Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο15!Αυγουστιάτικοι θυσαυροί


Recommended Posts

γεια σας κοριτσια!

σημερα σαραντισαμε.πηρα πεισημα και τις ευλογιες του γιατρου κι ετσι μπορω μετα απο 10 μηνες να εχω επαφες μς τον αντρα μου,χα!χα!να δω που θα προλαβω!!!

απο τις 5 το πρωι ειχε γκρινα.τον τισα σχεδον καθε 11/2 ωρα.ειχε ερθει η ωρα να φυγω να παω στον γιατρο και εκεινος παλι πεινουσε.αποφασισα λοιπον να του δωσουμε μονο ξενο.ηπιε ο καημενος ισα ισα 40 γρ.γυρισα και τον βρηκα με τον αντρα μου σε εξαλλη κατασταση,ομπεμπης να βγαζει του χαμου και τσηριζει.τον κοιμησα με το ζορι και απο τις 12 που ειχε φαει οκαημενος ακομα δεν εχει ξυπνησει.το στομαχι του ηταν αθλιο.τωρα θα τον ξυπνησω πια να τον θηλασω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 849
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κορίτσια μου........

Τί κάνετε????

Εγώ εδώ..... αρμέγομαι!!!!! Τ΄αντράκια μου κοιμούνται.....

Eμείς καλά.... Δόξα Τω Θεώ......

Το πρωί βγήκαμε για κάτι δουλειές με το τουτού (ο μπέμπης παρέμεινε εντός του τουτού με τον μπαμπά του!!!!) κι απ΄όταν επιστρέψαμε.... κάθε 1 ώρα σχεδόν αρμέγομαι!!!!!!! Κάθε φορά που είναι να φάει ο μικρός τον βάζω στο στήθος & πάντα θηλάζει το μαναράκι μου.... έστω και 5 λεπτάκια..... μέχρι στιγμής μόλις 60μλ. ξένο έχουμε πιει σήμερα.... όλο το άλλο δικό μου.....

Από χθες που ξεκινήσαμε φυσιολογικό ορό στη μυτούλα..... όταν έρχεται εκείνη η ώρα να του βάλω (αν είναι κι ο μπαμπάς δίπλα μας.... μόνη μου φοβάμαι!!!!) με πιάνει η καρδιά μου..... τον βλέπω που σπαράζει (δεν υπάρχει βρέφος που να του αρέσει ο φυσ. ορός..... έτσι δεν είναι???) και κλαίω κι εγώ μαζί του..... γιατί να παιδεύονται έτσι τα νινάκια με τις μυξούλες & τα φλεμματάκια μωλέ?????

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Τουλάχιστον να πιάσει τόπο..... να τον ξαλαφρώσει......

Εσείς πώς βάζετε κοριτσάκια???? Εμένα μου είπε η Παιδίατρος το κεφαλάκι στο πλάϊ & για 5΄μπρούμητα.... για να βγάλει ότι είναι & να μην καταπιεί πολύ ορό..... κι εσείς έτσι το κάνετε????

Ανυπομονώ να σαραντίσουμε ν΄αρχίσουμε τις βολτίτσες μας!!!!! Όσο κρατάει ο καιρός δλδ!!!!! Θα κάνει και στον μπεμπούκο καλό..... ν΄αρχίσει να βλέπει κόσμο!!!!! Εχθές είχαμε παρέα τη μία από τις 2 νονές του & είπαμε να κάνουμε τη Βάπτισή μας κάπου τον Μάϊο..... θα έχει ανοίξει για τα καλά ο καιρός..... θα είναι περίπου 8 μηνών ο μπέμπης.... μία χαρά ηλικία για Βάπτιση.... όσο για το όνομα.... όσο περνάει ο καιρός λέμε για τελείως άσχετο.... θα του άρεσε του πεθερού μου να του δώσουμε τ΄όνομά του..... σίγουρα.... αλλά δεν του πάει..... τον λένε Γρηγόρη!!!!! Κι εγώ κι ο άντρας μου τον έχουμε πολύ μεγάλη αδυναμία βέβαια.....

