Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο13-ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ........


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 928
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα όμορφες! Ντίμι μου καλά να περάσεις με την οικογένεια σου, να ξεσκάσεις, να χαλαρώσεις και να προσέχετε!!! Τα φιλιά μας!!

Βρε Θένα μου..περαστικά στο Γιωργάκη σου!!Σώπα βρε, μη λες τέτοια για το παιδί καλέ..σιγά, ζήλιες κάνουν όλα τα παιδάκια..αφού το καταλάβατε προσπαθήστε να μη δείχνετε τόσο ενθουσιασμό με το μικρό μπροστά στο Γιώργο..θα περάσει..και κοίτα μην του το κολλήσετε του παιδιού ε! Έλενα περιμένουμε σχολια!!!

Ηλιάννα τί κάνει η κοιλίτσα και τα ζουζούνια?

Οι υπόλοιπες? Εγώ σήμερα είμαι χάλια..βαριεμαιαιιιιιιι!!!!!!!Πληττωωω.....Πότε θα ξεκινήσουν οι δουλειες μας?????????????

:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΓΡΑΨΑ ΕΝΑ ΚΑΤΕΒΑΤΟ ΠΕΡΙ ΒΑΦΤΙΣΕΩΣ ΠΕΡΙ ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑΣ ΤΗΣ ΚΟΥΜΠΑΡΑΣ Μ ΠΕΡΙ ΓΙΩΡΓΑΚΙ ΤΗΣ ΘΕΝΑΣ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΠΗΡΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΩ ΑΠ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΥΡΙΟ ΠΑΛΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΟΥΡΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημεραααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! να'μαι κ εγω!!!!!

τι μου κανετε τσουπρες μου???????????????πως ειναι τα μικρουλια μας???????

δεν βλεπω κ πολυ κινηση!!!!!!!!!!!

εμεις καλα ειμαστε μια χαρα!!!!!!!!!!εγω κ ο μπεμπης καλα ειμαστε , την παλευουμε δηλαδη χιχι, μπηκαμε στον 80 κ αυριο εχουμε γιατρο.

η αννα μαρια μου καλα κ αυτη αχ το κοριτσακι μουυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!πραγματικα κοριτσια σας λεω ειναι τοσο καλη τωρα τελευταια ,αχ συγκινηθηκα παλι...!!!!!!

κ ο αγγελος καλα ειναι, αυτος δηλαδη γιατι εμεις δεν ειμαστε καλα με την παρτη του!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

βρε κοριτσια ησυχια δεν εχει αυτο το παιδι, κ τι δεν κανει..... ανεβαινει πανω σε καναπεδες , καρεκλες , τραπεζια ...... τα νευρα μου!!!!!!!!!!!!!!! σ'ολη τη γειτονια εμεις με τον αγγελο ακουγομαστε, ρομπα εχουμε γινει!!!!!! πω πω θα λενε...!!!!! ησυχια υπαρχει μονο οταν κοιμαται, ε κ εγω παρακαλαω ποτε θα ερθει η ωρα να κοιμηθει ν α ησυχασω λιγο!!!!!!!χαχα αχχχχχχ θα με σκασει αυτο το παιδι!!!!!!!

ντιμι μου καλα να περασετε κουκλιτσα μου!!!!!!!!να ξεκουραστειτε , να γεμισετε μπαταριες κ να διασκεδασετε!!!!!!!!να προσεχετε, φιλιααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

κορμι τι εγινεεεεεε????τι κανεις?????????κ σενα σε πεταξε???κ εμενα μου το κανει πολλες φορες κ νευριαζω ξ μετα δεν μπαινω!!!!! ο χρηστακης τι κανει??????

μαρακι μου τι κανετε??????πως ειστε????????? θα ξεκινησουθνε καλη μου κ οι δουλειες σας κ θα σου φυγει ενα αγχος!!!!!

μικα μουυυ πως εισαι????/τρεχεις για τις ετοιμασιες τηςβαπτισης ε???????

θεναααααα πως ειστε????????ειναι καλυτερα ο γιωργος????????? απ'οτι βλεπω φουλ προγραμμα τους εχεις ε?????

