Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ενεσεις gonal


Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα.Εχω 2 κουτια ενεσεις gonal των 900 κλειστες και σφαραγισμενες με ημερομηνια ληξης 05/2012.Ευτυχως δεν τις χρειαστηκα εμεινα φυσιολογικα εγκυος.Οποια ενδιαφερεται και τις εχει πραγματικα αναγκη ας μου στειλει pm.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα morouli.Ναι τις χρησιμοποιουν και στην εξωσωματικη!Εγω βασικα τις ειχα παρει για σπερματεγχυσεις αλλα δεν τις χρησιμοποιησα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΗ, ΣΟΥ ΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ...ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ!!!! ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΑ GONAL...TON IOYNIO EΚΑΝΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ Η ΟΠΟΙΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΑΠΕΤΥΧΕ!!! ΕΙΜΑΙ ΑΝΑΣΦΑΛΙΣΤΗ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ ΑΚΡΙΒΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΗ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΜΟΥ. ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΑΙΡΩΝ. ΜΑΡΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 8 months later...

Ειμαι στην ευχαριστη θεση να ανακοινωσω,πως οι ενεσεις που χαρισα σε μια κοπελα που τις χρειαζοταν,εμαθα σημερα πως ειναι ηδη εγκυος 5 μηνων σε διδυμα.Ευχομαι ολα να της πανε καλα και με το καλο να κανει 2 γερα μωρακια και να εχει μια τελεια εγκυμοσυνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...