Αυτάάάάά..........

Χαιρετώ σας!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα..τι.κανετε;;;;..εγω καλα. Ο μικρος εχει διαλυσει το λαπτοπ και καταλαβαινετε..

Νικη μου πιο πολυ για σενα γραφω...θα τελειωσουν ανεβα!!!...Ολα θα πανε καλα...ο Χριστοφορος ηταν ετσι...βελτιθηκε μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια! Τι κάνετε? Εγώ ξύπνησα, ταϊσα τον μικρό και έκανα λίγες δουλιτες γιατι σήμερα περιμένω κόσμο..Το μεσημέρι τα πεθερικά και το βραδυ η μαμά μου με ένα θείο μου...ουφ!! :?

Ο μικρός δεν με αφήνει να κάνω και πολλά αφού δεν κάνει χωρίς εμένα!! Ολο αγκαλιές θέλει και κλαίει σπαρακτικά...΄οταν τον πάρω αγκαλιά είναι σαν να μην συμβαίνει τίποτα!!

Ελίς μου του δίνω ένα σιροπάκι που λέγεται infacol μάλλον το ίδιο είναι...στην αρχη του έκανε καλό τώρα μάλλον το συνηθισε ο οργανισμός του!

Πιπιτσα μου κι εμεις βα ζπυμε ορο στο μύτη και ευτυχως δεν κλαιει πάντα..Υπομονη και θα το συνηθισει..

Εγω τον βαζω στο πλαι, τον αφηνω λίγο και μετά το σηκώνω και του σκουπίζω τη μυτούλα. Πήραμε και κατι σαν απορροφητηρα που το βαζεις στη μυτη και τραβαει τις μυξουλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεννησε η Μαρουλιτα μας!! Στις 20:05 εφερε στη ζωη τον Κωνσταντινο της 3600 γρ, πανεμορφος και μοιαζει του μπαμπά! Γεννησε φυσιολογικα, ταλαιπωρηθηκε λεει πολυ αλλά τα καταφερε!

Να σας ζησει κοριτσι μου!!!!!!1Παντα ευτυχισμενος και γερός να ειναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

τι μου κανετε;

εμεις σημερα περιμενουμε το γιατρο μας να μας ελεγξει τωρα που κλεισαμε μηνα.ελπιζω ολα ειναι καλα.παλι εφτιαξα μια τερααααααααααααααστια λιστα με τις ερωτησεις που θελω να του κανω :lol:

θα ερθουν κ τα πεθερικα σημερα απο κερκυρα κ απο χτες ειμαστε στο τρεξιμο.αντε να ρθει κ η αλλη βδομαδα που θα ρθει η πεθερα μου να μεινει για 15 μερες να ξεκουραστω λιγο κ εγω κ η μαμα μου.

κατα τα αλλα καλα

ρε κοριτσια τι γινεται με τα λοχεια σας;

εμενα το αιμα εχει σταματησει αλλα εχω κατι υγρα μπεζ

εσεις τα εχετε;

κ περιοδος ποτε ερχεται;

την αλλη βδομαδα ειναι να παω στο γιατρο να με δει

θα κανω κ εξετασεις αιματος κ υπερηχο στηθους να μαζεψω το μυαλο μου

ελπιζω να χει ανεβει λιγο κ ο αιματοκριτης

για να δουμε

ΜΑΡΟΥΛΙΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΛΗ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελις μου μαλλον το συνηθισε...λογικά θα έχει κάποιο άλλο που να μας βοηθά. Θα ρωτησω το γιατρο.

Αννα μου καλημερα...Εγω λοχεια είχα για περίπου 20 μέρες και μετά κατι υγρα ροζ-μπεζ. Μετά τις 40 μερες για 3-4 μέρες ειχα καφε υγρα και σκουρο κόκκινο αλλα μιλάμε για λίγες σταγόνες το πρωι.Δεν ξέρω αν αυτο ήταν περίοδος. Ο γιατρός πάντως μου είχε πει ότι εξαρτάται κι από τον οργανισμό της κάθε κοπέλας.Επίσης παίζει ρόλο το αν θηλάζει μια κοπέλα. Θα στα πει κι ο γιατρός σου..

