Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο13-ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ........


Recommended Posts

Κοριτσάκια καλημέρα καλημέρα!

Με τρέχουν κλασικά κ δεν προλαβαίνω να σας γράψω με τίποτα.. ισα ισα που σας διαβάζω γρήγορα γρήγορα κ βλέπω τι γίνεται κ τι κάνετε.

Ελενάκι πολύ λυπάμαι πραγματικά για τα δέντρα σας κυρίως γιατί αγαπώ τα φυτά πολύ κ σιγουρα δεν θα είναι ότι καλύτερο να βλέπεις τους απέναντι κ να σε βλέπουν!!!!

Μικούλα τι τα θες τα τακούνια καλή μου... ????? χαχαχχαχαχαχαχαα ............ αχ βαχ πάνε οι καλές εποχές που τα φορούσαμε κ πετούσαμε.... χαχαχαχχχαχχααα

Ζετούλα γλυκιά ελπίζω να περάσατε τέλεια !!!!!!!!! Περιμένω να μας πεις ΄... εκτός από τα ττέεελεεειιιιαα ... πόσο πολύ σου έλειψε η μικρή Δημητρούλα !!!χιχιχιχιιχιι

Αλεκάκι μεγιά η στολή σας .. εμάς θα μας την πάρει ο νονός ... δεν ξέρω τι θα είναι.... κ μείς θα τη βάλουμε στη γιορτή του σχολείου με το καλό.....!

Ρενατούλα και εμεις (το ειχαμε ήδη πει νομίζω) τρώμε όλη η οικογένεια το ίδιο φαγητό.. .εκτός να είναι κάτι βαρύ (τύπου λουκάνικο χωριάτικο ας πούμε) ή πολύ σκληρό κρέας.... Σε γενικές γραμμές, τρώμε υγιεινά, μαγειρεύω πάντα χωρις πολλά λάδια, αλάτια, πιπέρια κ μπαχαρικά... δεν την δίνω γλυκά (δεν βρίσκω το λόγο να φάει κάτι τέτοιο σε αυτή την ηλικία) πιστεύω ότι μόνο κακό κάνει κ δεν της προσφέρει τίποτα ... εκτός να είναι κανά κεικ δικό μου ή καμιά αυγοφέτα, ή χαλβά σιμιγδαλένιο... κ τέτοια γλυκά και ααααααανννν τύχει στο σχολείο να τους κεράσουν καμιά τούρτα .. οκ... τρώει λίγο όσο θέλει... κι εννοείται ποτέ σαχλαμάρες τύπου γαριδάκια δρακουλίνια σοκολάτες κ όλα τα σχετικά ... Ποιό παιδί δεν θα τα ήθελε???? Αλλά δεν είναι ώρα ακόμα ... προς το παρόν θέλω να τρώει καλά κ σωστά. Πείτε με περίεργη ... αλλά είναι άποψη.

Μαράκι μου περαστικά !

Μαρινάκι καλοσόρισες κ πάλι !!!

Κάναμε εμβόλιο την περασμένη εβδομάδα τελικά ... όλα καλά .... η ΑνναΜαρία ήταν πολύ συνεργάσιμη. Της εξηγώ από το σπίτι ότι ο Καλός μας ο Γιατρός πρέπει να μας κοιτάξει την κοιλίτσα το λαιμουδάκι τα αυτάκια.. κλπ΄.... γιατί πρέπει να δει αν είμαστε καλά ... για να μην πονάμε.. κ τέτοιες σαχλαμάρες... κ όταν πάμε ... ανοίγει στόμα, ανοίγει μάτια... κάθεται ακούνητη (με μένα πάντα δίπλα βέβαια)... αλλά μια χαρά ! Εχει αρχίσει να λέει λεξούλες ... αλλά ούτε καταδιάννοια για πρόταση ή για δυο λέξεις μαζί!!!! χιχιιχιχιχιχιιιι.... κ πάλι καλά λέω.... !!!!

Η συμπεθέρα μου δουλεύει πολύ φαίνεται κ μας έχει παραμελήσει... !!! Που είσαι ??? Θέλω Ιασονάκο... !!!

Ηλιανούλα μου όλα καλά με την υγεία σου αρχικά ? Τα κουτσουβελάκια σου ??? Σε παιδεύουν ... σε παιδεύουν ????

Θαλίτσα μου .... καλούς αρραβώνες να έχετε ... να είναι πάντα χαρούμενα τα παιδιά με υγεία .... κ η ώρα η καλή σύντομα !!!!!!!!!!!!! Ο Ντούρασελ ?????? Τελειώνουν οι μπαταρίες ... ???χοχοοχοχοοχοοοοοο Να μου τον φιλήσεις !!!!

Εμείς έχουμε φαγητάκι απο χτες γιουβετσάκι όνειρο με μοσχαράκι.... κ ομελέτα με λαχανικά !!!!! Θα βάλω το απόγευμα κ φασόλια στο νερό για φασολαδίτσα !!!! Ότι πρέπει για τον καιρό.... τι λέτε κ σεις ?

Αλήθεια Ρενατούλα πως τα παίρνεις τα λεφτά πίσω από την επίσκεψη του γιατρού ????? Με τι ασφάλεια εννοείς? .... και μεις 50 δίνουμε σε κάθε επίσκεψη πάντως.

...αυτά ... σας φιλώ γλυκά όλες σας (έχω ξεκινήσει να σας γράφω από τις 10 το πρωί κ τώρα κατάφερα να τελειώσω...... ) ουυυυφφφφφφφφφφφφ...... Καλή συνέχεια σε όλες !!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 928
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΕΛΑ ΒΡΕ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΧΑΣΑΜΕ. ΕΙΠΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΠΗΞΑΝΕ ? ΜΗΝ ΣΚΟΤΩΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΩΣ. ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΔΙΩΞΙΜΟ ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΧΑΖΗ.

