Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 48 - Το λιονταρακι!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αφρο :lol::lol::lol::lol: γελάω με το κόλλημά σου!!!! :lol::lol::lol:

εγώ τα πρωινά (καθημερινές) τους ρωτώ τι θέλουν να φάνε και αυτό θα είναι μία φέτα του τοστ με τυράκι ή νουτέλα ή μαρμελάδα ή μουρταδέλα ή τυράκι φιλαδ. και γάλα.....και το μπουμπούκι θα φάει και κάτι άλλο ότνα γυρίσουμε......το ΣΚ όμως τα στρώνω όλα στο τραπέζι πλην των φρούτων, όπου τα δίνω αφού τελειώσουμε!!! .....

στον παιδικό αύριο θα πάμε τελικά!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανουλίτσες!

Προσπαθώ να σας παρακολουθήσω, μα μου είναι αρκετά δύσκολο!!!

Το μικρόβιο μ' έχει τσακίσει!!!

Δεν κοιμάται ΚΑΘΟΛΟΥ μέσα στη μέρα (ελάχιστα και ΜΟΝΟ στην αγκαλιά μου) και τη νύχτα συνεχίζουμε ανά 1-2 ώρες!!! Το ρεκόρ της το νυχτερινό είναι 3ωρο, αλλά μέχρι στιγμής έχει συμβεί ελάχιστες φορές!! Κοντεύω να πέσω απ' τα πόδια μου, αυτή η άτιμη η αϋπνία μ' έχει τσακίσει!!! Αναρωτιέμαι ποια είναι τα πρώτα σημάδια της υπερκόπωσης... :?

Παρολαυτά, την ημέρα κάνουμε βολτίτσες και δουλίτσες, γιατί αλλιώς θα σαλτάρουμε!!! Άσε που μέσα στο σπίτι ΕΛΠΙΖΩ ότι θα κοιμηθώ, αυτό ΔΕΝ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ και μετά απελπίζομαι!!! :shock::lol: Γι' αυτό προτιμώ να με κρατώ απασχολημένη!!!! :lol:

Σας φιλώ γλυκά όλες και θα προσπαθήσω σιγά-σιγά να επανέλθω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ Μιτσάκη να΄ξερες πόσο σε νιώθω....σου το έχω πει πιο παλιά ότι τέτοια ωράρια είχε το μπουμπούκι μου και εμένα άρχισε να χτυπήσει το 3ωρο!!!!...με αποκορύφωμα το 5ωρο (βράδυ όλοι να κοιμούνται) που την είχα αγκαλιά μου και όρθια γιατί έκλαιγε με το που καθόμουν!!!!! :o:o:o:o ..όντως είναι πολύ κούραση και εγώ το πρωί δεν είχα την διάθεση για βόλτα ωστόσο πίεζα τον εαυτό μου......όμως είσαι αρκετά μικρούλα και έχεις αντοχές......αν έχεις και κανέναν να σε βοηθήσει λίγο τα πρωινά, είτε με τις δουλειές είτε με τα παιδιά, θα ήταν ό,τι καλύτερο!!! :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα εχω το ακριβως αντιθετο προβλημα με σενα..

αντρες παιδι μου...μπουνταλαδες...τι να πεις..

ο δικος μου ολη μερα κοιμαται....

ρε παιδια..δεν μπορω ειλικρινα...κοιμαται...και ξυπναει για κανενα 10 λεπτο οπου τρωει λιγο και μετα ξανακοιμαται...

αυτα τα παιδια θα με τρελανουν..ειναι δυνατων...ανισυχω ειλικρινα...γιατι κοιμαται τοσο πολυ...μηπως εχει λιθαργο...

