Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 48 - Το λιονταρακι!!!!


Recommended Posts

Καλησπερα!!!

Οταν ειμαι μεσα εγω δεν ειναι καμοια αλλη;;

Παναγιωτα και Γωφω, να σας ζησουν τα ανηψακια!!!!!!!

Τονια εισαι μεσα;;;

Εγω δε μπορω να δω φωτο , εχω ομως μεγαλη φαντασια :lol::lol::lol:

Σε λιγο θα παιξω ξυλο με τη μικρη για το λαπτοπ του μπαμπακα της :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νενη τωρα ειμαι αλλα δεν εισαι εσυ!!! :lol::lol:

Καλα αυτο με τα ορθογραφικα στον υπολογιστη,ειναι μυστηριο πραγμα...καλα και στο χαρτι εκανα παντα,αλλα οταν γραφω στο λαπτοπ πολλες φορες κουφαινομαι κι εγω απο τα μαργαριταρια μου!!! :-B:lol:

Εκλεισα τη Παρασκευη ραντεβου με τη φιλη μου τη παιδοψυχολογο να παμε για καφε να της πω για τον Αλεξ μπας και βρουμε καμια ακρη γιατι το κλεινω το μονοκλινο στο Δαφνι δε τη γλιτωνω!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?????????

εγω δε ειμαι κ στα καλυτερα μου..οχι γτ επεστρεψα απο κρητη αλλαο μικρος με κουραζει..επεσα κ γω να κοιμηθω το μεσιμερι βασικα με πηρε ο υπνος κ μονο μιση ωρα κοιμηθηκε το μικρο οποτε δε μπορεσα να ξεκουραστω..τεσπα

τονια καλο μου :cry::cry::cry::cry: σε εχασα..παμε αυριο κουβιδη? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μα μαστιχα ρε το κερατο???????????? :o:o:o:o:o

αναστασια τι να πω για το αιρ..κριμα να σου συμβαινουν ολα τα στραβα...αλλα εσενα δε σε φοβαμαι

χρυσα ελα ρε..λες να επαθες???????καλα ο μικρος πραγματικα πανεμορφος ρεεεεε

ο μεγαλος δε σου φαινετε γιγαντας?

βγηκες καμια βολτα?

γωγωκα αυριο στη μανουλα?τι καλαααα

ασχετο..φυτεψε η θεια μου στο μπαμπα μου λουλουδια κ κλεψαν μαζι με το λαδι κ 2 ριζες λουλουδιων :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

νατασααααααααααααααααααααααααααααα

θα σε δω αυριοοοοοοοοο

να δω κ φωτο

ερη καλα..με τοπ αντρα σου?

σισσιω τι ομπρφη κορη εχεις..αληθεια.΄.κ της καρολ ειναι :D

ηταν ο νατρας σου στο παρτι?

παναγιωτα να σου ζησει η ανηψια..κ σε σενα γωγωω :oops:

δηλ ειναι υπαρκτο προσωπο η μαρια ε? :lol::lol::lol::lol::lol:

μαρια καλα περνατε ρε?

νενι κλωτσομπουνουδια με τη κορη για το λαπ τοπ?? :lol::lol::lol::lol::lol:

λαλααααααααααααααααααααααα παρε με τηλλ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

:YMHUG::YMHUG:

μαιμου αυριο θα δω τη κοιλαρα σου //γιουπιιιιιιιιιι

αχ η ιουλια περναει τελεια..τι καλα..κ γω θελωωω :P:P:P:P

η νατασουλα μας διακοπες ε?

αργι καλο μου τι εχεις?να ερθω αυριο απογευμα απο σενα να τα πουμε?αλλα ξεχασα..θα παω κουβιδη με αντωνια :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αφρο κανε ρε μια αρχη για τη πανα στο μανωλακη..δε χανεις τιποτα

η φρα χαθηκε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Παντελακο αχ!!! το βιβλιο καλε, το βιβλιο!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Μα ειδες το σκατιαρικο με τη τσιχλα;;; και το απογευμα δεν ηθελε παλι να βαλει βρακι,αλλα εβαλε τελικα μετα απο καποια ωρα και το τωρα το βραδυ δεν ηθελε να βαλει παμπερ γιατι λεει τον ενοχλει!!!! :shock::crazy:

Αντε τωρα βγαλε ακρη εσυ....

Ο Αντωνης πως περασε μονος του αυτες τις μερες;;;;ηρεμησε το κεφαλι του;;;; :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε θου εγω προσπαθω αλλα ο Μ δεν θελει να βγαλει την πανα .