Καλημέρα Χρύσα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδιαααααααα...αν κ λιγο αργα :D:D:D απο το πρωι σουρτουκευω κ πριν καμια ωρα μαζευτηκα...εβαλα κ το φαγακι μου (τελικα τις εκανα τις σουπιες κοκκινιστες κ θα ριξω μεσα κ λιγο κριθαρακι)πρωτη φορα το επιχειρω ετσι.κ τωρα περιμενω να μου φερουν το στεγνωτηριο...δωρο του αδερφου μου για το μωρο...εφοσον τα ειχα ολα ηδη απο την μικρη μου κ δεν χρειαζομουν τιποτα,ειπε να μου δωσει λεφτα αλλα λεω καλυτερα κατι σε ειδος, χρησιμο να πιασει κ τοπο...ετσι πηγαμε σημερα με την μαμα μου κ το παραγγειλαμε κ ειπαν οτι θα μου το φερουν στο κλεισιμο της αγορας...οποτε αναμενω...να ναι καλα το brother απο το αμερικα :lol::lol::lol:

πηρα τηλ το γιατρο του νοσοκομειου...αυτος επιστρεφει αυριο στην πολη απο την αδεια του κ απο δευτερα θα ειναι στο νοσοκομειο...μου ειπε οτι αν μεχρι την δευτερα δεν γινει τιποτα,να παω πρωι πρωι την τριτη.αν εχω τις καταλληλες προυποθεσεις,δηλ. διαστολη κ ο τραχηλος ειναι "ωριμος" θα με κρατησουν για προκληση.αλλιως θα με βλεπουν ανα δυο μερες μεχρι κ τις 12/9 δηλ επιπλεον μια εβδομαδα :(:(:( τον ρωτησα γιατι να μην μπω κατευθειαν με προκληση κ μου ειπε οτι πρεπει να εχεις τις προυποθεσεις για προκληση γιατι με διαστολη 0 κ προκληση να σου κανουν δεν θα ανοιξεις,οποτε πας με καισαρικη...αρα αφηνουμε το φρουτο να ωριμασει κι αλλο....θελω να πιστευω πως δεν θα χρειαστει κ αλλη εβδομαδα.

την πεμπτη που θα παω στον εξωτερικο γιατρο θα του πω να μου βελει χερι μπας κ δημιουργησουμε τις περιβοητες προυποθεσεις ;););) κ μεχρι την τριτη με πιασουν οι πονοι κ δεν χρειαστω τεχνιτους....ειδωμεν!!!

ΜΑΡΟΥΛΙΤΑ ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ Ο ΜΠΕΜΠΑΡΟΣ!!!!ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ!!!

σιγουρα θα ταλαιπωρηθηκες πολυ αφου πολλες ωρες απο το πρωι που μπηκες...τελικα ολα τα αγορακια της παρεουλας μας βγηκαν μπαμπατσικα :D:D:D αυτοι ειναι αντρες :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!!!!

Μαρουλιτα να σας ζησει ο γιος γερος κ δυνατο να ναι παντα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Καλη λοχεια μανουλα!!!

Αννα μου εγω εχω ακομη λοχεια λιγα πολυ λιγα απο την αρχη...φου πλεον με ενοχλει το σερβιετακι κ βαζω κρεμουλα του μπεμπη!!!

Εμεις ειμαστε τα ιδια μπουκωμενοι...με ορο καθε φορα πριν το γευμα γινεται κολαση..το μαναρακι που σπαραζει στο κλαμα...ελπιζω να ναι καλυτερα αυριο..τη νυχτα ξυπναγε στο 3ωρο απο 5ωρο ορο,μαμ νανι ξερος...τωρα κοιμαται παλι...

