Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 48 - Το λιονταρακι!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εκανα πεντικιουρ μονη μου !!! σε λεκανιτσα ολα οπως οι επαγγελματιες :D και τα εβαψα !!!αχ μια χαρα γινανε τα ποδαρακια μου !!! :D:D:D

επαιξα με τον Μ με πλαστελινη ,το καιμενο στην αρχη νομιζε οτι ειναι μαμ και εκλεισε το στομα με τα χερακια :? ...μα ποσο κακο του εχω κανει :oops::oops::oops:

του αρεσε η πλαστελινη (ε ναι αφου δεν του την εδωσα να την φαει καλη ειναι :lol::lol::lol: ) μου εκανε και αστεια οτι θα την φαει :lol::lol::lol::lol::lol: (ειναι πολυ διαβολακος )

μιλησα και με χρυσα και γιωτα !!!

αχ ποτε θα βρω ωρα να κανω και τα χερακια μου ....και να κανω και καμια μασκα στην μουρη μου ?

αυτα τα δικα μου νεα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ερθω και εγω για πεντικιουρ;;; :lol::lol::lol:

Τι κανει η Γιωτα;;;

α το δικο ου το τηλ το παιρνει ο αντρας μου μαζι του και μου αφηνει το δικο του γιατι ειναι κοσμοτε και εχει σημα.

Χρυσα ποσα γευματα κανει;;;Ο μπεμπης εκανε 6 με 7 τοτε.Αντε να δουμε τι θα σου πει η συμβ. να λυθει το θεμα και να μην πονας!!!!!

Μητσακι :?:?:?:? πολυ αυπνια ε;;;Την β. την εχεις εσυ τωρα που εκλεισε ο παιδικος ε;;;Προλαβαινεις να κανεις τπτ στο σπιτι;;;Φαι,ρουχα;;;

Αναστασια αλλη η σχεση η δικια σου με τα πεθερικα και αλλη η σχεση της αννυς με τους παππουδες. ;)

(εκτος αν κανουν τραβηγμενα πραγματα)

Λενα καλα να περασεις σημερα στη Β..να δεις τον μπεμπαρο.

Α κοριτσια και εγω 1-10 βαπτιζω τον δικο μου μπεμπη σε μια σεμνη τελετη (καμια σχεση με την υπερπαραγωγη της Τονιας) .Δεν θα καλεσω καθολου συγγενεις μονο οι οικογενειες και καποιοι φιλοι.Ειστε ολες καλεσμενες!!!!!θα σας πω λεπτομερειες τοτε.

Τονια τι εχει ο μπαμπακας σου ;;;

Σημερα θα παμε παλι Βολο.αχ ελπιζω να δω πιο πολυ τη ζουζουνα μας σημερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτούλα, μεγειά το πεντικιούρ και εις άλλα με υγεία!! :D

Δεν χάνεις τίποτα, αλλά μην περιμένεις ένα παιχνίδι να κάνει θαύματα!! Πάνω απ' όλα... ηρέμησε!!! ;) Σε καταλαβαίνω απόλυτα γιατί έχω φτάσει κι εγώ στα όρια της απόγνωσης με το φαγητό της Β (πάνω από μία φορά!) αλλά όταν έφτασε η στιγμή που άκουσα το παιδί μου στον ύπνο του να λέει "δεν θέλω να φάω, δεν θέλω να φάω" :shock: έπαθα σοκ, συνήλθα, ηρέμησα και απλά σιγά-σιγά ηρέμησε κι αυτή... ;)

Συμπεθερούλα μου, να περάσετε τέλεια στο Βόλο!! :D

Τη Β την έχω εγώ όλη μέρα φυσικά και ναι, δεν προλαβαίνω να κάνω τίποτα... :? Τις προηγούμενες μέρες που είμασταν διακοπούλες βέβαια, δεν είχα καμία έγνοια για φαγητό και δουλειές, αλλά τώρα κάνω ό,τι προλαβαίνω τις λίγες ώρες που είναι εδώ ο άντρας μου!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να σου πω ρε Αφρο...δε νομιζω... :?:?:?