μπραβο μπραβο, ετσι για να μην ξεχνιομαστε!!!!χαχα !!!!!!!!

αυτα δεν θυμαμαι κατι αλλλο!!!σας αφηνω παω να ετοιμασω το παστιθτσιο μου!!!!!μιαμμμμμμμ μιαμμμμμμμ

φιλια σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσιαααα??????

Πού χαθήκατε? Τί κάνετε? Εμείς καλά είμαστε, κάνουμε ζαβολιές και μετά νάζια για να μη μας θυμώσουν..Κορίτσια δε θέλει τα φρούτα του τώρα και το μεσημεριανό το τρώει με το ζόρι το απόγευμα, και θέλει να τρώει γιαούρτι από το δικό μας!! :roll: Τί να πώ??????

Πώς είναι τα παιδάκια σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααααααααααα καλημεραααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

για ελατε για ελατεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλοκαιρακι τελος, για να μαζευομαστε........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αντε γιατι λιγες βδομαδουλες μου μεινανε κ μεταποιος ξερει....!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσσκιααααα :D:D

ΨΙΛΟΧΑΘΗΚΑΜΕ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΦΑΓΑΝΕ ΟΙ ΒΟΛΤΕΣ :lol::lol::lol:

Κ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΠΑΤΕ ΠΙΣΩ!!!!! ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΙΑΣΟΥΝ ΤΑ ΚΡΥΑ ΝΑ ΜΑΖΕΤΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙ ΤΟ ΩΡΑΙΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ!!!!!

ΗΛΑΝΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΩ ΜΕΤΑ ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ!!! ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΕΝΝΟΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΣΕ ΧΑΣΟΥΜΕ????????? ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΤΕΤΟΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

ΜΑΡΙΑ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΛΟΙΠΕΣ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΤΙ ΛΙΓΟ Κ ΣΤΟ ΦΕΙΣ!!!!! ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΣΟΥ!!!!

;);););)

ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΙΔΙΑ!!!!! ΜΠΑΝΑΚΙΑ ΜΑΛΛΟΝ ΤΕΛΟΣ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ... ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΧΤΕΣ!!!! ΗΤΑΝ ΟΜΩΣ ΤΕΛΕΙΑ Η ΘΑΛΑΣΣΑ Κ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΚΑΝΕ ΠΟΣΟΥΣ ΝΕΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ!!! ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΤΡΕΛΕΝΕΤΑΙ ΝΑ ΣΥΝΑΝΑΣΤΡΕΦΕΤΕ ΜΕ ΠΑΙΔΑΚΙΑ!!!! ΣΕ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΟΜΩΣ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ!!! ΔΗΛ ΜΟΝΟ ΓΙΑΓΙΑ ΠΑΠΟΥ Κ ΣΕ 2 ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΒΛΕΠ[ΟΜΑΣΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!!

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟΤΥΧΗ Η ΜΙΚΡΗ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑΤΑΚΙ ΣΑΣ!!!!!

ΤΕΛΟΣ Κ ΟΙ ΒΑΦΤΙΣΕΙΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΜΑΣΣ!!!! ΑΝΤΕ Κ ΣΤΟΥΣ ΓΑΜΟΥΣ ΤΩΝ ΤΩΡΑ!!!! :lol::lol::lol::lol: ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΗΛΑΜΕ ΑΚΟΜΑ????????????????????????????????

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια.............χαθηκαμε.............

Μαράκι θα επιστρέψουμε...........κάνε φατσοβιβλίο να σε βλεπουμε πιο συχνα........

Εμείς τα ίδια.........δεν περπατάμε πολύ καλά ακόμα όμως τα λέμε όλα........... :lol::lol::lol::lol:

Επιστροφή στη δουλειά και στη ρουτίνα...........

Κοντεύει και η Ηλιάννα......πως περνάει ο καιρός ε????????