σημερα ηρθε και μου ειπαι οτι του ερχονται κακα ...αρπαζω και εγω την ευκαιρια και του λεω να παμε στην τουαλετα η στο γιογιο να τα κανει ....οχι εκεινος να μου δειχνει την αλλαξιερα και να μου λεει εκει ...παμε στο μπανιο και του δειχνω το καθισματακι του στην τουαλετα και του λεω "δεν θεσ να ακουσεις τα κακα σου να κανουν πλουτσ στο νερο "οχι εκεινος και να ουρλιαζει που πηγα να του βγαλω την πανα .....

δεν θελει ακομα ...αν και ξερει καλα τι κανουμε εκει αφου βλεπει εμας ξερει οτι και αυτοσ μπορει εκει δεν ειναι ακομα ετοιμος ....

καλο βραδυ κοριτσακια .

θου ...καλο χειμωνα :lol::lol::lol::lol:

σημερα παντως ολα τα μωρα ειχαν τις αναποδες τους ...μηπως εχει πανσεληνο ? :roll:

και η μικρη διπλα δεν κοιμοταν ουτε και ο δικος μου ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Ήρθα στο γραφείο σήμερα! :?

Αναστασία ευχαριστούμε για την πρόσκληση για τα γενέθλια :D

Άμα φτιάξεις παστίτσιο και κοτόπουλο αλα κρεμ ερχόμαστε :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Τόνια κι εγώ θέλω να σε γνωρίσω...Μου φαίνεσαι τελείως κουζουλήηη :roll::roll::roll:

Θούλη καλώς ήρθες πίσω στο σπίτι.. στενοχωριέσαι ?? :cry: Πότε θα ξαναβρεθείτε με τις αδερφούλες?

Αφροδίτη θα έρθει μια μέρα που ο Μανώλης από μόνος του δεν θα θέλει την πάνα και θα την πετάξει...

Και η Φ δεν τη θέλη πλέον αλλά τα κάνει και πάνω της 8-)

Νένη φιλιά!

Καλημέρα Αργυρώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! :)

Πώς μου είστε σήμερα; Εγω δεν είμαι και στα καλύτερα μου... έχω έναν τυμπανισμό και αέρια στο στομάχι, πινω χαμομήλια από χθες το απόγευμα και περιμένω να δω πότε θα περάσει... κυκλοφορεί μία τέτοια ίωση μου είπανε. :roll:

Η μικρή είναι καλά ευτυχώς, εχθές το βράδυ ήπιε ένα σκασμό χυμό και μετατράπηκε σε σπίντι γκονζάλες!

Τελικά τα κατάφερα να την κοιμήσω κατά τις 12:15. 8-)

Θουλάκι ναι βρε! Έχουμε αρχίσει να μιλάμε για τα τυπικά, τώρα για τα υπόλοιπα και τι θα προκύψει δεν ξέρω... :?:? Αλλά και έτσι να μην ήταν, πώς θα μπορούσε να λείπει απο τα γενέθλια του παιδιού;

Θα σε πάρω τηλεφωνο δε σε έχω ξεχάσει, αλλά μετά την τούμπα αποσυντονιστήκαμε κάπως.

Τόνια μην απελπίζεσαι ρε! Θα το γλιτωσεις το Δαφνί! Εδώ το γλίτωσαν τόσες και τόσες, εσύ θα κολώσεις;;

Η μαμα μου είχε πει στον παιδίατρο μου να μου δώσει χάπια, γιατί δεν την πάλευε άλλο! :shock::shock:

Της είπε βέβαια ο γιατρός να ηρεμήσει και να χαλαρώσει και να κάνει υπομονή. Ήμουν λίγο ζωηρη, αλλά δεν ήμουν και κλινική περίπτωση! Τουλάχιστον τότε, στα μικράτα μου! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Νένη σε βλέπω μέσα! Και γω κάνω ορθογραφικά, τα βλέπω μετά και λέω "Μπράβο μου", αλλά είναι και θέμα βιασύνης. :D

Έπεσε δουλειά, θα επανέλθω! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

και ναι μου ξανα εκανε πεταωρο υπνο !!!!και ναι καταλαβα τι του εφταιγε τα προηγουμενα βραδια και ξυπνουσε !!!

τον εβαζα να κοιματε μεσα στην κουνια πανω σε μια μαξιλαροθηκη μου (μεγαλη δηλαδη οχι με την μυρωδια μου) και αυτες τις τρις μερες που ξυπνουσε πιο συχνα την ειχε παρει ο Μ και την βρωμισε και εγω ξαχασα και δεν εβαλα αλη ....ο μικρος μαλλον ζεστενοταν πολυ να κοιμαται χωρης αυτην γιατι κατω απο το σεντονακι ειναι το αδιαβροχο προστατευτικο και μαλλον τον πυρωνε ...χθες που του εβαλα μια μαξιλαροθηκη να κοιμηθει πανω της εκανε παλυ μεγαλους υπνους .Μονο το πρωι θελει αγκαλιτσα μαμας για να κοιμηθει αλλα απο τις 6 και μετα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααααααα!!!!