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ. ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΤΟΥ ΝΙΚΟΥ ΚΑΤΙ ΣΟΚΟΛΑΤΕΝΙΟ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΝΑΩ ? ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΛΕΩ ΟΧΙ. ΘΑ ΜΕ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΓΙΑ ΤΡΕΛΗ. ΞΕΡΩ ΟΤΙ Η ΑΛΕΚΑ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΡΑΞΕΙ. ΓΙΑ ΤΑ 40 ΕΥΡΩ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΗ ΠΟΥ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΟ 80% ΑΠΟ ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΔΩΣΕΙ ΠΙΣΩ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΚΡΙΜΑ ΓΙΑ ΤΑ ΔΕΝΤΡΑΚΙΑ. ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΩΡΑΙΑ. ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ. ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΜΕΝΩ ΣΕ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΤΟ ΣΤΕΡΟΥΜΑΙ. ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΓΛΑΣΤΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΤΟ ΜΠΡΟΣΤΙΝΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΤΡΩΕΙΣ Ο ΗΛΙΟΣ ΚΑΙ Ο ΑΕΡΑΣ. ΜΟΝΟΣ ΤΟ ΠΙΣΩ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΜΙΚΡΟΥΛΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΔΕΝ ΕΠΙΒΙΩΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΧΩΡΟ ΝΑ ΑΝΑΠΤΥΧΘΟΥΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΕΓΑΛΕΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΑΝΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΝΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΛΩΝΩ.

ΜΑΡΑΚΙ ΠΕΡΣΑΤΙΚΑ ΣΟΥ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ. ΠΩΣ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕΣ ΕΤΣΙ. ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ?

ΑΛΕΚΑ ΟΥΤΕ ΕΜΕΙΣ ΠΗΡΑΜΕ ΣΤΟΛΗ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ. ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΦΟΡΕΣΕΙ ΜΟΝΟΣ ΣΕ ΣΠΙΤΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΤΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΠΑΡΤΥ ΕΜΕΙΣ.

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΜΕ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΦΟΡΑΣ ΚΑΙ ΤΑΚΟΥΝΙΑ. ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΤΟΝΙΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΘΥΛΗΚΟΤΗΤΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΟΦΕΡΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ. ΕΓΩ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΠΡΩΤΟΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ Ο ΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΩΡΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ TV.

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ Η ΕΛΕΝΑ. ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΤΙΣ ΑΠΟΥΣΙΕΣ ΣΟΥ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΑΤΕ Κ ΕΜΕΙΣ!!!

ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑΝΑΚΙΑ Κ ΕΚΑΤΣΑ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΠΑΩ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΣΩ ΓΙΑΤΙ ΣΤΙΣ 5 ΔΟΥΛΕΥΩ!!!

ΤΟ ΧΙΟΝΙ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΟ!!!!

ΡΕΝΑΤΑ ΕΧΩ Κ ΕΓΩ ΑΣΦΑΛΕΙΑ <<ΑΛΙΚΟ >>ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΑΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ!!!!

ΛΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΜΑΤΑ????? ΚΑΤΙ ΛΕΕΙ ΓΙΑ 80 ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΟΣΗΛΕΙΑ!!!! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΩ!!!

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙΣ ΦΤΑΝΕΙ :lol:

Κ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΙΔΙΑ!!! Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΡΩΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ Κ ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΑΡΚΕΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΟΣΠΡΙΑ ΚΤΛ!!! Κ ΟΥΤΟΣ Η ΑΛΛΩΣ ΔΕΝ ΒΑΖΩ ΠΟΤΕ ΠΟΛΛΥ ΑΛΑΤΙ Κ ΛΑΔΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΜΠΟΡΩ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!!

ΑΠΟ ΓΛΥΚΑ ΤΡΩΜΕ ΑΛΛΑ ΜΕ ΜΕΤΡΟ ΔΗΛΑΔΗ ΘΑ ΦΑΕΙ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΝΑ ΡΑΒΔΑΚΙ ΣΟΚΟΛΑΤΑΣ ΚΙΝΤΕΡ Κ ΚΑΜΙΑ ΦΕΤΑ ΚΕΙΚ!!

ΓΑΡΙΔΑΚΙΑ ΕΠΙΣΗΣ ΕΠΕΙΔΗ ΤΡΩΩ ΠΟΛΛΑ ΕΓΩ ΘΕΛΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΚΑΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ ΣΥΝΟΛΟ Σ ΟΛΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ!!!! ΟΧΙ ΣΑΚΟΥΛΑΚΙΑ :D ΓΑΡΙΔΑΚΙΑ ΕΝΝΟΩ!!!

ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ!!! ΕΙΝΑΙ Η ΙΩΣΗ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ!!!! ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΣΕΡΝΟΜΟΥΝΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρενατούλα μου γλυκιά ... δυστυχώς δεν είναι εποχές για να κάνεις την χαζή.... Απλά σκύβεις το κεφάλι κ εκτελείς εντολές χωρίς πολλά πολλά ... Γιατί ποτέ δεν ξέρεις τι θα γίνει... !!!

μμμμμμμμμμμμ.... μ έβαλες σε σκέψεις .. γιατί κ μεις μετά την περιπέτεια υγείας πουείχαμε με τηνΑννα Μαρία.... της κάναμε ασφάλιση αλλά δεν θυμάμαι τι μας είχε πει για τις αποδείξεις αυτές... !!! ... θα ρωτήσω οπωσδήποτε όμως !!!! Thanks !!!

Φιλάκια στον όμορφο Νικόλα μας... κ ετοιμάσου για νέα συνάντηση μόλις φτιάξει καιρός.... !!!!

.... κ μικρή μου Ελενίτσα ... όντως τρέχω !!!!!! ...... δεν σε καταλαβαίνω γιατί δεν με πιστεύεις λουλουδένια μου άπιστη ????? .... το ότι γράφω κ σε σας .... μια φορά στο τόσο .... το κάνω με πολύ κόπο κ τρόπο..... Πίστεψέ με !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕΓΑΛΗ ΜΑΣ ΤΙΜΗ ΤΟΤΕ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΞΕΝΧΑΣ ΠΑΡ ΟΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΧΡΟΝΟ. ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΕΑ ΣΥΝΑΣΤΗΣΗ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ. ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΕΙΣ. ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ.

