Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 48 - Το λιονταρακι!!!!


Recommended Posts

Καλημερααααααααααααα!!!!

Ειμαι πολυ χαρουμενη!!!!

Πρωτον γιατι σημερα γεννιεται η μπεμπουλα μας

και δευτερον γιατι γνωρισα τη Μαρια!!!!!

Απο ωρα σε ωρα αναμενεται η μπουμπουκα μας. :x:x:x

Α, η Μαρια που λετε ειναι μια χοντρελα α πα παπαααααααααααα!!Και ασχημηηηηηηηη 8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}

Και ουτε εχει χιουμορ και καθολου δε γελασαμε!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Λοιπον ειναι μια κουκλαρα ,πιο ωραια απο κοντα, με μια κορμαρα, και 2 φοβερα μεγαλα πρασινα ματια!!!

Τα κοριτσακια της ειναι φοβερες φατσουλες. Η Ιωαννα ειναι πιο συνεσταλμενη ..η μικρη ειναι τρελη φατσα...και επισης κοβει το ματι της...

Η πρωτη ατακα της Φαιδραουλας ηταν "εσυ (Παναγιωτα) τρως" :lol::lol::lol: θελοντας να σχολιασει τα κιλα μου... :oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol:

α ρε Μαρια..μακρια μενεις..αλλα καποια στιγμη θα τα ξαναπουμε.. :-*:-*

Αφρο μου αντε ρε ερχεται ο Κ.Να ξεπηξεις λιγουλακι.Αρχιζεις να ταιζεις τον Μ;;;Εφαγε τουλαχιστον;;;

Χρυσα σε βλεπω μεσα.Πως εισαι;;το στηθος;;;

Ρε Γωγω τι μπεμπα ειναι αυτη ρε;;;Αχ θα πω μαλακια το ξερω αλλα αν δεν το πω θα σκασω... :oops::oops::oops::oops::oops: Οπως και η Αργυρουλα ετσι και εγω νομιζω οτι ειανι ενα τικ πιο ομορφη απο την Ιω...Και η Ιω ομορφη ειναι ρε αλλα αυτη ειναι το κατι αλλο!!!! :x:x:x:x

Νατασα η Ειρηνη οκ (γκρινια,αφτρες);;;

Σισσακι :?:?:? πω πω..

θου φτασατε;;;

Ρε τονια παλι πυρετο;;;Περαστικα σας ρε!!!!!!

Παω να δω για ποιο θεμα λετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δεν εχω δοκιμασει να τον ταισω κατι που δεν ετρωγε ,αυτα που ετρωγε με λιγη πιεση τα τρωει .

μιλησα πριν λιγο με τον Κ και μου ειπαι οτι θα ερθουν 12 και οχι 9 :twisted::twisted::twisted::twisted: τα νευρα μου παλυ ανεβηκα στισ 10 μερες :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα μου τελικά χτες φύγαμε κατά τις 6 και επειδή την ώρα που με έπαιρνες είμασταν jumbo δεν είχα σήμα και μου ήρθε το μήνυμα το βράδυ!

Έφτιαξα το diaper cake για την ξαδέρφη που λέγαμε χτες :D Θα βάλω φώτο :D

Τελικά έκανε καισαρική στις 5 κ μισή το απόγευμα. Σήμερα θα πάμε να τους δούμε

Με το καλό και η δική σας μπεμπούλα!!!! :D:D:D:D

Πρέπει να ξαναβρεθούμε :( δεν γνώρισα τα μπουμπούκια σου :(

αχ ρε Αφροδίτη σήμερα ξύπνησα με εσένα στο μυαλό μου :shock:

υπομονή κοριτσάρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρή Παναγιώτα σε πήρα τηλέφωνο δεν το είδες;;; :evil::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Με το καλό να έρθει η μπεμπούλα σας!

Ρε Μαράκι εμείς πότε θα σε γνωρίσουμε;;; :(:x

Είδες Νατάσα;; :cry: Και είχα χαρεί τόσο που τα είπαμε στο τηλέφωνο! Ξινά μου βγήκαν τα γέλια! Ευτυχώς πέρασε τώρα... :?:cry:

Αφρο ύπομονή ρε συ! Ξέρω οτι είνα δύσκολο... Πόσα χρόνια έχει ο άντρας σου υπηρεσία; Δε θα "παλιώσει" να σταματήσει τα πολλά ταξίδια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ ρε Αφροδιτη..υπομονη καλο μου!!!Ωχχχχχχχχχχχ....

