Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο13-ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ........


Recommended Posts

ΑΧ ΒΡΕ ΝΤΙΜΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΣΥ ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΙΛΙΑ ? ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΑ ΑΓΧΗ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΝΟ ΜΑΜΑ ΜΠΑΜΠΑ ΛΕΕΙ ΚΑΘΑΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΤΙ ΔΙΚΑ ΤΟΥ. ΑΠΟ ΟΤΙ ΑΚΟΥΩ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ. ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ? ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ. ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΤΑΤΑ. ΑΣ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΣΤΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ.

ΒΡΕ ΗΙΛΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΑΡΡΩΣΤΗΣΑΤΕ ΟΛΟΙ ΕΣΕΙΣ ? ΠΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ. ΛΕΣ ΝΑ ΤΟ ΠΗΓΑΙΝΕΤΑ ΟΠΩΣ Η ΘΕΝΑ ? ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΑΣ ΠΑΝΤΩΣ. ΑΝΤΕ ΑΝΤΕ, ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΘΑ ΣΚΑΣΕΙ ΜΥΤΗ ΚΑΙ Ο ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΣΑΣ. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΒΡΕ ΚΟΥΚΛΑ. ΓΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟ ΠΑΣ ?

ΕΛΕΝΑΚΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ, ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΤΣΕΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΥΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΕΣ ΕΔΩ. ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΛΗ ΣΧΕΣΗ. ΒΛΕΠΩ ΜΕΤΑΒΟΛΙΖΟΥΜΕ ΑΜΕΣΩΣ Ε ? ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΑΥΤΟ. ΕΜΕΝΑ ΟΑ ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΠΕΙ ΤΟ ΣΙΡΟΠΑΚΙ ΠΑΙΔΕΥΕΤΑΙ. ΟΠΟΤΕ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΕΝΑ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΠΩΣ ΒΑΛΑΜΕ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ. ΚΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΑΣΤΟ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΡΤΥΡΙΟ. ΞΥΠΑΝΕΙ ΟΤΙ ΩΡΑ ΤΟΥ ΚΑΠΝΙΣΕΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΚΑΙ ΔΥΟ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ. ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΝΥΧΤΑ. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ. ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ. ΚΙ Η ΠΛΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΙ ΑΛΛΟ. ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΒΓΑΛΩ ΠΕΡΑ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙΟΛΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 928
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

να'μαι κ παλι!!!!!!!!!!!η που δεν θα μπαινω καθολου η που δεν θα ξεκολαω!!!!!!!χιχιχιχιχιχχιχιχιχιχιχιχι!!!!!!!!

ρενατα μου πω πω νυχτοπουλι ομικρος σου ε????μα καλα μες τη νυχτα ξυπναει κ παιζει???χαχαχαχα

ε που θα παει καποια στιγμη θα βαρεθει, θα νυσταξει κ θα το ριξει στον υπνο!!!!!! ;):D:D:D

αχχχ κολλησαμε απο την αδερφη μου που δουλευει σε εναν παιδοτοπο κ τα πανε αρρωστιαρικα (μα καλα ηθελα ναξερα που τα πανε με τις μυξες κτλ... :twisted::twisted::twisted: ) .πρωτα κολλησσε ο αγγελος κ μετα ειχαμε σειρα η αννα μαρια κ εγω!!

με καισαρικη θα γεννησω ρενατα μου!!!!!!!

ΑΧΧΧΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΕ ΔΥΟ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΓΕΝΝΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εκτος απροοπτου!!!!! αχ αγχωνομαι κ φοβαμαι...!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κ ΕΓΩ Η ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΜΑΝΑΑΑΑ!!!

ΣΧΟΛΑΣΑ ΕΒΑΛΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΝΟΥΜΕΡΑ ΚΟΙΜΗΘΙΚΕ ΑΜΕΣΩΣ Κ ΝΑ ΜΑΙ ΠΑΛΙ ΠΙΣΩ!!!!

ΡΕΝΑΤΑ Μ ΕΜΕΙΣ ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΙΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑΣ ΕΙΧΑΜΕ!!!! Ε ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Κ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΒΟΗΘΗΣΕ Κ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΠΑΜΕ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΑ ΕΔΩ Κ 2-3 ΜΗΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΟΥΑΚΕΡ!!!! 2 ΚΟΥΤ Τ ΓΛΥΚΟΥ ΣΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΤΟΥ!!!! ΚΑΝΤΟ Κ ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΕΙΣ!!! ΕΤΣΙ ΜΕΤΑΒΟΛΙΖΟΥΜΕ ΚΑΛΕ ΜΕ ΚΟΛΠΑΚΙΑ :lol::lol::lol:

ΗΛΙΑΝΑ ΠΟΣΟ????????????????????????? ΘΑ ΧΟΥΜΕ ΝΙΝΙ????????? ΠΟΠ Ο ΠΩΣ ΕΦΤΑΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ!!!!!!!!!

:o):o):o):o):o):o):o)3:-O3:-O3:-O3:-O3:-O3:-O%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ειμαι κ γω εδωωωωωωωωωωωωωωωω!