κανει τσισα και κακα- πρασινοκιτρινα- αλλα γιατι τρωει για τοσο λιγο;;;

Σορυ που σας πριζω αλλα δεν ειμαι καλα...φλερταρω εντονα με την επιλοχεια και συχνα βαζω τα κλαμματα χωρις λογο..με ενοχλουν τα παντα...ακομα και το οτι δεν εχει πεσει ακομα ο αφαλος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μητσάκι μου δε θα σου πω υπομονή, θα σου πω μόνο οτι σε θαυμάζω! όπως θαυμάζω και όλες σας κορίτσια που τα βάλατε με την απνία και βγήκατε νικήτριες. Νομίζω οτι εγω θα είχα πέσει απο κανα μπαλκόνι... :geek:

Δεν έχω χειρότερο απο το να μην κοιμάμαι... δοξάζω τον Θεό που η μικρή μου δε με βασάνισε στο θέμα του ύπνου. ΟΚ τραβηξαμε και μεις κάτι αυπνίες, αλλά καμία σύγκριση με αυτό που περιγράφεις.

Ψυχολογικά πώς είσαι; Τα νεύρα σου πώς πάνε; Σε φιλώ γλυκό μου Μητσάκι! :x:x:x

Παναγιώτα ένα καφέ θα στον κεράσω βρε!! Με ζαχαρίνη! Και τούρτα θα σου φτιάξω, απλώς θα την κάνω 2%! Εκεί θα κολώσουμε;; :D

Χρύσα είσαι χαζό παιδί μου;; Γιατι να μας πρήζεις;; ό,τι θες θα λες! Γι'αυτό είμαστε εδω! :x:x:x

Χαλαρωσε λίγο βρε πουλάκι μου! Και το δικό μου παιδί ούτε που έκανε τον κόπο να ξυπνήσει. Εγω την ξυπνούσα, και μια χαρα ζωηρό ζωηρό είναι τώρα και χτυπάει σε μπαλκονοπορτες! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε χρυσα νεογεννητο ειναι τι θελεις να κανει ? μαμ κακα και νανι ,ετσι ηταν και τα δυο τα δικα μου τις πρωτες ευδομαδες .....τωρα δεν κλεινει ματι :twisted:

ηρεμισε κοριτσακι μου ειναι οι ορμονες σου περιεργες τωρα και το ξερεις .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα δεν ξερω τι να σου πω , αν κοιμουνταν τα δικα μου , λεμε τωρα, θα τα ξυπνουσα απο αγχος αν ειναι καλα.... Παντως δε νομιζω οτι πρεπει να ανησυχεις τοσο...Για το φαγητο δεν ξερω τι να σου πω, αλλα αφου κοιματε λογικα δε χορταινει;; Μη βαζεις το κακο με το μυαλο σου :YMHUG:

Μητσακι , μονο οτι σε νιωθω εχω νμα σου πω...Εχω περασει ατελειωτες νυχτες ορθια με τη Δ αγκαλια , γιατι μονο ετσι ηταν ηρεμη, με ειχε τσακισει κυριολεκτικα, απορω πως γλυτωσα τα ναρκωτικα :lol::lol::lol:

Αφροδιτη Αργι Σισσυ 8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε τσουπρες;;;

Τρεχω ολη μερα σημερα με τα της βαφτισης...μονο για να φανε να κοιμηθουν και να αρμεχτω ερχομουν σπιτι!!! :P

Χρυσακι τι λες πουλακι μου;;;; το σταυρο σου να κανεις που κοιμαται και να προσευχεσαι να το συνεχισει!!! :P Βρε οι ορμονες σου τα χουν παιξει τωρα ελαφρως γι αυτο τα βλεπεις περιεργα! ;)

Σισσακι την ειχες φρικαρει κι εσυ τη μανα σου;;;;; :lol::lol::lol::lol: εγω ημουν πολυ ησυχο μωρο παλι...Με την αυπνια εχω κι εγω τρελο θεμα!!!!ευτυχως η μπεμπα μου τωρα ειναι παρα πολυ καλο μωρο,αλλα το 1ο μηνα με ειχε σταυρωσει κι αυτη!!!

Μιτσακι σε ταλαιπωρει το μικροβιακι;;; δεν υπαρχει καμια μαμα-πεθερα να ερθουν να σε ξεκουρασει λιγακι;;; :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για λεγε για λεγε τι θεμα θα εχει η βαπτιση ?αχ θα ηθελα πολυ μια κοριτσιστικη βαπτιση αλλα ....