ΚΙ ΕΣΥ ΕΛΕΝΑ ΕΠΙΣΗΣ. ΚΙ ΕΓΩ ΤΕΤΟΙΑ ΑΣΦΑΛΙΑΣΗ ΕΧΩ. ΕΙΧΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥΑ ΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΚΙ ΕΜΑΣ. ΕΣΥ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΒΑΛΕΙ ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααααααααααααα........... βλέπω ότι καμιά σας δεν με πίστεψε δηλαδή....... !!!!!!!!!!!!!! :o :o :o :o :o :o :o :o

Ντροπή σας .... :P :P:P:P:P:P:P:P:P

Καλά ντεεεεεεεεεεε δεν είπα ότι κάθε μέρα είναι έτσι... αλλά πολλές από αυτές ΕΙΝΑΙ !!!!!!!!!!!!!!

Καλό απόγευμα λοιπόν ... φεύγω τώρα !!!!!!!!! Τώρα τρέχω να πάω να πάρω το παιδάκι μου από το παιδικούλι ..... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: ... και μετά θα τρέχω για κάτι άλλο ... μην ανησυχείτε .. .πάντα για κάτι θα τρέχω .... κοινώς ....ΒΕΓΓΟΣ :mrgreen::lol::mrgreen::mrgreen::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάκια μου!!!! τι κάνετε? εμείς είμαστε καλα και στο σπίτι μας!!! περάσαμε πολύ όμορφα, η Ρώμη είναι τέλεια αλλά ρε κορίτσια κρύο, κρύο, κρύο :?:?:?:?:? είχε χιονίσει αλλά ευτυχώς δεν έβρεχε κιόλας...έτσι την γυρίσαμε όλη και βγάλαμε πολλές φωτογραφίες αλλά μόλις συνειδητοποίησα ότι σε όλες είμαι με το σκουφί :o:o:o από το κρύο και το ατέλειωτο περπάτημα με πονάγαν τα γόνατά μου... μόλις γύρισα σπίτι μου ως δια μαγείας επανήλθα ;););) ντίμη μου η μικρούλα μου μου έλειψε πάρα πάρα πολύ αλλά ευτυχώς είχαμε τόσα πράγματα να δούμε που πέρασαν οι μέρες χωρίς να το καταλάβω ;););) δεν θυμάμαι πολλά να σχολιάσω, να πω περαστικά στην μαρία μας, κρίμα για τα δεντράκια στην συμπεθέρα μου, παρεπιπτόντως ο χρηστάκης είναι πανέμορφος, έκανα like, like , like και στο facebook, θαλίτσα μου με το καλό οι αρραβώνες και ρενατούλα μου με το τοπ μόντελ τέτοιο όμορφο αντράκι λογικό ήταν να στο ζητήσουν για φωτογράφηση!!!! όσο για τη διατροφή, τα κορίτσια που βρεθήκαμε ξέρουν τι γλυκατζού είναι η δήμητρα :oops::oops::oops: παρόλα αυτά προσπαθώ να της δίνω μόνο kinder δυο με τρεις φορές την εβδομάδα, όχι ολόκληρη εννοείται ένα ραβδάκι μόνο... και κανένα μπισκοτάκι που τρελαίνεται η λιχούδο αλλά τώρα της παίρνω τα digestive τα παιδικά που είναι πιο υγιεινά...γαριδάκια δεν έχει δοκιμάσει ακόμα γιατί εμείς δεν τρώμε...όσο για στολή της έφερε η νονά της από την ισπανία που είχε πάει μια σπανιόλα και είναι τέλειαααααααα!!!! αυτα τα νέα μας, τώρα βέβαια έχω τις μαύρες μου γιατί με το που γύρισα άκουσα τα νέα μέτρα και σκέφτομαι ότι όχι άλλο παιδί δεν θα κάνω αλλά με το ζόρυ θα μεγαλώσω και αυτό :cry::cry::cry: πώς μας καταντήσανε?! τεσπα...καλέ ντίμη εμένα με θέλετε στην μαμαδοσυνάντηση?! :P:P:P:P α και αλέκα μου φαίνεται πιο μεγάλη κοιλιά έχω εγώ από εσένα που έχεις και τον κολοκύθα :lol::lol::lol: δημητρόπαχα κι εγώ :lol::lol::lol::lol: έχω κολλήσει στα 59 κιλά και δε λέω να κατέβω ενώ πάντα ήμουν 54-55... ή μήπως γερνάω τελικά και όντως έχω γεροντόπαχα?! :lol::lol::lol::lol: τον άλλο μήνα γίνομαι τριάντα :cry::cry::cry: σας φιλώ τώρα γιατί η κοράκλα μου φωνάζει ''μανούλα μου παπαπώ'' για να την σηκώσω από την κούνια...είναι μια μαλαγάνα αυτή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλωσοριζες ζετουλα μου στη παλι κρυα, βροχερη και γεματη μετρα ελλαδα!!!

αααα ξεχασα το καλο δεν σας το ειπα για εσας που περνεται ανεργια απο τον μαρτιο θα παρουμε την μειωμενη ανεργια που ειναι γυρω στα 100 και ευρω πιο μειωμενη απο τη τωρινη!!!! αχ θα περιμενω να παω δουλεια μπας μαζεψω κανενα φραγκο....

ρενατα μου δε σε κραζω με τη κακη εννοια απλως μου αρεσει που ειστε τοσο κουκουβαγιες και εγω ουτε κατα διαννοια! η σαντυ τρωει γλυκα αλλα λιγα και οχι σοκολατα γιατι δε της αρεσει... θελει πιο πολυ κρεμουλες, σαντυγι, μπισκοτα και γαριδακια εξτρα!!!!

ντιμι μου εγω της δινω και λουκανικα χωριατικα μεχρι και κινεζικο εχει φαει.... αυτο που δεν της αρεσει ειναι η πιτσα(απιστευτο). αυτο με το γιατρο θα το κανεις και στη σαντυ γιατι απεξω απο το ικα ξεκιναει και κλαιει μεχρι να τελειωσουμε απο το γιατρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ

ΜΙΚΑ ΕΙΠΑΜΕ ΧΡΥΣΟΧΕΡΑ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ Η ΠΙΤΑ ΣΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟΣΟ ΠΟΥ ΖΗΛΕΨΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΨΩΜΙ ΚΑΙ ΠΙΤΑΚΙΑ ΜΠΑΣΤΟΥΝΑΚΙΑ ΜΕ ΤΥΡΑΚΙ!!!

