Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο13-ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ........


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια μου!

Με ενοχλεί δόντι και λαιμός.. :evil:

Ρενάτα μου περαστικά στο Νικολάκη μας και ευχομαι να μην είναι τίποτα του άντρα σου..

Ντίμι μου περαστικα και στην κορασα σου! Και ευτυχως που απάντησες στη Μίκα γιατί το ξέχασα εγώ! Μίκα μου εγώ δεν του βάζω μαξιλαρι αλλά όταν είναι αρρωστούλης με μύξες, του βάζω ή απλα του ανασηκώνω στη μια πλευρά το κρεβάτι..

Ελενάκι μου περαστικα στο Χρηστάρα μας! Μην αγχωνεσαι που δεν έφαγε, θα επανέλθει δριμύτερος! Και εγώ έτσι αγχώνομαι και έφτασε περίπου 14.5 κιλά το γουρουνάκι μου!!!

Εμένα ο παππούς είναι πολύ καλύτερα!! Είδατε DNA που έχω ε? Είμαστε γερό σκαρί!!! :lol::lol:

Και καταφέραμε και πήγαμε σήμερα για ψώνια..αλλά έπιασε βροχή και δεν μπορούσαμε να περπατήσουμε άνετα..έπρεπε να σταματαμε με το αυτιοκίνητο έξω από το κάθε μαγαζί...σε 2 μαγαζιά πήγαμε και πήρα του Κωνσταντίνου φουτερακια που ήθελα, μια καζακα, μια ζακέτα με φερμουάρ μπροστά, φανελίτσες που τις είδα και μου αρέσανε και ένα ζευγάρι παπούτσια τα οποία είναι λίγο μεγάλα του αλλά θα τα αφήσω και θα τα φορέσει πιο μετά!!!!Τα πήρα στη βιασύνη μου μεγαλύτερα και μετα τις πήρα τηλ.και μου είπαν δεν έχουν μικρότερα..αλλά επειδή μου άρεσαν πολύ δεν θα τα αλλάξω!!!

Αυτάααα!!!! Σας φιλώ και εύχομαι να τα καταφέρω να μπω μεσα μετά..Σε λίγο έχω ραντεβου για μάθημα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 928
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπέρα πολυλογούδες μου!!! σας ευχαριστώ όλες για τα υπέροχα λόγια σας για το παιδάκι μου!!! η αλήθεια είναι ότι έχει πολύυυυυυυυυυ μαλλί και είναι και σγουρό...γεννήθηκε με πάρα πολλά μαλλιά...και την έχω ήδη κουρέψει μια φορά αγορέ για να της φύγουν οι μύτες ;);) πώς είναι τα αρρωστούλια μωράκια μας? κι εμείς με λίγες μυξούλες είμαστε από την προηγούμενη βδομάδα :?:?:? παλευω με τον ορό αφού όταν με βλέπει μου λεει ''φύγε'' :?:? κι εμείς ξαγρυπνήσαμε 2 βράδια αλλά πήρα από το φαρμακείο ευκάλυπτο και βάζω πάνω στο καλοριφέρ της κοντέσας και κοιμόμαστε μια χαρά :):):) μαρία μου μπράβο για τα πρώτα σου λεφτά, άντε και εις ανώτερα!!! όσο για την αλλαγή κάντη μην το φοβάσαι!!! κι εγώ είχα πάντα μακρύ μαλλί, κουράστηκα όμως και βαρέθηκα να με βλέπω με το ίδιο στυλ συνέχεια...τα έκοψα όπως είδες στη φωτό και δεν το μετάνιωσα καθόλου :D:D α παρεπιπτόντως ναι ρενάτα μου μόνη μου το βάφω το μαλλί αλλά με βαφή επαγγελματική της λορεάλ. Θένα μπραβο για τη δουλίτσα!!! κι εγώ θέλω τα δικά μου λεφτά και επιπλέον μ'έχει πιάσει απελπισία ότι ποτέ δεν θα βρω δουλειά :cry::cry::cry::cry: αλέκα μου αλήθεια κλωτσάει συνέχεια ο κολοκύθας? τι καλά!!!! επίσης μίκα μου μου ανοίγεις την όρεξη με τα φαγητά σου, αν ήμασταν κοντά θα σε τιμούσα δεόντως!!!! :lol::lol::lol: θάλεια μου φιλιά στον ζουμερούλη και αεικίνητο νικόλα!!!! μην μας ξεχάσεις τώρα που θα φύγεις ;);) ηλιάννα μου είσαι καλύτερα? το κορυφαίο χθες η δήμητρα άκουγε μουσική και της λέω ''έλα να σε ντύσω να φύγουμε'' και τι μου λέει το σκατούλη? ''μαμά πελίμενε χολεύω'' =))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σα κοριτσαρεα μου!!!!

ΠΡΩΤΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΑΣΒ ΜΙΚΑ ΘΕΛΩ ΣΥΝΤΑΓΗ ΓΙΑ ΨΑΡΟΝΕΦΡΙ ΕΓΩ ΠΑΝΤΑ ΚΟΚΑΛΟ ΤΟ ΒΓΑΖΩ!!!!

ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΑΛΛΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΗΜΕΡΑ :P Ε ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΔΩΣΩ ΑΛΛΑ 40 ΕΥΡΩ :P Κ ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ!!! Ε ΤΟΝ ΕΞΕΤΑΣΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΚΡΟΑΣΤΙΚΑ ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΞΕ ΛΕΜΑ ΚΤΛ Κ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΙΔΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΑΡΧΗ ΑΚΟΜΑ!!!! ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΤΙΣ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Η ΘΕΝΑ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΔΙΝΩ Κ ΠΟΝΣΤΑΝ!!!! :?

ΘΕΝΑ????? ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΠΕΡΥΣΙ!!!! ΑΛΑΞΑΝΕ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ????? ΓΙΑΤΙ ΤΙΣ ΣΥΓΚΡΙΝΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ!!!!

ΜΑΡΑΚΙ ΜΑΛΛΟΝ ΞΕΜΑΘΕΣ ΣΤΗΝ ΔΟΤΛΕΙΑ Κ ΣΟΥ ΚΑΛΑΡΕΣΕ :P ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!!! ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ!

ΘΕΝΑ ΜΕΓΕΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΑΜΑΞΑΚΙ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΤΕ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΣΑΣ!!!

ΡΕΝΑΤΑ ΜΗΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΡΕΛΟ ΚΡΥΟ ΕΔΩ ΠΕΡΑ!!! ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΙΝΙ ΑΔΕΙΑ Κ ΤΗΝ ΒΓΑΖΩ ΣΠΙΤΙ!!!! ΑΝ ΚΑΙ ΞΥΝΗ Μ ΒΓΗΚΕ!!!!!

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ Κ ΣΕ ΕΣΑΣ!!!! ΕΜΕΝΑ ΠΥΡΕΤΟ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ!!!!

ΑΛΛΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΑΠΟΡΙΑ!!!!! ΕΣΕΙΣ ΚΑΤΑΛΒΕΝΕΤΕ ΤΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΕΙΔΗ ΒΗΧΑ????? ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΟΧΙ!!!! ΟΛΟΙ ΙΔΙΟΙ Μ ΦΕΝΙΝΤΑΙ!!! ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ Κ ΣΕΜΕΡΑ Η ΓΙΑΤΡΕΣΑ Κ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ Τ ΝΑ ΠΩ!!!! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου μπηκα λιγο αστραπη και παω για νανι οι βαλιτσες μας ειναι ετοιμες στο σαλονι αυριο το πρωι αναχωρουμε εχει και χαρουμενο ξυπνημα στις 6.30 να δω πως θα τον ξυπνησω!! '

ελενακι μου και εμεις σολντσανιλ επερνε ο νικολας που σου ειπα εχτες για την λαριγγιτιδα !! και να αλλαξανε συσκευασια

μην ανχωνεσαι το προλαβατε στην αρχη και ολα καλα θα πανε βοηθανε πολυ οι σταγονες!!!

ρενατακι μου σε ευχαριστω πολυ για τις φωτογραφιες!!!

δεν εχω πολυ χρονο πολλα φιλακια σε ολες σας θα τα πουμε αυριο μετο καλο απο την εδεσσα!!

ελπιζω μην κλεισει η μαλακασα απο τα χιονια και ξεμεινουμε εκει!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

πολλα πολλά φιλακια σε ολες σας αγαπω πολυ πολυ και περαστικουλια σε ολους τους αρωστουληδες και της αρωστουλες της παρεας

μακιααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα μου με γεια τα ρουχαλακια σου! εχω να ψωνισω απο το 2010 και με βλεπω το 2013 να αρχισω παλι να ψωνιζω

μαριαχαρ και που σε διαβαζα κουραστηκα... σε ολους τους γιατρους μπορω να παω και να κανω τις πιο επιπονες και αηδιαστικες εξετασεις αλλα τον οδοντιατρο δεν τον θελω καθολου, ουτε απο απεξω δεν περναω. πρεπει να φτασω στο αμην για να παω....

παρε βρε βιταμινουλες να παρεις τα πανω σου... εκτος απο το σιδερο εγω για τη δουλεια επερνα τις geriatric (σε πορτοκαλι κουτι ειναι) και ηταν πολυ καλες!