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου αχ φοβήθηκα!!! Εδώ είμαι και εγώ..ετοιμάζω βαλίτσες..πάλι... Πάμε Πάτρα γιατί έχουμε ένα γάμο το Σάββατο και φεύγουμε αύριο πρωί, επιστρέφουμε στις 16..με τη δουλειά όλα καλά, μοίρασα φυλλάδια και περιμένω..θα έχω να σας πω και νέααα!!!!!........... ;)

Εσείς τί κάνετε?

Πώς είστε? Τα παιδάκια σας?

Είδατε το θέμα που άνοιξα για το πώς θυμώνουμε? Πείτε μου τις απόψεις σας ρε κορίτσια..

Μίκα καλότυχη η μικρούλα σας, να σας ζήσει, να τη χαίρεστε!!

Αχ, Έλενα, φαντάζεσαι να τα λέμε μέχρι το γάμο τους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ...ΟΧΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΑ!!! ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΩ????

Α ΠΑΛΙ ΜΑΣ ΦΕΥΓΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑΞΙΔΑΚΙ???????????????????????????????????? :?:?:?:? ΑΧ ΘΑ ΞΑΝΑ ΔΕΙΣ ΞΥΝΗ?????????? :lol::lol::lol::lol: ΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΧΑΡΗ ΣΟΥ!!!!! :lol::lol::lol:

ΜΑΡΙΝΑ ΠΕΣ ΜΑΣ ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΙ ΛΟΓΑΚΙΑ ΛΕΕΕΙ??????????????/!!!!!!!!!! ΠΟΛΛΑ ΒΑΡΥΣ Ο ΟΡΕΣΤΗΣ :lol::lol::lol: ΤΟ ΠΑΕΙ ΧΑΛΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑ :lol::lol:

ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΝΑΜΕ ΕΜΒΟΛΕΙΟ ΜΜΡ! ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ?????//// Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΥΡΕΤΟ!! ΕΣΑΣ ΚΑΝΑΝΕ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι στην ενότητα φροντίδα, περιποίηση και εκπαίδευση του μωρού Έλενα μου!!

Μαρίνα μου τα κυπριωτάκια μας θα μας σκάσουν!!! Εμένα τρέχει αλλά δε μιλάει πολύ καλά..μαμά, μπαμπά, παππού, γιαγιά, ακία (αταξία), κακά, μαία (μαρία) και διάφορα άλλα μικρά και κομμένα!!!Και όλη την ώρα μιλάει, και λέει διάφορα δικά του ακαταλαβίστικα μαζί με αυτά λέει συνέχεια παπά (μπαμπά αλά κυπριακά),παπία (?) και μπάι (μάλλον bye που μας ακούει να το λέμε)!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι φεύγω για ταξιδάκι και βαριέμαι..δεν κοιμήθηκα καθόλου και όπου να 'ναι θα τους ξυπνήσω να φύγουμε..ακριβώς για το λόγο που είπες Έλενα δεν έχω όρεξη να πάω... :?:?:?:? αλλιώς στο γάμο, ΠΡΕΠΕΙ να πάμε..οι άνθρωποι μας τίμησαν στο δικό μας γάμο..ξεφτίλα να μην πάμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσα :D

τσουπρεσ κ τσουπρια τι κανετε?

εμεισ καλα ανυπομονω να αρχισουν τα σχολεια αν κ τον πρωτο καιρο ο ιασονασ μονο θα καθετε 2ωρασ :?

απο υγεια σκαμε :lol::lol::lol::lol: δοξα το θεο χτυπαω ξυλο φτυστε κ εσεισ γιατι ποτε δεν ξερεισ

γκρρρρρ τωρα πλακονοντε κ γινετε χαμοσ....δεν τα αντεχω αλλο βρε κοριτσια ολη μερα πεφτει ξυλο κ ο μεγαλοσ δινει κ στο μωρο καμια :twisted:

τεσπα παω να σφυριξω ταιμ αουτ

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!3

ΑΠΟ ΜΙΑ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΜΑΝΑ!!!!!

ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΑΛΛΟ!!!!

ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΚΑΤΑΠΙΕ ΤΟΥΡΜΠΟ!!!!! ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙ!!!!

ΘΕΝΑ ΑΝΤΕ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΑΡΑΖΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ Κ ΝΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΙΣ ΦΡΑΠΕΔΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΗΣΥΧΕΙΣ ΣΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ....