Ειδατε χαμογελακι στην μανουλα??Αυτη η φωτο ειναι ξημερωματα...θα σας βαλω κ αλλες μετα..τις περασα επιτελους στον υπολογιστη!!

Οι υπολοιπες τι κανετε??

Α πηραμε απο το αμαζον μπιμπερο αυτοθερμενομαινο yoomi!!!! Δειτε το ειναι σουπερ για τις βολτουλες χωρις θερμος κλπ..εδω εχει 39 ευρω στο αμαζον 27 κ χωρις εξοδα αποστολης..επισης κ μπιμπερο momma που μετ αγινονται εκπιδευτικα ποτηρακια με πιπιλακ μετα με καλαμακι..δειτε κ αυτα ειναι σουπερ!!

Θα ξαναμπω μετα..φιλακιαααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Na soy ζήσει ΜΑρουλίτα μας το μωράκι σου, τα καλύτερα ευχομαι για το μωρό σου... :)

Κοριτσαρες καλημέρα....απο εμένα κ τον μπέμπη τον ξενύχτη......

καλά μου κάνει κατι απίστευτα..κλαίει ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΩΙ γιατι θέλει αγκαλιες , ερχεται η μητερα μου της λέω ότι δεν εχω προλάβει τίποτα, μου βαζει το παιδι στο ριλάξ..και αυτο κοιμάται στο λεπτό :shock::shock: (προφανώς είχε κουραστεί τόση ώρα παιχνίδι) .................

Θα με περασουν για τρελή όταν είμαι μόνη μου είναι ξύπνιος ....κ αν έρθει κάποιος καιμάται σα πουλάκι..................κ εγω λέω ότι εχω ζοιρό μωρό..............θα το φαω δεν θα τη γλυτώσει :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι όλα τα λεφτα το χαμόγελο του μωρού σου..κάνει κ λακάκια? ψυχούλα μου....

και εγω κοριτσακια δεν εχω καθαρίσει εντελώς κ εγω καφε ροζ υγρα ποτε λιγότερα πότε περισσότερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τί έγινε καλέέέέ????

Πάλι ερημιές έχουμε???

Δεν προφταίνουμε οι μωρομανουλίτσες...... εεεε.....

Καταρχήν, προτού το ξεχάσω, MAROYLITA να σου ζήσει γλυκειά μου το βρεφάκι σου!!!!! Καλή λοχεία και καλή υπομονή.....

Εμείς κορίτσια εδώ.... το παλεύουμε με το θέμα του φαγητού.....

Σήμερα δεν έχει φάει καθόλου ο μικρούλης μου ξένο, μόνον κατά τη διάρκεια της νύχτας, ότι έχει πιει είναι δικό μου από το θήλαστρο..... έχουμε θηλάσει 5 λεπτά όλο κι όλο.....

Αλλά πονάω φοβερά σήμερα.... το στήθος μου είναι πρησμένο & προφανώς δεν αδειάζει επαρκώς.... πόσο ν΄αδειάσει με το θήλαστρο??? Θα με βοηθούσε το σπουργιτάκι μου εάν βύζαινε παραπάνω.... τώρα κοιμάται.... μόλις ξυπνήσει θα το παλέψω κι άλλο.... εγώ αρμέγομαι.... να του μαζέψω γαλατάκι για μετά....

Ξεκινήσαμε και κομπρεσούλες με χαμομηλάκι για το μουτράκι του.... ο καλός μου κρατάει τις κομπρεσούλες στο φατσάκι του κι εγώ τον κρατάω γιατί είναι πολύ ανήσυχος ο σποράκος μου.... αλλά εκεί που πιάνεται η καρδιά μου είναι με τον φυσ. ορό.... πάντα βάζω τα κλάμματα!!!!

Αυτά......

Την Πέμπτη θα ξαναρθούνε τα πεθερικά.... της έχω πάλι σίδερο της πεθεράς.... αφού δεν προφταίνω εγώ.... αλλά ξέρω πως δεν έχει πρόβλημα.... ευχαρίστως μ΄εξυπηρετεί....

