο αντρας θα ελεγε κοιτα ποια μιλαει..αλλα λεμε τωρα.... ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια...

τι μου κανετε?

εγω βαριεμαι γιατι απο χθες το απογευμα θα μαι ξαπλα..μεχρι την κυριακη..μονο μαμ..κακα και νανι..αντε λεει και ενα ντουσακι :lol::lol::lol: πηγα πολυ αγχωμενη κοριτσια και μου πε αυτος αν δεν ηρεμησω δεν θ αμπορεσει να μου το κανει.. :? οποτε χαλαρωσα εκανα εισπνοες εκπνοες :D:D:D και οταν ηρθε η ωρα ημουν παπιομανα υποδειγμα... :!: αφου φανταστειτε μου πε μπραβο που ειχα τοσο χαλαρη μητρα... :D:D

αντε το βραδυ θα ξερω...σορυ αν σας εχω ζαλισει... :oops: αλλα αν δεν ειχα και τα παρεακια εδω μεσα...

με βοηθαει που ακουω λογακια θετικα...απλα ευχομαι ολα ναναι και καλα... ;)

στεναχωρηθηκα γιατι ενω ειχα εξηγησει στην παπενια μου οτι η μανουλα θα κανει κατι στην μεσουλα της και θ αναι ξαπλα...δεν θ αμπορει να σε παρει αγκαλια...εβαλε κατι κλαμματα οταν μπηκα και ενω μου ζητησε αγκαλιτσα αρνηθηκα... :cry::cry: αλλα τι να κανω και εγω και αυτη θ ακανουμε υπομονη...

μου πε ο γιατρος δυο μερες ειναι τ απιο κρισιμα...γιατι αν σηκωσεις βαρος υπαρχει ο κινδυνος της αποβ...

τι αλλα νεα??

μμμμμμμμμμμ συμπεθερα διαβαζω για μπουγατσες και βασιλοπιτες... =p~=p~=p~=p~ για στειλτε κ στην εγκυουλα τιποτα...

δωρουλα μου αντε κοριτσαρα μου με το καλο η αυχενικη... :D:D:D ολα να ναι τελειααααααα

σουσου μου πως τα πας εσυ κοριτσακι μου?

στελλουνι μου?θελω βασιλοπιτα... :D:D ολο λεγαμε θ ατα πουμε...δεν κανονιζουμε καμμια συναντηση ολες οι τσουπροαθηναιες...????????τοσα χρονια τα λεμε :lol::lol::lol: να ναι ολα καλα και βουρ εγω ειμαι μεσααααααα :D:D:D

ζαιρακι τελεια φωτοοοοο...αργησα να το σχολιασω... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραα!!!

Καρολ, καλα τα ειπε ο γιατρος για ξαπλα ως την Κυριακη ;) .. Αλλα οταν μαθεις τα αποτελεσματα θα πρεπει να κανεις μια "παρανομια".. να σηκωθεις να χορεψεις τον χορο της κοιλιας απ΄τη χαρα σου!!! [smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif]

Ολα θα ειναι τελεια κοριτσι μου, κι΄ολα αυτα που περασες θα τα θυμασαι σαν ενα κακογουστο αστειο!

Κατερινιω καλημερα!!!

Κι εγω ακομη στην κουνια την εχω.. :?

Ειναι βεβαια αρκετα μεγαλη, και το καγκελο ανεβαινει απο το πατωμα ως πανω που το μετρησα 1,20 εκ.

Δεν εχω εμπιστοσυνη σε κανονικο κρεβατι την Αναστ. αφου ακομη δεν εχει μαθει να κοιμαται και ολη νυχτα ειναι ορθια..

Μαγειρευω κοτοσουπα.. Οριστε να φαμε!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραα!!!

Καρολ, καλα τα ειπε ο γιατρος για ξαπλα ως την Κυριακη ;) .. Αλλα οταν μαθεις τα αποτελεσματα θα πρεπει να κανεις μια "παρανομια".. να σηκωθεις να χορεψεις τον χορο της κοιλιας απ΄τη χαρα σου!!! [smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif]

Ολα θα ειναι τελεια κοριτσι μου, κι΄ολα αυτα που περασες θα τα θυμασαι σαν ενα κακογουστο αστειο

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: εισαι θεα ...με το χορο της κοιλιας...το ατατινακι μου καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mη γελας μαρηηηηηηηηη.......... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θα δεις που εχω δικιο!!

Θα εχεις γλεντια το βραδυ..!!! :lol::lol::lol::lol:

Η μικρη καλα κρατει..!!!

Πολυ καλο παιδι σημερα...! :D:D:D (ακομη ε..!!!)..!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ,γεια σας :D !!!!

Τι μου κανετε???Εγω κρυωνω κ βαριεμαι!Μολις αρχισε να ριχνει λιγο ψιλο χιονακι παλι!Εχει αρχισει να μου τη δινει πια αυτος ο καιρος!!Ας χιονισει για τα καλα να τελειωνουμε αν ειναι ή ας βγαλει ηλιο να ησυχασουμε!!Αυτο το λιγο-λιγο,μια ετσι μια αλλιως αρχισει να μ'εκνευριζει!!

Δε σας ειπα,εχασα το κινητο μου ρε γμτ στον Παρνασσο...μια μπακατέλα ηταν αλλα εχασα ολα τα τηλ που ηταν μεσα κ ειχα κ μνμ απο το αγορακι απο πριν παντρευτουμε :shock: ..στεναχωρεθηκα που το χασα!!