αυτα που φτιαχνεις τα τρως;;;;

Πιστευω οτι ο μονος τροπος που ισως φαει ειναι να καθεστε μαζι στο τραπεζι και να του λες τωρα τρωμε και να τον αφηνεις να τρωει οσο θελει ,να τρως και εσυ, και μετα να του λες (οταν δε θελει αλλο) οτι τωρα τελος το απογευμα θα φας..μπας και σιγα σιγα αρχισει να τρωει... :roll::roll::roll::roll:

Πολυ κουραστικο ρε συ...

ΕΡΩΤΗΣΗ...

ποσο γαλα πινουν τα διχρονα σας,τριχρονα σας και ποτε;;;Πρωι ,βραδυ;;;Μεσημερι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι καλε πλαστελινη ειναι :lol::lol::lol::lol:

αυτο το εχω κανει και απλα δεν ετρωγε .....

τι να σου πω για το γαλα ...το πινει σε κανονικο ποτηρι πια με καλαμακι και δεν ελενχω ποσοτητα ...πανω κατω 500μλ την μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οσο για το παιχνιδι δεν το βλεπω για να φαει απλα ειδα οτι του αρεσαν οι πλαστελινες και οτι δεν εχω φαντασια και κοιταω παιχνιδια με πλαστελινες και επεσα πανω του ......μηπως εξικοιωθει :lol::lol::lol::lol: εχει και με μπιφτεκια με πιτσες και με μακαρονια :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παντως με αυτα που κανω στον Νικολα τον στελνω ντουγρου στην παχυσαρκια.... :roll::roll::roll:

απο τα υγιεινα που του δινω και απο την αποκρυψη παντως σκατολοειδων θα βαρεσει κρισαρα καποια στιγμη και δεν θα τον μαζευω...

αλλαζω γραμμη πλευσης...................παν μετρον αριστον..ελπιζω να βοηθησει και ο παιδικος.

Α μωρε γιατι λεει οτι εχει κατι σαν σιταλευρο που ειναι ακινδυνο ακομη και αν φαγωθει...το γαλα το πινει μπαμ και κατω ή το λιβανίζει που λεει και η μανα μου;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! :|

Δεν έχω και πολλά κέφια σήμερα!

Φταίει ο πόνος που έχω στην κοιλιά, φταίει που η μικρή σήμερα έκλαιγε το πρωί για να έρθει μαζί μου στο γραφείο και βγαίνοντας την άκουγα να σπαράζει μέχρι που άλλαξα τετράγωνο (οικοδομικό εννοώ), φταιει που έχω ακόμα μία εβδομάδα για να πάρω άδεια, φταιει που θα ΞΑΝΑπαω δήθεν διακοπές στο χωριό του Π (Γ@μω την καταδίκη μου και τον κερατα τον Γιωργάκη!!!)

Δεν έχω υπομονη επίσης έχω καταλάβει... πως μπορώ να χαλαρωσω λίγο...; Εσείς τι κάνετε;;; Μήπως να υποβληθώ σε λοβοτομή...;;; :roll::roll::roll:

Η Χ Παναγιώτα πίνει με το ζόρι μια κούπα γάλα το πρωί. Υπολογίζω περίπου 180 γρ ημερησίως, μετά θα φάει τυρί, γιαούρτι δε συνηθίζει να τρώει, και έτσι δεν εγχώνομαι για το ασβέστιο. Γάλα πίνει μόνο εβαπορέ. Το φρέσκο μου το έκοψε...

Σταμάτησα να την πιέζω να φάει. Της δίνω όμως να τρώει συνέχεια. Σήμερα το πρωί ξαναέστρωσα το τραπεζι με πρωινο και έφαγε 1/4 αυγου με μισή, λεπτη φέτα ψωμί, 1 φρυγανια με βούτυρο και μέλι, 1 φλυτζανι γάλα, 1 ποτήρι αμιτα μοσιον :D:D

Θα της έδινε και η γιαγιά της κατα τις 12:30 και μια μπανάνα.