εμεις σημερα εβαψε ο αντρουλησς μου κατι υγρασιες που ειχαν πεταχτει απ το χειμωνα κ εγω εκανα φωτιστικα, κουρτινοξυλα κ κουρτινες πλυσιμο . στο μισο σπιτι αυτα μ βγηκε ο κ@@@@@ αυριο τα υπολοιπα. τα κανω λιγα λιγα δε θα σκασω κιολας...αμαν παλιοδουλειες. απ τα πολλα νερα που πλενομαι συνεχεια καπο δουλειες δηλ. εκανα μυκητα στο δαχτυλο. τον εχω εδω κ 3 μηνες χτες πηγα γιατρο. τωρα θα ειμαι με το γαντι οταν κανω δουλειες. θα κανω χερι βιλουδοοοοοοοοοοοοοοοο! η μικρη γκρινια βγαζει τραπεζιτες 4 και ειμαστε στα καλα μας...η ψυχουλα μου την λυπαμαι, αλλα οταν σερνεται στη φουστα μ δε μπορω τρελαινομαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααααααααααααααααα πως ειστε κοριτσουδια μου???????

εμεις καλα ειμαστε, χθες ειχμα κ εμεις ενα ατυχηματακι με τον αγγελο.πεζανε με την αννα μαρια κ ετσι οπως παιζενε πεσανε κ ο αγγελος ματωσε τα χειλακια του πανω απο τη μεσα μερια.

φοβηθηκα παρα πολυ κυριως με το αιμα, αλλα ευτυχως δεν ηταν κατι το σοβαρο.

ουφφφφφφ εγω σημερα ειμαι λιγο καπως :roll::roll::roll: εχω κατι πονους....

καθε στιγμη ειμαι standbay γιατι ποτε δεν ξερεις!!!!μπορει να μην περιμενει ο μικρος δυο βδομαδες κ να σκασει μυτη πιθο νωρις!!!! αντε να τελειωνω , δεν μπορω αλλο κουρατσικα πολυ!!!!!

ελενα τι κανετε????ναι περασε ο καιρος, το πως ομως......!!

μικα μου μεγια το τικερακι πολυ ομορφο!!βρε κορτισι μου βαλε λιγο κωλο κατω!!!!!!ξεπατωθηκες εσυ!!!!

φιλακια σε ολες τις μανουλες κ ολα τα παιδακια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"Κι όμως είμ' ακόμα εδώωωωωω" 8-)8-)8-)

Τ'ι κάνετε όμορφες?

Τί διαβάζω? Ηλιάννα μου ετοιμάζεσαι? Πω πω..πώς πέρασε έτσι ο καιρός? Καλέ μη φοβάσαι..εδώ εφαγες το γαιδαρο..στην ουρά θα φοβηθείς? :lol::lol: Εδώ θα είμαστε να μας λες για το Χρηστάκο και την εμπειρία σου!! ;)

Ρενάτα, Μίκα, Έλενα τί κάνετε?

Οι υπόλοιπες πού είναι? Θένα, Μαρίνα κλπ?

Έλενα ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ η περιγραφή σου..ξεκαρδίστηκα!!! :lol::lol:

Λοιπόν, καθήστε αναπαυτικά, κερνάω ποπ κορν, πιείτε ότι συνοδευτικό γουστάρετε και θα σας πω τα δικά μας και δεν είναι λίγα!!

Να ξεκινήσω από τις διακοπές μας στην Πάτρα, οι οποίες πέρασαν "αναίμακτα" ευτυχώς!! Όλοι μας υποδέχτηκαν πολύ καλά, δεν μπορώ να πω..ήμουν εξαρχής λίγο αυστηρή όσον αφορά θέματα του Κωνσταντίνου και τους έκοψα τον αέρα και έτσι έπρεπε να πάρουν άδεια από εμενα για να κάνουν οτιδήποτε έχει σχέση μαζί του..δεν είμαι κακιά αλλά αν βλέπατε πως η πεθερά μου πρόσεχε το μωρό του κουνιάδου μου, ε θα σκεφτόσασταν να της αφήσετε παιδι να προσέχει..πήρε ας πούμε το λερωμένο τραπεζομάντηλο, το οποίο προηγουμένως έριξε κάτω στη βεράντα και σκούπισε κάτι νερα με τα πόδια της, και σκούπισε το στόμα της μικρής που την τάιζε και δεν είχε πετσέτα κοντά της :shock::shock: έπαθα σοκ!!Χώρια ότι για να ταίσει τη μικρή της έκανε κεφαλοκλείδωμα και της έχωνε γεμάτο το μέγαλο κουτάλι που τρώμε εμείς, μες το στόμα όλο..της ξεχείλωσε το στόμα!!Αυτά είδα από τις πρώτες μέρες και είχα αγριέψει λίγο..και όταν είπα στον άντρα μου το περιστατικό με το τραπεζομάντηλο τί μου είπε? " ε είναι επειδή είναι συγχυσμένη που θα της φύγω πάλι" :shock::shock::shock:

Την ξυνή δεν την πολυείδα έτσι να τη χορτάσω..ευτυχώς!!Και έτσι καρφάκια δεν της δόθηκε η ευκαιρία να πετάξει!!! Αλλά μια μέρα που ήταν και αυτή και η πεθερά και ο άντρας μου και ανοίξαμε μια συζήτηση, βρηκα το θάρρος και τα χωσα και στην πεθερά η οποία με κοίταξε με δολοφονικό βλέμμα και το οποίο σχολίασα πάραυτα : "Κοίτα η πεθερά μου με τί δολοφονικό βλέμμα με κοιτάζει!!"

Κακιά δεν είμαι αλλά το ξαναλέω..΄΄ημουν πάντα η καλή, το θύμα και δεν το εκτιμούσαν..όλα τα κατάπινα και τους χαριζόμουν και για αυτούς ήμουν η κακιά, η ξένη που τους πήρα το γιο και τον αδερφό μακριά..ε τώρα θα σας τα λέω στα ισα να ξαλαφρώνω κιόλας..ο άντρας μου μετά δεν σχολίασε το ξέσπασμα μου και αυτό με χαροποιεί..γιατί καταλαβαίνει ότι είχα δίκαιο..