αν και το μονο που δεν σκευτομαι τωρα ειναι η βαπτιση του ....το βλεπω να παει 2 και να μην το εχουμε κανει :?:roll:

εβαλα το μικρουλακι για υπνο και μενει το τερας :lol::lol::lol::lol:

εκανε πιτσες με λαδοπιτες και εφαγε το 1/4 !!! με το ζορι το πρωτο κομματι και μετα του αρεσε αλλα μονο τοσο ηθελε ....τι σκατα αλλο να του δωσω ????? :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γειααααα σας κ αερα στα πανια σας! :P:P

Τι καλα να ειχαμε η καθεμια μια βαρκουλα(50μετρη) με εναν κουκλο καπτεν πανω κ να συναντιομασταν στα νησια!...Που θελεις σημερα Μητσακι?Στη Συρο???Μεσαααα!Χρυσα?Μυκονο σε κοβω! :P:P:P Μεεεσα!Σισσιω???Χαβαη? :lol::lol::lol: Ας μην συνεχισω γτ το παραχεσα! :P

Νομιζα πως σας εγραψα το μεσημερι αλλα μαλλον δεν δημοσιευτηκε!Ειδα Νατασα_Θουλη_Λενα με τα τεκνα το πρωι!!!Τις χαρηκα αρκετα!Χορτασα κ τον Παντελακο!!! :x:x:x Η Δαναη μωρε ειναι παντα ησυχουλα οποτε δεν την ευχαριστιεμαι! :(

Λοιπον!Ετσι για να μην ξεχναμε τα ερωτολογα! :P Η Νατασα ειναι κουκλαρα κ την θαυμαζω γενικως!Η Θου εχει πολυ ωραια ποδια(ασχετο! :lol::lol::lol::lol: ),η Λενα εχει ομορφυνει πολυ στο προσωπο!!!Αυτα! 8-)

Κοριτσια η πεθερα μου μου ειπε αν θελω αυριο να κρατησει λιγακι τη μικρη το πρωι να παιξουν....Ειπα οκ...με μιση καρδια...Ειναι αρκετα καλη μαζι μου τελευταια... :? Και η Αννυ ηθελε να παει μαζι της :?:?:?

Δεν εχω κ καμια δουλεια να κανω...Τεσπα...ας παει στη γιαγια της...!ε?!

ΧΡΥΣΑ οκ για ολα τα αλλα..Ειναι κ οι ορμονες...Ο αφαλος γτ σου τη δινει???8ημερων ειναι...Της Αννυ επεσε 10...Μπλιαχ! :lol: Κατευθειαν σκουπιδια πηγε! :?

Δημητρουλα περαστικα για την αυπνια κουκλιτσα μου!σε νιωθω και εγω...Τουλαχιστον η Β κοιμαται (αλλαξε κατι?)ή σε εχουν εναλλαξ στο τρεξιμο?

Το πρωι εχω μεγαλο θεμα με το φαγητο...με την καμια δε θελει να φαει...Μετα τις 11-12 κατι γινεται..!

Ασχετο παλι...Τωρα που την κοιμιζα...Σταματαει καποια στιγμη το μους-μους,χαιδευει το μεμε μου και λεει "καλα πε(ρ)ασεις καλο μεμεεεεε"!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: Δεν την ρωτησα που θα παει το μεμε για να μην την ξυπνησω!!! :P:P

Η Θου ειπε σημερα πως τα μαλλια ειναι η δυναμη μας!!Με εβαλε σε σκεψεις!!!μα να χασω τη δυναμη μου???Απαπαααα!Ισως οταν θα νιωθω ετσι κ αλλιως δυνατη να τα κοψω! ;):roll:

Σορρυ που λεω οτι να'ναι αλλα δεν θυμαμαι πολλα αφου τα διαβασα-σχολιασα το μεσημερι υποτιθεται...

Α!Τονια ετοιμαζεις βαφτιση εε?Μαζι με τα γενεθλια της Α! :D Για πες λεπτομερειες!!!

Μαρια θα κανω μικρα παστιτσιακια ή σουφλε(νομιζω)!αλλα οχι κοτοπουλο! :lol: Θα ερθεις λοιπον?

