Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 48 - Το λιονταρακι!!!!


Recommended Posts

Εμείς έχουμε αέριο στο αυτοκίνητο του Γ

Καλά ρε τι μάτι είναι αυτό της Παναγιώτας? :shock: Έπαθα πλάκααααα!!!!

Γαλάζιο του ουρανού!! Και πόσο καλή και γλυκομίλητη :D

Ένιωσα πολύ άνετα μαζί της παρόλο που δεν είμαι καλή σε αυτά :oops::oops:

Αλλά δεν προλάβαμε να πούμε πολλά ρε γμτ :(

Καθόλου δεν τη χόρτασα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Nενη οχι καλε δε παρεξηγω εγω!!! :P

Αφρο εχω γυναικα μια φορα την εβδομαδα ρε συ..που να προλαβω;;;μεχρι που εμεινα εγκυος τη μπεμπα το παλευα μονη μου και γυναικα εφερνα πολυ σπανια,αλλα τωρα;; δε θελω να χαραμισω ουτε ενα δευτερολεπτο παραπανω απο τον ανυπαρκτο ελευθερο χρονο μου!!!

Αργυ τριπατο ειναι το σπιτι σας;;;; μου αρεσουν πολυ αλλα πρεπει να ειναι προβλημα οι σκαλες πανω κατω ολη μερα ε;;;

Μαρακι συναντηθηκατε με τη Παναγιωτα σημερα;;;τι καλα!!! ε αφου δε αλληλοχορταστηκατε να ξαναβρεθειτε βρε!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Μαρια μου θυμησες τον αντρα μου που οταν ηταν να πρωτοσυναντηθω με κοπελες απο δω μου εκανε φασαρια να μη παιρνω το παιδ μαζι μου,μη τυχον και ειναι κανεις ανωμαλος!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!!!!

Πήρα τα δείγματαααααααααααααααααααααααααααα!!!!!

Τέλειες είναι οι φωτό!!!! Έχω κατενθουσιαστεί! Μόνο που είναι σε book προς το παρόν και όχι σε cd για να τις ανεβάσω και να τις δείτε!!!

Επίσης έχω πεθάνει στα γέλια με το σχόλιο της μαίας για τον 'πεινασμένο' 40 εβδομάδων μωρό!!! :lol::lol::lol:

Σήμερα είδαμε τις φιλενάδες Αναστασία-Άννυ!!!! Μας υποδέχτηκαν με μια μεγάλη αγκαλιά!!! Άνταλλάξαμε και καρότσια!!! Αμεεεεε!!! Σας αγαπάμε κοπελιές!!!!

Xρύσα μου καλωσήρθες κοριτσάκι!!! Καλή προσαρμογή και καλό κουράγιο!!!!

Τόνια ο Άλεξ πίνει δικό σου γάλα;;; Τέλεια ρε συ!!!! Και για τη μεζονέτα μη δίνεις και όρκο. Μακάρι να είχα φλατ σπίτι και ας ήταν 500 μέτρα! Το επόμενό μας σπίτι θα το φτι'αξουμε φλατ στάνταρ! Άντε να έχει κανένα πατάρι με 2-3 σκαλοπατάκια. Παραπάνω με τίποτα...

Ρε τρελή Γωγώ πλάκα σου έκανα για το βιβλίο!!!! Μια χαρά είναι! Δεν έχει μουτζούρες κλπ! Πραγμ,ατικά δεν με πειράζει που έσκυσε τη σελίδα(ούτε καν το άνοιξα να φανταστείς) Επίσης έχω να πω πως ο Γ είναι Άγιος!!!! :lol::lol: Μα να τον βρίζεις τον άνθρωπο.

.......

Μαρία πες κι'άλλα για την αγαπημένη μου!!! Ο γαμνπ΄ρος μου μπλέ μάτι έχει;;; Λέγε τέτοια!!!χαχαχα

Αφρο ήθελα να το σχολιάσω... Για να κόψω το γάλα θα βάψω τα μαλλιά μου και θα φύγω από το σπίτι!!! :lol::lol:

Θουλάρα γύρισες αγάπηηηηηη;;;;;;;;;;;; Θα βρεθούμε παρασκευή ε;;;;;;;;;;; Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ καλησπερα σας!!!!!!!!!