Επίσης την ταϊζω πλέον όταν παίζουμε. Χθες έφαγε 1 πιάτο κοτοπουλο με πατάτες ψητές ενω φτιάχναμε παζλ. (Η αλήθεια είναι οτι όταν έκλεινε το στόμα της την απειλούσα οτι θα σηκωθώ να φύγω και έτσι το ξανανοιγε :oops::oops: όταν μου είπε "χόρτασα" σταματησα να της δίνω, είχε αφήσει μόνο μία μπουκιά)

Αν φαει και γερμά ή καρπούζι το απόγευμα και μισό τοστ το βράδυ είμαι ευχαριστημένη.

Χθες δεν έφαγε τίποτα το βράδυ, είχε φάει το απόγευμα κρέμα ανθος αραβοσίτου, αυτά κάνουν οι γιαγιάδες! :evil: Και μετά βέβαια της εβλα και λίγο παγωτό απο αυτό της έφερε ο μπαμπάς της... :roll::roll: Άρα έφαγε... αλλα δεν έφαγε υγιεινά.

Αναστασί δε βλέπω το λόγο να μην πάει η Α στη γιαγιά της. Συμφωνώ με τα κορίτσια. Άλλη η δική σας σχέση, άλλη με την εγγονή της.

Παναγιώτα μάθε στο παιδί μια ισορροπημένη διατροφή. Μάθε το να τρώει τα πάντα όταν πρέπει και στις σωστές ποσότητες. Καλύτερα εσύ παρά τα κυλικεία των σχολείων.

Τόνια τέλεια η τίνκερμπελ μου αρέσει πολύ! Εμεις στη βάπτιση είχαμε τις μπαλαρίνες θέμα και χρώματα το λιλά και το λαχανί.

Άφρο για πεντικιουρ πόσα πέρνεις; :P:lol::lol::D

Μητσάκι είσαι πρότυπο να το ξέρεις! Μακάρι να είχα την γλυκύτητα και την υπομονή σου...

Πολλά έγραψα... :oops::oops: θα επανέλθω με δεύτερο ποστ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα μου, η Β πίνει συνήθως ένα μπουκάλι γάλα πρωί-βράδυ. Περίπου 400-500ml την ημέρα. Αλλά γενικώς δεν το πολυσυμπαθεί. Τώρα στις διακοπές για παράδειγμα, επί 10 μερούλες περίπου, δεν ήπιε σχεδόν καθόλου κι αυτό, μάλλον γιατί βαριόταν να πιεί με την κούπα και το καλαμάκι. :roll: Επίσης, συνήθως αφήνει μια ποσότητα, οπότε κατά καιρούς είναι πολύ λιγότερο. Γιαούρτι δεν τρώει με τίποτα. Λίγο τυράκι ίσως, ανάλογα με τα κέφια! :roll: Το καλό (ή κακό) είναι ότι δεν το λιβανίζει, αν πει τέλος, είναι τέλος και δεν συνεχίζει με τίποτα.

Σισσάκι μου, πάνω-κάτω παρομοίως τρώνε τα παιδιά μας. Έχω σταματήσει προ πολλού να την πιέζω, αλλά σε γενικές γραμμές βαριέται να φάει, γι' αυτό και το φαί συνδυάζεται πάντα με κάτι που την ευχαριστεί. Δεν νιώθω τύψεις όμως, γιατί απλούστατα η Παπαβέντζια μέθοδος σε μας είναι εντελώς ανεφάρμοστη! Αν την αφήσω, απλά θα μείνει νηστική! :? Αλλά και όταν χορτάσει, δεν το διαπραγματεύεται, σταματά. Δεν την πιέζω καθόλου πια και νομίζω ότι έτσι είναι πολύ καλύτερα!!! ;)

Γλυκούλα μου, σε χιλιοευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!!!! :x:x:x:x Με συγκινείς και μ' ανεβάζεις!!! :YMHUG: Δεν είναι αλήθεια όμως!! Καθόλου πρότυπο δεν είμαι, :oops: απλά το παλεύω όπως όλες μας!!! ;)

Α ναι, δεν σας είπα!!! Μας πήραν στον παιδικό, ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ!!!! :D:D:D

Πάω... έκατσε 10 ΟΛΟΚΛΗΡΑ λεπτά κάτω και διαμαρτύρεται!!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερες!