Οι αλλες θα ερθετε???καλε πειτε...δεν προλαβαινω -δεν προλαβαινωωωω! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι καλε μαζι με τα γενεθλια ντης Αννυς μας!!!!! :D:D:D:D

Λοιπον θεμα εχει τι αλλο;;;...Νεραιδες!!!! :P Τα χρωματα που θα παιξω ειναι φουξια-λαχανι..ειπαμε λατρευω φουξια!!!!

Οι προσκλησεις ειναι τετραγωνες φουξια χαρτονι που διπλωνει στα δυο,το κειμενο με λαχανι γραμματα και δενει με σκληρα κορδελακια σε διαφορα χρωματα οπου στο τελειωμα κρεμεται μια ασημενια νεραιδα τινκερμπελ!

Οι μπομπονιερες ειναι κλασικο πουγκι με φουξια γαζα το εξωτερικο υφασμα και λαχανι τουλι απο μεσα και στο δεσιμο εχουν πορσελανινες νεραιδουλες περιπου 6-7 εκατοστα και τις οποιες τις κρεμας μετα σα διακοσμητικο..

Στα τραπεζια θα εχει φουξια ρανερ και ανα 6 ατομα ενα καρουζελ φουξια που θα κρεμονται εναλαξ νεραιδες και λουλουδια και στη βαση θα ειχε διαφορα καραμελοσοκολατοειδη και θα μπορουν να τα παιρνουν οι καλεσμενοι

Επισης θα εχει κι ενα τραπεζι ευχων με ενα βιβλιο οπου θα γραφουν ευχες στην Ανδριανα μας οι καλεσμενοι και θα κερνιουνται κια διαφορα γλυκισματα..

Αυτααααα...εννοειται οτι θα σας βαλω φωτο να δειτε! ;)

Αφρο κι εμεις μη νομιζεις οτι θα καναμε τη βαφτιση τωρα,αλλα με το θεμα του μπαμπα μου που δε ξερουμε τι γινεται απο μερα σε μερα ειπαμε να τη κανουμε φετος... :roll:

Αναστασι εμενα θα με εβρισκες στη Παρο ή στη Κερκυρα!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλοχα!!!

τι να σχολιασω? το μιτσακι που δεν κοιμαται η τη χρυσα που κοιμαται ο μικρος κουκλος κ αγχωνεται???

μιτσακι κανε κουραγιο κοριτσακι μου, αποτι εχω καταλαβει τα μωρακια που κοιμουνται τελικα ειναι μετρημενα στα δαχτυλα.. ελπιζω ο δικος μου σπορακος να ακουει κ να μη με ταλαιπωρησει!

χρυσα μην αγχωνεσαι καλε, απολαυσε το!!

εκστασηη τι καλα που ηταν σημερα!! αλλα δυστυχως δεν εκατσα πολυ, δε σας χορτασα!

εμενα η βαρκουλα μου θα με οδηγουσε χαλαρα στη ναξο!!!!!!!!!!!

τονια η θου μου ελεγε τα χειροτερα λογια!! μα τοσο χαλια εισαι πια?? εμενα μια χαρα μου φαινοσουν απο το μαμμυ!! :lol::lol::lol:

κ εννοειται οτι περιμενουμε φωτο! ;)

σισσακι! ειδα τις φωτο στο φεις κ εισια μια κουκλα!! κ η μικρη ειναι ενα αστερακι λαμπερο! κ παλι χρονια της πολλα!!

ουφ κ αλλα ηθελα να γραψω αλλα ο τολης θελει να δουμε ταινια.. σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!!

Καλη διασκεδαση στη β επιπεδου Λεναρα!!!Περιμενουμε νεα!!!!

Τονια ακουγονται ολα πανεμορφα!Αληθεια ζηλεψα!!! :D:D:D Και θα'θελα πολυ να τα δω απο κοντα...να ερθω κ στο τραπεζι να με κερασεις τον αμπακακη :lol::lol::lol: ...Να κλεψω κ ενα καρουσελ φευγοντας! :lol::lol::lol:

Ξυπνησα 7παρα...και δεν εχω υπνο..!Η Αννυ κοιμαται κ εγω γαριδα :shock: !