Καλε και εγω τον δικο μου ακομη τον ταιζω...ασε.

Μαρια να σας ζησει η μπεμπουλα σας!!!

Μπηκε κατα τις 7 το πρωι και τωρα στις 12 ειχε διαστολη 3 η νυφη μου. εννοειται πως την εβαλε μεσα πριν τις 40 εβδ. :?:?:?:?

Σισσακι το ειδα και το ξεχασα :oops::oops::oops::oops: σορρυ κοριτσακι μου..θα σε παρω αλλη στιγμη γιατι τωρα εδω δεν εχω σημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ευχαριστω για τις σκεψεις σας ...μαρακι ουτε η μανα μου δεν με σκευτεται οταν ξυπναει :lol::lol::lol:

Παναγιωτα προγραμματισμενα μπηκε ?.....δεν λεω τιποτα ....ευχομαι να γενησει γρηγορα ....

μα δεν το καταλαβαινω πρωτοτοκη και την βαλανε μεσα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε Αφροδιτακη μαλλον ο γιατρος ηθελε να παει διακοπες... :evil::evil:

Πατησε ηδη μια επισκληριδιο γιατι εχει ακομη δρομο....

Εγω εν τω μεταξυ της τα ειπα ολα αυτα και για το φυσικο τοκετο..αλλα ..τα κλασσικα..."οτι πει ο γιατρος".Ε δε θελω να γινω και γραφικη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!

τι κανετε;;;

εγω καλα.

Το στηθος ποναει..βασικα μεποναει οταν το βαζει στο στομα του με τον τροπο που το βαζει..μετα οταν θηλαζει δενποναει τοσο..ειναι υποφερτος ο πονος..

εχει κατι καφε πετσακια στη θηλη τα οποια με παρατεταμενο θηλασμο γινονται ασπρουλικα και ξεφλουδιζουν.

Βαζω σπαθολαδο και γαλατακι..αλλα αυτη τη φορα τα στηθη μου ουτε πριζονται πολυ, ουτε τρεχουν..να φανταστειτε δεν χρειαστηκα καθολου επιθεματα.

Κατα τα αλλα καλα...

μου κακοφαινετε πολυ που ολη μερα κοιμαται...ειλικρινα σας το λεω...τρωει και κοιμαται...

αλλα δεν ξερω κατα ποσο τρωει καλα..εχω και αυτο το αγχος...

Εβαλα μερικες φωτο στο φεισ να τον δειτε, θα τις βγαλω μετα, γεννικα απο ψυχολογια ειμαι καπως..

Ο φοφος παραπονιοταν γι ατο αυτι του..τον πηγε ο Ο στον γιατρο και εχει κυψελιδα πο την αφαιρεσανε ...

ο αφαλος μας ακομα εχει το μαυριδερο πετσακι που δε λεει να φυγει...

Εσεις τι κανετε;;;..διαβαζω οσα μπορω αλλα δε θυμαμαι τιποτα...

αραγε η Βικυ πηρε τα λαδια;;

Αφρο παρε οποτε θες...θα μου ερθει το νεο ασηρματο αυτες τις μερες και θα ειμαι ΟΚ..

εσεις τι κανετε;;;;

Παναγιωτα μου περνατε καλα;;;..τι εκανες με τα ρουχα;;;

τελικα ποιους πηραν παιδικο;;;;; με το ΕΣΠΑ...

Σισσιω μεγαλη λαχταρα περασες...μεχρι να μεγαλωσουμε τα παιδια μας θα μας φγει η μιση ζωη.

περαστηκα να ναι !!!

Σημερα μιλησα με δυο κοπελες που γνωρησα στην κλινικη...της μιαςειναι περιπτωση σαν την Μ-Ι της Βικυς και ακομα δεντο εχον παρει σπιτι, τοσο ικτερο ανεβαζε το καημενο..και εμει που το βγαλανε απο τη μοναδα και το βαλανε στη λαμπα στον κανονικο θαλαμο..ξαναμπηκε μοναδα..γμτ..πολυ στεναχωρεθηκα.

Αφρο η φιλη σου τι κανει;;;...πως τα παει;;;...

με τον θηλαμσο ολα ΟΚ;;;...

Παναγιωτα μου να σας ζησει!!! ολα καλα να πανε;;;..γιατι τοσο νωρις καλε;;;;;..