ΜΑΡΑΚΙ ΜΗΝ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΚΑΗΚΑΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΜΑΣ ΣΕ ΣΕΝΑ ΣΤΗΡΙΖΟΜΑΣΤΕ!!!!

ΑΛΕΚΑΚΙ ΕΛΕΝΑΚΙ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΜΑΛΟΝ ΔΕΝ ΝΙΩΘΕΙ ΚΟΥΡΑΣΗ ΤΙ ΝΑ ΠΩ????? ΕΥΤΥΧΩΣ Ο ΔΗΓΟΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΤΗΝ ΓΛΙΤΩΣΑΜΕ!!!

ΕΛΕΝΑΚΙ ΤΕΛΕΙΟ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΤΑ ΧΙΟΝΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΟ ΝΙΚΟΛΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΒΓΑΛΑ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!

ΕΛΕΝΑΚΙ Ο ΑΡΡΑΒΩΝΑΣ ΕΙΝΑΙ 25 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙ ΦΟΥΞ ΜΕ ΜΑΥΡΗ ΖΩΝΗ ΚΑΙ ΚΟΝΤΟ ΣΑΚΑΚΙ ΘΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΦΩΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΔΕΙΞΩ!!!!

ΜΙΚΑΚΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΕΠΕΤΕΙΟΣ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΤΕ!!!

ΣΤΟ ΝΙΚΟΛΑ ΤΟΥ ΠΗΡΕ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΕΝΑ ΚΟΥΣΤΟΥΜΑΚΙ ΣΑΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΓΚΡΙ ΜΟΝΤΓΚΟΜΕΡΙ ΜΕ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΠΟΥΚΑΜΙΣΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΚΡΙ ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΚΙ ΜΕ ΖΩΝΑΚΙ!!!

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΜΕ ΤΟΝ ΟΜΟΡΦΟ ΟΡΕΣΤΗ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΖΟΥΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΑΔΕΡΦΟ !!!!!

ΑΛΕΚΑΚΙ ΜΕΓΕΙΑ Η ΣΤΟΛΗ ΣΑΣ ΚΟΥΚΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΣΑΝΤΥ ΠΕΙΡΑΤΙΝΑ

ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΕΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΟΛΗ ΣΤΟ ΝΙΚΟ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΠΑΡΟΥΜΕ ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΚΡΑΤΑΕΙ ΚΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΨΟΦΗΣΕΙ ΣΤΟ ΧΙΟΝΙΟ ΒΑΡΕΘΗΚΑ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΛΑ ΠΟΛΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ κοπελιεσ

ξερω ξερω χανομαι κ με ξεχνατε ...τι να κανω η μανα εχω τα αρρωστιαρικα σπιτι κ γινετε χαμοσ....τωρα ειχε σηρα ο ιασονασ με πυρετο 40 :cry::cry::cry: κολλησε αυτη την μαμιμενη ιωση :cry::cry::cry: το καλο ειναι οτι δεν χανει την ορεξη για φαι :lol::lol:

οσο για την δουλεια :evil::evil::evil::evil::evil::evil: η μ@λακο ουτε φωνη ουτε ακροαση ετσι την πηρα τηλεφωνο πρωχθεσ να δω τι θα κανω κ μου ειπε οτι αλλαξε γνωμη :twisted::twisted: αλλα εμενα με τσατισε που μια βδομαδα δεν σηκωσε το ριμαδι το τηλεφωνο να μου το πει για να κοιταω για αλλη δουλεια ....α σιχ τηρ η μ@λακο :twisted::twisted::twisted: μηλαμε την εχω πολλα νευρα!!! :twisted::twisted::twisted: . τεσπα εβαλα αλλη αγγελια κ ο θεοσ βοηθοσ! :roll:

εμεισ απο κρυο πολυ αλλα εχουμε πιο πολυ αερα ...πολλα μποφορ εφυγαν πολλα απο το μπαλκονι μου :shock::shock::lol: πλακα πλακα τον αερα τον φοβαμαι πολυ ,ποτε δεν ξερεισ τι θα σου ρθει στο κεφαλι :?

ζετακι καλοσ ηρθεσ κ παλι :D αχ τυχερη ξεσκασεσ λιγο αντε κ στα δικα μασ :lol::lol::lol:

συμπεθερουλα μου γλυκια ευτυχωσ ξεκλεβω χρονο κ σε βλεπω στο φατσοβιβλιο :-*:-*

ελενακι μου φιλεναδα μου καλη θα παιζετε πολυ χιονοπολεμο αυτεσ τισ μερεσ :lol::lol: θα σου στειλω τον αηδονη που κανει σαν τρελοσ για χιονι να παιζετε μαζι :lol::lol:

φιλια σε ολεσ αυτα τα λιγα ελπιζω να ξαναμπω συντομα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΚΙΑ!!!!!!!! ΒΛΕΠΩ ΑΛΦΑ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΠΙΤΙΩΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΕΙ Η ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ Κ ΟΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΓΕΝΙΚΑ. ΣΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΑΣ ΤΩΡΑ..ΧΤΕΣ ΕΙΜΟΥΝ ΚΟΜΜΑΤΙΑΜ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΑΦΟΥ ΖΗΤΗΣΑ ΑΠ ΤΟ ΝΙΚΟ ΝΑ ΜΕ ΦΟΗΘΗΣΕΙ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ.ΜΕΤΑ ΠΑΙΞΑΜΕ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΓΙΑΜ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΟΝΞΕΣ, Ε ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΤΟΥ ΕΛΩ ΕΛΑ ΚΟΙΜΗΣΕ ΤΗΝ . ΕΚΑΝΑ ΚΑΥΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΝΤΕΠΟΝΑΚΙ ΚΑΙ ΥΠΝΟ. ΤΟ ΠΡΩΙ ΟΜΩΣ ΕΙΧΑ ΦΡΙΚΤΕΣ ΗΜΙΚΡΑΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΚΡΑΤΑΝΕ ΕΔΩ Κ 1,5 ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΑΛΙ. ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΣΗΜΕΡΑ ΛΟΓΩ ΚΑΙΡΟΥ ΤΕΜΠΕΛΙΑΣΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ.....ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ Κ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΜΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ ΜΠΟΡΕΙ Κ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΩ...ΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑ! ΖΕΤΑΚΙ Η ΡΩΜΗ ΛΑΤΡΕΜΕΝΗ 2 ΦΟΡΕΣ ΕΧΩ ΠΑΕΙ Κ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΔΕ ΘΑ ΤΗΝ ΒΑΡΕΘΩ...ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΜΑΞΙΛΑΡΙ IDILKA ΑΝΑΤΟΜΙΚΟ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ Κ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ 10 ΕΥΡΩ Κ 6 ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ. ΕΝΩ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΚΑΝΟΥΝ 30 ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΕΓΩ ΠΑΛΙΑ. ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΑΝ ΒΑΛΩ ΠΟΡΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΝΩ ΜΕΡΙΑ ΤΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΚΡΕΒΑΤΙ. ΑΛΕΚΑΚΙ ΜΕ ΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΧΕΙΣ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ?(ΜΗ ΚΑΚΟ ΔΗΛΑΔΗ).ΕΦΑΓΑ ΤΟΣΤΑΚΙ ΜΕ ΛΙΓΑ ΠΑΤΑΤΑΚΙΑ Κ ΚΟΛΑ ΑΛΛΑ ΠΕΙΝΑΩΩΩΩΩΩΩΩ ΘΑ ΦΑΩ ΚΑΝΕΝΑ ΦΡΟΥΤΟ ΜΑΛΛΟΝ. ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μικακι μου οχι δεν μου εχει πεσει απλως στην αρχη της εδειξα απο που μπορει να κατεβαινει γιατι ηθελε να πηδηξει τα καγκελα... για ασφαλεια δικια μου πιο πολυ της βαζω ενα μαξιλαρι καραμελα απο το κεφαλαρι μεχρι εκει που ξεκιναει το καγελο γιατι ποτε δεν ξερεις.... και της εχω τη παντα της κουνιας της απο τη μερια του τοιχου για να μη χτυπαει το κεφαλι της κατα λαθος...

απο μαξιλαρι της εφτιαξε η μαμα μου με πουπουλα χηνας ενα κανονικο σε μεγεθος απλως οχι τοσο φουσκωτο και μια χαρα βολευτηκε και με αυτο... πλενεται κιολας στο πλυντηριο και ειναι μια χαρα... το καγκελο το πηρα απο τζαμπο και μια χαρα ειναι και οικονομικο!

θαλιτσα μου εσυ χριαζεσαι 10 βιβλια μπας και γινει ησυχο το ντουρασελ σου!!!

ρε ζετα μας δουλευεις που εχουμε την ιδια κοιλια??? την κοιλια που βλεπεις ειναι 72κιλα και εσυ μου μιλας για 59κιλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα..όπως βλέπετε συνήθως τετοιες ώρες μπαίνω που κοιμαται ο μικρός, μαζευω και εγώ λίγο...σήμερα είμαι λίγο καλύτερα από θέμα πυρετόυ αλλά με πονάει κεφάλι, λαιμός πολύ και ειμαι κομενη..ο μικρός μου έβαλε τώρα πυρετό ρε κορίτσια..εντομεταξύ, και σήμερα ξημερώματα του έδωσα αντιπυρετικό γιατι ενω δεν είχε πυρετό έκλαιγε χωρίς λόγο...θα σκάσω...αύριο θα τον πάω παιδίατρο..

Αχ τί να σχολιάσω...σας γράφω πολύ βιαστικά...Θένα μου περαστικά στα ΄μικρα σου και εύχομαι σύντομα μια καλή ευκαιρία..μεγάλη γαιδούρα η άλλη..

Θαλίτσα μου δείξε μας το φόρεμα! Με γεια τα ρουχαλάκια σας..το βιβλίο το περιμένω..θα κάνουν κανα μήνα να το φερουν..αλλά δε σας ξεχνάω!!! ;)

Ζετα μου καλωσόρισες!!!Β'αλε μας φωτο να δουμε και εμείς!!! Μας έλειψες!!!

Ντίμι μου υπομονή με τη δουλειά...όπως τα λες είναι..δεν μπορείς να αδιαφορείς τέτοιες εποχες...

Ποια με ρώτησε αν βλέπω το παιδάκι? Για το σχολείο λετε ε? Ναι το βλέπω αν και επειδή είναι και αυτό άρρωστο δεν έρχεται καθε μερα..είναι πολύ ευαίσθητο..εντομεταξύ ένα πιτσιρ'ικι σήμερα μου έβηξε μες τα μούτρα...λεω, ΄τωρα ε'ιναι ου θα γίνω γρήγορα καλά..

Έλενα μου μη μου λες για μηνα γιατί θα τρελλάθω...είναι και η γιορτή του άντρα μου την Παρασκευή και ήθελα να κάνουμε τραπέζι αλλά έτσι που είμαστε πού? Να αρρωστήσουμε και άλλους?

Αχ Μίκα μου και μενα μου αρέσουν τα τακούνια αλλά τα σταμάτησα εδώ και καιρό...Πολύ καλή ιδέα το μαξιλάρι που λες..από που το παράγγειλες?

Μαρινάκι μου φιλιά συντοπιτισσα μου!!!

Αχ κορίτσια ποια ξεχασα? Μαρία μου εσένα? Τα φιλια μου και την αγάπη μου έχεις και εσύ..Ποια άλλη έχει άρρωστο παιδάκι και εχνώ τώρα? Περαστικά και έχετε όλες πολλά φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφ τελευταια κ ΚΑΤΑΙΔΡΩΜΕΝΗ!!!!

ΒΑΡΕΤΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!! ΠΟΛΛΥ ΧΙΟΝΙ Κ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΔΕΝ ΚΗΝΗΤΕ!!!