Τεσπα..η βασιλοπιτα τωρα :lol: .... ολα καλα εκτος απο το ψησιμο :?:lol: !!Αψητη βγηκε...στην εκτελεση οοολα τλεια,φουσκωσε κ μια χαρα κ απο γευση πολυ καλη!Αλλα ειχε ψηθει απο την μεση κ πανω,απο κατω ηταν χάλι!!Ελεγε η συνταγη οτι το μυστικο ειναι στο ψησιμο...1 ωρα στους 150 πανω κατω ,μεσαια σχαρα...κατι δε μου πηγαινε κ πολυ καλα κ τελικα ειχα δικιο!

Τεσπα,νεξτ τάιμ θα την ψησω αλλιως!

Φανουλι κ Κατερινιω θελω μελομακαρονα κ μπουγατσα =p~:D !!!

Καρολινακι μου ολα μια χαρα θα ειναι μεχρι το τελος!!!!!!!! :):):) Χαλαρωσε κ μην αγχωνεσαι!!!Κ μη στεναχωριεσαι για την παπενια,ειναι για λιγο καιρο για το καλο ολων σας!!

Μπες το βραδυ να μας πεις :x:x !!!

Να στρωσει ο καιρος κ θα τα πουμε Αθηναιες :ymparty: !!!

Δωρουλα αντε η σειρα σου τωρα,τα καλυτερα ευχομαι για αυριο :x !!!

Παω να βαλω την ψαροσουπα της μικρης να γινεται!Ειναι το μονο φαι που της αλεθω κ την τρωειε ολη ;) !!!

Μααααααααακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΑ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΕΤΟΝ ΑΓΟΡΑΡΟ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΗΡΕΜΗΣΑ Η ΠΑΠΙΟΜΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρολ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob9.gif]

Ελα να σε βλεπω να χορευεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τζαμπα χεστ@κες απ' το φοβο σου!!!!! [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif]

Εχω μια χαρα τωρααααα.......!!!

Μπραβοοοοο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε βρε τρελοκομειο ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟ :D:D:D:ymparty::ymparty::ymparty: !!!!!

Ειδες??????Να μην ξαναγχωθεις!!!!!

Πολλα φιλια Καρολ μου :x !!

Το παιδι μου κλασσικα κατα τις 21:15 εκανε το σκατουλακι του κ ξεραθηκε :lol::lol::lol::lol: !!!!!

Παω να λουστω!!Μακια σε ολες!!Καλο βραδυ :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι τόοοοοοοοοοοσο χαρουμενη...στελλουνι μου αντε να φτιαξει ο καιρος και θα σας παρω τηλ.να κανονισουμε για καφε...οι αθηναιες..σκεψου ποσα χρονια τ αλεμε εδω μεσα.... :lol::lol::lol::lol: μοιραζομαστε τους προβληματσιμους μας ,τα αγχη μας,απο τοτε που χα την παπενια μου !!!!!!!!και τωρα και σάυτη την εγκυμοσυνη..... :D:D:D

θελετε δεν θελετεεεεεεεε...θελω πολυυυυυυυυυυυυ να μοιραστω και τη χαρα μου μαζι σας εστω και ας περασει λιγο ο καιρος...αλλα κακοκοιρες μου αν μου αρνηθειτε...σας εφαγαααααααα :lol::lol::lol: δηλαδη το καταλαβατε χωρις δημοκρατικες διαδικασιες :D:D:Dμε απλα π α π ε ν ι σ τ ι κ ε ς δ ια δ ι κ α σ ι ε ς !!!!!!!!!!!!!!

ακουστε πλακα το ζουζουνι μου..

της λεω...λυδακι πες το μπεμπε εισαι ενας μουργος... :D:D

και τι μου λεει ... :o όχι μαμα δεν το λενε μουργο...βασιλη τον λενε :lol::lol::lol:

επειδη της εχουμε πει οτι θα τον βγαλουμε ετσι...αχ θ αμε τρελανει...

σας φιλω ολες και απο δω και περα μονο χαρες να χουμε στο παρεακι μας ..

καληνυχτουδιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάρες γει'α σας....

Καρολινάκι είδες που στενοχωριο΄σουν άδικα......????

πάντως βρε κορίτσια.....πολύ αγχος εγκυμοσύνες, παιδια...μόλις ηρεμήσεις από το ένα τσουπ σου εμφανίζεται το επόμενο....

άντε τωρα κανονιστε τη συναντησούλα μας όχι σε καμιά δεκαριά χρόνια, άμεσα μην ξαναρρωστησουμε πάλι και πάει από αναβολή σε αναβολή...εγω τηλεφωνα δεν έχω...ενημερωστε με όμως κάπως...

σήμερα η ψυχολογία μου είναθ πολύ χάλια κορίτσια...έμαθα για ένα παιδάκι μικρότερο από 2 που πέθανε επειδή κατάπιε μια μπαταρία...την είχε βάλει η μάνα πάνω στο τραπέζι όταν χτύπησε το τηλ τηνπήρε το μικρό τηνκαταπιε και η μάνα ξεχαστηκε...καμια βδομάδα έκανε εμετους και οι γιατροί λέγαν ότι είναι η ιώση της γαστρεντερίτιδας...τελικά του κάνανε ακτινογραφια και κάτι βλέπανε...του τρύπησε τον οισοφάγο και τέλος....έχω ρήξει τέτοιο κλάμα από το πρωι.....και ας μην το γνώριζα...αθώες ψυχούλες τι φταίνε...αγκαλιάζω τα παιδιά μου από το πρωι σφιχτά και κλαίω...τι ζωη να χει αυτή η μάνα τώρα???και πόσο μαλλον που έφταιγε κιόλας....

αυτά ως παραδιεγματισμό για περισσότερη και περισσοτερη και ακόμα περισσοτερη προσοχη...μια στιγμή αρκει...

συγνωμη αν σας μαυρισα.....

πφφφφφφφφφφφφ πάλι σκατά έγινα γμτ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...