αχ αφιστε το παιδια...την ημερα που γεννουσα ξερετε ποσες ηταν 37-38 ευδομαδων και τις βαλανε για προκληση επειδη οι γιατροι θελανε να φυγουν διακοπες..και ο επιβλεπων εφημερευων καθηγητης ηταν εξω φρενων γιατι οι μισες και παραπανω καταληξανε να κανουν καισαρικη και τα περισσοτερα μωρακια μπηκαν στο οξυγονο με αναπνευστηκα προβληματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια κοριτσια!!

Τι κανετε;; Εδω ζεστη...

Σας διαβασα αλλα ειμαι στο γραφειο κι εχω παρεμβολες..... Δε θυμαμαι...

Χρυσα τι κανει ομπεμπης;; Ειναι ησυχος;Εσυ ολα καλα; Φιλακια!!

Παναγιωτα με το καλο να ερθει η ανηψια !!

Κοριτσια ζηλευωωω, θελω κι εγω να σας δω....Εχασα μια καλη ευκαιρια να δω τη Γωγω , λογω διαφορων εμποδιων...Αθηνα δεν ξερω ποτε θα ανεβω τωρα...Ελατε απο δω καλεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεερα! :):) πενεμορφες!!

οοοχι!δε γυρισα!!επεστρεψα για μια ημερα εχθες βραδυ,σημερα ειχα θερινη υπηρεσια σχολειο κ σε μια ωρα φευγω πισω χαλκιδικη! :D:D

περναμε υ π ε ρ ο χ α!!

επιτελους ξεκουραζομαι,μουλιαζω στη θαλασσα,ο γιωργος περναει καταπληκτικα,τρεχει ξυπολητος παντου,κανει βουτιες,παιζει με τα αλλα παιδακια κ δεν ξερει πού να πρωτοκοιταξει!εχει ενθουσιαστει με το καμπιγκ!εχει κ πολλες δραστηριοτηρες για παιδακια,μεχρι κ μαθηματα κολυμβησης για παιδια καλεε φετος!

ειναι κ η ξαδερφη μου με τον ανιψιο μου,2,5 χρονων, κ την θεια μου κ περναμε τελεια!πολυ γελιο!!

νομιζω πως δε θελω να φυγω ποτε απο εκει!

ουτε 24 ωρες δεν ειμαι εδω κ απελπιστηκα!α πα πα!!μονο ο χ. μου ελειψε..αλλα ειναι τοοοοσο ωραια κ βλεπω κ τον γιωργο τοσο χαρουμενο που χαλαλι!

φιλια σε ολες!παω να διαβασω ο,τι προλαβω!

φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα στην παρεα!

ιουλια μου αν περιμενεις μιση ωρα εχω σκοπο να γραψω ενα κατεβατο να ξεσπασω τα νευρα μου!!!!αξιζει να περιμενεις! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον...

Ειχα καν ονισει απο χθες να ερθει στις 10πμ ο γαμπρος του Αν για να μου βαλει ενα μικρο κλιματιστικο στην κραβατοκαμαρα...

Εχω βγαλει πατακια,σκεπασα το κρεβατι κ την κουνια με σεντονια,τραβηξα συρταριερες εκει που νομιζα οτι θα το εβαζε...

Ερχεται με το γιο του.Δεν γινοταν να το βαλουν εκει που ηθελα...Επισης ελειπε μια βαση για το εσωτερικο... :evil: Φευγει κ παει να την φερει απο το μαγαζι του Α.Ο γιος του εμεινε να κανει καποια προεργασια...Ειχε κοψει 1000δες κομματακια καλωδιου(η κατι μαυρο που απο συγχιση δεν καταλαβα τι ηταν) κ τα ειχε απλωσει πανω στην πικε ροζ κουβερτουλα μου που ειχα απλωσει στη μια πλευρα του κρεβατιου :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: ...

Ερχεται ο μπαμπας του κατα τις 11.30...μεχρι 13.30 ειχε βαλει το μεσα αλλα δεν το ειχε τελειωσει κ παλευαν με το εξωτερικο τμημα :shock::twisted::twisted::twisted::twisted: Παω τον φωναζω να τελειωσει το μεσα για να καθαρισω το χαος κ μετα να κοιμισω τη μικρη...το κανει,καθαριζω,μαλωνω κ την καημενουλα που πηγε κ ηπιε απο ενα ξεχασμενο μπουκαλακι γεματο σκονες απο τις τρυπες που ανοιξαν.... :(

Με το που τελειωνω το καθαρισμα ξαναερχεται [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] Ηθελε να δει κατι καλωδια...Του ειπα να βγαλει τα παπουτσια κ να ανεβει να δει(ομως ειχε περπατησει παλι ολο το διαδρομο)...Τελειωνει κ φευγει...