αγριεψε και ο κωνσταντινος??? κανενα πανμαιακο μωρακι δεν θα παραμεινει ησυχο!

και εγω θελω ipad, αλλα φοβαμαι οτιδηποτε δεν εχει πληκτρολογιο... μαλλον αυτο που θα παρουμε με σιγουρια ειναι και δευτερο λαπτοπ απλως πιο μεγαλο. περαστικα για τον παππου σου... με γεια με γεια τα ρουχαλακια σας και εμεις χθες πηραμε τα πρωτα κορμακια του πετρου και τα ειδε η αλλη και αρχιζει "νινι μαμα πετο"

μικα μου παλι δουλειες κανεις??? η σαντυ κοιμαται σε μαξιλαρι κανονικα, οποτε δεν το θελει κοιμαται κατω απο το μαξιλαρι... καποια στιγμη και εμεις μικα θα κανουμε κοτσιδακια. τι εγινε πηγες στον ορθοπεδικο?

μπραβο βρε θενα μου καλα εκανες και βρηκες δουλιτσα, ο καιρος ειναι δυσκολος να μη μπορουμε να δουλεψουμε. και μενα μου ειχε μπει το μικροβιο να παρω αλλο αυτοκινητο πιο μικρο αλλα δεν θα χωραει το πορτμπεμπε και το καρεκλακι της σαντυς μεσα, αρα αναβαλλεται για του χρονου. καλωριζικο το τουτου σας!!!

ελενα μου πως ειναι ο χρηστακης? καλυτερα? και εμενα ειχε τετοιο βηχα αλλα δεν της εδωσε ο γιατρος φαρμακα μονο παρα πολλες πλυσεις. της περασε αλλα οι μυξες ακλονητες! μη στεναχωριεσαι που δεν τρωει καμια φορα δεν θελουν κιολας τα σκατουλικα... αντε βρε ελενακι ειδες σταγονιτσες και μια χαρα ειναι ο χρηστακης. ναι εγω καταλαβαινω οχι τα ειδη βηχα αλλα αν εχει ακροαστικα!

θαλιτσα αληθεια πως ειναι ενα παιδι υπερκινητικο? δηλαδη δεν σταματαει καθολου

σε ενα σημειο να παιξει ας πουμε μονος του? για να ξεκινησω να μαθαινω σιγα σιγα... χθες εμαθα για το πουλακια απο τα αγορακια πως τα περιποιουμαστε. καλο ταξιδι θαλιτσα μου καλα να περασετε.... παντως εχει πολλλαααα χιονια πανω!

ρενατα μου την σαντυ την καταλαβα 21βδομαδων (αρχιτεμπελα). τωρα επειδη καταλαβαινω ποτε ειναι το εντερο και ποτε ο κολοκυθας βαραει ασυστολα. σταματαει για μια μερα αλλα μολις ξαπλωσω λες και τον πειραζουν και κοβει βολτες. το κακο ειναι οτι παει και καθεται χαμηλα και οταν φτερνιζομαι κατουριεμαι πανω μου σα γρια, μη φανταστεις να τρεχει το κατουρο μεχρι το πατωμα αλλα βρακι και πυτζαμα πλυμμηρα.....

αυτες τις σταγονες που σου εδωσε ο γιατρος ειναι ιδιες με τις τομπρεξ! εμεις με τις μυξες κυριες αλλα δεν τις ρουφαω κανουμε "φου το γουρουνακι" απλως κανουμε περιπου 10φορες την ημερα! μπραβο ο γιος σου καθοταν και στη καρεκλα και ετρωγε και που να δεις την γουρουνα την κορη μου που πλεον τρωει μονη της με κουταλι και εγω απο πισω με εγκεφαλικο γιατι λερωνεται παντου

ντιμι μου και εγω τα ιδια λεω οταν βηχει!!! περαστικουλια σας!

ζετα αυτο με το ευκαλιπτο βγαινει και για αιρκοντισιον??? αχ τρελενομαι οταν μιλαει η κορουλα σου, εμενα ακομη λεει λεξουλες μαζι οχι ομως προταση! και μενα μου αρεσουν οι αλλαγες στα μαλλια κανω τα παντα και οτι χρωμα ναναι τωρα ειναι πυροξανθα!

νεα δεν εχω τα ιδια και τα ιδια κρυο πολυ(αν και τωρα εχουμε ηλιο). η σαντυ παραζωηρεψε δεν θελει ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΠΛΑ ΤΗΣ! ολα τα παιδακια στο παιδικο τα σπρωχνει για να ειναι αυτη παντα μπροστα. με το φαι της μια χαρα αφου γιαουρτι και κρεμουλες της τρωει μονη της μονο το φαγητο της το δινω εγω. μια ερωτηση εμεις κολλησαμε στα 12δοντακια ειναι φυσιολογικο??? ο γιατρος της με καθυσηχαζει και μου λεει δεν πειραζει θα αλλαξει δοντια πιο αργα αλλα ποτε θα γεμισει το στοματακι της???