γυρισαμε σημερα, λιγο νωριτερα απο το αναμενομενο βεβαια..

τον μικρο παλι τον επιασε το ασθμα του κ δεν ειχαμε μαζι τα σπρει του

πατησαμε κ εναν καυγα θεικο με την κουμπαρα μου χθες κ ειμαστε μια ωραια ατμοσφαιρα!!!

τι κανετε κοριτσαρες μου? τι εχασα??? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λέναααααααα!!! Τέλειο ρε συ το κολάζ!!!!! Μάρεσε τόσοοοοοοο!!!! Θα το βάλω σε κάδρο στο δωμάτιό της!!! Σ'ευχαριστώ πολύ!!!

Περαστικά και στον Αναστάση....

Argi με γεια το αυτοκίνητο!!! Πιο μοντέλο είναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα χαιρομαι παρα πολυ που σου αρεσε!!!!!

ευχαριστω κ για τα περαστικα!

ειπε θα κανουμε καποια θεραπεια απο σεπτεμρη, για να δουμε...

α το τσουτσουνακι του ειναι πολυ καλυτερα τωρα που εκοψε την πανα!!!

τη γλυτωσαμε την επεμβαση γιουχουυυυυυυυυ!!!!!!!!!!

αργυρουλα καλοταξιδο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπα εμεις νατασα δεν γλιτονουμε τοσο ευκολα με μια βαφη και μια φυγη ...ετσι και αλλιως τα εχω δοκιμασει ...και βαφη εχω κανει και αγνωριστη εγινα (στο γαμο) και εφυγα και απο το σπιτι (στην γεννα) ....συνδυασμενα δεν τα εκανα λες γιαυτο να μην επιασε :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!Τι λεει?Ολα τα μωρα στο κρεβατακι?

Σισσιω ελπιζω ολα να ειναι οκ.Φανταζομαι την τρομαρα σου κοριτσακι μου... :(:(

Ειδα φωτο απο το παρτυ κ χαρηκα πολυ μαζι σας!Η κορακλα σου ειναι πανεμορφη αλλα κ εσυ δεν πας καθολου πισω!Μπορει να θυμιζει καπως τον αντρα σου αλλα εχει οοοολη σου την ομορφια κ γλυκα!

Λεναρα καλωσηρθατε πισω!Εφτασες στα μισα εγκυμοσυνης βρε θηριο?Περαστικα στον Α!

Νατασακι μου γλυκο! :x:x:x:x:x Θα σε δω συντομα!!!!Πεμπτη να κανονισουμε με Θου γτ τελικα δε θα παω χαλκιδικη!

Αργυ καλοταξιδο!!!!Ωραιες φωτο με τη Ρεα που κουρευει!!! :lol:

Αφρο κ Τονια κατι αστειο ειπατε...χαχαχαχα!(δεν θυμαμαι παλι L-):lol: )

ερχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ο Μ δεν κοιματε ...περιμενει εμενα α παμε μαζι ...και εγω δεν θελω να κοιμηθω :( αλλα σε λιγο τον βλεπω να ερχετε οπως καθε βραδυ να μου λεει "μαμα σικω νανι " :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκστασηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη τι κανεις κοριτσαρα μου???????

αχ καλε πως σας εχω πεθυμησει!! ειδα κατι φωτο της τσαχπινας στο φεις κ μου φαινοταν τεραστια!

πεμπτη που θα πατε για καφε??

ναρθω κ εγω?? :mrgreen::mrgreen:

χαχαχα αφρο σε βαζει κ για υπνο το αστερακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα!!! Σας διάβασα στα πεταχτά! :oops:

Ειδα τις φωτογραφίες των κοριτσιών στην Κρητη, την αυλή και το αυτοκινητο της Αργυρώς και το μπεμπάκι της Γωγως! :x

Θουλη νομίζω ρε με την αδερφή σου ειστε ίδιες!

Τονάκι εισαι πολύ γλυκιά βρε τρελοκρητικιά μη λες χαζομάρες!

