Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο13-ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ........


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ....ΜΕ ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ.

ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΝΕΑ ΑΚΟΥΩ ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ? ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΑΠΟΚΑΤΗΣΕΙ Η ΣΑΝΤΥ ΑΔΕΛΦΑΚΙ....

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΙ ΕΓΩ ΧΑΘΗΚΑ ΓΑΙΤΙ ΕΚΑΝΑ ΓΕΝΙΚΗ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ. ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΙ ΓΙΝΟΤΑΝ. ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ ΟΜΩΣ, ΣΤΡΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟΥΜΠΕΣ ΠΑΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ. ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΘΑΡΑ ΤΩΡΑ. ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΒΡΩΜΙΖΟΥΝ ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ?

ΕΛΕΝΑΚΙ ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΜΕΛΑΝΙΑ ΣΑΣ ? ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕ ΤΩΡΑ. ΤΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑ ΣΚΑΤΟΥΛΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΙΣ ΣΚΑΝΤΑΛΙΕΣ ΤΟΥΣ....

DIMI ΜΟΥ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ. ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ. ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ. ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΧΑΝΕΙΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ.

ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΗΚΑΤΕ ΜΕ ΤΑ 3 ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ. ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ !!! ΤΟ ΘΗΛΑΖΕΙΣ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ? ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΙ ΕΓΡΑΨΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ. ΣΤΟ FACEBOOK ΤΑ ΕΓΡΑΨΕΣ ?

ΘΕΝΑ ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ. ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ. ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΤΩΡΑ.

ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΡΡΩΣΤΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΧΕ Β\ΡΟΧΙΤΙΔΑ ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΚΑΙ ΣΙΡΟΠΙ ΓΑΙ ΤΟΝ ΒΗΧΑ. ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ ΟΛΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΜΕΡΕΣ ΝΑΤΗ ΠΑΛΙ Η ΜΥΞΑ ΚΑΙ ΒΗΧΑΣ. ΤΟΝ ΠΗΓΑ ΞΑΝΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΙΟΣ ΚΟΙΝΟΥ ΚΡΥΟΛΟΓΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΚΑΤΙ. ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ 2 ΕΜΒΟΛΙΑ.

ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΤΗΣ ΓΡΙΠΠΗΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ. ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ. ΟΣΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΞΕΡΩ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ.ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΠΗΓΑ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΒΛΑΚΕΙΑ. ΘΕΛΑΝΕ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΕΡΡΙΨΑ. ΕΙΠΑ ΚΙ ΕΓΩ ΣΕ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΛΕΣΑΝΕ ΓΙΑ ΣΥΝΑΝΤΕΥΞΗ ? ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ, ΒΓΗΚΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΛΛΗΜΑ.

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΑΝ ΒΡΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΘΑ ΠΑΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΣΥΝΗΘΙΣΩ. ΑΠΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΙΣΤΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 928
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα γυναικαρεσ μου

τι κανετε?ζητε?κρατα γερα μανουλεσ

εμεισ μετα απο πολλα χεσιματα καπωσ καλυτερα ειμαστε εγω βεβαια πηγα κ στο νοσοκομειο την πεμπτη πηρα τη δοση μου ορο κτλ κ γιρισα σπιτι αλλοσ ανθρωποσ....αυτη η γαστρεντεριτιδα με σκοτωνει καθε φορα τι να πω...τεσπα παει περασε.

χθεσ ηρθε κ ο ανθρωποσ να μασ κανει απεντομοση εεεεε δε πηγαινε αλλο σουροτυρι ειχα γινει οπωσ κ η ερμη η Δαναη μασ ειχαν κατα φαει κ το κακο ειναι οτι ουτε αυτοσ βρηκε κατι :shock: το καλο ειναι οτι συκωθηκα σημερα χωρισ φαγουρα ναιιιιιιιιι 8-}8-} οχι τπτ αλλο αν παλι δεν επιανε θα εβαζα φωτια να το καψω.αυτοσ ειπε οτι με το φαρμακο που ειχαμε ψεκασει εμεισ δεν ειχαν σκοτωθει τα αυγα που μπορει να ηταν μεσα στο κρεβατι μασ σε κατι βελετζεσ που ειχαμε αποθηκευμενεσ.ψεκασε τισ βελετζεσ εξω στο μπαλκονι αλλα εγω τισ εκανα σουτ τι να τισ κανω αφου μονο χορο μου επιαναν.για να δουμε για 3 μηνεσ λεει το φαρμακο ενεργει ουτε αραχνι δεν θα εχω χεχε 60 ευρουλακια χαλαλι αν δεν θα εχουμε ξανα κρουσματα καθε χρονο προλυπτικα θα το κανω κ δεν μυριζει καθολου δεν το περημενα αυτο.αυτα με τουσ κοριουσ.

σημερα θα παω σουπερ μαρκετ αυτη ειναι κ η μονη διασκεδαση-διαφιγη μου πλεων αντε κ κανασ καφεσ την κυριακη. :lol::lol:

την τριτη εχει γεννεθλια η κορακλα μου κλεινει τα 4 θα παμε τουρτα στο σχολειο δεν ειναι καιρη για παρτι κ πολλα εξοδα. :roll:

ειπα να αρχισουν κ κολυμβυτηριο αφου μου ζητανε τι να κανω 50 ευρω για τα διο τουσ ειναι καθε μηνα παλι καλα δλδ.

Αυτα...σε ολεσ υπομονη δεν γραφω για την καθε μια ξεχωριστα σασ σκεφτομαι κ σασ διαβαζω παντα με κατανοιση κ συμπονια.