Σας αφήνω.....

Τα ξαναλέμε.........

Φιλιά σε όλες!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ευχαριστω για τις απαντησεις για τα λοχεια.οποτε φυσιολογικο ειναι που εχω ακομα αυτα τα υγρα

ηρθε ο παιδιατρος σημερα

γιναμε 4 κιλα ολοστρογγυλα κ οι 2.με 10 γραμμ διαφορα

απο την αλλη βδομαδα που σαραντηζουμε κανονικα κοβουμε το βραδυνο ταισμα κ το προγραμμα.κ ταιζουμε οποτε πεινανε

ουφ!!!!!!!!!!

κατι ειναι κ αυτο.οποτε εσεις πως το κανετε;

τι ωρα ταιζετε τελευταια φορα το βραδυ πριν κοιμηθουνε;

ωστε να κρατανε εννοω ως τις 6 το πρωι;

επισης μας ειπε τωρα πλεον μπανιο στο μπανακι μας

κ να πινουμε νερακι κ οταν ειμαστε λιγο αδιαθετες κ λιγο χαμομηλακι

σισσακι μουυυυυυυυυυυυυυ κοντευεις.λιγη υπομονη ακομα

νικολ,μαρακι,γιελιζ,κατερινα,νικακι κ ολες οι υπολοιπες φιλακια πολλα πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κορτσουδιαααααααα....κ εγω εχω ερημιες....κ βαριεμαι...η κορη μου πηγε βολτα με την πεθερα μου στην ξαδερφουλα της κ εγω περιμενω τον αντρα μου απο την δουλεια.....δεν περναει η ωρα με τιποτα...σφουγγαρισα,ποτισα κ τα λουλουδια αλλα τιποτα...θα μου πειτε τι σας λεω τωρα ε?ειμαι σιγουρη πως σε λιγες μερες θα τις ψαχνω τετοιες ωρες κ που να τις βρω....

αννα τις πασχλιτσες σου τις ξυπνας για να φανε το βραδυ :shock::shock::shock: αλλιως μπορει κ να κοιμηθουν σερι?πωπω τι καλα...μπραβο στα καλα κοριτσια....κ απο τοσο νωρις πολυ καλα....

πιπιτσα ειδες που σιγα σιγα τα καταφερνεις....οσο για τις δουλειες καλα κανεις...τετοιες ωρες ειναι που χρειαζεσαι βοηθεια...

αννα τα λοχεια κραταν αναλογως κ αν θηλαζεις ή οχι.το ιδιο κ η περιοδος...μπορει κ 6μηνο να κανει να ερθει...αν θηλαζεις....αλλιως στους 3μηνες περιπου.αναλογως....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιχαελλα ως τωρα τις ταιζω ανα 4ωρο.πινουν 9-1-5.αλλα μετα τις 1 τις ξυπναω για να πιουν.αλλιως ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεκλα.ευτυχως ξυπνανε ευκολα πλεον κ πινουν το γαλατακι τους κ μετα νανι παλι

μονο μετα τις 9 κ πριν τις 1 μπορει να κανουν λιγη γκρινια για να φανε

αλλιως φτου φτου οι πασχαλιτσες μου δε μ εχουν ξυπνησει ουτε ενα βραδυ

δε τολμω να φανταστω τι θα εκανα αν ηταν γκρινιαρικα

ειναι ηδη δυσκολο κ ετσι αλλα ετυτυχως ουτε κολικους ειχαμε ουτε τιποτα

ειμαι πολυ τυχερη το ξερω κ δε παραπονιεμαι.δε με ταλαιπωρησαν καθολου ουτε 1 μερα

εσυ ξεκουρασου γιατι ηδη οπως ειπες θα τις νοσταλγεις αυτες τις μερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!Τι κανετε;Δεν εχω χρονο να σας διαβασω αναλυτικα,μια κλεφτη ματια εριξα στα ποστς,ειμαι τυφλα στην νυστα...Εχει αρχισει να εχει κολικους η μικρη μου,ευτυχως οχι εντονους αλλα δυσφορει η καημενουλα το βραδυ και μονο στο στηθος παρηγορειται.