Πάμε στα άλλα τωρα..ο Κωνσταντίνος καλά είναι..τον κουρέψαμε και νομίζω ότι μεγάλωσε!!!Αλλαξε πρόσωπο!!!Κάνει όλα αυτά που περιέγραψε η Έλενα, και άλλα πολλά..έρχεται και με τραβάει από το χέρι και μου δίνει τα ζωάκια του να παίξουμε..το ίδιο και με τα τουβλάκια γίνεται!!Του αρέσει να κρατάει τη σκούπα και να γυρίζει την αυλή!!!Σήμερα ήρθε ένα κουνελάκι στην αυλή, ήμερο, και το έτρεχε ξωπίσω..δεν έμπαινε σπίτι με τίποτα..χώρια πως όταν δει πόρτα ανοιχτή τρέχει έξω από το σπίτι σαν πουλί που βγαίνει από το κλουβί!!! Προσπαθούμε να κόψουμε το θηλασμό! Κόψαμε όλα τα ενδιάμεσα γεύματα αλλά θηλάζει τώρα,μόνο το πρωί, το βράδυ και το μεσημερι πριν κοιμηθεί..όλα καλά πάνε αλλά το πρόβλημα είναι ότι δεν πίνει το ξένο..έχω δοκιμάσει τρεις διαφορετικές μάρκες και είδη αλλά τιποτα..ούτε να το φτύσει..αυτό με βασανίζει και δεν ξέρω τί να κάνω... :roll::?

Είναι πολύ χαδιάρης και κάνει νάζια και με τρελλαίνει αλλά έχει στιγμές που ευχόμουν να είχε τηλεχειριστήριο για να τον βάλω στο αθόρυβο!! Είναι υπερκινητικός και όλη μέρα λέει κάτι δικά του ακαταλαβίστικα και πετάει μέσα και όσες λέξεις ξέρει..Κρατάει ένα ψεύτικο τηλέφωνο και κάνει ότι φωνάζει του παππού και το βάζει στο αυτί του..Χτες τον έκανα μπάνιο το βράδυ και του διάβασα και ένα βιβλίο με ιστορίες..τι του διάβασα? βασικά είδαμε τις εικόνες..είναι για ένα μπαλόνι που πάει βόλτα στην πόλη..σήμερα του λέω.."Απόψε θα κάνουμε μπάνιο και θα διαβάσουμε πάλι για το κίτρινο μπαλόνι" Αμέσως έτρεξε εκεί που με είδε να βάζω χτες το βιβλίο και προσπαθούσε να το φτάσει!! Έπαθα πλάκα που το θυμόταν!!!!

Α! Και προχθές ήρθε να μας δει μια ξαδέρφη μου με το κοριτσακι της από την Αγγλία.Το κοριτσάκι 9 μηνών, ενθουσιάστηκε με το δικό μου..έλα όμως που τα αισθήματα δεν ήταν αμοιβαία!! Πρώτη φορά τον είδα να ζηλεύει ρε κορίτσια! Έπαιρνε όλα τα παιχνίδια που της έβαζα μπροστά της και τα έκρυβε στην αγκαλιά του, την κοίταγε από μακριά και δεν της έδινε σημασία..η αλήθεια στεναχωρέθηκα έτσι όπως φέρθηκε στο μωράκι..δεν θέλω να μην μοιράζεται τα πράγματα του αλλά φταίει ότι εδώ δεν έχουμε παιδάκια μικρότερα του..το πιο κοντινό του είναι τριών χρονών και αυτός ζηλεύει και του χτυπάει και έτσι δεν τον αφήνω να παίξει άνετα..

Σας ζάλισα? Αυτά τα δικα μας..εγώ δουλεύω λίγο..ακόμα ένα παιδάκι έχω..με το σπίτι περιμένουμε τον μηχανολόγο για κάτι μελέτες..ε και γενικά όλα κυλάνε ήρεμα..δεν έμπαινα πολύ να σας γραψω γιατί είχαμε κάτι άσχημα γεγονότα εδώ στη γειτονιά, έλειπε και η μανα μου και ο Κωνσταντίνος δε με άφηνε σε ησυχία..διάβαζα όμως τα νέα σας!!

Σόρυ για τους τονους αλλά γράφω από το λάπτοπ και είναι περίεργο το πληκτρολόγιο!

Τα γλυκά φιλιά μου σε εσάς και τα μωράκια σας και την αγάπη μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια.............

Ελενάκι πολύ γέλασα με τις περιγραφές σου..................μαλλον ετσι σκεφτονται................

Ο Ορεστης επαναλαμβανει οτι λεμε.....δε μπορω να πω οτι μιλαει.........λεει τα δικά του............

Μαράκι μου καλωσόρισες!!!!!!!!!!!!Ολα τα θυμουνται........απορροφούν τα πάντα...........

Εμεις τα ιδια........δουλεια σπιτι κοκ..........Και κοψτε το θηλασμο!!!!!!!!!!Δεν του δινες ποτε ξενο ε??????Γι' αυτό......εγώ του δινα απο την αρχη γιατι νομιζα πως δε χορταινε με το δικο μου............