φιλια κ καλο σ/κ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΕΣ!!!!!!!! ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕ ΜΠΟΥΚΩΜΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ Κ ΑΚΟΜΑ...ΓΜΤ ΟΧΙ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΔΕ ΛΕΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΕΜΒΟΛΙΟ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΜΕ Κ ΓΙΑΤΡΟ. ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΜΑΓΙΡΕΨΕΙ ΑΠΟ ΠΡΟΧΘΕΣ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΛΕΜΟΝΑΤΟ ΚΜΕ ΠΑΤΑΤΟΥΛΕΣ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΣ ΗΡΘΕ ΚΟΥΤΙ. ΒΟΛΤΑΡΑΜΕ ΠΗΓΑΜΕ ΤΖΑΜΠΟ ΤΗΣ ΠΗΡΑΜΕ ΤΗΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ FIsCHER PRICE , ΕΝΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΡΟΥΧΩΝ ΜΙΑΣ Κ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΟΤΑΝΝ ΓΥΡΙΖΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΦΟΒΑΤΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ. ΧΑ ΧΑ Κ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑΚΙ ΑΚΟΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ. ΑΛΕΚΑΚΙ ΜΕ ΕΙΔΕΣ Ε? ΕΝΑ ΓΑΛΑΖΙΟ ΣΕΑΤ ΙΒΙΖΑ ΕΧΩ, ΟΠΟΤΕ ΜΑΣ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΚΑΡΔΟΥΛΙΤΣΑ!!!!!!!! ΘΕΝΑ ΞΕΜΠΕΔΡΕΨΑΤΕ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ. ΡΕΝΑΤΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΡΟΚΥΨΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ Κ ΠΗΓΑΙΝΕ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΕΜΕΝΑ Η ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΣΑΛΤΑΡΕΙ ΨΑΧΝΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΑ. Η ΜΑΡΙΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΠΩΠΟΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Κ Η ΑΛΕΚΑ. ΧΤΥΠΙΕΤΑΙ ΚΑΤΩ ΟΤΑ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΕΧΩ ΦΡΙΚΑΡΕΙ. ΤΩΡΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ Κ ΓΡΑΦΩ ΚΙΟΛΑΣ...ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!ΕΛΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρααααααααααα!!! τι κάνετε? για αρχή να ευχηθώ στην αλέκα μας να έχεις μια υπέροχη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη κορίτσι μου!!! μπράβο που σε τόσο δύσκολους καιρούς κάποια ζευγάρια προχωράνε για δεύτερο ή τρίτο παιδάκι!!! εμείς και λόγω του ΄΄οτι έχουμε έναν ταλιμπάν στο σπίτι μας (τη δήμητρα) και λόγω οικονομικών προς το παρόν δεν το σκεφτόμαστε καθόλουυυυυυυυυυυ!!! Θένα μου τι να πω?! κοριοί, γαστρεντερίτιδες... και μη χειρότερα... μίκα μου, συμπεθέρα απ'ότι βλέπω όλες έχουμε κάνει αγγελουδια χα χα!! καλά να είναι τα παιδάκια μας και ας μας τεντώνουν τα νεύρα ;););) ρενάτα μου τι κάνεις? έστρωσες κιόλας? εγώ παλεύω να καθαρίσω αλλά είναι πολύ δύσκολο με τη μικρή μέσα στα πόδια μου και να πηγαίνω και για δουλειά το πρωί, άστα δράμα η κατάσταση :?:? εκτός των άλλων βγάζει κυνόδοντες και πάνω και από κάτω και είναι μέσα στη γκρίνια συνέχεια...συν ότι έχει μπούκωμα και το βράδυ κλαψουρίζει στον ύπνο της :roll::roll: τέτοια ταλαιπωρία είχα να περάσω από οταν ήταν ασαράντιστη και την ξαναπερνάω τώρα :roll::roll: μαρία μου χαίρομαι που και ο άντρας σου προσαρμόστηκε γρήγορα και που είστε τόσο αγαπημένοι :D:D αυτά από εμάς, τσιμπολογάω μια πιτσούλα και μετά θα πάω να γεμίσω την μπανιέρα και να βουλιάξω μέσα ;);) πολλά φιλιάαααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κ ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΥΣΙΑ :D

ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΡΕΙ ΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ!!! ΜΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΛΑΣΗ .... ΣΗΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑΜΕ ΒΑΦΤΙΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (ΜΑΡΙΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΝΑΝ ΤΑ ΧΟΡΕΥΤΙΚΑ Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΑΣ) ΣΤΟΝ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟ... ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ!!! ΣΥΓΚΗΝΗΘΙΚΑ ΜΩΡΕ!!!! :cry:

Η ΜΕΛΑΝΙΑ ΜΑΣ ΕΦΥΓΕ ΣΧΕΔΟΝ ...ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙΝΗ Η ΑΠΑΙΣΙΕΙΑ ΚΙΤΡΙΝΙΛΑ ΑΛΛΛΑΑΑΑΑ ΠΡΟΧΤΕΣ ΕΒΓΑΛΕ ΕΝΑ ΑΙΜΑΤΟΜΑ ΜΙΚΡΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΑΤΙ!!! ΚΑΘΟΤΙ ΑΡΓΙΕΣ Κ ΣΑΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΗΓΑ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΑΡΧΙΣΕΝΑ ΥΠΟΧΩΡΕΙ!!

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΧΑΛΑΛΙ ΤΑ ΕΡΟΥΛΙΑ !!! ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΧΑ ΤΕΤΟΙΑ ΖΩΑΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ!!!! ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΕΙΔΑ ΜΙΑ ΚΑΤΣΑΡΙΔΑ Κ ΓΕΜΙΣΑ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΦΑΡΜΑΚΑ ΚΚ ΠΑΓΙΔΕΣ!!! :o:o:o:o

ΠΟΛΛΑ ΑΡΡΩΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ Ε???? ΜΙΚΑ Κ ΡΕΝΑΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΑΣ!!!! ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΩΡΕ!!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΟΤΙ ΑΠΟ ΟΤΙ Μ ΛΕΝΕ ΕΙΝΑΙ ΤΑ TERRIBLE TWO!!! Κ ΚΡΑΤΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΜΕΧΡΙ ΣΧΕΔΟΝ ΤΑ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΑΣ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΑΝΤΕ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΕΟΤΕΡΑΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ !!!

ΕΤΣΙ ΝΤΕ , ΔΗΛΩΣΤΕ ΚΑΜΜΙΑ ΑΠΟΥΣΙΑ ΚΙ ΑΠΟ ΔΩ. ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΑΜΕ ΜΟΝΕΣ ΜΑΣ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟ FACEBOOK.

ZETA MOY ΕΣΤΡΩΣΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ. ΒΑΣΙΚΑ ΠΗΡΑ ΦΕΤΟΣ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ Ν ΑΤΑ ΣΤΡΩΣΩ. ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΤΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΤΑ ΠΑΤΑΝΕ ΑΛΛΑ ΜΑΤΑΙΟΣ ΚΟΠΟΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ? ΟΤΑΝ ΜΕΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΣΟΙ ΤΟΥ ΑΝΤΑ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ. ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΜΕ ΠΑΝΤΟΦΛΕΣ.

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΦΡΙΚΑΡΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΔΕΘΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΜΟΥ.

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΤΣΕΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΕΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟ. ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΘΟΜΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΑΔΕΛΦΑΚΙ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΜΟΥ. ΒΕΒΑΙΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΗ ΜΑΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΑΝΤΕΧΑ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΚΙ ΕΝΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΜΩΡΟΥ ΑΛΛΑ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΘΕΠΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ.

ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΤΣΕΙ ΑΚΟΜΗ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΨΑΧΝΟΜΑΙ ΞΑΝΑ. ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΗΓΑ ΚΙ ΕΚΑΝΑ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΜΙΚΡΥΝΕΙ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΡΟΗ. ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ. ΛΕΤΕ ΝΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΗΝ ΚΛΙΜΚΑΤΗΡΙΟ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ? ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΠΑΩ ΓΑΙ ΥΠΕΡΗΧΟ ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ ΚΙ ΕΩ ΚΑΜΜΙΑ ΚΥΣΤΗ. ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΚΑΛΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!1

,ΠΗΚΑΚ ΕΓΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΚΑΝΑ ΝΕΟ Κ ΕΠΕΣΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΠΑΡΑΛΗΡΗΜΑ ΤΗΣ ΡΕΝΑΤΑΣ :lol::lol::lol:

ΜΑΑΡΗ ΠΑΣ ΚΑΛΑ??????????? ΑΝΤΕ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΟΥ!!!!!!

ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΗ ΜΑΝΑ!!!!!!!

ΑΑΑ ΔΗΛΑΔΗ ΦΙΛΝΑΔΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ Κ ΕΣΥ ΓΙΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ Ε????? :D:D:D ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κόρες τί κάνετε που λεμε και στην Κύπρο?

Πώς είστε?

Καταρχήν να ευχηθώ ολόψυχα περαστικα σε όλα τα αρρωστα παιδάκια!!

Θένα μου περαστικά σου!!! Τί να πω ρε κοπέλα μου? Ο ΕΤ ο εξωγήινος έμεινε να σας κατέβει..κάνε ένα αγιασμό κάθε πρώτη του μήνα βρε παιδάκι μου..έλεος...

Οσο για το κολύμπι πολύ καλά θα κάνεις να το συνεχίσουν..και εγω θ'ελω να τον στείλω όταν μεγαλώσει λίγο ακόμα..ο πατέρας μου ήταν κολυμβητής..λέτε να κληρονόμησε κανένα γονίδιο και να μας βγει ο νέος Ιαν Θορπ της Κύπρου?? :D:D8-)8-):lol::lol:

Για να δω και την ώρα..ωραία πιάνεται Τρίτη! Να ζήσεις Δανάη και Χρόνια Πολλά!!! Να τη χαίρεστε την κοράκλα σας, να ειναι παντα Γερή και Ευτυχισμένη!!! :ymparty::ymparty::ymapplause::-*

Ρενάτα μου τί διαβάζω?? Για σύνελθε που λεει και η Έλενα..Άκου δεν είσαι καλή μάνα..ναι δεν είσαι ΑΠΛΑ καλή..ΤΕΛΕΙΑ ΕΙΣΑΙ!!!Για το μικρό σου ανθρωπάκι είσαι η μοναδική, η ξεχωριστή, η καταπληκτική του μανουλα..που μόνο εσύ ξέρεις πως να το πάρεις μια ζεστή αγκαλιά και πώς να του δίνεις γλυκά φιλάκια!!!

Άντε με το καλό να του κάνεις και ένα αδερφάκι!!!Οι εξετάσεις σου πώς πήγαν?

Και ο άντρας μου θέλει να κάνουμε και αλλο μωρό τώρα αλλά του είπα πως αν δεν ξεκινήσουμε το σπίτι, να μπούμε σε μια σειρά με τις δόσεις και τα οικονομικά μας δεν μπορούμε..θα με φάει το άγχος..θέλω και 4 τρομάρα μου...

Ελενα μου πώς είναι ο Χρηστάκος? Πού χτύπησε το ζουζουνι στο μάτι? Το ξέρω και εγώ αυτο για τα terrible two!!! Τη βάψαμε!! Και όπως είπες, βοήθεια μας!!!

Να σας πώ και τα δικά μας..καλά είμαστε..ο Κωνσταντίνος μέρα με τη μέρα αλλάζει συμπεεριφορά προς το καλύτερο..είναι μεν πολύ ζωηρός, αλλά συνεργασιμος..εδώ και δύο μέρες μου λέει όταν κάνει κακά του, για να τον αλλάξω!!!!Χωρίς να τον έχω ρωτήσει εγώ νωρίτερα τ'ιποτα!!!!Γενικά και από κουβεντούλες πάμε καλά..ξεαγχώθηκα κάπως..αυξάνεται συνεχώς το λεξιλόγιο του..στο θέμα της κατανόησης δεν του ξεφευγει τίποτα!!

Εγώ με το ένα παιδάκι είμαι ακόμα στη δουλειά και με αυτό όπου να ναι τελειώνουμε..ο άντρας μου λαμβάνει μέρος στη θεατρική παράσταση του χωριού στο έργο " ένα καπέλο γεμάτο βροχή".Το ξέρετε? θα το παίξουν γισ τον Θεατρικό Οργανισμό Κύπρου σε ένα παγκύπριο διαγωνισμό που γίνεται..τυχαία του φώναξαν , και πήγε για πλάκα και τους άρεσε!!! όλα τα χε η Μαριωρή, ο φερετζές της λείπει..τέλοσπάντων..μην πω μια κυπριακή παροιμία που είναι κάπως..βαριά..και δεν κάνει...!!!!Τα οικονομικά μας είναι χάλια και αγχώνομαι κάθε μέρα όλο και περισσότερο...ας ελπίσουμε να περάσει γρήγορα και αυτό...

Ηλιάννα πώς περνάτε με το μωρουλίνι στο σπίτι? Τα άλλα τα παιδάκια σου πώς το δέχτηκαν?

Μαρίνα πού χάθηκες?? Κορίτσια τα φιλιά μου σε όλες..Ντίμι, Ζέτα, Έλενα, Μίκα, Μαρίνα, Θένα, Αλέκα, Ρενάτα και εύχομαι να μην ξέχασα κάποια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλημέρα ... καλώς τηνε κι ας άργησε πείτε μου... ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ κοριτσάκια μου !!!!!!!

Λοιπον... καταρχήν συγχαρητήρια στην εγγυούλα μας !!!!!!!.... Αντε,.... τι είναι μέχρι τις 11/11?? Υπομονή .. θα ακούσετε κ τη καρδούλα ..!!! χιιχιιχιιχιιιι πολύ μου λείπει αυτός ο ήχος.... .αχ αχ αχ αχ .........

Θενούλα μου Χρόνια ΠΟλλά Πολλά στην κουκλάρα σας την πανέμορφη !!!!!!!!!!!!!!!!

υγεία να έχει πάντα !!!!!!!!!!!!!