Δε θελω να την αφησω στην πεθερα...αλλα τι να κανουμε...?Ελπιζω να την φερει γρηγορα :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω ξυπνησα και τα παιδια ακομα κοιμουνται ....με ξυπνησε ο μικρος στισ 6 για μαμ και απο τοτε μου εχει καρφωθει στο μυαλο μου το θεμα του Μ με το φαγητο και δεν μπορω να ηρεμησω ....τι να κανω να τον δεσω στη καρεκλα και να τον ταισω με το ζορι ? η ακομα να περιμενω ???

εχω μια ελπιδα σε 4 μηνες να αρχισει να τρωει ...τοτε που θα αρχισει και ο μικρος :lol::lol::lol::lol::lol:

λεω να κανω κρεπες σημερα .....η να κανω μια ομελετα με ντοματα και τυρι ? κρεπες θα φαει αλλα δεν θα του χωσω τιποτα περιεργο που δεν τρωει μεσα ...στην ομελετα μπορω να βαλω ντοματα και να προσευχηθω να μην δεν του αρεσει το χρωμα (κοκκινο εχουμε ενα θεμα με το κοκκινο) και να φαει το σκασμενο .....τι να κανω οεο ?

αυτες τις μερες μου δειχνει και τα δντια του και λεει οτι τον πονανε οτι εχει μιμι ....τελιωνουμε απο τους τραπεζιτες ειναι η αληθεια ...και προχθες ειπαι οχι ακομα και σε παγωτο ....αχ θα με τρελανει ...αλλα ξερω οτι φταιω εγω σε αυτο το θεμα με το φαγητο ....επρεπε να ειχα αλλη σταση απο την αρχη ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!!

Τονια ακουγονται ολα πανεμορφα!Αληθεια ζηλεψα!!! :D:D:D Και θα'θελα πολυ να τα δω απο κοντα...να ερθω κ στο τραπεζι να με κερασεις τον αμπακακη :lol::lol::lol: ...Να κλεψω κ ενα καρουσελ φευγοντας! :lol::lol::lol:

Ελα εσυ και κλεψε και το τραπεζι ολοκληρο!!!! :lol::lol::lol:

Για σκεψου το ομως μηπως βγαλεις κανενα εισητηριακι τσακ μπαμ να γιορτασουμε και τα γενεθλια της Αννυς μαζι!!!! ;)

Εννοειται οτι αν εισασταν κοντα θα εισασταν ολες καλεσμενες και θα περνουσαμε ΤΕΛΕΙΑ!!!! :D

Οσο για τη πεθερα,γιατι δε θελεις να παρει την Αννυ;;; Ρε συ ουτε εγω θελω τη πεθερα μου γιατι ειναι βλαμενη και κανει οτι της κατεβει στον εγκεφαλο,αλλα ο μικρος τη λατρευει και τον λατρευει κι αυτη...δεν εχω το δικαιωμα να τους το στερησω..βεβαια δε θα ηθελα να γινεται και καθημερινα γιατι θα μου το κατεστρεφε το παιδι με τα γλυκα που του δινει και ετσι που τον κακομαθαινει! :?

Λενα κι εγω τα χειροτερα εχω να πω για τη Θουλη!!!!!! απαπαπα πως την αντεχετε καλε;;;;!!!! :lol::lol::lol:

Θουληηηηηη μας λειπειειειειςςςςς!!!!!! :(:(:(:(

Λενακι περιμενουμε νεα απο τη β επιπεδου!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!

Ετοιμαζομαι για ψωνια!!!

Τονια με το καλο η βαφτιση, πολυ ομορφα ακουγονται ολα!!!!!Θελω μπομπο και ενα καρουζελ μαζι με τα σοκολατοειδη :lol::lol:

Λενα καλη αυχενικη!!!!!

Αναστασια ,Αφρροδιτη Αργι καλημερααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλες μο τι κανετε;;;

Τονια με το καλο η βαφτιση...τελειο θεμα....

εγω σημερα ειμαι καλυτερα...

αφιστε τα παιδια...

πεσαν ολα μαζι...

ο φοφος εχει μηξες..και τη νυχτα σηκωσε σαματα και εκλεγε γιατι ειχε βουλωμενη μτι και απο τοτε που γρησα απο το νοσοκομειο, πρωτη φορα με ζητησε..αλλα απο τις τσιριδες του ξυπνησε το νινι και δεν ηξερα που να προτοτρεξω.