Μια χαρα περασε η Αννυ τελικα...μονο που γυρισε με καρουμπαλο,κακα τιγκα (απο ωρα) στην πανα και....μια καραμελα-ζελεδακι στο χερι μισοφαγωμενη! :shock::shock::shock: Οκ...μικρο το κακο :lol: ..Οταν ειπα στην πεθερα μου πως μεχρι τωρα τις καραμελες απλα τις παιζουμε,τις κρυβουμε,τραγουδαμε με αυτες στα χερια αλλα δεν τις τρωμε(ποτε δεν εφαγα μπροστα της οποτε...δεν την "ηξερε" την χρηση τους...ή την ηξερε αλλα δεν την ενοιαζε)...Επαθε σοκ η γυναικα!!!!! :lol::lol::lol::lol::roll: "δλδ ειναι η 1η της καραμελα?αχ συγνωωωωμη ,δεν το σκεφτηκα" ειπε!!! :lol::lol::lol::roll::roll::roll:

Κοριτσακια φανταστειτε πως θα ηταν η Μαρια(ιωαννα)αν επαιρνε τα παιδια η πεθερα της!Κ δεν την αδικω την κοπελα! ;) Δεν μπορειτε να καταλαβετε...αν η συμπεριφορα της παρεμενε οπως ηταν παλιοτερα δεν υπηρχε πιθανοτητα να συμβει αυτο...Οχι-οχι...δεν μπορω να σας εξηγησω!

Το ειχα πει κ στη μανα μου οταν κατι πηγε να πει τις προαλλες...Της λεω:"Αν εσυ ειχες κανει τοσα ασχημα πραγματα στην(υποθετικη) νυφη σου,αν εφτανες το ζευγαρι ενα χιλιοστο πριν το διαζυγιο,θα ειχες απαιτηση απο τη νυφη να σου αφηνει το εγγονι??Οκ..ας ειχες απαιτηση απο τον γιο σου,αλλα απο τη νυφη?"

Καταλαβατε μηπως?Ο Α ας κανει οτι θελει οταν εχει την Αννυ αλλα..Το να ειμαι εγω στο σπιτι κ να ξυνομαι κ να παρει εκεινη την Αννυ...δεν μου καθεται...!τεσπα!

Παναγιωτα εμενα πινει γαλα(ψυγειου κ οχι μαμας) οποτε της καπνισει! :lol: αλλα δεν ειναι πανω απο250μλ/μερα

Αφρο τι εννοεεις οταν λες οτι θα επρεπε να ειχες διαφορετικη σταση εξαρχης σχετικα με τη διατροφη?Για πες,πως το σκεφτεσαι/φανταζεσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια σκευτομαι οτι αν εκει στον χρονο επανω που μου αρχισε τα νουμερα προσπαθουσα περισσοτερο ξανα και ξανα και ξανα να του δωσω οτι δεν του αρεσε ισως να ηταν καλυτερα τωρα ....πιστευω οτι μπορει να καταθεσα πιο ευκολα τα οπλα απο οτι επρεπε ....στον φοβο μην τον πιεσω πολυ και το δει αρνητικα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω και λιγη ωρα ξεραθηκαν και τα δυο στον υπνο και εγω δεν κοιμαμαι γιατι εχω πιει καφε και πειναω :twisted::twisted::twisted: ε πως να φαω μεχρι τωρα που ο ενας ηταν μες στην γκρινια και θηλαζε συνεχεια γιατι νυσταζε και ο Μ ουρλιαζε καθε τρεις και λιγο και τον ξυπναγε και ο αλλος με εσκασε με τις πλαστελινες να παιζουμε ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα η Ρ. πίνει 200μλ γάλα το πρωί μόνο και αυτό τις περισσότερες φορές δεν το τελειώνει, μετά θα φάει λίγη φέτα και το βράδυ πριν τον ύπνο θα φάει ένα γιαουρτάκι με κορνφλέικς-χάνεϋποπς!!! (χάρι πόστα, όπως τα έλεγε....τώρα τα λέει κανονικά!) και ο Λ. θα πιεί ένα ποτήρι το πρωί και ένα το βράδυ!!