Γωγω, το μπεμπάκι σου ειναι σκέτο καραμελάκι!

Αργυρώ τέλειος ο κηπος,μεγιά και το τουτου!

Χρυσα μου κοριτσάκι μου, να σου ζησει το μπεμπάκι, τι καλά που ειναι καλόβολος! Ελπίζω να καταφέρνεις να ξεκουραστείς λίγο..

Λενα, Βενι, καλωσηρθατε! :YMHUG: Βένι καλή η ρυζοσαλάτα?

Σισσάκι μου περαστικά πωπω ρε συ και εγώ φανταστηκα την σκηνή, δεν θα ειναι τίποτα θα δεις! :x

Εμεις είμαστε καλά, ειχαμε τριημερο και μας φαγανε οι δρομοι. Πηγαμε και σε μια waterland, σαν χωριό ηταν παιδιά. Τρελάθηκα να κάνω νεροτσουλήθρες! ανέβηκα σε μια πανυψηλη παιδιά, δεν μπορουσες να κοιτάξεις κάτω! Αλλά το ευχαριστήθηκα τοσο πολύ και ας ημουν η μονη που το εκανα απο την παρέα..

ο μικρός τρελάθηκε πλάτσα πλουτσα, ηταν και αυτος τολμηρός και πηγαινε να κάνει στις μεγάλες νεροτσουλήθρες.. Σε μενα εμοιασε 8-)8-)8-)8-)

Φιλάκια καληνύχτα τα λεμε αυριο! :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασακι μολις παρεις φωτο σε cd στα χερια σου θα βαλεις οπωσδηποτε στην ομαδα ε;;;;; ;;);;):P

Για τη μεζονετα βρε αυτο λεω,οτι ειναι πολυ ωραιες αλλα αυτα τα σκαλια σε τρωνε πανω κατω!!! :roll:

Ναι ο Αλεξ απο τη ζηλια του αυτους τους 5 μηνες εχει πιει τοσο γαλα μου οσο δεν ειχε πιει βρεφος!!! :lol:

:lol: Μακαρι να ειχα αντοχες να το συνεχιζα για καιρο ακομη,αλλα δε γινεται...καθε μερα νομιζω ειμαι ενα βημα πιο κοντα στη τρελα!!!

Λενακι παλι κριση τον επιασε τον Ανασταση;;; περαστικα του μωρε του καημενουλη...:(

Εκοψε την πανα τελικα;;;τελεια!!!

Εγω σας ειπα οτι ξεκινησα σημερα να του φοραω βρακακι το πρωι;;; ε το απογευμα δεν ηθελε με τιποτα να το βαλει(το μεσημερι του εβαλα πανα για να κοιμηθει)!!!! :o:o:o Αρνηση τρελη!!!! κι ενοειται δε τον μαλωσα καθολου που κατουρηθηκε το πρωι!

Αχ ειναι πολυ δυσκολο παιδι σας λεω απο την ωρα που γεννηθηκε... :(:(:(

Ενω η μπεμπα τοσο διαφορετικη...το αλλο ακρο!λες και τα κανε αλλη μανα αυτα τα παιδια! :?

Αναστασι βρε ας σε κανουμε να γελας και δε πειραζει που δε θυμασαι το λογο!!!! :lol::lol::lol:

Ερακι ευχαριστω βρε!!για το γλυκια!!! :P:x νεροτσουληθρες;;;!!!!!τι τελεια!!!!!!!πω πω μου αρεσουν παρα πολυ!!!!! \M/ \M/ \M/

Η Θουλη με την αδερφη της ενω στις φωτο φαινεται να μοιαζουν παρα πολυ,απο κοντα ναι μεν μοιαζουν αλλα οχι και τοσο..η Θουλη μοιαζει παρα πολυ με τη μαμα τους!!!

Ρε σεις εχετε εκει πανω τοση πολυ ζεστη ή εδω λογω υγρασιας μου φαινεται αφορητη;;; #:-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

φυσαει πολυ σημερα και στο σπιτι μου κανει τρελο ρευμα ...κρυωνω ....