ΚΑΛΕ ΜΕ ΘΥΜΑΣΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ? ΑΝ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΟΧΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΙΣΤΕΨΩ !!!

ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ...ΧΑΘΗΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ....ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΣΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΘΗΝΑ ΕΝΔΙΑΜΕΣΑ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ.

ΕΦΕΡΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΑΡΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΣΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΠΗΡΑ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ.

ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΓΡΑΨΑ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ. ΕΧΩ ΑΚΟΜΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΛΑΠΤΟΠ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΝΕΙ. ΠΡΕΠΕΙ ΑΝ ΤΟ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΞΙΩΘΗΚΑ. ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΕΣ ΠΟΟΥ ΕΛΕΙΠΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΙ ΓΙΝΟΤΑΝ.

ΕΧΩΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΘΕΜΑ, ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΕΟ ΤΙΠΟΤΑ. ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΟΜΩΣ. ΑΠΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΨΣΩ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΣΑΣ ΞΕΧΑΣΑ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΕΔΩ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΙΝ ΜΟΥ ΚΛΕΙΣΕΙ ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΜΕΡΙΚΑ ΝΕΑΚΙΑ ΜΑΣ...

ΚΑΤ ΑΡΧΗΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Ο ΤΙΤΛΟΣ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΜΑΣ ΘΕΜΑΤΟΣ. ΤΟ ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΤΟ ΔΙΑΛΕΞΕ ?

ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ ΜΑΣ. ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΑΣ.

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΞΕΣΑΛΩΣΕ ΣΤΙΣ ΑΥΛΕΣ. ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ, ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΝΑΜΙΣΗ ΜΗΝΑ ΠΕΡΙΠΟΥ. ΚΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΤΑΙ. ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΤΟΥΜΠΕΣ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ? ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΙΝΑΙ. ΑΡΚΕΙ ΑΝ ΜΗΝ ΧΤΥΠΑΝΕ ΣΟΒΑΡΑ.

ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΜΠΑΜΠΑ. ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ 3 ΜΑΖΙ ΚΑΝΕΙ ΦΟΒΕΡΕΣ ΧΑΡΕΣ. ΧΟΡΕΥΕΙ ΚΑΙ ΧΟΡΟΠΗΔΑΕΙ. ΕΧΕΙ ΦΟΒΕΡΗ ΕΞΑΡΤΗΣΗ ΜΕ ΜΕΝΑ. ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΦΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΑΖΙ.

ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΦΟΒΕΡΗ ΕΞΑΡΤΗΣΗ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ. ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ?

ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΝΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΙΣ ΝΥΧΤΕΣ. ΧΘΕΣ ΞΥΠΝΗΣΕ 2 ΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΓΙΑ ΓΑΛΑ. Ο ΥΠΝΟΣ ΜΟΥ ΠΗΓΕ ΠΕΡΙΠΑΤΟ.

ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΑΝ ΜΗΝ ΤΡΩΕΙ. ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΠΑΛΙ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΦΑΓΗΤΑ. ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΟΥΤΕ ΛΟΓΟΣ. ΕΤΥΧΩΣ ΤΡΩΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΞΑΝΑ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ.

ΟΤΑΝ ΕΠΙΣΤΡΕΨΑΜΕ ΑΘΗΝΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΣΙΡΙΖΕ. ΤΩΡΑ ΣΥΝΗΘΙΣΕ ΠΑΛΙ. ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΟΝ ΠΗΓΑΙΝΩ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΚΑΙ ΤΑ ΣΚ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΣΕ ΦΙΛΙΚΑ ΣΠΙΤΙΑ ΚΑΙ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟΥΣ. ΟΤΑΝ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟ ΚΡΥΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΑΙΤΙ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΜΕ ΒΓΑΖΕΙ ΝΟΚ ΑΟΥΤ.

ΣΟΡΥ ΓΑΙ ΤΑ ΣΑΡΔΑΜ. ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΙ..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα εισαι απιστευτη χαχαχαχχαχαχααχ!!!