Εμεις να δειτε προβληματα στον υπνο..........στις 2 ξυπναει θελει να κοιμηθει μαζι μας........στις 5 ξυπναει θελει γαλα.............. :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Μαρακι μου τωρα που ειπες για μελετες......ρωτησε τον αρχιτεκτονα σου ή τον εργολαβο ποσα θα στοιχισει η ηλεκτρολογική μελετη γιατι κανει και η αδερφη μου αν θες να σου δωσει προσφορα...........

:):)

Καλό σαββατοκυριακο κοριτσια.........Φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΒΡΕ ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΕΙΣ ΔΙΠΛΟΥΝ!!!! :D

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ

!!!

ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΑ ΤΗΣ ΤΑ ΧΩΣΕΣ ΤΗΣ [ΕΘΕΡΑΣ!!!! Κ ΜΙΑ Κ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΣΚΟΥΠΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΡΕ Κ ΕΣΥ ΕΝΑ SWIFFER ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ Κ ΑΜΟΛΑ ΤΟΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!!!! ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ ΤΟ ΠΑΤΩΜΑ :lol::lol::lol: Κ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ Κ Η ΜΙΚΑ ΤΟΝ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΗΚΑ Η ΚΑΚΟΥΡΓΑ ΜΑΝΑ :lol::lol::lol:

ΚΑΛΑ Ε??????????//// ΜΕ ΚΑΡΜΠΟΝ ΕΧΟΥΝ ΒΓΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!! ΟΛΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΝΟΥΝ!!!!! :lol::lol::lol:

Κ ΑΜΑ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΤΟΣΟ ΔΑ ΜΥΑΛΟΥΔΑΚΙΑ ΧΩΡΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ :roll::roll::roll: Ε ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΡΕΛΕΝΕΣΑΙ!!!!! :lol:

ΡΕ ΜΑΡΙΑ ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟΝ ΘΗΛΑΖΕΣ ΩΣ ΤΩΡΑ??????????????????????????? :shock::shock::shock: Κ ΜΑΣ ΛΕΣ ΤΟ ΚΟΒΕΙΣ ΑΛΛΑ ΔΙΝΕΙΣ 3 ΓΕΥΜΑΤΑ ΓΑΛΑ??????????????????????????/ :o:shock::o:shock:

ΠΗΓΕΣ ΣΕ ΣΚΟΝΗ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ???? ΤΙ ΕΤΟΙΜΟ ΔΙΝΕΙΣ??????????

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΤΙΙ ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΥ ΤΟ ΣΥΖΗΤΟΥΣΑΜΕ???? ΤΙ ΔΙΝΕΙΣ???? ΣΚΟΝΗ ΑΚΟΜΑ????

Κ ΑΚΟΜΑ ΞΥΠΝΑΤΕ??????????????????????? :o ΠΑΝΑΓΙΑΑΑΑ ΜΟΥ!!! ΚΑΛΑ ΕΛΕΓΑ ΕΓΩ ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΠΑΕΙ ΦΑΝΤΑΡΟΣ Κ ΘΑ ΤΟ ΚΟΨΕΙ :lol::lol: ΤΙ ΕΓΙΝΕ????? ΠΗΡΕ ΑΕΡΑ??? ΑΡΧΙΣΕ ΤΗΣ ΑΤΑΞΙΕΣ Η ΑΚΟΜΑ????

ΥΓ ΚΑΛΕ ΜΑΡΙΑ???????????????????// ΓΙΑ ΠΟΙΟΥΣ ΤΟΝΟΥΣ ΜΗΛΑΣ?????????? :lol::lol::lol::lol: ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΒΑΖΩ Κ ΟΙ ΜΙΣΕΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!!!!!!! ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΒΑΖΕΙΣ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας όμορφες!!!

Έλενα έχεις δίκαιο για τους τόνους!! Τ'ωρα το παρατήρησα!!!! :lol::lol::lol:

Μαρίνα μου είναι της αρχιτέκτονας ο μηχανολόγος-ηλεκτρολόγος και νμζω θα πάρει 300-400 ευρώ περίπου..κάπου τόσα παίρνει μας είπε, μπορεί λίγο πάνω μπορεί λίγο κάτω..άμα είναι γιατί όχι? να μας δώσει και η αδερφή σου προσφορά!

Έλενα τον θήλαζα όποτε ήθελε! Και ενδοιάμεσα, και όποτε χτυπούσε και έκλαιγε ήθελε παρηγοριά το βυζάκι της μαμάς..Πήρα και σκόνη(το s26 gold (αυτό έπινε βρέφος σαν συμπλήρωμα,και το frisogrow που είναι γλυκό) πήρα και τα άλλα της νεστλέ στο χάρτινο κουτί, και τα νουλάκ στο τσιγγινο αλλά δεν τα πολυσυμπαθώ αυτά,αλλά μάταια...δεν τα θέλέι,δεν τα θέλει..εκτός και αν πρέπει να τον παιδέψω πολύ..και λογικά είναι φυσιολογική η αντίδραση του αυτή προς κάτι καινούριο...αλλά έχω σκάσει..γιατί τώρα ας πούμε ξυπνάει το απόγευμα και εκεί που θήλαζε, τώρα δεν πίνει καθόλου γάλα.. :?