Α ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ!!!!!!!!!!! ΤΟ ΧΙΟΝΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!!!! ΔΕΝ ΒΓΑΖΩ ΞΑΝΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΜΕΣΗ :lol::lol::lol::lol: ΘΑ ΤΟ ΧΑΣΩ ΤΟ ΦΟΥΚΑΡΙΑΡΙΚΟ!!!! :lol::lol::lol:

ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΕΙΑ :roll::roll::roll::roll: ΚΑΛΟΣ ΜΑΣ ΒΡΗΚΕΣ!!!!!!! ΘΕΛΟΥΜΕ ΦΩΤΟΑ ΑΠΟ ΡΩΜΗ Κ ΑΠΟ ΣΚΟΥΦΟ!!!! :D

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ Κ ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΣ!!!! ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΙΑΣΩΝΑΚΙ!!!!! ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΜΑΚΑΚΙΣΜΕΝΗ ΤΗΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑΝΕΙΩΣΕ?>???? ΠΑΜΕ

ΚΑΛΑ?????????????????????? :twisted::twisted: ΑΙΝΤΕ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΑΠΙΞΟΥΜΕ ΧΙΟΝΟΠΟΛΕΜΟ! ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΘΑ ΜΑΣ ΡΙΞΕΙ ΤΡΕΛΛΟ ΧΙΟΝΙ ΛΕΜΕ!!!!!

ΜΙΚΑ ΠΩΣ Κ ΕΤΣΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕΣ????? ΑΥΡΙΟ ΤΡΙΠΛΑ ΦΑΓΗΤΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΤΑ ΙΣΙΑ ΣΟΥ!!!!

Α ΕΜΕΝΑ ΘΑΛΕΙΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ :? ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΦΩΤΟ!!!!

ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΩ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΦΑΡΜΑΚΑ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΠΗΓΕ ΟΝΤΩΣ ΕΝΑ ΜΗΝΑ Κ ΜΕ ΔΥΕΛΙΣΕ!!!!! ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΚΟΜΕΝΗ ΗΜΟΥΝΑ!!!! ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ!!!

ΝΤΙΜΗ ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙΣ ΣΑΝ ΤΟΝ ΒΕΓΓΟ ΝΑ ΣΕ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΠΟΙΟ ΣΥΧΝΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΡΑΩ ΑΠΟΥΣΕΙΕΣ ΣΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΤΕΛΕΥΤΕΑ!!!!!! :o

ΚΟΛΟΚΥΘΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΑ :D:D:D:D:D ΒΛΕΠΩ ΔΕΝ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΣΑΙ ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ??? ΕΣΤΡΩΣΕΣ??? ΦΙΛΙΑ ΣΤΟ ΤΕΡΑΤΑΚΙ!!!!

ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ ΘΑ ΜΑΘΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΜΟΛΙΣ Κ ΑΝ ΜΠΟΡΕΣΩ!!!! ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ1!!!

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΕΒΑΛΑ ΕΜΕΝΑ Κ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ!!!! Ε ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΙΚΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΜΕΛΗΣΕΙ Κ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ Κ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΜΗΝΑ!!!!

ΤΙ ΠΟΣΟ ΠΛΗΡΩΝΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ??? ΕΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 10 ΕΥΡΩ ΓΙΑ 3 ΑΤΟΜΑ!!!!

ΚΑΠΟΙΑ ΞΕΧΑΣΑ Ο ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ Μ ΡΧΕΤΑΙ ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΝΑΙ ΤΟ ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΞΕΧΑΣΑ!!!!! ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :D:D:D:D

ΚΑΙ ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΝΕΟ ΘΕΜΑ ΠΡΙΝ ΜΑΣ ΚΛΕΙΣΟΥΝ :roll::roll::roll::roll: ΝΑ ΦΕΥΓΟΥΜΕ Κ ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΟΥΣΟΥΖΙΚΟ 13!!!!

ΠΟΙΑ ΘΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΝΟΙΞΕΙ??????? ΚΑΝΑΝ ΠΙΑΣΑΡΙΚΟ ΤΙΤΛΟ Ε?????????????? :D:D:D:D

(ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΑΝ ΜΠΕΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ...ΤΟ ΧΕΙΣ ;) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τρεχατε τρεχατε εχει ο μαρινοπουλος 50% τις λιμπερο... εγω πηρα το 5νουμερο 2economy pack 80τεμ 24,80ευρουλακια!!!!! και φυσικα πηρα και για το κολοκυθα τον 1νουμερο μωλεεεε! παω για νανι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol: Καλημερούδια ...!!!!

Μπήκα να πω μια μεγάααλη καλημεέεερραααα σε όλες σας ... έτσι για να μην με κακολογείτε... κ να μην μετράω απουσίες :D:D:D:D:D:D

Καλοσόρισες μικρή Ζετούλα !!!! ... μα και βέβαια είσαι μέσα στην επόμενη συνάντηση !!!!!!!!!! Είναι δυνατόν ?????? Χαιρόμαστε που πέρασες ωραία ... άλλωστε αυτό ήταν το ζητούμενο! ... ααααααακου 30 !!!!!!!! .... και στεναχωριέσαι κι όλας ..... μας δουλεύεις ??? Δηλαδή ..... εμείς τι να πούμε ???? :?:lol::lol::lol:

Αλεκάκι ... παιδί να μην τρώει πίτσα.... :o:o:o:o:o:o:o τι έκπληξη είναι αυτή????? ... λοιπόν ..στείλε τη Σάντυ για κανά μήνα .... γιατί θέλω χρόνο για την εκπαίδευση !!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: και θα στη στείλω πίσω ... με στολή γιατρού , ένεση στο χέρι και παρακαλώντας σε να την πας στο γιατρό για να τον εξετάσει κ να του κάνει το εμβόλιο!!!!!! χαχαχαχαχχαχαχαααααααααααα :lol::lol:

μαρή Θάλεια ... ανάμεσα στις ετοιμασίες του αρραβώνα ρίχνεις και καμιά πιτούλα μπαστουνάκι με τυρί βλέπω !!!!!!!!!!! Μια χαρά σας βρίσκω.... ποιός τη χάρη του Νικόλα 8-);)

...αχ βρε συμπεθέρα μου ... τιιιιι "άνθρωποι" υπάρχουν στον κόσμο...!!!! Κανονικά ... θέλουν ένα χχχεεεεεσσσιιιμο ..... μπας κ ξυπνήσουν βρε παιδί μου κ φερθούν την επόμενη φορά έστω λίγο καλύτερα !!!!!!!!! Αν είναι δυνατόν... !!!!!! κι εγώ που νόμιζα ότι έχεις ήδη ξεκινήσει....... :evil: Περαστικούλια στον Ιασονάκο μας !