Ρενατούλα τι ακούω... ???? Προσπαθούμε προσπαθούμε ???? Μπράβο κοριτσάκι μου !!!!!!! Χαίρομαι να το ακούω αυτό.... γιατί εμείς όπως λέει κι η Ζετούλα (ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΣΟΥ !) ... με τη "ριμάδα" την οικονομική κρίση... όχι δύο παιδιά δεν θα καταφέρουμε να μεγαλώσουμε αλλά ούτε το ένα που ήδη έχουμε... ΕΛΕΟΣ πιά!!! Δεν μας έχουν αφήσει σε χλωρό κλαρί... κι όχι τίποτα άλλο.. αλλά δεν έχουμε πιάσει πάτο ακομα... !!!! Αυτό είναι το χειρότερο !!!!! Γι αυτό κι εμείς δεν συζητάμε προς το παρόν το θέμα ...

Μαράκι είδες που αγχωνόσουνα με τις λεξούλες ??? Ολα καλά λοιπόν... !!!!!! Και τι γίνεται??? Δεν μπορείς να βρείς νέους πελάτες???? Δύσκολοι καιροί εεε.. ???

Ελενάκι εσύ δεν θα μας κάνεις ένα δεύτερο ???? Το σκέφτεσται καθόλου ????? Ξέρεις πόσο καλό θα κάνει στο μικρό ταλιμπανάκι σου να έχει ένα αδερφάκι???... Μολυβόνερο έχω ακούσει για τις μελανιές .. το ξέρεις???

Μικούλα μου (ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ) ...ώστε έτσι με το Μαράκι εεεε??? Κι η Αννα Μαρία όταν δεν γίνεται το δικό της ... ρίχνει κάτι τσιρίδες.. αλλά για λίγα δευτερόλεπτα μόνο... δεν της δίνω καμία σημασία.. αλλά της λέω ήρεμα ότι δεν είναι σωστό ... στην ουσία μόνο νάζια κάνουν ... τι νομίζετε??? ... Τα παιδάκια μας μας κάνουν ότι θέλουν ....!!! Το χετε καταλάβει???

..και Ρενατούλα ... σύνελθε !!! Τι είναι αυτά που λές ???? Δεν είσαι καλή μάνα.. .και κουραφέξαλα.. !!!!!

Εμείς καλύτερα... πολύ καλύτερα ... αν και η βρωμοαντιβίωση που πέρναμε μετά στο σπίτι ..την ρίμαξε την κακομοίρα... !! ΄Τώρα τρέχει μόνο λίγο η μυτούλα ... που δεν νομίζω να σταματήσει κ καθόλου όλο το χειμώνα ... χαχαχαχχαχαα ... έχουμε ξεκινήσει κανονικά παιδικούλι... στην αρχή μου έκανε κάτι τρελίτσες πάλι κάτι κλαματάκια την ώρα που την άφηνα .. .αλλά αρχίζει κ συνηθίζει πάλι νομίζω.. κι Επίσης.. επιτέλους της έχει ανοίξει η όρεξη !!! ... Είμασταν που είμασταν 9.800 μόνο .. με την ταλαιπωρία και την αφαγία ... είχε πάρει την κάτω βόλτα !!!!!!!!!!!

Λοιπόν ... Φιλάκια σας πολλά κ καλό μας μήνα χωρίς πολλές αρρώστιες κ κρυώματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ !!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΑΙ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ. ΑΠΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΔΙΑΠΙΣΤΩΝΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΦΩΝΑΖΩ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΜΟΥ. ΒΓΑΙΝΩ ΑΠΟ ΑΤ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ. ΑΜΕΣΩΣ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΜΑΤΝΟΙΩΝΩ ΑΛΛΑ ΤΙ ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ? ΔΕΝ ΘΕΛΏ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΜΑ ΝΟΜΙΖΕΙ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΥΣΤΕΡΙΚΗ ΕΓΩ ΚΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ. ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ? ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ, ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΕΞΑΡΣΕΙΣ. ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΛΑΤΡΕΥΩ ΟΣΟ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ !!!! ΠΡΙΝ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ !!! ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΣΠΑΣΜΕΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΔΟΥΛΙΤΣΑ.

ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΚΙ ΕΜΑΣ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ. ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΗΛΙΚΙΑΚΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΑΦΗΣΤΕ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΦΤΙΑΞΟΥΝ ΠΟΤΕ. ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΑ 40. ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΚΙΕΣ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ.

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΔΑΝΑΗ ΣΟΥ. ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΗ !!!!

Η ΜΙΚΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ? ΑΝ ΝΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ !!!!

ΜΑΡΑΚΙ ΘΕΣ 4 ΠΑΙΔΙΑ ΑΚΟΥΩ. ΧΑΡΑΣ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ !!! ΕΓΩ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2 ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΥΠΕΡΒΟΛΗ. ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΑΝΤΑ ΜΙΛΑΩ. ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΑ. ΕΚΤΟΣ ΚΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΡΚΕΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ.

ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΥΜΑ ΗΤΑΝ ΓΕΜΑΤΟ ΣΑΡΔΑΜ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΥΤΟ. ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΩ. ΤΟ ΣΤΕΛΝΩ ΠΡΙΝ ΚΛΕΙΣΕΙ ΑΚΙ ΤΟ ΧΑΣΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα τι γραφετε παλι????

Ρε Ρενατα τι μαμακιες λες? Ακου δεν εισαι καλη μανα.... ελα να δεις πως κανω εγω τη Σαντυ και ελα να μου πεις μετα ποια ειναι καλη μανα. Φωνες τσιριδες αλλα μετα ερχεται αγκαλια μου για συγχωρεση και στο φαι της, της κανω κεφαλοκλειδωμα για να φαει!!! Τι εγινε με τις εξετασεις σου???

Θενα μου εσυ που εχεις κανει αποκλειστικη νοσοκομα σε παιδιατρικη πτερυγα πες μου τι να της δωσω της μικρης μου που εχει βηχα καθαρα απο μυξες, βαρεθηκα ορους ορους και ορους. Οσες φορες και να την πηγα στο γιατρο μου ειπε δεν ειναι τιποτα καταπινει τις μυξες και πνιγεται γιαυτο βηχει αλλα κοντευουμε ενα μηνα το ιδιο βιολι και δεν λεει να της περασει. Εσυ με τριπλο διδακτορικο στις μυξες τι προτεινεις???

Ελενα μου περαστικα στο Χρηστακη μας, εχουμε ακομη να δουμε μελανιες μη αγχωνεσαι!!! Η δουλεια πως παει???