ΑΝΤΕ ΡΕ ΠΟΛΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΗΡΘΕΣ ΤΟΣΟ ΚΟΝΤΑ Κ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑΜΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ!!! ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΩΣ Κ ΕΤΣΙ ΚΑΤΕΡΙΝΗ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΞΕΤΡΕΛΛΑΘΗΚΕ ΜΕ ΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ.ΕΚΑΝΕ 35 ΜΠΑΝΙΑ.

ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΑΣΕ. ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΜΥΞΟΥΛΑ ΚΑΙ ΒΗΧΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΥΡΕΤΟ. ΤΟΝ ΠΗΓΑ ΣΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ. ΕΙΧΕ ΙΩΣΟΥΛΑ ΚΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΕΡΑΣΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΝΑ ΠΛΑΤΣΟΥΡΙΖΕΙ.

ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΟ. ΑΠΟ ΔΟΝΤΙΑ ΠΩΣ ΠΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ? ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΑ 4 ΠΑΝΩ ΚΑΙ 4 ΚΑΤΩ. ΚΑΤΑ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΤΡΩΕΙ ΑΚΟΜΗ ΑΛΕΣΜΕΝΑ . ΜΕ ΤΟ ΨΩΜΙ ΠΝΙΓΕΤΑΙ. ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΤΡΩΝΕ ΨΩΜΙΑ ΚΙΑ ΜΠΙΣΚΟΤΑ. Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΜΠΙΣΚΟΤΑ ΠΟΥ ΛΙΩΝΟΥΝ. ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΦΤΥΝΕΙ ΚΙ ΑΝ ΖΟΡΙΣΤΕΙ ΚΑΝΕΙ ΕΜΕΤΟ. ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΟΥ.

ΕΧΟΥΝ ΕΞΟΧΙΚΟ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΣΤΟΝ ΚΟΡΙΝΟ. ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΕΞΟΧΙΚΟ ΤΟΣΟ ΜΑΚΡΙΑ...

ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΧΑ ΒΡΕΙ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΚΡΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΣΟΙ ΑΚΕΙ ΚΑΙ ΘΕΩΡΗΣΑΝ ΚΑΛΟ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΚΑΙ ΣΠΙΤΙ. ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝΕ ΜΟΝΟ ΚΑΘΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΣΧΑ ΑΝ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.

ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΣΤΗΝ ΗΛΙΑΝΝΟΥΛΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΜΑΡΙΕΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΑΝ ΟΣΟ ΕΛΕΙΠΑ.

ΠΟΛΥΧΡΟΝΕΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ...ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΗΛΙΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.

Η ΜΙΚΑ ΜΑΣ ΒΑΦΤΙΣΕ ? Η ΜΑΡΙΑ ? ΓΙΑ ΒΟΗΘΑ ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΚΑΙ ΤΙΣ 12 ΣΕΛΙΔΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΑΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ Κ ΠΕΡΝΟΥΣΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΠΟ ΚΟΡΙΝΟ!!!! ΜΕΝΤΙΤΕΡΑΝΙΑ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ!!!!! Κ ΤΡΩΓΑΜΕ ΚΟΡΙΝΟ ΣΤΗΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΙΝΑΣ :lol::lol::lol: ΑΩ ΡΑΙΑ ΟΠΟΤΕ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ!!!!! ΘΑ ΞΑΝΑΕΡΘΕΤΕ ΔΗΛΑΔΗ!!!

ΒΡΕΣ ΛΕΣ ΝΑ ΒΡΕΘΗΚΑΜΕ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ???? :lol::lol::lol:

ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ 12 ΔΟΝΤΙΑ ΑΝ Κ ΑΡΓΗΣΑΜΕ Κ ΤΡΩΓΑΜΕ ΨΩΜΙ ΑΚΟΜΑ Κ ΜΕ ΣΚΕΤΑ ΟΥΛΑ :lol::lol::lol:

ΜΙΚΑ ΒΑΦΤΙΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ...ΜΑΡΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙΡΟ ΚΤΛ ΚΤΛ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...