Ένα ζόρι να καταφέρουμε το θηλασμό και ακόμα μεγαλύτερο να τον κόψουμε.. :roll::roll:

Έλενα παίρνει κάτι πετσέτες και κάνει πως καθαρίζει τα έπιπλα..αν δεν το βαζε στο στόμα του θα του έδινα και άζαξ να κάνει καλό καθάρισμα!!!! :lol::lol::lol:

Σήμερα πήγαμε σε μια πίστα για ράλλυ που έχουμε έξω από το χωριό..κάνανε δοκιμαστικά τα αυτοκίνητα γιατί θα έχουν αγώνες σε λίγες μέρες..καθήσαμε ψηλά στις κερκίδες και ο Κωνσταντίνος ενθουσιάστηκε!!! Όλο παλαμάκια έκανε και χαιρόταν με τον ήχο των αυτοκινήτων!!Έκανε και αυτός βββββ και ήρθαμε σπίτι και έκανε στα αυτοκινητάκια του έτσι!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΣΑΣ ΠΕΘΥΜΗΣΑ.

ΚΑΛΩΣ ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ ΜΑΣ. ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ. Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΣΚΟΥΠΙΖΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΣΚΟΥΠΑΚΙ. ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΒΡΗΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ. ΕΥΓΕ !!!

ΚΑΛΕ ΗΛΙΑΝΝΟΥΛΑ ΜΑΣ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ. ΤΩΡΑ ΕΦΤΑΣΕΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ. ΑΛΛΩΣΤΕ Η ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΗ, ΟΠΟΤΕ ΜΕΙΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΑΓΧΟΑ ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ. ΕΝΝΟΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΑΠΡΟΟΠΤΟ. ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ.

ΕΛΕΝΑ ΤΟ ΚΟΥΑΚΕΡ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΧΑΛΙΑ ΓΕΥΣΗ ? ΘΑ ΤΟΥ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΠΑΝΤΩΣ. ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟΤ ΕΒΑΖΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΑ ΠΟΥ ΤΡΩΩ ΚΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΠΙΑΝΑΝ.

ΜΙΚΑ ΤΙ ΠΡΟΚΟΠΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ? ΚΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ.

ΠΡΟΧΘΕΣ ΠΗΡΑΜΕ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΗ Ν ΤΡΙΤΗ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΟΥΜΕ. ΒΡΗΚΑΜΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΠΑΛΙ.

ΤΟ ΣΚ ΚΑΛΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ. ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΗΓΑ ΜΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΚΑΦΕ. ΠΡΩΤΟΦΑΝΕΣ !!!

ΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΚΡΗΤΙΚΗ ΤΑΒΕΡΝΑ ΜΕ ΦΟΦΕΡΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ. Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΚΑΤΣΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ. ΒΓΗΚΑ ΚΙ ΕΓΩ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΛΑΜΠΙΚΑΡΩ. ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ, ΦΡΙΚΑΡΕΙΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.

ΕΠΙΣΗΣ ΧΘΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΝ ΕΚΠΛΗΞΗ. Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΟΙΜΗΘΚΕ ΣΤΙΣ 11.00 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΙΣ 9.00 ΤΟ ΠΡΩΙ. ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΓΙΝΕ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΑΓΜΑ. ΚΑΤΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΗΚΑ ΕΓΩ. ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΗΤΑΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ. ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΠΟΨΕ. ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου...........

Εμείς καλά είμαστε...........ψες ξυπνησε στις 12 κ ηθελε να ρθει μαζι μας........μόλις ξαπλώνει δίπλα μας κοιμάται αμέσως..........στο κρεβάτι του κλάμα.............. :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Μαράκι μου 2 φορες τη μερα πρεπει να πινει γαλα από πολύ καιρό πριν...........εσυ του δινεις πολλές φορες????????εγώ κάποτε του δίνω και μεσημέρι αν δε φαει καλά.............όσο για τη μελέτη......εξαρταται και απο τα τετραγωνικά νομίζω..........δεν το πολυκατέχω αλλά έχω την εντύπωση ότι γίνονται 2 μελέτες.......μία στην αρχή πριν το χτίσιμο και μια στο τέλος με τα σχέδια τα τελικά που δίνονται στην ηλεκτρική..........η τελική είναι νομίζω 250 ευρώ..........ρωτα τον ομως αν είναι και οι 2 μελετες στην τιμή γιατι αυτό είναι εξτρα νομίζω.........Πότε θα αρχίσετε χτίσιμο????????

Ελενάκι μου τα λεγες μου τα λεγες...........χαλια χαλια.............

Που εισαι ρενατα μου????????ολα καλά????????

Πώς μεγάλωσαν ετσι τα μικρά μας??????????Σε λίγο θα πανε στρατο............ :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Φιλάκια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κ εγω!!!

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΟΛΛΗΣΕ ΙΩΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΚΟΛΛΗΣΕ ΕΜΕΝΑ Κ ΤΩΡΑ Κ ΟΙ 2 ΜΑΖΙ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΑΣ!!!! ΓΕΜΙΣΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΥΞΑΑΑΑΑ :roll::roll::roll:

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ ΕΙΧΕ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ!!!!! ΕΔΩ Κ ΚΑΙΡΟ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΟΨΕΙΣ ΤΟ ΓΑΛΑ!!! ΜΗΛΑΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΓΙΑΤΡΟ???? ΤΙ Σ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΟΛΑ ΥΑΤΑ????

ΚΑΤΑ ΤΑ ΛΛΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ????

ΡΕΝΑΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΟΥΑΚΕΡ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΦΡΟΥΤΑ!!! ΣΚΡΤΑ ΔΕΝ ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ!!!! ΠΑΝΤΩΣ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΝΟΟΥΝ ΕΓΓΥΗΜΕΝΑ!!! ΤΟ ΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ? ΒΛΕΠΩ ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΛΥΣΟΥΜΕ ΤΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ. ΤΡΕΙΣ ΚΙ Ο ΚΟΥΚΟΣ ΜΕΙΝΑΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΠΟΛΥΜΠΑΙΝΟΥΜΕ. ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΛΙΟΣ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙΡΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΑΜΕ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ?