Μικα μου αν δεν δουλευα θα τρελενομουνα με τη μικρη ολη μερα σπιτι. Να δεις πως ανανεωνεσαι αμα δουλεψεις, ξεχνιεσαι εντελως αλλος κοσμος

Μαριαχαρ μη μου πεις οτι τρομαξες που δεν "λαλουσε" ο Κωνσταντινος γιατι θα φρικαρω!!! Οσο για τα κακα και τα τσισα τα λεει η κυρια αφου τα κανει φυσικα. Το θεμα ειναι οτι εχω στρωσει το σπιτι και δεν μπορω να την ξεγυμνωνω ανα μιση ωρα μπας και μαθουμε το γιογιο. Αλλα το πηρα αποφαση οταν με το καλο ακουσω την καρδουλα εχει εκπαιδευση στο μεγαλο κρεβατι της, μετα κοψιμο πιπιλα (που την εχει μονο στο υπνο) και στο τελος γιογιο.

Ντιμι μου πολυ χαρηκα που ειστε καλυτερα και πατε στο χολειο σα μεγαλα κοριτσια που ειστε!!!!

Νεα δεν εχω. Την κυριακη εχει παρτυ το ξενοδοχειο μας (μαλλον θα παω), την τριτη καταθετω για ανεργια και την παρασκευη εχω γιατρουλη!!!! Και απο δευτερα εμβολιο της μικρης και γυναικολογο στο ικα για να γραφω φαρμακα και εξετασεις! Φιλακια πολλα στα κοκοπικουλινια σας!!!

Καλε η μαρινα τι απεγινε??? Ξεμεινε λονδινο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΣΤΙΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΩΡΕΣ!!!!

ΑΛΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ...ΤΟ ΠΡΩΙ ΔΕΝ Μ ΑΦΗΝΕΙ Ο ΧΡΗΣΤΟΝ ΝΑ ΑΚΟΥΜΠΗΣΩ ΤΟΝ ΥΠΟΛΙΓΙΣΤΗ Κ ΕΤΣΙ ΧΑΝΟΜΑΙ!!!! :?

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟ ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΟ ΜΑΣ Κ ΤΟ ΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ'!!! ΕΦΥΓΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΟ ΑΙΜΑΤΩΜΑ!!!

ΑΛΕΚΑ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΕΒΕΝΟΥΝ ΟΙ ΜΥΞΕΣ Κ ΦΕΡΝΟΥΝ ΒΗΧΑ Κ 2 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΧΥΜΟ ΑΠΟ ΦΡΕΣΚΟ ΑΝΑΝΑ ΚΑΘΕ 2 ΩΡΕΣ!!!! ΚΑΝΕΙ ΘΑΥΜΑΤΑ Κ ΣΠΑΕΙ ΤΑ ΦΛΕΜΑΤΑ!!!! ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ 3 ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΑ Κ 3ΝΤΑΝ :lol::lol::lol: ΑΛΛΑ ΠΕΡΥΣΙ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΑ ΕΝΑ ΧΕΙΜΩΝΑ!!!! ΑΑΑΑ Κ ΚΛΑΣΙΚΑ ΕΥΚΑΛΥΠΤΟ ΣΤΟ ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ!!!!

ΜΑΡΙα δυσκολα τα πραματα ε??? ΤΑΧΑ ΠΗΓΑΤΕ ΓΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΚΕΙ!!!! ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΕΛΙΚΑ????

ΡΕΝΑΤΑ Μ ΠΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΕΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΚΡΙΣΗ!!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted: ΜΕΤΑ ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΕΙ ΕΧΤΡΑ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ Κ ΦΙΛΑΚΙΑ ΑΛΛΛΑ Κ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΙΑΡΗΣ Κ ΜΟΛΙΣ ΜΑΛΩΣΩ Η ΡΙΞΩ ΚΑΜΙΑ ΣΤΟΝ ΠΟΠΟ ΕΡΧΕΤΕ ΓΙΑ ΦΙΛΑΚΙ Κ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ;) ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ!!! ΑΝΘΡΩΠΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΧΙ ΜΗΧΑΝΕΣ!!!

ΕΜΕΙΣ ΠΛΕΟΝ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΣΥΝΝΕΝΟΟΥΜΑΣΤΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ!!!! ΛΕΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΕΙΔΙΚΑ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΟΤΙ ΑΚΟΥΕΙ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙ!!!!

ΗΡΕΜΗΣΕ Κ ΛΙΓΟ... ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ!!! :P

ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΛΙΓΑ!!!!!!! ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΜΕ ΔΟΣΕΙΣ ΜΗ Μ ΘΥΜΩΝΕΤΕ!!! ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑΝΙ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα κορίτσια και από μένα τετοιες περίέργες ώρες..

αχ ναι..υποτίθεται ήρθαμε για καλύτερα...εντάξει εδώ ακόμα δεν είναι το χάλι της Ελλάδας αλλά για πόσο ακόμα???αλλοι λένε ότι θα πάθουμε χειρότερα, άλλοι ότι η οικονομία μας είναι πιο δυνατή και θα πέσουμε αλλά ποτέ τόσο χαμηλά..τί να πω???Εγώ βλέπω ότι δεν υπάρχει ζήτηση εργασίας.. Για τον άντρα μου είναι δύσκολο γιατί πρέπει να κάνει κύκλο..βοηθάνε μερικοί φίλοι και λίγοι συγγενείς αλλά πρέπει τώρα που είναι αρχή να ανεχτεί να κάνει τα πάντα μεχρι να τον μάθουν, να κάνει κυκλο κλπ.Εγώ ακόμα δεν έχω πάει σε παιδικούς σταθμούς για ομιλίες και παιδιάτρους γιατί ακόμα περιμένω τους κουμπάρους μου να μου τυπώσουν κάρτες..με τα φυλλάδια δε μπορώ να πάω σε γραφεία..και το κυριότερο, τελείωνω όπου να ναι το παιδάκι που έχω, απλά πράγματα, δεν έλεγε το ρ, και ας ελπίσουμε ότι αυτό θα είναι και η καλύτερη διαφήμιση μου..

Αλέκα μου ναι είχα αγχωθεί σε κάποια φάση αλλά μετά όταν είδα την πρόοδο που έκανε μέσα σε λίγες μέρες, ανακουφίστηκα!!!!

Έλενα δεν το ήξερα για το χυμό ανανά!!! :shock: Σώπαααα!!!! Κάνει θαύματα ε?? Γιατρός σου το είπε ή είναι παλιό κόλπο?όσο για την επιστροφή, με καμία δύναμη...όλοι φεύγουν, εμείς θα πάμε?? μαθαίνω νέα και από τους συγγενείς εκεί, κόβουν μισθούς...δράμα...ο πεθερός μου είναι δημοτικός υπάλληλος και από 1500, παίρνει τώρα 800 και υπάρχει περίπτωση τώρα να τον βάλουν εφεδρία και να παίρνει 500!!!και άλλα πολλά τέτοια ακούω...πολλοι γνωστοί από Πάτρα μας λένε να τους βρούμε δουλειά στην ειδικότητα τους και να έρθουν κάτω...