ο κολοκυθας στο κοσμο του μια χαρα καλοπερναει ευτυχως πηρα ενα κιλο μονο γιατι ειμαι γουρουνα και ειπα να μη γινω αλλο, μετα τη β'επιπεδου θα ξεκινησουμε το δωματιο να το φτιαχνουμε.

εγω σπιτι ξαπλα μια σκουπα εβαλα το πρωι και κινεζικο θα φτιαξω σημερα (τα ειχε χθες το λιντλ και τα τσακησα το κοτοπουλο γλυκοξυνο και τα κρακερς γαριδας) και σε λιγο θα παω να μαζεψω το τεκνο μου απο το σχολειο.

αααα δε με βλεπω να γενναω στο 9ο να το ξερετε οχι απο κουραση της μικρης αλλα απο συσπασεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΑΣ.....

ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ.

ΑΛΕΚΑ Ο ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΘΑ ΣΟΥ ΒΓΕΙ ΠΟΛΥ ΖΩΗΡΟΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ. ΠΡΟΣΕΧΕ ΟΜΩΣ ΛΙΓΟ ΚΙ ΕΣΥ. ΕΧΕΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΣΚΟΥΠΑ. ΕΓΩ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΕΒΑΛΑ ΠΟΤΕ. ΒΕΒΑΙΑ ΤΟΤΑ ΠΡΟΣΕΧΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ. ΗΜΟΥΝ ΣΑΝ ΓΥΑΛΙΝΗ. ΑΛΛΑ Η ΣΚΟΥΠΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΖΟΡΙΚΗ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΟΙ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΕΧΟΥΝ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗ, ΕΝΩ ΟΙ ΤΟΜΠΡΕΞ ΟΧΙ.

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ !!! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΕΒΑΣΕΤΕ ΠΥΡΕΤΟ.

ΜΑΡΑΚΙ ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΣ....

ΖΕΤΑ ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΜΑΙ ΠΟΥ Η ΚΟΡΗ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ. ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΑΣ.

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ...

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ. ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΙ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ. ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΜΥΓΔΑΛΕΣ ΤΟΥ. ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ. ΟΠΟΤΕ ΠΑΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΝΑ ΦΑΜΕ ΠΡΙΝ ΞΥΠΝΗΣΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!

Α !!! ΜΙΚΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΕΝΑ ΜΑΞΙΛΑΡΑΚΙ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΠΡΟΥΜΗΤΑ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ. ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑΖΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΘΕΣΕΙΣ. ΟΠΟΤΕ ΜΙΑ ΤΟ ΧΑΝΕΙ, ΜΙΑ ΤΟ ΒΡΙΣΚΕΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΙ. ΤΟΝ ΝΑΝΟΥΡΙΖΕΙ ΝΑ ΒΑΖΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΠΑΝΩ. ΚΑΠΩΣ ΤΟ ΠΙΠΙΛΑΕΙ ΑΚΟΥΜΠΩΝΤΑΣ ΤΟ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια φιλεναδες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! πως ειστε? τα μικρουλια μας????

εμεις για αλλη μια φορα σκ@τ@!!! εχω τον μπεμπη μου με βροχιτιδα :(:(:(:(:(:(

πηγαμε παιδιατρο κ παιρνουμε αντιβιωση ( για 10 μερες) , κατι σταγονες κ κανουμε κ μασκα αερολιν.

μα πως μας παει ετσι?!! τι να πω....

α πηρα κ τις εξετασεις κ τελικα ηταν ολες αρνητικες. απο τη μια χαρηκα αλλα απο την αλλη ομως κατι με τρωει πως τι να ηταν αυτο το πραγμα ετσι ξαφνικα κλπ. τελοσπαντων.

αααααα εχω κ το λαπτοπακι μου για φτιαξιμο εδω κ τρεις βδομαδες σχεδοον κ μπαινω απο τον μεγαλο κ μου τη σπαει.

δεν θυμαμαι να σχολιασω,

σας φιλω ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικουλια στο μπεμπη σου ηλιαννα μου αφου οι δικες σου ειναι μια χαρα μη ανυσηχεις μπορει να εξαντληθηκε ο οργανισμος σου γιαυτο μη αγχωνεσαι αφου εισαι καλα μη ψαχνεις παραπανω

ασε και εγω χωρις το λαπτοπ νοιωθω μισος ανθρωπος βαριεμαι να καθησω στο μεγαλο. ευτυχως το εφτιαξα και επανηλθα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΣΟΥ. ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΒΡΕΘΗΚΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΟΥ. ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ ΚΟΥΡΑΣΗ ΘΑ ΗΤΑΝ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΗΑ ΑΛΕΚΑ.

ΑΛΕΚΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΗΔΗ ΤΗΝ ΣΑΝΤΥ. ΚΙΕ ΓΩ ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΠΩ ΛΙΓΟ ΝΑ ΠΩ ΚΑΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΠΑΝΤΩΣ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ. ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΣΕ ΔΕΙ ΣΤΟ ΛΑΠΤΟΠ Ή ΝΑ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΣΕ ΧΑΡΤΙ. ΟΡΜΑΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΡΩΤΟΣ. ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩΑ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ. ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ.

ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΩΡΑ. ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΥΣΙΕΣ ΒΛΕΠΩ. ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΤΕ ΟΛΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μενα η σαντυ τα ιδια κανει αλλα αμα ειναι ο μπαμπας της κοντα παιζει μαζι του και μπορω και καθομαι στο λαπτοπ.

μολις την εβαλα για υπνο και καθησα να φαω γιατι πεινασα τι καλο εφτιαξες σημερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

........ καλημέρα και καλό μήνα σε όλες μας!!!!!!!!!!!

τρέχω τρέχω τρέχω .... !!! είμαστε καλύτερα .... σήμερα έχουμε εμβόλιο να μας δει κι ογιατρός γιατί αυτός ο βήχας δεν φεύγει με τίποτα .... ευτυχώς έχω φαγητάκι από χτες κοτόπουλο με πουρεδάκο!

Κρύο κρύο ... χιόνια χιόνια .. .το πρωί ήταν υπέροχα οταν ξυπνήσαμε... κι αν μπορούσαμε να μέινουμε κ στο σπίτι χωρίς να πάμε στη δουλειά θα ήταν ακόμα καλύτερα!!!

Ηλιανούλα δόξα το Θεό! Ολα καλά ... κι εγώ θεωρώ ότι ήταν από την κούρασή σου ... οι γιατροί δεν σου λένε ότι πιθανόν εφόσον οι εξετάσεις είναι καθαρές .. να είναι από κούραση???

Ρενατούλα μου Αλεκάκι... βλέπω είστε τακτικές στο μαγαζί.... οι άλλες τι γίνεται?? Εχουν παγώσει από τα πολλά τα χιόνια ???? χιχιχιιχιχιιχχιιιιιιιι Φιλιά στον Νικόλα κ στη Σάντυ !!!

Ζετούλα ... το Δημητρούλι μας το όμορφο τι κάνει?? ...

Στις υπόλοιπες ... πολλά πολλά φιλιά !!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντιμι μου τωρα βλεπω τατιανα και λεει και σε χαμηλα υψομετρα θα χιονισει αλλα δε το κοβω εδω στη ροδο να χιονιζει......... θελω να δω χιονια λεμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΓΩΜΕΝΗ Κ ΧΙΟΝΗΣΜΕΝΗ ΑΛΑΣΚΑ1!!!!!!!!!

ΠΟΛΛΥ ΚΡΥΟ ΠΟΛΛΥ ΧΙΟΝΙ!!!!!!!

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕ ΑΚΑΘΕΚΤΟΣ ΜΕ ΒΗΧΑ ΚΑΙ ΜΥΞΑ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ!!!!

ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΒΑΛΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ 2 ΒΡΑΔΙΑ ΜΑΣΚΕΣ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ!!!

Ε ΠΗΓΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ ΦΥΣΙΚΟ ΔΕΝ ΚΑΘΟΤΑΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΣΚΑ ΩΣΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΑΣΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ Κ ΒΛΕΠΑΜΕ ΤΑ ΝΤΙΝΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΤΟΝ ΜΑΚ ΚΟΥΙΝ Κ ΕΤΣΙ ΕΚΑΤΣΕ ΚΑΝΑ 10 ΛΕΠΤΟ!!!!

ΑΥΡΙΟ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ!!!!

ΑΛΛΑ Η ΜΑΣΚΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕ ΚΑΛΟ!!!! ΕΒΓΑΛΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΛΥ ΜΥΞΑ ΟΤΑΝ ΤΡΑΒΗΞΑ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ ΠΛΚΑ1!!!