Και ναι ηρθε η ανηψουλα μου χθες το μεσημερι!!!!!!!!!!!! :x:x:x:x

Η νυφη μου γεννησε φυσιολογικα αλλα με πολυ ταλαιπωρια(οχι πονο αλλα κοπωση) παροτι της πατησαν 3 δοσεις επισκ.Στο τελος σταματησε να σπρωχνει και την εβγαλαν με βεντουζα τη μικρη..αλλα παρ ολα αυτα ειναι μια κουκλα!!!!!!!!!!3 κιλα γεννηθηκε.

Χρυσα καντιντα;;; :o:o:o Παρε τη Γωγω ή τη Νατασουλα τηλεφωνο.Νομιζω αποφευγεις υδ. και ζαχαρη και αν δεν περναει βαζεις ντακταριν γελη.η Γωγω εκανε και πλυσεις με ξυδονερο ή σοδονερο... δε θυμαμαι και πολυ καλα... :oops::oops::oops: ο Φωφακος σου τι κανει;;;τι λεει για το νινι;;;

αφρο πρωτα ρε θα κοψει τα τσισα στην πανα και μετα τα κακα. :!::!::!: πως τους εβαλες τους καναπεδες;;;

αναστασια τι παπαρηδες τα μαστορια...τελικα η μικρη κοιμηθηκε;;;;

θουλη καλη προσαρμογη ρε!!!να πω και καλο χειμωνα;;; :oops::oops::oops:

νενη σισσακι μαρακι καλημεραααααααααααα!!!

Λενακι καλη συνεχεια στο ταξιδι σας!!!

ΑΡΓΥΡΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ :-*:-*:-*:-*:-* γιατι αγαπη μου εισαι πεσμενη;;;ε;;;;;;;;;;;; ελα ρε...μην αισθανεσαι ετσι. Και εγω εδω απλα περιβαλλον αλλαξα.Η κουραση ιδια ειναι.Κυνηγαω τον ν. ολη μερα.

Με γεια το αμαξι σας!!!!!!!Πολυ ωραιο ειναι.

Με ρωτησες για την τριχοπτωση ε;;;Κοιτα εχουν σταματησει να πεφτουν τα απειρα και εχω βγαλει πολλες φυτρες. Αλλα τωρα δε ξερω οταν και οποτε σταματησω το θηλασμο αν θα κανω τη θεραπεια.θα δω.

και κατι αλλο με ρωτησες αλλα το ξεχασα... :oops::oops::oops:

Αναστασια ΜΗ ΚΟΨΕΙΣ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ!!!!!!!!!!!

Και η Ρεα Τουτουνζη κουκλα ειναι με το κοντο αλλα τη θυμασαι με τα μακρια;;Κουκλαρα!!!!

Τονια καλα ειναι ο Αλεξ ρε;;;

γωγω να σας ζησει και εσας η ανηψουλα σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμείς σε λίγο θα πάμε να δούμε έναν παιδικό σταθμό για την Ρ., είναι κοντά στο δημοτικό σχολείο του Λ., έτσι ώστε να μην κάνω διαφορετικά δρομολόγια να είναι και τα δύο στην ίδια κατεύθυνση!!!! :!:

εγώ σκέφτομαι να κρύψω όλες τις πάνες και να της πω ότι δεν έχουμε πια και ότι θα πρέπει να φορέσει βρακάκι :? ....έτσι είχα κάνει και στον Λ., όταν εκπαιδευόταν και έπιασε ;) ....και το βράδυ του είχα βάλει πάνα και μου είπε "έχουμε πάνα" και του απάντησα ότι ε βρήκα μία!!!! :lol::lol::lol::lol: .....οπότε θα κάνω το ίδιο για να δούμε........

την άλλη εβδ. θα πάρουμε το αμάξι....ευχαριστώ για τις ευχές σας :x:x

για τα ορθογραφικά που λέτε, κάνω υποβολή και ξαναδιαβάζω το μήνυμά μου και αν ανακαλύψω κάτι (ορθογραφικό λάθος ή κάτι που δεν βγάζει νόημα) το κάνω επεξεργασία και το ξανα υποβάλω!!!! :? .....έχω λίγο κόλλημα με το σωστό γράψιμο!!!! :?

Σας φιλώ :x και σας χαιρετώ για την ώρα....καλή σας μέρα!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα εβαλα τον εναν μπροστα απο το επιπλο με τα cd και τον αλλον οπως ηταν ...απλα τωρα ειναι απεναντι ο ενασ απο τον αλλον ....και το τραπεζακι στην μεση ...δεν εναι καλα αλλα ειναι μια αλλαγη .