ΕΛΕΝΑ ΘΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΟΥΜΕ ΚΙ ΑΥΤΟ. ΑΝΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΣΙΡΟΠΑΚΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΟΥΜΕ.

ΠΑΡΑΔΟΞΩΣ ΕΧΕΙ 3 ΝΥΧΤΕΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΥΠΝΗΣΕΙ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΝΘΟΥΣΙΑΖΟΜΑΙ. ΑΞΑΚΟΛΟΥΘΩ Ν ΑΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΛΑΜΠΗ.

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΧΑΡΟΠΟΙΗΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΡΩΕΙ. ΕΦΑΓΕ ΦΑΚΕΣ ΣΗΜΕΡΑ. ΠΑΡΑΞΕΝΕΥΤΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΕΤΣΙ. ΑΦΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΞΑΝΑ ΑΒΓΟ. ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΕΛΑΤΟ ΛΕΤΕ ? ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΑΙ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ. ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑΣΥΖΗΤΗΣΕΙ ΝΟΜΙΖΩ ΚΙ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΤΟ ΔΙΝΕΤΕ ΕΤΣΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΣ ΤΑ ΠΕΣ ΤΑ ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ!!!

ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΜΑΚΑΚΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΜΑΖΕΨΩ ΣΤΟ ΦΕΙΣ Κ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΠΑΤΑΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΑΤΑ ΕΔΩ!!!!

ΕΕΕΕΕ ΕΣΕΙΣ Μ ΦΕΝΕΤΕ ΘΑ ΣΑΣ ΤΟ ΚΛΕΙΣΩ ΤΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ ΝΥΣΤΑΖΩ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΠΩ ΠΟΛΛΑ

:cry:

ΡΕΝΑΤΑΤΟ ΑΥΓΟ 4 ΛΕΠΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΒΡΑΖΕΙ ΤΟ ΝΕΡΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello hello.. !!!!!

Να μαι κι εγώωωω......

Ναι Ρενατούλα έχεις δίκιο .... Ποιός φταίει που μας μάζεψε στο fcb ... δεν γνωρίζω.. αλλά όντως τα λέμε τώρα από κει... κι έτσι δεν μπαίνει καμία μας εδώ... αν και... πιστεύω ότι έχουν αλλάξει κ κάποια άλλα σημαντικά πραγματάκια από πρίν το καλοκαίρι...

Εννοώ ... ότι τα παιδάκια μας πια σ αυτή την ηλικία που είναι σήμερα έχουν πολύ πιο πολλές απαιτήσεις από τότε (είναι κολλημένα πάνω μας όλη την ώρα)... και σίγουρα δεν μένει χρόνος σε καμία μας πια !!!!!!!! ή αυτός ο λίγος που μένει στηνκάθε μια προσπαθεί να τον εκμεταλευτεί ή στο κρεββάτι της ή στο μαγείρεμα ή στις δουλειές του σπιτιού ίσως.... Εμένα προσωπικά σας έχω ξαναπέι .... είναι όλο το απόγευμα σκαρφαλωμένη πάνω μου!!! Από την ώρα που θα την πάρω από τον παιδικό μέχρι που θα την βάλω για ύπνο... θέλει να είναι μόνο μαζί μου! Ούτε μπαμπά ούτε γιαγιά ούτε παιχνίδια.. τίποτα!!!!!! Οπότε δεν μπορώ να ασχοληθώ με τίποτα μέσα στο σπίτι αυτές τις ώρες μέχρι τις 9.00! Μετά έχω να μαγειρέψω,να ετοιμασω μπολ για την επόμενη μέρα (για μένα κ για την Αννα Μαρία), να φάω κάτι, να πλύνω πιάτα, να μαζέψω κουζίνα και μπάνιο τουλάχιστον, να βάλω κανά πλυντήριο, σίδερο, να κάνω ένα μπάνιο πριν κοιμηθω..... ΤΕΛΟΣ !!!! Δεν υπάρχει κάτι άλλο... μετά πέφτω ξερή!!!!!!!!!!

Anyway... ξέρω όμως ότι αυτή τη περίοδο το παιδί μου με χρειάζεται, της λείπω πολύ σίγουρα, κ κάποια στιγμή θα αποκολληθεί από τη μαμάκα της μόνη της !!!!!!!!! Η αλήθεια είναι ότι μου λείπει κ μένα αφού δεν την βλέπω όλο το πρωί εως τις 4,30 που την παίρνω!!!

Ρενατούλα όντως... όπως το είπε η Ελενα! 4 λεπτά από τη στιγμή που έχει βράσει το νερό. Είναι όντως μελάτο κι ο γιατρός μου έχει πει να το αποφεύγω αλλά μόνο έτσι το τρώει η Αννα Μαρία ! It s up to you !!!!! :P

Σας φιλώ γλυκά όλες σας κ πάω να δουλέψω !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ απο δω :mrgreen:

Είπαν τον τρελό να χ.σει κι έβγαλε και τ' άντερά του :lol::lol::lol: εκει που δεν εμπαινα καθολου τωρα μηλαω κ μονη μου :lol::lol::lol::lol::lol:

μορε ειναι πιο ευκολο στο φατσοβιβλιο γιατι εδω στο μαμι κολαει το μαμιμενο κ τα χανουμε ενο εκει ειναι πιο γριγορο. ελατε κ απο εκει δεν δαγκωνουμε :mrgreen:

συμπεθερα μιασ κ συμπεθεριασαμε δεν ερχεσε να βαλεισ κ ενα χερακι κ απο δω :? πολυ σκονη πολυ λερα κ γενικα ολημερηστο χτυζω το βραδυ γκρεμιζετε :cry: καθε μερα τα ιδια :roll: σκουπα σφουγκαρισμα πλυντηρια μαζεμα κ νυστα πολυ νυστα ομωσ λεμε :o:o

Σημερα προσεξα το δοντακι το μπροστινο του Ιασονακου ληπει ενα κομματακι :roll: ειναι καιρο ετσι αλλα δεν ειχα καταλαβει οτι ηταν σπασμενο νομιζα οτι ειναι σαν σχεδιο ετσι :oops::oops::oops:

τεσπα ...αυτα καληνυχτεσ μανεσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: αρε ΘΕΝΑΑΑΑΑ :lol::lol::lol: ΣΧΕΔΕΙΑΚΙ Ε????? :lol::lol::lol:

Ε ΕΙΣΑΙ ΦΟΒΕΡΗ!!!!

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΑΛΛΟ !!! ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟ ΛΕΩ!!!! ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ!!!! Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΑΚΟΜΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ 16ΩΡΑ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΥΤΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ Μ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΧΕΙ ΖΩΗΡΕΨΕΙ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΛΥ!!!,

Η ΜΑΝΑ Μ ΣΗΜΕΡΑ Μ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΑΠΟ ΤΑ ΑΝΗΨΙΑ ΜΟΥ Κ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΖΩΗΡΟ!!!!

ΑΧ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ!!!

ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΜΑΛΩΜΑ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΦΑΠΕΣ ΣΤΟΝ ΠΟΠΟ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΤΙΠΟΤΑ!!! :cry::cry::cry:

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΟΡΟΙΔΕΥΑ!!! :cry:

ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ???????// :cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ελενακι γινε λιγο πιο αυστιρη εμενα ψαρωνουν κ τα βαζω κ τιμοριεσ πολλεσ φορεσ κ τον ιασονα να μαθαινει απο τωρα :D οχι οτι καθετε αλλα λεμε! κ οταν δεν ακουει τον βαζω στι κουνια αυστιρα του μηλαω αυτοσ κλαιει φυσικα τον αφθνω λιγο κ μετα παω κ τον βγαζω κ ειναι πιο ηρεμοσ ετσι καταλαβαινει οτι αν το ξανακανει θα κατσει παλι στη κουνια κ αυτο δεν του αρεσει καθολου ;)

στο σχολειο καθετε πολυ καλα μονο που δεν τρωει αλλα εχει κ δικιο το παιδι τι να φαει ..τα νεροβραστα! σημερα ειχαν φιδε με μοσχαρι..μπιαχ...αρρωστα ειναι ολο σουπεσ τα ταιζουν εμενα θελει κοψιδια αλιοσ δεν του φτουραει :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!

ΚΕΛΕ ΠΟΣΟ ΠΟΙΟ ΑΥΣΤΗΡΗ !!!! ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ!!!!!! ΟΣΟ Κ ΝΑ ΜΑΛΩΝΩ ΟΤΙ Κ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!! ΠΩΣ ΑΛΑΞΕ ΕΤΣΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ??????????? :roll::roll::roll:

3

ΚΟΨΙΔΙΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ Ε???????//

Ε ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ Κ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΝΕΟ!!!!!!!!! ΕΧΟΥΜΕ 3 ΜΕΡΕΣ ΤΡΩΜΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ!!!!!!

Κ ΔΕΝ ΛΕΡΩΝΟΥΜΕ Κ ΠΟΛΛΥ!!!!!

ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΤΟΡΤΕΛΙΝΙ ΧΤΕΣ ΣΠΑΝΑΚΙ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΤΑΤΕΣ Μ ΚΕΦΤΕΔΕΣ ΦΟΥΡΝΟΥ!!!!

ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΠΑΩ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΚΑΜΙΑ ΠΙΡΟΥΝΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΦΥΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΙΔΙ Κ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ!!!

Ω ΡΕ ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΔΩ Η ΜΑΝΑΑΑΑΑΑ :?

ΕΣΕΙΣ ΤΑ ΤΑΙΖΕΤΕ?????

Α ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ!!!!!!!

ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΟΥΡΤΣΙΣΕΤΕ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ????????????? ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!! :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθέρα δεν θα το πιστέψεις..... !!!!!!!!!!! Κ η Ανναμαρία είναι με ένα ζαβό μπροστινό δόντι (λείπει μια μικρή γωνίτσα) ... που το κάνε ... πότε ... πως... ούτε που το είχαμε πάρει είδηση ... κ δεν θα το μάθουμε κ ποτέ βεβαίως βεβαίως :lol::lol::lol:

Για τα νερόβραστα έχεις δίκιο ... γι αυτό εγώ νιώθω πολύ τυχερή που στο σταθμό που την πηγαίνουμε .... δίνω πάντα δικό μου φαγητό!!!! ... Φρέσκα αυγουλάκια ... φρουτάκια από το δέντρο του γείτονα .... λαχανικά από τον κήπο του μπαμπά... κοτοπουλάκια ... κουνελάκια... από το γείτονα επίσης.... Έτσι ξέρουμε τι τρώει ... όσο ακόμα μπορούμε να το ελέγχουμε .... χιχιιχιχιχιχιιχ :roll:

Ελενάκι το "ταλιμπανάκι" σου... είναι καλό που είναι ζωηρό.. .αυτό δείχνει υγεία....!!! Τώρα συμφωνώ κι εγώ ότι πρέπει να είσαι λίγο αυστηρή εκεί που πρέπει αλλά κι αυτό με όρια ... όχι πάντα "μη" και "οχι" ... έτσι χωρίς λόγο.... Να βάζεις τη φωνή εκεί που πραγματικά χρειάζεται και να είσαι απόλυτη στην όποια απόφασή σου.... Να καταλάβει το παιδί ότι εσύ αποφασίζεις κι όχι εκείνο... που κ που θα κάνουμε κ χατίρια .. αλλά όταν "πρέπει" να απαγορευτεί κάτι ή να επιβληθεί ... εκέι θέλει πηγμή και υπομονή και κουράγιο... αποφασιστικότητα.... να είσαι σοβαρή και να αλλάζει το βλέμμα σου (να γυαλίζει το μάτι με λίγα λόγια :mrgreen: )......... και γερά αυτιά :geek: .... χιχιχιιχιχιχχιιχιχχιιιι :lol::lol::lol:

Καλό ΠΣΚ ...!!!!!!!!!

Υ.Γ. Ηλιανούλα κανόνισε μη γεννήσεις νωρίτερα από την Τρίτη ...... :shock::shock::shock: ... το νού σου ....εεεεεε ?????

Φιλάκια σε όλες τις υπόλοιπες όπου κι αν βρίσκεστε .... !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια Ελενάκι !!!!!!!! ... κ μείς τρώμε μόνοι μας .... αλλά όταν δεν βαριόμαστε μόνο .... !!!!!!! Δόντια ... δεν "το χουμε" ακόμη.......... Προς το παρόν κάνουμε μόνο βόλτες σε όλα τα δωμάτια τουσπιτιού την καινούργια μας οδοντόβουρτσα ... !!!!!!!!!! αμεεεεεεεεεεεεεεεε.... αμ πως... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxa συμπεθερα ετσι κ εμενα ειναι μια γωνιτσα απο την μεσα μερια στο αριστερο πανω δοντι το μπροστινο.

εγω οταν θυμαμαι δλδ του τα βουρτσιζω με λιγα ζορια αλλα κατι κανουμε κ μετα του τη δινω να παιξει :mrgreen:

εμασ στο σταθμο δεν αφινουν τπτ να φερουμε αλλα εμενα αφου δεν τρωει του πηγαινω καμια μπανανα κ σταφιλια με αφηνουν γιατι θα μινει νυστικοσ κ μετα κατα τισ 1+ που τον περνω τρωει σπιτι, παντα με τα χερια του ...εγω δεν μπορω να τον ταισω νευριαζει κ τα πεταει ολα απο τα νευρα του αλλα κατι φακεσ κ τετοια που θελει να τα παρει με το χερι κ δεν τον αφυνω κ τσατιζετε ε τοτε τον αφυνω νυστικο κ τον παω για υπνο κ το απογευμα που ειναι πιο ησυχοσ τον ταιζω αν κ παλι με πολυ κοπο ,γενικα θελει μονοσ του αλλα το κουταλι δεν το δουλευει καθολου καλα :?

μπραβο στον χρησταρα, με κουταλι απο τωρα ε ,του εμαθεσ αυτο το σαβουαρβιβρ απο τωρα :lol:

λοιπον καλο σκ οπωσ καταλαβαινετε εμενα μαλλον ξεχαστεμε θα τα εχω ολα σπιτι κ θα γινετε χαμοσ :shock: φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα φιλεναδες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε????πως ειναι τα μικρα μας?????

απ'οτι βλεπω μεγαλωνουν κ ζωηρευουν , ε??? αχ αχ ετσι ειναι τα σκατουλια!!!! :D:D

εγω δεν εμπαινα τοσες μερες γιατι για καποιο λογο δεν μου εβγαζε τις δημοσιευσεις!!! κ δεν ηξερα πως ειχατε γραψει τοσα!!!!!! :roll::roll::roll:

να'ναι καλα το ελενακι μας που μου εκανε μαθηματα κ μου εμαθε πως να το χειριζομαι...!!!!χιχιχι

γεια σου βρε κορμιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι !!!!!!!!!!!!!!!!

εγω κορτισακια μου σε τρεις μερουλες γενναω επιτελους!!!!την τριτη θα εχω τον μικρο μου !!!!!!!

τα λεμε παλι αυριο κοριτσακια μου γιατι ειμαι κομματια κ δεν αντεχω αλλο!!!!!!!

καλο βραδυ κ φιλακια σεολες τις μανουλες κ τα μωρακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τρελοκοριτσαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα ουυουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

που ειστε???????γιατι χαθηκατε βρε???????

τωρα που θα φυγω εγω θα μαζευτειτε εσεις???

αντε βρε για πειτε κανα νεο!!!!...........

τι κανουν τα παιδακια μας?

εμενα κανουν νανακια τα καμαρια μου!!!!!

μια μερα μου εμεινε.......................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΕ ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ....

ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΥΡΙΟ ΓΕΝΝΑΜΕ. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ. ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΤΟ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΚΑΙ ΥΓΙΕΣ ΜΩΡΑΚΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΟΛΟΥ. ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ.

ΤΙ ΑΚΟΥΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ? ΟΔΟΝΤΟΒΟΥΡΤΣΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ? ΚΙ ΕΓΩ ΤΟΥ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΗΤΑΝ 6 ΜΗΝΩΝ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ ΑΚΟΜΗ.

ΩΧ ΞΥΠΝΗΣΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ....ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...