Κ ΚΟΙΜΑΤΕ ΩΣ ΤΩΡΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΒΗΞΕΙ ΚΑΘΟΛΟΘ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΧΘΕΣ ΒΓΗΚΑ ΕΓΩ. Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΜΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΕΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ ΚΑΙ ΠΕΤΑΧΤΗΚΕ ΜΕ ΚΛΑΜΜΑΤΑ. ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΤΟΝ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΣΩ. ΜΕ ΓΟΝΑΤΙΣΕ ΧΘΕΣ. ΜΕ ΕΙΧΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΠΟΔΙ. ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 8 ΕΠΕΣΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΗΡΕ Ο ΥΠΝΟΣ ΣΤΟ ΠΕΤΩΜΑ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΞΥΠΝΗΣΑ ΑΜΕΣΩΣ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΑ ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΟΛΟΝΥΧΤΙΑ. ΠΑΡ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 9.30 ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 10.00. ΜΕΤΑ ΝΙΑΟΥΡΙΖΕ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ. ΣΤΙΣ 3.00 ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΜΕ ΚΛΑΜΜΑΤΑ, ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΗΡΕ ΞΑΝΑ Ο ΥΠΝΟΣ. ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 7 ΗΤΑΝ ΟΡΘΙΟΣ. ΝΥΧΤΟΠΟΥΛΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ !!!!

ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 3 ΤΕΤΑΡΤΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ. ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΚΑΝΑ ΔΙΩΡΟ.

ΖΕΤΑ ΣΕ ΣΗΛΕΥΩ....ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ 10 ΩΡΕΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΝΥΧΤΑ.

ΧΘΕΣ ΜΕΓΕΙΡΕΨΑ ΡΕΒΥΘΑΚΙΑ ΓΙΑ ΜΑΣ, ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΕΚΑΝΑ ΜΟΣΧΑΡΑΚΙ. ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΓΑΡΙΔΕΣ ΚΟΚΚΙΝΙΣΤΕΣ ΜΕ ΣΠΑΓΓΕΤΙ.

ΑΛΕΚΑ ΕΣΥ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ? ΣΕ ΒΛΕΠΩ ON LINE.

ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μενα κοιμαται ολη τη νυχτα η σαντυ και μολις ερχομαστε απο το παιδικο ξερη μεχρι τις 5 που την σηκωνω. μαλλον κανενα δοντι ειναι ρενατα και εμενα μου τα εκανε πριν λιγες μερες!

σημερα δεν εκανα τιποτα απολυτως εχω απο χθες πεννες με κιμα. καλα φτιαχνεις ακομα χωρια φαι για το μικρο???? εγω στη φωτια ενα τσουκαλι βαζω αν θελει ας φαει η σκατουλα(παντα ομως τρωει). επειδη με επιασε μια λιγουρα εφτιαξα αυγα τηγανητα με μπεικον και μανιταρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου..........τι κανετε?????

Αλεκακι είσαι εγκυος ε???????Πολύ χαίρομαι μπράβο!!!!!!!!!!!!Μήπως έχουμε καμιά άλλη και το έχασα?????

Χαθηκα γιατι νομιζα οτι το παρατησατε το μαχαζακι μας και ησασταν μονο στο facebook που το βαριέμαι............έπεσε και δουλειά και χάθηκα...............

Επέστρεψα δρυμίτερη όμως!!!!!!!!!!!!!

Εμείς είμαστε καλά............Ο Ορέστης κοιμάται με τη μαμά και το μπαμπά αγκαλιά αλλά τι να κανουμε????

Οι κυπραιες που είναι????

Φιλάκια πολλά :x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδίτσες μου!!! τι κάνετε? εμείς δόξα τω θεό είμαστε καλά!!! μαρινάκι καλώς ήρθες και πάλι!!! μας έλειψες :YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x εκτός από την αλέκα μας και η μαρία μας από την κω είναι εγκυούλα!!!! συμπεθέρα χαίρομαι που ο κούκλος μας είναι καλύτερα!!! αλήθεια ρενάτα μου και γω την ίδια απορία έχω, ακόμα μαγειρεύεις ξεχωριστά?! εγώ μόνο όταν φτιάχνω καλαμάρια ή χταπόδι της μαγειρεύω ξεχωριστά γιατί δεν τα τρώει αλλά όλα τα άλλα τα τσακίζει :oops::oops::oops: δώσε βρε λίγο ντεπονάκι στον νικόλα προφανώς πονάει... εμένα κοιμάται στάνταρ από τις 9:30 το βράδυ μέχρι τις 9:30 το πρωί απλά σηκώνομαι στις 7 και της δινω ένα μπουκάλι γάλα. Αν όμως την δω κάποια φορά ανήσυχη της δίνω ντεπονάκι. Οι υπόλοιπες τι κάνετε? πάω να απλωσω την μπουγάδα μου γιατί ετοιμάζομαι για αναχώρηση το σάββατο :D:D:D:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζετακι ετοιμαζουμε βαλιτσουλες???? αντε βρε να ξεσκασεις!!!! και εγω οταν την βλεπω ανυσηχη ντεπονακι παντα στο κομοδινο της!