Ετοιμαζω στρωματσαδα στο παιδικο γτ μου ειπε πως θελει στο τελος να το αναψει να δει πως δουλευει...

Πανω που κλεινει τα ματακια η Αννυ(ηταν 3παρα ηδη),χτυπαει την πορτα! :evil::evil: 5ΦΟΡΕΣ!Και αφου δεν απαντουσα(γτ ηταν στο οριακο σημειο πριν αφησει το μεμε),παει κ φωναζει εξω απτο παραθυρο [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] Ξυπναει η Α...Ανοιγω την πορτα κ τι μου λεει?Πως τελειωσαν κ φευγουνε κ δε χρειαζεται να το δοκιμασει! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Και θα εχει μεγαααλη φαση να μην λειτουργει!!!!!!!!! :?:?:?

Τα νευραααααα μου σας λεω!!!!Τοσες ωρες για ενα κλιματιστικο!ααααααααααααααα!

Αυτα!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Κατα τ'αλλα...

Χρυσα τρελαθηκα με τον μπεμπη!ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ πανεμορφο μωρακι!!!!!

Τονια δωσε λιστεριν στον Αλεξ να δουμε τα ορια του! :lol::lol::lol::P

Γωγω ξεχασα να σου πω οτι η μικρη ειναι γκομεναρα! :P:lol::lol::lol:

Σισσιω ολα καλα με την Χαρα! :D Φυσικα μονο εγω βλεπω καλα!!!!Αφου ζω το ιδιο!Η Αννυ μοιαζει με τον Α αλλα εχει χαρακτηριστικα δικα μου που αν δεν παρατηρησεις(κ αν δεν εισαι πολυ καλοπροαιρετος :lol: ) δεν φαινονται!Επισης εχει την ομορφια κ την τσαχπινια μου!!!! :lol::lol::lol: Και ενω τα μωρα μας ειναι κουκλια,οι αντρες μας ειναι...αντε ας τους πω μετριους!!! :lol::lol: Ισως στα νιατα τους :ymdevil::ymdevil: να ηταν πιο...γοητευτικοι αλλα τωρα παχυναν κ ειναι.....απλα μετριοι! :lol::lol::lol: (ειδες ποσο καλα τα λεω?)

Λεναρα-Νατασα-Θουλη αυριο θα πιουμε καφε εε????Ή σε ενα απο τα σπιτια Ν-Θ ή καπου εξω!περιμενω να μου πειτε! :D

Μαρια-Παναγιωτα το ηξερα!Ολες ετσι κανουμε!Συναντιομαστε κ μετα αρχιζουμε τα ερωτολογα!!!!! :lol::lol::lol:

Μαρια αφου σε συμπαθησε η Παναγιωτα,εισαι πολυ συμπαθητικο ατομο! :lol::lol::P Κανονισε να ερθετε στο παρτυ της Αννυ (28 αυγ.) να γνωρισεις οσες σαλονικιες ερθουν! :D:D

Αληθεια κοπελιες μπορειτε να ερθετε στο παρτυ μας ή να σκεφτω αλλη ημερομηνια?Πειτε γτ τελειωνει ο χρονος μου!ΜΟΝΟ 25 μερουλες εμειναν =))=))=))8-}8-}8-}

Δε θυμαμαι κατι αλλο...Χα-τσου! :P

Μεγαλο σεντονι αλλα ειχα καιρο να το κανω... :oops:8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέεεεεε όλες θείε γίναμε;;;;;;;; :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Γεννησε η ξαδερφη του Γιώργου (είναι σαν αδέρφια) που έφυγαν για δανία.....Κοριτσάκι..... :D:D:D Σήμερα το πρωί εντελώς φυσιολογικα και πανεύκολα... :D:D Το απόγευμα θα βγει από το νοσοκομείο.... :shock::shock::shock: Και θα με πάρει να τη δω στο Skype την μπέμπα.... :D:D:D:D:D

Την πρώτη της κόρη τη θήλασε 12 μέρες.... :?:?:?:? Σε αυτή ελπίζω να τα καταφέρει...Της έχω πει ορισμένα πράγματα..Για να δούμε.... :roll::roll::roll:

Αναστασίααα :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να γράψω γρήγορα γιατί διάθεση μείον:cry::cry::cry:, χρόνος μηδέν!!! :(:(:(