ο μικρος ευτυχως- ποιος θα το φανταζοταν οτι θα το ελεγα αυτο- ξυπνησε 2 φορες τη νυχτα για να φαει και επιτελους κατουραει πολυ τις πανες του.

Σημερα το μεσιμερη θα ερθει η συμβουλος θηλασμου να δουμε γιατι ποναει τοσο το στιθος μου.

Κατα τα αλλα καλα...

ο πεθερος μου ανακαλυψε οτι εχει πετρες στη χολη και αυτο με εκανε ακομα πιο χαλια..

καθε φορα τα ιδια...οταν γεννησα τον φοφο, ειχαμε το μπαι πας...τωρα αυτο...

ειναι να μη καταρευσεις.,...

εγω στο χαλι που ειμαι και με τους πονους που εχω να μη μπορω να φροντισω τον εαυτο μου οχι τα παιδια μου..γεννικα ειμαι πολυ στα κατω μου .

Ποναει η τομη, ο πισινος, το στηθος...δεν..

Λεναρα καλα αποτελεσματα στην Β επιπεδου...λες να χαθηκε το τσουτσουνι;;;;; :lol::lol::lol:

Αναστασια ποτε ειπαμε οτι φευγετε Θασο;;;;;;

Θελλω να σταματισω να ποναω για να βαλω το νινι στο μαρσηπο και να παω βολτα, εχω σκασει οσο δεν παει στο σπιτι.

Μιτσακι κουμπαροσυμπεθερουλα μου κουραγιο...σε νιοθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα αγαπημένες!

Σας ευχαριστώ όλες για τα λόγια συμπαράστασης! :x:x:x

Αφροδιτούλα μου, όχι, καμία βελτίωση απολύτως... :? Τι να πω και για 'σένα με την αναφαγιά του Μανωλάκη... :roll: Υπομονή και κυρίως ψυχραιμία!!! Σε νιώθω απόλυτα!!! :-t

Αργυρούλα, μάλλον οι κόρες μας εκτός από παρόμοιο τοκετό, έχουν και παρόμοιο ύπνο!!! Μακάρι τουλάχιστον το μικρόβιο, να μοιάσει στη Ρέα σου και στο θάρρος και στη σπιρτάδα!!! :D Το αποκορύφωμα και για μένα, ήταν κάτι σαν κι αυτό που περιγράφεις... Πριν λίγες μέρες μου 'κανε το εξής... 12.30-1.30-4.20!!! Λέω τι καλά! :!: Χτύπησε 3ωρο!!! :mrgreen: Κι από εκείνη την ώρα... το μάτι γαρίδα και να μη στέκεται πουθενά!!! Με είχε στο πόδι απ' τις 4.20!!! Κόντεψα να βαρέσω το κεφάλι μου στον τοίχο!!! :? Οι άλλοι να κοιμούνται, όπως λες κι εγώ να μονολογώ... Τέρμα, ως εδώ ήταν η παραγωγή, κλείσαμε!!!! :?:?:?:lol::lol::lol:

Δυστυχώς όχι, δεν υπάρχει ούτε μαμά, ούτε πεθερά διαθέσιμη, ούτε κανένας... :roll:

Σισσάκι μου :YMHUG: Η ψυχολογία και τα νεύρα μου, αναλογικά με την κούραση και την αϋπνία μου είναι σε καλή κατάσταση!!! Το παλεύω πολύ όμως... Έχω και τη Β που με τις κρίσεις της δεν πολυβοηθά, αλλά μπαίνω στη θέση της και αγωνίζομαι πολύ να παραμένω ήρεμη, γιατί ξέρω ότι θέλει υπομονή και στήριξη το πουλάκι μου... Όσο για την ψυχολογία, θα μπορούσα σε μια στιγμή να καταρρεύσω... :| Αυτό νιώθω αυτή τη στιγμή, γιατί νιώθω να καταρρέω σωματικά. Έχω έναν συνεχόμενο πονοκέφαλο απ' την αϋπνία και έναν μόνιμο πόνο στη πλάτη, απ' τις αγκαλιές! ΑΛΛΑ... δεν θα το αφήσω να με πάρει από κάτω, όχι, όχι, όχι!!!! :evil: Το αντιμετωπίζω βγαίνοντας έξω!!! Και τώρα θ' αρχίσω να οργανώνω σιγά-σιγά και τη βάπτιση, για να χαρώ λιγάκι και για να γίνει το συντομότερο δυνατό!!! :D