ρε μαρινακι ζεις????????? εεεε οχι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!!!!ΚΑΘΗΣΑ Κ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΑ!!!!! ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΑ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ Κ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΡΕΝΑΤΑ. ΞΕΚΙΝΗΣΕ Κ ΜΕΝΑ ΜΕ ΞΕΡΟΒΗΧΑ ΠΡΙΝ 2 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ Κ ΜΥΞΟΥΛΕΣ , ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΖΩ. ΑΛΛΑ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΠΑΛΙ ΑΝΗΣΥΧΗ ΚΛΑΙΕΙ ΘΕΛΕΙ ΓΚΑΛΙΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ Κ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΛΕΜΕ. ΤΗΣ ΕΒΑΛΑ ΕΝΑ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΟΧΙ ΨΗΛΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ Κ ΠΑΙΔΙΚΟ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗ ΣΠΑΡΩ ΕΝΑ ΚΑΛΟ. ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΝΤΕΠΟΝ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΤΑΣ ΙΔΙΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΝΑ ΔΟΝΤΙ ΕΔΩ ΚΑΤΩ ΒΓΑΖΕΙ.ΑΛΕΚΑ 16 ΕΧΟΥΜΕ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ. ΑΛΛΑ 4 ΠΙΣΩ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΑ ΘΑΛΟΥΜΕ. ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΥΝ ΠΟΛΥ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ....ΒΑΣΑΝΟ ΜΕΓΑΛΟ....ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΟΡΘΟΠΑΙΔΙΚΟ Π@Π@Ρ@Σ Κ ΑΥΤΟΣ ΣΤΟ ΙΚΑ. ΕΧΩ ΛΕΕΙ ΣΚΟΛΙΩΣΗ ΟΠΩΣ ΜΕ ΕΙΔΕ Κ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ. ΤΗΣ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΕΙΜΑΙ ΠΤΩΜΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ. ΘΑ ΠΑΩ Κ ΣΕ ΑΛΛΟΝ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ΜΟΥ ΑΝΤΡΑ. ΜΕ ΧΤΥΠΑΕΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ .ΘΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΩ ΠΑΝΤΩΣ..ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΩ ΦΑΓΗΤΑ, ΓΛΥΚΑ Κ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΜΟΥ. ΑΝ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ...ΧΑΧΑΧΑ! Κ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΛΙΣ ΠΙΩ ΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ Κ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ ΛΕΩ ΑΣ ΦΤΙΑΞΩ ΚΑΤΙ. ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΛΥΝΑ Κ ΜΑΓΙΡΕΨΑ ΤΟ ΣΠΑΝΑΚΙ, ΑΥΡΙΟ ΦΤΙΑΧΝΩ ΣΠΑΝΑΚΟΠΙΤΕΣ . Η΄ ΑΤΟΜΙΚΕΣ Η' ΣΤΡΙΦΤΗ ΜΕ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΦΥΛΛΟ ΣΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΠΟΥ Μ ΠΗΡΕ Ο ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ..ΤΩΡΑ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΤΖΑΚΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΣΟΥΛΑΕΙ Κ ΧΑΖΕΥΕΙ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ. Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΠΑΩ ΠΑΝΩ ΘΑ ΑΝΑΨΩ ΘΕΡΜΑΝΣΗ ,ΑΕΡΟΘΕΡΜΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ , ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΠΙΑ.ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΛΙΓΑ ΝΕΑ ΜΑΣ. ΑΛΕΚΑ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΕΙΧΑ ΑΠ ΤΟΝ 5ο ΜΗΝΑ ΣΤΗ ΜΑΡΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΓΕΝΝΗΣΑ. ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΟΤΑΝ ΒΗΧΩ Η ΦΤΑΡΝΙΖΟΜΑΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΑΚΡΑΤΕΙΑ Κ ΜΕ ΑΝΗΣΥΧΕΙ ΠΟΛΥ...ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΚΑΛΑ ΜΩΡΗ ΛΟΛΟΜΑΡΙΝΑ!!!!!

Κ ΔΕΝ ΜΠΗΚΕΣ ΟΥΤΕ απο περιεργεια τοσο καιρο να δεισ ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ????????

ΑΦΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΧΕΙΜΩΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΚΑΝΑ LIKE ΣΤΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΣΟΥ Κ ΜΑΣ ΘΥΜΗΘΙΚΕΣ???????

ΠΕΣ ΜΑΣ ΠΕΣ ΜΑΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΟΡΕΣΤΗ!!!!

ΑΛΕΚΑ Η ΚΟΙΛΙΑ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΜΗΝ ΧΕΡΕΣΑΙ!!! ΓΕΡΟΝΤΟΠΑΧΑ ΕΙΝΑΙ :lol::lol::lol:

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΠΑΠΑΡΑΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ!!!! ΑΦΟΥ ΣΤΑ ΓΕΡΑΜΑΤΑ ΣΕ ΔΙΕΓΝΩΣΑΝ ΣΚΟΛΙΩΣΗ ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!!!!!

ΜΕ ΞΕΧΑΣΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΜΕ ΤΟ ΨΑΡΟΝΕΦΡΙ!!!!! ΚΛΑΨ

ΡΕΝΑΤΑΚΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΤΟΝ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑΚΙ!!!! ΔΩΣΕ ΚΑΝΑ ΝΤΕΠΟΝΑΚΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΙ

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ..... ΣΗΜΕΡΑ Κ ΧΤΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΜΑΣΚΕΣ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ! ΚΟΙΜΑΤΕ ΜΕΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΓΑΙΔΟΥΡΟΒΗΧΑ ΠΑΛΙ ΕΧΕΙ :mrgreen: ΤΙΣ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΤΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΘΑ ΦΥΓΟΥΝ ΤΑ ΦΛΕΜΑΤΑ ΟΕΟ???

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΠΑΣ ΣΤΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ???? :D:D:D:D ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΚΑΝΑ ΣΟΥΒΕΝΙΡ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΑΜΠΡΟ!!!! ΠΕΣ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΝΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΤΑ ΝΕΑ :lol::lol::lol::lol:

ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα καλησπέρα!!

Βρε βρε βρε!!! Καλώς τα δεχτήκαμε!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG: Πού είσαι βρε Μαρίνα μου? Πώς είσαι? Έχετε δουλειά? Ο Ορέστης τί κάνει? Πώς είναι? Πες μας τα νέα σας!!!

Περαστικά σε όλα τα αρρωστούλικα μωράκια!!

Εγώ είμαι χάλια κορίτσια...Έχω ένα γαιδουρόβηχα λες και καπνίζω 3 πακετα τη μερα...φλέγματα..μύξες..βουρκώνουν τα ματια μου από τα φταρνίσματα και τώρα το βράδυ βουλωσαν τα αυτιά μου... :? είμαι για απόσυρση...

Το βιβλίο που σας έλεγα το παράγγειλα, μόλις το πάρω θα τα κανονίσουμε!! ;)

Μίκα μου για πάρε και καμια γνώμη ακόμα..να διασταυρώσεις...και μενα με πονάει η μέση μου και με χτυπάει στα πόδια πίσω μεχρί το γόνατο και όταν το έλεγα σε ένα καθηγητή μου νευρολόγο μου είχε πει ότι είναι σημαδια δισκοπάθειας!! :shock: αλλά φυσικά δεν το έψαξα ποτε....

Αλεκα μου ας στην Έλενα να λέει!!!! :P Με γεια η κοιλιά!!!!!!

Αχ δε θυμάμαι τί να σχολιάσω άλλο ρε κορίτσια...συγνώμη...είμαι και σαν ζόμπι τώρα...τεσπα...

Τα φιλια μου σε Έλενα, Μίκα, Ζέτα, Αλέκα, Ρενάτα, Μαρίνα,Ντίμι, Θάλεια, Μαρια και φυσικά στα υπέροχα μωρά σας!!! Δεν ξεχασα καμία ε? Ζετα μου αν δεν μπω αυριο και δε σε προλάβω το Σαββατο, καλό σου ταξίδι, καλά να περάσετε και βγαλε πολλες φωτογραφίες!!!! :D

ΜΜΜΜαααααακιααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ????????ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΓΩ ΔΗΛ ΧΑΛΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΜΕ ΤΡΕΧΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΜΕ ΜΕ ΕΞΑΓΩΓΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΡΕΧΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΧΑΛΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΑΩ ΤΠΤ ΟΥΤΕ ΝΑ ΠΙΩ ΣΑΝ ΖΟΜΠΙ ΚΥΚΛΟΦΟΡΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ :?:? ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΤΡΩΣΕΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ....ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...ΤΩΡΑ ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΑ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!!!!

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ ΚΑΛΕ?????Ο ΟΡΕΣΤΗΣ ΜΑΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙ???????

ΑΛΕΚΑ ΜΕ ΓΕΙΑ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥΠΕΡ ΕΙΝΑΙ :D:D

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΣΟΡΡΥ!!!!!!!!!!

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΜΙΚΑ,ΖΕΤΑ,ΡΕΝΑΤΑ,ΝΤΙΜΙ,ΘΑΛΕΙΑ,ΜΑΡΙΑ,ΕΛΕΝΑ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΜΙΑ :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...