Πολλά σας είπα και σας έπριξα πάλι...πάω για νάνι κορίτσια και εγώ...φιλάκια σε ΟΛΕΕΕΕΣΣΣΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΓΙΑ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ. ΕΔΩ ΠΡΕΠΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ. Η ΕΛΛΑΔΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΩ ΒΟΛΤΑ. ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΕΘΝΙΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΑΣ. ΜΩΡΕ ΔΕΝ ΜΑΣ ΣΩΖΕΙ ΕΜΑΣ ΤΙΠΟΤΑ....ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΣΩΣΤΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΔΟΥΛΙΤΣΑ. ΚΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΘΕΛΕΙ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΤΟΥ.

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΜΙΛΑΣ ΠΑΛΙ. ΜΟΥ ΕΙΧΕΣ ΛΕΙΨΕΙ. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Η ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΘΑ ΣΕ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΣΥΧΝΟΤΕΡΑ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ ΤΟ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΤΣΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ. ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟΥ ΦΩΝΑΖΩ ΖΩΡΙΣ ΣΟΒΑΡΟ ΛΟΓΟ. ΟΠΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΚΛΑΕΙ ΚΑΙ ΧΤΥΠΙΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΑΛΛΑΖΩ. ΟΠΩΣ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΚΥΝΗΓΑΩ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΩ ΖΑΚΕΤΑΚΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ. ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ?

ΕΛΕΝΑΚΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ Ε ? ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΕ ΧΑΣΑΜΕ. ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΑΝΑ ΚΙ ΕΓΩ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΩ. ΣΙΓΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΠΙΕΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΕΓΩ ΤΟΥ ΕΧΩ ΠΑΝΤΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΑΛΛΑ ΣΠΑΝΙΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ. ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΛΛΑΖΕΙ ΘΕΣΕΙΣ. ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΟΙΜΙΖΩ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΥΠΝΟΣΑΚΟ.

ΚΑΛΕ SOS ΓΙΑ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΤΗΣ ΓΡΙΠΠΗΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΧΑΤΕ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ. ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ?

ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ? Η ΗΛΙΑΝΝΑ ΘΑ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΑ 3 ΠΑΙΔΙΑ. ΚΑΙ Η ΘΕΝΑ ΕΠΙΣΗΣ. ΑΛΛΑ Η ΜΑΡΙΝΑ ΟΝΤΩΣ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΕΝΕΙ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ ΣΕ ΣΥΜΠΤΗΞΗ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΝΑ ΜΠΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ!!! Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΕ ΑΝΤΑΡΤΗΣ ΕΠΕΣΕ ΚΑΙ ΕΣΠΑΣΕ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΤΟΥ ΟΧΙ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΠΡΙΝ ΚΑΝΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΡΟΧΤΕΣ ΔΑΓΚΩΣΕ ΤΗΝ ΓΛΩΣΙΤΣΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΚΟΨΕ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΜΙΑ 10ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΘΡΕΨΕΙ!!! ΚΑΤΑ ΤΑΛΛΑ ΛΕΜΕ ΛΕΞΟΥΛΕΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΧΟΡΕΥΕΙ ΣΚΑΡΦΑΛΩΝΕΙ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΡΕΛΕΝΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΣΚΑΝΤΑΛΙΕΣ ΤΟΥ!!! ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΣΑΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ? ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΑΡΓΑ :cry::cry::cry::cry:

ΚΑΛΕ ΡΕΝΑΤΑ ΤΟ ΔΙΚΟ Μ ΠΑΙΔΙ ΕΧΕΙΣ????? ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ Κ ΜΕ ΤΟ ΜΠΟΥΦΑΝ Κ ΜΕ ΤΟ ΠΑΜΠΕΡΣ :lol::lol::lol::lol:

ΧΥΜΟ ΑΝΑΝΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣΕ ΓΙΑΤΡΟΣΟΦΙΑ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ Κ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ Ε Κ ΠΕΡΥΣΙ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟ ΕΦΤΙΑΧΑ ΣΥΝΕΧΙΑ!!!! ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕΣΑ Ο ΑΝΑΝΑΣ ΠΟΥ ΣΠΑΕΙ ΤΑ ΦΛΕΜΑΤΑ!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΜΒΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΓΡΙΠΗΣ ΔΕΝ ΜΗΛΗΣΑ ΚΑΝ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ Κ ΠΕΡΥΣΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΦΕΤΟΣ????? :roll:

ΜΑΡΑΚΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΜΩΡΕ!! ΘΑ ΜΠΕΙΤΕ ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ!! Τ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ! ΥΠΟΜΟΝΗ!!! ΑΛΗΘΕΙΑ Ο ΣΥΖΗΓΟΣ ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΝΕΙ ΔΗΛΑΔΗ???

ΘΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ !!!! ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ!!! ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑΚΙ ΜΟΥ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΘΑΛΕΙΑ ΜΑΣ ΚΙ ΑΣ ΑΡΓΗΣΕΣ. ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ ΚΑΛΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ? Ή ΜΗΠΩΣ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΣΤΟ ΦΑΤΣΟΒΙΒΛΙΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΓΡΑΦΕΙΣ ΕΔΩ ΕΜΑΣ ? ΚΑΛΕ ΤΙ ΑΝΤΑΡΤΗΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΣΟΥ ? Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΦΤΑΣΕΙ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΣΗΜΕΙΑ ΑΚΟΜΗ.

ΕΛΕΝΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΩΡΑ. ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΑΝ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ. ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΤΡΕΧΕΙ ΑΝ ΚΡΥΦΤΕΙ. ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΩ ΓΑΙ ΤΗΝ ΜΠΑΝΙΕΡΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ.ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΛΟΥΣΙΜΟ. ΤΙ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ? ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΠΑΙΖΑΜΕ ΚΑΙ ΓΕΛΟΥΣΑΜΕ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΩΡΑ ΤΙ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΟΔΙΚΟ. ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΚΛΩΤΣΙΑ ΤΡΩΩ ΒΡΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ. ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΑΚΟΜΗ. ΜΟΥ ΠΙΑΝΕΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΣΦΙΓΓΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΤΟΝ ΤΟΝ ΑΛΛΑΞΩ. ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟ ΙΔΙΟ. ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ ΝΑ ΝΤΥΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑΝΙ.

ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΕΚΑΝ ΑΚΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ. ΜΙΑ ΧΑΡ ΕΙΝΑΙ. ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΩΟΡΗΞΙΑ. ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΘΑ ΠΕΤΥΧΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΦΕΥΓΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΙΠΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ. ΟΤΙ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ ΤΟ ΣΚ.

ΑΛΕΚΑ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΜΕ ΕΙΧΕΣ ΡΩΤΗΣΕΙ. ΚΑΛΕΣ ΗΤΑΝΕ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΟΡΜΟΝΗ ΗΤΑΝ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ. ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΧΑΠΙΑ ΓΙΑ ΕΝΙΖΧΥΣΗ.

ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ. ΦΑΓΗΤΟ ΕΧΩ ΣΗΜΕΡΑ. ΤΟ ΒΛΑΣΤΑΡΙ ΜΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ. ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΕΔΩ. ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΑΡΓΟΣΧΟΛΗ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας βρε φιλεναδεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! τι κανετε???????πως ειναι τα μκρουλια μας?????? ελπιζω να ειστε καλα εσεις κ τα μικρα μας ζουζουνακια.δεν εχω διαβασει τιποτα απ'οσα εχετε γραψει.μπηκα μια στα γρηγορα να δωσω παρουσια, μη νομιζετε πως σας εχω ξεχασει!!!μου εχετε λειψει βρεεεεεεεε τρελοκοριτσαααααααααα!!!!! :lol::lol::lol::lol:

εμεις καλα ειμαστε ,πολυ καλα!!τωρα κοιμουνται κ τα τρια τα καμαρια μου κ θα την πεσω αμεσως κ εγω.

με τον μικρο μια χαρα ειμαστε μονο που χθες με ξεσκισε να πειναει στο τριωρο κ στο δυωρο :shock: .(δεν θηλαζω πλεον γιατι δεν εχω γαλα). εκει που ειχαμε φτιαξει το προγραμμα μας χθες μιλαμε πολυ πειναλας ο τυπος!!!! :lol::lol: εκει που επινε 110 γρ κτο βραδυ 140 με το ζορι , χθες 140 με150 κ δεν του φτανανε :shock::shock: πωπω τα'παιξα μιλαμε. ευτυχως σημερα μεχρι στιγμης καλα.

η αννουλα με τον αγγελακο μια χαραμε τον μικρο,μονο τα δυο τους σφαζονται.εκει που παιζουν μια χαρα , τσακωνονται ,ξεμαλλιαζονται χτυπιουνται...... :twisted::twisted::twisted: αυτα τα παιδια μου μαζι δεν κανουνε κ χωρια δεν μπορουνε!!!τελοσπαντων.

πολλα φιλια σε ολες!!!!!

τα λεμε κοριτσακια μου!!!!!...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!!

Έχω να μπω πολύ καιρό και δεν έβρισκα και το θέμα στο facebook που είμουν μέλος...γιατί; Μήπως άλλαξε όνομα;

Τί κάνετε; Εγώ όπως θα δείτε έχω και 2ο νινάκι!!! ;););)

Μετά την 1η μου κόρη ξετρελάθηκα εντελώς και ήθελα απεγνωσμένα και 2η!!! :D:D

Αλλά τώρα τρέχω.............όχι ότι με ταλαιπωρεί το μωρό, η μεγάλη είναι ζόρικη πολύ!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι και εγω πηγαμε σουπερμαρκετ με το συζυγο (το μωρο ειναι στη γιαγια) και τωρα ξαπλα γιατι πονα η μεση μου!!!

Ρε Ελενα λυσε μου μια απορια πως εστιβες τον ανανα??? εχεις αποχυμωτη??? δεν εχω αποχυμωτη και σπαω το μυαλο μου πως να παιρνω χυμο απο τον ανανα

Αντε Ρενατα μου με το καλο αλλα η καλυτερη λυση για να μεινεις εγκυος ειναι να μην σκεφτεσαι οτι σωνει και καλα πρεπει να μεινεις. Ολο το καλοκαιρι ελεγα "θα μεινω" και επερνα τεστακια και καθε μηνα εκανα και φυσικα παντα αρνητικα ηταν. και το σεπτεμβρη μολις ειχα τελειωσει η περιοδος μου ειπα τερμα αντε χειμωνιασε τωρα βαρεθηκα και τσουπ τον οκτωμβρη θετικοτατη!!!! Βγαλτο λιγο απο το μυαλο σου και να δεις που θαρθει.

Οσο για το μικρο σου μην αγχωνεσαι βαλτου εκει το αγαπημενο του παιχνιδι και μουσικουλα και να δεις που θα του ξαναρεσει το μπανιο. Μη νομιζεις ειναι παμπονηρα τα σκατουλια μας και βαριουνται ευκολα γιαυτο κανουνε ναζακια!!!

Θαλιτσα μου τι κανεις??? Οσο για το Νικολα μην αγχωνεσαι καλε τι να τα κανουμε βγηκανε δραστηρια και ζωηρα!!!

Ηλιαννα μου κρατα γερα!!!!

Μαριλου μου συγχαρητηρια για το καινουργιο σου μωρακι. πως την δεχτηκε η μεγαλη σου ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ!!!!

ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΡΙΛΟΥ???? :oops::oops::oops::oops: ΜΑΛΛΟΝ ΗΡΘΑ ΜΕΤΑ?????

ΡΕΝΑΤΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑΑΑΑΑ :lol::lol::lol:

ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ ΕΣΤΕΙΛΑ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ ΝΑ ΚΟΥΡΕΥΤΕΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ!!!!

ΕΠΕΙΔΗ Η ΜΑΝΑ Μ ΟΠΟΤΕ ΤΟΝ ΠΑΕΙ ΤΗΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΤΑ ΠΑΡΕΙ ΜΙΣΟ ΠΟΝΤΟ ΕΠΕΙΔΗ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΓΙΕΓΙΕΣ :lol::lol::lol: ΠΗΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΤΗΝ ΚΟΜΜΩΤΡΙΑ ΤΗΛΕΦ Κ ΤΗΝ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΥ ΚΟΝΤΑ ΚΑΡΦΑΚΙΑ!!!!