Τόνια μου, με το καλό κι η δική σας βάπτιση!!! :D Ακούγονται όλα υπέροχα, θα περιμένουμε φωτογραφίες!!! :D

Χρυσουλάκι μου καλό... :x:x:x:x Στεναχωριέμαι λίγο που δεν είσαι και πολύ καλά, όμως θα δεις που σύντομα θα νιώσεις καλύτερα! Οι πόνοι θα υποχωρήσουν κι οι ορμόνες επίσης!! Εύχομαι μόνο το γαμπρουδάκι μου να παραμείνει ήσυχο και υπναρούδικο!!! Πόσο σε ζηλεύω δεν φαντάζεσαι!!! Σταμάτα ν' ανησυχείς και απόλαυσέ το!!! ;) Σε φιλώ πολύ γλυκά!!! :YMHUG: Κι ό,τι νιώθεις να μας το λες να ξαλαφρώνεις!!!! :x

Νένη, τα φιλιά μου!!! :-*

Λενάκι-μαϊμουδάκι, καλή επιτυχία στη Β επιπέδου!!! Θα περιμένουμε νέα!!! :x

Αναστασί μου, η Β ευτυχώς κοιμάται, αν εξαιρέσεις ότι έχει καθιερώσει νωρίς ξύπνημα, γιατί -είπαμε- το κολλήσατε το παιδί μου!!! :P Κι αυτή μετά τα 2 ηρέμησε, αλλά τελικά το μικρόβιο αποδεικνύεται χειρότερο!!! :? Χίλιες φορές η Β που πιπιλούσε ατελείωτα, αλλά τουλάχιστον κοιμόταν με το μεμέ στο στόμα!!! @-) Μην αγχώνεσαι τόσο, μια χαρά θα είναι η Άννυ, αφού ήθελε να μείνει με τη γιαγιά της!!! ;)

Τρέχω, σκούζει γιατί την άφησα κάτω... 2 λεπτά!!!!!!!!!!!!!!! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Σε καταλαβαίνω κορίτσι μου. Εγώ δεν κοιμάμαι λόγω ΓΟΠ αλλά νυστάζω όλη μέρα. Αν τους έλεγες όχι τι θα σου έλεγαν δηλαδή;;; Τι κάνατε τελικά;
    • Έλα ρε έπρεπε να το σκεφτόμουν δεν είναι τώρα να έρχεσαι με τέτοιες ηλικίες σε επαφή εδώ ακόμα κοξάκι κυκλοφορεί είναι ότι χειρότερο για μια εγκυο τώρα να κολλήσει τίποτα ειδικά κάτι τέτοιο έπρεπε με ευγενικό τρόπο να αρνηθείς  και σήμερα κιολας που είναι η γιορτή του πατέρα έπρεπε να κάνουν κάτι όλοι μαζί οικογενειακά 😊
    • 6 χρόνων είναι δίδυμα.. μωρέ σε λίγο καιρό μου φαίνεται θα το πω κι εγώ σε όλους ότι πια δεν πολύ δέχομαι επισκέψεις..γτ από μόνοι τους δεν! Άντε τώρα θα τηγανίσω πατάτες και αυγά γτ δε θα θέλουν να φάνε φακιές που έχω.. αχ αχ ελπίζω να μην έρθουν 2 το βράδυ να τα πάρουν.. τώρα νευριάζω κι εγώ δε μου φταίνε τα μικρούλια, αλλά οι γονείς τους οι αναίσθητοι..
    • Ααα ωραία ποσο χρόνων είναι τα μικρά σου αδερφού σου; Εγω να σου πω την αλήθεια αποφεύγω να έρχομαι σε επαφή με παιδεία ειδικά αυτά που πάνε και σχολείο μόνο σε εξωτερικό χώρο πχ καμία παιδική χαρά και αυτο μια στο τόσο λογο του παιδιού  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...