Χρύσα άσε να κοιμηθεί το παιδί, τα νεογέννητα χρειάζονται τον ύπνο για να μεγαλώσουν!!! :!:

Αναστ. δεν πειράζει βρε ας πάει και στην γιαγιά-πεθερά σου να παίξει λίγο, απλά πες της τι δεν της δίνεις να τρώει να ξέρει η γυναίκα.....π.χ. η πεθέρα μου ήθελε να δώσει στην Ρ. σαλάμι να φάει όταν ήταν 1 έτους!!!! :o:o:o:o:shock::shock::shock::shock: καλά που το είδα και το σταμάτησα!!! :?

γενικώς στην διατροφή είναι μάπα και δεν τους εμπιστεύομαι!!! :?

Λένα καλόν υπέρηχο με καλά αποτελέσματα :)

Αφρο τέτοιες πλαστελίνες έχουμε και εμείς αλλά λέει ότι είναι από 3 και πάνω!!! αν θυμάμαι καλά!!! :?

Τόνια με το καλό η βάφτηση και όλα καλά να είναι με τον μπαμπά σου :x .....επίσης τι σου είπε η φίλη σου η παιδοψυχολόγος? :?::?::?::!::!::!: .....μήπως καιμμιά χρήσιμη πληροφορία και για μας!!! ;)

Αυτά.........

φιλιά σε όλες :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο πηγα σημερα στη φιλη μου τη παιδοψυχολογο και μεσα στα πολλα ειπαμε και για την αφαγια του Αλεξ...και φυσικα ειχα κι εσενα στο μυαλο μου! ;)

Λοιπον δε μου ειπε κατι που δεν ηξερα απλως μου τα ανελυσε λιγο πιο επιστημονικα...

Εν ολιγης μου ειπε οτι εχουν βρει το φαγητο ως μεσω χειρισμου μας και τραβηγματος της προσοχης μας και το εχουν συνδεσει με μια αγχωτικη κατασταση!! επισης το εχουν κανει τη συνδεση φαι=ασχολουμαστε ολη την ωρα μαζι τους,με το καλο ή το κακο δε τα νοιαζει κι οχι με τη πεινα οπως θα ηταν και το φυσιολογικο..

Δηλαδη ο εγκεφαλος τους δεν εχει κανει τη συνδεση του γουργουρισματος του στομαχιου με την αναγκη για φαγητο..δεν εχει παρει το σωστο μηνυμα της πεινας!!!

Οταν τη ρωτησα "μα δε πειναει" μου ειπε "οχι!! δε ξερει τι ειναι αυτο ακριβως,εχει συγχιστει με αυτο το θεμα!! γι αυτα το φαγητο μονο τη πεινα δε καλυπτει αυτη τη στιγμη!!"

Μου ειπε λοιπον να σταματησω καθε μαλακια που εκανα μεχρι τωρα για να φαει(τραγουδια παιχνιδια κτλ) να του βαζω το φαγητο μπροστα του,(στο τραπεζι και μονο στο τραπεζι! ή στο καρεκλακι φαγητου τελος παντων) να του λεω πολυ ηρεμα ελα αγαπη μου να φας,να τον αφηνω να τρωει ΜΟΝΟΣ κι οτι φαει κι εγω να μην ασχολουμε ΚΑΘΟΛΟΥ μαζι του!! μπορω φυσικα να καθομαι να τρωω μαζι του(πραγμα που ειναι και σωστο),αλλα να μη του λεω ουτε "φαε" ουτε τιποτα! γενικα να μην υπαρχει συναισθηματικη αλληλεπιδραση την οποια να συγχεει με το φαγητο...αν δε θελει να φαει να μη το πιεζω καθολου και να τον αφηνω νηστικο...μου ειπε και 2-3 μερες να μεινει νηστικος τιποτα δε παθαινει,αλλα δε προκειται να μεινει γιατι στα παιδια το πιο εντονο αισθημα ειναι αυτο της επιβιωσης!

Μπορει να αρχικα να τρωει ελαχιστα,αλλα σιγα σιγα θα ξεκινησει να τρωει φυσιολογικα και θα τρωει επειδη πειναει και παιρνει ευχαριστηση απο το φαγητο κι οχι αγχος!