ΑΧ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ ΣΑΝ ΦΑΝΤΑΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ :lol::lol::lol::lol: ΧΑΛΙΑ :lol::lol::lol: ΘΑ ΤΟΥ ΤΑ ΤΡΑΒΑΩ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ :lol::lol::lol:

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΣΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΦΑΕΙ !! ΣΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΕΙΝΑΙ!!!! ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΝΑ Σ ΜΕΙΝΕΙ ΓΑΛΑ??? ΣΕ ΡΟΥΦΗΞΕ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΑΥΤΟΣ!!! :lol::lol:

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΕΠΕΡΝΑ ΠΟΛΛΥ ΩΡΙΜΟ ΑΝΑΝΑ ( ΘΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ ΝΑ ΠΑΤΙΕΤΕ ΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ) Κ ΑΠΛΑ ΤΟ ΕΚΟΒΑ ΦΕΕΣ ΜΕ ΜΑΧΑΙΡΙ Κ ΤΟ ΕΣΤΥΒΑ ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΟΠΩΣ ΣΤΥΒΕΙΣ ΜΙΑ ΛΕΜΟΝΟΚΟΥΠΑ!!!! ΤΟΟΟΟΟΟΣΟ ΑΠΛΟ :lol::lol::lol::lol:

ΘΕΝΑ.... ΜΑΡΙΝΑ..... ΝΤΙΜΗ.... ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ....ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΜΙΚΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΜΗΝ ΧΑΝΕΣΤΕ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάρες!!!

Μαριλού welcome back!!!!

Ούτε εμείς έχουμε πρόβλημα με το μπάνιο! Αλλά καμιά φορά βάζουμε και τα ζωάκια του για μπάνιο!! Έχει περάσει όλη η φάρμα και όλη η ζούγκλα από τη μπανιέρα μας!!!Ρενάτα μου τον δοκίμασες με κανένα παιχνιδάκι που του αρέσει? Εμένα ας πούμε σήμερα, μόλις του είπα μπάνιο, έτρεξε να πάει και κράταγε και ένα αυτοκινητάκι της αστυνομίας μαζί του..ε έκανε και η αστυνομια μπάνιο!!!και δώστου ιου ιου ιου ιου μες στην μπανιέρα!!!!! :lol::lol::lol: Μήπως κρυώνει μετα που τον βγάζεις ή ήταν πολύ ζεστό ή παγωμένο το νερό καμιά μέρα και τρόμαξε? όπως και να χει,φάση ειναι και θα περάσει!!

Εμείς τώρα που είπε η Έλενα κούρεμα, έχουμε πρόβλημα με αυτό..δε θέλει να του ακουμπάμε το κεφάλι με τίποτα..γιαυτό αφού στον άντρα μου περνάει και το κούρεμα (έχει κουρέψει τα μισά παιδιά της γειτονιάς εδώ) τον κουρεύουμε καθώς κοιμάται στο κρεβάτι μας.. :shock::shock: ναι ναι..μη γελάσετε αλλά αυτό κάνουμε..τουλάχιστον μέχρι να καταλαβαίνει και να κάθετε...και τώρα ξαναθέλει κούρεμα..και εμένα σαν φανταράκι μου αρέσει !!Απλά αφήνουμε λίγο τα πάνω σαν μοικάνα.Έλενα με ρώτησες τί δουλειά κανει ο άντρας μου? τώρα εννοείς? για την ώρα κνα σερβις σε κανένα αιρ κοντίσιον και τέτοια..χειμώνιασε τώρα βλέπεις..ε και του φωνάζουν γνωστοί γνωστών..τώρα έχει 2 ραντεβού για συνεντεύξεις την άλλη βδομάδα..έχω τάξει λαμπάδες σε όλους τους αγίους.... :ympray::ympray:

Τελοσπαντων κορίτσια μου φιλιά σε όλες σας, αλλά πρέπει να ισιώσω τα μαλλιά μου!!

Ρενάτα μου χαίρομαι για τις εξετάσεις σου που βγήκαν καλές, Αλέκα μου περαστικά στη Σάντυ και Θάλεια μου καλωσόρισες1 Μας έλειψες! Φιλιά στο Νικόλα μας!!! Και φυσικά φιλιά και καληνύχτες σε όλες σας, και σε αυτές που δεν ανέφερα!!!! ΜΜΜΜΜΜΜΜάαααααακιααααα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Ελενάκι με ξέχασες ε; :D:D:D

Από Κομοτηνή....μιλούσαμε όταν είσουν Ορεστιάδα!!!

Η μεγάλη μου μια χαρά το πήρε, αλλά ως φυσικό που είναι ζηλεύει...

Την βλέπει σαν παιχνίδι. Την σκουπίζει το στοματάκι με τη σαλιάρα, την φιλάει απαλα, την χαιδεύει...

Αλλά όταν θηλάζω το μωρό, όλο εκείνη την ώρα πεινάει δήθεν, θέλει να ανεβεί στην αγκαλιά μου, σκαρφαλώνει στην πλάτη μου....κάποιες φορές τις κρατώ και τις δύο αγκαλιά θηλάζοντας και δυσκολεύομαι πολυ....ζογκλέρ έχω γίνει... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας κοριτσαρες μου ειμαι χαλια σημερα. Πονανε ολα μεση πλατη κοιλια πειναω θελω να κανω εμετο δεν μπορω να πιω καφε, θελω να κοιμηθω κλεινω τα ματια μου και δεν μπορω αφηστε τα!!!

Σιδερωσα, εφτιαξα το δωματιο της και τωρα θα μαγειρεψω τορτελινια (μη κουραστω) και μετα θα παμε εξω στο χωριο να παρουμε τη μικρη. Αυριο ειμαστε καλεσμενοι σε βαφτιση και πρεπει να την εχω μαζι μου, αλλιως εξω θα εμενε μεχρι τη δευτερα και αυτο γιατι τη δευτερα βαζουμε αιρ κοντισιον στο σαλονι και θα γινει ...ωλος μεχρι να τελειωσουν(βαριονταν ο παπαρας ο ψυκτικος ναρχοταν σημερα που λειπει η μικρη).....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ???? :shock::shock::shock::shock::o:o:o:o:o:o:o

ΜΠΑΑΑΑΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΑΘΟΣ ΕΓΙΝΕ :lol::lol::lol: ΟΥΤΕ ΞΕΡΩ Π ΕΙΝΑΙ :lol::lol::lol::lol::lol:

ANYWAY ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝ ΘΕΣ ΞΑΝΑΣΥΣΤΗΣΟΥ :?

Α ΔΗΛΑΔΗ ΜΑΡΙΑ Μ ΑΥΤΗΝ ΗΤΑΝ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ??? ΨΥΚΤΙΚΟΣ Ε

?? ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΥΜΟΜΟΥΝ!!! :oops:

ΑΩ ΑΛΕΚΑΚΙ ΒΡΗΚΕΣ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ!!!!!

ΑΥΤΑ ΔΕΝ Μ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΓΡΑΨΩ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...