εμενα τωρα αρχισαν να πεφτουν :(

αργι και εγω εχω αυτο το κολλημα :lol::lol::lol::lol:8-}8-}8-}8-}8-}:)):)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ναι ρε Αργυρω μου!!!

Βασικα δεν ελεγε συγκεκριμενο πρωινο απλα ελεγε οτι βαζουμε πανω στο τραπεζι

ψωμι

μαρμελαδε, μελι

μαργαρινη

τυρακι

φρουτα

κορν φλεικς

γαλα χυμο

και αφηνουμε το παιδι να φαει λιγο απο ολα με σκοπο να μαθει να τρωει πρωινο γιατι προκειται για το πιο σημαντικο γευμα της ημερας :!::!::!::!:

εγω δεν κανω τπτ απο αυτα... :oops::oops::oops::oops:

Επισης μια συγκριση που κανει αναμεσα στη μαργαρινη και το ζωικο βουτυρο αφηνει να εννοειθει οτι ειναι προτιμοτερη η μαργαρινη...καλα καταλαβα ρε κοριτσια;;;

Ορθογραφικα ε;;;εγω κανω πολλα αλλα λογω ταχυτητας νομιζω.πολυ σπανια ξαναδιαβαζω \αυτα που γραφω λογω περιορισμενου χρονου.

Ελπιζω να σας αρεσει το σχολειο :D:D:D

Αφρο ωραιο θα ειναι και ετσι. Επισης :lol::lol::lol: (για τα ορθ.)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ το κάνω αυτό με τη μικρή, αλλά μόνο το ΣΚ και όταν δεν είμαι στη δουλειά! Μου αρέσει και μένα το τραπεζι να είναι ωραία στρωμένο για πρωινό.

Την Τρίτη που εμεινα στο σπίτι κάλεσα την αδερφή μου για πρωινο. Ήρθε κατα τις 10 και είχα βράσει αυγα, μέλι, βούτυρο, κορν φλεικς, χυμο, ψωμί, φρυγανιές, τυρί, γαλοπούλα, γάλα φρέσκο, εβαπορέ, σοκολάτα, τσαι, καφέ και βραστό νερακι στο τραπέζι, όλα με παρουσίαση όμως όχι αστεία! :lol::lol::lol:

Σετ με φλυτζάνια, πιατα, μπολάκια και πιατέλες, το ωραίο μου τραπεζομάντηλο, κομπλε μαχαιροπίρουνα και κολωνατα ποτήρια για τον χυμό.

Ω ναι!! Είχα τόση υπερένταση το πρωί της Τριτης απο το πέσιμο της μικρής το βραδυ της Δευτερας και την αυπνία, που σηκώθηκα στις 9:30 και ξέσπασα στο πρωινο. :lol::lol::lol::oops::mrgreen::mrgreen:

Εγω πάλι Αργυρούλα δεν επανέρχομαι σχεδόν ποτέ! Μόνο αν δω κάτι κραυγαλέο! Scripta manent εξάλλου! ;):lol::D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι Σισσιω ε;;; :-?:-?:-?:-? Και εμας στην απεξω;;;; :-w:-w:-w:-w:-w:-w

Λοιπον ενα απογευμα θα ερθω για πρωινο στο σπιτι σου!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Αραγε αυτα που γραφουμε εδω θα υπαρχουν σε 10 χρονια;;; :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα εσύ Παναγιώτα και θα σου σουβλίσω αρνί! :lol::lol::lol: Ε καλά όχι και αρνί, αλλά θα φτιάξω... μέχρι και τούρτα για την πάρτυ σου!

Ε δε θα υπάρχουν;; :roll: Γιατί να μην υπάρχουν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν υπαρχουν θα τα τροποποιησω και θα τα εκδοσω!!! :D:D:D:D

Μαμαδο_ιστοριες!!!

Αν με δεις ποσο φακλανα εγινα οχι τουρτα αλλα ουτε καφε με ζαχαρη δε θα θες να με κερασεις!!!! :o:o

Ειδα και τις φωτο απο το παρτυ σας!! Μα τι ομορφη που ειναι η μικρη σου ρε.Και το μπαλκονι το ειχατε φτιαξει πολυ ωραια. Ηθελα να σε ρωτησω και εγω για το θεμα αλλα με προλαβε η αρχι_κουσκουσιαρα η θου!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα το τικερ για τα κιλα δεν το ανενεωσες ...προς τα πανω :lol::lol::lol::lol::lol:

με πονανε τα δαχτυλα μου ...το πρωτο το μεγαλο και απο τα δυο χερια απο την κλειδωση ,μαλλον απο το μωρο που το σηκωνω και επειδη κραταω το στηθος οταν τρωει ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...