Χθες ηρθε ο γιατρος παλι να την δει.Οταν βγηκαμε απο την κλινικη στις 17 του μηνα ημασταν 2470 και τωρα ειμαστε 3 κιλα!!!Πηρε τα διπλασια απ'οτι επρεπε να παρει σε τοσες μερες.Αρα τρεφεται σωστα με το γαλατακι μου!Πολυ χαρηκα!Ομως κοριτσια,δεν εχω χρονο να τρωω σωστα και δεν πινω πολυ νερο και φοβαμαι μην μου κοπει το γαλα... Παιρνω και χαπια μαγια της μπυρας,νομιζω με βοηθανε...

Η Μαρουλιτα γεννησε;ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ!

Μιχαελα,ευχομαι να μην χρειαστει να κανεις προκληση.

Αννα,σου εχει πει ο γιατρος να τις ξυπνας την νυχτα;Γιατι;Εμενα μου ειπε την μερα να την ξυπναω στο 4ωρο και την νυχτα αν δεν ξυπνησει να μην την ξυπναω καθολου!Απο την αρχη,και ας ηταν μικρουλα...Φυσικα με τον θηλασμο ξυπναει 2 φορες τη νυχτα,καθε 3-4 ωρες,και ελπιζω να το κοψει καποια στιγμη...

Λοχεια εγω ειχα για μια εβδομαδα και μου εδωσε η γιατρος μου χαπια να μου κατεβει και αλλο αιμα να καθαρισω.Τρεις μερες τα πηρα,τωρα εχω πολυ λιγα καφε.

Περαστικα στα μπεμπακια που κρυωσαν!

Σας φιλω κοριτσακια,καληνυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααααααα!!!Σημερα μας ειδε η παιδιατρος μας γιατι εχθες σαραντισαμε.ολα τελεια.απο 2900 φτασαμε 4250.χαλαλι του τα ξενυχτια με το στηθος ολη την ωρα εξω.πηρα δυναμη για να συνεχισω και οσο αντεξω.φιλια σε ολες!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια,η χριστινα που ειχε το κοριτσακι της πυρετο οταν βγηκαν απο το μαιευτηριο,τι εγινε;ειχαμε κανα νεο;εχει καιρο να μπει.μακαρι να ειναι ολα καλα Παναγια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα Τπνια δικιο εχεις και εγω την σκεφτομουνα..καιρο εχουμε να ακουσουμε νεα της...Μιχαελαααα οι 2 μας λοιπον.....παντως εγω σιγουρα δεν γενναω μεχρι την Παρασκευη...με τοοσα χαπια...ρε παιδια δεν μπορω αλλο γιουτοπαρ αληθεια...τα βραδια δεν κοιμαμαι και σκεφτομαι μηπως ειναι απο το χαπι...Αυτο το μπιμπερο το θερμενομενο θα μου το παρει δωρο η κολλητη μου..πρεπει να βοηθαει πολυ ειδικα το βραδυ...εκεινη το πηρε καπου στα 30 ευρω απο καποιο μαγαζι εδω στην ελλαδα...κοριτσια νομιζω γυρισε η μικρη...το βραδυ αισθανομουνα τα ποδαρακια της κατω απο το στιθος και λιγο πλαι...εεε λεω δεν μπορει να ειναι κατω τα ποδια και να τα εχει τοοοσο ψηλααα αντε να ερθει η Παρασκευη...προς το παρον κοιταω συνεχεια το καροτσι....θελοω να το κανω βολτα...αλλα αδειο δεν λεει εεεε???χαχχαχα παει και ο Χριστοφορος και καθετε στο δικο του και ζηταει βολτα...αχχ με βλεπω με 2 καροτσια στο δρομο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...