Σισσιώ η χαριλίνα μια κούκλα στα γενέθλιά της :x:x:x με τέλειο φόρεμα και δεν καταλαβαίνω ΠΟΎ βλέπουν την ομοιότητα με τον μπαμπά της!!! :? ....εμένα μου θυμίζει εσένα!!! :D:D:x:x

Χρύσα πανέμορφο μωράκι :x:x:x φτου φτου καλότυχος και περιττό να πω ότι ο Ο. μάλλον και πάλι απέτυχε στην συνταγή!!!! :lol::lol::lol::lol:

Ιουλία χαίρομαι που περνάτε όμορφα :)

Αφρο με το καλό ο Κ. έστω και 3 μέρες καθυστερημένος!!!! :)

Γωγώ Α8 θα πάρουμε βρε? αυτό κοστίζει περίπου 200.000ε :o:o:o:o:o .......αν είχαμε τόσα χρήματα θα μέναμε σε βιλάρα!!!! :!: ....εδώ το 90% των αυτοκ. που κυκλοφοορύν είναι στέσιον βάγκον!!!! όλες οι οικογένειες έχουν......πήραμε το Α4 TFSI...Α4 είχαμε και πριν αλλά λιμουζίνα......ανετότατο και έχουμε καπαρώσει και τις πινακίδες οι οποίες θα είναι τα αρχικά των παιδιών και η ημερομ. γέννησής μου!!!! :roll::roll::roll::roll:

έξω έχει κουφόβραση!!! :|

Αναστ. τι μ@@@@@ες!!! :evil::evil:

Παναγιώτα ποιό είναι το πλήρες πρωινό? τι λέει από τι αποτελείται? :?::?::?::!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την πρώτη της κόρη τη θήλασε 12 μέρες.... :?:?:?:? Σε αυτή ελπίζω να τα καταφέρει...Της έχω πει ορισμένα πράγματα..Για να δούμε.... :roll::roll::roll:

:D:lol:

Καλησπέρα !

Δεν σας διαβασα μονο στα πεταχτα την τελευταια σελιδα . Χρυσα μου να σου ζήσει το μωράκι σου , γερο και ευτυχισμένο παντα !!! Αφροδιτη τι κολπο ειναι αυτο και τα παιδια σου γινονται φωτοτυπια σου ??? Αναστασίιιιιι !!!!!!

Ειμαστε καλα , εδω , χωρις διακοπες φετος και δεν παλευεται ευκολα . Εχω χασει το ρυθμο μου , σας εχω χασει χωρις προφανή λογο απλα καπως δεν προλαβαινω ...

Πολλα φιλια σε ολες , καλο καλοκαιρι και καλες διακοπες να εχετε !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Laμπρινηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ποσο χαρηκα που σε "ειδα"!Μου ελειψες βρεεεεεεεε!!!Τι κανετε?γτ χαθηκεεες?Πες αληθεια κ ασε τα σαπια! :P

Γωγω να σας ζησει η ανηψουλα!!!! :D:D:D

Αργυρω ελπιζω συντομα να ανεβεις...Πολυ χαλια "ακουγεσαι" βρε κοριτσακι... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσουδια μου!!!

σπαταλησα ολη την ωρα μου στο θεμα με τις εγκυες κ δεν προλαβαινω να σας σχολιασω!!!

για τον καφε αυριο πλιζ στειλτε μου ενα μηνυμα!

να σας ζησουν τα μωρακια!!

λαλα μου πολυ χαρηκα που εγραψες!!!μας λειπεις!!

φιλακια πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια είσαι πολύ γλυκιά, ξέχασα να το πω όταν είδα τη φώτο, όπως σε φανταζόμουν! :P Δε ξέρω γιατί, αλλά το νομομάσου σε συνδυασμό με τον τρόπο που γράφεις με έκαναν να πιστεύω οτι είσαι μια κουκλίτσα! :D

Παντα το ελεγα οτι εισαι και γαμω τα παιδια εσυ!!!!Ελα να σε κερασω μια ρακι!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Χαιρομαι που το Χαριλινακι ειναι μια χαρα!!! :D

Αναστασι μα λιστεριν;;;;;;;;;;; :)):)):)):)) πολυ γελαω με τη παρτη σου βρε παιδι μου!!!!!! :lol::lol::lol:

Καλα για τους ανεγκεφαλους με το αιρκοντ. τι να πω;;;; αντρες δεν ειναι;;;;τι περιμενεις;;;;