Κι αλλα πολλα εκτος φαγητου ειπαμε αλλα δε προλαβαινω τωρα να σας τα γραψω!

Μιτσακι βαστα γερα μανααααα!!!!!! :P

Σισσακι κι εσυ βλεπω με παιχνιδια και μαλακιες ταιζει τη μικρη οπως ολες μας!!! :lol::lol::lol:

Τι να κανουμε να σου φτιαξουμε το κεφι κι εσενα βρε κοριτσακι;;;;

Καλα φτιαξε λεει πρωτα το δικο σου και μετα των αλλων(στον εαυτο μου παει αυτο)!!! :roll::lol:

Α ο μπαμπακας μου δυστυχως εχει καρκινο εγκεφαλου... :(:(:( προς το παρον παει καλα,αλλα αυτο ειναι μια ωρολογιακη βομβα στο κεφαλι του που μπορει να σκασει ανα πασα στιγμη...μπορει ομως και να μη σκασει για πολλα χρονια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α επισης μου ειπε οτι οταν ξεκινησει να τρωει δεν αρχιζουμε ουτε πανηγυρισμους,ουτε δινουμε επιβραβευσεις με τιποτα!!! δηλαδη δε συνδεουμε το οτι εφαγε με δικια μας ευχαριστηση!!! εμεις πρεπει να ειμαστε συναισθηματικα ανεκφραστοι με αυτο το θεμα..να αποσυνδεσουν εντελως το φαγητο με τη δικη μας ψυχοσυναισθηματικη κατασταση και να τρωνε επειδη ευχαριστει ΕΚΕΙΝΑ και καλυπτουν μια βιολογικη αναγκη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχουμε και εμείς ένα φίλο (δλδ ο άντρας μου) παιδοψυχολόγο και μας είπε ότι η χειρότερη ηλικία είναι αυτή της εφηβείας και ότι ο ίδιος δεν μπορούσε να τα χειριστεί!!! :o:o:o:o ....αυτός που είναι ειδικός, φαντάσου εμείς οι μη ειδικοί!!!! :?:?

η ΄φίλη σου έχει παιδιά? :?:

εγώ πιστεύω ότι όταν κάποιος δεν τρώει "κλείνει" το στομάχι του και μετά δύσκολα 'ανοίγει" :?

Τόναι περαστικά για τον μπαμπά σου, πολύ κρίμα.....εύχομαι να μην σκάσει ποτε΄η βόμβα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια καλα ολα αυτα τα ειχα διαβασει και στο βιβλιο του Παπαβεντζη ....τα εκανα για μεγαλο χρονικο διαστημα αλλα δεν ....ξερει οτι πειναει και απαιτει αυτο που θελει να του δωσω πχ γιαουρτακι ....φυσικα τωρα με το μωρο πιστευω οτι παιζει αυτο το θεμα οτι θελει να σχολουμαι μαζι του ειτε με το καλο ειτε με το κακο ....(την μεθοδο την εκανα πριν το μωρο ) αφου εχει παει βηματα πισω και τον ταιζω !!!(εκτος απο το γιαουρτακι που το τρωει μονος του ) ....δεν εχει μαθει δεν εχει εξικοιωθει με πολλα φαγητα και τα θεωρει "μπιαχ"

πριν το μωρο του επενθυμιζα απλα να φαει γιατι θα παει για υπνο νηστικος ...και ετρωγε (τα πραγματα που τρωει ) μετα το μωρο δεν το κανει ....μαλλον θελει εμενα να τον ταισω για να νιωσει καλα ...αλλα και παλι κλεινει το στομα ....αχ ......αλλα καταλαβαινω ποτε δεν θελει με τιποτα και ποτε θελει μια ωθηση απλα ...

το να ξανα κανω οτι εκανα παλια να του το προσφερω και να μην λεω τιποτα δεν ξερω αν θα το ξανα κανω γιατι αυτο εκανα μεχρι τωρα και απο το μωρο και μετα σταματησε να τρωει ....

θα σκευτω ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...