Μαράκι και σε σας γρήγορη ανάρρωση !!!!!!!!!!! Υπομονή !!!!!!!!!!! Αμάν πια με αυτά τα κρυώματα κ τους πυρετούς κ τα μπουκώματα .... Δεν αντέχω άλλο !!!!!!!!!

Μικούλα μεγιά το μαξιλάρι σας ... Καλά έκανες ! Για να δούμε αν θα το θέλει .... !!! Πάλι καλά που το κατάλαβες κ έκατσες να ξεκουραστεις κ λίγο....!!! Αλλά φτιάξε κ κανά φαγητάκι καινούργιο ... άντε να πάρουμε πάλι καμιά ιδέα!!!!!!!!!!!! χιχιιχιχιχιχιιχιιιιι............

Έλενάκι πολύ σας ζηλεύω που είστε μέσα - πάνω - κατω - στα χιόνια !!! :lol:

Σήμερα έχουμε κοτόπουλο ρολό με ρυζάκι μπασμάτι .... κ έκανα κ λίγο ψαράκι γαλέο στη μικρή γιατί είχε πολύ καιρό να φάει ψάρι!!! Λέω ... να την "παρκάρω" το απόγευμα στη πεθερά μου που θα συναντηθεί με τους γονείς μου ... κ να πεταχτώ καμιά βόλτα στο mall που είναι δίπλα να ρίξω ένα βλέφαρο !!!! χοχοχοοχχοο.... έτσι όμως ... μόνο βλέφαρο.. γιατί για αγορές δεν είμαστε.... ! Κι άλλη μείωση είχαμε από αυτόν το μήνα !!!!!!!!!! Ο δε άντρας μου έχει αρχίσει να παίρνει καβάτζα γάλα της μικρής να έχουμε μην τυχόν έχουμε καμιά πτώχευση λέει... κ έχει αγοράσει όλα τα όσπρια του ΑΒ .... για να έχουμε να τρώμε λέει τουλάχιστον αυτά !!!!!!!!!!! Μας βλέπω να γεμίζουμε μαμούνια .... ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :P:lol:

Τη δε Αννα Μαρία ... αν βλέπατε πως τη ντύνω κάθε πρωι για να τ ηνπάω σχολείο ... θα γελούσατε μια μέρα !!!!!!!!!! Αφού το μπουφάν στο τέλος δεν χωράει να μπει..... !!!!!!!!!!!!!! :P

Ρενατούλα καλημέρα και σε όλες τις υπόλοιπες που δεν τις ανέφερα πιο πάνω.... !!!!!!!!!!

Φιλιά πολλά πολλά !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδιααααααααααααααααααααααααα φιλεναδεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! να'μαι κ εγωωωωωω!!!!!

τι κανετε???πως ειστε? τα μικρουλια μας τι κανουν?? δεν σας εχω διαβασει :oops::oops::oops:

μπηκα στα γρηγορα να δωσω το παρων γιατι εχω μπεξκ αλλες φορες αλλα ολο κατι γινεται κ δεν τα εχω καταφερει να γραψω !!!

εμεις ειμαστε μια χαρα , ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ!!!!! μας περασανε ολα επιτελους!!!!!!!!!χιχιχιχιχιχ

δεν πολυμπαινω μαμμυ γιατι να σας πω την αληθεια το βαριεμαι. :oops: θελει χρονο να διαβασω κ να σχολιασω ε κ προτιμω να κανω κατι αλλο...

ααααα μαρακι κω εισαι εγκυος κοπελα μου????? τωρα το ειδα!!!! χαρηκα πααααρα πολυ!!!!!!!!

με το καλο κοριτσακι μου , να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη!!!!!!!! :D:D:D:D

ελενα , ντιμι , μικα , ζετα , θενα , μαρια , αλεκα , μαρινα , θαλεια χμμμμ κ οποια αλλη ξεχναω :oops::oops: τα φιλιααααααα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

*βρε κοριτσια μπειτε κ λιγο φεις που ειναι πολυ πιο ευκολα κ γρηγορα εκει!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ ΞΕΧΑΣΕΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΕ ΣΥΓΧΩΡΗΣΩ. ΑΝ ΕΙΧΑ ΕΓΩ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΞΕΧΝΟΥΣΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΣΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΝΑΤΕ ΚΑΛΑ. ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ ΕΤΣΙ.

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΣΑΤΙΚΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ. ΚΙ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΕΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ. ΤΗΝ ΜΑΜΑΚΙΣΜΕΝΗ !!! ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΑΛΛΑΞΕ ΓΝΩΜΗ ? ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ?

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΣΟΒΑΡΑ ΜΙΛΑΣ ? ΜΕΙΩΣΑΝ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΑΝΕΡΓΕΙΑΣ 100 ΕΥΡΩ ? ΔΗΛΑΔΗ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΗΔΗ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΘΑ ΠΑΙΑΡΝΟΥΜΕ 100 ΕΥΡΩ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΜΑΡΤΙΟ ? ΔΕΝ ΤΑ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΑ. ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΙΟ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΧΑΣΩ 200 ΕΥΡΩ ? ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΔΕΝ ΤΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ. ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΣΑΝΤΥ ΠΟΥ ΣΥΝΕΝΝΟΕΙΣΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΗΔΑΕΙ ΤΟ ΚΑΓΚΕΛΟ. ΚΙ ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ ΤΗΣ ΚΟΥΝΙΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ. ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΝΑ ΠΗΔΗΞΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ. ΑΛΛΑ ΔΕ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΗΣΥΧΑ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΠΕΣΕΙ ΑΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΕΦΑΛΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΝΟ.

ΖΕΤΑ ΜΟΥ ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ. ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΦΩΤΟ. ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΓΕΜΙΣΕΣ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΞΕΦΥΓΕΣ ΛΙΓΑΚΙ. ΟΝΤΩΣ ΤΑ ΝΕΑ ΜΕΤΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΙΚΑ. ΚΙ ΕΡΧΟΝΤΑ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ. ΑΝ ΤΟΣ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΛΟΓΙΚΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ. ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ? ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ Η ΖΩΗ. ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΚΟΥΩ ΓΙΑ ΓΗΡΑΤΕΙΑ ΣΤΑ 30. ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΟΥΝΤΑΡΟΥΜΕ. ΚΑΛΑ ΛΕΕΙ Η ΝΤΙΜΗ.