Γωγω εμεις τα αουτσαιντερ να δινουμε συμβουλες θηλασμου ποιος να το λεγε!!!! :lol::lol::lol:

Κι εγω προχθες πηγα στο νοσοκομειο που γεννησε η κοπελα που σας ελεγα οτι γεννησε το πεινασμενο 40εβδ.μωρο μπας και σωσω τη κατασταση και θηλασει!!! :P

Μαρια εγω σε ειδα σε φωτο και εισαι εκτος απο ομορφη,πολυ ωραιος τυπος!!!! καλα λεω οτι θελω να σε γνωρισω!!!εκοψα τη φατσα οτι εισαι σουπερ!!!! :D

δε προλαβαινω να γραψω αλλα...παω να ταισω τη μικρη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

allaksa to saloni .....afou den me afuse o mikros tiranos (nini) na koimithw to masimeri ta pira sto kranio kai allaksa tous kanapedew skoupisa sfougarisa akoma kai to mpalkoni ....skata to ekana to saloi alla hthela mia allagh esto kai pros to xirotero :roll:

ma 5 fores phga na thn pesw gia upno kai 5 fores ksipnise to skasmeno :twisted::twisted::twisted::twisted: kai omanolis na kimate tou kalou kairou kai egw oxi !!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

lala kalos mas hrthes !!

den tha sou po ti mou eipai mia gnosth mou gia to giati mou miazoun ta paidia ...tha mas kopsei h logokrisia :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!!!

τι κανετε;;;

εγω ακομα ποναω.... :(:(:(

λαλα στην καταλλυλη στιγμη ερχεσαι!!!! δεν ξερεις ποσο χαιρομαι!!!! Μας λειπεις πολυ!!!

Κοριτσια νομιζω οτι εχω καντηντα....ποναει το στηθος μου ολοκληρο και νιοθω ωρες ωρες σαν τσιμπιες που ειναι σαν πολλα γιαλια....

τι αλλο κανουμε εκτος του να αποφευγουμε υδατανθρακες;;;;;

Σας ευχαριστω για τις ευχες...να ειστε καλα...ναι ειναι τσουπωτο το καμαρι μου...και σαν να τον βλεπω οτι αρχισε να παιρνει τα πανω του...δεν εχασε πολλα στην κλινικη...βγηκαμε 3420...

Αναστασια απιστευτο...τουρμπο θα ειχα γινει!!!!...πωπω :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεραααααα!!! :D

Τι κανετε κοριτσακια μου? Σας διαβασα στα πολυ γρηγορα!

Ολη μερα γυρναμε...μιλαμε για τρελο ποδαροδρομο!! Το αυτοκινητο δεν λεει να το κυκλοφορησεις εδω με τιποτα! Ειναι τρελοι οι Παριζιανοι! Αφου ζουμε ακομα παλι καλα :lol:

Πηγαμε Λουβρο σημερα και ειχε τρελο κοσμο! Τα καροτσια εχουν προτεραιοτητα ομως και ετσι μπηκαμε αμεσως! :D Μεσα μας βγηκε λιγο η πιστη γιατι δεν μπορουσαμε να περπατησουμε ευκολα απο τον κοσμο. Χθες πηγαμε Πυργο του Αιφελ αλλα επρεπε να περιμενουμε στην ουρα 3,5 ωρες και ετσι φυγαμε. Θα παμε σημερα το βραδυ.

Αυτα τα νεα μας. Σας αφηνω γιατι με φωναζουν. Τα λεμε αλλη ωρα. Φιλακιαααααααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα τι καλα που περνατε τοσο ομορφα!!! :D Φωτο περιμενουμε εεε;;;;;!!! ;)

Χρυσα και τα γλυκα πρπει να κοψεις αν ειναι καντιντα... :? με το φοφο δε ειχες πονεσει;;;

Αφρο ειδες τι σπασιμο να κοιμαται το ενα και το αλλο να μη σε αφηνει κλεισεις ματι!!! :evil: ευτυχως που η μπεμπα ρυθμησε τον υπνο της το μεσημερι μαζι με τον Αλεξ κι ετσι εχω στανταρ ενα 2ωρο καθε μεσημερι...

Η σταση φταιει που σου μοιαζουν και τα 2;;;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ η γαιδουρα ξεχασα να ευχηθω στη Παναγιωτα και τη Γωγω να τους ζησουν τα ανιψακια!!! :oops::oops::oops:

Ολα καλα;; γεννησανε ευκολα;;;τα μωρα ομορφα;;;; :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...