7 και σημερα ....στις 9 του μηνα ερχετε ο Κ ....κατι μου ειπαι οτι θα παρει αδεια για λιγες μερες ....

το μικρο μου χαλασε τον υπνο του ,εκει που μου εκανε ενα πανταωρο το χαλασε και μου κανει τριωρα ....ευχομαι να το ξαναβρει το πενταωρο μου αρεσε παρα πολυ .

αχ ερη αυτα περιγραφεις και ζηλευω τρομερα ....

Τονια καλα κανεις και παιρεις βοηθεια για το σπιτι ....δεν παλευεται ....

ετσι μου ερχετε να του βαλω και εγω βρακακι ....αλλα σκευτομαι τον καναπε και το κρεβατι ...πρεπει να παρω κατι να τα προστατευσω .Τωρα ομως που του λεω να παμε στο γιογιο η στην τουαλετα λεει οχι και δεν θελει θα αλλαξει αυτο αν του βαλω βρακακι ? :roll::?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο μου αν δεν εχετε σκοπο να πατε παιδικο,αστο!!! ειλικρινα μεγαλος μπελας!!! καλα βεβαια μπορει ο Μανωλακης να ειναι πολυ πιο δεκτικος και απο τις ευκολες περιπτωσεις..

Ο Αλεξ..απλα δεν υπαρχει!!!!

εγω του εχω ενα σελτεδακι στο καναπε εκει που καθεται...

Σημερα χτυπιοταν να φαει τσιχλα(καιρο δηλαδη τωρα,αλλα σημερα με εφερε στα ορια κρισης!)..ε καποια στιγμη σκεφτομαι να του δωσω να καει(dentine ice που καινε οχι μαλακιες!) να μη ξαναθελει..ε ρε παιδια την εφαγε,τη καταπιε και ενω του ειχαν βγει τα ματια εξω μου ελεγε οτι του αρεσε και ηθελε κι αλλη!!!!! ~x(~x(~x(~x(

Δε μπορειτε να καταλαβετε γιατι παιδι μιλαμε..με το Μακη κοντευουμε να χωρισουμε και φταιει ο Αλεξ που μας κανει τα νευρα κορδονια και σφαζομαστε απο το πουθενα!!!! :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καθεται σε μια θεση στον καναπε ? :shock:

εμενα ακομα κ πανω στην πλατη :oops:

να σου πω κατι για παρηγορια ...ο Κ ηταν παρα παρα πολυ διαβολοπαιδο μικρος ....μετα εγινε παρα πολυ καλος ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Αφρο ποιο είναι το νέο θέμα; :roll:

Τόνια είσαι πολύ γλυκιά, ξέχασα να το πω όταν είδα τη φώτο, όπως σε φανταζόμουν! :P Δε ξέρω γιατί, αλλά το νομομάσου σε συνδυασμό με τον τρόπο που γράφεις με έκαναν να πιστεύω οτι είσαι μια κουκλίτσα! :D

Πέρασε το 48 παρακολούθησης της μικρής. Ευτυχώς τη βγάλαμε καθαρή. Εγω βέβαια εξακολουθώ να είμαι σε εγρήγορση. Δε μου έχει περάσει ακόμα το σφίξιμο στην καρδιά. :?

Αναστασί ευχαριστώ πολύ ρε συ... :x Νομίζω οτι είσαι η μόνη που βλέπει την πραγματικότητα και λέει την αλήθεια! Αφου το παιδί μου δε μου έχει αφήσει τίποτα! Όλα απο μένα τα πήρε! :D:D:mrgreen::lol::lol::lol::lol:

Αργυρούλα ζηλευτός ο κήπος ομολογουμένως! Η μικρή είναι τέλεια ρε συ στη φώτο! :x

Λενάκι τί έγινε ρε συ με την κουμπάρα και αρπαχτήκατε;; :oops::oops::?:

Έρη χαιρομαι πολύ που περνάς καλά, θέλω να σου πω όμως οτι μου εχεις λείψει... :oops::oops::oops:

Γωγούλα πότε πηγαίνεις στη μαμά σου;; Να περάσω πηγαίνοντας στο αντροχώρι μου να με κεράσεις ένα... νερό! :lol::lol::lol:

Α δε σου είπα! Μου πέφτει και μένα κοντά η Βόνιτσα! Να μας υπολογίζεις στη βάπτιση! 3 άτομα και τρώμε και πολύ! :mrgreen::lol::lol::lol:

Επίσης να πω οτι ζηλέυω πολύ τα μεγάλα σπίτια. Δε με νοιάζει που χρειάζονται καθάρισμα. Θα την έκανα και αυτή τη θυσία... Το δικό μας είναι 105 τ.μ. με 2 Υ/Δ, 1 WC, Κουζινοσαλονοτραπεζαρία, αλλά και πάλι μου φαίνεται λίγο... :roll: Ίσως φταίει που μεγάλωσα μέχρι τα 18 μου σε 55 τ.μ. σπίτι. :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααα...Τι κάνετε τσούπρες;;;εμείς καλά....Τελευταία μέρα σήμερα στο χωριό του γιωργου... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Αύριο θα είμαι στην αγκαλίτσα της μανούλας μου... :oops::oops::oops::oops::oops::lol::lol::lol:

Αρτζιιιι καλορίζικο το αυτοκίνητο...Ποιο είναι;;;Α6 ή Α8;;;; :roll::roll::roll::roll::roll: Καλά για το Q7πεθαίνω...Τρελαίνομαι...Είναι τόοοοοοσο κλασάτο.....

Ερηηηη τι καλά με τις νεροτσουλήθρες...Ζηλεύω...Ο Β. συνήθισε τώρα;;;Άρχισε να του αρέσει;;;;;;; :?:?:?

Λενάκι γυρίσατε ρε;;;Περαστικά στο Στάση μας....Μην πάτε πουθενά χωρίς το φαρμακό του....Το μπεμπάκι στην κοιλίτσα τι κάνει;;;;;; :roll::roll::roll:

Τόνιααααααααα αυτά που περιγφράφεις με τον Αλεξ εσένα σε βγάζουν από τα ρουχα σου, αλλά εμένα με κάνουν να γελάω... :lol::lol::lol::lol::lol:

Αρτζιιιιι η μπέμπα σαν μωράκι όντως είναι πιο όμορφη από την Ιω...... :oops::oops::oops::oops: Μεγαλώνοντας δεν ξέρω πως θα γίνει..... :?:?:?:?:? Εμένα και τα δυο μου φαίνονται κουκλιά.... :x:x:x:x

Αφροοοο αντε κοντεύει η μεγάλη μέρα που θα γυρίσει ο Κ.. ;););)

Νατάααασα θέλουμε φωτος σας.... :x:x

Σισσάκι πάλι καλά που δεν ήταν τίποτα.....Το κοριτσάκι μου μωρέ....Μωρή ελάτε εσείς στη βάφτιση και θα σας ταίσω.... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άφρο σε ποιο από τα δύο βυζοθέματα αναφέρεσαι; Σε αυτό που απάντησες ή στο άλλο;;

Πάντως το άλλο και εγώ που το διάβασα (έτσι όπως είναι γραμμένο τουλάχιστον) συγχίστηκα.

Λένα ξέχασα να πώ περαστικά στο παιδί ρε συ... :oops:

Χρυσάκι σε βλέπω μέσα! Πώς είσαι κοπελάρα μου;; :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Ετοιμαζόμαστε για βόλτα!!!!!!!!!!!!!!

Σισσάκι τί έπαθε ρε συ η Χαριλίνα;;; μου κόπηκαν τα πόδια και μόνο που ο σκέφτηκα. Περαστικά να ναι!

Κοπελιές την κάνω! Συγνώμη που δεν σχολιάζω αλλά θα τα πούμε μετά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
    • Με το καλο ολα Λευκη μου!!!! Ευχομαι καθε υπερηχος ν σε κανει κ πιο ευτυχισμενη!!!✨️🤰🙏❤️🧿 Ειδα ανοιξες κ το θεματακι για μωρακια κ συγκινηθηκα!!!🥹 Ολα με το καλο κ με Υγεια!!!   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...