ΕΜΕΙΣ ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΝΤΑ ΗΛΙΚΙΑΚΑ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ. Ε??? ΕΧΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΣΑΣ ΑΝΤΙΡΡΗΣΗ ? ΕΤΣΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ. ΝΑ ΜΑΠΙΝΕΙΣ ΠΡΩΙ ΓΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΞΕΧΝΑΣ ΜΕΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΣΑ. ΑΠΛΑ ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΔΟΣΕΙΣ.....

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΠΕΡΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ. ΕΓΩ ΣΕ ΕΙΧΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΑΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ. ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ. ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ. ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ. ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ ? ΛΗ ΣΟΥ ΛΕΩ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ?

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΤΟ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΤΟ SITE TOY IDILKA ΤΟ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΕΣ ? ΤΕΤΟΙΑ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΟ ΤΗΣ ΠΕΘΕΡΑΣ ΜΟΥ. ΚΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ ΑΛΛΟ. ΑΝ ΚΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΑΚΟΜΗ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΠΡΟΥΜΗΤΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΟΛΕΥΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ, ΑΛΛΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΜΑΣ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ.

ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΣΑΣ. ΒΑΛΕ ΜΑΣ ΦΩΤΟ. ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΓΚΙΕΣ. ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΙΤΤΟΥΛΕΣ. ΕΜΕΙΣ ΔΥΔΤΥΧΩΣ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΕΒΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΒΟΡΕΙΑ ΕΛΛΑΔΑ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΝ ΕΡΧΟΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ. ΟΠΟΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΑΝΑΒΛΗΘΕΙ ΤΟ ΤΑΞΕΙΔΙ ΜΑΣ ΓΙΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ. ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΧΙΟΝΙΖΕΙ.

ΕΛΕΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΝΙΕΣΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΜΕ ΤΟΣΟ ΧΙΟΝΙ ΘΑ ΤΟΝ ΧΑΣΕΙΣ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ. ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ. ΜΟΥΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΧΙΟΝΙΖΕΙ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΠΑΓΩΝΕΙ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ? ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΙΣΟΦΑΡΙΣΕΙΣ ΤΟΝ ΧΑΜΕΝΟ ΧΡΟΝΟ ?

ΜΑΡΙΑ ΑΠΟ ΚΩ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ? ΣΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙ ΑΚΟΜΗ ?

ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΜΜΙΑ ? ΣΥΓΧΩΡΕΣΤΕ ΜΕ ΚΑΛΕ.....ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΗΚΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΗΡΘΕ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΠΡΙΝ ΚΑΜΜΙΑ ΩΡΙΤΣΑ. ΘΑ ΠΑΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΝΑ ΤΟΝ ΜΑΖΕΨΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ.

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ρενατουλα μου χιλια συγνωμη κοπελα μουυυυυ!!! :( τι κανεις κοκοριτσακι μου? πως εισαι? ο μικρουλης σου????

πολλα πολλα φιλακιαααααα!!!!!!!!!!!!!!!! :YMHUG::YMHUG::x:x επειδη σε ξεχασα!!!!!!! :D

μιας κ λετε για τα 30 αχχχχχ το σκεφτομαι κ εγω που σε 3μιση χρονια τα φτανω κ κατι με πιανειιιιι.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΗ ΜΑΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΤΗ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΑΙ!!!!! ΠΟΥ ΣΕ ΜΑΘΑΜΕ ΤΟ ΦΕΙΣ Κ ΒΑΡΙΕΣΑΙ ΤΟ ΜΑΜΜΥ ΤΩΡΑ!!!!!!!!!!! ΔΕΝ ΣΕ ΣΧΟΛΙΑΖΩ ΑΛΛΟ!!!!

ΕΓΩ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΒΑΖΩ!!! ΑΛΛΑ Κ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΖΑ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΚΑΘΟΤΑΝ ΠΑΝΩ :lol::lol::lol:

ΡΕΝΑΤΑΚΙ ΒΑΛΕ ΜΕ Κ ΕΜΕΝΑΣΤΟ ΚΛΑΜΠ ΤΩΝ 30+ :lol::lol::lol::lol: ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΔΩΔΕΚΑΧΡΟΝΟ Κ ΜΕΓΑΛΟΔΕΙΧΝΩ :lol::lol::lol::lol:

ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΧΙΟΝΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΝΑ ΠΕΥΤΕΙ Κ ΕΒΓΑΛΕ Κ ΗΛΙΟ!!!!!!! Κ ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΗΡΘΑΝ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑ :lol::lol::lol::lol:

ΓΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΑ ΜΕΤΡΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΩ!!!!

ΗΜΙΑΠΟΣΧΟΛΗΣΗ ΕΙΜΑΙ Κ ΠΕΡΥΣΙ ΦΕΥΡΟΥΑΡΙΟ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΕΠΕΡΝΑ 480 ΕΥΡΩ!!!

ΦΕΤΟΣ ΦΕΥΡΟΥΑΡΙΟΣ ΠΛΕΟΝ ΠΕΡΝΩ 420 ΕΥΡΩ!!!

ΜΕ ΤΟ -20 ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΕΙ ΣΤΟΥΣ ΜΙΣΘΟΥΣ ΘΑ ΠΕΡΝΩ 380 ΕΥΡΩ!!!!

Ο ΑΝΤΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ -300 ΕΥΡΩ ΕΙΔΗ Κ ΑΛΛΟ - 20% ΘΑ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΟ -500 ΑΠΟ ΠΕΡΥΣΙ!!!!

600 ΕΥΡΩ ΜΕΙΟΝ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ!!!!! ΕΝΑΣ ΟΛΟΚΛΗΡΟΣ ΒΑΣΙΚΟΣ ΜΙΣΘΟΣ!!!!!! Κ ΟΛΑ ΓΥΡΩ ΜΑΣ ΑΝΕΒΕΝΟΥΝ ΟΛΟ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ Κ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΣΚΑΤΟ ΜΑΣ ΠΑΞΙΜΑΔΙ!!!!

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΩ ΠΟΤΕ ΝΑ ΨΗΦΙΣΩ!!!! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑ!!!! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΑΞΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...